hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Dětřichovský memoriál

8.5.2017, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Dětřichovský memoriál
  • datum konání: 8.5.2017
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVZO Technické sporty Moravská Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41142Dopita VáclavBike club Svitavy9900:36:50-
2MJ53141Soukal LukášMoravská Třebová0200:38:54-
3MJ86140Pastýř ŠtěpánStaré Město0300:46:48-

Muži A 20-39 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:09-
2MA453Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:28:47-
3MA652Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:16-
4MA862Sekanina TomášAK Slovan Moravská Třebová8900:31:16-
5MA1063Štourač MichalBamami8000:31:35-
6MA1359Kvapil JiříSDH Dětřichov u Mor. Třebové8500:32:07-
7MA1773Heger MichalMoravská Třebová8100:32:47-
8MA1879Nováček PetrLinhartice7900:32:50-
9MA1971Smékal DavidMoravská Třebová9600:32:55-
10MA2378Mareček RomanMoravská Třebová8700:34:40-
11MA2477Šmarda DominikSvitavy9500:34:47-
11MA2476Richter VladislavSvitavy9200:34:47-
11MA2475Skácelík JiříMoravská Třebová8600:34:47-
14MA2857Kobelka MartinMoravská Třebová9700:35:11-
15MA3160Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:35:29-
16MA3481Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:35:42-
17MA4472Dufek BohumilBrno7900:37:10-
18MA4670Blaha PetrMoravská Třebová8200:37:29-
19MA4883Sjöbam AndersŠvédsko, Stokholm9400:37:58-
20MA4974Kobelka MichalLinhartice8700:38:08-
21MA5058Vymlátil ZdeněkNová Ves8200:38:11-
22MA5269Coufal PavelBK Záchytka Moravská Třebová9300:38:46-
23MA5565Jurka TomášBK Záchytka Moravská Třebová9000:39:07-
24MA5882Zoubek JanSušice8100:40:01-
25MA6166König TomášBK Záchytka Moravská Třebová8300:40:37-
26MA6368Kalhaus RobinBK Záchytka Moravská Třebová9300:41:35-
27MA6467Drábek JanBK Záchytka Moravská Třebová9200:41:58-
28MA6656Krejzek LadislavBK Záchytka Moravská Třebová9200:42:37-
29MA6864Krejčí JakubMoravská Třebová8900:42:48-
30MA7461Šnobl FilipStaré Město8300:43:23-
31MA8154Ducháček PavelMoravská Třebová9400:45:36-
32MA8251Šebesta OndřejOznice9000:45:48-
33MA8580Bubela PetrHřebeč9200:46:04-

Muži B 40-49 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB298Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:28:34-
2MB393Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:41-
3MB11100Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:31:48-
4MB1692Onderka AloisLipenští draci6900:32:37-
5MB27103Túma VladimírMořina7700:35:06-
6MB2995Gečnuk LiborMoravská Třebová7500:35:13-
7MB3094Chlup JiříSušice7400:35:18-
8MB32104Franc DanHK Trumpetisti Vamberk7100:35:30-
9MB3397Štencl JosefHronov7400:35:33-
10MB35105Horák JiříSušice7200:35:45-
11MB38101Drozd JanMoravská Třebová7400:36:04-
12MB4396Hanák PavelTišnov6900:37:06-
13MB47106Pospíšil JanLinhartice7500:37:54-
14MB5491Legát PavelLipenští draci6900:38:58-
15MB6299Blažek MichalGolf klub Kořenec7000:41:19-
16MB7290Polák TomášČerti Kunčina7200:43:05-
17MB75102Perl JanBořetice7600:43:59-

Muži C 50-59 let (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5124Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:03-
2MC7121Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:29-
3MC9125Motálek PetrTřebíč6100:31:20-
4MC21122Štaigl JindřichNekoř6600:34:09-
5MC41127Švorc JiříMoravská Třebová5800:36:50-
6MC65126Roubínek MilanMoravská Třebová6300:42:31-
7MC80123Václavík PetrPivovarští koně (Mor. Třebová)6500:45:15-

Muži D 60 let a starší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD51133Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:38:40-
2MD79130Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:44:49-
3MD84132Ing. Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:46:02-
4MD91131Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:57:11-

Ženy A 34 let a mladší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20164Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:33:12-
2ZA36172Šmídová NikolaLinhartice9400:35:48-
3ZA37162Zoubková AdélaMoravská Třebová9100:35:55-
4ZA39168Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:36:07-
5ZA45173Dulajová JitkaMoravská Třebová9800:37:16-
6ZA56171Lindström SusannaŠvédsko, Stokholm9500:39:26-
7ZA59170Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:08-
8ZA71167Pořízková VeronikaMoravská Třebová0200:43:00-
9ZA77163Kristková MarkétaLanškroun8400:44:27-
10ZA78165Štouračová BarboraBrno8900:44:35-
11ZA82160Maťátková NelaBoat club Dolní Čermná9600:45:48-
12ZA87169Vránová MonikaBoršov9100:46:51-
13ZA89166Pavlíková SilvieBK Záchytka Moravská Třebová9100:50:05-
14ZA90161Kremličková TerezaPraha Stodůlky9300:54:49-

Ženy B 35 let a starší (trať 8,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12183Kriklová AlenaJaroměřice7900:32:05-
2ZB14180Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:19-
3ZB15192Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:32:30-
4ZB22182Marková LadislavaSvitavy7800:34:38-
5ZB40188Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:27-
6ZB57187Khýrová LenkaMoravská Třebová8100:39:54-
7ZB60189Mrvová Palatková DarinaPraha8200:40:14-
8ZB67185Vymlátilová MarieNová Ves6100:42:44-
9ZB69190Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:42:49-
10ZB70191Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:42:53-
11ZB72181Manová BlankaSK Pont Česká Třebová7400:43:05-
12ZB75186Trojánková ZdenkaKolín7600:43:59-
13ZB88184Štaiglová KateřinaBŽB Nekoř6800:48:29-

Trať 8,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:09-
1MB298Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:28:34-
2MB393Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:41-
2MA453Bárta AdamAK Slovan Moravská Třebová9200:28:47-
1MC5124Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:03-
3MA652Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:30:16-
2MC7121Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:29-
4MA862Sekanina TomášAK Slovan Moravská Třebová8900:31:16-
3MC9125Motálek PetrTřebíč6100:31:20-
5MA1063Štourač MichalBamami8000:31:35-
3MB11100Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:31:48-
1ZB12183Kriklová AlenaJaroměřice7900:32:05-
6MA1359Kvapil JiříSDH Dětřichov u Mor. Třebové8500:32:07-
2ZB14180Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:32:19-
3ZB15192Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:32:30-
4MB1692Onderka AloisLipenští draci6900:32:37-
7MA1773Heger MichalMoravská Třebová8100:32:47-
8MA1879Nováček PetrLinhartice7900:32:50-
9MA1971Smékal DavidMoravská Třebová9600:32:55-
1ZA20164Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:33:12-
4MC21122Štaigl JindřichNekoř6600:34:09-
4ZB22182Marková LadislavaSvitavy7800:34:38-
10MA2378Mareček RomanMoravská Třebová8700:34:40-
11MA2476Richter VladislavSvitavy9200:34:47-
11MA2477Šmarda DominikSvitavy9500:34:47-
11MA2475Skácelík JiříMoravská Třebová8600:34:47-
5MB27103Túma VladimírMořina7700:35:06-
14MA2857Kobelka MartinMoravská Třebová9700:35:11-
6MB2995Gečnuk LiborMoravská Třebová7500:35:13-
7MB3094Chlup JiříSušice7400:35:18-
15MA3160Buriánek PavelSDH Dětřichov u Moravské Třebové8200:35:29-
8MB32104Franc DanHK Trumpetisti Vamberk7100:35:30-
9MB3397Štencl JosefHronov7400:35:33-
16MA3481Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:35:42-
10MB35105Horák JiříSušice7200:35:45-
2ZA36172Šmídová NikolaLinhartice9400:35:48-
3ZA37162Zoubková AdélaMoravská Třebová9100:35:55-
11MB38101Drozd JanMoravská Třebová7400:36:04-
4ZA39168Sekaninová EvaAK Slovan Moravská Třebová9100:36:07-
5ZB40188Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:27-
1MJ41142Dopita VáclavBike club Svitavy9900:36:50-
5MC41127Švorc JiříMoravská Třebová5800:36:50-
12MB4396Hanák PavelTišnov6900:37:06-
17MA4472Dufek BohumilBrno7900:37:10-
5ZA45173Dulajová JitkaMoravská Třebová9800:37:16-
18MA4670Blaha PetrMoravská Třebová8200:37:29-
13MB47106Pospíšil JanLinhartice7500:37:54-
19MA4883Sjöbam AndersŠvédsko, Stokholm9400:37:58-
20MA4974Kobelka MichalLinhartice8700:38:08-
21MA5058Vymlátil ZdeněkNová Ves8200:38:11-
1MD51133Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:38:40-
22MA5269Coufal PavelBK Záchytka Moravská Třebová9300:38:46-
2MJ53141Soukal LukášMoravská Třebová0200:38:54-
14MB5491Legát PavelLipenští draci6900:38:58-
23MA5565Jurka TomášBK Záchytka Moravská Třebová9000:39:07-
6ZA56171Lindström SusannaŠvédsko, Stokholm9500:39:26-
6ZB57187Khýrová LenkaMoravská Třebová8100:39:54-
24MA5882Zoubek JanSušice8100:40:01-
7ZA59170Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:08-
7ZB60189Mrvová Palatková DarinaPraha8200:40:14-
25MA6166König TomášBK Záchytka Moravská Třebová8300:40:37-
15MB6299Blažek MichalGolf klub Kořenec7000:41:19-
26MA6368Kalhaus RobinBK Záchytka Moravská Třebová9300:41:35-
27MA6467Drábek JanBK Záchytka Moravská Třebová9200:41:58-
6MC65126Roubínek MilanMoravská Třebová6300:42:31-
28MA6656Krejzek LadislavBK Záchytka Moravská Třebová9200:42:37-
8ZB67185Vymlátilová MarieNová Ves6100:42:44-
29MA6864Krejčí JakubMoravská Třebová8900:42:48-
9ZB69190Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:42:49-
10ZB70191Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:42:53-
8ZA71167Pořízková VeronikaMoravská Třebová0200:43:00-
16MB7290Polák TomášČerti Kunčina7200:43:05-
11ZB72181Manová BlankaSK Pont Česká Třebová7400:43:05-
30MA7461Šnobl FilipStaré Město8300:43:23-
12ZB75186Trojánková ZdenkaKolín7600:43:59-
17MB75102Perl JanBořetice7600:43:59-
9ZA77163Kristková MarkétaLanškroun8400:44:27-
10ZA78165Štouračová BarboraBrno8900:44:35-
2MD79130Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:44:49-
7MC80123Václavík PetrPivovarští koně (Mor. Třebová)6500:45:15-
31MA8154Ducháček PavelMoravská Třebová9400:45:36-
11ZA82160Maťátková NelaBoat club Dolní Čermná9600:45:48-
32MA8251Šebesta OndřejOznice9000:45:48-
3MD84132Ing. Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:46:02-
33MA8580Bubela PetrHřebeč9200:46:04-
3MJ86140Pastýř ŠtěpánStaré Město0300:46:48-
12ZA87169Vránová MonikaBoršov9100:46:51-
13ZB88184Štaiglová KateřinaBŽB Nekoř6800:48:29-
13ZA89166Pavlíková SilvieBK Záchytka Moravská Třebová9100:50:05-
14ZA90161Kremličková TerezaPraha Stodůlky9300:54:49-
4MD91131Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:57:11-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód