Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

27.7.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 27.7.2018
  • zobrazeno již 949x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
17:00 - 19:00 hodin

Plakát

Přihlášky

na místě od 16:00 do 18:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

100 Kč - hlavní závod
50 Kč - ostatní

Popis tratě

délka: 5,4 km a méně
povrch: terén

mapka příjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a časový pořad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2011 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyne I 2009-2010 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyne II 2007-2008 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyne 2005-2006 900 m 17:45
Starší žáci a žákyne 2003-2004 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Dorostenci a dorostenky 2001-2002 5 400 m 19:00
Juniori a juniorky 1999-2000 5 400 m 19:00
Ženy - A 1984-1998 5 400 m 19:00
Ženy - B 1974-1983 5 400 m 19:00
Ženy - C 1964-1973 5 400 m 19:00
Ženy - D 1963 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1979-1998 5 400 m 19:00
Muži - B 1969-1978 5 400 m 19:00
Muži - C 1959-1968 5 400 m 19:00
Muži - D 1949-1958 5 400 m 19:00
Muži - E 1948 a starší 5 400 m 19:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:00
Losování tomboly 20:30

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

https://www.facebook.com/Svinnský-Iscarex-kros-1151566661627978/

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský ISCAREX kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1779

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Brychta Jakub0811
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Sejkorová Lenka6310
Šimůnek Jan829
Keprtová Miloslava489
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Serbousková Sára049
Krátká Anna699
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Fajfr František727
Šimůnková Pavla777
Němcová Natálie117
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Šafář Jaroslav517
Hlaváček Zdeněk547
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Merta Jaroslav356
Sedláčková Hedvika666
Pilgr Luděk766
Hübl Radek886
Marhold Luboš776
Chaloupka Jan906
Hofmanová Veronika786
Kubíček Jan876
Jelínek Matěj426
Šimůnek Jan036

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2135Grubhoffer NicolasPolička1100:00:12-
2C227Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:12-
3C2311Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:12-
4C2438Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
5C2521Kořízek Adam-1100:00:13-
6C2739Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:13-
7C2845Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:13-
8C2950Hubinka Filip-1300:00:13-
9C21134Grubhoffer DanielPolička1400:00:14-
10C21331Kubín Alex-1400:00:15-
11C21620Fišer Vojtěch-1400:00:17-
12C21749Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:19-
13C22022Kořízek Jakub-1500:00:22-
14C22142Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:23-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D263Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:13-
2D21028Skalická NelaLanškroun1100:00:13-
3D21210Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:14-
4D21425Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:15-
5D21515Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
6D21832Jirásková LilianaBBB Team1300:00:19-
7D21918Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:20-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1240Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:05105,22
2M1319Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:06103,25
3M1543Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1091,53
4M1635Grubhoffer NicolasPolička1100:01:1382,23
5M1727Rozsypal MatyášSokol Kunvald1000:01:2934,14
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1112Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:04126,77
2Z1414Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06120,13
3Z1824Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:3053,10
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:40109,57
2M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4696,60
3M2341Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:4893,83
4M2513Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:01:5285,55
5M298Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5678,17
6M21052Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:0854,94
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2448Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:49105,47
2Z2644Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5497,93
3Z2726Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5496,59
4Z2846Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:5594,70
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:20111,02
2M3237Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4488,98
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3353Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:49109,11
2Z3457Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1190,89
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:57111,45
2M4251Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:20101,18
3M4461Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:07:5087,38
4M4564Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5784,18
5M4680Seidl LukášAtletika Dobruška0500:07:5983,53
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4336Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:37112,96
2Z4760Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:08:2195,20
3Z4869Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2991,83
4Z4955Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:3166,37
Dorostenci (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:43124,16
2M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:52107,47
3M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:5668,36
Dorostenky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:56117,73
2Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1082,27
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:37109,86
2MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5898,00
3MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3892,14
4MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4890,65
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:23108,97
2MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3897,36
3MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0193,66
4MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0393,45
5MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2589,94
6MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1663,18
7MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3959,63
8MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3550,85
9MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22112,28
2MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0994,95
3MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2392,77
4MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1874,05
5MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5767,74
6MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4460,24
7MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2353,89
8MB36121Kalousek Jan-7100:25:5748,44
9MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0646,91
10MB3893Simon PetrPolička7200:26:2843,43
11MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2634,07
12MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1117,02
13MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:5210,40
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:58108,15
2MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:35102,86
3MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1089,00
4MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1379,79
5MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2877,60
6MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3376,99
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:04116,89
2MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5094,92
3MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4088,19
4MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2482,40
5MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:3641,14
6MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4539,87
7MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:4631,83
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:13121,81
2ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:1996,83
3ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5181,36
4ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:5281,29
5ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:0773,70
6ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:5163,05
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45127,21
2ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2997,40
3ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1675,39
4ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5961,68
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:13113,63
2ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:01107,29
3ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3279,07
4ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4944,59
5ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1641,03
6ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:0618,31
7ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:47104,35
2ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2899,03
3ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4696,62
4ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2575,73
5ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2467,91
6ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:3327,27
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:51110,08
2ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:30106,17
3ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:1683,75
4ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3370,13
5ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:5168,34
6ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2958,60
7ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:5444,20
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2135Grubhoffer NicolasPolička1100:00:12-
2C227Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:12-
3C2311Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:12-
4C2438Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:00:13-
5C2521Kořízek Adam-1100:00:13-
1D263Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:13-
6C2739Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:13-
7C2845Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:13-
8C2950Hubinka Filip-1300:00:13-
2D21028Skalická NelaLanškroun1100:00:13-
9C21134Grubhoffer DanielPolička1400:00:14-
3D21210Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:14-
10C21331Kubín Alex-1400:00:15-
4D21425Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:15-
5D21515Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
11C21620Fišer Vojtěch-1400:00:17-
12C21749Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:19-
6D21832Jirásková LilianaBBB Team1300:00:19-
7D21918Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:20-
13C22022Kořízek Jakub-1500:00:22-
14C22142Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:23-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1112Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:04126,77
1M1240Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:05105,22
2M1319Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:06103,25
2Z1414Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:06120,13
3M1543Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1091,53
4M1635Grubhoffer NicolasPolička1100:01:1382,23
5M1727Rozsypal MatyášSokol Kunvald1000:01:2934,14
3Z1824Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:3053,10
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:40109,57
2M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:4696,60
3M2341Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:4893,83
1Z2448Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:49105,47
4M2513Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:01:5285,55
2Z2644Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5497,93
3Z2726Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:5496,59
4Z2846Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:5594,70
5M298Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:5678,17
6M21052Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:02:0854,94
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3159Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:20111,02
2M3237Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:4488,98
1Z3353Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:49109,11
2Z3457Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1190,89
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:57111,45
2M4251Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:20101,18
1Z4336Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:07:37112,96
3M4461Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:07:5087,38
4M4564Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5784,18
5M4680Seidl LukášAtletika Dobruška0500:07:5983,53
2Z4760Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:08:2195,20
3Z4869Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2991,83
4Z4955Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:09:3166,37
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22112,28
1MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:23108,97
2MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0994,95
3MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2392,77
1MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:37109,86
2MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3897,36
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45127,21
1MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:58108,15
3MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0193,66
4MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0393,45
5MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2589,94
2MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:35102,86
1M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:43124,16
2MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5898,00
1MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:04116,89
1ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:13113,63
4MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1874,05
3MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3892,14
4MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4890,65
5MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5767,74
2ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:01107,29
3MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1089,00
6MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4460,24
1ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:47104,35
2M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:52107,47
4MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1379,79
6MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1663,18
7MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2353,89
2ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2899,03
5MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2877,60
2ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2997,40
6MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3376,99
7MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3959,63
3ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4696,62
2MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5094,92
8MB36121Kalousek Jan-7100:25:5748,44
9MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0646,91
10MB3893Simon PetrPolička7200:26:2843,43
8MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3550,85
3MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4088,19
1Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:56117,73
4MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2482,40
11MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2634,07
3ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3279,07
3ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1675,39
4ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2575,73
12MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1117,02
1ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:13121,81
5ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2467,91
13MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:5210,40
3M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:5668,36
4ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5961,68
4ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4944,59
1ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:51110,08
2Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1082,27
5ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1641,03
2ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:30106,17
5MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:3641,14
6MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4539,87
2ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:1996,83
7MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:4631,83
9MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
6ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:3327,27
6ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:0618,31
3ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5181,36
4ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:5281,29
3ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:1683,75
5ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:0773,70
7ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
4ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:3370,13
5ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:5168,34
6ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:5163,05
6ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2958,60
7ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:5444,20
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB179Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:22109,22
2MA2102Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2399,16
3MB386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0991,62
4MB4118Hejl RadekLetohrad7200:21:2389,40
5MJ5108Provazník JosefČKS SKI Jilemnice9900:21:3787,01
6MA688Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:3886,95
7MC858Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:5883,50
8MA9101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:0183,06
9MA10112Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0382,83
10MA1177Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:2579,14
11MC1283Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:3577,54
12M51390Tlustoš PavelLVV0200:22:4376,17
13MJ14105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:22:5873,73
14MD1595Siegel JosefChoceň5800:23:0472,81
15MB17110Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:1870,37
16MJ1894Simon JakubPolička0000:23:3867,17
17MJ1998Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:4865,49
18MB2071Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5763,97
19MC22109Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:1061,89
20MB23103Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4456,35
21M52556Hynek MartinPasivity Žamberk0100:24:5254,92
22MC26114Hruban JanČeská Třebová6600:25:1351,51
23MA27106Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:1651,01
24MB2878Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:2349,89
25MC3054Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:2849,03
26MC3272Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:25:3348,35
27MA3392Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3947,28
28MD3517Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:5045,54
29MB36121Kalousek Jan-7100:25:5744,35
30MB3784Vebr MichalČeská Třebová7800:26:0642,79
31MB3893Simon PetrPolička7200:26:2839,26
32MA395Kremeň MartinSvitavy9400:26:3538,05
33MD4085Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:4037,19
34MD4287Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:27:2430,01
35MB4367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2629,75
36MB474Němec RadekLitomyšl7700:29:1112,42
37ME4899Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:1312,08
38MB50125Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:29:525,69
39M55173Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:29:565,13
40MD58120Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:363,00
41MD5976Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:453,00
42ME6047Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:33:193,00
43MD61100Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:463,00
44MA62123Strejček JiříPraha 108300:33:573,00
45ME65124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:513,00
46ME66122Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:35:523,00
47ME6874Jelínek MatějČernilov4200:37:073,00
48ME72119Bielčik JindřichLichkov4000:38:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:45110,87
2ZB16104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:1398,00
3ZB2129Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:0191,13
4ZC24117Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4784,40
5ZC2982Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:2878,53
6ZA31113Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:2978,25
7ZC3491Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4675,87
8Z54170Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:26:5665,70
9ZB4468Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3260,54
10ZA4533Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:28:1654,16
11ZC46107Háková MichaelaSokol Valteřice7100:28:2552,86
12ZC49111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2444,24
13ZA5289Tlustošová VeronikaLVV9800:29:5939,15
14ZB53116Stodolová EliškaChoceň8300:31:4923,17
15ZD5481Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:5122,91
16Z55565Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:1020,12
17ZB5616Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1619,31
18ZD5763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:3017,20
19ZC6396Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:333,00
20ZB6423Koubová MarcelaRybník8000:35:063,00
21ZD6730Frimlová JanaSokol Kunvald5800:36:163,00
22ZB6966Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:303,00
23ZD7097Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:333,00
24ZD71115Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:513,00
25ZD736Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:293,00
26ZD7475Jelínková MagdalenaČernilov4500:42:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód