Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Petrásek PavelČernilov9000:48:58-
2MA2116Bednarský VojtěchCK Morava9700:49:30-
3MA4121Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:51:18-
4MA749Buršík Michalneregistrován9000:53:47-
5MA839Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:53:48-
6MA1090Stejskal JakubLichkov9500:54:30-
7MA13106Adamec JosefVencl Team - INOB Ústí nad Orlicí8100:55:18-
8MA1478Roháček JanRun Sport Team8200:55:33-
9MA1679Kolář MichalNotable8600:55:48-
10MA1841Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:00-
11MA19114Japko Vasil-8500:56:09-
12MA20128Dolejška LubošSK HZS KHK8700:56:25-
13MA21105Siegel JosefAC Choceň8600:56:28-
14MA2353Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:09-
15MA2480Elčkner MartinNotable8600:57:13-
16MA2552Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:57:26-
17MA2797Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:57:47-
18MA2850Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:57:48-
19MA29124Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:57:50-
20MA3075Procházka VítČeská Třebová8000:57:51-
21MA3213Wiederman Ondřej-8800:58:04-
22MA3516Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:58:07-
23MA3922Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9200:58:36-
24MA4112Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:58:51-
25MA4254Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:58:54-
26MA4314Hájek MiroslavJSDH UO I8800:58:57-
27MA4471Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:59:10-
28MA4692Dvořák Jiříneregistrován7900:59:56-
29MA4865Procházka OndřejSK Žamberk9601:00:30-
30MA50125Novák JiříPetrovice8101:00:53-
31MA51112Přibil MilanNotable8601:00:54-
32MA5256Šroler Danielneregistrován8101:01:09-
33MA5360Nekoranec Šimon-9201:01:53-
34MA5493Živný Marek3D Fitness race team9101:02:09-
35MA58132Dycka PetrPodrážek8201:02:43-
36MA5974Sůra Rudolf-8101:03:15-
37MA63119Velecký Janneregistrován7901:04:06-
38MA64126Mencák Jiří-8401:04:31-
39MA6594Petr RadekKrálíky8501:04:36-
40MA6767Leuchter Václav-8401:04:50-
41MA6882Stránský Vitězslav-8201:04:55-
42MA6998Ordoš Michalneregistrován8401:05:31-
43MA7195Diák Martin-8301:05:53-
44MA77109Podolský RadimŽamberk8101:06:49-
45MA7881Kochánek PetrNotable8701:06:50-
46MA8111Pražák Jan-9001:07:34-
47MA8384Holovský Jakub-8601:07:48-
48MA84111Korcian Petr-7801:08:17-
49MA8676Prchal Karel-8101:08:49-
50MA87113Purkert MartinStudené CREW9001:08:57-
51MA8943Bednář Lukášneregistrován9001:09:43-
52MA9047Čermák Miroslavneregistrován7901:09:57-
53MA9329Novotný PetrCTB Brandýs8801:10:36-
54MA979Šoukal Daniel-9601:11:29-
55MA9864Vymetálek PetrGeodet Kunvald8501:11:31-
56MA9938Šlesinger Michael-0001:12:13-
57MA10459Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9301:13:37-
58MA113131Dycka JanPodrážek8001:19:04-
59MA11444Bednář TomášHlinsko9701:19:11-
60MA11563Duda Josef-8201:19:20-
61MA1163Valach Cyril-0401:19:58-
62MA11789Jelínek Petr-9101:21:44-
63MA11869Zatloukal Roman-9201:23:45-
64MA1194Jan Štěpán-0201:24:05-
65MA12385Frátrik Josef-8801:26:39-
66MA12896Petrůň Milan-8001:33:45-
67MA12940Tobiška Jaroslavneregistrován7901:33:46-
-MA-23Šíma JiříRychnov nad Kněžnou83DNF-
Muži 40 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:51:17-
2MB5127Valtr MatějTRIVA Praha7700:53:01-
3MB918Capoušek Mirek-7000:54:07-
4MB1162Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:54:43-
5MB1221Pochobradský Janneregistrován7500:55:09-
6MB1532Holubec MiroslavOstrov7600:55:36-
7MB1719Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:55:55-
8MB22123Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:56:31-
9MB2657Martínek JaroslavTěchonín7400:57:42-
10MB31104Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:58:03-
11MB3299Hanuš PetrCHT Pardubice6400:58:04-
12MB3415Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:58:05-
13MB3634Dobroučský Daniel-7100:58:08-
14MB3783Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:58:21-
15MB3826Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:58:26-
16MB4025Scheuer JanActivity Lanškroun6600:58:46-
17MB4517Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:11-
18MB4761Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:59:59-
19MB4933Hodný Tomáš-7601:00:51-
20MB5555Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:02:12-
21MB56115Hruban JanČeská Třebová6601:02:23-
22MB5736Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7601:02:26-
23MB61100Svoboda FilipLetohrad 8147101:03:40-
24MB6220Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:03:52-
25MB7230Kačena Martin3DFitness - Žamberk7401:06:10-
26MB73102Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:06:12-
27MB74103Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:06:17-
28MB7535Pelda Václavneregistrován6701:06:21-
29MB7972Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:06:56-
30MB8087Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:07:32-
31MB8224Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:07:46-
32MB85108Jakl Jan-7501:08:47-
33MB916Janda PetrMenX Krucemburk6701:10:07-
34MB9470Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:11:02-
35MB9510Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:11:17-
36MB96129Hodek RomanSokol Kunvald6001:11:24-
37MB101107Novák Tomáš-6401:13:16-
38MB10577Bílý Vladimír-7501:13:43-
39MB10648Čermák Josef-7301:14:08-
40MB1085Fabián Jaroslav-7301:15:33-
41MB120122Ulrich Jan-5901:24:12-
42MB122120Krušina Lubošneregistrován7301:26:04-
43MB12488Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:26:43-
44MB12531Mihulka Edaneregistrován7301:31:04-
45MB13051Vychánek Josefneregistrován5601:34:49-
46MB13166Havrda JiříDlouhoňovice7301:35:19-
Ženy 29 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8873Bjalková Tamara-9301:09:36-
2ZA10245Čížová Barbora-9601:13:21-
3ZA10328Štorková Tereza-8901:13:22-
4ZA10986Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:15:37-
5ZA11258Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:18:49-
Ženy 30 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB637Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:08-
2ZB6091Hyláková DanaTTC Brno6101:03:25-
3ZB66101Benedová LenkaSK Srch8501:04:41-
4ZB70110Bohdálková Jolananeregistrována7401:05:40-
5ZB76118Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:37-
6ZB9242Kubánková LenkaToveř8601:10:18-
7ZB10068Leuchterová Lucie-8501:12:43-
8ZB107117Šimková Eva-8601:15:18-
9ZB11027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:16:02-
10ZB1111Suková Zdeňka-8601:17:08-
11ZB121130Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:24:17-
12ZB1267Jandová Ludmila-7001:31:13-
13ZB1278Körnerová Simona-7201:31:14-
Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Petrásek PavelČernilov9000:48:58-
2MA2116Bednarský VojtěchCK Morava9700:49:30-
1MB32Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7100:51:17-
3MA4121Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:51:18-
2MB5127Valtr MatějTRIVA Praha7700:53:01-
1ZB637Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:08-
4MA749Buršík Michalneregistrován9000:53:47-
5MA839Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:53:48-
3MB918Capoušek Mirek-7000:54:07-
6MA1090Stejskal JakubLichkov9500:54:30-
4MB1162Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:54:43-
5MB1221Pochobradský Janneregistrován7500:55:09-
7MA13106Adamec JosefVencl Team - INOB Ústí nad Orlicí8100:55:18-
8MA1478Roháček JanRun Sport Team8200:55:33-
6MB1532Holubec MiroslavOstrov7600:55:36-
9MA1679Kolář MichalNotable8600:55:48-
7MB1719Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:55:55-
10MA1841Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:00-
11MA19114Japko Vasil-8500:56:09-
12MA20128Dolejška LubošSK HZS KHK8700:56:25-
13MA21105Siegel JosefAC Choceň8600:56:28-
8MB22123Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:56:31-
14MA2353Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:09-
15MA2480Elčkner MartinNotable8600:57:13-
16MA2552Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:57:26-
9MB2657Martínek JaroslavTěchonín7400:57:42-
17MA2797Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:57:47-
18MA2850Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:57:48-
19MA29124Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:57:50-
20MA3075Procházka VítČeská Třebová8000:57:51-
10MB31104Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:58:03-
21MA3213Wiederman Ondřej-8800:58:04-
11MB3299Hanuš PetrCHT Pardubice6400:58:04-
12MB3415Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:58:05-
22MA3516Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:58:07-
13MB3634Dobroučský Daniel-7100:58:08-
14MB3783Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:58:21-
15MB3826Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:58:26-
23MA3922Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9200:58:36-
16MB4025Scheuer JanActivity Lanškroun6600:58:46-
24MA4112Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:58:51-
25MA4254Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:58:54-
26MA4314Hájek MiroslavJSDH UO I8800:58:57-
27MA4471Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:59:10-
17MB4517Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:11-
28MA4692Dvořák Jiříneregistrován7900:59:56-
18MB4761Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:59:59-
29MA4865Procházka OndřejSK Žamberk9601:00:30-
19MB4933Hodný Tomáš-7601:00:51-
30MA50125Novák JiříPetrovice8101:00:53-
31MA51112Přibil MilanNotable8601:00:54-
32MA5256Šroler Danielneregistrován8101:01:09-
33MA5360Nekoranec Šimon-9201:01:53-
34MA5493Živný Marek3D Fitness race team9101:02:09-
20MB5555Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:02:12-
21MB56115Hruban JanČeská Třebová6601:02:23-
22MB5736Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7601:02:26-
35MA58132Dycka PetrPodrážek8201:02:43-
36MA5974Sůra Rudolf-8101:03:15-
2ZB6091Hyláková DanaTTC Brno6101:03:25-
23MB61100Svoboda FilipLetohrad 8147101:03:40-
24MB6220Nakládal ČestmírBike club Svitavy6401:03:52-
37MA63119Velecký Janneregistrován7901:04:06-
38MA64126Mencák Jiří-8401:04:31-
39MA6594Petr RadekKrálíky8501:04:36-
3ZB66101Benedová LenkaSK Srch8501:04:41-
40MA6767Leuchter Václav-8401:04:50-
41MA6882Stránský Vitězslav-8201:04:55-
42MA6998Ordoš Michalneregistrován8401:05:31-
4ZB70110Bohdálková Jolananeregistrována7401:05:40-
43MA7195Diák Martin-8301:05:53-
25MB7230Kačena Martin3DFitness - Žamberk7401:06:10-
26MB73102Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:06:12-
27MB74103Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7301:06:17-
28MB7535Pelda Václavneregistrován6701:06:21-
5ZB76118Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:37-
44MA77109Podolský RadimŽamberk8101:06:49-
45MA7881Kochánek PetrNotable8701:06:50-
29MB7972Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:06:56-
30MB8087Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:07:32-
46MA8111Pražák Jan-9001:07:34-
31MB8224Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:07:46-
47MA8384Holovský Jakub-8601:07:48-
48MA84111Korcian Petr-7801:08:17-
32MB85108Jakl Jan-7501:08:47-
49MA8676Prchal Karel-8101:08:49-
50MA87113Purkert MartinStudené CREW9001:08:57-
1ZA8873Bjalková Tamara-9301:09:36-
51MA8943Bednář Lukášneregistrován9001:09:43-
52MA9047Čermák Miroslavneregistrován7901:09:57-
33MB916Janda PetrMenX Krucemburk6701:10:07-
6ZB9242Kubánková LenkaToveř8601:10:18-
53MA9329Novotný PetrCTB Brandýs8801:10:36-
34MB9470Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:11:02-
35MB9510Středa PetrÚstí nad Orlicí6401:11:17-
36MB96129Hodek RomanSokol Kunvald6001:11:24-
54MA979Šoukal Daniel-9601:11:29-
55MA9864Vymetálek PetrGeodet Kunvald8501:11:31-
56MA9938Šlesinger Michael-0001:12:13-
7ZB10068Leuchterová Lucie-8501:12:43-
37MB101107Novák Tomáš-6401:13:16-
2ZA10245Čížová Barbora-9601:13:21-
3ZA10328Štorková Tereza-8901:13:22-
57MA10459Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9301:13:37-
38MB10577Bílý Vladimír-7501:13:43-
39MB10648Čermák Josef-7301:14:08-
8ZB107117Šimková Eva-8601:15:18-
40MB1085Fabián Jaroslav-7301:15:33-
4ZA10986Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:15:37-
9ZB11027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:16:02-
10ZB1111Suková Zdeňka-8601:17:08-
5ZA11258Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9001:18:49-
58MA113131Dycka JanPodrážek8001:19:04-
59MA11444Bednář TomášHlinsko9701:19:11-
60MA11563Duda Josef-8201:19:20-
61MA1163Valach Cyril-0401:19:58-
62MA11789Jelínek Petr-9101:21:44-
63MA11869Zatloukal Roman-9201:23:45-
64MA1194Jan Štěpán-0201:24:05-
41MB120122Ulrich Jan-5901:24:12-
11ZB121130Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:24:17-
42MB122120Krušina Lubošneregistrován7301:26:04-
65MA12385Frátrik Josef-8801:26:39-
43MB12488Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:26:43-
44MB12531Mihulka Edaneregistrován7301:31:04-
12ZB1267Jandová Ludmila-7001:31:13-
13ZB1278Körnerová Simona-7201:31:14-
66MA12896Petrůň Milan-8001:33:45-
67MA12940Tobiška Jaroslavneregistrován7901:33:46-
45MB13051Vychánek Josefneregistrován5601:34:49-
46MB13166Havrda JiříDlouhoňovice7301:35:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód