hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

ME v běhu do vrchu 2017, Kamnik, Slovinsko

8.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu 2017, Kamnik, Slovinsko
  • datum konání: 8.7.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.08.2017, 12:10
  • zobrazeno již 268x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 1035 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2238Bularda GabrielROU9900:47:07-
2MJ3230Pattis DanielITA9800:47:30-
3MJ4231Prandi AndreaITA9800:48:22-
4MJ5252Bingöl AbdülselamTUR9800:48:36-
5MJ6210Cachard SylvainFRA9800:48:46-
5MJ6211Faricier RobinFRA9800:48:46-
7MJ9233Rostan AndreaITA9800:49:41-
8MJ10215Dugdale JosephGBR0000:49:55-
9MJ11253Günen EmrahTUR9800:50:43-
10MJ13239Herman Peter DanielROU9900:50:59-
11MJ14254Kaçmaz CihanTUR9900:51:04-
12MJ15228Bonzi MatteoITA9800:51:08-
13MJ16220Bunzel LukasGER0000:51:19-
14MJ17221Hilbert LucaGER9800:51:29-
15MJ18217Richards ChrisGBR9800:51:40-
16MJ20246Fux FabianSUI0100:51:45-
17MJ21213Succo QuentinFRA9800:51:54-
18MJ22235Kubica MarcinPOL9900:52:25-
19MJ23222Hild JuliusGER9900:52:57-
20MJ24208Novák DavidCZE9800:53:12105
21MJ26219Abele MariusGER0000:53:18-
22MJ27251Alkanoglu AhmetTUR9900:53:39-
23MJ29207Kačerovský MichalCZE9800:54:1593
24MJ30240Tocila Catalin FlorinROU9900:54:23-
25MJ32249Trombert MaximeSUI0100:54:37-
26MJ34212Ribeiro DylanFRA9900:54:47-
27MJ35200Mayerhofer StefanAUT9800:55:11-
28MJ36214Boyle JoshGBR0000:55:12-
29MJ40224Jacsev SámuelHUN9800:55:40-
30MJ41248Gremaud SimonSUI9800:55:41-
31MJ42216Matier ElliottGBR9900:55:44-
32MJ45247Granger KilianSUI0000:55:56-
33MJ47250Obergries BorisSVK0000:56:06-
34MJ51241Turcu Marius SorinROU9900:56:26-
35MJ52202Pölzgutter ChristophAUT0000:56:56-
36MJ57209Požár BorekCZE0000:57:2281
37MJ59227Hunter AlexanderIRL9900:57:30-
38MJ62203Syfer FélixBEL9800:58:11-
39MJ65237Curto AntonioPOR9800:58:21-
40MJ66204Hadaš FranoCRO0000:58:26-
41MJ67242Habjan TineSLO0000:58:36-
42MJ70245Ursic NejcSLO0100:58:50-
43MJ71201Pohn FlorianAUT0100:59:13-
44MJ74243Hren TineSLO9900:59:46-
45MJ78223Iván LeventeHUN0001:00:26-
46MJ80205Katic BernaCRO0101:00:44-
47MJ84236Swiatek BartuemiejPOL0001:01:14-
48MJ90244Sušnik RokSLO0101:02:04-
49MJ97234Draganovski MatejMKD9901:03:16-
50MJ102225Krizsán MilánHUN9801:05:38-
51MJ107206Švarc MarkoCRO0101:08:11-
52MJ115404Drion Du Chapios MaximilienBEL9801:18:20-

Muži (trať 12,5 km, 1295 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1439Chevrier XavierITA9001:02:51-
2MA2457Saraiva LuísPOR9301:03:34-
3MA3443Puppi FrancescoITA9201:03:35-
4MA4416Meyssat EmmanuelFRA8001:04:10-
5MA5418Zago DidierFRA7701:04:30-
6MA6451Bugge JohanNOR9101:04:39-
7MA7420Douglas AndrewGBR8601:04:51-
8MA8417Rancon JulienFRA8001:05:05-
9MA9415Demure FabienFRA8701:05:24-
10MA10414Meneses EnriqueESP7301:05:49-
11MA11413Krupička RobertCZE7801:06:13105
12MA12466Schmid JonathanSUI9201:06:16-
13MA13438Baldaccini AlexITA8801:06:22-
14MA14454Przedwojewski BartuemiejPOL9301:06:52-
15MA15427Zeus MaximilianGER9501:07:12-
16MA16411Janů JanCZE9301:07:3593
17MA17402Lechleitner SimonAUT7901:07:48-
18MA18440Maestri CesareITA9301:08:09-
19MA19455Carvalho JoséPOR8101:08:17-
20MA20468Arslan AhmetTUR8601:08:21-
21MA21461Cvet MiranSLO6801:08:22-
22MA22465Lustenberger StefanSUI9401:08:33-
23MA23432Conroy IanIRL8001:09:02-
24MA24426Krieghoff MarcelGER8401:09:25-
25MA25463Egli PascalSUI8801:09:31-
26MA26470Bozkurt FerhatTUR9701:09:38-
27MA27452Tengsareid TorsteinNOR8901:09:41-
28MA28421Farrell ChrisGBR8501:09:47-
29MA29419Arthur ChrisGBR8501:09:49-
30MA30460Bregar GasperSLO9001:10:22-
31MA31425Hoffmann BenediktGER8501:10:32-
32MA32434Macmahon BrianIRL8201:10:40-
33MA33435Ryan MarkIRL7801:10:47-
34MA34464Lustenberger DanielSUI9201:11:04-
35MA35450Aarvik Stian OvergaardNOR9701:11:06-
36MA36405Oosterlinck WardBEL9301:11:28-
37MA37456Lopes CarlosPOR8101:11:33-
38MA38467Vanko MiroslavSVK7301:11:59-
39MA39469Avci OrhanTUR9301:12:18-
40MA40406Pierron OlivierBEL7401:12:22-
41MA41459Bratina RokSLO9401:12:33-
42MA42422Smith ChrisGBR7501:13:02-
43MA43424Bienenfeld Davor AaronGER9701:13:08-
44MA44410Chrascina MarekCZE9701:13:2081
45MA45453Jastrzebski KamilPOL9201:13:43-
46MA46462Kovacic LukaSLO9501:14:05-
47MA47446Rancic MiloshMKD9201:14:19-
48MA48401Innerhofer ManuelAUT9501:15:07-
49MA49472Raschupkin SergiiUKR9001:15:29-
50MA50408Špoljar NikolaCRO9101:16:38-
51MA51407Goricanec IgerCRO8501:16:48-
52MA52471Karagöz RamazanTUR9701:16:54-
53MA53433Hanna ZakIRL9501:17:06-
54MA54430Khóor BenceHUN8401:17:50-
55MA55412Kovář JáchymCZE9601:17:5972
56MA56403Schumi BrunoAUT8401:18:32-
57MA57449Spiteri SimonMLT9201:19:16-
58MA58444Anchevski AtanasMKD9201:19:52-
59MA59409Zivkovic AnteCRO9001:20:18-
60MA60428Fonyó SándorHUN8001:20:36-
61MA61445Muslimi MudjahidMKD9301:20:50-
62MA62431Sági JózsefHUN7101:21:35-
63MA63400Këllezi IlirALB8801:22:10-
64MA64436Malka HaimISR7001:22:28-
65MA65429Gerlei TamásHUN6901:26:00-
66MA66448Micallef LukeMLT8901:27:30-
67MA67437Marina PaulISR8401:28:57-

Juniorky (trať 4,5 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1120Oed LisaGER9900:23:16-
2ZJ2140Atalay BaharTUR9800:24:25-
3ZJ3135Doroftei Gabriela AndreROU9800:24:36-
4ZJ4107Havlíčková BarboraCZE0000:25:13105
5ZJ5136Hecico AlexiaROU0000:25:34-
6ZJ6115Dale ScarletGBR9900:25:48-
7ZJ7125Colli GaiaITA9900:25:54-
8ZJ8116Davies HeidiGBR9800:25:55-
9ZJ9142Gür EylemTUR9800:26:10-
10ZJ10129Varano PaolaITA9800:26:21-
11ZJ11131Larsen Julie MarieNOR9900:26:27-
12ZJ12143Isot SelmaTUR9900:26:55-
13ZJ13110Stýblová BarboraCZE9900:27:0093
14ZJ14134Bordeanu Irina AliceROU0100:27:08-
15ZJ15127Menditto MartaITA9900:27:23-
16ZJ16113Helmbold NadiaFRA0000:27:28-
17ZJ17109Štiglerová SylvieCZE9900:27:3681
18ZJ18141Çiftçi BeyzaTUR0000:27:42-
19ZJ19119Thornhill HelenGBR9900:27:49-
20ZJ20111Dachet AnaisFRA9800:27:51-
21ZJ21108Šamanová SimonaCZE0000:28:0072
22ZJ22114Parrot ConstanceFRA9900:28:08-
23ZJ23126Frigerio AnnaITA9800:28:17-
24ZJ24112Ducret JulieFRA0000:28:46-
25ZJ25105Simuncic PaulaCRO9900:28:53-
26ZJ26138Schenk ShellySUI0000:28:58-
27ZJ27137Zudor Iulia MelindaROU9800:29:06-
28ZJ28102Moser HannahAUT9800:29:18-
29ZJ29132Kwapisz KarolinaPOL0000:29:39-
30ZJ30133Pierzchata MagdalenaPOL9900:30:17-
31ZJ31139Michaličková LuciaSVK9900:30:40-
32ZJ32103Mathieu CamilleBEL9900:31:01-
33ZJ33121Jánosi LillaHUN9900:31:10-
34ZJ34101Erlacher KatharinaAUT9800:31:35-
35ZJ35100Dutka HelenaAUT0100:32:12-
36ZJ36123SeböK Rebeka AdriennHUN0100:34:13-
37ZJ37106Smolcic NivesCRO0100:35:30-
38ZJ38122Sági BarbaraHUN9800:36:28-

Ženy (trať 8,5 km, 1035 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1118Macfadyen AnnaGBR0000:25:49-
2ZA8362Mathys MaudeSUI8400:49:30-
3ZA12323Tunstall SarahGBR8600:50:51-
4ZA19300Mayr AndreaAUT7900:51:43-
5ZA25348Kyte Karoline HolsenNOR9300:53:16-
6ZA28325Wilkinson VictoriaGBR7800:54:05-
7ZA31336Belotti ValentinaITA8000:54:30-
8ZA32319Mollaret AxelleFRA9200:54:37-
9ZA37328Siegel MoniqueGER8900:55:21-
10ZA38365Schwaiger SilviaSVK8100:55:27-
11ZA39303Illes SandrinaAUT8600:55:39-
12ZA42337Bottarelli SaraITA9000:55:44-
13ZA44321Hilland RebeccaGBR8000:55:49-
14ZA45347Dvergsdal Eli AnneNOR9100:55:56-
15ZA48327Noll MelanieGER8400:56:10-
15ZA48312Hloušková MonikaCZE8500:56:10105
17ZA50338Gaggi AliceITA8700:56:18-
18ZA53316Gómez RaquelESP8200:57:01-
19ZA54315Schorná PavlaCZE8000:57:03105
19ZA54333Mccormack SarahIRL8600:57:03-
21ZA56313Maršánová LucieCZE9000:57:1593
22ZA58350Celinska AnnaPOL7900:57:25-
23ZA60320Roche AdelineFRA8400:57:35-
24ZA61352Stelmach-Stawczyk DominikaPOL8200:57:55-
25ZA63355Martinho CarlaPOR7600:58:16-
26ZA64354Madureira RosaPOR7700:58:18-
27ZA68339Galassi SamanthaITA8800:58:41-
28ZA69301Freitag KarinAUT8000:58:47-
29ZA72324Walshaw KatieGBR8400:59:23-
30ZA73334Mulligan SarahIRL8600:59:36-
31ZA75309Belušic BarbaraCRO8100:59:48-
32ZA76318Jeannier CélineFRA7900:59:53-
33ZA77314Nováková PetraCZE9301:00:1381
34ZA79349Lilleskare Anita IversenNOR7801:00:41-
35ZA81364Kovalancikova LuciaSVK9301:00:50-
36ZA82307Nineva MarinelaBUL9301:01:03-
37ZA83302Hauser AlexandraAUT9501:01:13-
38ZA85306Nedyalkova MaiaBUL9001:01:27-
39ZA86330Horváth TímeaHUN9401:01:32-
40ZA87363Durcová ZuzanaSVK9601:01:38-
41ZA88351Lewandowska EdytaPOL8001:01:49-
42ZA89358Lemut KlementinaSLO8101:02:00-
43ZA91356Nunes JoanaPOR8501:02:05-
44ZA92311Tomas AndaCRO9301:02:24-
45ZA93367Karatas NurselTUR8801:02:48-
46ZA94361Jovanovic NevenaSRB8801:02:51-
47ZA95357Koligar MojcaSLO8201:02:56-
48ZA96342Pop Arsova AndrijanaMKD9001:03:05-
49ZA98332Devlin NiamhIRL8401:03:22-
50ZA99304Balancier SarahBEL8401:03:35-
51ZA100317Jamsin LucieFRA8901:04:35-
52ZA101360Tušar MihaelaSLO6601:05:31-
53ZA103305De Sadeleer PetraBEL9101:06:54-
54ZA104335Ben Ami HanaISR8901:07:22-
55ZA105329Benkó GabriellaHUN6901:07:30-
56ZA106359Peperko MajaSLO8601:08:01-
57ZA108353Azevedo ElisabetePOR8101:09:17-
58ZA109308Belovic ValentinaCRO9001:09:37-
59ZA110344Stojanovska MarijaMKD9501:10:02-
60ZA111310Kokan KatarinaCRO7101:10:19-
61ZA112346Satariano AngeleMLT8801:13:18-
62ZA113345Camilleri MonalisaMLT9101:15:02-
63ZA114331Zólyomi KingaHUN7601:16:17-
64ZA116343Ristikj MilijanaMKD9401:18:43-
65ZA117368Shozda NataliyaUKR9701:20:20-

Trať 4,5 km, 430 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1120Oed LisaGER9900:23:16-
2ZJ2140Atalay BaharTUR9800:24:25-
3ZJ3135Doroftei Gabriela AndreROU9800:24:36-
4ZJ4107Havlíčková BarboraCZE0000:25:13105
5ZJ5136Hecico AlexiaROU0000:25:34-
6ZJ6115Dale ScarletGBR9900:25:48-
7ZJ7125Colli GaiaITA9900:25:54-
8ZJ8116Davies HeidiGBR9800:25:55-
9ZJ9142Gür EylemTUR9800:26:10-
10ZJ10129Varano PaolaITA9800:26:21-
11ZJ11131Larsen Julie MarieNOR9900:26:27-
12ZJ12143Isot SelmaTUR9900:26:55-
13ZJ13110Stýblová BarboraCZE9900:27:0093
14ZJ14134Bordeanu Irina AliceROU0100:27:08-
15ZJ15127Menditto MartaITA9900:27:23-
16ZJ16113Helmbold NadiaFRA0000:27:28-
17ZJ17109Štiglerová SylvieCZE9900:27:3681
18ZJ18141Çiftçi BeyzaTUR0000:27:42-
19ZJ19119Thornhill HelenGBR9900:27:49-
20ZJ20111Dachet AnaisFRA9800:27:51-
21ZJ21108Šamanová SimonaCZE0000:28:0072
22ZJ22114Parrot ConstanceFRA9900:28:08-
23ZJ23126Frigerio AnnaITA9800:28:17-
24ZJ24112Ducret JulieFRA0000:28:46-
25ZJ25105Simuncic PaulaCRO9900:28:53-
26ZJ26138Schenk ShellySUI0000:28:58-
27ZJ27137Zudor Iulia MelindaROU9800:29:06-
28ZJ28102Moser HannahAUT9800:29:18-
29ZJ29132Kwapisz KarolinaPOL0000:29:39-
30ZJ30133Pierzchata MagdalenaPOL9900:30:17-
31ZJ31139Michaličková LuciaSVK9900:30:40-
32ZJ32103Mathieu CamilleBEL9900:31:01-
33ZJ33121Jánosi LillaHUN9900:31:10-
34ZJ34101Erlacher KatharinaAUT9800:31:35-
35ZJ35100Dutka HelenaAUT0100:32:12-
36ZJ36123SeböK Rebeka AdriennHUN0100:34:13-
37ZJ37106Smolcic NivesCRO0100:35:30-
38ZJ38122Sági BarbaraHUN9800:36:28-

Trať 8,5 km, 1035 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1118Macfadyen AnnaGBR0000:25:49-
1MJ2238Bularda GabrielROU9900:47:07-
2MJ3230Pattis DanielITA9800:47:30-
3MJ4231Prandi AndreaITA9800:48:22-
4MJ5252Bingöl AbdülselamTUR9800:48:36-
5MJ6211Faricier RobinFRA9800:48:46-
5MJ6210Cachard SylvainFRA9800:48:46-
2ZA8362Mathys MaudeSUI8400:49:30-
7MJ9233Rostan AndreaITA9800:49:41-
8MJ10215Dugdale JosephGBR0000:49:55-
9MJ11253Günen EmrahTUR9800:50:43-
3ZA12323Tunstall SarahGBR8600:50:51-
10MJ13239Herman Peter DanielROU9900:50:59-
11MJ14254Kaçmaz CihanTUR9900:51:04-
12MJ15228Bonzi MatteoITA9800:51:08-
13MJ16220Bunzel LukasGER0000:51:19-
14MJ17221Hilbert LucaGER9800:51:29-
15MJ18217Richards ChrisGBR9800:51:40-
4ZA19300Mayr AndreaAUT7900:51:43-
16MJ20246Fux FabianSUI0100:51:45-
17MJ21213Succo QuentinFRA9800:51:54-
18MJ22235Kubica MarcinPOL9900:52:25-
19MJ23222Hild JuliusGER9900:52:57-
20MJ24208Novák DavidCZE9800:53:12105
5ZA25348Kyte Karoline HolsenNOR9300:53:16-
21MJ26219Abele MariusGER0000:53:18-
22MJ27251Alkanoglu AhmetTUR9900:53:39-
6ZA28325Wilkinson VictoriaGBR7800:54:05-
23MJ29207Kačerovský MichalCZE9800:54:1593
24MJ30240Tocila Catalin FlorinROU9900:54:23-
7ZA31336Belotti ValentinaITA8000:54:30-
25MJ32249Trombert MaximeSUI0100:54:37-
8ZA32319Mollaret AxelleFRA9200:54:37-
26MJ34212Ribeiro DylanFRA9900:54:47-
27MJ35200Mayerhofer StefanAUT9800:55:11-
28MJ36214Boyle JoshGBR0000:55:12-
9ZA37328Siegel MoniqueGER8900:55:21-
10ZA38365Schwaiger SilviaSVK8100:55:27-
11ZA39303Illes SandrinaAUT8600:55:39-
29MJ40224Jacsev SámuelHUN9800:55:40-
30MJ41248Gremaud SimonSUI9800:55:41-
12ZA42337Bottarelli SaraITA9000:55:44-
31MJ42216Matier ElliottGBR9900:55:44-
13ZA44321Hilland RebeccaGBR8000:55:49-
32MJ45247Granger KilianSUI0000:55:56-
14ZA45347Dvergsdal Eli AnneNOR9100:55:56-
33MJ47250Obergries BorisSVK0000:56:06-
15ZA48327Noll MelanieGER8400:56:10-
15ZA48312Hloušková MonikaCZE8500:56:10105
17ZA50338Gaggi AliceITA8700:56:18-
34MJ51241Turcu Marius SorinROU9900:56:26-
35MJ52202Pölzgutter ChristophAUT0000:56:56-
18ZA53316Gómez RaquelESP8200:57:01-
19ZA54315Schorná PavlaCZE8000:57:03105
19ZA54333Mccormack SarahIRL8600:57:03-
21ZA56313Maršánová LucieCZE9000:57:1593
36MJ57209Požár BorekCZE0000:57:2281
22ZA58350Celinska AnnaPOL7900:57:25-
37MJ59227Hunter AlexanderIRL9900:57:30-
23ZA60320Roche AdelineFRA8400:57:35-
24ZA61352Stelmach-Stawczyk DominikaPOL8200:57:55-
38MJ62203Syfer FélixBEL9800:58:11-
25ZA63355Martinho CarlaPOR7600:58:16-
26ZA64354Madureira RosaPOR7700:58:18-
39MJ65237Curto AntonioPOR9800:58:21-
40MJ66204Hadaš FranoCRO0000:58:26-
41MJ67242Habjan TineSLO0000:58:36-
27ZA68339Galassi SamanthaITA8800:58:41-
28ZA69301Freitag KarinAUT8000:58:47-
42MJ70245Ursic NejcSLO0100:58:50-
43MJ71201Pohn FlorianAUT0100:59:13-
29ZA72324Walshaw KatieGBR8400:59:23-
30ZA73334Mulligan SarahIRL8600:59:36-
44MJ74243Hren TineSLO9900:59:46-
31ZA75309Belušic BarbaraCRO8100:59:48-
32ZA76318Jeannier CélineFRA7900:59:53-
33ZA77314Nováková PetraCZE9301:00:1381
45MJ78223Iván LeventeHUN0001:00:26-
34ZA79349Lilleskare Anita IversenNOR7801:00:41-
46MJ80205Katic BernaCRO0101:00:44-
35ZA81364Kovalancikova LuciaSVK9301:00:50-
36ZA82307Nineva MarinelaBUL9301:01:03-
37ZA83302Hauser AlexandraAUT9501:01:13-
47MJ84236Swiatek BartuemiejPOL0001:01:14-
38ZA85306Nedyalkova MaiaBUL9001:01:27-
39ZA86330Horváth TímeaHUN9401:01:32-
40ZA87363Durcová ZuzanaSVK9601:01:38-
41ZA88351Lewandowska EdytaPOL8001:01:49-
42ZA89358Lemut KlementinaSLO8101:02:00-
48MJ90244Sušnik RokSLO0101:02:04-
43ZA91356Nunes JoanaPOR8501:02:05-
44ZA92311Tomas AndaCRO9301:02:24-
45ZA93367Karatas NurselTUR8801:02:48-
46ZA94361Jovanovic NevenaSRB8801:02:51-
47ZA95357Koligar MojcaSLO8201:02:56-
48ZA96342Pop Arsova AndrijanaMKD9001:03:05-
49MJ97234Draganovski MatejMKD9901:03:16-
49ZA98332Devlin NiamhIRL8401:03:22-
50ZA99304Balancier SarahBEL8401:03:35-
51ZA100317Jamsin LucieFRA8901:04:35-
52ZA101360Tušar MihaelaSLO6601:05:31-
50MJ102225Krizsán MilánHUN9801:05:38-
53ZA103305De Sadeleer PetraBEL9101:06:54-
54ZA104335Ben Ami HanaISR8901:07:22-
55ZA105329Benkó GabriellaHUN6901:07:30-
56ZA106359Peperko MajaSLO8601:08:01-
51MJ107206Švarc MarkoCRO0101:08:11-
57ZA108353Azevedo ElisabetePOR8101:09:17-
58ZA109308Belovic ValentinaCRO9001:09:37-
59ZA110344Stojanovska MarijaMKD9501:10:02-
60ZA111310Kokan KatarinaCRO7101:10:19-
61ZA112346Satariano AngeleMLT8801:13:18-
62ZA113345Camilleri MonalisaMLT9101:15:02-
63ZA114331Zólyomi KingaHUN7601:16:17-
52MJ115404Drion Du Chapios MaximilienBEL9801:18:20-
64ZA116343Ristikj MilijanaMKD9401:18:43-
65ZA117368Shozda NataliyaUKR9701:20:20-

Trať 12,5 km, 1295 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1439Chevrier XavierITA9001:02:51-
2MA2457Saraiva LuísPOR9301:03:34-
3MA3443Puppi FrancescoITA9201:03:35-
4MA4416Meyssat EmmanuelFRA8001:04:10-
5MA5418Zago DidierFRA7701:04:30-
6MA6451Bugge JohanNOR9101:04:39-
7MA7420Douglas AndrewGBR8601:04:51-
8MA8417Rancon JulienFRA8001:05:05-
9MA9415Demure FabienFRA8701:05:24-
10MA10414Meneses EnriqueESP7301:05:49-
11MA11413Krupička RobertCZE7801:06:13105
12MA12466Schmid JonathanSUI9201:06:16-
13MA13438Baldaccini AlexITA8801:06:22-
14MA14454Przedwojewski BartuemiejPOL9301:06:52-
15MA15427Zeus MaximilianGER9501:07:12-
16MA16411Janů JanCZE9301:07:3593
17MA17402Lechleitner SimonAUT7901:07:48-
18MA18440Maestri CesareITA9301:08:09-
19MA19455Carvalho JoséPOR8101:08:17-
20MA20468Arslan AhmetTUR8601:08:21-
21MA21461Cvet MiranSLO6801:08:22-
22MA22465Lustenberger StefanSUI9401:08:33-
23MA23432Conroy IanIRL8001:09:02-
24MA24426Krieghoff MarcelGER8401:09:25-
25MA25463Egli PascalSUI8801:09:31-
26MA26470Bozkurt FerhatTUR9701:09:38-
27MA27452Tengsareid TorsteinNOR8901:09:41-
28MA28421Farrell ChrisGBR8501:09:47-
29MA29419Arthur ChrisGBR8501:09:49-
30MA30460Bregar GasperSLO9001:10:22-
31MA31425Hoffmann BenediktGER8501:10:32-
32MA32434Macmahon BrianIRL8201:10:40-
33MA33435Ryan MarkIRL7801:10:47-
34MA34464Lustenberger DanielSUI9201:11:04-
35MA35450Aarvik Stian OvergaardNOR9701:11:06-
36MA36405Oosterlinck WardBEL9301:11:28-
37MA37456Lopes CarlosPOR8101:11:33-
38MA38467Vanko MiroslavSVK7301:11:59-
39MA39469Avci OrhanTUR9301:12:18-
40MA40406Pierron OlivierBEL7401:12:22-
41MA41459Bratina RokSLO9401:12:33-
42MA42422Smith ChrisGBR7501:13:02-
43MA43424Bienenfeld Davor AaronGER9701:13:08-
44MA44410Chrascina MarekCZE9701:13:2081
45MA45453Jastrzebski KamilPOL9201:13:43-
46MA46462Kovacic LukaSLO9501:14:05-
47MA47446Rancic MiloshMKD9201:14:19-
48MA48401Innerhofer ManuelAUT9501:15:07-
49MA49472Raschupkin SergiiUKR9001:15:29-
50MA50408Špoljar NikolaCRO9101:16:38-
51MA51407Goricanec IgerCRO8501:16:48-
52MA52471Karagöz RamazanTUR9701:16:54-
53MA53433Hanna ZakIRL9501:17:06-
54MA54430Khóor BenceHUN8401:17:50-
55MA55412Kovář JáchymCZE9601:17:5972
56MA56403Schumi BrunoAUT8401:18:32-
57MA57449Spiteri SimonMLT9201:19:16-
58MA58444Anchevski AtanasMKD9201:19:52-
59MA59409Zivkovic AnteCRO9001:20:18-
60MA60428Fonyó SándorHUN8001:20:36-
61MA61445Muslimi MudjahidMKD9301:20:50-
62MA62431Sági JózsefHUN7101:21:35-
63MA63400Këllezi IlirALB8801:22:10-
64MA64436Malka HaimISR7001:22:28-
65MA65429Gerlei TamásHUN6901:26:00-
66MA66448Micallef LukeMLT8901:27:30-
67MA67437Marina PaulISR8401:28:57-

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11413Krupička RobertCZE7801:06:13105
2MA16411Janů JanCZE9301:07:3593
3MA44410Chrascina MarekCZE9701:13:2081
4MA55412Kovář JáchymCZE9601:17:5972

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48312Hloušková MonikaCZE8500:56:10105
2ZA54315Schorná PavlaCZE8000:57:0393
3ZA56313Maršánová LucieCZE9000:57:1581
4ZA77314Nováková PetraCZE9301:00:1372

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód