hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pardubický vinařský půlmaraton - MČR

15.4.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubický vinařský půlmaraton - MČR
  • datum konání: 15.4.2017
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Oldřich Bujnoch

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.4.2015Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2014Pardubický vinařský půlmaraton - MČR5
20.4.2013Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 201397
14.4.2012Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné54
16.4.2011Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné44
18.4.2009Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2008MČR Pardubický vinařský půlmaraton (nekompletní)82
8.5.2005Pardubický vinařský půlmaraton29

Statistika závodu Pardubický vinařský půlmaraton - MČR

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 311

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Král Jindřich735
Kratochvíl Miloš754
Pechek Petr834
Sekyrová Ivana714
Pavlišta Vít854
Fenclová Marta764
Siegel Josef584
Kubr Václav553
Metelková Táňa723
Leszkow Josef513
Nemšák Miroslav693
Tylšová Daniela783
Krunka Kamil863
Havlíček Jan793
Mahovský František833
Pastorová Petra773
Pechková Jana853
Soukup Jiří273
Nečas Josef583
Kamínková Petra733
Mikulecká Marcela733
Matyášová Jana653
Smrčka Miloš543
Šibravová Lenka822
Marhold Luboš772
Herda Jan832
Marhold Petr782
Siegel Josef862
Gerych David772
Dogaru Vasil812
Polan Lukáš882
2
Bílý Zdeněk592
Radiměřský Karel872
Razým Jan572
Jirásková Eva642
Kovařík Petr692
Filipiová Eva862
Siegelová Magdalena652
Kubrová Dagmar632
Libra Jiří372
Černá Markéta702
Marholdová Lucie832
Videcký Jan852
Jerakas Jorgos402
Čotov Ivan662
Svoboda Ondřej872
Štefko Robert682
Kohut Jan852
Zajíc Jan532

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kymaiyo Hillary K.M.Benedek Team9401:03:39-
2MA23Too Sillas K.Benedek Team8801:05:34-
3MA32Mwangi Joel M.Benedek Team8501:05:50-
4MA413Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.8501:07:31-
5MA514Pechek PetrTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8301:08:34-
6MA617Kohut JanElite Sport Boskovice, z. s.8501:08:59-
7MA715Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8601:09:15-
8MA868Navrátil TomášAK Kroměříž8801:10:39-
9MA936Heczko RobertAC Slovan Liberec, z.s.7801:11:37-
10MA1016Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9001:11:45-
11MA13110Auersvald MilošSpartak Praha 49201:13:33-
12MA1479Videcký JanAC Mladá Boleslav z.s.8501:13:41-
13MA1547Exner JakubAtletika Jihlava8301:14:09-
14MA161330Volár JanOMT9201:14:41-
15MA18540Ekl TomasIRON STARS Beroun8301:15:26-
16MA2160Dvořák PavelAC Prostějov8201:16:10-
17MA221241Hodbod JakubSK Sverak8501:16:23-
17MA2241Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8701:16:23-
19MA2456Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno, spolek7901:16:32-
20MA2549Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.7801:16:35-
21MA2778Čabala VojtěchTJ Znojmo, z.s.9301:17:43-
22MA28964Zeman DavidBEKO Bike & Ski Racing Team9201:17:49-
23MA30516Pirkl Pavel7901:18:05-
24MA3143Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8601:18:25-
25MA331087Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc8001:18:37-
26MA3430Herda JanSKP Nymburk, z.s.8301:18:45-
27MA35484Zaplatílek Radim8301:18:47-
28MA361053Hynek Richard9801:18:53-
29MA4080Polan LukášSpartak Praha 48801:19:25-
30MA4142Rohlík VáclavAC Pardubice8001:19:31-
31MA4281Turek LukášTJ Lokomotiva Beroun z.s.9601:19:45-
32MA43620Novotný RadomírStromasky8101:19:46-
33MA4470Krejčík MilanJihočeský klub maratonců z.s.8101:19:48-
34MA4523Češka PavelA. C. Sparta Praha8401:19:50-
35MA4662Krejčí ZdeněkTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.8801:19:51-
36MA481228Hradecký Jaromír8501:19:56-
37MA49976Dufek DavidEtriatlon Team8001:20:00-
38MA5172Chlup TomášJihočeský klub maratonců z.s.9301:20:03-
39MA531386Hromek Václav8301:20:07-
40MA55413Goga Tomáš8401:20:08-
41MA5628Nekuža MilošA. C. TEPO Kladno9101:20:16-
42MA5732Sedláček JanTJ Sušice7801:20:28-
43MA58822Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:38-
44MA59597Šimák JanJan Šimák8301:20:44-
45MA61661Šinka LadislavChebští fofři9701:21:04-
46MA6338Kučera DanielAtletika Jihlava8201:21:20-
47MA65263Mazůrek Roman8001:21:36-
48MA6650Buček MartinAtletika Jihlava7801:21:38-
49MA6733Preibisch JanAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8301:21:40-
50MA691327Pleskot OndřejCzech TRI K. Team8401:21:51-
51MA7359Voráč DominikAC Prostějov9401:22:16-
52MA7434Hrdina JakubAC Česká Lípa9001:22:17-
53MA751094Kubů TomášČeské dráhy8801:22:19-
54MA7674Rusňák PavelAO TJ Sokol Unhošť8101:22:41-
55MA7967Bárta VojtěchSSK Vítkovice9801:22:47-
56MA80368Šourek Martin8401:22:49-
57MA81776Langr Milan8101:22:58-
58MA84499Heller TomášHradec Králové8101:23:05-
59MA8524Knyttl JanASK Slavia Praha7801:23:11-
60MA861297Kožár Martin8701:23:15-
61MA8844Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8701:23:28-
62MA891082Riciu Nicolae-AlbertoHvezda Pardubice8701:23:29-
63MA90309Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9301:23:32-
64MA911050Plavec VítězslavBěžecký klub Heřmanův Městec8001:23:34-
65MA94311Friček JanZelené město Pha8001:23:45-
66MA95981Michl Filip9401:23:57-
67MA971263Fejgl MichalHO Přírodní vědy8001:23:59-
68MA10131Urban JaroslavAtletika Stará Boleslav, z.s.8401:24:09-
69MA1021116Montesinos Oltra AlejandroKČT Slovan Pardubice8101:24:18-
70MA10775Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7901:25:12-
71MA109730Havelka JanPolanský Run Bike7901:25:19-
72MA111766Dobeš Václav8901:26:01-
72MA1111093Vrbický OndřejČeské dráhy9601:26:01-
74MA1131150Plavec JanBěžecký klub Heřmanův Městec7901:26:09-
75MA114785Dvořák TomášKola Ledeč7801:26:15-
76MA116437Hladina TomášFox klub8201:26:21-
77MA11737Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav z.s.8501:26:25-
78MA1181178Krejčí TomášTJ Liga stovkařů Olomouc8601:26:29-
79MA121338Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory8001:26:43-
80MA1231332Katsiedl MichalAC PRAHA 18908201:27:05-
81MA1281238Thomas Alexander8901:27:18-
82MA129749Kysela Ondřej8701:27:22-
83MA131792Mizerák RadekActivity Lanškroun8801:27:28-
84MA1341185Král Štěpán8601:27:40-
85MA1351367Olawiński KarolTriathlon Mietków Team7901:27:45-
86MA1391322Čížek PetrPlzeň7901:27:59-
87MA140221Gogolín Petr8701:28:03-
88MA1421100Žampach MarekKPA9101:28:07-
89MA145411Kuban JiříMr.AT Čerčany8401:28:21-
89MA145740Jakoubek Jiří9001:28:21-
91MA1471356Myšák Tomáš8501:28:26-
92MA149348Hylský JosefERA a.s.8601:28:45-
93MA1501181Tomčo TomášSokol Vlastibořice8201:28:50-
94MA153870Uher TomášRETIA8501:29:15-
95MA1541005Semenchukov Maxim8501:29:20-
96MA156550Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8801:29:24-
97MA157239Musil TomášOlomouc8201:29:25-
98MA1621312Horčička JiříOstřetín8101:29:34-
99MA164443Hurych Jan8001:29:43-
100MA165355Jasiok LumírTrek 13247801:29:49-
101MA1661396Brožek Lukáš9801:29:52-
102MA1671126Plšek TomášBARTH Run8601:29:54-
103MA1691057Buršík Michal9001:30:28-
103MA169655Lukeš MarekPernštejn tým Pardubice7801:30:28-
105MA171509Maloch AlešAtletico Fabiani7901:30:29-
106MA173907Neumann MartinAccenture9001:30:30-
107MA176790Beneš VojtěchRun4Fun8601:30:41-
108MA177742Bulín MartinPřerov8501:30:44-
109MA181924Vraňan JosefŠachový klub Dolní Bojanovice8101:31:04-
110MA1821318Damien Borie8201:31:08-
111MA185595Janikovič DavidSDH Hůrky; AK Hůrky D - plus a. s.8501:31:26-
112MA187770Pavelka MarekCzech Tri k-team8801:31:46-
113MA188933Nekola ŠimonKOLA VÍŠEK9801:32:07-
114MA189502Smolka AlešPce7901:32:13-
115MA190673Hurt FrantišekChebští fofři9701:32:22-
116MA1911932Jacko BranislavBěžecký Klub České Spořitelny8201:32:23-
117MA193207Krejčí JanZapomenutá bota8501:32:51-
118MA1971058Rudinský JiříROB Pardubice8101:33:07-
119MA1991141Sucharda ŠtěpánAC Lomnice8601:33:12-
120MA2021319Sivok Martin8801:33:14-
121MA204568Mocek Karel8801:33:16-
122MA2061934Skála VáclavBěžecký Klub České Spořitelny8301:33:23-
123MA2081384Roztočil Aleš7801:33:39-
124MA212920Kubrycht Martin8101:33:48-
125MA216935Štys PavelRETIA7801:34:05-
126MA219709Hlaváč Jaroslav8301:34:11-
127MA223851Prus RomanČeský běžecký klub9501:34:16-
127MA2231354Nagy Csaba LeventeKecskemét8101:34:16-
129MA225555Kaigl JanLíný drzý holky8201:34:20-
129MA2251372Kalous Martin19959501:34:20-
131MA228442Kuchař Pavel8301:34:21-
131MA228210Vlček MatějTT Cyklorenova Cvikov8101:34:21-
133MA231533Šilpert Pavel8301:34:24-
133MA231908Kysela DanielŘepunk8401:34:24-
135MA2351168Slavíček OndřejUSK Pardubice8201:34:39-
136MA2371085Stratílek Aleš8601:34:43-
137MA238542Kužel Václav8301:34:45-
138MA2401225Hegner FilipPUNK PLEASURE and PAIN8101:34:50-
139MA241912Bedroš RomanRETIA8801:34:53-
140MA244898Beran TomášAK Malešice Running Freaks7801:35:04-
141MA2471199Černý OndřejHK Pardubice7901:35:19-
142MA250922Wasserbauer Josef8801:35:37-
143MA25140Siegel JosefAC Choceň, spolek8601:35:41-
144MA253704Brych Martin9201:35:53-
145MA2541942Dvořák MartinBěžecký Klub České Spořitelny8101:36:05-
146MA257575Šembera Štěpán8701:36:12-
146MA257963Hančl RomanElite sport max training8801:36:12-
148MA259246Bříza Davidwww.papr.cz8201:36:23-
149MA262692Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:36:33-
150MA2661009Ghita Mohamed G. A.9401:36:43-
151MA271988Turek Jiří7801:36:50-
152MA2731365Háp Michal9401:36:55-
153MA2741316Hambálek Lukáš8201:36:58-
154MA275253Hlinovský Václav8201:37:00-
155MA2761061Kolář Jáchym9601:37:01-
156MA281820Pytlík MarekMOBJ8901:37:17-
157MA2821135Pláteník ZbyněkRACE SPACE8201:37:23-
157MA282490Rejman Jakub8001:37:23-
159MA285328Klimpl ZdeněkSRTG Pardubice9801:37:34-
159MA285299Mašek KamilMelechovan Kouty8001:37:34-
161MA287455Vašulín Zdeněk8201:37:35-
162MA288874Klíma DavidKIEKERT8301:37:37-
163MA2901113Stempák Patrik8701:37:42-
164MA291789Kadlečík PavelSokol I. Smíchov8801:37:44-
165MA292800Picek Roman7901:37:47-
166MA294923Holub JiříWTF - Wýklusový Tyjátr Frýdlant8701:38:01-
167MA295485Zaplatílek Tomáš8601:38:09-
168MA2971926Zámiš LukášBěžecký Klub České Spořitelny8601:38:15-
169MA298769Václav KarásekSokol Jičín9501:38:18-
170MA3001260Doleček Jan9501:38:21-
171MA302478Záruba JiříJVZ Elektro Jičín8301:38:31-
172MA3031245Valenta TomášUnited Bakeries8801:38:37-
173MA3081383Eichler Jakub7901:38:51-
174MA3091905Světlík AlešBěžecký Klub České Spořitelny8201:38:54-
175MA310440Klusoň VladimírK2Mechatronics8601:38:55-
176MA311422Kubín Jan8301:38:57-
177MA316214Tikal Jan8701:39:13-
178MA318444Mužátko Pavel8901:39:19-
179MA3201342Špaček MartinSiemens running club OEZ Letohrad8501:39:23-
180MA322857Freiberk Jan0101:39:25-
181MA3251151Žák DanielHBC Družstevní7901:39:29-
182MA326667Peška MiroslavSpartak Police nad Metují9801:39:34-
182MA326491Smékal Lukáš8601:39:34-
184MA3351165Kubík DanielBK Třeskoprsky7901:39:50-
185MA3381066Mládek LukášRohozec Amulet team9401:39:53-
186MA341512Laštovička Petr8701:40:06-
187MA3481122Richter TomášEUROVIA CS9001:40:30-
188MA350584Novotný VojtěchKCA7901:40:33-
189MA352351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:40:34-
190MA3571114Janů Petr8501:40:54-
190MA357680Martinek TomášKPMG9101:40:54-
192MA359480Pidrman Zdeněk9301:41:01-
193MA361592Chládek Štěpán8301:41:06-
194MA362639Novák PetrChrudim7801:41:10-
195MA368497Kowalczyk StanislavPomaaaaaalu8301:41:27-
196MA3691154Williams Nathaniel8401:41:28-
197MA370287Gantner Filip8901:41:29-
198MA378647Marhold Petr7801:41:43-
199MA382347Mašek RosťaHumpolec7801:41:49-
200MA384656Kohoutek Petr8301:41:50-
201MA385719Žolcer MichaelOCR Runners Olomouc8901:41:52-
202MA3871364Doubek Tomáš9601:41:53-
203MA392812Rybyšar LadislavKIEKERT8601:42:00-
204MA3941291Tomeš Pavel7801:42:05-
205MA395631Henych Tomáš7901:42:07-
206MA3971340Černý Jiří25 A7801:42:15-
207MA403609Bříza Pavel8001:42:31-
208MA406373Jurka Zdeněk7901:42:32-
209MA411710Pešina LukášHAVEX-auto Vrchlabí7801:42:43-
210MA418688Dogaru VasilRungocz8101:42:57-
211MA4241292Voráček Milan8601:43:12-
212MA4251227Knapp MatoušPivson a Pofel9301:43:15-
213MA4261229Novák Ondřej8501:43:19-
214MA4271303Balada Matěj8601:43:24-
215MA4301190Sobotka Vlastimil9901:43:48-
216MA4311191Dostál Michal8601:43:49-
216MA431862Zoubek MartinSKAUT v pohybu9701:43:49-
218MA436982Laco Martin8201:44:05-
219MA440767Zdražil Jiří8401:44:19-
220MA441599Tomi EmilALBI8001:44:20-
221MA446966Havránek VojtěcheBRÁNA s.r.o.8801:44:29-
222MA448320Trýb VladislavKola Ledeč8301:44:36-
223MA4491013Sádovský František8901:44:39-
224MA452306Pachman Aleš8701:44:44-
225MA455298Smrha MarekSK Černé Plíce8901:44:52-
226MA456448Linhart FrantišekPrague Runners8201:44:54-
226MA4561315Javořík Vit8301:44:54-
228MA460823Wejda Vlastimil7801:45:13-
229MA464489Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7801:45:20-
230MA4681177Hodr ZdeněkHBC Družstevní7901:45:32-
231MA4691264Kamenský PavelBěhy Hustopeče8001:45:34-
232MA4721295Lašek MartinBARTH Run8101:45:49-
233MA474565Volár TomášStříbrňáci9401:45:53-
234MA476826Portyš Jakub8701:45:55-
235MA477991Mitáček Petr8101:45:56-
236MA4791120Karas Adam9301:46:02-
237MA483739Kadeřábek Petr7901:46:12-
238MA485827Černík AlešKIEKERT8201:46:14-
239MA486845Tichý TomášKIEKERT9001:46:35-
240MA488771Morávek Jiří8801:46:41-
241MA4901209Mates Petr8501:46:44-
242MA4941194Hejkrlík MartinHBC Družstevní8501:47:04-
243MA495386Císler MartinTerka Verka Team8001:47:20-
244MA497333Pilný Martin8501:47:23-
245MA498450Osička DanielBK SAK Ložiska Karviná8001:47:25-
246MA5011040Kozlovský Jan8901:47:37-
247MA503918Imlauf Jan8801:47:41-
248MA504252Kobera MartinMrKEV7901:47:42-
249MA505650Kvaček OndřejVECTURA Pardubice s.r.o.8801:47:51-
250MA5061059Horák Jakub9001:47:55-
251MA5121250Vrba RadovanPRALES UNITED FC9001:48:10-
252MA5131324Kaliberka JanRWTTC8401:48:11-
252MA5131277Stinka IvanRWTTC9601:48:11-
254MA521222Votruba PavelDISKUSÁCI7901:48:20-
255MA526677Zanina Milan8201:48:31-
256MA529980Skalecký DavidBK Tesla Pardubice8001:48:33-
257MA530674Sestrienka IljaAK Prezletice7801:48:34-
258MA531855Vacek Martin9301:48:36-
259MA5321401Rybička Jakub8701:48:39-
260MA534810Vít TomášKIEKERT8301:48:41-
261MA536835Bříza VáclavVENCL-SERVIS Žamberk9301:48:44-
262MA539840Chaloupka LubomirFitness Svet pod Palmovkou7801:48:52-
263MA544847Němec Petr8101:49:04-
264MA5491338Javůrek Jiri8901:49:22-
265MA5531060Pavelka Jan9201:49:36-
266MA555668Koblížek DavidAČR8701:49:39-
267MA560909Šedivý Jaroslav8201:49:48-
268MA563554Ropek Lukáš8801:50:05-
269MA566589Ptáček Martin9101:50:21-
269MA566758Plhák Jan8601:50:21-
271MA5701402Brůna VladimírAG Team7801:50:32-
272MA5721140Čermák Zbyněk8101:50:33-
273MA573622Šiman MartinFDC BLACKOUTERS7801:50:38-
274MA5831235Matějka LiborLibor Matějka8601:51:10-
275MA585472Vaverka RichardDoběhnout a přežít7801:51:11-
275MA585693Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8501:51:11-
277MA5881265Šuhala Štefan7801:51:19-
278MA5901377Andrews Max8001:51:21-
279MA5911131Přecechtěl Martin8401:51:23-
280MA5921172John Pavel8801:51:24-
281MA5931380Dyntar Jan8401:51:25-
282MA604381Žabčík Marek8001:51:55-
283MA608690Míča TomášSK Kuklenská Brno8601:52:00-
284MA610747Polansky David9101:52:07-
285MA613563Valach David7901:52:15-
285MA6131261Binko Martin8601:52:15-
287MA6171388Danihelka Tomáš8801:52:23-
288MA627879Michalik Peter9001:52:50-
289MA628515Jones DavidBohnické Blues7901:52:52-
290MA632878Burian TomášKIEKERT8201:53:14-
291MA634967Konvalina LukášeBRÁNA s.r.o.9201:53:17-
292MA635576Zerzánek Petr8501:53:19-
293MA636717Matrka RostislavWe RUN Crown8501:53:23-
294MA6411922Herch JanBěžecký Klub České Spořitelny8601:53:32-
295MA643272Dostál MichalČSOB8201:53:39-
296MA6441294Kubíček Tomáš8901:53:43-
297MA652720Hora OndřejAČR9201:54:09-
298MA655911Brzek DavidRETIA8901:54:14-
299MA661665Slanař Štěpán9401:54:45-
300MA6631197Zajíček Martin9801:54:47-
301MA665755Krejča Tomáš8001:54:51-
302MA667517Hynek Jan8901:54:53-
303MA669590Augustin Ondřej8601:55:04-
304MA6711189Hejný MartinČechtice7801:55:06-
305MA672960Milan ŠimekMelechovan Kouty7801:55:09-
306MA675830Mergl MarekCreoPlan s.r.o.9101:55:14-
307MA6781358Halamka Lukas8201:55:30-
308MA6811011Jaroš Martin8701:55:44-
309MA684637Pátek DanielKČT Slovan Pardubice8501:55:48-
310MA6881935Kulík MartinBěžecký Klub České Spořitelny8701:55:53-
311MA6931117Hrncirik JanDGP7901:55:59-
312MA695457Dvořák Tomáš8001:56:03-
313MA697833Sečkár AloisSvobodní8801:56:07-
314MA7011304Balada Jakub8201:56:21-
314MA701727Zbořil Jan8201:56:21-
316MA704977Herman Lukáš8101:56:22-
317MA705614Kubik Matej9301:56:23-
318MA7061076Macák Ondřej8701:56:24-
319MA708887Najser Jan8001:56:26-
320MA7111207Hlava Roman7801:56:34-
321MA712228Vojtěch Martin8001:56:35-
322MA717864Moravec Petr8701:56:43-
323MA718750Polášek Matěj8501:56:46-
324MA7211017Vlk MartinRETIA7801:56:56-
325MA723345Šedivý Martin7801:56:58-
326MA7261314Motl Tomáš8801:57:06-
327MA731274Bednář PetrTeam Rezidence Vyšehrad8001:57:17-
328MA733871Tobišek MartinKIEKERT8001:57:23-
329MA742235Amelian Andrej8901:57:35-
330MA743671Lauer Tomáš8201:57:40-
331MA748435Kosina Pavel8101:57:57-
332MA753337Kaláb TomášBali & Kali team9401:58:12-
333MA7541262Rybišár Šimon9101:58:13-
334MA7551370Adamík Adam0001:58:16-
335MA7561020Kolodziejczyk JakubBelchatow8501:58:17-
336MA758612Viluda Lubomir9301:58:22-
336MA758613Bubniak Denis9301:58:22-
336MA758772Krejcar Nikolas9001:58:22-
339MA7621246Novák MichalUnited Bakeries8401:58:25-
340MA769937Černý JanRWTTC9001:58:35-
341MA770715Píša Milan9201:58:38-
341MA770947Pěnička OndřejRWTTC9001:58:38-
341MA770945Večeřa JanRWTTC9101:58:38-
341MA770941Zavřel LeošRWTTC8601:58:38-
345MA778987Leško DanielDivočáci Lú8301:58:45-
346MA782954Fiala Tomáš8001:58:55-
347MA785365Havlík OndřejSTAPRO8801:58:59-
348MA7911123Vraný MiroslavBARTH Run8201:59:20-
349MA792957Diblík Lukáš8201:59:25-
350MA793212Průša Aleš7801:59:29-
351MA7941102Michal TereskaRWTTC0601:59:31-
352MA7971288Mikulec JanRWTTC8801:59:34-
353MA7981290Oliva PetrRWTTC8501:59:35-
354MA7991382Jičínský Jakub9801:59:39-
355MA802973Čech Martin9001:59:41-
356MA805527Bajner TomášHotel Zlatá Štika8301:59:45-
357MA806526Bulíček MartinHotel Zlatá štika7901:59:46-
358MA808968Svoboda MartineBRÁNA s.r.o.8701:59:49-
359MA818811Macola PavelKIEKERT7802:00:19-
360MA8191311Macák Jiří8402:00:20-
361MA823925Čurn Jan8302:00:25-
362MA824503Baroš JanSCHOTT8502:00:35-
363MA830429Hanuš Pavel7902:00:58-
364MA834636Pech Jindřich8002:01:07-
365MA8371331Rohrich Jan887756239202:01:11-
366MA839952Kukla JaroslavRWTTC8002:01:12-
367MA8431274Novotný JanRWTTC7802:01:15-
368MA845849Holan Petr8002:01:18-
369MA8501941Žižka OndřejBěžecký Klub České Spořitelny8602:01:35-
369MA8501138Salfický JiříRETIA8102:01:35-
371MA855751Gold Daniel8902:01:53-
372MA8581313Kouřílek Tomáš9502:02:01-
373MA8821916Slavík MarekBěžecký Klub České Spořitelny8102:03:32-
374MA884886Sladký Jan9302:03:41-
375MA890295Derka Michal8102:04:09-
376MA893380Ryšavý David8102:04:19-
377MA898652Novák MichalSKIMEN 28602:04:33-
378MA9011010Němeček Stanislav8502:04:36-
379MA9021144Šimák Radek8702:04:41-
380MA903379Ryšavý Jan8302:04:44-
381MA9061089Polák Michal9202:04:51-
382MA914244Štěpánek Oldřich8202:05:17-
383MA9161213Gobel Jindřich8202:05:20-
384MA9191221Valenta MichalUnited Bakeries8202:05:32-
384MA9191200Štorek MilanSDH Skupice7802:05:32-
386MA9221164Vltavský Tomáš9402:05:40-
387MA926451Osička PavelBK SAK Ložiska Karviná8402:05:48-
388MA927518Blažek Lukáš9202:05:49-
389MA9341098Pavel ŠubrtRETIA7902:06:11-
390MA9381160Hakl MartinRWTTC8702:06:19-
391MA9411106Bednář MichaelRWTTC0602:06:22-
392MA9421217Pidhorodecký JanRWTTC9102:06:23-
393MA943695Řezníček PavelDoběhnout a přežít8002:06:24-
394MA9471359Müller Vojtěch9002:06:50-
395MA949602Lízner JiříALBI8702:06:55-
396MA951629Novák Ladislav7802:06:57-
397MA956532Kraják PavelDoběhnout a přežít7802:07:22-
398MA9661174Špatenka Jakub9502:08:24-
399MA968233Obrtlík Jan8002:08:39-
400MA969202Fof Jaromír9002:08:49-
401MA9711379Prückner Michal8002:08:57-
402MA981986Pokorný OndřejSK Vraclav8802:09:40-
403MA985548Huhmarniemi Tuomas7902:09:55-
404MA9871286Dundáček OndřejTOMS8202:10:03-
405MA991807Pilný Aleš8202:10:12-
406MA992942Zahrádka PavelRWTTC9002:10:15-
407MA9931103Pavlíček VítRWTTC9802:10:16-
408MA9961325Kubín ŠtěpánRWTTC7802:10:18-
409MA9981003Mikyska PetrHMoto7802:10:20-
410MA10051054Kubelka Pavel8602:11:09-
411MA10061253Onesork JaroslavPolička8002:11:11-
412MA10161271Novák JiříUnited Bakeries8702:12:27-
412MA1016474Špak ZdeněkTATRY3618002:12:27-
414MA1021587Vápeník JanKRB Chrudim8802:12:42-
415MA10221339Vidlák Erik9302:13:14-
416MA1024950Huja VítězslavRWTTC8702:13:19-
417MA1033797Kudláček Filip9502:13:47-
418MA1036995Štěňha FrantišekRWTTC7902:14:34-
419MA1043700Procházka JanSám7902:14:44-
420MA10461366Meduna Pavel8502:14:56-
421MA1049269Haňáček Jan8302:15:25-
422MA1050607Pospíšil TomášVECTURA Pardubice s.r.o.8902:15:29-
423MA1053578Taborsky Adam9002:15:46-
424MA10551112Hemmer PatrikŠikland Racing Team9102:15:48-
425MA1057258Mikulecký Stanislav7802:16:52-
426MA1064305Bizoň Lukáš8102:18:00-
427MA1073897Vojtíšek Petr8502:18:57-
428MA1074929Michalec DominikELEKTRA Petr Michalec Choceň0002:19:45-
429MA1075304Tremmel Jakub9102:20:21-
430MA1076229Černohubý Roman7802:20:27-
431MA1082829Inovecký Atila7802:20:44-
432MA1086708Plíhal Michal9102:21:16-
433MA10881923Balada IvoBěžecký Klub České Spořitelny8902:21:46-
434MA11091347Louda TomášBěžecký klub České spořitelny7802:26:21-
435MA1114660Nový Dominik8802:28:19-
436MA1118913Čáp KvětoslavRETIA8302:31:42-
437MA11201335Malina Leoš7802:31:52-
438MA1123946Pěnička DavidRWTTC8702:33:20-
439MA1124569Vašina Jan8702:34:00-
440MA1138994Benda Břetislav8402:38:41-
441MA1139232Suk Pavel7902:39:50-
-MA-729Hobza Zdeněk85DNF-
-MA-816Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.91DNF-
-MA-821Kněžínek VítBabiččina Běžecká Buňka91DNF-
-MA-76Kocián AlešAtletický oddíl SVČ Rožnov p.R.82DNF-
-MA-834Krejčík Janwww.tiskarna-daniel.cz82DNF-
-MA-18Kubričan PavelPSK Olymp Praha, z.s.83DNF-
-MA-501Ledvina Jan86DNF-
-MA-48Leplt JiříSK Nové Město nad Metují85DNF-
-MA-1086Míča Pavel83DNF-
-MA-841Míšek DavidSokol Hradec Králové Atletika78DNF-
-MA-19Opolecký MartinTJ Sokol Praha Královské Vinohrady84DNF-
-MA-1128Pojman JanPernštejn holomajzna tým Pardubice82DNF-
-MA-396Relich StanaSCHOTT80DNF-
-MA-969Vladyka LukášeBRÁNA s.r.o.91DNF-
-MA-1399Vokurka Jan85DNF-
-MA-910Zitka AdamRETIA84DNF-

Muži B (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1152Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7601:11:51-
2MB1735Bartoš DaliborTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.7501:15:24-
3MB20685Sanitrnik MichaelAO Doksy7701:16:08-
4MB32392Křeček TomášIRON STARS BEROUN7201:18:35-
5MB3665Dominik OndřejMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7701:18:53-
6MB3971Rákosník LubošJihočeský klub maratonců z.s.7401:19:15-
7MB47971Dvořáček JiříElite Sport Max Training6801:19:55-
8MB5329Herel LubošTJ Sokol Kolín-atletika7101:20:07-
9MB6055Svoboda PetrAC Moravská Slavia Brno, spolek6801:20:45-
10MB641940Dzian Bienvenu PatienceBěžecký Klub České Spořitelny6901:21:35-
11MB68753Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7201:21:49-
12MB7054Polcar JiříAC Moravská Slavia Brno, spolek7701:21:53-
13MB77658Štos Jiří7301:22:43-
13MB7769Široký StanislavAtletický klub Blansko Dvorská7701:22:43-
15MB93741Hrubeš Jiří6801:23:44-
16MB961239Ruta Luboš7701:23:58-
17MB981183Fic MartinSTS Chvojkovice Brod7401:24:02-
18MB10020Procházka MarekTJ Šumperk, z.s.7401:24:05-
19MB1031171Aujezdský Jaroslav7401:24:50-
20MB1041198Bláha KamilABSPED7201:24:59-
21MB10557Fiala JanAC Moravská Slavia Brno, spolek7201:25:00-
22MB10846Konůpek DavidTJ CHS TURBO Chotěboř7701:25:13-
23MB110260Petratur Radim7701:25:32-
24MB115334Hnát Miroslav7101:26:18-
25MB122868Bulín MiroslavEtriatlon Team7601:26:49-
26MB125873Mittner LeošKIEKERT7101:27:14-
26MB125352Zoubek MichalPoolservis7301:27:14-
28MB127880Chmelík Josef7301:27:15-
29MB132321Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:27:36-
29MB1321230Horký JanInternet Příbram7701:27:36-
31MB136972Potrok Peter7301:27:46-
32MB137467Krejčí VojtěchTK LOKO HK7701:27:55-
33MB138875Karger VítKIEKERT7301:27:58-
34MB141581Vopršálek MiroslavBrück team7101:28:06-
35MB143585Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:28:10-
36MB144594Kačerovský MichalActivity Lanškroun6901:28:16-
37MB1481333Kujan RenéBěhání.Sport.cz (firma)7401:28:37-
38MB151625Pirkl TomášKLADIVA Pardubice7701:28:53-
39MB152916Teufel Jan7401:29:04-
40MB1541216Voříšek PetrUnited Bakeries7701:29:20-
41MB158657Nouzovský MilošAK GOMANGO HOGNER7601:29:29-
41MB1581159Doubek Tomáši - Gear s.r.o.7301:29:29-
43MB160404Vopálenský TomášCykloservis Pankrác7201:29:31-
44MB168884Kulhánek Ondřej7601:30:13-
45MB1711903Pytlík MiloslavBěžecký Klub České Spořitelny7101:30:29-
46MB1751212Malátek Antonín7701:30:40-
47MB178713Dařbuján LukášTRACTEBEL ENGINEERING a.s.7701:30:45-
48MB1801002Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:30:54-
49MB184243Bumbálek JiříBC Česká Třebová6901:31:24-
50MB1921240Cibulka JiříHO Česká Třebová7501:32:32-
51MB195783Plihal Tomas7501:33:01-
52MB198702Vrtiška Ondřej7601:33:11-
53MB2001078Šulc Miroslav6801:33:13-
53MB200317Štembera Petr6901:33:13-
55MB2031064Michovský MarekMarek Michovský7601:33:15-
56MB205861Bém Tomáš7001:33:20-
57MB210632Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6801:33:42-
58MB2131348Dlab Ladislav7001:33:49-
59MB2141390Skála RadekCSC Český Brod6901:33:58-
60MB215390Habr JiříVella Team7301:34:01-
61MB2161176Nekvinda IvoN-MED racing team7501:34:05-
62MB218712Frank PavelTJ-GRANITOL Moravský Beroun6801:34:06-
63MB2201051Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:34:12-
64MB2211079Pražák TomášTJ Jiskra Hylváty kuželky7101:34:14-
65MB2251357Hanuška Zbyněk7601:34:20-
66MB2301909Kuchynka AlešBěžecký Klub České Spořitelny7001:34:23-
67MB236284Jasiok PřemyslTrek 13247401:34:42-
68MB249788Stryk MartinKVS Šumperk7501:35:28-
69MB2521913Ozorovský MariánBěžecký Klub České Spořitelny7501:35:47-
70MB2541939Michovský DanielBěžecký Klub České Spořitelny7501:36:05-
71MB260975Zavřel VítCertus spedition7001:36:30-
72MB264217Hrdý Jaroslav7201:36:37-
73MB265383Novák Radek7101:36:42-
74MB267323Jirout BohumilGoMango7301:36:45-
75MB2691284Sodomka Tomáš7201:36:49-
76MB277682Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7701:37:03-
77MB2841308Kelnar TomášTým starého vola7201:37:31-
78MB288215Grulich TomášPROSTĚJOV7201:37:37-
79MB3011037Ostergren MikaelSkelleftea7301:38:28-
80MB304844Hlava LukášKIEKERT7601:38:38-
81MB306420Kolbaba PavelLucky Family 16801:38:43-
81MB306703Bis DaliborBullman team7501:38:43-
83MB3131137Šparlinek MarcelRETIA7701:39:06-
84MB314558Gregor Petr7501:39:08-
85MB315346Zezulka DušanEtriatlon Team7101:39:11-
86MB3171195Gregor RadekSK Cukrak7401:39:14-
87MB320251Gogola Ján7701:39:23-
88MB323694Letáček Radek7401:39:26-
89MB326705Brzák JanEtriatlon Team7701:39:34-
90MB329426Kirsch RadomírTriatlon Team Trutnov7501:39:36-
91MB331618Peichl LiborSCHOTT Lanškroun6901:39:42-
92MB3361004Čihák Petr6901:39:52-
93MB3391000Hromádko JaroslavAČR7101:39:55-
94MB340793Hrabánek Vojtěch7501:39:56-
95MB3421293Koblic ZdeněkAvantgard.cz - košile | vázanky | doplňky7001:40:11-
96MB343921Vrátný KamilAC Praha 18907201:40:17-
97MB3451193Čermák Pavel6801:40:27-
98MB3461080Holemý LiborValaští bajkeři7301:40:29-
98MB346893Janda Jiří6901:40:29-
100MB349245Sláma JiříVella team7401:40:31-
101MB350424Tomeček Petr7701:40:33-
102MB353588Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:40:36-
103MB355234Kotrba Jaroslav6901:40:46-
104MB3631063Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7201:41:16-
105MB3641351Šťastný Michal7601:41:17-
106MB3651161Mašita Martin6801:41:21-
107MB372746Kaplan RadekCZECHOSLOVAK GROUP7401:41:35-
108MB373765Kuttich Martin6801:41:37-
109MB3771287Málek DavidTOMS7701:41:42-
110MB379869Pojmon LeošRETIA7601:41:45-
110MB379869Pojmon LeošRETIA7601:41:45-
112MB385400Kovařík PetrSCHOTT6901:41:52-
113MB3881279Rudolf TomášEnergy Team7201:41:55-
114MB3911215Indrák PetrZebrafast7101:41:58-
115MB396801Pirkl VlastimilOhrazenice7001:42:13-
116MB397571Sejkora Martin7401:42:15-
117MB399761Karásek JiříKartouzy7001:42:17-
118MB400316Maleček PetrTJ Sokol Suchdol7201:42:23-
119MB401999Ločárek PavelKooperativa7701:42:26-
120MB4021408Zigáček TomášSiemens7201:42:29-
121MB4031145Schalek Petr7001:42:31-
122MB406848Studený Jaromír7001:42:32-
123MB408664Sadovský RomanSCHOTT7001:42:35-
124MB4101015Krejsa Miroslav7001:42:42-
125MB413344Adamík RenéRPR7601:42:46-
126MB414726Bednář Zbyněk7301:42:47-
127MB4151074Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:42:48-
128MB4161270Edr Pavel7001:42:50-
129MB429293Vořechovský Vladimír7701:43:30-
130MB433596Bělohlávek JiříPardubice7101:43:51-
131MB4371204Král LiborSK Pod Dubem7001:44:12-
131MB4371042Semerák RomanSK Pod Dubem7501:44:12-
133MB439623Kučera JanKLADIVA Pardubice7701:44:17-
134MB443208Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:44:24-
134MB4431321Klapka MiroslavLION RACE7001:44:24-
136MB447201Patík PavelCzech marketing7001:44:32-
137MB451649Folberger RomanRoman Folberger7101:44:42-
138MB454375Matějíček FrantišekRáááádio Impuls7401:44:49-
139MB459388Tůma LiborBenešovský běžecký klub7101:45:10-
140MB461831Švígler JanBK Sinpol7201:45:14-
140MB461806Novák Jiří7401:45:14-
142MB470606Mráz Bořivoj7401:45:36-
143MB4751376Lauryn Radek7601:45:54-
144MB4811395Hejzlar MartinNMNM7601:46:06-
145MB483846Ritter TomášRun4Fun7301:46:12-
146MB487384Novák Pavel6901:46:40-
147MB4881075Vozáb Miloslav7601:46:41-
148MB490372Havránek JaroslavDTJ Pardubice 17701:46:44-
149MB492888Trinh Hai AnSquire Patton Boggs6801:46:46-
150MB4991134Zedník Michal25 A7701:47:26-
151MB5001180Borovička Radko7701:47:36-
152MB501781Dufek Michal7001:47:37-
153MB508832Novotný JiříUNO Srch7101:48:03-
154MB513948Mádr PavelRWTTC6901:48:11-
155MB517936Licek MartinRWTTC7101:48:14-
155MB5171392Jarý PetrKovošrot7201:48:14-
157MB520901Jandera RomanSK Pod Dubem7501:48:17-
158MB522859Svoboda Miroslav7501:48:21-
159MB523530Hakl DanielSK Los Lobos7101:48:23-
159MB5231345Ozorovský KarolBěžecký klub České spořitelny7601:48:23-
161MB525294Böszörményi Gábor7601:48:25-
162MB527904Štěpnička JiříTekutá Historie Jaroměř7701:48:32-
163MB5321403Fisher Geoff7201:48:39-
164MB535669Binar Petr6901:48:42-
165MB538989Neyrinck Noël7001:48:49-
166MB541322Cihlář Stanislav7501:48:54-
167MB543283Burda VáclavBaB_team7201:48:58-
168MB547439Polák Miloš6801:49:10-
169MB548876Mušák StanislavKIEKERT7001:49:15-
170MB551900Urban Jan7401:49:27-
171MB555511Číž Josef7101:49:39-
172MB557570Novák Petr7701:49:41-
172MB557378Flaška Jan7701:49:41-
174MB561737Flajžík Petr6801:49:51-
175MB5701306Stix Vítězslav7501:50:32-
176MB5751362Pokorný Petr7001:50:44-
177MB580974Štětka Jiří7001:50:56-
178MB5831149Vyhnálek Petr7501:51:10-
179MB587510Fabián MichaelAtletico Fabiani7101:51:16-
180MB589604Petráček MilanP.J.P.T. junior team7401:51:20-
181MB5961208Pokorný RadekKomorní filharmonie Pardubice7501:51:32-
182MB5991385Galbavý PavelOlomouc6801:51:47-
183MB601630Šubert MartinAtlet Šestajovice7501:51:51-
184MB6081378Havlíček Dušan7601:52:00-
185MB612436Záhorský AlešBezvaSport7301:52:14-
186MB615895Zabloudil JanDřevohostice7601:52:17-
187MB6181023Vegh PeterVysoké Tatry6801:52:24-
188MB6201914Horký MiroslavBěžecký Klub České Spořitelny7301:52:29-
189MB6211904Macourek JiříBěžecký Klub České Spořitelny7601:52:30-
190MB6221006Beránek JosefPK Sezemice7301:52:31-
191MB624341Novák Viktorwww.kalirna.cz7601:52:42-
192MB626959Hrádek Oldřich7201:52:49-
193MB631854Majrych VladimírGladiátor7401:53:07-
194MB637842Jirasko DušanSK Srch7301:53:24-
195MB644431Kapoun Pavel7501:53:43-
196MB649628Adam Jan7201:53:54-
197MB650469Kunz Rostislav7701:53:55-
198MB6511309Kameník OtakarTým starého vola7001:54:04-
199MB6541077Cejpek Stanislav7701:54:10-
200MB6571353Klouček Aleš7601:54:17-
201MB6601281Štěpánek Martin7001:54:31-
202MB669468Hašek Jiří7701:55:04-
203MB674573Horák Slavoj7401:55:12-
204MB6761269Havel TomasKPMG Running Club7301:55:24-
205MB679970Balcerzak Tomasz7401:55:38-
206MB6841139Ondráček Zdeněk7401:55:48-
206MB684866Seiderer Daniel7401:55:48-
208MB6871931Zajíček SvatoslavBěžecký Klub České Spořitelny7401:55:49-
209MB689312Franc TomášFidobar7601:55:57-
209MB6891915Antoš PetrBěžecký Klub České Spořitelny7601:55:57-
209MB689414Tribula JiříSCHOTT Lanškroun6901:55:57-
212MB692313Hronovský JaroslavFidobar6901:55:58-
213MB698262Grebennikov Boris7201:56:11-
214MB701314Halíř Pavel7701:56:21-
215MB7131169Matějka OndřejTNM PRINT7101:56:38-
216MB715643Seibt David7501:56:39-
217MB7201056Archleb Václav7401:56:53-
218MB725775Zajíček Petr7301:57:04-
219MB728919Kletečka Petr7701:57:09-
220MB732882Faja Ondřej---7601:57:22-
221MB7381236Aubrecht PetrBonbon7201:57:30-
222MB7391910Trbušek RenéBěžecký Klub České Spořitelny7601:57:32-
223MB741300Kropáček Vladislav7601:57:33-
224MB743449Šaroch Marek7401:57:40-
225MB746301Boháč AntonínAČR6901:57:47-
226MB751993Táborský JiříTTC Sedlec7601:58:06-
227MB752624Salivar Michal7501:58:10-
228MB757211Novák Radek7201:58:21-
229MB762560Polák Michal7601:58:25-
230MB766402Lhotsky MichalKovarstvi Soucek Team Benatky7201:58:30-
231MB767896Peterka Ivo7501:58:32-
231MB767330Dvořák Tomáš7501:58:32-
233MB7741218Pšenička MiroslavKOOPERATIVA7401:58:41-
234MB7751219Máj KarelKOOPERATIVA7001:58:42-
234MB775814Němec VáclavKIEKERT7301:58:42-
236MB779721Dvořák Luboš7301:58:46-
237MB7811927Stránský LadislavBěžecký Klub České Spořitelny6901:58:53-
238MB783813Jirout DavidKIEKERT7701:58:57-
239MB789479Doležal Aleš7701:59:17-
240MB795255Lízálek Josef7601:59:33-
241MB803406Čada LukášSCHOTT7701:59:42-
242MB8061092Stupka MilanCZECHOSLOVAK GROUP7301:59:46-
243MB809310Eliáš PavelSvobodní Pardubice7501:59:54-
244MB8101407Dočkálek LiborNordic Team7301:59:58-
245MB8121115Guzma Rastislav7702:00:00-
246MB815278Doubek LukašFido bar7602:00:08-
247MB8171350Karabinoš Josef7002:00:12-
248MB821371Lysenko VladimírPraha 27202:00:24-
249MB8251052Avramov ValentýnENESA7202:00:40-
250MB8261148Vacek Milan6902:00:43-
251MB8271071Janák Robert7302:00:55-
252MB833206Stránský Petr7302:01:02-
253MB8371369Caha David7002:01:11-
254MB8431404Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7002:01:15-
255MB846802Bejbl JaroslavRetech7202:01:20-
256MB849268Pilař Petr7002:01:28-
257MB854992Montes Perez Luis Enriquerunworld7202:01:50-
258MB857778Bugdol VladimírAČR7402:01:57-
259MB859476Fifka Jan7602:02:03-
260MB863610Schiedek Jiří7602:02:08-
261MB868543Bárta Libor6902:02:32-
262MB870492Charvát František7502:02:52-
263MB8711162Pavelka RichardRADKA spol. s r.o.6902:02:54-
264MB875415Novák Tomáš7602:03:05-
265MB876837Malínský MichalFitness Svět pod Palmovkou7602:03:11-
266MB883271Blaha Jan7102:03:34-
267MB885340Zmeškal Robert7002:03:51-
268MB8871352YOKOYAMA Keisuke7502:03:57-
269MB910353Šusta JanSeznam.cz7702:05:05-
270MB9181936Daubner JanBěžecký Klub České Spořitelny7502:05:28-
271MB922241Chrástecký Radim7602:05:40-
272MB925495Dvořáček VáclavENERGY TEAM6902:05:44-
273MB928275Pavlíček Milan7402:05:51-
274MB931843Jirásko LubomirSK Srch7102:05:54-
275MB9321320Vodička PavelLION RACE7002:05:56-
276MB934397Spurný Miloš7302:06:11-
277MB940998Bednář MartinRWTTC7102:06:21-
278MB9461389Hlobil Petr7402:06:49-
279MB948354Rak JosefSK Solnice7302:06:51-
280MB951601Hajič JanALBI7602:06:57-
281MB955447Kmínek Pavel7402:07:20-
282MB962678Vodak Jirijiri vodak7102:08:05-
283MB963990Mrtvý Richard7302:08:10-
284MB9781341Kukla JanKovarstvi Soucek Team Benatky7102:09:39-
284MB978430Soucek VladislavKovarstvi Soucek Team Benatky6902:09:39-
286MB984697Papoušek Petr7002:09:51-
287MB10001019Szafranski ArkadiuszBelchatow7302:10:21-
288MB10031368Doležel MichalRugby club Přelouč7602:11:04-
289MB10041256Procházka JanVlk Chrudim7302:11:05-
290MB10081242Bukač RomanPardubice7102:11:16-
291MB1012237Sušil Ondřej7302:12:03-
292MB10311210Toušovský David4NET.TV7202:13:46-
293MB1035734Bárta Jiří7702:13:53-
294MB1038358Špaček MartinRWTTC7702:14:36-
294MB1038939Koblížek PavelRWTTC7602:14:36-
296MB10471355Vomáčka Josef7702:15:01-
297MB10611924Hurajt EdmundBěžecký Klub České Spořitelny7502:17:12-
298MB1063931Kříž Roman7202:17:35-
299MB1071645Poláček Jannachod6802:18:44-
300MB10921300Stieber Ondřej7402:22:35-
301MB1095359Košín Roman7502:23:12-
302MB11031391Limberský Jan7502:24:11-
303MB1136238Trejdl Václav7102:38:18-
304MB1146698Forejtek Lubomír6902:45:17-
305MB1150266Šusta Petr7503:11:33-
-MB-1007Polách Petr75DNF-
-MB-58Borek AlešVSK Univerzita Brno77DNF-
-MB-231Dvořák MartinSK Míle z.s.74DNF-
-MB-531Kábrt MichalAtletika Rtyně v P.72DNF-
-MB-471Kopecký Zdeněk74DNF-
-MB-362Lochman Petr77DNF-
-MB-25Malina LiborVSK FTVS Praha70DNF-
-MB-754Štefánek Rostislav77DNF-

Muži C (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6264Škrabánek PetrMaraton klub Seitl Ostrava z.s.6001:21:08-
2MC721363Kalousek BořivojKPA Pardubice6501:22:12-
3MC106672Krátký TomášSK Los Lobos6701:25:10-
4MC119574Volár PavelStříbrňáci6601:26:31-
5MC120487Jakoubek RomanČLA Trutnov6701:26:39-
6MC1301257Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:27:23-
7MC163723Ondrůšek LiborMorové Šlehy6001:29:36-
8MC174308Burda Ladislav6101:30:32-
9MC2101167Prchal PavelGP Kolín5901:33:42-
10MC222731Kukač Petr6701:34:15-
11MC2311283Otta RomanQ sport Vrchlabí6101:34:24-
12MC2431045Vakrčka PavelÚstí nad Labem6401:34:55-
13MC245815Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:35:13-
14MC269828Daněk Vlastimil6101:36:49-
15MC280466Čentíš JánČáslav6401:37:12-
16MC293962Chmelař Libor6501:37:55-
17MC2981214Fotr Jiří6701:38:18-
18MC312552Ropek František5801:38:59-
19MC3191299Holeček Petr6101:39:20-
20MC330934Nádhera PetrEUROVIA CS6701:39:39-
21MC3331083Bürger JaroslavDuPont6601:39:49-
22MC360324Fáček MiroslavSK Zahrada Petřvald6601:41:02-
23MC3661035Hellstrom JorgenSkelleftea6601:41:22-
24MC3731153Scott Neil6501:41:37-
25MC375686Albrecht VáclavSKČNB HK5901:41:39-
26MC381240Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:41:47-
27MC382782Kubeš Jan6301:41:49-
28MC393803Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:42:02-
29MC409777Nedzelský MartinTRACTEBEL ENGINEERING a.s.6501:42:40-
30MC417535Hůna PetrBox klub Tábor6601:42:53-
31MC4201062Kolář Ivan6301:42:59-
32MC4221069Drahokoupil Miroslav6001:43:11-
33MC4341302Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:43:54-
34MC442264Bláha Zdeněk6401:44:22-
35MC450370Horáček PavelČeská Lípa6401:44:41-
36MC452549Volter Zdeněk6601:44:44-
37MC465681Tecl Jan5801:45:24-
38MC4701014Jahnl Jindřich6701:45:36-
39MC477329Ryzner MiroslavSK Srch6101:45:56-
40MC482773Chládek JosefOB Žamberk5901:46:10-
41MC4931329Šilar TomášSK Staročernsko6301:46:48-
42MC536513Bárta TomášCAFE BAJER6101:48:44-
43MC5451047Šebek Ivan6501:49:05-
44MC552481Novák Karel6401:49:33-
45MC559799Kaprálek KarelHoniči Velim6701:49:44-
46MC5621907Ševinský JanBěžecký Klub České Spořitelny6101:49:55-
47MC574259Néma TiborRANCH-N TODAY TO DÁM6401:50:41-
48MC5771232Zpěvák JiříAZAS6701:50:51-
49MC5781255Skřivánek PetrLRS Vyškov6601:50:53-
49MC5781187Jelínek Viktor6501:50:53-
51MC581627Antoníček PetrMK Prostějov6401:51:03-
52MC5821021Sobczyk RyszardBelchatow6201:51:07-
53MC598953Hubáček Jaroslav6601:51:43-
54MC6031920Šafra MartinBěžecký Klub České Spořitelny6701:51:53-
55MC6041143Hejný LubošPardubice6101:51:55-
56MC623926Slomek Jaromír5801:52:38-
57MC6301275Nováček LeošKIEKERT6601:53:06-
58MC652250Vinklárek JaromírUniverzita Pardubice6601:54:09-
59MC6591044Blažek ZdeněkMopos5801:54:25-
60MC6641121Karas Milan6201:54:49-
61MC6661196Kouřím Bohumil6301:54:52-
62MC680817Fafl MartinMr. Bean6001:55:41-
63MC7071186Ružička Miroslav6501:56:25-
64MC719343Gut Robert6101:56:52-
65MC7351268Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6401:57:28-
66MC7451039Rys Milan6001:57:41-
67MC747462Hrubý JaroslavKlánovice6401:57:49-
68MC7841393Guth Petr6601:58:58-
69MC790534Ptáček Zdeněk6301:59:19-
70MC8211146Sommerschuh AlbinCC Varnsdorf6302:00:24-
71MC829619Sova JanMP Praha6502:00:56-
72MC839763Pojezny JanLindevejens Lobeklub6502:01:12-
73MC848475Tužil Pavel6702:01:25-
74MC88822Sklenář Tomáš6702:04:01-
75MC895425Zeman VladimírSokol Kolín-atletika5902:04:21-
76MC908961Dusík Václav6002:04:59-
77MC929562Trpišovský MiroslavSK Jakub6502:05:52-
78MC960336Švorc jan6302:07:41-
79MC977985Pokorný MilanSK Vraclav6402:09:38-
80MC978666Peška Robert6702:09:39-
81MC9901068Durec Ivo6402:10:09-
82MC10021046Barbu Valentin6702:10:41-
83MC10061206Hron Lubomír6302:11:11-
84MC10271065Kalhous RomanVěčný vývoj5902:13:25-
85MC10291259Nágl RudolfDavle6102:13:42-
86MC10621231Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5802:17:19-
87MC10771237Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou6302:20:34-
88MC1084863Nágl Milan6202:20:52-
89MC1097506Andrš Milan5802:23:24-
90MC10981266Bil JaroslavBrno5902:23:30-
91MC11001033Neirynck JoWaregem6402:23:44-
92MC11041371Adamík Jiří6502:24:31-
93MC1128644Voleráb RomanSK Lapači dechu6202:34:24-
94MC1129493Punk Standa6602:36:02-
-MC-389Klazar Martin66DNF-
-MC-611Miřátský TomášFitnessie s.r.o.67DNF-
-MC-684Slanař Zdeněk58DNF-
-MC-1111ŠIKL LIborŠikland Racing Team63DNF-

Muži D (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD194350Hejzlar JaroslavSK Trativody5701:32:57-
2MD241791Polanský Petr5601:34:53-
3MD260679Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:36:30-
4MD268409Pullman Miroslavjablonec nad nisou5001:36:47-
5MD305303Drozd JiříMopos5701:38:41-
6MD333634Gregor JaroslavAC OH Praha5101:39:49-
7MD4191373Zahradník JanSokol Sudslava5601:42:58-
8MD466538Jirásek VladimírBrno5301:45:27-
9MD5501179Hýsek RomanSK Hasičů K.Vary5301:49:25-
10MD568225Celba Jiří5601:50:31-
11MD619805Horák VáclavLibčany5601:52:28-
12MD6251381Havlík Aleš5601:52:45-
13MD735486Svoboda MilanPraha 65601:57:28-
14MD795523Baloun Milansokol Lípa5501:59:33-
15MD8391224Kutálek MartinPardubický deník5302:01:12-
16MD867553Ropek Oldřich5302:02:17-
17MD8991147Hejzlar AntonínSK Slavoj Čáslav5702:04:34-
18MD9111398Jacko AndrejTK Nové Zámky5502:05:13-
19MD913591Francírek Pavel5602:05:16-
20MD974984Slomek MartinBonbon5302:09:12-
21MD10511310Coufal JanTým starého vola5402:15:43-
22MD1052220Hameršmíd Vladimír5302:15:45-
23MD1059559Polák FrantišekBady5102:16:59-
24MD10601917Vokáč MilanBěžecký Klub České Spořitelny5002:17:09-
25MD1087280Hlava Milan5502:21:27-
26MD1110903Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4902:26:53-
27MD1137281Kubín Jan5602:38:39-
28MD11441360Scovill Terry5702:42:23-
29MD11471202Kučera Miroslav5602:53:06-
-MD-1258Bednář MilošTeam Rezidence Vyšehrad j.h.52DNF-
-MD-779Krofta JiříLiga 100 Praha55DNF-

Muži E (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5111163Procházka MilanASK Slavia Praha4101:48:09-
2ME1014582Doležal StanislavBK Pardubice3802:12:16-
3ME1116459Bouček Martinžádný4702:29:19-
4ME1117477Engliš JiříCVK Opava3802:29:41-

Muži F (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF954433Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3502:06:59-
2MF1127374Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3402:34:03-

Ženy A (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA124Barsosio Stellah J.Benedek Team9301:12:39-
2ZA195Chepleting BettyBenedek Team8801:15:47-
3ZA266Kwamboka Teresa F.Benedek Team8801:17:23-
4ZA81103Filipiová EvaTJ Šumperk, z.s.8601:22:58-
5ZA83106Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9601:23:02-
6ZA92108Chlupová TerezaJihočeský klub maratonců z.s.9101:23:37-
7ZA991025Puklová PatríciaVysoké Tatry8601:24:04-
8ZA160101Matějíková JanaTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.9001:29:31-
9ZA17994Zímová JanaMaratón klub Kladno, z.s.8401:30:51-
10ZA18389Pešáková MiroslavaRacers Club8501:31:09-
11ZA19696Uhlířová MiroslavaSpartak Praha 49201:33:02-
12ZA2071109Babicová EvaTTC Český Brod8801:33:31-
13ZA23497Vávrová MarkétaTJ ČZU Praha8501:34:33-
14ZA24884Legerská HanaSSK Vítkovice8501:35:24-
15ZA2631226Jirků PetraPUNK PLEASURE and PAIN9101:36:34-
16ZA27290Samlerová LucieAC Slovan Liberec, z.s.8601:36:54-
17ZA27883Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.9501:37:04-
18ZA279825Štěpánková Barbora9001:37:06-
19ZA323109Durdová KarolínaAtletika Slavkov u Brna,z.s.9301:39:26-
20ZA33292Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov, z.s.8801:39:46-
21ZA3711119Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8701:41:30-
22ZA376391Zavřelová Barbora9201:41:41-
23ZA389838Andrlová VeronikaKerberos9001:41:56-
24ZA390566Novotná Tereza9401:41:57-
25ZA4031400Kohoutková Karolína9301:42:31-
26ZA422408Dočekalová KláraČeská Skalice9201:43:11-
27ZA428367Pohanková Gabriela8401:43:29-
28ZA4611001Chládková SimonaKOOPERATIVA9601:45:14-
29ZA4671084Fryšarová EvaZaBěhu.cz - BEJKY Team9001:45:29-
30ZA47298Vinklerová KarolínaTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.9501:45:49-
31ZA5131107Borská AlexandraRWTTC0801:48:11-
32ZA519965Jehličková MonikaeBRÁNA s.r.o.9001:48:15-
33ZA527242Víšová Martina8301:48:32-
34ZA539432Faltusová Jana8401:48:52-
35ZA541318Phan Lynda9001:48:54-
36ZA546473Křížová Radka0101:49:06-
37ZA553288Jelínková Lenka9301:49:36-
38ZA5681043Velínová Monika8801:50:31-
39ZA594545Kokešová LucieLíný drzý holky8701:51:26-
40ZA597626Šantavá Žaneta9101:51:35-
41ZA600722Elefantová Šárka8901:51:49-
42ZA602856Benedová LenkaSK Srch8501:51:52-
43ZA611508Tulačková MarkétaBKV Holýšov9001:52:10-
44ZA638836Humajová TerezaElab Team8401:53:25-
45ZA642787Tomášková LenkaBěhy Těrlicko8701:53:34-
46ZA646557Tylsova Martina8701:53:47-
47ZA6471918Požárková ZuzanaBěžecký Klub České Spořitelny8701:53:50-
48ZA6481124Pětíková DianaBARTH Run9101:53:51-
49ZA656454Jirounek Matěj8601:54:15-
50ZA658756Holubová Tereza9301:54:24-
51ZA694757Chrobáková Karolína0001:56:01-
52ZA696398Saňáková Josefína0001:56:05-
53ZA698824Hledíková BarboraKOVAZ8601:56:11-
54ZA7001136Kobrlová AlenaHnízdil Team9201:56:19-
55ZA7101166Fléglová Blanka8901:56:33-
56ZA727446Paštyková Veronika9101:57:07-
57ZA729733Hanáčková Kristýna9001:57:15-
58ZA730732Pecháčková Monika9001:57:16-
59ZA7331323Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:57:23-
60ZA761635Gregorová Jitka9101:58:24-
61ZA7641192Škorpilová Králová LenkaBŽB8301:58:28-
62ZA7651906Rakušanová FrantiškaBěžecký Klub České Spořitelny8901:58:29-
63ZA814956Šmídová KláraPaní9002:00:06-
64ZA815745Horáková LucieCZECHOSLOVAK GROUP9402:00:08-
65ZA835892Beránková MonikaPraha 4 Runners9102:01:08-
66ZA8391220Vargová TerezaRWTTC9902:01:12-
67ZA852366Kislingerová SofiaSTAPRO9202:01:38-
68ZA8531233Petráčková Kristýna9702:01:45-
69ZA855752Šafková Jana9302:01:53-
70ZA8591337Javůrková Kateřina9102:02:03-
71ZA8621101Kičinová ErikaKPA9102:02:07-
72ZA865285Lusková Mirka8402:02:13-
73ZA872483Kormošová Eva8702:02:55-
74ZA8731173Onesorková AnnaPolička - Jeseník8802:03:00-
75ZA877524Balounová Lucie8402:03:14-
76ZA8781016Čermáková Žaneta8602:03:15-
77ZA8801305Švecová Jana9002:03:22-
78ZA881617Drahokoupilová HanaMr.AT Čerčany9502:03:23-
79ZA8861142Čermáková Kamila8702:03:52-
80ZA8911908Dvořáková AlenaBěžecký Klub České Spořitelny8502:04:14-
80ZA891944Kadavá VeronikaRWTTC9402:04:14-
82ZA894382Baladova Barbora8602:04:20-
83ZA897256Malinská Kateřina8302:04:30-
84ZA9041049Knoulichová Anna0102:04:50-
85ZA924223Šitinová Kateřina8502:05:42-
86ZA9341298Kurková Michaela8802:06:11-
87ZA939949Gajova KláraRWTTC9202:06:20-
88ZA9451387Bryknerová Michaela9102:06:41-
89ZA9501252Černá Petra8402:06:56-
90ZA9531201Vančurová Bohdana8302:06:58-
91ZA9591152Maxová Barbora9002:07:38-
92ZA964292Muffová Kateřina9102:08:20-
93ZA965917Jirásková Kateřina9502:08:23-
94ZA973387Císlerová MartinaTerka Verka Team8502:09:11-
95ZA983808Pilná Jindřiška8402:09:45-
96ZA993951Jarošová MichaelaRWTTC8502:10:16-
97ZA9961251Bulíčková AnetaBěžecký klub Heřmanův Městec9502:10:18-
98ZA9981397Hubáčková MartinaAMU Praha- šerm8502:10:20-
99ZA1010296Kasalová Dana8302:11:45-
99ZA1010302Schinaglová Michaela8902:11:45-
101ZA10191130Procházková MonikaKOB Sokolov9102:12:39-
102ZA1023997Kánská PetraRWTTC8702:13:17-
103ZA10251272Janyskova RadkaRWTTC8802:13:21-
104ZA10381278Flégrová LucieRWTTC8302:14:36-
105ZA1041226Celbová Hana8602:14:37-
106ZA1053580Zelinska Zuzana9202:15:46-
107ZA10561405Zittova Jana8702:16:32-
108ZA1066403Řeřábková ViolaCykloservis Pankrác9502:18:15-
109ZA10671041Borkovcová Tereza9002:18:26-
110ZA10681125Andrejsová Eva9402:18:27-
111ZA1070507Andršová Jana8702:18:33-
112ZA10721267Osinkova Karolina9202:18:46-
113ZA10801223Vokálová Kateřina9002:20:38-
114ZA1089616Ručková Lucia9302:22:00-
115ZA1091687Svobodová Anna9602:22:31-
116ZA1093369Horáčková Zdeňka8902:22:51-
117ZA11001031Coopman TienekeWaregem8902:23:44-
118ZA11061349Dudová DominikaEUROVIA CS8402:25:10-
119ZA1113659Faltýnková Dana8902:28:18-
120ZA11151211Turková Pavlamaterska dovolena8402:28:22-
121ZA1118270Haňáčková Lenka9102:31:42-
122ZA1129494Punkova Sara8402:36:02-
123ZA1132883Stulting Taylan9402:36:42-
124ZA1133205Grossová Petra9902:36:52-
125ZA11451343Forejtková Veronika9402:45:14-
-ZA-1105Houdková AnitaRWTTC00DNF-
-ZA-1276Šťovíčková ŠárkaRWTTC94DNF-
-ZA-1326Čichovská AdélaRWTTC85DNF-
-ZA-546Hrdinková Monika92DNF-
-ZA-593Procházková Markéta91DNF-

Ženy B (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB298Kamínková PetraAtletický klub Olomouc z.s.7301:18:00-
2ZB49107Havránková DanielaPSK Olymp Praha, z.s.8201:20:00-
3ZB529Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7701:20:05-
4ZB8711Fenclová MartaAC Pardubice7601:23:24-
5ZB124853Míková Dáša8201:27:08-
6ZB186105Kacířová SvatoslavaTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.8101:31:38-
7ZB209282Limberková Monika7401:33:40-
8ZB23995Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno, z.s.7401:34:47-
9ZB246885Kavanová Růžena7901:35:17-
10ZB2561184Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod7301:36:10-
11ZB295860Holá AlenaKCK Salve8201:38:09-
12ZB3361067Kramlová Kateřina7501:39:52-
13ZB344277Kubínová Zuzana8101:40:18-
14ZB35691Kroužilová IvaTJ Sokol Kolín-atletika7701:40:51-
15ZB3671070Vidrová Kristýna8201:41:25-
16ZB421906Kotecka LenkaAK Malešice Running Freaks7501:43:01-
17ZB435890Hejdová KatarinaSquire Patton Boggs7701:44:00-
18ZB4581285Švarcová Hana8201:45:06-
19ZB480461Masničáková Blanka7401:46:03-
20ZB5071394Brejchová Eva7901:48:01-
21ZB564932Veselsky Lucie7601:50:13-
22ZB6061938Doubravová LucieBěžecký Klub České Spořitelny8101:51:56-
23ZB607498Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:51:57-
24ZB633927Šťastná ZuzanaSK FOX7601:53:15-
25ZB6381188Šedivá Hana7401:53:25-
26ZB640701Vlkova LucieDivišov7401:53:28-
27ZB677689Hladká Michaela7401:55:25-
28ZB682286Chocholoušová JitkaTovárna na bobky8101:55:45-
29ZB6831205Hořáková Jana7601:55:46-
30ZB709600Zajícová LucieALBI7501:56:27-
31ZB716881Jungová MichaelaTJ Liga 100 Praha7301:56:42-
32ZB722795Rajsiglová Jiřina7801:56:57-
33ZB7371129Pražanová PetraBARTH Run8201:57:29-
34ZB7391156Kubíčková Monika7501:57:32-
35ZB7491374Bagarová Radoslava8001:57:58-
35ZB7491375Novotná Zuzana8101:57:58-
37ZB785458Dvořáková Zuzana8201:58:59-
38ZB7871247Drstickova AndelaRWTTC7701:59:12-
39ZB804525Popilková MartinaHotel Zlatá štika8001:59:44-
40ZB8101406Dočkálková MartinaNordic Team7501:59:58-
41ZB820794Dočkalová Dagmar7702:00:23-
42ZB8271334Chvojková Petra8102:00:55-
43ZB8351072Janáková Marie7602:01:08-
44ZB8591158Neumanová BlankaBK Podolky7402:02:03-
45ZB864728Čepková Hana8002:02:09-
46ZB8661282Vánská Lucie8102:02:16-
47ZB869427Kirschová EvaTrutnov7802:02:48-
48ZB874405Fejfarová Karla7902:03:01-
49ZB896349Tětková Zuzana7902:04:22-
50ZB899583Drahošová Miroslavažádný7402:04:34-
51ZB9061317Polívková Kateřinatricyklochlubna zdar7502:04:51-
52ZB909899Šindlerová Magdalena8002:05:03-
53ZB9171937Sejkorová MarkétaBěžecký Klub České Spořitelny8102:05:27-
54ZB919289Hlínová Helena7802:05:32-
55ZB929564Pátková Jana8102:05:52-
56ZB933434Václavková Zuzana7602:05:58-
57ZB937865Seiderer Melanie7702:06:18-
58ZB9441346Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7502:06:40-
59ZB9571073Žemberyová LucieRonnie.cz7702:07:24-
60ZB9611090Vršecká NaďaCZECHOSLOVAK GROUP8102:07:53-
61ZB9671933Danišová IvaBěžecký Klub České Spořitelny7402:08:25-
62ZB970586Lebedová Michaela7502:08:53-
63ZB975651Vinopalová Václava7502:09:14-
64ZB976319Petrová Gabriela7702:09:24-
65ZB982247Skořepová Tereza7802:09:44-
66ZB9851055Archlebová Klára7902:09:55-
67ZB9881243Havlíčková Michaelatriatlet karlovy vary7302:10:05-
68ZB9931099Strašáková MonikaRWTTC7302:10:16-
69ZB1001541Berná Eva7602:10:39-
70ZB10091008Žejdlíková IvanaSokol Chrudim8002:11:24-
71ZB10131097Kolomá AndreaKPA7802:12:14-
72ZB1015452Krutilová LenkaTatry3617302:12:26-
73ZB1018598Mádlíková MarkétaALBI7802:12:36-
74ZB1020248Shánělová Markéta7402:12:40-
75ZB10251095Žehanová BarboraRWTTC8202:13:21-
76ZB1028930Bálková Petra7902:13:27-
77ZB1031839Heroková Pavla7502:13:46-
78ZB1037940Zavadilova HanaRWTTC7702:14:35-
79ZB1044273Liščáková JanaTeam Rezidence Vyšehrad7802:14:47-
80ZB1045393Zíková KláraZdar Bar8202:14:49-
81ZB1048958Raulová Radkarungo pro ženy8202:15:15-
82ZB1058556Dundáčková Zuzana8202:16:54-
83ZB1069654Nechanická KarinRun4Fun7602:18:32-
84ZB10791026Timmerman SofieWaregem7802:20:37-
85ZB10831336Williams JamilaHalf Fanatics7902:20:45-
86ZB1085804Jánská Michaela8102:20:53-
87ZB1094360Košínová Gabriela7702:23:11-
88ZB1096938Röderová SilvieRWTTC7902:23:13-
89ZB10991028Verbeke GrietWaregem8002:23:43-
90ZB11051157Ondrová Ellen7302:24:39-
91ZB1107529Ondrišková Eva7502:25:31-
92ZB11121296Šrautová Kateřina7702:27:54-
93ZB1121219Kňapová Dana8202:31:56-
94ZB11221234Marhoulová IvanaTriatlet Karlovy vary7302:32:53-
95ZB1131759Ševčíková Hanka7602:36:19-
96ZB1135605Mrázová Petra7302:38:00-
97ZB1139227Snitková Eva7902:39:50-
98ZB11421132Budilová Jana8102:41:31-
99ZB1149265Šustová Jana7803:11:32-
-ZB-768Wolfová Martina73DNF-

Ženy C (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3810Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:18:58-
2ZC7112Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:22:06-
3ZC35485Pachtová IvaMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7001:40:42-
4ZC4121034Lundberg GunnillaSkelleftea6601:42:45-
5ZC4451096Horáková JanaKPA7101:44:25-
6ZC4951155Jurošová OlgaAČR6701:47:20-
7ZC5091036Berglind MariaSkelleftea6501:48:05-
7ZC509385Zavřelová JanaCertus6801:48:05-
9ZC565460Rudolfová JanaBAK seal6 team7101:50:15-
10ZC5761254Skřivánková DanaOrel jednota Vyškov atletika6701:50:50-
11ZC5951012Votypková PavlaBáječné ženy v běhu7001:51:27-
12ZC6161024Halasová VieraVysoké Tatry6401:52:22-
13ZC6291301Cinková JitkaAC Pardubice6801:53:03-
14ZC661453Egrešiová Lenka6401:54:45-
15ZC6681328Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice6901:54:59-
16ZC777915Crkvová DanaTriKva7201:58:43-
17ZC788216Pannová PavlaPardubice6501:59:16-
18ZC7991911Nováková PetraBěžecký Klub České Spořitelny6301:59:39-
19ZC813983Šimandlová Klára7202:00:05-
20ZC831819Meskařová IvetaMr. Bean6802:01:00-
21ZC847716Kmoníčková Marie7002:01:24-
22ZC88921Sklenářová Petra6802:04:02-
23ZC904567Novotná Romana7002:04:50-
24ZC912764Pojezny ChristinaLindevejens Lobeklub6802:05:14-
25ZC9151048Knoulichová Vladana7002:05:18-
26ZC9721030Vervaecke CharlotteWaregem7202:09:01-
27ZC989762Jaskulková Ivona7202:10:07-
28ZC1030798Raušová Ilona7202:13:44-
29ZC10341029Declercq LutWaregem7002:13:48-
30ZC1042579Marková Andrea7102:14:42-
31ZC1065291Matějcová JitkaBáječné ženy v běhu6802:18:03-
32ZC10781032Zomerlinck DominiqueWaregem7202:20:36-
33ZC10811088Novotná Ivana6802:20:43-
34ZC1090470Ruleová PavlínaDTJ Pardubice 17102:22:17-
35ZC11001027Vanhaverbeke NathalieWaregem7002:23:44-
36ZC1108332Balíková VeronikaPolicie ČR7202:26:12-
37ZC11111919Müllerová MichaelaBěžecký Klub České Spořitelny6902:27:40-
38ZC1125561Hrubá Dana6802:34:01-
38ZC1125572Glossová Pavlína7202:34:01-
40ZC1134204Grossová Bojana6902:36:54-

Ženy D (trať 21,096 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD673978Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:55:11-
2ZD713642Jalová Margita5401:56:38-
3ZD724412Breburdová HanaMK Kladno6101:57:03-
4ZD7791118Kratinová RenataDGP5601:58:46-
5ZD799203Křepelová Anna5501:59:39-
6ZD832818Hanušová VeronikaMr. Bean6202:01:01-
7ZD879902Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6002:03:17-
8ZD9581022Fink IngridSelb5802:07:29-
9ZD1141539Jirásková VěraBrno5502:40:59-
10ZD11431361Scovill Lori5902:42:22-
11ZD1148528Kuželová Eva6102:57:51-
-ZD-1280Celbová Jitka61DNF-
-ZD-519Hellerová Hana61DNF-

Trať 21,096 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kymaiyo Hillary K.M.Benedek Team9401:03:39-
2MA23Too Sillas K.Benedek Team8801:05:34-
3MA32Mwangi Joel M.Benedek Team8501:05:50-
4MA413Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.8501:07:31-
5MA514Pechek PetrTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8301:08:34-
6MA617Kohut JanElite Sport Boskovice, z. s.8501:08:59-
7MA715Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8601:09:15-
8MA868Navrátil TomášAK Kroměříž8801:10:39-
9MA936Heczko RobertAC Slovan Liberec, z.s.7801:11:37-
10MA1016Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9001:11:45-
1MB1152Kučera LadislavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7601:11:51-
1ZA124Barsosio Stellah J.Benedek Team9301:12:39-
11MA13110Auersvald MilošSpartak Praha 49201:13:33-
12MA1479Videcký JanAC Mladá Boleslav z.s.8501:13:41-
13MA1547Exner JakubAtletika Jihlava8301:14:09-
14MA161330Volár JanOMT9201:14:41-
2MB1735Bartoš DaliborTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.7501:15:24-
15MA18540Ekl TomasIRON STARS Beroun8301:15:26-
2ZA195Chepleting BettyBenedek Team8801:15:47-
3MB20685Sanitrnik MichaelAO Doksy7701:16:08-
16MA2160Dvořák PavelAC Prostějov8201:16:10-
17MA221241Hodbod JakubSK Sverak8501:16:23-
17MA2241Svoboda OndřejAK Slovan Moravská Třebová8701:16:23-
19MA2456Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno, spolek7901:16:32-
20MA2549Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.7801:16:35-
3ZA266Kwamboka Teresa F.Benedek Team8801:17:23-
21MA2778Čabala VojtěchTJ Znojmo, z.s.9301:17:43-
22MA28964Zeman DavidBEKO Bike & Ski Racing Team9201:17:49-
1ZB298Kamínková PetraAtletický klub Olomouc z.s.7301:18:00-
23MA30516Pirkl Pavel7901:18:05-
24MA3143Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8601:18:25-
4MB32392Křeček TomášIRON STARS BEROUN7201:18:35-
25MA331087Dokulil ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc8001:18:37-
26MA3430Herda JanSKP Nymburk, z.s.8301:18:45-
27MA35484Zaplatílek Radim8301:18:47-
28MA361053Hynek Richard9801:18:53-
5MB3665Dominik OndřejMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7701:18:53-
1ZC3810Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:18:58-
6MB3971Rákosník LubošJihočeský klub maratonců z.s.7401:19:15-
29MA4080Polan LukášSpartak Praha 48801:19:25-
30MA4142Rohlík VáclavAC Pardubice8001:19:31-
31MA4281Turek LukášTJ Lokomotiva Beroun z.s.9601:19:45-
32MA43620Novotný RadomírStromasky8101:19:46-
33MA4470Krejčík MilanJihočeský klub maratonců z.s.8101:19:48-
34MA4523Češka PavelA. C. Sparta Praha8401:19:50-
35MA4662Krejčí ZdeněkTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.8801:19:51-
7MB47971Dvořáček JiříElite Sport Max Training6801:19:55-
36MA481228Hradecký Jaromír8501:19:56-
2ZB49107Havránková DanielaPSK Olymp Praha, z.s.8201:20:00-
37MA49976Dufek DavidEtriatlon Team8001:20:00-
38MA5172Chlup TomášJihočeský klub maratonců z.s.9301:20:03-
3ZB529Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7701:20:05-
8MB5329Herel LubošTJ Sokol Kolín-atletika7101:20:07-
39MA531386Hromek Václav8301:20:07-
40MA55413Goga Tomáš8401:20:08-
41MA5628Nekuža MilošA. C. TEPO Kladno9101:20:16-
42MA5732Sedláček JanTJ Sušice7801:20:28-
43MA58822Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:38-
44MA59597Šimák JanJan Šimák8301:20:44-
9MB6055Svoboda PetrAC Moravská Slavia Brno, spolek6801:20:45-
45MA61661Šinka LadislavChebští fofři9701:21:04-
1MC6264Škrabánek PetrMaraton klub Seitl Ostrava z.s.6001:21:08-
46MA6338Kučera DanielAtletika Jihlava8201:21:20-
10MB641940Dzian Bienvenu PatienceBěžecký Klub České Spořitelny6901:21:35-
47MA65263Mazůrek Roman8001:21:36-
48MA6650Buček MartinAtletika Jihlava7801:21:38-
49MA6733Preibisch JanAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8301:21:40-
11MB68753Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou7201:21:49-
50MA691327Pleskot OndřejCzech TRI K. Team8401:21:51-
12MB7054Polcar JiříAC Moravská Slavia Brno, spolek7701:21:53-
2ZC7112Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:22:06-
2MC721363Kalousek BořivojKPA Pardubice6501:22:12-
51MA7359Voráč DominikAC Prostějov9401:22:16-
52MA7434Hrdina JakubAC Česká Lípa9001:22:17-
53MA751094Kubů TomášČeské dráhy8801:22:19-
54MA7674Rusňák PavelAO TJ Sokol Unhošť8101:22:41-
13MB77658Štos Jiří7301:22:43-
13MB7769Široký StanislavAtletický klub Blansko Dvorská7701:22:43-
55MA7967Bárta VojtěchSSK Vítkovice9801:22:47-
56MA80368Šourek Martin8401:22:49-
57MA81776Langr Milan8101:22:58-
4ZA81103Filipiová EvaTJ Šumperk, z.s.8601:22:58-
5ZA83106Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9601:23:02-
58MA84499Heller TomášHradec Králové8101:23:05-
59MA8524Knyttl JanASK Slavia Praha7801:23:11-
60MA861297Kožár Martin8701:23:15-
4ZB8711Fenclová MartaAC Pardubice7601:23:24-
61MA8844Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8701:23:28-
62MA891082Riciu Nicolae-AlbertoHvezda Pardubice8701:23:29-
63MA90309Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9301:23:32-
64MA911050Plavec VítězslavBěžecký klub Heřmanův Městec8001:23:34-
6ZA92108Chlupová TerezaJihočeský klub maratonců z.s.9101:23:37-
15MB93741Hrubeš Jiří6801:23:44-
65MA94311Friček JanZelené město Pha8001:23:45-
66MA95981Michl Filip9401:23:57-
16MB961239Ruta Luboš7701:23:58-
67MA971263Fejgl MichalHO Přírodní vědy8001:23:59-
17MB981183Fic MartinSTS Chvojkovice Brod7401:24:02-
7ZA991025Puklová PatríciaVysoké Tatry8601:24:04-
18MB10020Procházka MarekTJ Šumperk, z.s.7401:24:05-
68MA10131Urban JaroslavAtletika Stará Boleslav, z.s.8401:24:09-
69MA1021116Montesinos Oltra AlejandroKČT Slovan Pardubice8101:24:18-
19MB1031171Aujezdský Jaroslav7401:24:50-
20MB1041198Bláha KamilABSPED7201:24:59-
21MB10557Fiala JanAC Moravská Slavia Brno, spolek7201:25:00-
3MC106672Krátký TomášSK Los Lobos6701:25:10-
70MA10775Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7901:25:12-
22MB10846Konůpek DavidTJ CHS TURBO Chotěboř7701:25:13-
71MA109730Havelka JanPolanský Run Bike7901:25:19-
23MB110260Petratur Radim7701:25:32-
72MA111766Dobeš Václav8901:26:01-
72MA1111093Vrbický OndřejČeské dráhy9601:26:01-
74MA1131150Plavec JanBěžecký klub Heřmanův Městec7901:26:09-
75MA114785Dvořák TomášKola Ledeč7801:26:15-
24MB115334Hnát Miroslav7101:26:18-
76MA116437Hladina TomášFox klub8201:26:21-
77MA11737Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav z.s.8501:26:25-
78MA1181178Krejčí TomášTJ Liga stovkařů Olomouc8601:26:29-
4MC119574Volár PavelStříbrňáci6601:26:31-
5MC120487Jakoubek RomanČLA Trutnov6701:26:39-
79MA121338Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory8001:26:43-
25MB122868Bulín MiroslavEtriatlon Team7601:26:49-
80MA1231332Katsiedl MichalAC PRAHA 18908201:27:05-
5ZB124853Míková Dáša8201:27:08-
26MB125873Mittner LeošKIEKERT7101:27:14-
26MB125352Zoubek MichalPoolservis7301:27:14-
28MB127880Chmelík Josef7301:27:15-
81MA1281238Thomas Alexander8901:27:18-
82MA129749Kysela Ondřej8701:27:22-
6MC1301257Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6301:27:23-
83MA131792Mizerák RadekActivity Lanškroun8801:27:28-
29MB1321230Horký JanInternet Příbram7701:27:36-
29MB132321Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:27:36-
84MA1341185Král Štěpán8601:27:40-
85MA1351367Olawiński KarolTriathlon Mietków Team7901:27:45-
31MB136972Potrok Peter7301:27:46-
32MB137467Krejčí VojtěchTK LOKO HK7701:27:55-
33MB138875Karger VítKIEKERT7301:27:58-
86MA1391322Čížek PetrPlzeň7901:27:59-
87MA140221Gogolín Petr8701:28:03-
34MB141581Vopršálek MiroslavBrück team7101:28:06-
88MA1421100Žampach MarekKPA9101:28:07-
35MB143585Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:28:10-
36MB144594Kačerovský MichalActivity Lanškroun6901:28:16-
89MA145411Kuban JiříMr.AT Čerčany8401:28:21-
89MA145740Jakoubek Jiří9001:28:21-
91MA1471356Myšák Tomáš8501:28:26-
37MB1481333Kujan RenéBěhání.Sport.cz (firma)7401:28:37-
92MA149348Hylský JosefERA a.s.8601:28:45-
93MA1501181Tomčo TomášSokol Vlastibořice8201:28:50-
38MB151625Pirkl TomášKLADIVA Pardubice7701:28:53-
39MB152916Teufel Jan7401:29:04-
94MA153870Uher TomášRETIA8501:29:15-
40MB1541216Voříšek PetrUnited Bakeries7701:29:20-
95MA1541005Semenchukov Maxim8501:29:20-
96MA156550Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8801:29:24-
97MA157239Musil TomášOlomouc8201:29:25-
41MB158657Nouzovský MilošAK GOMANGO HOGNER7601:29:29-
41MB1581159Doubek Tomáši - Gear s.r.o.7301:29:29-
43MB160404Vopálenský TomášCykloservis Pankrác7201:29:31-
8ZA160101Matějíková JanaTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.9001:29:31-
98MA1621312Horčička JiříOstřetín8101:29:34-
7MC163723Ondrůšek LiborMorové Šlehy6001:29:36-
99MA164443Hurych Jan8001:29:43-
100MA165355Jasiok LumírTrek 13247801:29:49-
101MA1661396Brožek Lukáš9801:29:52-
102MA1671126Plšek TomášBARTH Run8601:29:54-
44MB168884Kulhánek Ondřej7601:30:13-
103MA1691057Buršík Michal9001:30:28-
103MA169655Lukeš MarekPernštejn tým Pardubice7801:30:28-
105MA171509Maloch AlešAtletico Fabiani7901:30:29-
45MB1711903Pytlík MiloslavBěžecký Klub České Spořitelny7101:30:29-
106MA173907Neumann MartinAccenture9001:30:30-
8MC174308Burda Ladislav6101:30:32-
46MB1751212Malátek Antonín7701:30:40-
107MA176790Beneš VojtěchRun4Fun8601:30:41-
108MA177742Bulín MartinPřerov8501:30:44-
47MB178713Dařbuján LukášTRACTEBEL ENGINEERING a.s.7701:30:45-
9ZA17994Zímová JanaMaratón klub Kladno, z.s.8401:30:51-
48MB1801002Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:30:54-
109MA181924Vraňan JosefŠachový klub Dolní Bojanovice8101:31:04-
110MA1821318Damien Borie8201:31:08-
10ZA18389Pešáková MiroslavaRacers Club8501:31:09-
49MB184243Bumbálek JiříBC Česká Třebová6901:31:24-
111MA185595Janikovič DavidSDH Hůrky; AK Hůrky D - plus a. s.8501:31:26-
6ZB186105Kacířová SvatoslavaTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.8101:31:38-
112MA187770Pavelka MarekCzech Tri k-team8801:31:46-
113MA188933Nekola ŠimonKOLA VÍŠEK9801:32:07-
114MA189502Smolka AlešPce7901:32:13-
115MA190673Hurt FrantišekChebští fofři9701:32:22-
116MA1911932Jacko BranislavBěžecký Klub České Spořitelny8201:32:23-
50MB1921240Cibulka JiříHO Česká Třebová7501:32:32-
117MA193207Krejčí JanZapomenutá bota8501:32:51-
1MD194350Hejzlar JaroslavSK Trativody5701:32:57-
51MB195783Plihal Tomas7501:33:01-
11ZA19696Uhlířová MiroslavaSpartak Praha 49201:33:02-
118MA1971058Rudinský JiříROB Pardubice8101:33:07-
52MB198702Vrtiška Ondřej7601:33:11-
119MA1991141Sucharda ŠtěpánAC Lomnice8601:33:12-
53MB2001078Šulc Miroslav6801:33:13-
53MB200317Štembera Petr6901:33:13-
120MA2021319Sivok Martin8801:33:14-
55MB2031064Michovský MarekMarek Michovský7601:33:15-
121MA204568Mocek Karel8801:33:16-
56MB205861Bém Tomáš7001:33:20-
122MA2061934Skála VáclavBěžecký Klub České Spořitelny8301:33:23-
12ZA2071109Babicová EvaTTC Český Brod8801:33:31-
123MA2081384Roztočil Aleš7801:33:39-
7ZB209282Limberková Monika7401:33:40-
57MB210632Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6801:33:42-
9MC2101167Prchal PavelGP Kolín5901:33:42-
124MA212920Kubrycht Martin8101:33:48-
58MB2131348Dlab Ladislav7001:33:49-
59MB2141390Skála RadekCSC Český Brod6901:33:58-
60MB215390Habr JiříVella Team7301:34:01-
125MA216935Štys PavelRETIA7801:34:05-
61MB2161176Nekvinda IvoN-MED racing team7501:34:05-
62MB218712Frank PavelTJ-GRANITOL Moravský Beroun6801:34:06-
126MA219709Hlaváč Jaroslav8301:34:11-
63MB2201051Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:34:12-
64MB2211079Pražák TomášTJ Jiskra Hylváty kuželky7101:34:14-
10MC222731Kukač Petr6701:34:15-
127MA223851Prus RomanČeský běžecký klub9501:34:16-
127MA2231354Nagy Csaba LeventeKecskemét8101:34:16-
129MA225555Kaigl JanLíný drzý holky8201:34:20-
65MB2251357Hanuška Zbyněk7601:34:20-
129MA2251372Kalous Martin19959501:34:20-
131MA228210Vlček MatějTT Cyklorenova Cvikov8101:34:21-
131MA228442Kuchař Pavel8301:34:21-
66MB2301909Kuchynka AlešBěžecký Klub České Spořitelny7001:34:23-
11MC2311283Otta RomanQ sport Vrchlabí6101:34:24-
133MA231533Šilpert Pavel8301:34:24-
133MA231908Kysela DanielŘepunk8401:34:24-
13ZA23497Vávrová MarkétaTJ ČZU Praha8501:34:33-
135MA2351168Slavíček OndřejUSK Pardubice8201:34:39-
67MB236284Jasiok PřemyslTrek 13247401:34:42-
136MA2371085Stratílek Aleš8601:34:43-
137MA238542Kužel Václav8301:34:45-
8ZB23995Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno, z.s.7401:34:47-
138MA2401225Hegner FilipPUNK PLEASURE and PAIN8101:34:50-
2MD241791Polanský Petr5601:34:53-
139MA241912Bedroš RomanRETIA8801:34:53-
12MC2431045Vakrčka PavelÚstí nad Labem6401:34:55-
140MA244898Beran TomášAK Malešice Running Freaks7801:35:04-
13MC245815Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:35:13-
9ZB246885Kavanová Růžena7901:35:17-
141MA2471199Černý OndřejHK Pardubice7901:35:19-
14ZA24884Legerská HanaSSK Vítkovice8501:35:24-
68MB249788Stryk MartinKVS Šumperk7501:35:28-
142MA250922Wasserbauer Josef8801:35:37-
143MA25140Siegel JosefAC Choceň, spolek8601:35:41-
69MB2521913Ozorovský MariánBěžecký Klub České Spořitelny7501:35:47-
144MA253704Brych Martin9201:35:53-
145MA2541942Dvořák MartinBěžecký Klub České Spořitelny8101:36:05-
70MB2541939Michovský DanielBěžecký Klub České Spořitelny7501:36:05-
10ZB2561184Ficová RadkaSTS Chvojkovice Brod7301:36:10-
146MA257963Hančl RomanElite sport max training8801:36:12-
146MA257575Šembera Štěpán8701:36:12-
148MA259246Bříza Davidwww.papr.cz8201:36:23-
3MD260679Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:36:30-
71MB260975Zavřel VítCertus spedition7001:36:30-
149MA262692Jiskra JaroslavDolní Újezd7801:36:33-
15ZA2631226Jirků PetraPUNK PLEASURE and PAIN9101:36:34-
72MB264217Hrdý Jaroslav7201:36:37-
73MB265383Novák Radek7101:36:42-
150MA2661009Ghita Mohamed G. A.9401:36:43-
74MB267323Jirout BohumilGoMango7301:36:45-
4MD268409Pullman Miroslavjablonec nad nisou5001:36:47-
75MB2691284Sodomka Tomáš7201:36:49-
14MC269828Daněk Vlastimil6101:36:49-
151MA271988Turek Jiří7801:36:50-
16ZA27290Samlerová LucieAC Slovan Liberec, z.s.8601:36:54-
152MA2731365Háp Michal9401:36:55-
153MA2741316Hambálek Lukáš8201:36:58-
154MA275253Hlinovský Václav8201:37:00-
155MA2761061Kolář Jáchym9601:37:01-
76MB277682Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7701:37:03-
17ZA27883Hronová MarkétaAtletika Chrudim, z.s.9501:37:04-
18ZA279825Štěpánková Barbora9001:37:06-
15MC280466Čentíš JánČáslav6401:37:12-
156MA281820Pytlík MarekMOBJ8901:37:17-
157MA2821135Pláteník ZbyněkRACE SPACE8201:37:23-
157MA282490Rejman Jakub8001:37:23-
77MB2841308Kelnar TomášTým starého vola7201:37:31-
159MA285299Mašek KamilMelechovan Kouty8001:37:34-
159MA285328Klimpl ZdeněkSRTG Pardubice9801:37:34-
161MA287455Vašulín Zdeněk8201:37:35-
162MA288874Klíma DavidKIEKERT8301:37:37-
78MB288215Grulich TomášPROSTĚJOV7201:37:37-
163MA2901113Stempák Patrik8701:37:42-
164MA291789Kadlečík PavelSokol I. Smíchov8801:37:44-
165MA292800Picek Roman7901:37:47-
16MC293962Chmelař Libor6501:37:55-
166MA294923Holub JiříWTF - Wýklusový Tyjátr Frýdlant8701:38:01-
167MA295485Zaplatílek Tomáš8601:38:09-
11ZB295860Holá AlenaKCK Salve8201:38:09-
168MA2971926Zámiš LukášBěžecký Klub České Spořitelny8601:38:15-
169MA298769Václav KarásekSokol Jičín9501:38:18-
17MC2981214Fotr Jiří6701:38:18-
170MA3001260Doleček Jan9501:38:21-
79MB3011037Ostergren MikaelSkelleftea7301:38:28-
171MA302478Záruba JiříJVZ Elektro Jičín8301:38:31-
172MA3031245Valenta TomášUnited Bakeries8801:38:37-
80MB304844Hlava LukášKIEKERT7601:38:38-
5MD305303Drozd JiříMopos5701:38:41-
81MB306420Kolbaba PavelLucky Family 16801:38:43-
81MB306703Bis DaliborBullman team7501:38:43-
173MA3081383Eichler Jakub7901:38:51-
174MA3091905Světlík AlešBěžecký Klub České Spořitelny8201:38:54-
175MA310440Klusoň VladimírK2Mechatronics8601:38:55-
176MA311422Kubín Jan8301:38:57-
18MC312552Ropek František5801:38:59-
83MB3131137Šparlinek MarcelRETIA7701:39:06-
84MB314558Gregor Petr7501:39:08-
85MB315346Zezulka DušanEtriatlon Team7101:39:11-
177MA316214Tikal Jan8701:39:13-
86MB3171195Gregor RadekSK Cukrak7401:39:14-
178MA318444Mužátko Pavel8901:39:19-
19MC3191299Holeček Petr6101:39:20-
179MA3201342Špaček MartinSiemens running club OEZ Letohrad8501:39:23-
87MB320251Gogola Ján7701:39:23-
180MA322857Freiberk Jan0101:39:25-
88MB323694Letáček Radek7401:39:26-
19ZA323109Durdová KarolínaAtletika Slavkov u Brna,z.s.9301:39:26-
181MA3251151Žák DanielHBC Družstevní7901:39:29-
89MB326705Brzák JanEtriatlon Team7701:39:34-
182MA326667Peška MiroslavSpartak Police nad Metují9801:39:34-
182MA326491Smékal Lukáš8601:39:34-
90MB329426Kirsch RadomírTriatlon Team Trutnov7501:39:36-
20MC330934Nádhera PetrEUROVIA CS6701:39:39-
91MB331618Peichl LiborSCHOTT Lanškroun6901:39:42-
20ZA33292Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov, z.s.8801:39:46-
21MC3331083Bürger JaroslavDuPont6601:39:49-
6MD333634Gregor JaroslavAC OH Praha5101:39:49-
184MA3351165Kubík DanielBK Třeskoprsky7901:39:50-
92MB3361004Čihák Petr6901:39:52-
12ZB3361067Kramlová Kateřina7501:39:52-
185MA3381066Mládek LukášRohozec Amulet team9401:39:53-
93MB3391000Hromádko JaroslavAČR7101:39:55-
94MB340793Hrabánek Vojtěch7501:39:56-
186MA341512Laštovička Petr8701:40:06-
95MB3421293Koblic ZdeněkAvantgard.cz - košile | vázanky | doplňky7001:40:11-
96MB343921Vrátný KamilAC Praha 18907201:40:17-
13ZB344277Kubínová Zuzana8101:40:18-
97MB3451193Čermák Pavel6801:40:27-
98MB3461080Holemý LiborValaští bajkeři7301:40:29-
98MB346893Janda Jiří6901:40:29-
187MA3481122Richter TomášEUROVIA CS9001:40:30-
100MB349245Sláma JiříVella team7401:40:31-
188MA350584Novotný VojtěchKCA7901:40:33-
101MB350424Tomeček Petr7701:40:33-
189MA352351Příhoda MartinMEDUNA kalírna7901:40:34-
102MB353588Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:40:36-
3ZC35485Pachtová IvaMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7001:40:42-
103MB355234Kotrba Jaroslav6901:40:46-
14ZB35691Kroužilová IvaTJ Sokol Kolín-atletika7701:40:51-
190MA3571114Janů Petr8501:40:54-
190MA357680Martinek TomášKPMG9101:40:54-
192MA359480Pidrman Zdeněk9301:41:01-
22MC360324Fáček MiroslavSK Zahrada Petřvald6601:41:02-
193MA361592Chládek Štěpán8301:41:06-
194MA362639Novák PetrChrudim7801:41:10-
104MB3631063Fabiánek BronislavTJ Orel Dolní Čermná7201:41:16-
105MB3641351Šťastný Michal7601:41:17-
106MB3651161Mašita Martin6801:41:21-
23MC3661035Hellstrom JorgenSkelleftea6601:41:22-
15ZB3671070Vidrová Kristýna8201:41:25-
195MA368497Kowalczyk StanislavPomaaaaaalu8301:41:27-
196MA3691154Williams Nathaniel8401:41:28-
197MA370287Gantner Filip8901:41:29-
21ZA3711119Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8701:41:30-
107MB372746Kaplan RadekCZECHOSLOVAK GROUP7401:41:35-
108MB373765Kuttich Martin6801:41:37-
24MC3731153Scott Neil6501:41:37-
25MC375686Albrecht VáclavSKČNB HK5901:41:39-
22ZA376391Zavřelová Barbora9201:41:41-
109MB3771287Málek DavidTOMS7701:41:42-
198MA378647Marhold Petr7801:41:43-
110MB379869Pojmon LeošRETIA7601:41:45-
110MB379869Pojmon LeošRETIA7601:41:45-
26MC381240Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:41:47-
199MA382347Mašek RosťaHumpolec7801:41:49-
27MC382782Kubeš Jan6301:41:49-
200MA384656Kohoutek Petr8301:41:50-
112MB385400Kovařík PetrSCHOTT6901:41:52-
201MA385719Žolcer MichaelOCR Runners Olomouc8901:41:52-
202MA3871364Doubek Tomáš9601:41:53-
113MB3881279Rudolf TomášEnergy Team7201:41:55-
23ZA389838Andrlová VeronikaKerberos9001:41:56-
24ZA390566Novotná Tereza9401:41:57-
114MB3911215Indrák PetrZebrafast7101:41:58-
203MA392812Rybyšar LadislavKIEKERT8601:42:00-
28MC393803Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:42:02-
204MA3941291Tomeš Pavel7801:42:05-
205MA395631Henych Tomáš7901:42:07-
115MB396801Pirkl VlastimilOhrazenice7001:42:13-
206MA3971340Černý Jiří25 A7801:42:15-
116MB397571Sejkora Martin7401:42:15-
117MB399761Karásek JiříKartouzy7001:42:17-
118MB400316Maleček PetrTJ Sokol Suchdol7201:42:23-
119MB401999Ločárek PavelKooperativa7701:42:26-
120MB4021408Zigáček TomášSiemens7201:42:29-
207MA403609Bříza Pavel8001:42:31-
121MB4031145Schalek Petr7001:42:31-
25ZA4031400Kohoutková Karolína9301:42:31-
208MA406373Jurka Zdeněk7901:42:32-
122MB406848Studený Jaromír7001:42:32-
123MB408664Sadovský RomanSCHOTT7001:42:35-
29MC409777Nedzelský MartinTRACTEBEL ENGINEERING a.s.6501:42:40-
124MB4101015Krejsa Miroslav7001:42:42-
209MA411710Pešina LukášHAVEX-auto Vrchlabí7801:42:43-
4ZC4121034Lundberg GunnillaSkelleftea6601:42:45-
125MB413344Adamík RenéRPR7601:42:46-
126MB414726Bednář Zbyněk7301:42:47-
127MB4151074Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:42:48-
128MB4161270Edr Pavel7001:42:50-
30MC417535Hůna PetrBox klub Tábor6601:42:53-
210MA418688Dogaru VasilRungocz8101:42:57-
7MD4191373Zahradník JanSokol Sudslava5601:42:58-
31MC4201062Kolář Ivan6301:42:59-
16ZB421906Kotecka LenkaAK Malešice Running Freaks7501:43:01-
26ZA422408Dočekalová KláraČeská Skalice9201:43:11-
32MC4221069Drahokoupil Miroslav6001:43:11-
211MA4241292Voráček Milan8601:43:12-
212MA4251227Knapp MatoušPivson a Pofel9301:43:15-
213MA4261229Novák Ondřej8501:43:19-
214MA4271303Balada Matěj8601:43:24-
27ZA428367Pohanková Gabriela8401:43:29-
129MB429293Vořechovský Vladimír7701:43:30-
215MA4301190Sobotka Vlastimil9901:43:48-
216MA4311191Dostál Michal8601:43:49-
216MA431862Zoubek MartinSKAUT v pohybu9701:43:49-
130MB433596Bělohlávek JiříPardubice7101:43:51-
33MC4341302Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:43:54-
17ZB435890Hejdová KatarinaSquire Patton Boggs7701:44:00-
218MA436982Laco Martin8201:44:05-
131MB4371204Král LiborSK Pod Dubem7001:44:12-
131MB4371042Semerák RomanSK Pod Dubem7501:44:12-
133MB439623Kučera JanKLADIVA Pardubice7701:44:17-
219MA440767Zdražil Jiří8401:44:19-
220MA441599Tomi EmilALBI8001:44:20-
34MC442264Bláha Zdeněk6401:44:22-
134MB4431321Klapka MiroslavLION RACE7001:44:24-
134MB443208Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:44:24-
5ZC4451096Horáková JanaKPA7101:44:25-
221MA446966Havránek VojtěcheBRÁNA s.r.o.8801:44:29-
136MB447201Patík PavelCzech marketing7001:44:32-
222MA448320Trýb VladislavKola Ledeč8301:44:36-
223MA4491013Sádovský František8901:44:39-
35MC450370Horáček PavelČeská Lípa6401:44:41-
137MB451649Folberger RomanRoman Folberger7101:44:42-
36MC452549Volter Zdeněk6601:44:44-
224MA452306Pachman Aleš8701:44:44-
138MB454375Matějíček FrantišekRáááádio Impuls7401:44:49-
225MA455298Smrha MarekSK Černé Plíce8901:44:52-
226MA456448Linhart FrantišekPrague Runners8201:44:54-
226MA4561315Javořík Vit8301:44:54-
18ZB4581285Švarcová Hana8201:45:06-
139MB459388Tůma LiborBenešovský běžecký klub7101:45:10-
228MA460823Wejda Vlastimil7801:45:13-
140MB461831Švígler JanBK Sinpol7201:45:14-
28ZA4611001Chládková SimonaKOOPERATIVA9601:45:14-
140MB461806Novák Jiří7401:45:14-
229MA464489Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7801:45:20-
37MC465681Tecl Jan5801:45:24-
8MD466538Jirásek VladimírBrno5301:45:27-
29ZA4671084Fryšarová EvaZaBěhu.cz - BEJKY Team9001:45:29-
230MA4681177Hodr ZdeněkHBC Družstevní7901:45:32-
231MA4691264Kamenský PavelBěhy Hustopeče8001:45:34-
38MC4701014Jahnl Jindřich6701:45:36-
142MB470606Mráz Bořivoj7401:45:36-
30ZA47298Vinklerová KarolínaTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.9501:45:49-
232MA4721295Lašek MartinBARTH Run8101:45:49-
233MA474565Volár TomášStříbrňáci9401:45:53-
143MB4751376Lauryn Radek7601:45:54-
234MA476826Portyš Jakub8701:45:55-
235MA477991Mitáček Petr8101:45:56-
39MC477329Ryzner MiroslavSK Srch6101:45:56-
236MA4791120Karas Adam9301:46:02-
19ZB480461Masničáková Blanka7401:46:03-
144MB4811395Hejzlar MartinNMNM7601:46:06-
40MC482773Chládek JosefOB Žamberk5901:46:10-
237MA483739Kadeřábek Petr7901:46:12-
145MB483846Ritter TomášRun4Fun7301:46:12-
238MA485827Černík AlešKIEKERT8201:46:14-
239MA486845Tichý TomášKIEKERT9001:46:35-
146MB487384Novák Pavel6901:46:40-
147MB4881075Vozáb Miloslav7601:46:41-
240MA488771Morávek Jiří8801:46:41-
241MA4901209Mates Petr8501:46:44-
148MB490372Havránek JaroslavDTJ Pardubice 17701:46:44-
149MB492888Trinh Hai AnSquire Patton Boggs6801:46:46-
41MC4931329Šilar TomášSK Staročernsko6301:46:48-
242MA4941194Hejkrlík MartinHBC Družstevní8501:47:04-
243MA495386Císler MartinTerka Verka Team8001:47:20-
6ZC4951155Jurošová OlgaAČR6701:47:20-
244MA497333Pilný Martin8501:47:23-
245MA498450Osička DanielBK SAK Ložiska Karviná8001:47:25-
150MB4991134Zedník Michal25 A7701:47:26-
151MB5001180Borovička Radko7701:47:36-
152MB501781Dufek Michal7001:47:37-
246MA5011040Kozlovský Jan8901:47:37-
247MA503918Imlauf Jan8801:47:41-
248MA504252Kobera MartinMrKEV7901:47:42-
249MA505650Kvaček OndřejVECTURA Pardubice s.r.o.8801:47:51-
250MA5061059Horák Jakub9001:47:55-
20ZB5071394Brejchová Eva7901:48:01-
153MB508832Novotný JiříUNO Srch7101:48:03-
7ZC5091036Berglind MariaSkelleftea6501:48:05-
7ZC509385Zavřelová JanaCertus6801:48:05-
1ME5111163Procházka MilanASK Slavia Praha4101:48:09-
251MA5121250Vrba RadovanPRALES UNITED FC9001:48:10-
252MA5131324Kaliberka JanRWTTC8401:48:11-
154MB513948Mádr PavelRWTTC6901:48:11-
31ZA5131107Borská AlexandraRWTTC0801:48:11-
252MA5131277Stinka IvanRWTTC9601:48:11-
155MB517936Licek MartinRWTTC7101:48:14-
155MB5171392Jarý PetrKovošrot7201:48:14-
32ZA519965Jehličková MonikaeBRÁNA s.r.o.9001:48:15-
157MB520901Jandera RomanSK Pod Dubem7501:48:17-
254MA521222Votruba PavelDISKUSÁCI7901:48:20-
158MB522859Svoboda Miroslav7501:48:21-
159MB523530Hakl DanielSK Los Lobos7101:48:23-
159MB5231345Ozorovský KarolBěžecký klub České spořitelny7601:48:23-
161MB525294Böszörményi Gábor7601:48:25-
255MA526677Zanina Milan8201:48:31-
162MB527904Štěpnička JiříTekutá Historie Jaroměř7701:48:32-
33ZA527242Víšová Martina8301:48:32-
256MA529980Skalecký DavidBK Tesla Pardubice8001:48:33-
257MA530674Sestrienka IljaAK Prezletice7801:48:34-
258MA531855Vacek Martin9301:48:36-
163MB5321403Fisher Geoff7201:48:39-
259MA5321401Rybička Jakub8701:48:39-
260MA534810Vít TomášKIEKERT8301:48:41-
164MB535669Binar Petr6901:48:42-
42MC536513Bárta TomášCAFE BAJER6101:48:44-
261MA536835Bříza VáclavVENCL-SERVIS Žamberk9301:48:44-
165MB538989Neyrinck Noël7001:48:49-
34ZA539432Faltusová Jana8401:48:52-
262MA539840Chaloupka LubomirFitness Svet pod Palmovkou7801:48:52-
166MB541322Cihlář Stanislav7501:48:54-
35ZA541318Phan Lynda9001:48:54-
167MB543283Burda VáclavBaB_team7201:48:58-
263MA544847Němec Petr8101:49:04-
43MC5451047Šebek Ivan6501:49:05-
36ZA546473Křížová Radka0101:49:06-
168MB547439Polák Miloš6801:49:10-
169MB548876Mušák StanislavKIEKERT7001:49:15-
264MA5491338Javůrek Jiri8901:49:22-
9MD5501179Hýsek RomanSK Hasičů K.Vary5301:49:25-
170MB551900Urban Jan7401:49:27-
44MC552481Novák Karel6401:49:33-
265MA5531060Pavelka Jan9201:49:36-
37ZA553288Jelínková Lenka9301:49:36-
171MB555511Číž Josef7101:49:39-
266MA555668Koblížek DavidAČR8701:49:39-
172MB557378Flaška Jan7701:49:41-
172MB557570Novák Petr7701:49:41-
45MC559799Kaprálek KarelHoniči Velim6701:49:44-
267MA560909Šedivý Jaroslav8201:49:48-
174MB561737Flajžík Petr6801:49:51-
46MC5621907Ševinský JanBěžecký Klub České Spořitelny6101:49:55-
268MA563554Ropek Lukáš8801:50:05-
21ZB564932Veselsky Lucie7601:50:13-
9ZC565460Rudolfová JanaBAK seal6 team7101:50:15-
269MA566758Plhák Jan8601:50:21-
269MA566589Ptáček Martin9101:50:21-
10MD568225Celba Jiří5601:50:31-
38ZA5681043Velínová Monika8801:50:31-
271MA5701402Brůna VladimírAG Team7801:50:32-
175MB5701306Stix Vítězslav7501:50:32-
272MA5721140Čermák Zbyněk8101:50:33-
273MA573622Šiman MartinFDC BLACKOUTERS7801:50:38-
47MC574259Néma TiborRANCH-N TODAY TO DÁM6401:50:41-
176MB5751362Pokorný Petr7001:50:44-
10ZC5761254Skřivánková DanaOrel jednota Vyškov atletika6701:50:50-
48MC5771232Zpěvák JiříAZAS6701:50:51-
49MC5781255Skřivánek PetrLRS Vyškov6601:50:53-
49MC5781187Jelínek Viktor6501:50:53-
177MB580974Štětka Jiří7001:50:56-
51MC581627Antoníček PetrMK Prostějov6401:51:03-
52MC5821021Sobczyk RyszardBelchatow6201:51:07-
274MA5831235Matějka LiborLibor Matějka8601:51:10-
178MB5831149Vyhnálek Petr7501:51:10-
275MA585472Vaverka RichardDoběhnout a přežít7801:51:11-
275MA585693Kalina FrantišekDoběhnout a přežít8501:51:11-
179MB587510Fabián MichaelAtletico Fabiani7101:51:16-
277MA5881265Šuhala Štefan7801:51:19-
180MB589604Petráček MilanP.J.P.T. junior team7401:51:20-
278MA5901377Andrews Max8001:51:21-
279MA5911131Přecechtěl Martin8401:51:23-
280MA5921172John Pavel8801:51:24-
281MA5931380Dyntar Jan8401:51:25-
39ZA594545Kokešová LucieLíný drzý holky8701:51:26-
11ZC5951012Votypková PavlaBáječné ženy v běhu7001:51:27-
181MB5961208Pokorný RadekKomorní filharmonie Pardubice7501:51:32-
40ZA597626Šantavá Žaneta9101:51:35-
53MC598953Hubáček Jaroslav6601:51:43-
182MB5991385Galbavý PavelOlomouc6801:51:47-
41ZA600722Elefantová Šárka8901:51:49-
183MB601630Šubert MartinAtlet Šestajovice7501:51:51-
42ZA602856Benedová LenkaSK Srch8501:51:52-
54MC6031920Šafra MartinBěžecký Klub České Spořitelny6701:51:53-
55MC6041143Hejný LubošPardubice6101:51:55-
282MA604381Žabčík Marek8001:51:55-
22ZB6061938Doubravová LucieBěžecký Klub České Spořitelny8101:51:56-
23ZB607498Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:51:57-
184MB6081378Havlíček Dušan7601:52:00-
283MA608690Míča TomášSK Kuklenská Brno8601:52:00-
284MA610747Polansky David9101:52:07-
43ZA611508Tulačková MarkétaBKV Holýšov9001:52:10-
185MB612436Záhorský AlešBezvaSport7301:52:14-
285MA613563Valach David7901:52:15-
285MA6131261Binko Martin8601:52:15-
186MB615895Zabloudil JanDřevohostice7601:52:17-
12ZC6161024Halasová VieraVysoké Tatry6401:52:22-
287MA6171388Danihelka Tomáš8801:52:23-
187MB6181023Vegh PeterVysoké Tatry6801:52:24-
11MD619805Horák VáclavLibčany5601:52:28-
188MB6201914Horký MiroslavBěžecký Klub České Spořitelny7301:52:29-
189MB6211904Macourek JiříBěžecký Klub České Spořitelny7601:52:30-
190MB6221006Beránek JosefPK Sezemice7301:52:31-
56MC623926Slomek Jaromír5801:52:38-
191MB624341Novák Viktorwww.kalirna.cz7601:52:42-
12MD6251381Havlík Aleš5601:52:45-
192MB626959Hrádek Oldřich7201:52:49-
288MA627879Michalik Peter9001:52:50-
289MA628515Jones DavidBohnické Blues7901:52:52-
13ZC6291301Cinková JitkaAC Pardubice6801:53:03-
57MC6301275Nováček LeošKIEKERT6601:53:06-
193MB631854Majrych VladimírGladiátor7401:53:07-
290MA632878Burian TomášKIEKERT8201:53:14-
24ZB633927Šťastná ZuzanaSK FOX7601:53:15-
291MA634967Konvalina LukášeBRÁNA s.r.o.9201:53:17-
292MA635576Zerzánek Petr8501:53:19-
293MA636717Matrka RostislavWe RUN Crown8501:53:23-
194MB637842Jirasko DušanSK Srch7301:53:24-
25ZB6381188Šedivá Hana7401:53:25-
44ZA638836Humajová TerezaElab Team8401:53:25-
26ZB640701Vlkova LucieDivišov7401:53:28-
294MA6411922Herch JanBěžecký Klub České Spořitelny8601:53:32-
45ZA642787Tomášková LenkaBěhy Těrlicko8701:53:34-
295MA643272Dostál MichalČSOB8201:53:39-
296MA6441294Kubíček Tomáš8901:53:43-
195MB644431Kapoun Pavel7501:53:43-
46ZA646557Tylsova Martina8701:53:47-
47ZA6471918Požárková ZuzanaBěžecký Klub České Spořitelny8701:53:50-
48ZA6481124Pětíková DianaBARTH Run9101:53:51-
196MB649628Adam Jan7201:53:54-
197MB650469Kunz Rostislav7701:53:55-
198MB6511309Kameník OtakarTým starého vola7001:54:04-
58MC652250Vinklárek JaromírUniverzita Pardubice6601:54:09-
297MA652720Hora OndřejAČR9201:54:09-
199MB6541077Cejpek Stanislav7701:54:10-
298MA655911Brzek DavidRETIA8901:54:14-
49ZA656454Jirounek Matěj8601:54:15-
200MB6571353Klouček Aleš7601:54:17-
50ZA658756Holubová Tereza9301:54:24-
59MC6591044Blažek ZdeněkMopos5801:54:25-
201MB6601281Štěpánek Martin7001:54:31-
299MA661665Slanař Štěpán9401:54:45-
14ZC661453Egrešiová Lenka6401:54:45-
300MA6631197Zajíček Martin9801:54:47-
60MC6641121Karas Milan6201:54:49-
301MA665755Krejča Tomáš8001:54:51-
61MC6661196Kouřím Bohumil6301:54:52-
302MA667517Hynek Jan8901:54:53-
15ZC6681328Šubrtová RenataTriatlon Team Měchenice6901:54:59-
202MB669468Hašek Jiří7701:55:04-
303MA669590Augustin Ondřej8601:55:04-
304MA6711189Hejný MartinČechtice7801:55:06-
305MA672960Milan ŠimekMelechovan Kouty7801:55:09-
1ZD673978Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:55:11-
203MB674573Horák Slavoj7401:55:12-
306MA675830Mergl MarekCreoPlan s.r.o.9101:55:14-
204MB6761269Havel TomasKPMG Running Club7301:55:24-
27ZB677689Hladká Michaela7401:55:25-
307MA6781358Halamka Lukas8201:55:30-
205MB679970Balcerzak Tomasz7401:55:38-
62MC680817Fafl MartinMr. Bean6001:55:41-
308MA6811011Jaroš Martin8701:55:44-
28ZB682286Chocholoušová JitkaTovárna na bobky8101:55:45-
29ZB6831205Hořáková Jana7601:55:46-
206MB6841139Ondráček Zdeněk7401:55:48-
206MB684866Seiderer Daniel7401:55:48-
309MA684637Pátek DanielKČT Slovan Pardubice8501:55:48-
208MB6871931Zajíček SvatoslavBěžecký Klub České Spořitelny7401:55:49-
310MA6881935Kulík MartinBěžecký Klub České Spořitelny8701:55:53-
209MB689414Tribula JiříSCHOTT Lanškroun6901:55:57-
209MB6891915Antoš PetrBěžecký Klub České Spořitelny7601:55:57-
209MB689312Franc TomášFidobar7601:55:57-
212MB692313Hronovský JaroslavFidobar6901:55:58-
311MA6931117Hrncirik JanDGP7901:55:59-
51ZA694757Chrobáková Karolína0001:56:01-
312MA695457Dvořák Tomáš8001:56:03-
52ZA696398Saňáková Josefína0001:56:05-
313MA697833Sečkár AloisSvobodní8801:56:07-
53ZA698824Hledíková BarboraKOVAZ8601:56:11-
213MB698262Grebennikov Boris7201:56:11-
54ZA7001136Kobrlová AlenaHnízdil Team9201:56:19-
314MA7011304Balada Jakub8201:56:21-
214MB701314Halíř Pavel7701:56:21-
314MA701727Zbořil Jan8201:56:21-
316MA704977Herman Lukáš8101:56:22-
317MA705614Kubik Matej9301:56:23-
318MA7061076Macák Ondřej8701:56:24-
63MC7071186Ružička Miroslav6501:56:25-
319MA708887Najser Jan8001:56:26-
30ZB709600Zajícová LucieALBI7501:56:27-
55ZA7101166Fléglová Blanka8901:56:33-
320MA7111207Hlava Roman7801:56:34-
321MA712228Vojtěch Martin8001:56:35-
215MB7131169Matějka OndřejTNM PRINT7101:56:38-
2ZD713642Jalová Margita5401:56:38-
216MB715643Seibt David7501:56:39-
31ZB716881Jungová MichaelaTJ Liga 100 Praha7301:56:42-
322MA717864Moravec Petr8701:56:43-
323MA718750Polášek Matěj8501:56:46-
64MC719343Gut Robert6101:56:52-
217MB7201056Archleb Václav7401:56:53-
324MA7211017Vlk MartinRETIA7801:56:56-
32ZB722795Rajsiglová Jiřina7801:56:57-
325MA723345Šedivý Martin7801:56:58-
3ZD724412Breburdová HanaMK Kladno6101:57:03-
218MB725775Zajíček Petr7301:57:04-
326MA7261314Motl Tomáš8801:57:06-
56ZA727446Paštyková Veronika9101:57:07-
219MB728919Kletečka Petr7701:57:09-
57ZA729733Hanáčková Kristýna9001:57:15-
58ZA730732Pecháčková Monika9001:57:16-
327MA731274Bednář PetrTeam Rezidence Vyšehrad8001:57:17-
220MB732882Faja Ondřej---7601:57:22-
59ZA7331323Mazánková PetraSRTG Rychnov nad Kněžnou8801:57:23-
328MA733871Tobišek MartinKIEKERT8001:57:23-
13MD735486Svoboda MilanPraha 65601:57:28-
65MC7351268Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6401:57:28-
33ZB7371129Pražanová PetraBARTH Run8201:57:29-
221MB7381236Aubrecht PetrBonbon7201:57:30-
34ZB7391156Kubíčková Monika7501:57:32-
222MB7391910Trbušek RenéBěžecký Klub České Spořitelny7601:57:32-
223MB741300Kropáček Vladislav7601:57:33-
329MA742235Amelian Andrej8901:57:35-
330MA743671Lauer Tomáš8201:57:40-
224MB743449Šaroch Marek7401:57:40-
66MC7451039Rys Milan6001:57:41-
225MB746301Boháč AntonínAČR6901:57:47-
67MC747462Hrubý JaroslavKlánovice6401:57:49-
331MA748435Kosina Pavel8101:57:57-
35ZB7491374Bagarová Radoslava8001:57:58-
35ZB7491375Novotná Zuzana8101:57:58-
226MB751993Táborský JiříTTC Sedlec7601:58:06-
227MB752624Salivar Michal7501:58:10-
332MA753337Kaláb TomášBali & Kali team9401:58:12-
333MA7541262Rybišár Šimon9101:58:13-
334MA7551370Adamík Adam0001:58:16-
335MA7561020Kolodziejczyk JakubBelchatow8501:58:17-
228MB757211Novák Radek7201:58:21-
336MA758612Viluda Lubomir9301:58:22-
336MA758613Bubniak Denis9301:58:22-
336MA758772Krejcar Nikolas9001:58:22-
60ZA761635Gregorová Jitka9101:58:24-
229MB762560Polák Michal7601:58:25-
339MA7621246Novák MichalUnited Bakeries8401:58:25-
61ZA7641192Škorpilová Králová LenkaBŽB8301:58:28-
62ZA7651906Rakušanová FrantiškaBěžecký Klub České Spořitelny8901:58:29-
230MB766402Lhotsky MichalKovarstvi Soucek Team Benatky7201:58:30-
231MB767896Peterka Ivo7501:58:32-
231MB767330Dvořák Tomáš7501:58:32-
340MA769937Černý JanRWTTC9001:58:35-
341MA770715Píša Milan9201:58:38-
341MA770947Pěnička OndřejRWTTC9001:58:38-
341MA770945Večeřa JanRWTTC9101:58:38-
341MA770941Zavřel LeošRWTTC8601:58:38-
233MB7741218Pšenička MiroslavKOOPERATIVA7401:58:41-
234MB7751219Máj KarelKOOPERATIVA7001:58:42-
234MB775814Němec VáclavKIEKERT7301:58:42-
16ZC777915Crkvová DanaTriKva7201:58:43-
345MA778987Leško DanielDivočáci Lú8301:58:45-
4ZD7791118Kratinová RenataDGP5601:58:46-
236MB779721Dvořák Luboš7301:58:46-
237MB7811927Stránský LadislavBěžecký Klub České Spořitelny6901:58:53-
346MA782954Fiala Tomáš8001:58:55-
238MB783813Jirout DavidKIEKERT7701:58:57-
68MC7841393Guth Petr6601:58:58-
37ZB785458Dvořáková Zuzana8201:58:59-
347MA785365Havlík OndřejSTAPRO8801:58:59-
38ZB7871247Drstickova AndelaRWTTC7701:59:12-
17ZC788216Pannová PavlaPardubice6501:59:16-
239MB789479Doležal Aleš7701:59:17-
69MC790534Ptáček Zdeněk6301:59:19-
348MA7911123Vraný MiroslavBARTH Run8201:59:20-
349MA792957Diblík Lukáš8201:59:25-
350MA793212Průša Aleš7801:59:29-
351MA7941102Michal TereskaRWTTC0601:59:31-
14MD795523Baloun Milansokol Lípa5501:59:33-
240MB795255Lízálek Josef7601:59:33-
352MA7971288Mikulec JanRWTTC8801:59:34-
353MA7981290Oliva PetrRWTTC8501:59:35-
18ZC7991911Nováková PetraBěžecký Klub České Spořitelny6301:59:39-
5ZD799203Křepelová Anna5501:59:39-
354MA7991382Jičínský Jakub9801:59:39-
355MA802973Čech Martin9001:59:41-
241MB803406Čada LukášSCHOTT7701:59:42-
39ZB804525Popilková MartinaHotel Zlatá štika8001:59:44-
356MA805527Bajner TomášHotel Zlatá Štika8301:59:45-
242MB8061092Stupka MilanCZECHOSLOVAK GROUP7301:59:46-
357MA806526Bulíček MartinHotel Zlatá štika7901:59:46-
358MA808968Svoboda MartineBRÁNA s.r.o.8701:59:49-
243MB809310Eliáš PavelSvobodní Pardubice7501:59:54-
244MB8101407Dočkálek LiborNordic Team7301:59:58-
40ZB8101406Dočkálková MartinaNordic Team7501:59:58-
245MB8121115Guzma Rastislav7702:00:00-
19ZC813983Šimandlová Klára7202:00:05-
63ZA814956Šmídová KláraPaní9002:00:06-
64ZA815745Horáková LucieCZECHOSLOVAK GROUP9402:00:08-
246MB815278Doubek LukašFido bar7602:00:08-
247MB8171350Karabinoš Josef7002:00:12-
359MA818811Macola PavelKIEKERT7802:00:19-
360MA8191311Macák Jiří8402:00:20-
41ZB820794Dočkalová Dagmar7702:00:23-
70MC8211146Sommerschuh AlbinCC Varnsdorf6302:00:24-
248MB821371Lysenko VladimírPraha 27202:00:24-
361MA823925Čurn Jan8302:00:25-
362MA824503Baroš JanSCHOTT8502:00:35-
249MB8251052Avramov ValentýnENESA7202:00:40-
250MB8261148Vacek Milan6902:00:43-
251MB8271071Janák Robert7302:00:55-
42ZB8271334Chvojková Petra8102:00:55-
71MC829619Sova JanMP Praha6502:00:56-
363MA830429Hanuš Pavel7902:00:58-
20ZC831819Meskařová IvetaMr. Bean6802:01:00-
6ZD832818Hanušová VeronikaMr. Bean6202:01:01-
252MB833206Stránský Petr7302:01:02-
364MA834636Pech Jindřich8002:01:07-
65ZA835892Beránková MonikaPraha 4 Runners9102:01:08-
43ZB8351072Janáková Marie7602:01:08-
253MB8371369Caha David7002:01:11-
365MA8371331Rohrich Jan887756239202:01:11-
15MD8391224Kutálek MartinPardubický deník5302:01:12-
72MC839763Pojezny JanLindevejens Lobeklub6502:01:12-
66ZA8391220Vargová TerezaRWTTC9902:01:12-
366MA839952Kukla JaroslavRWTTC8002:01:12-
254MB8431404Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7002:01:15-
367MA8431274Novotný JanRWTTC7802:01:15-
368MA845849Holan Petr8002:01:18-
255MB846802Bejbl JaroslavRetech7202:01:20-
21ZC847716Kmoníčková Marie7002:01:24-
73MC848475Tužil Pavel6702:01:25-
256MB849268Pilař Petr7002:01:28-
369MA8501941Žižka OndřejBěžecký Klub České Spořitelny8602:01:35-
369MA8501138Salfický JiříRETIA8102:01:35-
67ZA852366Kislingerová SofiaSTAPRO9202:01:38-
68ZA8531233Petráčková Kristýna9702:01:45-
257MB854992Montes Perez Luis Enriquerunworld7202:01:50-
371MA855751Gold Daniel8902:01:53-
69ZA855752Šafková Jana9302:01:53-
258MB857778Bugdol VladimírAČR7402:01:57-
372MA8581313Kouřílek Tomáš9502:02:01-
70ZA8591337Javůrková Kateřina9102:02:03-
259MB859476Fifka Jan7602:02:03-
44ZB8591158Neumanová BlankaBK Podolky7402:02:03-
71ZA8621101Kičinová ErikaKPA9102:02:07-
260MB863610Schiedek Jiří7602:02:08-
45ZB864728Čepková Hana8002:02:09-
72ZA865285Lusková Mirka8402:02:13-
46ZB8661282Vánská Lucie8102:02:16-
16MD867553Ropek Oldřich5302:02:17-
261MB868543Bárta Libor6902:02:32-
47ZB869427Kirschová EvaTrutnov7802:02:48-
262MB870492Charvát František7502:02:52-
263MB8711162Pavelka RichardRADKA spol. s r.o.6902:02:54-
73ZA872483Kormošová Eva8702:02:55-
74ZA8731173Onesorková AnnaPolička - Jeseník8802:03:00-
48ZB874405Fejfarová Karla7902:03:01-
264MB875415Novák Tomáš7602:03:05-
265MB876837Malínský MichalFitness Svět pod Palmovkou7602:03:11-
75ZA877524Balounová Lucie8402:03:14-
76ZA8781016Čermáková Žaneta8602:03:15-
7ZD879902Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6002:03:17-
77ZA8801305Švecová Jana9002:03:22-
78ZA881617Drahokoupilová HanaMr.AT Čerčany9502:03:23-
373MA8821916Slavík MarekBěžecký Klub České Spořitelny8102:03:32-
266MB883271Blaha Jan7102:03:34-
374MA884886Sladký Jan9302:03:41-
267MB885340Zmeškal Robert7002:03:51-
79ZA8861142Čermáková Kamila8702:03:52-
268MB8871352YOKOYAMA Keisuke7502:03:57-
74MC88822Sklenář Tomáš6702:04:01-
22ZC88921Sklenářová Petra6802:04:02-
375MA890295Derka Michal8102:04:09-
80ZA8911908Dvořáková AlenaBěžecký Klub České Spořitelny8502:04:14-
80ZA891944Kadavá VeronikaRWTTC9402:04:14-
376MA893380Ryšavý David8102:04:19-
82ZA894382Baladova Barbora8602:04:20-
75MC895425Zeman VladimírSokol Kolín-atletika5902:04:21-
49ZB896349Tětková Zuzana7902:04:22-
83ZA897256Malinská Kateřina8302:04:30-
377MA898652Novák MichalSKIMEN 28602:04:33-
50ZB899583Drahošová Miroslavažádný7402:04:34-
17MD8991147Hejzlar AntonínSK Slavoj Čáslav5702:04:34-
378MA9011010Němeček Stanislav8502:04:36-
379MA9021144Šimák Radek8702:04:41-
380MA903379Ryšavý Jan8302:04:44-
23ZC904567Novotná Romana7002:04:50-
84ZA9041049Knoulichová Anna0102:04:50-
381MA9061089Polák Michal9202:04:51-
51ZB9061317Polívková Kateřinatricyklochlubna zdar7502:04:51-
76MC908961Dusík Václav6002:04:59-
52ZB909899Šindlerová Magdalena8002:05:03-
269MB910353Šusta JanSeznam.cz7702:05:05-
18MD9111398Jacko AndrejTK Nové Zámky5502:05:13-
24ZC912764Pojezny ChristinaLindevejens Lobeklub6802:05:14-
19MD913591Francírek Pavel5602:05:16-
382MA914244Štěpánek Oldřich8202:05:17-
25ZC9151048Knoulichová Vladana7002:05:18-
383MA9161213Gobel Jindřich8202:05:20-
53ZB9171937Sejkorová MarkétaBěžecký Klub České Spořitelny8102:05:27-
270MB9181936Daubner JanBěžecký Klub České Spořitelny7502:05:28-
384MA9191221Valenta MichalUnited Bakeries8202:05:32-
384MA9191200Štorek MilanSDH Skupice7802:05:32-
54ZB919289Hlínová Helena7802:05:32-
271MB922241Chrástecký Radim7602:05:40-
386MA9221164Vltavský Tomáš9402:05:40-
85ZA924223Šitinová Kateřina8502:05:42-
272MB925495Dvořáček VáclavENERGY TEAM6902:05:44-
387MA926451Osička PavelBK SAK Ložiska Karviná8402:05:48-
388MA927518Blažek Lukáš9202:05:49-
273MB928275Pavlíček Milan7402:05:51-
77MC929562Trpišovský MiroslavSK Jakub6502:05:52-
55ZB929564Pátková Jana8102:05:52-
274MB931843Jirásko LubomirSK Srch7102:05:54-
275MB9321320Vodička PavelLION RACE7002:05:56-
56ZB933434Václavková Zuzana7602:05:58-
389MA9341098Pavel ŠubrtRETIA7902:06:11-
276MB934397Spurný Miloš7302:06:11-
86ZA9341298Kurková Michaela8802:06:11-
57ZB937865Seiderer Melanie7702:06:18-
390MA9381160Hakl MartinRWTTC8702:06:19-
87ZA939949Gajova KláraRWTTC9202:06:20-
277MB940998Bednář MartinRWTTC7102:06:21-
391MA9411106Bednář MichaelRWTTC0602:06:22-
392MA9421217Pidhorodecký JanRWTTC9102:06:23-
393MA943695Řezníček PavelDoběhnout a přežít8002:06:24-
58ZB9441346Pešková RomanaBěžecký klub České spořitelny7502:06:40-
88ZA9451387Bryknerová Michaela9102:06:41-
278MB9461389Hlobil Petr7402:06:49-
394MA9471359Müller Vojtěch9002:06:50-
279MB948354Rak JosefSK Solnice7302:06:51-
395MA949602Lízner JiříALBI8702:06:55-
89ZA9501252Černá Petra8402:06:56-
396MA951629Novák Ladislav7802:06:57-
280MB951601Hajič JanALBI7602:06:57-
90ZA9531201Vančurová Bohdana8302:06:58-
1MF954433Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3502:06:59-
281MB955447Kmínek Pavel7402:07:20-
397MA956532Kraják PavelDoběhnout a přežít7802:07:22-
59ZB9571073Žemberyová LucieRonnie.cz7702:07:24-
8ZD9581022Fink IngridSelb5802:07:29-
91ZA9591152Maxová Barbora9002:07:38-
78MC960336Švorc jan6302:07:41-
60ZB9611090Vršecká NaďaCZECHOSLOVAK GROUP8102:07:53-
282MB962678Vodak Jirijiri vodak7102:08:05-
283MB963990Mrtvý Richard7302:08:10-
92ZA964292Muffová Kateřina9102:08:20-
93ZA965917Jirásková Kateřina9502:08:23-
398MA9661174Špatenka Jakub9502:08:24-
61ZB9671933Danišová IvaBěžecký Klub České Spořitelny7402:08:25-
399MA968233Obrtlík Jan8002:08:39-
400MA969202Fof Jaromír9002:08:49-
62ZB970586Lebedová Michaela7502:08:53-
401MA9711379Prückner Michal8002:08:57-
26ZC9721030Vervaecke CharlotteWaregem7202:09:01-
94ZA973387Císlerová MartinaTerka Verka Team8502:09:11-
20MD974984Slomek MartinBonbon5302:09:12-
63ZB975651Vinopalová Václava7502:09:14-
64ZB976319Petrová Gabriela7702:09:24-
79MC977985Pokorný MilanSK Vraclav6402:09:38-
284MB9781341Kukla JanKovarstvi Soucek Team Benatky7102:09:39-
80MC978666Peška Robert6702:09:39-
284MB978430Soucek VladislavKovarstvi Soucek Team Benatky6902:09:39-
402MA981986Pokorný OndřejSK Vraclav8802:09:40-
65ZB982247Skořepová Tereza7802:09:44-
95ZA983808Pilná Jindřiška8402:09:45-
286MB984697Papoušek Petr7002:09:51-
403MA985548Huhmarniemi Tuomas7902:09:55-
66ZB9851055Archlebová Klára7902:09:55-
404MA9871286Dundáček OndřejTOMS8202:10:03-
67ZB9881243Havlíčková Michaelatriatlet karlovy vary7302:10:05-
27ZC989762Jaskulková Ivona7202:10:07-
81MC9901068Durec Ivo6402:10:09-
405MA991807Pilný Aleš8202:10:12-
406MA992942Zahrádka PavelRWTTC9002:10:15-
68ZB9931099Strašáková MonikaRWTTC7302:10:16-
407MA9931103Pavlíček VítRWTTC9802:10:16-
96ZA993951Jarošová MichaelaRWTTC8502:10:16-
97ZA9961251Bulíčková AnetaBěžecký klub Heřmanův Městec9502:10:18-
408MA9961325Kubín ŠtěpánRWTTC7802:10:18-
409MA9981003Mikyska PetrHMoto7802:10:20-
98ZA9981397Hubáčková MartinaAMU Praha- šerm8502:10:20-
287MB10001019Szafranski ArkadiuszBelchatow7302:10:21-
69ZB1001541Berná Eva7602:10:39-
82MC10021046Barbu Valentin6702:10:41-
288MB10031368Doležel MichalRugby club Přelouč7602:11:04-
289MB10041256Procházka JanVlk Chrudim7302:11:05-
410MA10051054Kubelka Pavel8602:11:09-
411MA10061253Onesork JaroslavPolička8002:11:11-
83MC10061206Hron Lubomír6302:11:11-
290MB10081242Bukač RomanPardubice7102:11:16-
70ZB10091008Žejdlíková IvanaSokol Chrudim8002:11:24-
99ZA1010296Kasalová Dana8302:11:45-
99ZA1010302Schinaglová Michaela8902:11:45-
291MB1012237Sušil Ondřej7302:12:03-
71ZB10131097Kolomá AndreaKPA7802:12:14-
2ME1014582Doležal StanislavBK Pardubice3802:12:16-
72ZB1015452Krutilová LenkaTatry3617302:12:26-
412MA10161271Novák JiříUnited Bakeries8702:12:27-
412MA1016474Špak ZdeněkTATRY3618002:12:27-
73ZB1018598Mádlíková MarkétaALBI7802:12:36-
101ZA10191130Procházková MonikaKOB Sokolov9102:12:39-
74ZB1020248Shánělová Markéta7402:12:40-
414MA1021587Vápeník JanKRB Chrudim8802:12:42-
415MA10221339Vidlák Erik9302:13:14-
102ZA1023997Kánská PetraRWTTC8702:13:17-
416MA1024950Huja VítězslavRWTTC8702:13:19-
103ZA10251272Janyskova RadkaRWTTC8802:13:21-
75ZB10251095Žehanová BarboraRWTTC8202:13:21-
84MC10271065Kalhous RomanVěčný vývoj5902:13:25-
76ZB1028930Bálková Petra7902:13:27-
85MC10291259Nágl RudolfDavle6102:13:42-
28ZC1030798Raušová Ilona7202:13:44-
77ZB1031839Heroková Pavla7502:13:46-
292MB10311210Toušovský David4NET.TV7202:13:46-
417MA1033797Kudláček Filip9502:13:47-
29ZC10341029Declercq LutWaregem7002:13:48-
293MB1035734Bárta Jiří7702:13:53-
418MA1036995Štěňha FrantišekRWTTC7902:14:34-
78ZB1037940Zavadilova HanaRWTTC7702:14:35-
294MB1038358Špaček MartinRWTTC7702:14:36-
104ZA10381278Flégrová LucieRWTTC8302:14:36-
294MB1038939Koblížek PavelRWTTC7602:14:36-
105ZA1041226Celbová Hana8602:14:37-
30ZC1042579Marková Andrea7102:14:42-
419MA1043700Procházka JanSám7902:14:44-
79ZB1044273Liščáková JanaTeam Rezidence Vyšehrad7802:14:47-
80ZB1045393Zíková KláraZdar Bar8202:14:49-
420MA10461366Meduna Pavel8502:14:56-
296MB10471355Vomáčka Josef7702:15:01-
81ZB1048958Raulová Radkarungo pro ženy8202:15:15-
421MA1049269Haňáček Jan8302:15:25-
422MA1050607Pospíšil TomášVECTURA Pardubice s.r.o.8902:15:29-
21MD10511310Coufal JanTým starého vola5402:15:43-
22MD1052220Hameršmíd Vladimír5302:15:45-
423MA1053578Taborsky Adam9002:15:46-
106ZA1053580Zelinska Zuzana9202:15:46-
424MA10551112Hemmer PatrikŠikland Racing Team9102:15:48-
107ZA10561405Zittova Jana8702:16:32-
425MA1057258Mikulecký Stanislav7802:16:52-
82ZB1058556Dundáčková Zuzana8202:16:54-
23MD1059559Polák FrantišekBady5102:16:59-
24MD10601917Vokáč MilanBěžecký Klub České Spořitelny5002:17:09-
297MB10611924Hurajt EdmundBěžecký Klub České Spořitelny7502:17:12-
86MC10621231Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5802:17:19-
298MB1063931Kříž Roman7202:17:35-
426MA1064305Bizoň Lukáš8102:18:00-
31ZC1065291Matějcová JitkaBáječné ženy v běhu6802:18:03-
108ZA1066403Řeřábková ViolaCykloservis Pankrác9502:18:15-
109ZA10671041Borkovcová Tereza9002:18:26-
110ZA10681125Andrejsová Eva9402:18:27-
83ZB1069654Nechanická KarinRun4Fun7602:18:32-
111ZA1070507Andršová Jana8702:18:33-
299MB1071645Poláček Jannachod6802:18:44-
112ZA10721267Osinkova Karolina9202:18:46-
427MA1073897Vojtíšek Petr8502:18:57-
428MA1074929Michalec DominikELEKTRA Petr Michalec Choceň0002:19:45-
429MA1075304Tremmel Jakub9102:20:21-
430MA1076229Černohubý Roman7802:20:27-
87MC10771237Chlup PetrSK Kamenice nad Lipou6302:20:34-
32ZC10781032Zomerlinck DominiqueWaregem7202:20:36-
84ZB10791026Timmerman SofieWaregem7802:20:37-
113ZA10801223Vokálová Kateřina9002:20:38-
33ZC10811088Novotná Ivana6802:20:43-
431MA1082829Inovecký Atila7802:20:44-
85ZB10831336Williams JamilaHalf Fanatics7902:20:45-
88MC1084863Nágl Milan6202:20:52-
86ZB1085804Jánská Michaela8102:20:53-
432MA1086708Plíhal Michal9102:21:16-
25MD1087280Hlava Milan5502:21:27-
433MA10881923Balada IvoBěžecký Klub České Spořitelny8902:21:46-
114ZA1089616Ručková Lucia9302:22:00-
34ZC1090470Ruleová PavlínaDTJ Pardubice 17102:22:17-
115ZA1091687Svobodová Anna9602:22:31-
300MB10921300Stieber Ondřej7402:22:35-
116ZA1093369Horáčková Zdeňka8902:22:51-
87ZB1094360Košínová Gabriela7702:23:11-
301MB1095359Košín Roman7502:23:12-
88ZB1096938Röderová SilvieRWTTC7902:23:13-
89MC1097506Andrš Milan5802:23:24-
90MC10981266Bil JaroslavBrno5902:23:30-
89ZB10991028Verbeke GrietWaregem8002:23:43-
91MC11001033Neirynck JoWaregem6402:23:44-
117ZA11001031Coopman TienekeWaregem8902:23:44-
35ZC11001027Vanhaverbeke NathalieWaregem7002:23:44-
302MB11031391Limberský Jan7502:24:11-
92MC11041371Adamík Jiří6502:24:31-
90ZB11051157Ondrová Ellen7302:24:39-
118ZA11061349Dudová DominikaEUROVIA CS8402:25:10-
91ZB1107529Ondrišková Eva7502:25:31-
36ZC1108332Balíková VeronikaPolicie ČR7202:26:12-
434MA11091347Louda TomášBěžecký klub České spořitelny7802:26:21-
26MD1110903Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4902:26:53-
37ZC11111919Müllerová MichaelaBěžecký Klub České Spořitelny6902:27:40-
92ZB11121296Šrautová Kateřina7702:27:54-
119ZA1113659Faltýnková Dana8902:28:18-
435MA1114660Nový Dominik8802:28:19-
120ZA11151211Turková Pavlamaterska dovolena8402:28:22-
3ME1116459Bouček Martinžádný4702:29:19-
4ME1117477Engliš JiříCVK Opava3802:29:41-
436MA1118913Čáp KvětoslavRETIA8302:31:42-
121ZA1118270Haňáčková Lenka9102:31:42-
437MA11201335Malina Leoš7802:31:52-
93ZB1121219Kňapová Dana8202:31:56-
94ZB11221234Marhoulová IvanaTriatlet Karlovy vary7302:32:53-
438MA1123946Pěnička DavidRWTTC8702:33:20-
439MA1124569Vašina Jan8702:34:00-
38ZC1125561Hrubá Dana6802:34:01-
38ZC1125572Glossová Pavlína7202:34:01-
2MF1127374Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3402:34:03-
93MC1128644Voleráb RomanSK Lapači dechu6202:34:24-
122ZA1129494Punkova Sara8402:36:02-
94MC1129493Punk Standa6602:36:02-
95ZB1131759Ševčíková Hanka7602:36:19-
123ZA1132883Stulting Taylan9402:36:42-
124ZA1133205Grossová Petra9902:36:52-
40ZC1134204Grossová Bojana6902:36:54-
96ZB1135605Mrázová Petra7302:38:00-
303MB1136238Trejdl Václav7102:38:18-
27MD1137281Kubín Jan5602:38:39-
440MA1138994Benda Břetislav8402:38:41-
97ZB1139227Snitková Eva7902:39:50-
441MA1139232Suk Pavel7902:39:50-
9ZD1141539Jirásková VěraBrno5502:40:59-
98ZB11421132Budilová Jana8102:41:31-
10ZD11431361Scovill Lori5902:42:22-
28MD11441360Scovill Terry5702:42:23-
125ZA11451343Forejtková Veronika9402:45:14-
304MB1146698Forejtek Lubomír6902:45:17-
29MD11471202Kučera Miroslav5602:53:06-
11ZD1148528Kuželová Eva6102:57:51-
99ZB1149265Šustová Jana7803:11:32-
305MB1150266Šusta Petr7503:11:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód