hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Masaryk Run

8.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Masaryk Run
  • datum konání: 8.4.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Masaryk Run

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11155Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:33:58-
2MA21514Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:34:02-
3MA31703Šacl JiříRunSport team9400:34:07-
4MA41720Kubínek FrantišekEKOL Team8800:34:59-
5MA5654Hubáček JonášHOB Řetechov9500:35:07-
6MA61400Rosa OndřejVSK Univerzita Brno/ PC team8800:36:22-
7MA71415Černocký LiborOOB Luhačovice9800:36:36-
8MA81646Kněžínek VítAZ FITNESS TEAM BRNO9200:36:47-
9MA10482Buchta JanOdranec9100:38:54-
10MA111380Vabroušek FilipAK Zlín9700:39:02-
11MA12661Beníček MatějKESBUK9400:39:14-
12MA14494Švestka LukášMK Prostějov8200:39:47-
13MA151647Talanda MetodějAZ FITNESS TEAM BRNO8300:39:52-
14MA16777Kříž MichalAC Track & Field Brno8100:39:56-
15MA171659Vlkovský VojtěchTeam Jeseníky8800:40:18-
16MA181706Pařík Jan8600:40:23-
17MA19471Nechvátal AlešDafitMotoRacing8100:40:25-
18MA201100Herzán OndřejVIDA! science centrum8300:40:48-
19MA211532Novotný JaroslavAC Moravská Slavia Brno8400:41:00-
20MA23890Kalich RadimHelia sport Brno8500:41:46-
21MA291443Orságh ĽubomírAK MŠK Žiar nad Hronom9800:42:25-
22MA301042Jelínek MartinChár Brno8900:42:29-
23MA311458Majercik Miroslav8900:42:38-
24MA321773Fivrága FilipKroměříž8800:43:02-
25MA331539Bartosik MichalWestern Harbour Triathlon Club8600:43:03-
26MA341702Priputen Radek8500:43:04-
26MA341387Navrátil MarekRožná9000:43:04-
28MA361758Pilíšek Lukᚊuperk9300:43:05-
29MA37387Štola JakubPraha8400:43:06-
30MA381566Humlíček Kryštof9400:43:17-
31MA391765Malý RenéŠK PRE Radost8300:43:27-
32MA401714Vencbauer Pavel7800:43:30-
33MA41686Zedníček Michal8700:43:32-
34MA42476Brada LukášSkaštice7800:43:33-
35MA431048Hrabal Tomášžádný8500:43:34-
36MA45634Křivánek Filip9100:43:39-
37MA471672Kára JaroslavMizuno Czech8500:44:22-
38MA48486Feit DaliborDrogový kartel Horidoli9200:44:25-
39MA50468Vintr TomášVěčně čtvrtí8200:44:40-
40MA51685Dubský RomanPřibyslav7800:44:50-
41MA531648Havel Adam9300:44:52-
42MA56238Daneš MartinGUMOTEX Břeclav8500:45:00-
43MA581614Šmerek ŠtěpánŠmerek Brothers Run Team9500:45:01-
44MA61645Pokrývka FilipBánovce nad Bebravou9500:45:08-
45MA62692Vlasák MiroslavŠaratice8800:45:15-
46MA651660Staněk Lukášbez klubové příslušnosti9100:45:36-
47MA68362Vostal Matěj9500:45:46-
48MA72648Skalický Michal9500:46:01-
49MA741472Korčák JaroslavTJ Sokol Lažánky9300:46:10-
50MA761043Vinš Pavel8900:46:16-
51MA771526Hejkrlík JiříHejaHejTrail.cz8500:46:20-
52MA781583Mrázek PetrSK Hasiči Brno/Orel Vyškov7800:46:21-
53MA79289Kuniss GaryFahrraddoktor Relax Lugau8000:46:24-
54MA81384Trojek KarelOknoplast Sumperk8100:46:34-
55MA82865Dubjel RobertBrno8200:46:35-
56MA831474Němec Jan8100:46:36-
57MA841516Navrátil David8000:46:45-
57MA84761Martinez Jonatan7800:46:45-
59MA861488Antoš Michal9000:46:46-
60MA881067Štefka Miroslav8400:46:49-
61MA90261Votava MiroslavMonster8600:47:00-
61MA901166Linhart PetrBěžeckéNaděje.cz8700:47:00-
63MA92237Fojtů Lukáš7900:47:03-
64MA941768Havel Daniel9500:47:13-
65MA961413Horský RadekOB Veselice7800:47:18-
66MA1031626Stoklasa Ondřej8700:47:43-
67MA1051364Ehl MichalPorsche Brno8600:47:44-
68MA107671Jakůbek Aleš8100:47:55-
69MA1091085Krejčí JanZapomenutá bota8500:48:06-
70MA1101633Vodička MarekBrno7800:48:17-
71MA1151759Bílý PatrikWhite8800:48:31-
72MA1161701Karásek AntonínRSFK8200:48:34-
73MA117558Dulík Robert7800:48:35-
74MA1211439Rodák Marek9000:48:42-
75MA1231456Procházka JanRáječko7900:48:47-
76MA124846Páviš RichardU lesíka 3657800:48:49-
77MA1251757Berka VáclavBrtnice8300:48:52-
78MA1271122Soukup Lukáš9300:48:57-
79MA1291399Kubasch Tomáš8600:49:00-
80MA130259Mikláš JánSygic Travel9000:49:01-
80MA130269Uherčík Maroš9000:49:01-
82MA133267Wolný RostislavTripomatic8400:49:04-
83MA1371162Svítil TomášSK Okrouhlík9300:49:10-
84MA1381005Pavlík Matěj9300:49:15-
85MA1401769Šnévajs VitLazy Trail8000:49:18-
85MA1401625Toufar Karel7800:49:18-
87MA1431164Vintrlík MilošBřeclav8600:49:19-
88MA146897Rozsíval MarekBrno8900:49:22-
89MA147991Kolaja MarcelRed Hat8000:49:23-
90MA149684Souček TomášSK Rabbits Znojmo8900:49:28-
91MA1521481Hladiš Jakub8700:49:32-
92MA153691Hakl RadekRunning Free8400:49:34-
93MA154570CRHA RadekVěznice Kuřim7900:49:38-
93MA1541414Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8800:49:38-
95MA1561513Pavlicek Libor8100:49:39-
96MA1571763Mikala LukášMikala8400:49:42-
97MA158470Ševčík PetrSEFRA TEAM Luhačovice9000:49:47-
98MA1601144Zigal Jiří8900:49:51-
99MA165676Pokorný Jiřín/a8100:49:59-
100MA1661401Kavka Jan7800:50:00-
101MA1681396Borovec Jiří9200:50:01-
102MA170245Uhlir DaliborAT&T8000:50:02-
103MA1711525Páral TomášWilliJemSe8400:50:09-
104MA1721475Prčík FilipSpartan Race Training Group Podluž9100:50:13-
105MA173240Čajda DanielSRTG Brno9200:50:14-
106MA174277Urbánek RadekBehejBrno.com9900:50:15-
107MA177655Fišer Adam8000:50:17-
108MA1801568Matal JakubHrušovany u Brna9300:50:21-
109MA183961Jakus JanBrno7900:50:23-
110MA1861531Zounek Kryštof9200:50:29-
111MA1891767Cimbálník JosefUltimate Survival9100:50:38-
112MA190564Fabík František7800:50:39-
113MA1941452Cícha TadeášDRHOLEC Team9400:50:44-
113MA1941582Havel RadekLabe Tri Klub9200:50:44-
113MA1941370Prouza Michal8600:50:44-
116MA197828Hlaváč MartinTU Brno Racing9400:50:45-
117MA198968Gellner PavelTU Brno Racing9500:50:47-
118MA1991109Švec TomášKlub Toma Švece8900:50:50-
119MA2011693Dokoupil Martin9200:50:53-
120MA202835Lichtner Ondrej9100:50:55-
121MA203689Weiser Jiří9100:50:57-
121MA203294Beneš OndřejBrno8600:50:57-
123MA205841Krška MartinSK Špilberk Brno8700:50:59-
124MA2061673Kupsky PavelMizuno8300:51:05-
125MA208581Jeremias LukášA128600:51:07-
126MA2091149Ondruš Jan8700:51:11-
126MA209466Panáček Jiří9100:51:11-
128MA2111657Maruniak Marek8800:51:14-
129MA212600Kočvara Martin8600:51:15-
130MA2141465Koptak PeterKlingonske Imperium7900:51:18-
131MA215485Ondruš LukášEXTRA Brno8600:51:19-
132MA2161766Pišín Petr8900:51:22-
133MA217953Belza MichalTU Brno Racing9500:51:23-
134MA2181432Březina MartinFrýdek-Místek9000:51:24-
135MA2211354Holubík JiříTJ Sokol Tvarožná Lhota8500:51:28-
136MA2241556Khait Ranny8600:51:31-
137MA2261623Váhala ZbyněkKyjov8000:51:33-
138MA2281466Šíra MichalZita team9200:51:35-
139MA230479Houserek Tomáš8500:51:36-
139MA230674Lexmaul Petr9000:51:36-
141MA2331172Nahodil JiříRUNNING LIONS8600:51:41-
142MA2341146Sevránek PatrikMattoni Freerun Ostrava9000:51:44-
143MA2351498Nožička Marek8800:51:45-
144MA2361649Sedlo Martin9300:51:47-
145MA2381151Ondroušek DavidVZS Blansko9400:51:56-
146MA2401522Kunčík Jaroslav9200:52:01-
146MA240286Kutý MiroslavMattoni FreeRun Hvězda8700:52:01-
148MA242247Šimek MatějHighcard.cz8100:52:02-
149MA244975Wertheim Michal9000:52:04-
150MA245552Janoška Tomáš8500:52:05-
150MA2451607Koprolín Roman8900:52:05-
152MA2471117Gajdowski Tomasz8900:52:06-
153MA249592Sviderek Jakub8900:52:07-
153MA2491084Veverka Pavel8900:52:07-
153MA2491168Poláček Kamil8100:52:07-
156MA2521592Novotný MartinMKV9000:52:09-
157MA253435Ostadal RadimKvalitní másla s. r. o.8700:52:10-
158MA254758Ježek Martin8900:52:11-
158MA2541570Píše Petr8700:52:11-
160MA258851Zezula Miroslav8400:52:14-
161MA259472Schubert RadimOlomouc7900:52:15-
162MA2651395Kamenský PavelHustopeče8000:52:32-
163MA2671422Šobáň Pavel8800:52:37-
164MA2701121Hora JiříJSDH Dašice8000:52:41-
164MA270644Hejkrlík Lukáš8200:52:41-
164MA270373Krejčiřík Jiří7900:52:41-
167MA274969Skulina Daniel9300:52:43-
168MA277255Chamula MatúšL?SK?V? team8400:52:51-
169MA278660Krnoš VlastislavŠternberk8600:52:56-
170MA279768Richter Jan9200:52:57-
171MA280262Černák MarekRelax Brno9000:52:58-
172MA2841571Schimitzek Jiří8900:53:12-
173MA285287Vaculik RadimThe FUNTASTY8800:53:13-
174MA2881661Posekaný Tomáš9600:53:16-
175MA290585Hlodan LukasOld Skull Crew8200:53:20-
175MA2901362Brabec MichalHavirov8700:53:20-
177MA2921368Kulka MichalUltima K.Lap Praha8200:53:21-
177MA2921369Pelc TomášUltima K.Lap Team8900:53:21-
179MA295780Obleser David8700:53:26-
179MA295597Hotovec Jan Dante´sDucati Motorcycle Club Brno8300:53:26-
181MA2971504Beneš Jiří8300:53:31-
182MA2991512Dvorak MartinEXTRA Brno8800:53:33-
183MA3001191Lojda LukášVŠP Jihlava8300:53:34-
184MA3011389Bartoň MilanPohořelice8900:53:36-
185MA3021579Orálek Tomáš9100:53:37-
186MA305561Byrtus MarekTJ Liga 100 Olomouc8700:53:42-
187MA3081635Kalužík Luděk8200:53:47-
188MA309766Broza BohuslavBrozici Sharks7800:53:49-
189MA3101050Vojtěch Martin8100:53:51-
190MA3111147Vořechovský MartinBrno8300:53:55-
191MA313997Antoš Radomír7800:53:59-
191MA3131000Polák Michal8700:53:59-
191MA313565Kottek Aleš7800:53:59-
194MA316293Petrla JiříJPM Racing Team8700:54:00-
195MA3181037Hadzhiev Tihomir8100:54:01-
196MA320400Štěpán IvanMann-Hummel sport team7900:54:09-
197MA326784Hakl KarelBrno7800:54:22-
198MA327772Čala MartinBrno9000:54:24-
199MA3311426Trusina Petr7800:54:35-
200MA3361558Dufek Martin8300:54:44-
201MA3381436Szubinski Robert7800:54:45-
202MA3401664Pilgr AlešJanetála8000:54:47-
203MA3431035Novák FrantišekBrněnští šneci8900:54:49-
204MA3461112Jelínek David9500:54:50-
205MA347872Bednář RichardMattoni FreeRun Olomouc8500:54:52-
206MA351556Daňo VladimírBlansko7900:54:56-
207MA355641Petr JiříSalomon-Suunto7900:55:08-
208MA3581469Kadaník Vít9400:55:11-
209MA3601470Klika Jiří9400:55:15-
210MA3621446Veselý LukášBenešov8600:55:17-
211MA363673Luža Josef8400:55:18-
211MA363370Filuš VojtěchBěhny z !!!8200:55:18-
213MA3651656Tieber Michael8100:55:22-
214MA368272Koutek Petr9100:55:27-
215MA3691598Kramoliš RobertRožnov pod Radhoštěm9400:55:29-
216MA3711409Narovec David9000:55:33-
216MA371952Skoupil VladimírTU Brno Racing9700:55:33-
218MA3731106Jílek Jakub9000:55:39-
219MA378285Havlík PavelTeplárny Brno, a.s.8300:55:49-
220MA383883Novotný LiborTU Brno Racing9600:55:55-
221MA384984Dospiva FilipOlbramChallenge9200:56:00-
222MA3851195Ratiborský Ondřej9400:56:01-
223MA3871406Kubasch Milan8900:56:03-
224MA3891505Král Jarda8900:56:05-
225MA3921618Macálka David8400:56:07-
226MA394957Kura JakubTU Brno Racing9100:56:12-
226MA3941756Farkaš Martin8000:56:12-
228MA3961082Horňak Jakub9100:56:14-
228MA3961438Pekárek Jaromír8300:56:14-
230MA3981442Kukrecht Jaroslav8700:56:18-
231MA4041695Havlíček Štěpán8300:56:28-
232MA4051186Tomek PetrSelfmademan7800:56:29-
233MA4061183Fiala Romannestartuji za žádný klub8100:56:32-
234MA4111434Klapal Miloš7800:56:37-
235MA413998Trčka Vojtěchžádný klub8700:56:38-
236MA4141424Dubenský Antonín8500:56:40-
237MA416497Maxera Pavel8800:56:41-
238MA418985Brychta VlastimilSRTG Blansko8200:56:46-
239MA419431Vrubel LadislavRaškovice9000:56:48-
240MA421553Mikó Albertbez9200:56:52-
240MA421297Nečas Martin8200:56:52-
242MA4231521Štěpanovič MartinRozběháme Uherské Hradiště8800:56:53-
243MA4271699Machala Miroslav8200:57:01-
243MA4271462Glír PetrValašské Meziříčí8600:57:01-
245MA4311064Lukeš Marekžádný klub9100:57:03-
246MA432886Řezáč Martin9100:57:04-
247MA4331440Sznapka Eduard8500:57:06-
248MA434884Chovanec Peter8700:57:09-
248MA434598Šarlovský Martin7900:57:09-
250MA4361611Kisela Sebastian9400:57:10-
251MA4381420Vít Roman9200:57:12-
252MA440757Ligas Denis9000:57:13-
253MA4411139Michálek MartinWilliJemSe8200:57:14-
253MA4411658Hutař Jan9000:57:14-
255MA443869Kaška Radovan8500:57:15-
255MA4431529Wiener JaroslavRun for Beer8600:57:15-
257MA445582Rolník ZdeněkBřeclav7900:57:16-
258MA447577Monhart Matyáš9100:57:17-
259MA4511052Tofel PetrCitibank8100:57:23-
259MA451352Bartosz Tomáš8700:57:23-
261MA4531599Psota VáclavSady Starý Lískovec8100:57:25-
262MA4561036Patočka Michal7900:57:26-
263MA457672Krpec Josef8100:57:28-
263MA457499Novosad RadekMSD Frýdek-Místek8700:57:28-
265MA4591645Trn MiroslavNature life7900:57:29-
266MA4601655Polášek Jakub9200:57:31-
267MA462959Raučina Maroš8700:57:34-
268MA4651744Vargas BenjaminTempish9000:57:39-
269MA470978Žemlík BoleslavZkusKolobku.cz9100:57:45-
270MA4731419Vojtěšek Aleš8800:57:51-
271MA474241Kalla TomášSK Tuřany8900:57:52-
272MA477360Studený JanŘíčany u Brna8300:57:54-
273MA4791046Setnička DavidSDH Čejtice9000:57:56-
274MA4811386Bulíček Martin7900:58:03-
275MA482783Glos Jan8700:58:04-
276MA484562Popek MiroslavFightclub Brno8300:58:10-
277MA4851594Masařík JanPavilon 6078900:58:12-
278MA4871517Kouzinakis GiannisNone8100:58:15-
279MA4881547Málek Pavel8400:58:16-
280MA4891496Cvejn Bohdan9100:58:19-
281MA4901663Lakomý Lukáš9300:58:21-
282MA492873Zvolenský OndřejJSDH Dašice9000:58:25-
283MA4931591Bayer David8800:58:26-
284MA496981Hladký František8400:58:28-
285MA4991044Šild Libor7800:58:35-
285MA499353Hanuš PavelSokol Syrovice8600:58:35-
285MA4991421Lipovský Jiří9300:58:35-
288MA507576Zuber Robert7800:58:46-
289MA508439Exler Pavel8200:58:49-
289MA5081574Zámoravec Jakub9100:58:49-
291MA5101489Dvořák Radek9000:58:53-
291MA510662Martuška JanMSK Břeclav9100:58:53-
293MA5121094Ženčák Tomáš8200:58:57-
293MA5121047Machů Marek8100:58:57-
295MA514844Plesník Jiří8900:58:58-
296MA515889Pouzar Ludvík9100:58:59-
297MA516588Horký MichalDucati Motorcycle Club Brno7800:59:00-
298MA517465Slavíček LukášČVK Brno9400:59:01-
298MA5171086Kopečný Rostislav8800:59:01-
300MA5221509Chochola Petr8000:59:07-
301MA523866Písařík LadislavPoGoBrno9300:59:13-
302MA525962Malaník Vladislav8300:59:14-
303MA527770Kazík Jan8500:59:16-
304MA5291132Mikulica KarelBIFI8900:59:20-
305MA530754Janků Michal8700:59:21-
306MA534683Minář Zdeněk8400:59:27-
307MA535778Krejčíř Viktor9000:59:30-
308MA536983Jelínek JosefTU Brno Racing9400:59:31-
309MA5381671Ťažký MartinBIFI9000:59:35-
310MA5411527Hrušovský ZdenkoRun for Beer8500:59:36-
310MA5411698Huszágh ĽudovítRun for Beer7900:59:36-
312MA546755Kornelly Aleš8900:59:44-
313MA5481764Kopeček David9100:59:49-
314MA5501510Sztefek LukášThe FUNTASTY9000:59:50-
315MA5511622Danko Marian8200:59:53-
316MA552296Bárta MartinMoravské Knínice9000:59:54-
317MA554469Dostál Aleš7800:59:55-
318MA5551565Pejcl Jiří8700:59:56-
319MA556496Švec Jaromír8201:00:02-
319MA556688Toul JakubUrban Gang9401:00:02-
321MA5601049Setnička VojtěchSDH Čejtice9201:00:07-
322MA5641075Galuška MartinSK Delta Billiard Brno8901:00:11-
322MA564492Ryšánek Martin7901:00:11-
324MA5671605Polacek Lukas8101:00:12-
325MA568666Sobol David8401:00:17-
325MA568779Gábler Stanislav7901:00:17-
327MA572295Januš Martin8901:00:20-
327MA5721595Stancl BramBorisKlub přátel pití piva8901:00:20-
327MA5721563Jelínek Roman8501:00:20-
330MA576765Procházka Oldřich8701:00:21-
331MA577663Hristov SevdalinAT&T8501:00:22-
332MA581647Zálešák Roman9101:00:30-
333MA5841034Novák AlanBC Sprinteři Brno :)8201:00:40-
333MA5841374Mikel Tomáš9101:00:40-
335MA586383Hrnčárek AlešBrno7901:00:46-
336MA591972Lesák Tomáš9401:00:54-
337MA5951677Špaček Josef8901:00:55-
338MA599874Ševčík Pavel8801:01:01-
339MA6021060Vyroubal Marek9101:01:09-
340MA6031482Svoboda Jiří9001:01:14-
341MA604364Fitz Jan9501:01:17-
342MA6141569Irein Marek9101:01:28-
343MA6161165Pobořil LukášTuřany8001:01:35-
344MA620451Štylárek MilanTU Brno Racing8901:01:40-
345MA622638Fridrich Tomáš8801:01:43-
345MA6221586Klauda Martin8801:01:43-
347MA628781Schindler JanRymBra7801:02:03-
347MA628448Korbelář JakubV-2.cz7801:02:03-
349MA6311427Ibl JindřichLouny8201:02:09-
350MA6331708Marciniszyn Michal7801:02:16-
351MA637371Kováč Pavolhotel Saffron8801:02:23-
352MA6391031Kopecký JakubBrno9001:02:28-
353MA6421077Benites Ayala Ivan Alejandro8501:02:31-
354MA644891Kohoutek Jakub9201:02:33-
354MA6441541Vondrák Adam9001:02:33-
356MA647858Míša JiříTU Brno Racing9601:02:38-
356MA6471171Štefánek Matěj9001:02:38-
358MA650300Černý David7901:02:41-
359MA6561457Krutiš RostislavTJ Sokol Plaveč8901:02:48-
360MA6571099Neruda MiroslavEXTRA Brno8101:02:50-
361MA6601088Holešinský MiroslavBřeclav8101:02:59-
362MA6671533Vranka TomášAGS8201:03:11-
363MA6811490Kašík MartinCobram bike team7801:03:43-
364MA685799Gregor LukášTU Brno Racing9401:03:57-
365MA690235Shukolyukov Andrey8001:04:08-
366MA691677Kárný Martinindividuální8801:04:13-
367MA6951360Halama PetrBrno8601:04:23-
368MA697693Groh Lukáš9101:04:27-
369MA699254Irein Janridicem.cz7901:04:29-
370MA700231Janda PetrSC Diablos Juarez8001:04:30-
371MA701882Sedláček Michal8101:04:33-
372MA7031600Seidl JanSlevnuj.cz8301:04:40-
373MA7101555Polách Viktor8301:04:59-
374MA7151136Preisinger Richard8801:05:07-
375MA7181484Staněk Radek9001:05:12-
376MA7191181Bartoš MichaelZ+M8001:05:15-
377MA7221559Hegedus MikulasRun for Beer8201:05:24-
378MA7231161Zahrádka MartinBrno8701:05:27-
379MA726864Hodas DavidTU Brno Racing9001:05:28-
380MA7311142Urquhart Faya Andrew7801:05:45-
381MA7321534Mátyus Roman9001:05:46-
382MA735680Otoupalí Davidterra group8201:05:56-
383MA7361485Staněk Martin8701:05:57-
384MA741857Pecina MiroslavTU Brno Racing9201:06:17-
385MA7431091Bor Nagy Balazs8201:06:25-
386MA745834Starigazda Michal9201:06:31-
387MA748790Popelka Lukáš9001:06:38-
388MA7511464Růžička David8201:06:45-
389MA7521697Lukotka RadovanRun for Beer8501:06:48-
390MA7551560Buršík Jan9001:07:04-
391MA7571551Svoboda Jaroslav7901:07:10-
392MA760893Mik Pavel8001:07:14-
393MA761282Hálek Lukáš8601:07:17-
394MA7631603Poschl Michal8301:07:23-
395MA7701477Klopar Přemysl7801:07:34-
396MA779355Toman Lukáš8701:08:03-
397MA7831120Jansa JakubLenoši z Brna9001:08:22-
398MA785670Macek Vratislav8901:08:24-
399MA7901416Velfel Ondřej8901:09:03-
400MA7921135Veselý VladimírFIT VUT8401:09:22-
401MA805583Kummer Martin9601:09:51-
402MA807789Havlín Ondřej8701:10:01-
403MA809970Pavlík Jan9201:10:05-
404MA817787Binko Lukáš8601:10:37-
405MA8241716Hampapa Břetislav8601:10:51-
406MA826966Jakoubek Daniel9401:11:14-
407MA830880Tomášek JanTU Brno Racing9601:11:46-
408MA832442Klemsa MartinBrno7801:11:55-
409MA8521492Bárta Jan8301:15:03-
410MA855432Čaněk PetrČaňkovic dvojka8101:15:31-
411MA8641511Doležal RadekThe FUNTASTY9001:16:28-
412MA866443Rakovský Antonín8701:17:29-
413MA8691138Kříž MartinWilliJemSe7801:18:30-
414MA875990Bajer VáclavPozořice9001:19:59-
415MA8791760Friedel Pavel8801:20:48-
416MA883791Nepustil Jonáš9301:22:52-
-MA-1269heřmanský jirkabrno85DNF-
-MA-1507Krch Petr88DNF-

Muži B (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131381Vabroušek PetrTITAN TRILIFE ZLÍN7300:39:40-
2MB24563Fiala JindřichVyškov7200:41:56-
3MB28642Viščor PavelBrno7400:42:17-
4MB46366Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhři7400:43:55-
5MB49640Humlíček OndřejRunaway Brno7100:44:32-
6MB541483Svoboda MarekBěžci Moravany7700:44:54-
7MB661194Haša MartinBrno7400:45:38-
8MB67361Schick JindřichBrno7500:45:43-
9MB691528Pokorny Krystof7300:45:54-
10MB71467Bednář ZbyněkTišnov7300:46:00-
11MB87566Jakeš JiříSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM7700:46:48-
12MB931355Pohanka PavelLotrando Brno7300:47:10-
13MB971383Gladiš DanielSKG Brno6800:47:21-
14MB981674Vrána FilipJundrov7600:47:25-
15MB1001632Nespor PetrrunKanice7500:47:30-
16MB101242Dvořák MartinEXTRA Brno7500:47:38-
17MB1021554VRBA DrahomírKoryčany BiKERS7600:47:42-
18MB103363Daněk JiříUherské Hradiště7600:47:43-
19MB113786Vičar MartinČMI7200:48:26-
20MB119861Kundrát JaroslavAK Tišnov7600:48:36-
21MB120977glesk peter7300:48:38-
22MB127394BUBLÁK ROMANNESMÍŠ TO VZDÁT!7100:48:57-
23MB132299Šťastný MichalBěhám pro radost7600:49:03-
24MB1341356Körner RomanTJ Spartak Třebíč6800:49:05-
25MB1351604Závodník MilanCoridore7300:49:08-
25MB1351587Kevicky FlorianPúchov7100:49:08-
27MB139557Lenoch VítězslavSK Bobrava7500:49:16-
28MB145574Kuráň PavelNáměšť nad Oslavou7100:49:21-
29MB148785Daněk Milan7000:49:26-
30MB150263Šterc JanBoskovice7100:49:30-
31MB151569Svoboda Jiří7500:49:31-
32MB1591140Charuza Pavel7200:49:49-
33MB160964Suchánek TomášET EKOTERM Jihlava7200:49:51-
34MB1641630Žák JanVltava Fund7200:49:55-
35MB1681620Váhala VlastimilStrážovice7400:50:01-
36MB174665Lukeš Radim7600:50:15-
37MB176368Růžička Rostislav7300:50:16-
38MB185700Rameš Martin7500:50:27-
39MB1871609Hrbáček TomášDubay team7000:50:33-
40MB1911535Hrabec VladimírRSFK/ KS PONDY6800:50:40-
41MB193474Skoupý KarelBrno7100:50:42-
42MB2201433Šimerle LadislavNew Balance Aspire Sports7600:51:25-
43MB2231550Zezula MartinBěžci Moravany7700:51:30-
44MB226454Lukovský RomanSRTG Podluží7700:51:33-
45MB237694Šmidra JaroslavLazyTrail7200:51:51-
46MB239488Šperka VladimírBrno7100:51:58-
47MB2421105Lásko Tomáš7500:52:02-
48MB269651Nestrašil Milan7000:52:39-
49MB2731134Marinec PetrPřibyslav7200:52:42-
50MB276853Baštář JiříOlomučany7100:52:46-
51MB2811145Haša PetrHafani7200:53:01-
52MB286480Novák David7400:53:15-
53MB306657Houška JiříMattoni FreeRun7300:53:43-
54MB319249Hálek JaroslavJe to v hlavě!7400:54:05-
55MB3211056Polasek Michal7400:54:12-
56MB3221617Kropáček Petr6900:54:13-
57MB330460Novák Pavel7100:54:32-
58MB3341615Příhoda RomanMattoni FreeRun Jihlava7100:54:37-
59MB3401639Hrozinek LiborPB7500:54:47-
60MB3491772Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:54-
61MB350376Velík Tomáš7100:54:55-
62MB3541357Šírer PetrMore Than Bikers7300:55:06-
63MB375359Čapka Roman7600:55:45-
64MB3771718Salát Radoslav7600:55:48-
65MB379438Zřídkaveselý MartinBrno7400:55:50-
66MB3801068Černý PetrAthletico Valdek6900:55:51-
67MB399445Stolička PetrTJ Liga 100 Olomouc7200:56:21-
67MB3991430Holík MartinHrbáči run team7500:56:21-
69MB402495Fidler Jan7600:56:24-
70MB4071385Diart TomášČeská Lípa7700:56:33-
71MB425681Martof Janbrnobikersband6800:56:59-
72MB426379Wiedersheim RichardModřice7500:57:00-
73MB4301486Gottwald Mojmir7300:57:02-
74MB4371575Suk Pavel7700:57:11-
75MB449375Malinek PavelMattoni free run Olomouc7700:57:21-
76MB486555Střelec TomášDucati Motorcycle Club Brno7600:58:13-
77MB491292Jelínek PetrABMOTO.CZ ROADRACINGTEAM7100:58:22-
78MB497567Janečka PavelBystřice pod Hostýnem6800:58:31-
79MB503667Politzer MichalTriobo7500:58:37-
80MB505976povazan michal7300:58:44-
81MB506399Kulhánek Jiří7100:58:45-
82MB526265Cikrle TomášSynthon Blansko7300:59:15-
83MB5281081kraváček petr7200:59:17-
84MB5381080Hanousek PetrBrno7000:59:35-
85MB5721719Čech JakubBratislava Hrad7401:00:20-
86MB578649Jelínek Jan6901:00:25-
87MB5831072Okša Roman7301:00:34-
88MB589632Štefl František#CzechChallenges7701:00:52-
89MB5911359Kreidl MartinHolasice7501:00:54-
90MB598268Švaňa Pavel7101:00:58-
91MB600378Švábenský Roman7001:01:02-
92MB605987Janza Zbynek7201:01:19-
93MB6061372Prokop JanPupkani KV7001:01:23-
94MB609489Stibor PetrPupkani KV7301:01:24-
95MB619848Štekl MartinŽelvy na útěku7701:01:38-
96MB625483Hubáček MilanBrno7101:01:54-
97MB6321523Frais VáclavOlšovec7001:02:10-
98MB6331184Sedláček JiříAGS7001:02:16-
99MB6491667Charvát BohdanElite Sport Boskovice7301:02:39-
100MB6501654Vajčner JanekMoravian Walking/ Elite Sport Bosko7701:02:41-
101MB653675Machát MiloslavSKP Vyškov6901:02:46-
102MB6581397Hes Jaroslav7301:02:57-
103MB6761093Klement Petr7001:03:31-
104MB6781153Kopřiva ZbyněkFitnessFreedom race team Hustopeče6901:03:39-
104MB678595Ovesný PřemyslRungo pro ženy7701:03:39-
106MB682288Vocelka JaroslavBrno7201:03:44-
107MB686393Šena VladimírDelta Brno7101:03:59-
108MB6981444Maršálek RomanSKK Marconi7601:04:28-
109MB7211123Endr MarekJSDH Dašice7201:05:20-
110MB738586Krejčí Pavel7701:06:05-
111MB739478Mejzr Radek7401:06:08-
112MB744243Kalla Ladislav6801:06:30-
113MB753875Zatloukal JosefKlub polární záře7501:06:51-
114MB7561096Bílý Miroslav7601:07:09-
115MB767455Menšík IvoBC U Křížku7001:07:28-
116MB773437Strašák Karel7601:07:46-
117MB776276Nejezchleb PetrBC U Křížku7701:07:52-
118MB781271Bohdálek MilanFitness Freedom Race team, Hustopeč7201:08:12-
119MB7971606Lehocký MariánNight Run Team7701:09:34-
120MB7991692Mikeš Pavel7601:09:35-
121MB8201593Spargel Ladislav7301:10:45-
122MB8351365Kucik PavelRollerclubKroměříž7301:12:29-
123MB840239Pašek KvětoslavRozběháme Česko7601:13:10-
124MB842668Špičák Petr6901:13:21-
125MB846258Huryta LadislavBC U Křížku7201:14:02-
126MB848887Adamec František7701:14:15-
127MB8491503Toman Petr7701:14:20-
128MB8531128NEMETH Sandor7001:15:25-
129MB8671545Minarčík Zdeněk7301:17:51-
130MB8771638Luke Vikram7601:20:11-
-MB-658Jakubec Tomáš77DNF-

Muži C (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22593Hýbl JiříHušovany u Brna6700:41:11-
2MC25696Slatina FrantišekAC Moravská Slavia Brno6600:42:00-
3MC27487Šimunek MartinBotanka Running6600:42:06-
4MC441113Píchal TomášRůžďka6000:43:37-
5MC55481Buchta PavelNové Město na Moravě6400:44:55-
6MC63450Stránský MichalLíbeznice6500:45:26-
7MC641115Koníček VladimírDrietoma6500:45:28-
8MC73281Jílek JaroslavBystřice6600:46:02-
9MC112573Sláma JiříBrno6000:48:23-
10MC114284Nováček JosefSDH Čučice5800:48:28-
11MC1211190Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:48:42-
12MC1801038Patočka PetrBBM Ivančice6300:50:21-
13MC2001578Troubil Miroslav6300:50:52-
14MC2221502Bečička PetrHAL30006000:51:29-
15MC2241388Navrátil PetrRožná6300:51:31-
16MC2281448Stepaňuk ViktorFitcentrum Lipová-lázně6100:51:35-
17MC2751196Hečko Martin6700:52:45-
18MC2821176Kunitzký VítTetčice6500:53:07-
19MC3071449Stříž Robert6600:53:44-
20MC332381Valenta JiříSK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sáz.6600:54:36-
20MC332590Bednár Pavel6600:54:36-
22MC3351584Zaoral Stanislav6500:54:41-
23MC3521450Petřek ZdenekITW Pronovia5800:54:58-
24MC3741133Kocman Karel6300:55:42-
25MC521388Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5900:59:04-
26MC581646Zálešák Ladislav6201:00:30-
27MC627669Malčík PavelSám za sebe.6401:02:00-
28MC6531451Hruška LubošSokol Sudoměřice u Bechyně6701:02:46-
29MC6671367Sedlák Radek-6601:03:11-
30MC671845Plesník Jiří6401:03:23-
31MC6741137Raus PetrVC Qok Ivančice6701:03:28-
32MC6921126Musil PavelLAPA Olomouc6701:04:14-
33MC7011363Čuřík Josef6201:04:33-
34MC705639Křešťák MiloslavSokol Věteřov6301:04:49-
35MC7321479Svoboda Jan6701:05:46-
36MC8611351Exler PavelHurricane Inline team Brno5801:16:11-
-MC-1715Šmida MiroslavBrno-Útěchov63DNF-

Muži D (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD184579Jirásek VladimírPrdlavka Modřice5300:50:24-
2MD260759Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:52:18-
3MD2641705Jirásko ZdeněkGoHBJM5500:52:27-
4MD393395Otoupalík PavelBrno5500:56:10-
5MD4611562Moučka JanBěžecký klub Brno5600:57:32-
6MD5231561Podlucký Vlastimil5600:59:13-
7MD5681473Kubík Bedřich5701:00:17-
8MD6411061Pesl Daniel2201:02:30-
9MD758290Steiner PetrBrno4801:07:11-
10MD778391Holý JosefOrel Židenice4101:08:02-
11MD862589kačer jiříostrava4601:16:18-
12MD8811453Otradovec Jan_____5701:22:19-
13MD8871002Cahel PavelSokol Brno3901:40:06-

Ženy A (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA91704Maršánová LucieRunSport team9000:38:41-
2ZA26995Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno9300:42:02-
3ZA51572Vejrostová HanaLukovany8300:44:50-
4ZA561079Prívarová RadkaAtletický klub Čadca7900:45:00-
5ZA59888Sýkorová RadkaHelia sport Brno8800:45:05-
6ZA701460Zvolánková KateřinaChotěboř9100:45:59-
7ZA741169Smutná JanaWillijemSe8900:46:10-
8ZA801461Urbanová JohanaŽďár nad Sázavou9200:46:32-
9ZA88449Stránská EvaLíbeznice9100:46:49-
10ZA941192Medlová SoňaMěsto R9200:47:13-
11ZA1051062Dvorakova MartinaEXTRA Brno8100:47:44-
12ZA1111707Jelečková PavlaBrno8600:48:22-
13ZA125679Opletalová Denisa9200:48:52-
14ZA1401538Lenemayer JanaRungo pro ženy8300:49:18-
15ZA1441717Zakopalová TerezieFirma PTTZ9800:49:20-
16ZA1621200Macharová Květa9200:49:52-
16ZA1621653Schlemmerová MarkétaTJ Šumperk9600:49:52-
18ZA1661643Hanáková Nicole9200:50:00-
19ZA178899Zrnikova Hana8600:50:19-
20ZA180842Poučová Petra9600:50:21-
21ZA2131001Valčíková ŠárkaMizuno7800:51:16-
22ZA2181175Vlachová Soňa--9000:51:24-
23ZA247591Vašíčková Veronika9500:52:06-
24ZA256963Prosserová KateřinaBrno9500:52:12-
25ZA2631073Seidlerová PetraSK Černé plíce9100:52:26-
26ZA2661051Chalupková Klára9200:52:35-
27ZA2681573Mrkosová Tereza9000:52:38-
28ZA283461Nováková VandaEXTRA Brno8800:53:09-
29ZA2921690Kratochvílová PetraAtletic Třebíč8700:53:21-
30ZA2981476Droppova IvanaSpartan Race Training Group Podluž8100:53:32-
31ZA302992Niklová Aneta9200:53:37-
32ZA312774Krušinová Andrea8200:53:58-
33ZA3161189Tomášková LenkaBěhy Těrlicko8700:54:00-
34ZA324463Lustigová Kateřina8600:54:17-
34ZA3241053Gesheva Desislava8900:54:17-
36ZA3281480Suková Zdeňka8200:54:25-
37ZA329771Průchová BarboraBee Biker8300:54:28-
38ZA3361435Ishchuk Daria9400:54:44-
39ZA3391445Bátovská MichaelaLevice9100:54:46-
40ZA3401665Prokešová JanetJanetála8300:54:47-
41ZA3431642Jahodová Veronika8200:54:49-
42ZA347859Műllerová KateřinaMattoni FreeRun Olomouc9200:54:52-
43ZA3531634Vodičková ŠárkaBrno7800:55:00-
44ZA3551090Petrová Katarína8100:55:08-
45ZA357776Holubeková Kornélia8200:55:10-
46ZA359951Přecechtělová Iveta8900:55:13-
47ZA361862Mokrášová EliškaBrno8000:55:16-
48ZA3671390Petrecká Eva9400:55:24-
49ZA3701687Pazalová Nikola9100:55:30-
50ZA3751141Weishäupl JanaIvančice8000:55:45-
51ZA3821577Sedlačková Sabína9300:55:52-
52ZA3861501Dostálová VendulaHAL30008100:56:02-
53ZA388278Orsáková DianaBěhyně9000:56:04-
54ZA389372Krejčiříková Lenka7900:56:05-
54ZA3891057Polaskova Tamara8000:56:05-
56ZA401453Lukovská BlankaSRTG Podluží7800:56:22-
57ZA4031713Bártová HanaRozběháme Havlíčkův Brod8900:56:27-
58ZA4071709Marciniszyn Petra8400:56:33-
58ZA4071518Koutová TerezaBrno8800:56:33-
60ZA4141405Vranová Markéta8600:56:40-
61ZA417855Panáčková MartinaBrno8900:56:42-
62ZA420635Marková Daniela8800:56:49-
63ZA424236Fojtů Nina7900:56:58-
64ZA438568Kadlecová Veronika8800:57:12-
65ZA445856Macigová Petra9200:57:16-
66ZA4481524Jirkovská VeronikaEXTRA Brno8900:57:20-
67ZA4531770Nevařilová PavlaBezim za sebe8000:57:25-
68ZA4621506Perestrelo Ana8700:57:34-
69ZA4641193Urbanová ZuzanaMattoni FreeRun Jihlava9300:57:36-
70ZA467664Fišerová JanaMattoni FreeRun Brno-Mariánské údol8300:57:41-
71ZA4681041Veselá Veronika8000:57:42-
72ZA4691097Rudolfová Gabriela8700:57:44-
73ZA472974Prachařová Eva8100:57:48-
74ZA474252Pelikánová BlankaBohdalov8900:57:52-
75ZA4771651Kratochvilová Iveta8400:57:54-
76ZA4801610Bodnárová Martina9600:58:02-
77ZA4931361Janáčková Vlaďka8000:58:26-
78ZA4971589Valkovičová Nikola0000:58:31-
79ZA503752Pěknicová Pavlína8400:58:37-
80ZA5191662Vašíková Veronika8300:59:02-
81ZA5201580Vašíčková Petra9900:59:03-
82ZA531457Jančaříková Jana8400:59:25-
82ZA531369Kudlíková PetraRungo pro ženy8500:59:25-
84ZA538279Orsáková DenisaBěhyně8600:59:35-
85ZA5441652Smolková Klára9500:59:40-
86ZA5451394Pospíšilová EvaRungo pro ženy0000:59:43-
87ZA548775Havelková AndreaBee Biker7900:59:49-
88ZA552578Hlavínová JanaBehejbrno.com8600:59:54-
89ZA558389Sedláková MíšaJPM Racing Team9901:00:05-
89ZA5581431Strakošová Vladimíra9101:00:05-
91ZA5611407Pelikánová Petra8601:00:08-
91ZA5611148Huječková Pavlína8401:00:08-
93ZA5641641Ottova Tereza8401:00:11-
94ZA580264Křivínková Ivana7901:00:27-
95ZA5871689Maršálková Magdalena9601:00:49-
96ZA5911078Janďourková Pavla8801:00:54-
97ZA5961371Prisečanová Lenka9001:00:56-
98ZA597956Böhmová Lenka9001:00:57-
99ZA6011418Jílková Lenka9201:01:06-
100ZA6101163Průdková Šárka9401:01:26-
101ZA6121092Řehořová Šárka8301:01:27-
102ZA614248Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno9101:01:28-
103ZA6161537Kucerova Hanapondy.cz8901:01:35-
104ZA6181588Kráčalíková Michaela9001:01:37-
105ZA620967Řiháčková Tereza8901:01:40-
106ZA6241590Safínová Lucie8201:01:48-
107ZA626690Koutková Zuzana9201:01:59-
108ZA6301515Veselá Michaela9801:02:08-
109ZA6351640Trávníková Pavlína8901:02:18-
110ZA636989Brožová Aneta9401:02:20-
111ZA6391032Rexhaj Arbesa8601:02:28-
112ZA642398Slimaříková Kristýna9401:02:31-
113ZA6461530Kubásková JanaBrno8401:02:36-
114ZA6521650Smolková Miroslava9101:02:45-
115ZA6581403Mládková Sabina9201:02:57-
116ZA6611596Baťková MartinaKlub přátel pití piva9101:03:05-
116ZA661879Nečasová Petra8701:03:05-
118ZA663868Böhmová Karolína9401:03:06-
119ZA665392Ošťádalová LenkaČeský maratonský klub8801:03:08-
119ZA665971Šmidová Lucie9001:03:08-
121ZA669894Horáková MichaelaSama za sebe8301:03:16-
122ZA6701771Cemková Barbora9001:03:21-
123ZA675892Roudenská Monika8601:03:29-
124ZA677464Tomčová Denisa9301:03:36-
125ZA684955Vašková Lucie-7801:03:54-
126ZA6881624Málková Andrea9101:04:03-
127ZA692954Tučková Veronika8601:04:14-
128ZA7041612Nucová ZuzanaDubay team9801:04:43-
129ZA7051542lo re oriana8301:04:49-
129ZA7051154Trojanová ŠárkaRUNNING LIONS8501:04:49-
131ZA709559Kosková PetraSokol Zastávka7801:04:51-
132ZA7111494Luklová JanaNosislav9001:05:00-
132ZA7111114Kejíková MarieBřeclav9401:05:00-
132ZA7111491Kašíková EvaCobram Bike Team8201:05:00-
135ZA7141670Osuská LuciaBIFI9001:05:06-
136ZA7201170Kolegarová Kateřina8701:05:17-
137ZA7231160Jirsenská KristýnaBrno8801:05:27-
138ZA727852Zlámalová Tereza8601:05:29-
139ZA729244Minaříková MichaelaBrno8601:05:38-
140ZA742767Brozova LenkaBrozici Sharks7901:06:20-
141ZA7461174Kopecká AndreaRUNNING LIONS8401:06:36-
141ZA7461173Lázničková DanaRUNNING LIONS8601:06:36-
143ZA7491182Rudová, DiS. Bc. ZinaZ+M8301:06:40-
144ZA7501508Čapková Michaelažádný klub9601:06:43-
145ZA7591095Steinerová KláraBrno9301:07:12-
146ZA7621375Bobálová Kateřina9301:07:18-
147ZA7641379Habramová Eva8601:07:24-
148ZA7651107Šromová Veronika9301:07:25-
149ZA768484Švorcová IrenaRungo pro ženy8901:07:29-
150ZA7691666Kleinová NicoleEXTRA Brno9601:07:31-
151ZA7701536Kloparová Pavla8101:07:34-
152ZA7721393Weisova BarboraElite Sport Boskovice8001:07:35-
153ZA7731127Hájková Simona9401:07:46-
154ZA7751152Kuchařová MiloslavaFitnessFreedom race team, Hustopeče7801:07:50-
155ZA780473Pášová PetraOlomouc8101:08:08-
156ZA782881Havlíčková Barbora8801:08:16-
157ZA7831119Šmejkalová DitaLenoši z Brna9201:08:22-
158ZA786232Možná RenataVyškov8301:08:29-
159ZA7871696Matějová Lenka8601:08:41-
160ZA7881350NACHLINGEROVÁ PAVLA7901:08:53-
161ZA789475Jahůdková EliškaRungo pro ženy8101:08:56-
162ZA7921130Přikrylová MarieFIT VUT8701:09:22-
163ZA7941627Čížková DagmarSRTG Žďár nad Sázavou9101:09:28-
164ZA795356Ptáčková Zlata8101:09:31-
165ZA7971377Marková Simona8901:09:34-
166ZA8001429Tesařová PavlínaFirma PTTZ9701:09:37-
167ZA8011700Vařeková Kristýna9601:09:42-
168ZA802764Dujsíková Kristýna9101:09:46-
169ZA8031644Dolhá Klára8501:09:49-
170ZA8041628Ambrozová Eva8401:09:50-
171ZA8081454urbanová monika8401:10:03-
172ZA809452Laštůvková Pavlína8601:10:05-
172ZA809973Šmidová Michaela9201:10:05-
174ZA8121279Lepiarzová JitkaZP MV ČR8201:10:09-
175ZA813792Paulová Nikola9301:10:10-
176ZA815863Stříbná Veronika8801:10:12-
177ZA818982Pánková SoňaGPK8001:10:39-
177ZA818854Janzová Lenka7901:10:39-
179ZA822877Ševčíková Tereza8701:10:48-
180ZA8231156Vykoukalová Alena<39001:10:49-
181ZA825697Uhliřová Klára9101:10:53-
182ZA827965Kateřina SuchánkováJihlava9701:11:15-
183ZA828988Škvařilová Radka9101:11:18-
184ZA8291063kalužova eva8201:11:19-
185ZA8371447Kořínková Žaneta9101:12:30-
186ZA839493Kroupová ZdenaTU Brno Racing9101:13:04-
187ZA8411087Londinová Denisa9201:13:19-
188ZA8431495Vintrlikova PetraNosislav9101:13:34-
189ZA8441159Vošická Veronika9501:13:43-
190ZA845839Fingrova Katerina7801:13:55-
191ZA8471108Bartoňková Tereza8801:14:09-
192ZA8501157Pobořilová Alena8501:14:22-
193ZA851594Ovesna DanielaRungo pro ženy7801:14:45-
194ZA854433Čaňková LenkaČaňkovic dvojka8901:15:30-
195ZA8571691Klusková Mirka9101:15:40-
196ZA8581548Doleželová Martina8901:15:54-
197ZA8591497Bazalová Veronika8801:16:02-
198ZA8601694Horakova Helena9601:16:05-
199ZA8621576Saláková MonikaVSK Technika Brno9001:16:18-
200ZA865870Tomečková TerezaPoGoBrno9201:16:44-
201ZA868560Valihrachova BarboraBrno8001:18:23-
202ZA870256Nyahay JanaRungo pro ženy7901:18:34-
203ZA8721417Rozmarová Markéta8701:18:46-
204ZA8731478Krabcová Petra8601:19:31-
205ZA8741098Girlová Kristýna9101:19:53-
206ZA876571Kochaníčková22 Nikola9501:20:01-
207ZA8781382Trávníčková Jana8401:20:47-
208ZA882498Novosadová SoňaCKTCH8901:22:43-
209ZA8841074Rozmarová Michaela8301:22:55-
210ZA885831Pacalová Silvie7901:23:00-
211ZA886382Jadrná Sylva8101:27:42-
-ZA-599Rubešová Markéta83DNF-
-ZA-769Židová Ivana92DNF-

Ženy B (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99584Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:47:26-
2ZB1081150Ondroušková IvanaBlansko7000:47:57-
3ZB117234Bočková Kateřina7600:48:35-
4ZB179233Tichoňová Renata6800:50:20-
5ZB1881177Rusínová Monika7700:50:36-
6ZB1921543Šulekova NatáliaSliač7300:50:41-
7ZB206367Buchtová šárkaBrno7500:51:05-
8ZB2321110Oubělická PetraBrno7500:51:40-
9ZB256462Novotná PetraMP37600:52:12-
10ZB2611467Cholevova Leona7400:52:20-
11ZB262575Kuráňová NikolaNáměšť nad Oslavou7200:52:23-
12ZB286797Nováková Julie7700:53:15-
13ZB289270Bohdálková JolanaFitness Freedom Race team, Hustopeč7400:53:18-
14ZB304440Foralová MichaelaBáječné ženy v běhu7400:53:40-
15ZB3231089Magulová Martina7700:54:16-
16ZB3431597Kevicka AlenaPúchov7500:54:49-
17ZB366843Rezlerová Michaela7000:55:23-
18ZB3801499Valentová KláraKS Pondy7300:55:51-
19ZB4101402Polášková MartinaColoseum Blansko7300:56:34-
20ZB411756Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:37-
21ZB4491066Hanáková Jana7700:57:21-
22ZB4531197Hečková Dana7100:57:25-
23ZB4661358Kreidlová JitkaBáječné ženy v běhu7500:57:40-
24ZB476380Škvařilová EvaRungo pro ženy7300:57:53-
25ZB4831616Fišnarová Simona7700:58:05-
26ZB5331412Federicova AdrianaSeverunky7100:59:26-
27ZB5371425Chodúrová Martina7600:59:34-
28ZB5431392Podušková Olga7400:59:39-
29ZB5471131PROCHÁZKOVÁ LENKAAtletic Třebíč7400:59:46-
30ZB561436Feitova Romana7401:00:08-
31ZB5681167Hermanová Simona7001:00:17-
32ZB5781188Turňová JitkaMattoni FreeRun Jihlava7201:00:25-
33ZB5881631Žáková DanielaVltava Fund7301:00:50-
34ZB5891076Mečkovská Hana7601:00:52-
35ZB591762Kroutilová PetraKyle7501:00:54-
36ZB606490Švejdarová GabrielaTriatlet KV7201:01:23-
36ZB6061373Prokopová ŠárkaTriatlet Karlovy Vary7101:01:23-
38ZB6101071Okšová Marta7201:01:26-
39ZB6121391Diartová IvanaČeská Lípa7601:01:27-
40ZB6381384Pavloušková HanaČeská7501:02:26-
41ZB6551712Hrachovinová Gabriela6901:02:47-
42ZB6641398Procházková Martina7701:03:07-
43ZB6721116Juricová AlenaBehejbrno.com7301:03:24-
44ZB6731125Musilová LaďkaLAPA Olomouc7101:03:26-
45ZB678444Menšíková AndreaBC U Křížku7601:03:39-
46ZB6831567Pecharová Eva7701:03:46-
47ZB686876Earth Andrea-------------7301:03:59-
48ZB689682Hanačíková Bohumila7701:04:05-
49ZB6941199Adamová KateřinaMattoni FreeRun Jihlava7101:04:16-
50ZB696459Slámová GabrielaRungo pro ženy7401:04:25-
51ZB705796Klímová SimonaSokol Zastávka7301:04:49-
52ZB7151668Rybarova Zdenka7501:05:07-
53ZB717390Střítežská Jolana7201:05:11-
54ZB7301471Monhartová Lucie6801:05:41-
55ZB7371437Ferencová Martinanení7601:06:01-
56ZB740830Rumplíková Erika7301:06:13-
57ZB7661608Vymazalová Marie6901:07:26-
58ZB7761710Mihalíková Helena6901:07:52-
59ZB7911378Lisnikova Arlena7701:09:16-
60ZB796251Plicová LucieJe to v hlavě!7401:09:33-
61ZB806551Nemogová Daniela7701:09:54-
62ZB814250Krejčíková JanaJe to v hlavě!6901:10:11-
63ZB8161352Lužová MirkaČeské Budějovice7301:10:16-
64ZB8211441Černá Radka7601:10:47-
65ZB8311069Černá Leona7201:11:50-
66ZB8331143Pytelová IvanaVN Brno7601:12:07-
67ZB834377Spanelová Zuzana7701:12:11-
68ZB8351366Kuciková HanaRollerclubKroměříž6901:12:29-
69ZB838833Zemčíková Veronika7701:12:46-
70ZB8711180Jindrová Paluchová Hananestartuji za žádný klub7701:18:40-
71ZB8801613Hroudová Michaela7401:22:17-

Ženy C (trať 10,442 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC601688Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:07-
2ZC427477Pachulova Jitkaostrava6700:57:01-
3ZC471996Jagošová MarieBrno6600:57:47-
4ZC493695Procházková IrenaTJ Háje5700:58:26-
5ZC499636Dvořáčková DagmarTK Brno5000:58:35-
6ZC7231500Dostálová LenkaHAL30006101:05:27-
7ZC727246Spáčilová Zuzanaindividuální6101:05:29-
8ZC7341602Hillayová MarcelaKuny6701:05:53-
9ZC753273Hošková LenkaBrno daruje život6601:06:51-
10ZC856580Jirásková VěraBrno5501:15:38-

Trať 10,442 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11155Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:33:58-
2MA21514Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:34:02-
3MA31703Šacl JiříRunSport team9400:34:07-
4MA41720Kubínek FrantišekEKOL Team8800:34:59-
5MA5654Hubáček JonášHOB Řetechov9500:35:07-
6MA61400Rosa OndřejVSK Univerzita Brno/ PC team8800:36:22-
7MA71415Černocký LiborOOB Luhačovice9800:36:36-
8MA81646Kněžínek VítAZ FITNESS TEAM BRNO9200:36:47-
1ZA91704Maršánová LucieRunSport team9000:38:41-
9MA10482Buchta JanOdranec9100:38:54-
10MA111380Vabroušek FilipAK Zlín9700:39:02-
11MA12661Beníček MatějKESBUK9400:39:14-
1MB131381Vabroušek PetrTITAN TRILIFE ZLÍN7300:39:40-
12MA14494Švestka LukášMK Prostějov8200:39:47-
13MA151647Talanda MetodějAZ FITNESS TEAM BRNO8300:39:52-
14MA16777Kříž MichalAC Track & Field Brno8100:39:56-
15MA171659Vlkovský VojtěchTeam Jeseníky8800:40:18-
16MA181706Pařík Jan8600:40:23-
17MA19471Nechvátal AlešDafitMotoRacing8100:40:25-
18MA201100Herzán OndřejVIDA! science centrum8300:40:48-
19MA211532Novotný JaroslavAC Moravská Slavia Brno8400:41:00-
1MC22593Hýbl JiříHušovany u Brna6700:41:11-
20MA23890Kalich RadimHelia sport Brno8500:41:46-
2MB24563Fiala JindřichVyškov7200:41:56-
2MC25696Slatina FrantišekAC Moravská Slavia Brno6600:42:00-
2ZA26995Jagošová TerezaAC Moravská Slavia Brno9300:42:02-
3MC27487Šimunek MartinBotanka Running6600:42:06-
3MB28642Viščor PavelBrno7400:42:17-
21MA291443Orságh ĽubomírAK MŠK Žiar nad Hronom9800:42:25-
22MA301042Jelínek MartinChár Brno8900:42:29-
23MA311458Majercik Miroslav8900:42:38-
24MA321773Fivrága FilipKroměříž8800:43:02-
25MA331539Bartosik MichalWestern Harbour Triathlon Club8600:43:03-
26MA341387Navrátil MarekRožná9000:43:04-
26MA341702Priputen Radek8500:43:04-
28MA361758Pilíšek Lukᚊuperk9300:43:05-
29MA37387Štola JakubPraha8400:43:06-
30MA381566Humlíček Kryštof9400:43:17-
31MA391765Malý RenéŠK PRE Radost8300:43:27-
32MA401714Vencbauer Pavel7800:43:30-
33MA41686Zedníček Michal8700:43:32-
34MA42476Brada LukášSkaštice7800:43:33-
35MA431048Hrabal Tomášžádný8500:43:34-
4MC441113Píchal TomášRůžďka6000:43:37-
36MA45634Křivánek Filip9100:43:39-
4MB46366Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhři7400:43:55-
37MA471672Kára JaroslavMizuno Czech8500:44:22-
38MA48486Feit DaliborDrogový kartel Horidoli9200:44:25-
5MB49640Humlíček OndřejRunaway Brno7100:44:32-
39MA50468Vintr TomášVěčně čtvrtí8200:44:40-
3ZA51572Vejrostová HanaLukovany8300:44:50-
40MA51685Dubský RomanPřibyslav7800:44:50-
41MA531648Havel Adam9300:44:52-
6MB541483Svoboda MarekBěžci Moravany7700:44:54-
5MC55481Buchta PavelNové Město na Moravě6400:44:55-
4ZA561079Prívarová RadkaAtletický klub Čadca7900:45:00-
42MA56238Daneš MartinGUMOTEX Břeclav8500:45:00-
43MA581614Šmerek ŠtěpánŠmerek Brothers Run Team9500:45:01-
5ZA59888Sýkorová RadkaHelia sport Brno8800:45:05-
1ZC601688Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:07-
44MA61645Pokrývka FilipBánovce nad Bebravou9500:45:08-
45MA62692Vlasák MiroslavŠaratice8800:45:15-
6MC63450Stránský MichalLíbeznice6500:45:26-
7MC641115Koníček VladimírDrietoma6500:45:28-
46MA651660Staněk Lukášbez klubové příslušnosti9100:45:36-
7MB661194Haša MartinBrno7400:45:38-
8MB67361Schick JindřichBrno7500:45:43-
47MA68362Vostal Matěj9500:45:46-
9MB691528Pokorny Krystof7300:45:54-
6ZA701460Zvolánková KateřinaChotěboř9100:45:59-
10MB71467Bednář ZbyněkTišnov7300:46:00-
48MA72648Skalický Michal9500:46:01-
8MC73281Jílek JaroslavBystřice6600:46:02-
49MA741472Korčák JaroslavTJ Sokol Lažánky9300:46:10-
7ZA741169Smutná JanaWillijemSe8900:46:10-
50MA761043Vinš Pavel8900:46:16-
51MA771526Hejkrlík JiříHejaHejTrail.cz8500:46:20-
52MA781583Mrázek PetrSK Hasiči Brno/Orel Vyškov7800:46:21-
53MA79289Kuniss GaryFahrraddoktor Relax Lugau8000:46:24-
8ZA801461Urbanová JohanaŽďár nad Sázavou9200:46:32-
54MA81384Trojek KarelOknoplast Sumperk8100:46:34-
55MA82865Dubjel RobertBrno8200:46:35-
56MA831474Němec Jan8100:46:36-
57MA84761Martinez Jonatan7800:46:45-
57MA841516Navrátil David8000:46:45-
59MA861488Antoš Michal9000:46:46-
11MB87566Jakeš JiříSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM7700:46:48-
60MA881067Štefka Miroslav8400:46:49-
9ZA88449Stránská EvaLíbeznice9100:46:49-
61MA901166Linhart PetrBěžeckéNaděje.cz8700:47:00-
61MA90261Votava MiroslavMonster8600:47:00-
63MA92237Fojtů Lukáš7900:47:03-
12MB931355Pohanka PavelLotrando Brno7300:47:10-
64MA941768Havel Daniel9500:47:13-
10ZA941192Medlová SoňaMěsto R9200:47:13-
65MA961413Horský RadekOB Veselice7800:47:18-
13MB971383Gladiš DanielSKG Brno6800:47:21-
14MB981674Vrána FilipJundrov7600:47:25-
1ZB99584Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:47:26-
15MB1001632Nespor PetrrunKanice7500:47:30-
16MB101242Dvořák MartinEXTRA Brno7500:47:38-
17MB1021554VRBA DrahomírKoryčany BiKERS7600:47:42-
66MA1031626Stoklasa Ondřej8700:47:43-
18MB103363Daněk JiříUherské Hradiště7600:47:43-
11ZA1051062Dvorakova MartinaEXTRA Brno8100:47:44-
67MA1051364Ehl MichalPorsche Brno8600:47:44-
68MA107671Jakůbek Aleš8100:47:55-
2ZB1081150Ondroušková IvanaBlansko7000:47:57-
69MA1091085Krejčí JanZapomenutá bota8500:48:06-
70MA1101633Vodička MarekBrno7800:48:17-
12ZA1111707Jelečková PavlaBrno8600:48:22-
9MC112573Sláma JiříBrno6000:48:23-
19MB113786Vičar MartinČMI7200:48:26-
10MC114284Nováček JosefSDH Čučice5800:48:28-
71MA1151759Bílý PatrikWhite8800:48:31-
72MA1161701Karásek AntonínRSFK8200:48:34-
3ZB117234Bočková Kateřina7600:48:35-
73MA117558Dulík Robert7800:48:35-
20MB119861Kundrát JaroslavAK Tišnov7600:48:36-
21MB120977glesk peter7300:48:38-
74MA1211439Rodák Marek9000:48:42-
11MC1211190Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:48:42-
75MA1231456Procházka JanRáječko7900:48:47-
76MA124846Páviš RichardU lesíka 3657800:48:49-
77MA1251757Berka VáclavBrtnice8300:48:52-
13ZA125679Opletalová Denisa9200:48:52-
78MA1271122Soukup Lukáš9300:48:57-
22MB127394BUBLÁK ROMANNESMÍŠ TO VZDÁT!7100:48:57-
79MA1291399Kubasch Tomáš8600:49:00-
80MA130259Mikláš JánSygic Travel9000:49:01-
80MA130269Uherčík Maroš9000:49:01-
23MB132299Šťastný MichalBěhám pro radost7600:49:03-
82MA133267Wolný RostislavTripomatic8400:49:04-
24MB1341356Körner RomanTJ Spartak Třebíč6800:49:05-
25MB1351587Kevicky FlorianPúchov7100:49:08-
25MB1351604Závodník MilanCoridore7300:49:08-
83MA1371162Svítil TomášSK Okrouhlík9300:49:10-
84MA1381005Pavlík Matěj9300:49:15-
27MB139557Lenoch VítězslavSK Bobrava7500:49:16-
85MA1401625Toufar Karel7800:49:18-
14ZA1401538Lenemayer JanaRungo pro ženy8300:49:18-
85MA1401769Šnévajs VitLazy Trail8000:49:18-
87MA1431164Vintrlík MilošBřeclav8600:49:19-
15ZA1441717Zakopalová TerezieFirma PTTZ9800:49:20-
28MB145574Kuráň PavelNáměšť nad Oslavou7100:49:21-
88MA146897Rozsíval MarekBrno8900:49:22-
89MA147991Kolaja MarcelRed Hat8000:49:23-
29MB148785Daněk Milan7000:49:26-
90MA149684Souček TomášSK Rabbits Znojmo8900:49:28-
30MB150263Šterc JanBoskovice7100:49:30-
31MB151569Svoboda Jiří7500:49:31-
91MA1521481Hladiš Jakub8700:49:32-
92MA153691Hakl RadekRunning Free8400:49:34-
93MA154570CRHA RadekVěznice Kuřim7900:49:38-
93MA1541414Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8800:49:38-
95MA1561513Pavlicek Libor8100:49:39-
96MA1571763Mikala LukášMikala8400:49:42-
97MA158470Ševčík PetrSEFRA TEAM Luhačovice9000:49:47-
32MB1591140Charuza Pavel7200:49:49-
98MA1601144Zigal Jiří8900:49:51-
33MB160964Suchánek TomášET EKOTERM Jihlava7200:49:51-
16ZA1621200Macharová Květa9200:49:52-
16ZA1621653Schlemmerová MarkétaTJ Šumperk9600:49:52-
34MB1641630Žák JanVltava Fund7200:49:55-
99MA165676Pokorný Jiřín/a8100:49:59-
100MA1661401Kavka Jan7800:50:00-
18ZA1661643Hanáková Nicole9200:50:00-
101MA1681396Borovec Jiří9200:50:01-
35MB1681620Váhala VlastimilStrážovice7400:50:01-
102MA170245Uhlir DaliborAT&T8000:50:02-
103MA1711525Páral TomášWilliJemSe8400:50:09-
104MA1721475Prčík FilipSpartan Race Training Group Podluž9100:50:13-
105MA173240Čajda DanielSRTG Brno9200:50:14-
36MB174665Lukeš Radim7600:50:15-
106MA174277Urbánek RadekBehejBrno.com9900:50:15-
37MB176368Růžička Rostislav7300:50:16-
107MA177655Fišer Adam8000:50:17-
19ZA178899Zrnikova Hana8600:50:19-
4ZB179233Tichoňová Renata6800:50:20-
12MC1801038Patočka PetrBBM Ivančice6300:50:21-
108MA1801568Matal JakubHrušovany u Brna9300:50:21-
20ZA180842Poučová Petra9600:50:21-
109MA183961Jakus JanBrno7900:50:23-
1MD184579Jirásek VladimírPrdlavka Modřice5300:50:24-
38MB185700Rameš Martin7500:50:27-
110MA1861531Zounek Kryštof9200:50:29-
39MB1871609Hrbáček TomášDubay team7000:50:33-
5ZB1881177Rusínová Monika7700:50:36-
111MA1891767Cimbálník JosefUltimate Survival9100:50:38-
112MA190564Fabík František7800:50:39-
40MB1911535Hrabec VladimírRSFK/ KS PONDY6800:50:40-
6ZB1921543Šulekova NatáliaSliač7300:50:41-
41MB193474Skoupý KarelBrno7100:50:42-
113MA1941370Prouza Michal8600:50:44-
113MA1941582Havel RadekLabe Tri Klub9200:50:44-
113MA1941452Cícha TadeášDRHOLEC Team9400:50:44-
116MA197828Hlaváč MartinTU Brno Racing9400:50:45-
117MA198968Gellner PavelTU Brno Racing9500:50:47-
118MA1991109Švec TomášKlub Toma Švece8900:50:50-
13MC2001578Troubil Miroslav6300:50:52-
119MA2011693Dokoupil Martin9200:50:53-
120MA202835Lichtner Ondrej9100:50:55-
121MA203294Beneš OndřejBrno8600:50:57-
121MA203689Weiser Jiří9100:50:57-
123MA205841Krška MartinSK Špilberk Brno8700:50:59-
7ZB206367Buchtová šárkaBrno7500:51:05-
124MA2061673Kupsky PavelMizuno8300:51:05-
125MA208581Jeremias LukášA128600:51:07-
126MA209466Panáček Jiří9100:51:11-
126MA2091149Ondruš Jan8700:51:11-
128MA2111657Maruniak Marek8800:51:14-
129MA212600Kočvara Martin8600:51:15-
21ZA2131001Valčíková ŠárkaMizuno7800:51:16-
130MA2141465Koptak PeterKlingonske Imperium7900:51:18-
131MA215485Ondruš LukášEXTRA Brno8600:51:19-
132MA2161766Pišín Petr8900:51:22-
133MA217953Belza MichalTU Brno Racing9500:51:23-
22ZA2181175Vlachová Soňa--9000:51:24-
134MA2181432Březina MartinFrýdek-Místek9000:51:24-
42MB2201433Šimerle LadislavNew Balance Aspire Sports7600:51:25-
135MA2211354Holubík JiříTJ Sokol Tvarožná Lhota8500:51:28-
14MC2221502Bečička PetrHAL30006000:51:29-
43MB2231550Zezula MartinBěžci Moravany7700:51:30-
136MA2241556Khait Ranny8600:51:31-
15MC2241388Navrátil PetrRožná6300:51:31-
44MB226454Lukovský RomanSRTG Podluží7700:51:33-
137MA2261623Váhala ZbyněkKyjov8000:51:33-
138MA2281466Šíra MichalZita team9200:51:35-
16MC2281448Stepaňuk ViktorFitcentrum Lipová-lázně6100:51:35-
139MA230479Houserek Tomáš8500:51:36-
139MA230674Lexmaul Petr9000:51:36-
8ZB2321110Oubělická PetraBrno7500:51:40-
141MA2331172Nahodil JiříRUNNING LIONS8600:51:41-
142MA2341146Sevránek PatrikMattoni Freerun Ostrava9000:51:44-
143MA2351498Nožička Marek8800:51:45-
144MA2361649Sedlo Martin9300:51:47-
45MB237694Šmidra JaroslavLazyTrail7200:51:51-
145MA2381151Ondroušek DavidVZS Blansko9400:51:56-
46MB239488Šperka VladimírBrno7100:51:58-
146MA2401522Kunčík Jaroslav9200:52:01-
146MA240286Kutý MiroslavMattoni FreeRun Hvězda8700:52:01-
148MA242247Šimek MatějHighcard.cz8100:52:02-
47MB2421105Lásko Tomáš7500:52:02-
149MA244975Wertheim Michal9000:52:04-
150MA2451607Koprolín Roman8900:52:05-
150MA245552Janoška Tomáš8500:52:05-
152MA2471117Gajdowski Tomasz8900:52:06-
23ZA247591Vašíčková Veronika9500:52:06-
153MA2491168Poláček Kamil8100:52:07-
153MA2491084Veverka Pavel8900:52:07-
153MA249592Sviderek Jakub8900:52:07-
156MA2521592Novotný MartinMKV9000:52:09-
157MA253435Ostadal RadimKvalitní másla s. r. o.8700:52:10-
158MA254758Ježek Martin8900:52:11-
158MA2541570Píše Petr8700:52:11-
9ZB256462Novotná PetraMP37600:52:12-
24ZA256963Prosserová KateřinaBrno9500:52:12-
160MA258851Zezula Miroslav8400:52:14-
161MA259472Schubert RadimOlomouc7900:52:15-
2MD260759Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:52:18-
10ZB2611467Cholevova Leona7400:52:20-
11ZB262575Kuráňová NikolaNáměšť nad Oslavou7200:52:23-
25ZA2631073Seidlerová PetraSK Černé plíce9100:52:26-
3MD2641705Jirásko ZdeněkGoHBJM5500:52:27-
162MA2651395Kamenský PavelHustopeče8000:52:32-
26ZA2661051Chalupková Klára9200:52:35-
163MA2671422Šobáň Pavel8800:52:37-
27ZA2681573Mrkosová Tereza9000:52:38-
48MB269651Nestrašil Milan7000:52:39-
164MA2701121Hora JiříJSDH Dašice8000:52:41-
164MA270644Hejkrlík Lukáš8200:52:41-
164MA270373Krejčiřík Jiří7900:52:41-
49MB2731134Marinec PetrPřibyslav7200:52:42-
167MA274969Skulina Daniel9300:52:43-
17MC2751196Hečko Martin6700:52:45-
50MB276853Baštář JiříOlomučany7100:52:46-
168MA277255Chamula MatúšL?SK?V? team8400:52:51-
169MA278660Krnoš VlastislavŠternberk8600:52:56-
170MA279768Richter Jan9200:52:57-
171MA280262Černák MarekRelax Brno9000:52:58-
51MB2811145Haša PetrHafani7200:53:01-
18MC2821176Kunitzký VítTetčice6500:53:07-
28ZA283461Nováková VandaEXTRA Brno8800:53:09-
172MA2841571Schimitzek Jiří8900:53:12-
173MA285287Vaculik RadimThe FUNTASTY8800:53:13-
12ZB286797Nováková Julie7700:53:15-
52MB286480Novák David7400:53:15-
174MA2881661Posekaný Tomáš9600:53:16-
13ZB289270Bohdálková JolanaFitness Freedom Race team, Hustopeč7400:53:18-
175MA290585Hlodan LukasOld Skull Crew8200:53:20-
175MA2901362Brabec MichalHavirov8700:53:20-
177MA2921368Kulka MichalUltima K.Lap Praha8200:53:21-
177MA2921369Pelc TomášUltima K.Lap Team8900:53:21-
29ZA2921690Kratochvílová PetraAtletic Třebíč8700:53:21-
179MA295780Obleser David8700:53:26-
179MA295597Hotovec Jan Dante´sDucati Motorcycle Club Brno8300:53:26-
181MA2971504Beneš Jiří8300:53:31-
30ZA2981476Droppova IvanaSpartan Race Training Group Podluž8100:53:32-
182MA2991512Dvorak MartinEXTRA Brno8800:53:33-
183MA3001191Lojda LukášVŠP Jihlava8300:53:34-
184MA3011389Bartoň MilanPohořelice8900:53:36-
31ZA302992Niklová Aneta9200:53:37-
185MA3021579Orálek Tomáš9100:53:37-
14ZB304440Foralová MichaelaBáječné ženy v běhu7400:53:40-
186MA305561Byrtus MarekTJ Liga 100 Olomouc8700:53:42-
53MB306657Houška JiříMattoni FreeRun7300:53:43-
19MC3071449Stříž Robert6600:53:44-
187MA3081635Kalužík Luděk8200:53:47-
188MA309766Broza BohuslavBrozici Sharks7800:53:49-
189MA3101050Vojtěch Martin8100:53:51-
190MA3111147Vořechovský MartinBrno8300:53:55-
32ZA312774Krušinová Andrea8200:53:58-
191MA313565Kottek Aleš7800:53:59-
191MA3131000Polák Michal8700:53:59-
191MA313997Antoš Radomír7800:53:59-
33ZA3161189Tomášková LenkaBěhy Těrlicko8700:54:00-
194MA316293Petrla JiříJPM Racing Team8700:54:00-
195MA3181037Hadzhiev Tihomir8100:54:01-
54MB319249Hálek JaroslavJe to v hlavě!7400:54:05-
196MA320400Štěpán IvanMann-Hummel sport team7900:54:09-
55MB3211056Polasek Michal7400:54:12-
56MB3221617Kropáček Petr6900:54:13-
15ZB3231089Magulová Martina7700:54:16-
34ZA3241053Gesheva Desislava8900:54:17-
34ZA324463Lustigová Kateřina8600:54:17-
197MA326784Hakl KarelBrno7800:54:22-
198MA327772Čala MartinBrno9000:54:24-
36ZA3281480Suková Zdeňka8200:54:25-
37ZA329771Průchová BarboraBee Biker8300:54:28-
57MB330460Novák Pavel7100:54:32-
199MA3311426Trusina Petr7800:54:35-
20MC332590Bednár Pavel6600:54:36-
20MC332381Valenta JiříSK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sáz.6600:54:36-
58MB3341615Příhoda RomanMattoni FreeRun Jihlava7100:54:37-
22MC3351584Zaoral Stanislav6500:54:41-
200MA3361558Dufek Martin8300:54:44-
38ZA3361435Ishchuk Daria9400:54:44-
201MA3381436Szubinski Robert7800:54:45-
39ZA3391445Bátovská MichaelaLevice9100:54:46-
59MB3401639Hrozinek LiborPB7500:54:47-
40ZA3401665Prokešová JanetJanetála8300:54:47-
202MA3401664Pilgr AlešJanetála8000:54:47-
16ZB3431597Kevicka AlenaPúchov7500:54:49-
203MA3431035Novák FrantišekBrněnští šneci8900:54:49-
41ZA3431642Jahodová Veronika8200:54:49-
204MA3461112Jelínek David9500:54:50-
205MA347872Bednář RichardMattoni FreeRun Olomouc8500:54:52-
42ZA347859Műllerová KateřinaMattoni FreeRun Olomouc9200:54:52-
60MB3491772Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:54-
61MB350376Velík Tomáš7100:54:55-
206MA351556Daňo VladimírBlansko7900:54:56-
23MC3521450Petřek ZdenekITW Pronovia5800:54:58-
43ZA3531634Vodičková ŠárkaBrno7800:55:00-
62MB3541357Šírer PetrMore Than Bikers7300:55:06-
207MA355641Petr JiříSalomon-Suunto7900:55:08-
44ZA3551090Petrová Katarína8100:55:08-
45ZA357776Holubeková Kornélia8200:55:10-
208MA3581469Kadaník Vít9400:55:11-
46ZA359951Přecechtělová Iveta8900:55:13-
209MA3601470Klika Jiří9400:55:15-
47ZA361862Mokrášová EliškaBrno8000:55:16-
210MA3621446Veselý LukášBenešov8600:55:17-
211MA363673Luža Josef8400:55:18-
211MA363370Filuš VojtěchBěhny z !!!8200:55:18-
213MA3651656Tieber Michael8100:55:22-
17ZB366843Rezlerová Michaela7000:55:23-
48ZA3671390Petrecká Eva9400:55:24-
214MA368272Koutek Petr9100:55:27-
215MA3691598Kramoliš RobertRožnov pod Radhoštěm9400:55:29-
49ZA3701687Pazalová Nikola9100:55:30-
216MA371952Skoupil VladimírTU Brno Racing9700:55:33-
216MA3711409Narovec David9000:55:33-
218MA3731106Jílek Jakub9000:55:39-
24MC3741133Kocman Karel6300:55:42-
50ZA3751141Weishäupl JanaIvančice8000:55:45-
63MB375359Čapka Roman7600:55:45-
64MB3771718Salát Radoslav7600:55:48-
219MA378285Havlík PavelTeplárny Brno, a.s.8300:55:49-
65MB379438Zřídkaveselý MartinBrno7400:55:50-
18ZB3801499Valentová KláraKS Pondy7300:55:51-
66MB3801068Černý PetrAthletico Valdek6900:55:51-
51ZA3821577Sedlačková Sabína9300:55:52-
220MA383883Novotný LiborTU Brno Racing9600:55:55-
221MA384984Dospiva FilipOlbramChallenge9200:56:00-
222MA3851195Ratiborský Ondřej9400:56:01-
52ZA3861501Dostálová VendulaHAL30008100:56:02-
223MA3871406Kubasch Milan8900:56:03-
53ZA388278Orsáková DianaBěhyně9000:56:04-
54ZA389372Krejčiříková Lenka7900:56:05-
224MA3891505Král Jarda8900:56:05-
54ZA3891057Polaskova Tamara8000:56:05-
225MA3921618Macálka David8400:56:07-
4MD393395Otoupalík PavelBrno5500:56:10-
226MA3941756Farkaš Martin8000:56:12-
226MA394957Kura JakubTU Brno Racing9100:56:12-
228MA3961438Pekárek Jaromír8300:56:14-
228MA3961082Horňak Jakub9100:56:14-
230MA3981442Kukrecht Jaroslav8700:56:18-
67MB399445Stolička PetrTJ Liga 100 Olomouc7200:56:21-
67MB3991430Holík MartinHrbáči run team7500:56:21-
56ZA401453Lukovská BlankaSRTG Podluží7800:56:22-
69MB402495Fidler Jan7600:56:24-
57ZA4031713Bártová HanaRozběháme Havlíčkův Brod8900:56:27-
231MA4041695Havlíček Štěpán8300:56:28-
232MA4051186Tomek PetrSelfmademan7800:56:29-
233MA4061183Fiala Romannestartuji za žádný klub8100:56:32-
70MB4071385Diart TomášČeská Lípa7700:56:33-
58ZA4071518Koutová TerezaBrno8800:56:33-
58ZA4071709Marciniszyn Petra8400:56:33-
19ZB4101402Polášková MartinaColoseum Blansko7300:56:34-
234MA4111434Klapal Miloš7800:56:37-
20ZB411756Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:56:37-
235MA413998Trčka Vojtěchžádný klub8700:56:38-
60ZA4141405Vranová Markéta8600:56:40-
236MA4141424Dubenský Antonín8500:56:40-
237MA416497Maxera Pavel8800:56:41-
61ZA417855Panáčková MartinaBrno8900:56:42-
238MA418985Brychta VlastimilSRTG Blansko8200:56:46-
239MA419431Vrubel LadislavRaškovice9000:56:48-
62ZA420635Marková Daniela8800:56:49-
240MA421553Mikó Albertbez9200:56:52-
240MA421297Nečas Martin8200:56:52-
242MA4231521Štěpanovič MartinRozběháme Uherské Hradiště8800:56:53-
63ZA424236Fojtů Nina7900:56:58-
71MB425681Martof Janbrnobikersband6800:56:59-
72MB426379Wiedersheim RichardModřice7500:57:00-
243MA4271699Machala Miroslav8200:57:01-
2ZC427477Pachulova Jitkaostrava6700:57:01-
243MA4271462Glír PetrValašské Meziříčí8600:57:01-
73MB4301486Gottwald Mojmir7300:57:02-
245MA4311064Lukeš Marekžádný klub9100:57:03-
246MA432886Řezáč Martin9100:57:04-
247MA4331440Sznapka Eduard8500:57:06-
248MA434598Šarlovský Martin7900:57:09-
248MA434884Chovanec Peter8700:57:09-
250MA4361611Kisela Sebastian9400:57:10-
74MB4371575Suk Pavel7700:57:11-
251MA4381420Vít Roman9200:57:12-
64ZA438568Kadlecová Veronika8800:57:12-
252MA440757Ligas Denis9000:57:13-
253MA4411139Michálek MartinWilliJemSe8200:57:14-
253MA4411658Hutař Jan9000:57:14-
255MA443869Kaška Radovan8500:57:15-
255MA4431529Wiener JaroslavRun for Beer8600:57:15-
257MA445582Rolník ZdeněkBřeclav7900:57:16-
65ZA445856Macigová Petra9200:57:16-
258MA447577Monhart Matyáš9100:57:17-
66ZA4481524Jirkovská VeronikaEXTRA Brno8900:57:20-
21ZB4491066Hanáková Jana7700:57:21-
75MB449375Malinek PavelMattoni free run Olomouc7700:57:21-
259MA451352Bartosz Tomáš8700:57:23-
259MA4511052Tofel PetrCitibank8100:57:23-
22ZB4531197Hečková Dana7100:57:25-
67ZA4531770Nevařilová PavlaBezim za sebe8000:57:25-
261MA4531599Psota VáclavSady Starý Lískovec8100:57:25-
262MA4561036Patočka Michal7900:57:26-
263MA457499Novosad RadekMSD Frýdek-Místek8700:57:28-
263MA457672Krpec Josef8100:57:28-
265MA4591645Trn MiroslavNature life7900:57:29-
266MA4601655Polášek Jakub9200:57:31-
5MD4611562Moučka JanBěžecký klub Brno5600:57:32-
68ZA4621506Perestrelo Ana8700:57:34-
267MA462959Raučina Maroš8700:57:34-
69ZA4641193Urbanová ZuzanaMattoni FreeRun Jihlava9300:57:36-
268MA4651744Vargas BenjaminTempish9000:57:39-
23ZB4661358Kreidlová JitkaBáječné ženy v běhu7500:57:40-
70ZA467664Fišerová JanaMattoni FreeRun Brno-Mariánské údol8300:57:41-
71ZA4681041Veselá Veronika8000:57:42-
72ZA4691097Rudolfová Gabriela8700:57:44-
269MA470978Žemlík BoleslavZkusKolobku.cz9100:57:45-
3ZC471996Jagošová MarieBrno6600:57:47-
73ZA472974Prachařová Eva8100:57:48-
270MA4731419Vojtěšek Aleš8800:57:51-
74ZA474252Pelikánová BlankaBohdalov8900:57:52-
271MA474241Kalla TomášSK Tuřany8900:57:52-
24ZB476380Škvařilová EvaRungo pro ženy7300:57:53-
75ZA4771651Kratochvilová Iveta8400:57:54-
272MA477360Studený JanŘíčany u Brna8300:57:54-
273MA4791046Setnička DavidSDH Čejtice9000:57:56-
76ZA4801610Bodnárová Martina9600:58:02-
274MA4811386Bulíček Martin7900:58:03-
275MA482783Glos Jan8700:58:04-
25ZB4831616Fišnarová Simona7700:58:05-
276MA484562Popek MiroslavFightclub Brno8300:58:10-
277MA4851594Masařík JanPavilon 6078900:58:12-
76MB486555Střelec TomášDucati Motorcycle Club Brno7600:58:13-
278MA4871517Kouzinakis GiannisNone8100:58:15-
279MA4881547Málek Pavel8400:58:16-
280MA4891496Cvejn Bohdan9100:58:19-
281MA4901663Lakomý Lukáš9300:58:21-
77MB491292Jelínek PetrABMOTO.CZ ROADRACINGTEAM7100:58:22-
282MA492873Zvolenský OndřejJSDH Dašice9000:58:25-
4ZC493695Procházková IrenaTJ Háje5700:58:26-
283MA4931591Bayer David8800:58:26-
77ZA4931361Janáčková Vlaďka8000:58:26-
284MA496981Hladký František8400:58:28-
78MB497567Janečka PavelBystřice pod Hostýnem6800:58:31-
78ZA4971589Valkovičová Nikola0000:58:31-
5ZC499636Dvořáčková DagmarTK Brno5000:58:35-
285MA4991044Šild Libor7800:58:35-
285MA499353Hanuš PavelSokol Syrovice8600:58:35-
285MA4991421Lipovský Jiří9300:58:35-
79MB503667Politzer MichalTriobo7500:58:37-
79ZA503752Pěknicová Pavlína8400:58:37-
80MB505976povazan michal7300:58:44-
81MB506399Kulhánek Jiří7100:58:45-
288MA507576Zuber Robert7800:58:46-
289MA508439Exler Pavel8200:58:49-
289MA5081574Zámoravec Jakub9100:58:49-
291MA5101489Dvořák Radek9000:58:53-
291MA510662Martuška JanMSK Břeclav9100:58:53-
293MA5121047Machů Marek8100:58:57-
293MA5121094Ženčák Tomáš8200:58:57-
295MA514844Plesník Jiří8900:58:58-
296MA515889Pouzar Ludvík9100:58:59-
297MA516588Horký MichalDucati Motorcycle Club Brno7800:59:00-
298MA517465Slavíček LukášČVK Brno9400:59:01-
298MA5171086Kopečný Rostislav8800:59:01-
80ZA5191662Vašíková Veronika8300:59:02-
81ZA5201580Vašíčková Petra9900:59:03-
25MC521388Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč5900:59:04-
300MA5221509Chochola Petr8000:59:07-
6MD5231561Podlucký Vlastimil5600:59:13-
301MA523866Písařík LadislavPoGoBrno9300:59:13-
302MA525962Malaník Vladislav8300:59:14-
82MB526265Cikrle TomášSynthon Blansko7300:59:15-
303MA527770Kazík Jan8500:59:16-
83MB5281081kraváček petr7200:59:17-
304MA5291132Mikulica KarelBIFI8900:59:20-
305MA530754Janků Michal8700:59:21-
82ZA531457Jančaříková Jana8400:59:25-
82ZA531369Kudlíková PetraRungo pro ženy8500:59:25-
26ZB5331412Federicova AdrianaSeverunky7100:59:26-
306MA534683Minář Zdeněk8400:59:27-
307MA535778Krejčíř Viktor9000:59:30-
308MA536983Jelínek JosefTU Brno Racing9400:59:31-
27ZB5371425Chodúrová Martina7600:59:34-
309MA5381671Ťažký MartinBIFI9000:59:35-
84MB5381080Hanousek PetrBrno7000:59:35-
84ZA538279Orsáková DenisaBěhyně8600:59:35-
310MA5411698Huszágh ĽudovítRun for Beer7900:59:36-
310MA5411527Hrušovský ZdenkoRun for Beer8500:59:36-
28ZB5431392Podušková Olga7400:59:39-
85ZA5441652Smolková Klára9500:59:40-
86ZA5451394Pospíšilová EvaRungo pro ženy0000:59:43-
312MA546755Kornelly Aleš8900:59:44-
29ZB5471131PROCHÁZKOVÁ LENKAAtletic Třebíč7400:59:46-
313MA5481764Kopeček David9100:59:49-
87ZA548775Havelková AndreaBee Biker7900:59:49-
314MA5501510Sztefek LukášThe FUNTASTY9000:59:50-
315MA5511622Danko Marian8200:59:53-
316MA552296Bárta MartinMoravské Knínice9000:59:54-
88ZA552578Hlavínová JanaBehejbrno.com8600:59:54-
317MA554469Dostál Aleš7800:59:55-
318MA5551565Pejcl Jiří8700:59:56-
319MA556688Toul JakubUrban Gang9401:00:02-
319MA556496Švec Jaromír8201:00:02-
89ZA558389Sedláková MíšaJPM Racing Team9901:00:05-
89ZA5581431Strakošová Vladimíra9101:00:05-
321MA5601049Setnička VojtěchSDH Čejtice9201:00:07-
30ZB561436Feitova Romana7401:00:08-
91ZA5611148Huječková Pavlína8401:00:08-
91ZA5611407Pelikánová Petra8601:00:08-
93ZA5641641Ottova Tereza8401:00:11-
322MA5641075Galuška MartinSK Delta Billiard Brno8901:00:11-
322MA564492Ryšánek Martin7901:00:11-
324MA5671605Polacek Lukas8101:00:12-
31ZB5681167Hermanová Simona7001:00:17-
7MD5681473Kubík Bedřich5701:00:17-
325MA568666Sobol David8401:00:17-
325MA568779Gábler Stanislav7901:00:17-
327MA572295Januš Martin8901:00:20-
85MB5721719Čech JakubBratislava Hrad7401:00:20-
327MA5721595Stancl BramBorisKlub přátel pití piva8901:00:20-
327MA5721563Jelínek Roman8501:00:20-
330MA576765Procházka Oldřich8701:00:21-
331MA577663Hristov SevdalinAT&T8501:00:22-
86MB578649Jelínek Jan6901:00:25-
32ZB5781188Turňová JitkaMattoni FreeRun Jihlava7201:00:25-
94ZA580264Křivínková Ivana7901:00:27-
26MC581646Zálešák Ladislav6201:00:30-
332MA581647Zálešák Roman9101:00:30-
87MB5831072Okša Roman7301:00:34-
333MA5841034Novák AlanBC Sprinteři Brno :)8201:00:40-
333MA5841374Mikel Tomáš9101:00:40-
335MA586383Hrnčárek AlešBrno7901:00:46-
95ZA5871689Maršálková Magdalena9601:00:49-
33ZB5881631Žáková DanielaVltava Fund7301:00:50-
34ZB5891076Mečkovská Hana7601:00:52-
88MB589632Štefl František#CzechChallenges7701:00:52-
89MB5911359Kreidl MartinHolasice7501:00:54-
336MA591972Lesák Tomáš9401:00:54-
35ZB591762Kroutilová PetraKyle7501:00:54-
96ZA5911078Janďourková Pavla8801:00:54-
337MA5951677Špaček Josef8901:00:55-
97ZA5961371Prisečanová Lenka9001:00:56-
98ZA597956Böhmová Lenka9001:00:57-
90MB598268Švaňa Pavel7101:00:58-
338MA599874Ševčík Pavel8801:01:01-
91MB600378Švábenský Roman7001:01:02-
99ZA6011418Jílková Lenka9201:01:06-
339MA6021060Vyroubal Marek9101:01:09-
340MA6031482Svoboda Jiří9001:01:14-
341MA604364Fitz Jan9501:01:17-
92MB605987Janza Zbynek7201:01:19-
36ZB6061373Prokopová ŠárkaTriatlet Karlovy Vary7101:01:23-
36ZB606490Švejdarová GabrielaTriatlet KV7201:01:23-
93MB6061372Prokop JanPupkani KV7001:01:23-
94MB609489Stibor PetrPupkani KV7301:01:24-
100ZA6101163Průdková Šárka9401:01:26-
38ZB6101071Okšová Marta7201:01:26-
101ZA6121092Řehořová Šárka8301:01:27-
39ZB6121391Diartová IvanaČeská Lípa7601:01:27-
102ZA614248Ďurdiaková TerezaAK Olymp Brno9101:01:28-
342MA6141569Irein Marek9101:01:28-
103ZA6161537Kucerova Hanapondy.cz8901:01:35-
343MA6161165Pobořil LukášTuřany8001:01:35-
104ZA6181588Kráčalíková Michaela9001:01:37-
95MB619848Štekl MartinŽelvy na útěku7701:01:38-
105ZA620967Řiháčková Tereza8901:01:40-
344MA620451Štylárek MilanTU Brno Racing8901:01:40-
345MA6221586Klauda Martin8801:01:43-
345MA622638Fridrich Tomáš8801:01:43-
106ZA6241590Safínová Lucie8201:01:48-
96MB625483Hubáček MilanBrno7101:01:54-
107ZA626690Koutková Zuzana9201:01:59-
27MC627669Malčík PavelSám za sebe.6401:02:00-
347MA628781Schindler JanRymBra7801:02:03-
347MA628448Korbelář JakubV-2.cz7801:02:03-
108ZA6301515Veselá Michaela9801:02:08-
349MA6311427Ibl JindřichLouny8201:02:09-
97MB6321523Frais VáclavOlšovec7001:02:10-
350MA6331708Marciniszyn Michal7801:02:16-
98MB6331184Sedláček JiříAGS7001:02:16-
109ZA6351640Trávníková Pavlína8901:02:18-
110ZA636989Brožová Aneta9401:02:20-
351MA637371Kováč Pavolhotel Saffron8801:02:23-
40ZB6381384Pavloušková HanaČeská7501:02:26-
111ZA6391032Rexhaj Arbesa8601:02:28-
352MA6391031Kopecký JakubBrno9001:02:28-
8MD6411061Pesl Daniel2201:02:30-
353MA6421077Benites Ayala Ivan Alejandro8501:02:31-
112ZA642398Slimaříková Kristýna9401:02:31-
354MA6441541Vondrák Adam9001:02:33-
354MA644891Kohoutek Jakub9201:02:33-
113ZA6461530Kubásková JanaBrno8401:02:36-
356MA647858Míša JiříTU Brno Racing9601:02:38-
356MA6471171Štefánek Matěj9001:02:38-
99MB6491667Charvát BohdanElite Sport Boskovice7301:02:39-
100MB6501654Vajčner JanekMoravian Walking/ Elite Sport Bosko7701:02:41-
358MA650300Černý David7901:02:41-
114ZA6521650Smolková Miroslava9101:02:45-
28MC6531451Hruška LubošSokol Sudoměřice u Bechyně6701:02:46-
101MB653675Machát MiloslavSKP Vyškov6901:02:46-
41ZB6551712Hrachovinová Gabriela6901:02:47-
359MA6561457Krutiš RostislavTJ Sokol Plaveč8901:02:48-
360MA6571099Neruda MiroslavEXTRA Brno8101:02:50-
102MB6581397Hes Jaroslav7301:02:57-
115ZA6581403Mládková Sabina9201:02:57-
361MA6601088Holešinský MiroslavBřeclav8101:02:59-
116ZA6611596Baťková MartinaKlub přátel pití piva9101:03:05-
116ZA661879Nečasová Petra8701:03:05-
118ZA663868Böhmová Karolína9401:03:06-
42ZB6641398Procházková Martina7701:03:07-
119ZA665392Ošťádalová LenkaČeský maratonský klub8801:03:08-
119ZA665971Šmidová Lucie9001:03:08-
362MA6671533Vranka TomášAGS8201:03:11-
29MC6671367Sedlák Radek-6601:03:11-
121ZA669894Horáková MichaelaSama za sebe8301:03:16-
122ZA6701771Cemková Barbora9001:03:21-
30MC671845Plesník Jiří6401:03:23-
43ZB6721116Juricová AlenaBehejbrno.com7301:03:24-
44ZB6731125Musilová LaďkaLAPA Olomouc7101:03:26-
31MC6741137Raus PetrVC Qok Ivančice6701:03:28-
123ZA675892Roudenská Monika8601:03:29-
103MB6761093Klement Petr7001:03:31-
124ZA677464Tomčová Denisa9301:03:36-
104MB678595Ovesný PřemyslRungo pro ženy7701:03:39-
45ZB678444Menšíková AndreaBC U Křížku7601:03:39-
104MB6781153Kopřiva ZbyněkFitnessFreedom race team Hustopeče6901:03:39-
363MA6811490Kašík MartinCobram bike team7801:03:43-
106MB682288Vocelka JaroslavBrno7201:03:44-
46ZB6831567Pecharová Eva7701:03:46-
125ZA684955Vašková Lucie-7801:03:54-
364MA685799Gregor LukášTU Brno Racing9401:03:57-
107MB686393Šena VladimírDelta Brno7101:03:59-
47ZB686876Earth Andrea-------------7301:03:59-
126ZA6881624Málková Andrea9101:04:03-
48ZB689682Hanačíková Bohumila7701:04:05-
365MA690235Shukolyukov Andrey8001:04:08-
366MA691677Kárný Martinindividuální8801:04:13-
127ZA692954Tučková Veronika8601:04:14-
32MC6921126Musil PavelLAPA Olomouc6701:04:14-
49ZB6941199Adamová KateřinaMattoni FreeRun Jihlava7101:04:16-
367MA6951360Halama PetrBrno8601:04:23-
50ZB696459Slámová GabrielaRungo pro ženy7401:04:25-
368MA697693Groh Lukáš9101:04:27-
108MB6981444Maršálek RomanSKK Marconi7601:04:28-
369MA699254Irein Janridicem.cz7901:04:29-
370MA700231Janda PetrSC Diablos Juarez8001:04:30-
33MC7011363Čuřík Josef6201:04:33-
371MA701882Sedláček Michal8101:04:33-
372MA7031600Seidl JanSlevnuj.cz8301:04:40-
128ZA7041612Nucová ZuzanaDubay team9801:04:43-
51ZB705796Klímová SimonaSokol Zastávka7301:04:49-
34MC705639Křešťák MiloslavSokol Věteřov6301:04:49-
129ZA7051154Trojanová ŠárkaRUNNING LIONS8501:04:49-
129ZA7051542lo re oriana8301:04:49-
131ZA709559Kosková PetraSokol Zastávka7801:04:51-
373MA7101555Polách Viktor8301:04:59-
132ZA7111491Kašíková EvaCobram Bike Team8201:05:00-
132ZA7111114Kejíková MarieBřeclav9401:05:00-
132ZA7111494Luklová JanaNosislav9001:05:00-
135ZA7141670Osuská LuciaBIFI9001:05:06-
374MA7151136Preisinger Richard8801:05:07-
52ZB7151668Rybarova Zdenka7501:05:07-
53ZB717390Střítežská Jolana7201:05:11-
375MA7181484Staněk Radek9001:05:12-
376MA7191181Bartoš MichaelZ+M8001:05:15-
136ZA7201170Kolegarová Kateřina8701:05:17-
109MB7211123Endr MarekJSDH Dašice7201:05:20-
377MA7221559Hegedus MikulasRun for Beer8201:05:24-
137ZA7231160Jirsenská KristýnaBrno8801:05:27-
378MA7231161Zahrádka MartinBrno8701:05:27-
6ZC7231500Dostálová LenkaHAL30006101:05:27-
379MA726864Hodas DavidTU Brno Racing9001:05:28-
138ZA727852Zlámalová Tereza8601:05:29-
7ZC727246Spáčilová Zuzanaindividuální6101:05:29-
139ZA729244Minaříková MichaelaBrno8601:05:38-
54ZB7301471Monhartová Lucie6801:05:41-
380MA7311142Urquhart Faya Andrew7801:05:45-
381MA7321534Mátyus Roman9001:05:46-
35MC7321479Svoboda Jan6701:05:46-
8ZC7341602Hillayová MarcelaKuny6701:05:53-
382MA735680Otoupalí Davidterra group8201:05:56-
383MA7361485Staněk Martin8701:05:57-
55ZB7371437Ferencová Martinanení7601:06:01-
110MB738586Krejčí Pavel7701:06:05-
111MB739478Mejzr Radek7401:06:08-
56ZB740830Rumplíková Erika7301:06:13-
384MA741857Pecina MiroslavTU Brno Racing9201:06:17-
140ZA742767Brozova LenkaBrozici Sharks7901:06:20-
385MA7431091Bor Nagy Balazs8201:06:25-
112MB744243Kalla Ladislav6801:06:30-
386MA745834Starigazda Michal9201:06:31-
141ZA7461174Kopecká AndreaRUNNING LIONS8401:06:36-
141ZA7461173Lázničková DanaRUNNING LIONS8601:06:36-
387MA748790Popelka Lukáš9001:06:38-
143ZA7491182Rudová, DiS. Bc. ZinaZ+M8301:06:40-
144ZA7501508Čapková Michaelažádný klub9601:06:43-
388MA7511464Růžička David8201:06:45-
389MA7521697Lukotka RadovanRun for Beer8501:06:48-
9ZC753273Hošková LenkaBrno daruje život6601:06:51-
113MB753875Zatloukal JosefKlub polární záře7501:06:51-
390MA7551560Buršík Jan9001:07:04-
114MB7561096Bílý Miroslav7601:07:09-
391MA7571551Svoboda Jaroslav7901:07:10-
9MD758290Steiner PetrBrno4801:07:11-
145ZA7591095Steinerová KláraBrno9301:07:12-
392MA760893Mik Pavel8001:07:14-
393MA761282Hálek Lukáš8601:07:17-
146ZA7621375Bobálová Kateřina9301:07:18-
394MA7631603Poschl Michal8301:07:23-
147ZA7641379Habramová Eva8601:07:24-
148ZA7651107Šromová Veronika9301:07:25-
57ZB7661608Vymazalová Marie6901:07:26-
115MB767455Menšík IvoBC U Křížku7001:07:28-
149ZA768484Švorcová IrenaRungo pro ženy8901:07:29-
150ZA7691666Kleinová NicoleEXTRA Brno9601:07:31-
151ZA7701536Kloparová Pavla8101:07:34-
395MA7701477Klopar Přemysl7801:07:34-
152ZA7721393Weisova BarboraElite Sport Boskovice8001:07:35-
116MB773437Strašák Karel7601:07:46-
153ZA7731127Hájková Simona9401:07:46-
154ZA7751152Kuchařová MiloslavaFitnessFreedom race team, Hustopeče7801:07:50-
58ZB7761710Mihalíková Helena6901:07:52-
117MB776276Nejezchleb PetrBC U Křížku7701:07:52-
10MD778391Holý JosefOrel Židenice4101:08:02-
396MA779355Toman Lukáš8701:08:03-
155ZA780473Pášová PetraOlomouc8101:08:08-
118MB781271Bohdálek MilanFitness Freedom Race team, Hustopeč7201:08:12-
156ZA782881Havlíčková Barbora8801:08:16-
397MA7831120Jansa JakubLenoši z Brna9001:08:22-
157ZA7831119Šmejkalová DitaLenoši z Brna9201:08:22-
398MA785670Macek Vratislav8901:08:24-
158ZA786232Možná RenataVyškov8301:08:29-
159ZA7871696Matějová Lenka8601:08:41-
160ZA7881350NACHLINGEROVÁ PAVLA7901:08:53-
161ZA789475Jahůdková EliškaRungo pro ženy8101:08:56-
399MA7901416Velfel Ondřej8901:09:03-
59ZB7911378Lisnikova Arlena7701:09:16-
400MA7921135Veselý VladimírFIT VUT8401:09:22-
162ZA7921130Přikrylová MarieFIT VUT8701:09:22-
163ZA7941627Čížková DagmarSRTG Žďár nad Sázavou9101:09:28-
164ZA795356Ptáčková Zlata8101:09:31-
60ZB796251Plicová LucieJe to v hlavě!7401:09:33-
165ZA7971377Marková Simona8901:09:34-
119MB7971606Lehocký MariánNight Run Team7701:09:34-
120MB7991692Mikeš Pavel7601:09:35-
166ZA8001429Tesařová PavlínaFirma PTTZ9701:09:37-
167ZA8011700Vařeková Kristýna9601:09:42-
168ZA802764Dujsíková Kristýna9101:09:46-
169ZA8031644Dolhá Klára8501:09:49-
170ZA8041628Ambrozová Eva8401:09:50-
401MA805583Kummer Martin9601:09:51-
61ZB806551Nemogová Daniela7701:09:54-
402MA807789Havlín Ondřej8701:10:01-
171ZA8081454urbanová monika8401:10:03-
403MA809970Pavlík Jan9201:10:05-
172ZA809973Šmidová Michaela9201:10:05-
172ZA809452Laštůvková Pavlína8601:10:05-
174ZA8121279Lepiarzová JitkaZP MV ČR8201:10:09-
175ZA813792Paulová Nikola9301:10:10-
62ZB814250Krejčíková JanaJe to v hlavě!6901:10:11-
176ZA815863Stříbná Veronika8801:10:12-
63ZB8161352Lužová MirkaČeské Budějovice7301:10:16-
404MA817787Binko Lukáš8601:10:37-
177ZA818854Janzová Lenka7901:10:39-
177ZA818982Pánková SoňaGPK8001:10:39-
121MB8201593Spargel Ladislav7301:10:45-
64ZB8211441Černá Radka7601:10:47-
179ZA822877Ševčíková Tereza8701:10:48-
180ZA8231156Vykoukalová Alena<39001:10:49-
405MA8241716Hampapa Břetislav8601:10:51-
181ZA825697Uhliřová Klára9101:10:53-
406MA826966Jakoubek Daniel9401:11:14-
182ZA827965Kateřina SuchánkováJihlava9701:11:15-
183ZA828988Škvařilová Radka9101:11:18-
184ZA8291063kalužova eva8201:11:19-
407MA830880Tomášek JanTU Brno Racing9601:11:46-
65ZB8311069Černá Leona7201:11:50-
408MA832442Klemsa MartinBrno7801:11:55-
66ZB8331143Pytelová IvanaVN Brno7601:12:07-
67ZB834377Spanelová Zuzana7701:12:11-
68ZB8351366Kuciková HanaRollerclubKroměříž6901:12:29-
122MB8351365Kucik PavelRollerclubKroměříž7301:12:29-
185ZA8371447Kořínková Žaneta9101:12:30-
69ZB838833Zemčíková Veronika7701:12:46-
186ZA839493Kroupová ZdenaTU Brno Racing9101:13:04-
123MB840239Pašek KvětoslavRozběháme Česko7601:13:10-
187ZA8411087Londinová Denisa9201:13:19-
124MB842668Špičák Petr6901:13:21-
188ZA8431495Vintrlikova PetraNosislav9101:13:34-
189ZA8441159Vošická Veronika9501:13:43-
190ZA845839Fingrova Katerina7801:13:55-
125MB846258Huryta LadislavBC U Křížku7201:14:02-
191ZA8471108Bartoňková Tereza8801:14:09-
126MB848887Adamec František7701:14:15-
127MB8491503Toman Petr7701:14:20-
192ZA8501157Pobořilová Alena8501:14:22-
193ZA851594Ovesna DanielaRungo pro ženy7801:14:45-
409MA8521492Bárta Jan8301:15:03-
128MB8531128NEMETH Sandor7001:15:25-
194ZA854433Čaňková LenkaČaňkovic dvojka8901:15:30-
410MA855432Čaněk PetrČaňkovic dvojka8101:15:31-
10ZC856580Jirásková VěraBrno5501:15:38-
195ZA8571691Klusková Mirka9101:15:40-
196ZA8581548Doleželová Martina8901:15:54-
197ZA8591497Bazalová Veronika8801:16:02-
198ZA8601694Horakova Helena9601:16:05-
36MC8611351Exler PavelHurricane Inline team Brno5801:16:11-
11MD862589kačer jiříostrava4601:16:18-
199ZA8621576Saláková MonikaVSK Technika Brno9001:16:18-
411MA8641511Doležal RadekThe FUNTASTY9001:16:28-
200ZA865870Tomečková TerezaPoGoBrno9201:16:44-
412MA866443Rakovský Antonín8701:17:29-
129MB8671545Minarčík Zdeněk7301:17:51-
201ZA868560Valihrachova BarboraBrno8001:18:23-
413MA8691138Kříž MartinWilliJemSe7801:18:30-
202ZA870256Nyahay JanaRungo pro ženy7901:18:34-
70ZB8711180Jindrová Paluchová Hananestartuji za žádný klub7701:18:40-
203ZA8721417Rozmarová Markéta8701:18:46-
204ZA8731478Krabcová Petra8601:19:31-
205ZA8741098Girlová Kristýna9101:19:53-
414MA875990Bajer VáclavPozořice9001:19:59-
206ZA876571Kochaníčková22 Nikola9501:20:01-
130MB8771638Luke Vikram7601:20:11-
207ZA8781382Trávníčková Jana8401:20:47-
415MA8791760Friedel Pavel8801:20:48-
71ZB8801613Hroudová Michaela7401:22:17-
12MD8811453Otradovec Jan_____5701:22:19-
208ZA882498Novosadová SoňaCKTCH8901:22:43-
416MA883791Nepustil Jonáš9301:22:52-
209ZA8841074Rozmarová Michaela8301:22:55-
210ZA885831Pacalová Silvie7901:23:00-
211ZA886382Jadrná Sylva8101:27:42-
13MD8871002Cahel PavelSokol Brno3901:40:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód