Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Noční běh Lanškrounem

19.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Noční běh Lanškrounem
  • datum konání: 19.8.2017
  • zobrazeno již 56x
  • pořadatel: Město Lanškroun

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.8.2018Noční běh Lanškrounem-

Statistika závodu Noční běh Lanškrounem

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:06-
2MA210Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:55-
3MA312Brokeš OndřejLanškroun9700:17:56-
4MA47Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:54-
5MA52Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:19:58-
6MA631Mizerák RadekRunsport team8800:20:24-
7MA749Klimoš Jan-9100:20:25-
8MA835Richtr MichalRunsport team8100:20:35-
9MA1151Šubet Adam-0300:21:49-
10MA1520Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:23:14-
11MA175Vebr MichalČeská Třebová7800:24:06-
12MA2033Konečný Patrik-9100:25:14-
13MA2153Špárlinek Michal-8500:25:16-
14MA2527Dařílek MichalLanškroun7800:25:41-
15MA2678Borkovec Michal-8800:26:09-
16MA2840Macek Radomil-9200:26:56-
17MA3047Hoferek Michael-0200:28:40-
18MA4211Doubínek Jiří-8600:30:37-
19MA4416Koutník Zdeněk-7900:31:07-
20MA4755Jiroutová Kateřina-8400:32:49-
21MA5264Baroš JanPlochá noha8500:34:05-
22MA5365Skalský JosefPlochá noha8400:34:06-
Muži 40 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB921Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:38-
2MB1058Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:53-
3MB1429Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:00-
4MB248Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:25-
5MB3323Marek PetrActivity Lanškroun7300:29:29-
6MB3414Krsek Josef-5500:29:30-
7MB3961Mazanec Miroslav-7700:30:11-
Ženy 39 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:36-
2ZA1530Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:14-
3ZA1834Richtrová HanaLanškroun8200:24:08-
4ZA1944Hejkrlíková Eva-9600:24:35-
5ZA2226Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:25:17-
6ZA2379Faltejsková Jana-9500:25:23-
7ZA2742Kopecká Šárka-8500:26:42-
8ZA2957Šponiarová Lucie-8700:27:58-
9ZA3148Drápalová Adriana-0100:29:15-
10ZA3517Koutníková Eva-8000:29:32-
11ZA3732Minářová Kristýna-9400:30:06-
12ZA3841Marešová Veronika-9300:30:07-
13ZA4066Šebrlová ŽanetaSokol Žichlínek9600:30:30-
14ZA4168Václavská Daniela-8600:30:31-
15ZA4343Fuchsová Gabriela-8200:31:02-
16ZA4562Mazancová Petra-8200:31:24-
17ZA4856Reslerová Michaela-8700:32:50-
18ZA4954Báčová Magdalena-9100:33:36-
19ZA5046Matějková Iveta-9100:34:04-
20ZA5163Petrová Marie-8100:34:05-
Ženy 40 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB121Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:23-
2ZB3222Marková Dana-7700:29:28-
3ZB3619Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:29:36-
4ZB4636Formánková Marie-5700:32:48-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:06-
2MA210Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:55-
3MA312Brokeš OndřejLanškroun9700:17:56-
4MA47Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:54-
5MA52Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:19:58-
6MA631Mizerák RadekRunsport team8800:20:24-
7MA749Klimoš Jan-9100:20:25-
8MA835Richtr MichalRunsport team8100:20:35-
1MB921Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:38-
2MB1058Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:53-
9MA1151Šubet Adam-0300:21:49-
1ZB121Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:23-
1ZA133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:36-
3MB1429Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:00-
10MA1520Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:23:14-
2ZA1530Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:14-
11MA175Vebr MichalČeská Třebová7800:24:06-
3ZA1834Richtrová HanaLanškroun8200:24:08-
4ZA1944Hejkrlíková Eva-9600:24:35-
12MA2033Konečný Patrik-9100:25:14-
13MA2153Špárlinek Michal-8500:25:16-
5ZA2226Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:25:17-
6ZA2379Faltejsková Jana-9500:25:23-
4MB248Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:25-
14MA2527Dařílek MichalLanškroun7800:25:41-
15MA2678Borkovec Michal-8800:26:09-
7ZA2742Kopecká Šárka-8500:26:42-
16MA2840Macek Radomil-9200:26:56-
8ZA2957Šponiarová Lucie-8700:27:58-
17MA3047Hoferek Michael-0200:28:40-
9ZA3148Drápalová Adriana-0100:29:15-
2ZB3222Marková Dana-7700:29:28-
5MB3323Marek PetrActivity Lanškroun7300:29:29-
6MB3414Krsek Josef-5500:29:30-
10ZA3517Koutníková Eva-8000:29:32-
3ZB3619Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:29:36-
11ZA3732Minářová Kristýna-9400:30:06-
12ZA3841Marešová Veronika-9300:30:07-
7MB3961Mazanec Miroslav-7700:30:11-
13ZA4066Šebrlová ŽanetaSokol Žichlínek9600:30:30-
14ZA4168Václavská Daniela-8600:30:31-
18MA4211Doubínek Jiří-8600:30:37-
15ZA4343Fuchsová Gabriela-8200:31:02-
19MA4416Koutník Zdeněk-7900:31:07-
16ZA4562Mazancová Petra-8200:31:24-
4ZB4636Formánková Marie-5700:32:48-
20MA4755Jiroutová Kateřina-8400:32:49-
17ZA4856Reslerová Michaela-8700:32:50-
18ZA4954Báčová Magdalena-9100:33:36-
19ZA5046Matějková Iveta-9100:34:04-
20ZA5163Petrová Marie-8100:34:05-
21MA5264Baroš JanPlochá noha8500:34:05-
22MA5365Skalský JosefPlochá noha8400:34:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Velké díky všem pořadatelům za bezvadně připravený a zorganizovaný závod včetně zázemí. Všechno bylo v pohodě, zrovna tak i počasí.
vykydalovablanka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód