hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Memoriál Q. Štěpánka

29.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 29.4.2018
  • zobrazeno již 790x
  • místo konání: náměstí 5. května, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0300042N, 16.6000378E
  • pořadatel: Jablonská běžecká liga

Sociální sítě

Místo konání

náměstí 5. května, Jablonné nad Orlicí
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: čtvrtmaraton a méně

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kvido Štěpánek
tel. 602 453 157

Internetové stránky

http://www.jablonskabezeckaliga.cz

E-mailová adresa

stepanek@isolit-bravo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3603

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Hübl Radek8817
Krátký František4317
Bielčik Jindřich4016
Dostálek Petr6716
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Sadílek Ota4614
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Stránský Aleš6013
Vítek Miroslav7213
Kalous Petr7713
Matyášová Jana6513
Fajfr František7212
Jirásková Eva6412
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Šimůnek Jan8212
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Hanuš Petr6411
Razým Jan5711
Dostál Ladislav5611
Borková Agáta0210
Řemínek Matěj8610
Sontáková Lenka9110
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Sejkorová Lenka639
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Živný Marek919
Purkert Martin909
Moravec Jiří969
Bogdał Roman799
Kozáková Denisa799
Pešava Jan009
Borek Petr709
Martincová Kristýna939
Dobšíček Pavel808
Vinduška Petr938
Borek Viktor048
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Kopecký Libor568
Marek Jiří438
Kubelka Tomáš938
Moravec Martin848

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M17117Řehák LubomírACTIVITY Lanškroun0900:01:37112,26
2M113116Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:4694,84
3M119196Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4792,90
4M126163Mareš OndřejKCK Jablonné n.O:1000:01:4989,03
4M126168Černouhous VítekAtletika Jablonné0900:01:4989,03
6M129135Veselý JanKB Klub biatlon Letohrad1000:01:5087,10
7M131121Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:5185,16
8M132205Fajfr AlešSokol žamberk0900:01:5283,23
9M136118Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:01:5577,42
9M136136Veselý JakubKB Klub biatlon Letohrad1000:01:5577,42
11M14174Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:5871,61
12M147143Ducháček MatějSokol Řetová1100:02:0165,81
12M147111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:0165,81
14M152127Dušek OndřejKB Letohrad1000:02:0361,94
14M152155Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:02:0361,94
16M154165Fišer JanAtletika Jablonné0900:02:0460,00
17M155187Nový JakubČenkovice 600900:02:0558,06
18M157113Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:02:0852,26
18M157170Pondělíček KryštofAtletika Jablonné1000:02:0852,26
20M161231Vaníček BrunoJablonné n.O.0900:02:1146,45
21M164169Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:02:1244,52
22M167125Suchodol KryštofKB Letohrad1100:02:1342,58
22M167171Černohous HugoAtletika Jablonné1100:02:1342,58
24M171186Skalický PetrSK Kotlářka1000:02:1440,65
25M174216Špaček VáclavAtletika Jablonné0900:02:1538,71
25M174238Král OndřejJablonné n.O.1000:02:1538,71
27M176145Kosek janTěchonín1000:02:1636,77
28M177166Bouchal PavelAtletika Jablonné1000:02:1930,97
29M178167Bouchal PetrAtletika Jablonné1000:02:2029,03
-M1-141Rozsypal MatyášKunvald 28610DNF-

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11398Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:46101,25
1Z113106Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:46101,25
3Z121137Svobodová KláraKB Klub biatlon Letohrad0900:01:4897,50
3Z121183Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:4897,50
5Z134192Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:01:5486,25
6Z139140Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5780,62
7Z145232Hanzlíková EvaJablonné n.O.0900:02:0075,00
8Z149105Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:0271,25
9Z156174Najmanová KristýnaAtletika Jablonné1000:02:0761,87
10Z157130Hartmanová ElaČeská Třebová0900:02:0860,00
11Z161230Formánková JohankaFormat Verměřovice1000:02:1154,38
11Z161109Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:1154,38
13Z164185Nová VeronikaČenkovice 600900:02:1252,50
14Z167172Pouková TeaAtletika Jablonné1100:02:1350,62
14Z167194Pirková PatricieLetohrad0900:02:1350,62
16Z171173Kosková EliškaAtletika Jablonné1000:02:1448,75
17Z179156Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:2135,62
18Z180131Kaplanová MagdalénaJablonné n.O.1000:02:2233,75
19Z181154Štěpánková MonikaAtletika Žamberk1100:02:2528,12
20Z182120Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2920,62
21Z183241Kolomá JanaJablonné n.O.1100:02:3215,00

Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21224Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:33102,13
2M22190Krištof JanAtletika Polička0700:01:34100,00
3M23101Heger Šimon00800:01:3597,87
4M24182Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3695,74
5M29139Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3989,36
6M21099Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:4185,11
7M211193Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:01:4282,98
8M212112Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:4380,85
9M213115Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:4674,47
9M213164Mareš VítKCK Jablonné n.O:0700:01:4674,47
11M219180Chládek OndřejAtletika Jablonné0700:01:4772,34
12M221181Skala RadimAtletika Jablonné0800:01:4870,21
12M221237Kubín JanBystřec0800:01:4870,21
14M226110Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:4968,09
15M229123Moskva VojtaPasivity Žamberk0800:01:5065,96
16M239242Hock radekJablonné n.O.0700:01:5751,06
17M257198Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:0827,66

Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25129Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:37101,31
2Z26209Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:37100,48
3Z28146Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:3898,21
4Z218114Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:4779,83
5Z225229Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:01:4975,28
6Z233191Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:01:5367,23
7Z235119Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:01:5562,89
8Z238108Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5662,27
9Z242176Serbousková NelaJablonné nad Orlicí0700:01:5955,66
10Z243179Ježková VeronikaAtletika Jablonné0800:02:0054,01
11Z244149Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:02:0053,18
12Z245175Pouková AnnieAtletika Jablonné0800:02:0052,15
13Z250177Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:02:0347,19
14Z251234Kubelková TerezaJablonné n.O.0700:02:0346,57
15Z266107Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:02:1326,33
16Z273160Langerová ErikaHradec Králové0800:02:1522,41
17Z284178Najmanová DorotkaJablonné nad Orlicí0700:02:553,00

Mladší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32218Tomeš TobiasBystřec0500:05:21103,87
2M33124Boháč PankrácJiskra UNO0600:05:25101,43
3M36150Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:05:3694,70
4M38126Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:05:4191,65
5M310203Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:4787,98
6M311151Akak OndřejAtletika Žamberk0500:05:4887,37
7M315202Hájek DominikCET Česká Třebová0600:06:2167,21
8M318152Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:06:4055,60
9M319233Hanzlík JirkaJablonné n.O.0600:09:183,00

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31122Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:39108,18
2Z32159Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:03:5197,66
3Z33226Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:03:5594,16
4Z34184Najmanová BáraAtletika Jablonné0500:03:5891,53
5Z35138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:0585,40
6Z36188Ježková TerezaJablonné n.O.0600:04:1378,39
7Z37161Vondráčková KristýnaFlorbal Jablonné0500:04:1576,64
8Z38189Kopecká BarboraJablonné n.O.0600:04:2369,64
9Z39157Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:04:4451,24

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41208Vebr DominikVencl tým Ústí n.O.0300:06:44102,28
2M42240Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:46101,31
3M43210Bukáček MarekATL Polička0400:06:5696,41
4M44235Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:07:1288,58
5M45162Vondráček JakubKB Letohrad0300:07:1786,13
5M45215Kapoun JanATL Polička0300:07:1786,13
7M47244Kvaček AntonínSK Biatlon Letohrad0400:07:5269,00
8M49103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:1756,77
9M410225Mikyska JakubJablonné n.O.0400:08:5737,19

Starší žákyně (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:14108,15
2Z44142Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí0300:05:3396,54
3Z45227Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:3595,32
4Z47214Bartoňová AdélaATL Polička0300:05:3794,09
5Z49153Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:4489,82
6Z412228Grossmannová KláraKlub biatlon Letohrad0400:05:4986,76
7Z41373Pešavová EliškaFlorbal Jablonné0300:05:5781,87
8Z414158Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:2067,82
9Z416147Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:06:3161,10
10Z417199Randusová MichaelaMendelova 8 Nový Jičín0400:06:3260,49

Dorostenci (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5324Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:58107,51
2M5447Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad0200:13:11104,29
3M5837Moravec JanJM Team Letohrad0200:14:1688,21
4M52161Tyrychtr ŠtěpánSobkovice0200:16:4052,58
5M52758Kosek MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0200:19:0317,20

Dorostenky (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5842Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:08:04112,04
2Z511104Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:0687,96

Junioři 18-19 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ526Pešava JanAO Jablonné0000:36:57129,11
2MJ2638Moravec JakubJM Team Letohrad9900:44:5392,42
3MJ3493Simon JakubPolička0000:47:5478,47

Juniorky 18-19 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2095Moravcová DenisaLetohrad9900:16:32100,00

Muži A 20-39 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:34:44106,47
2MA245Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:58105,17
3MA752Chlupáč DominikHradec Králové9300:37:5988,36
4MA1056Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:4178,89
5MA1440Moravec JiříJM Team9600:40:5272,30
6MA159Kapalčík ŠimonMistrovice9500:42:5960,50
7MA1871Wiedermann Onřej3D Fitness RT8800:43:4556,23
8MA1923Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:43:4855,95
9MA225Čermák PetrPocemkamdeš8700:44:2852,24
10MA31105Najman ZdeněkLetohrad9500:47:1237,01
11MA33117Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:47:3934,50
12MA3613Vaníček MartinPocemkamdeš8400:48:3029,76
13MA3884Marek JakubRotter Apple8600:49:3124,10
14MA4155Šilpert PavelRD Cyklo8300:50:2219,36
15MA4239Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:2319,27
16MA4975Veverka PavelDlouhá Třebová8800:54:113,00
17MA50109Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:54:483,00
18MA5127Černohous PavelJBL-Standa tým7900:55:053,00
19MA5377Naiman PavelLukavice 618500:56:153,00
20MA5432Štruml JakubJablonné nad Orlicí7900:58:573,00
21MA5666Finiak RomanJablonné nad Orlicí9301:01:403,00
22MA6012Randus Martin7901:06:443,00

Muži B 40-49 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB397Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:35:16105,04
2MB4116Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:36:01100,89
3MB67Hejl RadekLetohrad7200:37:1594,07
4MB874Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:0689,37
5MB918Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:38:5684,77
6MB1181Uchytil MilanKPA Pardubice7400:39:4480,34
7MB1341Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:1777,30
8MB2087Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:5257,49
9MB2198Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:44:0256,57
10MB2386Fogl MarekJBL-Standa tým7200:44:3653,44
11MB2472Strnad Tomáš3D Fitness RT6900:44:4152,98
12MB2521Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:44:4552,61
13MB2825Pondělíček PetrJBL-Standa tým7500:46:0445,33
14MB3553Hampl AloisOstrov7000:47:5635,01
15MB394Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:5524,05
16MB4391Simon PetrPolička7200:50:4519,44
17MB4544Vebr MichalČeská Třebová7800:51:1616,58
18MB4659Vacek JiříDlouhá Třebová7700:52:0312,25
19MB4817Žemlička MilanIsolit - Bravo7100:53:573,00
20MB5250Němec RadekLitomyšl7700:55:503,00
21MB59118Šafr JiříVysoké Mýto7701:06:413,00
-MB-100Horáček MichalIscarex Česká Třebová75DNF-

Muži C 50-59 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1299Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:14115,02
2MC1622Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:3699,54
3MC30119Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:46:4085,44
4MC3289Novotný Luděk3D Fitness RT6200:47:2382,15
5MC37115Hruban JanČeská Třebová6600:48:3876,40
6MC5533Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:01:0119,46

Muži D 60-69 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1778Bláha MilanAF Křovice5700:43:43106,47
2MD2779Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2299,16
3MD2967Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:2794,37
4MD40111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:1277,77
5MD4469Bubeníček JiříSkuhrov n. B.5100:50:4775,18
6MD4780Šverc MiroslavDědkostav Potštejn5200:53:0664,93
7MD57107Kubín JosefJablonné nad Orlicí5001:03:1120,29
8MD5814Štěpánek KvidoJBL5701:05:1710,99
9MD6134Tomek StanislavZáměstí, Choceň5601:06:484,28

Muži E 70 let a starší (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME954Krátký FrantišekKrálíky4300:14:34133,63
2ME2549Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:18:1491,75
3ME32101Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:19:4474,62
4ME333Bielčik JindřichElma tým4000:20:0171,38
5ME3490Tomíšek JindřichOrel Horní Moštice3900:20:4862,44

Ženy A 20-34 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA194Vévodová MartinaAk Perná9000:12:21107,70
2ZA2103Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:12:33104,58
3ZA6102Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:3887,72
4ZA1188Novotná Dora3D Fitness RT9700:14:4171,37
5ZA2282Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:17:3625,95
6ZA2862Kosková IvaTěchonín8500:19:063,00
7ZA3035Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:19:263,00
8ZA31106Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:19:283,00
9ZA3565Pikha LyudmylaJablonné nad Orlicí8400:20:523,00

Ženy B 35-44 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB568Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:13:20114,67
2ZB1270Mannlová JanaIscarex8000:14:5093,82
3ZB1331Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:15:0091,51
4ZB1463Svobodová MartinaAZAS -Dolní Čermná7900:15:1787,57
5ZB1520Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:15:2984,79
6ZB1643Vebrová MonikaČeská Třebovíá7900:15:3184,32
7ZB1796Barnetová MonikaLetohrad8100:15:4281,78
8ZB23114Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:3854,90
9ZB2429Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:18:0349,11
-ZB-19Novotná Alena80DNF-

Ženy C 45-54 let (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC785Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:59113,28
2ZC1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:14:35105,27
3ZC1851Šedová JanaSruby7300:16:2281,45
4ZC1983Jirásková EvaTJ Maratostav Úpice6400:16:3179,45

Ženy D 55 let a starší (trať 3,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2648Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:18:17113,80
2ZD29113Dostálová EvaMoravská Třebová5900:19:23102,60
3ZD3628Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:21:1583,59

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21224Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:33102,13
2M22190Krištof JanAtletika Polička0700:01:34100,00
3M23101Heger Šimon00800:01:3597,87
4M24182Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3695,74
1Z25129Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:37101,31
2Z26209Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:37100,48
1M17117Řehák LubomírACTIVITY Lanškroun0900:01:37112,26
3Z28146Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:3898,21
5M29139Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3989,36
6M21099Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:4185,11
7M211193Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:01:4282,98
8M212112Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:4380,85
2M113116Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:4694,84
1Z11398Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:46101,25
9M213115Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:4674,47
9M213164Mareš VítKCK Jablonné n.O:0700:01:4674,47
1Z113106Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:01:46101,25
4Z218114Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:4779,83
3M119196Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:4792,90
11M219180Chládek OndřejAtletika Jablonné0700:01:4772,34
12M221181Skala RadimAtletika Jablonné0800:01:4870,21
3Z121137Svobodová KláraKB Klub biatlon Letohrad0900:01:4897,50
3Z121183Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:4897,50
12M221237Kubín JanBystřec0800:01:4870,21
5Z225229Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:01:4975,28
14M226110Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:4968,09
4M126163Mareš OndřejKCK Jablonné n.O:1000:01:4989,03
4M126168Černouhous VítekAtletika Jablonné0900:01:4989,03
6M129135Veselý JanKB Klub biatlon Letohrad1000:01:5087,10
15M229123Moskva VojtaPasivity Žamberk0800:01:5065,96
7M131121Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:5185,16
8M132205Fajfr AlešSokol žamberk0900:01:5283,23
6Z233191Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:01:5367,23
5Z134192Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:01:5486,25
7Z235119Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:01:5562,89
9M136136Veselý JakubKB Klub biatlon Letohrad1000:01:5577,42
9M136118Topinka TobiášACTIVITY Lanškroun1000:01:5577,42
8Z238108Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5662,27
16M239242Hock radekJablonné n.O.0700:01:5751,06
6Z139140Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5780,62
11M14174Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:5871,61
9Z242176Serbousková NelaJablonné nad Orlicí0700:01:5955,66
10Z243179Ježková VeronikaAtletika Jablonné0800:02:0054,01
11Z244149Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:02:0053,18
12Z245175Pouková AnnieAtletika Jablonné0800:02:0052,15
7Z145232Hanzlíková EvaJablonné n.O.0900:02:0075,00
12M147111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:0165,81
12M147143Ducháček MatějSokol Řetová1100:02:0165,81
8Z149105Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:0271,25
13Z250177Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:02:0347,19
14Z251234Kubelková TerezaJablonné n.O.0700:02:0346,57
14M152155Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:02:0361,94
14M152127Dušek OndřejKB Letohrad1000:02:0361,94
16M154165Fišer JanAtletika Jablonné0900:02:0460,00
17M155187Nový JakubČenkovice 600900:02:0558,06
9Z156174Najmanová KristýnaAtletika Jablonné1000:02:0761,87
10Z157130Hartmanová ElaČeská Třebová0900:02:0860,00
17M257198Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:02:0827,66
18M157113Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:02:0852,26
18M157170Pondělíček KryštofAtletika Jablonné1000:02:0852,26
11Z161109Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:02:1154,38
11Z161230Formánková JohankaFormat Verměřovice1000:02:1154,38
20M161231Vaníček BrunoJablonné n.O.0900:02:1146,45
21M164169Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:02:1244,52
13Z164185Nová VeronikaČenkovice 600900:02:1252,50
15Z266107Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:02:1326,33
22M167125Suchodol KryštofKB Letohrad1100:02:1342,58
22M167171Černohous HugoAtletika Jablonné1100:02:1342,58
14Z167172Pouková TeaAtletika Jablonné1100:02:1350,62
14Z167194Pirková PatricieLetohrad0900:02:1350,62
16Z171173Kosková EliškaAtletika Jablonné1000:02:1448,75
24M171186Skalický PetrSK Kotlářka1000:02:1440,65
16Z273160Langerová ErikaHradec Králové0800:02:1522,41
25M174238Král OndřejJablonné n.O.1000:02:1538,71
25M174216Špaček VáclavAtletika Jablonné0900:02:1538,71
27M176145Kosek janTěchonín1000:02:1636,77
28M177166Bouchal PavelAtletika Jablonné1000:02:1930,97
29M178167Bouchal PetrAtletika Jablonné1000:02:2029,03
17Z179156Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:02:2135,62
18Z180131Kaplanová MagdalénaJablonné n.O.1000:02:2233,75
19Z181154Štěpánková MonikaAtletika Žamberk1100:02:2528,12
20Z182120Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:2920,62
21Z183241Kolomá JanaJablonné n.O.1100:02:3215,00
17Z284178Najmanová DorotkaJablonné nad Orlicí0700:02:553,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31122Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:39108,18
2Z32159Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:03:5197,66
3Z33226Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:03:5594,16
4Z34184Najmanová BáraAtletika Jablonné0500:03:5891,53
5Z35138Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:04:0585,40
6Z36188Ježková TerezaJablonné n.O.0600:04:1378,39
7Z37161Vondráčková KristýnaFlorbal Jablonné0500:04:1576,64
8Z38189Kopecká BarboraJablonné n.O.0600:04:2369,64
9Z39157Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:04:4451,24

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41195Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:14108,15
1M32218Tomeš TobiasBystřec0500:05:21103,87
2M33124Boháč PankrácJiskra UNO0600:05:25101,43
2Z44142Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí0300:05:3396,54
3Z45227Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:3595,32
3M36150Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:05:3694,70
4Z47214Bartoňová AdélaATL Polička0300:05:3794,09
4M38126Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:05:4191,65
5Z49153Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:05:4489,82
5M310203Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:4787,98
6M311151Akak OndřejAtletika Žamberk0500:05:4887,37
6Z412228Grossmannová KláraKlub biatlon Letohrad0400:05:4986,76
7Z41373Pešavová EliškaFlorbal Jablonné0300:05:5781,87
8Z414158Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:2067,82
7M315202Hájek DominikCET Česká Třebová0600:06:2167,21
9Z416147Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:06:3161,10
10Z417199Randusová MichaelaMendelova 8 Nový Jičín0400:06:3260,49
8M318152Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:06:4055,60
9M319233Hanzlík JirkaJablonné n.O.0600:09:183,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41208Vebr DominikVencl tým Ústí n.O.0300:06:44102,28
2M42240Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:06:46101,31
3M43210Bukáček MarekATL Polička0400:06:5696,41
4M44235Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:07:1288,58
5M45215Kapoun JanATL Polička0300:07:1786,13
5M45162Vondráček JakubKB Letohrad0300:07:1786,13
7M47244Kvaček AntonínSK Biatlon Letohrad0400:07:5269,00
1Z5842Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:08:04112,04
8M49103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:1756,77
9M410225Mikyska JakubJablonné n.O.0400:08:5737,19
2Z511104Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:0687,96

Trať 3,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA194Vévodová MartinaAk Perná9000:12:21107,70
2ZA2103Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:12:33104,58
1M5324Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:58107,51
2M5447Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad0200:13:11104,29
1ZB568Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:13:20114,67
3ZA6102Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:3887,72
1ZC785Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:59113,28
3M5837Moravec JanJM Team Letohrad0200:14:1688,21
1ME954Krátký FrantišekKrálíky4300:14:34133,63
2ZC1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:14:35105,27
4ZA1188Novotná Dora3D Fitness RT9700:14:4171,37
2ZB1270Mannlová JanaIscarex8000:14:5093,82
3ZB1331Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:15:0091,51
4ZB1463Svobodová MartinaAZAS -Dolní Čermná7900:15:1787,57
5ZB1520Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:15:2984,79
6ZB1643Vebrová MonikaČeská Třebovíá7900:15:3184,32
7ZB1796Barnetová MonikaLetohrad8100:15:4281,78
3ZC1851Šedová JanaSruby7300:16:2281,45
4ZC1983Jirásková EvaTJ Maratostav Úpice6400:16:3179,45
1ZJ2095Moravcová DenisaLetohrad9900:16:32100,00
4M52161Tyrychtr ŠtěpánSobkovice0200:16:4052,58
5ZA2282Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:17:3625,95
8ZB23114Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:3854,90
9ZB2429Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:18:0349,11
2ME2549Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:18:1491,75
1ZD2648Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:18:17113,80
5M52758Kosek MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0200:19:0317,20
6ZA2862Kosková IvaTěchonín8500:19:063,00
2ZD29113Dostálová EvaMoravská Třebová5900:19:23102,60
7ZA3035Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:19:263,00
8ZA31106Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:19:283,00
3ME32101Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:19:4474,62
4ME333Bielčik JindřichElma tým4000:20:0171,38
5ME3490Tomíšek JindřichOrel Horní Moštice3900:20:4862,44
9ZA3565Pikha LyudmylaJablonné nad Orlicí8400:20:523,00
3ZD3628Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:21:1583,59

Trať 10,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:34:44106,47
2MA245Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:58105,17
1MB397Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:35:16105,04
2MB4116Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:36:01100,89
1MJ526Pešava JanAO Jablonné0000:36:57129,11
3MB67Hejl RadekLetohrad7200:37:1594,07
3MA752Chlupáč DominikHradec Králové9300:37:5988,36
4MB874Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:0689,37
5MB918Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:38:5684,77
4MA1056Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:4178,89
6MB1181Uchytil MilanKPA Pardubice7400:39:4480,34
1MC1299Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:14115,02
7MB1341Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:1777,30
5MA1440Moravec JiříJM Team9600:40:5272,30
6MA159Kapalčík ŠimonMistrovice9500:42:5960,50
2MC1622Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:3699,54
1MD1778Bláha MilanAF Křovice5700:43:43106,47
7MA1871Wiedermann Onřej3D Fitness RT8800:43:4556,23
8MA1923Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:43:4855,95
8MB2087Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:5257,49
9MB2198Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:44:0256,57
9MA225Čermák PetrPocemkamdeš8700:44:2852,24
10MB2386Fogl MarekJBL-Standa tým7200:44:3653,44
11MB2472Strnad Tomáš3D Fitness RT6900:44:4152,98
12MB2521Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:44:4552,61
2MJ2638Moravec JakubJM Team Letohrad9900:44:5392,42
2MD2779Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2299,16
13MB2825Pondělíček PetrJBL-Standa tým7500:46:0445,33
3MD2967Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:2794,37
3MC30119Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:46:4085,44
10MA31105Najman ZdeněkLetohrad9500:47:1237,01
4MC3289Novotný Luděk3D Fitness RT6200:47:2382,15
11MA33117Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:47:3934,50
3MJ3493Simon JakubPolička0000:47:5478,47
14MB3553Hampl AloisOstrov7000:47:5635,01
12MA3613Vaníček MartinPocemkamdeš8400:48:3029,76
5MC37115Hruban JanČeská Třebová6600:48:3876,40
13MA3884Marek JakubRotter Apple8600:49:3124,10
15MB394Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:5524,05
4MD40111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:1277,77
14MA4155Šilpert PavelRD Cyklo8300:50:2219,36
15MA4239Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:2319,27
16MB4391Simon PetrPolička7200:50:4519,44
5MD4469Bubeníček JiříSkuhrov n. B.5100:50:4775,18
17MB4544Vebr MichalČeská Třebová7800:51:1616,58
18MB4659Vacek JiříDlouhá Třebová7700:52:0312,25
6MD4780Šverc MiroslavDědkostav Potštejn5200:53:0664,93
19MB4817Žemlička MilanIsolit - Bravo7100:53:573,00
16MA4975Veverka PavelDlouhá Třebová8800:54:113,00
17MA50109Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:54:483,00
18MA5127Černohous PavelJBL-Standa tým7900:55:053,00
20MB5250Němec RadekLitomyšl7700:55:503,00
19MA5377Naiman PavelLukavice 618500:56:153,00
20MA5432Štruml JakubJablonné nad Orlicí7900:58:573,00
6MC5533Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:01:0119,46
21MA5666Finiak RomanJablonné nad Orlicí9301:01:403,00
7MD57107Kubín JosefJablonné nad Orlicí5001:03:1120,29
8MD5814Štěpánek KvidoJBL5701:05:1710,99
21MB59118Šafr JiříVysoké Mýto7701:06:413,00
22MA6012Randus Martin7901:06:443,00
9MD6134Tomek StanislavZáměstí, Choceň5601:06:484,28

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:34:44101,46
2MA245Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:58100,13
3MB397Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:35:1698,41
4MB4116Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:36:0194,13
5MJ526Pešava JanAO Jablonné0000:36:5788,79
6MB67Hejl RadekLetohrad7200:37:1587,08
7MA752Chlupáč DominikHradec Králové9300:37:5982,88
8MB874Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:38:0682,22
9MB918Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:38:5677,45
10MA1056Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:4173,17
11MB1181Uchytil MilanKPA Pardubice7400:39:4472,88
12MC1299Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1470,02
13MB1341Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:1769,74
14MA1440Moravec JiříJM Team9600:40:5266,40
15MA159Kapalčík ŠimonMistrovice9500:42:5954,30
16MC1622Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:3650,78
17MD1778Bláha MilanAF Křovice5700:43:4350,11
18MA1871Wiedermann Onřej3D Fitness RT8800:43:4549,92
19MA1923Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:43:4849,63
20MB2087Mařík Jiří3D Fitness RT7200:43:5249,25
21MB2198Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:44:0248,30
22MA225Čermák PetrPocemkamdeš8700:44:2845,82
23MB2386Fogl MarekJBL-Standa tým7200:44:3645,06
24MB2472Strnad Tomáš3D Fitness RT6900:44:4144,59
25MB2521Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:44:4544,20
26MJ2638Moravec JakubJM Team Letohrad9900:44:5343,44
27MD2779Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:2240,68
28MB2825Pondělíček PetrJBL-Standa tým7500:46:0436,68
29MD2967Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:2734,49
30MC30119Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:46:4033,25
31MA31105Najman ZdeněkLetohrad9500:47:1230,20
32MC3289Novotný Luděk3D Fitness RT6200:47:2329,15
33MA33117Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:47:3927,63
34MJ3493Simon JakubPolička0000:47:5426,20
35MB3553Hampl AloisOstrov7000:47:5626,01
36MA3613Vaníček MartinPocemkamdeš8400:48:3022,77
37MC37115Hruban JanČeská Třebová6600:48:3822,01
38MA3884Marek JakubRotter Apple8600:49:3116,96
39MB394Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:5514,67
40MD40111Dostál LadislavMoravská Třebová5600:50:1213,05
41MA4155Šilpert PavelRD Cyklo8300:50:2212,10
42MA4239Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:2312,00
43MB4391Simon PetrPolička7200:50:459,91
44MD4469Bubeníček JiříSkuhrov n. B.5100:50:479,72
45MB4544Vebr MichalČeská Třebová7800:51:166,95
46MB4659Vacek JiříDlouhá Třebová7700:52:033,00
47MD4780Šverc MiroslavDědkostav Potštejn5200:53:063,00
48MB4817Žemlička MilanIsolit - Bravo7100:53:573,00
49MA4975Veverka PavelDlouhá Třebová8800:54:113,00
50MA50109Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:54:483,00
51MA5127Černohous PavelJBL-Standa tým7900:55:053,00
52MB5250Němec RadekLitomyšl7700:55:503,00
53MA5377Naiman PavelLukavice 618500:56:153,00
54MA5432Štruml JakubJablonné nad Orlicí7900:58:573,00
55MC5533Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:01:013,00
56MA5666Finiak RomanJablonné nad Orlicí9301:01:403,00
57MD57107Kubín JosefJablonné nad Orlicí5001:03:113,00
58MD5814Štěpánek KvidoJBL5701:05:173,00
59MB59118Šafr JiříVysoké Mýto7701:06:413,00
60MA6012Randus Martin7901:06:443,00
61MD6134Tomek StanislavZáměstí, Choceň5601:06:483,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA194Vévodová MartinaAk Perná9000:12:21106,19
2ZA2103Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:12:33103,05
3ZB568Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:13:2090,76
4ZA6102Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:3886,05
5ZC785Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:5980,56
6ZC1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:14:3571,14
7ZA1188Novotná Dora3D Fitness RT9700:14:4169,57
8ZB1270Mannlová JanaIscarex8000:14:5067,22
9ZB1331Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:15:0064,60
10ZB1463Svobodová MartinaAZAS -Dolní Čermná7900:15:1760,16
11ZB1520Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:15:2957,02
12ZB1643Vebrová MonikaČeská Třebovíá7900:15:3156,50
13ZB1796Barnetová MonikaLetohrad8100:15:4253,62
14ZC1851Šedová JanaSruby7300:16:2243,16
15ZC1983Jirásková EvaTJ Maratostav Úpice6400:16:3140,80
16ZJ2095Moravcová DenisaLetohrad9900:16:3240,54
17ZA2282Jirásková BáraIscarex Česká Třebová9100:17:3623,80
18ZB23114Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:3823,28
19ZB2429Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:18:0316,74
20ZD2648Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:18:1713,08
21ZA2862Kosková IvaTěchonín8500:19:063,00
22ZD29113Dostálová EvaMoravská Třebová5900:19:233,00
23ZA3035Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:19:263,00
24ZA31106Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:19:283,00
25ZA3565Pikha LyudmylaJablonné nad Orlicí8400:20:523,00
26ZD3628Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:21:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobry den.Po tomto zavode jste meho syna Ondreje Chaloupka rocnik 07.zapsaly jako noveho zavodnika. Diky tomu je v celkovem poradi dvakrat.Dekuji Chaloupek
jichal74
Chaloupek opraven.
team
Dobrý den, prosím - není pravda, že by se v tomto závodě nezúčastnila v kategorii "Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)" žádná závodnice. Naše dcera se umístila na třetím místě, proběhlo běžné vyhlášení s cenami, ale zde neuvedeno... Matějková
enaya
Doplnena kategorie zakyne r. 2007-2008
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód