Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králičák Skyrace

1.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králičák Skyrace
  • datum konání: 1.7.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Králičák Skyrace

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7153Novák Davidczech skyrunning team9802:13:03-
2MJ9142Jílek OndřejKVS Šumperk9902:14:47-
3MJ114Nezval OndřejBuff9902:15:16-
4MJ17146Bořil MartinLO TJ Žďár nad Sázavou9802:22:03-
5MJ2019Urban MatyášSkialp Dolní Morava0002:25:15-
6MJ77194Martin VelebaRunSport team9802:56:57-
7MJ12774Ptáček OndřejSkalní Borci Malá Morávka0004:13:24-
Muži 20-23 let (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA4101Křivohlávek TomášNový Malín9502:09:57-
2MA8140Hunčovský TomášCzech Skyrunning Association / AC Sparta Praha9402:13:57-
3MA1043Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9502:15:07-
4MA16133Bořil JanOK Jihlava9702:21:09-
5MA21111Urbaczka MatějMontura Czech team9602:25:48-
6MA2236Kukla OndřejOstrava9402:26:31-
7MA30195Košut LukášNVPP team9402:31:11-
Muži 24-45 let (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1127Petr JiříSalomon/Suunto7902:04:39-
2MB211Buryška TomášRunsport team / Czech skyrunning association8802:05:25-
3MB323Hübl RadekRunSport Team8802:07:09-
4MB5200Maceček TomášLeight bike running team9102:10:34-
5MB6106Němec JanOK Chrastava8602:11:02-
6MB12105Axmann KarelVlčí Důl8302:17:00-
7MB136Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8502:17:10-
8MB1465Argaláš MichalOB TJ TŽ Třinec9302:18:01-
9MB1563Konderla Patrikpeace Vole!9202:19:20-
10MB19131Helleší JiříAtletika Zábřeh7902:24:52-
11MB2415Kotala TomášKružberk8902:28:01-
12MB26182Sikora OndřejAtletika Zábřeh7702:28:30-
13MB27171Kaštovský TomášNO LIMIT bike team8902:28:38-
14MB2887Kosek ŠtěpánVZS Ostrava8902:28:42-
15MB2928Krakovič VojtěchTRIP team8802:29:40-
16MB31149Vichra PavelLa Palmovka8502:31:24-
17MB3338Varga JurajExtra Brno9302:31:58-
18MB3446Mokr MartinRunSport Team8502:32:08-
19MB35188Chadim MichalZastávka7802:33:51-
20MB36173Pařík OndřejKolín 58302:33:58-
21MB37130Zemaník JanSalomon-Suunto/lifefood.cz9002:34:07-
22MB38161Bača LukášTrojanovice8702:34:54-
23MB39191Klvaň NorbertSKC Pečky7202:35:39-
24MB4093Vogel MichalŠumperk7602:37:12-
25MB41124Jirka JanAC Náchod8302:37:48-
26MB4216Václavík RostislavBoll Outdoor Mexiko Team8202:38:29-
27MB4320Pidanič MichalPardubice8702:39:29-
28MB44185Jachymczyk NorbertKB MCKIS JAWORZNO7802:40:08-
29MB45109Mizerák RadekRunsport team8802:40:54-
30MB46145Kincl PetrHO Tesla Brno8302:41:22-
31MB47177Friedel JanMarathon team Klimkovice7902:41:42-
32MB4814Vepřek MartinKolšov9002:43:32-
33MB50121Štěpánek JakubEXTRA Brno9102:44:32-
34MB5139Hujíček MatoušSplašený kovář8302:44:47-
35MB52163Urban JakubŽamberk7202:45:37-
36MB55164Budina JakubTrailrun.cz9302:46:32-
37MB5617Holec JiříAtletický klub GoMango Hogner8102:46:36-
38MB5941Růžička TomášPASIVITY Žamberk8502:49:09-
39MB6199Stryk MartinKVS7502:51:34-
40MB6294Misař TomášM.T.D.E.8502:51:54-
41MB658Skála JanRunSport Team8502:53:48-
42MB70201Siročák PetrTři křížky7802:54:21-
43MB71135Přikryl RomanBěžecký klub Brno8802:54:26-
44MB72132Maximov AlexHO Tesla Brno8602:54:51-
45MB73193Jiří BlažekLa Palmovka8602:54:52-
46MB7526Romaňák TomášRýmařov9102:56:27-
47MB7667Svozilík JiříOlomouc8302:56:46-
48MB79183Ozorovsky MarianBKČS7502:58:18-
49MB802Vonšík LukášCZSA8202:58:39-
50MB81172Trojan Radekprintednest.com8602:58:49-
51MB8218Dvořáček JanTrailrun.cz / Rusport Team7902:59:10-
52MB83148Borek MartinZAPPA Česká Třebová7202:59:29-
53MB85167Marhold PetrChoceň7803:00:33-
54MB8797Stýskalík JiříMorkovice-Slížany7403:02:05-
55MB8821Růžička LukášRunsport Team8603:02:24-
56MB89175Plechatý OndřejRunSport team8403:03:10-
57MB90192Lysek RomanVáclavovice8203:03:57-
58MB92170Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7803:05:24-
59MB95159Pátek OndřejPraha 58903:07:17-
60MB9783Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.8503:07:48-
61MB99115Dvořák MartinEXTRA Brno7503:08:59-
62MB10260Šlahora JanKoťátka9003:10:52-
63MB103112Trejtnar MichalKunvald9203:12:54-
64MB105184Ozorovský KarolZábřeh7603:17:26-
65MB10952Wrona ŁukaszAktywny Wałbrzych8103:23:54-
66MB111187Hanych JaroslavBrno9203:25:47-
67MB112165Vacula JakubBrno8403:25:48-
68MB1145Vacula LukášOstrava8003:27:41-
69MB115190Gottwald JanAgentura 2G8003:28:39-
70MB116117Hrdinka JirkaRun4fun8203:29:26-
71MB117114Müller Ondřej#hostynky8503:32:11-
72MB118197Sadílek JindřichRunsport team7303:35:55-
73MB119100Ritter TomášRun4Fun7303:37:22-
74MB124199Jirčík Zděněk-8803:54:33-
75MB125103Sláma JaroslavBrno8503:59:12-
76MB13025Kraus AlešJeštěd SkyRace7905:01:14-
Muži 46 let a starší (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1854Strapek JanIndiJan7102:23:37-
2MC25147Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6002:28:16-
3MC4945Skalický JosefActivityLA.cz Žichlínek6202:44:19-
4MC53179Klimeš MichalRaidlight6302:46:09-
5MC60125Polej JiříHronov7102:49:38-
6MC6480Hauška JanMolkerei Vikantice7102:52:47-
7MC6937Mrklovský PetrREV586602:54:16-
8MC74120Belobrad IvanPasivity Žamberk6602:55:53-
9MC84160Skalský MilošAC Náchod6703:00:26-
10MC86203Vopršálek MiroslavBrück Team7103:00:40-
11MC9176Louda MartinŠestajovice6903:04:27-
12MC94128Špičák PetrEndorphine7103:05:57-
13MC96176Macek MartinSK Finisher6403:07:36-
14MC100138Tesař PavelTesaříci6903:10:00-
15MC106166Bělohlávek JiříPardubice7103:18:11-
16MC107129Slovák VladimírEPO Machinery7003:20:21-
17MC108204Janyst WojciechWalbrzych5303:23:20-
18MC12173Ptáček MiroslavSkalní Borci Malá Morávka6703:48:54-
Juniorky (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ67196Argalášová KateřinaNVP P team/trailppoint9802:54:09-
2ZJ12071Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9903:48:51-
Ženy 20-23 let (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5466Cichá BarboraExtra Brno9402:46:14-
2ZA571Žáčková Evanorskamoda.cz/Kari Traa9402:46:39-
Ženy 24-45 let (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23104Stránská AdélaINOV-8 team9102:27:19-
2ZB32108Straková AnnaCzech Skyrunning Team7302:31:41-
3ZB58139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8002:46:46-
4ZB63126Brumlichová RomanaMedvědí doupě7602:52:27-
5ZB6668Čermáková MagdalenaTJ Slovan Luhačovice9102:54:01-
6ZB68157Mikulecká MarcelaRunsport7302:54:13-
7ZB92169Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7903:05:24-
8ZB98189Komárková KláraČistý sport Ivana Rybaříka9003:08:57-
9ZB101113Čermáková TerezaFit Plus Blansko8803:10:03-
10ZB104202Foltová Veronika-8803:13:27-
11ZB110155Balšínková MarieBrno8003:24:17-
12ZB12242Borkovcová LucieBrno8103:50:17-
13ZB123198Kráhulová HanaMexiko7903:51:19-
14ZB12650Hlavinkova MartinaZábřeh8604:03:56-
15ZB12847Haleňáková MiriamBrno8604:18:58-
16ZB129158Kolomá AndreaRunsport.cz7804:34:51-
17ZB13064Vepřková PetraKolšov9105:01:14-
Ženy 46 let a starší (trať 25 km, 1630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC78137Tesařová MartaTesaříci7002:57:15-
2ZC11396Divišková BlankaRun4Fun6703:25:57-
Trať 25 km, 1630 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1127Petr JiříSalomon/Suunto7902:04:39-
2MB211Buryška TomášRunsport team / Czech skyrunning association8802:05:25-
3MB323Hübl RadekRunSport Team8802:07:09-
1MA4101Křivohlávek TomášNový Malín9502:09:57-
4MB5200Maceček TomášLeight bike running team9102:10:34-
5MB6106Němec JanOK Chrastava8602:11:02-
1MJ7153Novák Davidczech skyrunning team9802:13:03-
2MA8140Hunčovský TomášCzech Skyrunning Association / AC Sparta Praha9402:13:57-
2MJ9142Jílek OndřejKVS Šumperk9902:14:47-
3MA1043Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9502:15:07-
3MJ114Nezval OndřejBuff9902:15:16-
6MB12105Axmann KarelVlčí Důl8302:17:00-
7MB136Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8502:17:10-
8MB1465Argaláš MichalOB TJ TŽ Třinec9302:18:01-
9MB1563Konderla Patrikpeace Vole!9202:19:20-
4MA16133Bořil JanOK Jihlava9702:21:09-
4MJ17146Bořil MartinLO TJ Žďár nad Sázavou9802:22:03-
1MC1854Strapek JanIndiJan7102:23:37-
10MB19131Helleší JiříAtletika Zábřeh7902:24:52-
5MJ2019Urban MatyášSkialp Dolní Morava0002:25:15-
5MA21111Urbaczka MatějMontura Czech team9602:25:48-
6MA2236Kukla OndřejOstrava9402:26:31-
1ZB23104Stránská AdélaINOV-8 team9102:27:19-
11MB2415Kotala TomášKružberk8902:28:01-
2MC25147Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6002:28:16-
12MB26182Sikora OndřejAtletika Zábřeh7702:28:30-
13MB27171Kaštovský TomášNO LIMIT bike team8902:28:38-
14MB2887Kosek ŠtěpánVZS Ostrava8902:28:42-
15MB2928Krakovič VojtěchTRIP team8802:29:40-
7MA30195Košut LukášNVPP team9402:31:11-
16MB31149Vichra PavelLa Palmovka8502:31:24-
2ZB32108Straková AnnaCzech Skyrunning Team7302:31:41-
17MB3338Varga JurajExtra Brno9302:31:58-
18MB3446Mokr MartinRunSport Team8502:32:08-
19MB35188Chadim MichalZastávka7802:33:51-
20MB36173Pařík OndřejKolín 58302:33:58-
21MB37130Zemaník JanSalomon-Suunto/lifefood.cz9002:34:07-
22MB38161Bača LukášTrojanovice8702:34:54-
23MB39191Klvaň NorbertSKC Pečky7202:35:39-
24MB4093Vogel MichalŠumperk7602:37:12-
25MB41124Jirka JanAC Náchod8302:37:48-
26MB4216Václavík RostislavBoll Outdoor Mexiko Team8202:38:29-
27MB4320Pidanič MichalPardubice8702:39:29-
28MB44185Jachymczyk NorbertKB MCKIS JAWORZNO7802:40:08-
29MB45109Mizerák RadekRunsport team8802:40:54-
30MB46145Kincl PetrHO Tesla Brno8302:41:22-
31MB47177Friedel JanMarathon team Klimkovice7902:41:42-
32MB4814Vepřek MartinKolšov9002:43:32-
3MC4945Skalický JosefActivityLA.cz Žichlínek6202:44:19-
33MB50121Štěpánek JakubEXTRA Brno9102:44:32-
34MB5139Hujíček MatoušSplašený kovář8302:44:47-
35MB52163Urban JakubŽamberk7202:45:37-
4MC53179Klimeš MichalRaidlight6302:46:09-
1ZA5466Cichá BarboraExtra Brno9402:46:14-
36MB55164Budina JakubTrailrun.cz9302:46:32-
37MB5617Holec JiříAtletický klub GoMango Hogner8102:46:36-
2ZA571Žáčková Evanorskamoda.cz/Kari Traa9402:46:39-
3ZB58139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8002:46:46-
38MB5941Růžička TomášPASIVITY Žamberk8502:49:09-
5MC60125Polej JiříHronov7102:49:38-
39MB6199Stryk MartinKVS7502:51:34-
40MB6294Misař TomášM.T.D.E.8502:51:54-
4ZB63126Brumlichová RomanaMedvědí doupě7602:52:27-
6MC6480Hauška JanMolkerei Vikantice7102:52:47-
41MB658Skála JanRunSport Team8502:53:48-
5ZB6668Čermáková MagdalenaTJ Slovan Luhačovice9102:54:01-
1ZJ67196Argalášová KateřinaNVP P team/trailppoint9802:54:09-
6ZB68157Mikulecká MarcelaRunsport7302:54:13-
7MC6937Mrklovský PetrREV586602:54:16-
42MB70201Siročák PetrTři křížky7802:54:21-
43MB71135Přikryl RomanBěžecký klub Brno8802:54:26-
44MB72132Maximov AlexHO Tesla Brno8602:54:51-
45MB73193Jiří BlažekLa Palmovka8602:54:52-
8MC74120Belobrad IvanPasivity Žamberk6602:55:53-
46MB7526Romaňák TomášRýmařov9102:56:27-
47MB7667Svozilík JiříOlomouc8302:56:46-
6MJ77194Martin VelebaRunSport team9802:56:57-
1ZC78137Tesařová MartaTesaříci7002:57:15-
48MB79183Ozorovsky MarianBKČS7502:58:18-
49MB802Vonšík LukášCZSA8202:58:39-
50MB81172Trojan Radekprintednest.com8602:58:49-
51MB8218Dvořáček JanTrailrun.cz / Rusport Team7902:59:10-
52MB83148Borek MartinZAPPA Česká Třebová7202:59:29-
9MC84160Skalský MilošAC Náchod6703:00:26-
53MB85167Marhold PetrChoceň7803:00:33-
10MC86203Vopršálek MiroslavBrück Team7103:00:40-
54MB8797Stýskalík JiříMorkovice-Slížany7403:02:05-
55MB8821Růžička LukášRunsport Team8603:02:24-
56MB89175Plechatý OndřejRunSport team8403:03:10-
57MB90192Lysek RomanVáclavovice8203:03:57-
11MC9176Louda MartinŠestajovice6903:04:27-
7ZB92169Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7903:05:24-
58MB92170Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7803:05:24-
12MC94128Špičák PetrEndorphine7103:05:57-
59MB95159Pátek OndřejPraha 58903:07:17-
13MC96176Macek MartinSK Finisher6403:07:36-
60MB9783Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.8503:07:48-
8ZB98189Komárková KláraČistý sport Ivana Rybaříka9003:08:57-
61MB99115Dvořák MartinEXTRA Brno7503:08:59-
14MC100138Tesař PavelTesaříci6903:10:00-
9ZB101113Čermáková TerezaFit Plus Blansko8803:10:03-
62MB10260Šlahora JanKoťátka9003:10:52-
63MB103112Trejtnar MichalKunvald9203:12:54-
10ZB104202Foltová Veronika-8803:13:27-
64MB105184Ozorovský KarolZábřeh7603:17:26-
15MC106166Bělohlávek JiříPardubice7103:18:11-
16MC107129Slovák VladimírEPO Machinery7003:20:21-
17MC108204Janyst WojciechWalbrzych5303:23:20-
65MB10952Wrona ŁukaszAktywny Wałbrzych8103:23:54-
11ZB110155Balšínková MarieBrno8003:24:17-
66MB111187Hanych JaroslavBrno9203:25:47-
67MB112165Vacula JakubBrno8403:25:48-
2ZC11396Divišková BlankaRun4Fun6703:25:57-
68MB1145Vacula LukášOstrava8003:27:41-
69MB115190Gottwald JanAgentura 2G8003:28:39-
70MB116117Hrdinka JirkaRun4fun8203:29:26-
71MB117114Müller Ondřej#hostynky8503:32:11-
72MB118197Sadílek JindřichRunsport team7303:35:55-
73MB119100Ritter TomášRun4Fun7303:37:22-
2ZJ12071Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9903:48:51-
18MC12173Ptáček MiroslavSkalní Borci Malá Morávka6703:48:54-
12ZB12242Borkovcová LucieBrno8103:50:17-
13ZB123198Kráhulová HanaMexiko7903:51:19-
74MB124199Jirčík Zděněk-8803:54:33-
75MB125103Sláma JaroslavBrno8503:59:12-
14ZB12650Hlavinkova MartinaZábřeh8604:03:56-
7MJ12774Ptáček OndřejSkalní Borci Malá Morávka0004:13:24-
15ZB12847Haleňáková MiriamBrno8604:18:58-
16ZB129158Kolomá AndreaRunsport.cz7804:34:51-
76MB13025Kraus AlešJeštěd SkyRace7905:01:14-
17ZB13064Vepřková PetraKolšov9105:01:14-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód