Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

1.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 1.9.2018
  • zobrazeno již 656x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E
  • pořadatel: Orel Jednota Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně
Trasa vede od startu (366 m n. m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m n. m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu k absolvování druhého okruhu nebo běhu do cíle v místě startu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

https://strazny.webnode.cz/propozice/

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.9.2021Strážný nahoru a dolu54
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58

Statistika závodu Strážný - nahoru a dolů

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 669

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil6410
Mlynář Petr719
Nechvílová Miroslava608
Čáp Bohuslav518
Sedláček Roman648
Matyášová Jana658
Tomíšek Jindřich397
Vacek Martin697
Černá Markéta707
Šrůtek Stanislav587
Stránský Aleš607
Živný Marek917
Chlubna Jan847
Jirásková Eva647
Ožana Václav646
Hejl Radek726
Sadílek Ota466
Borek Petr706
Vraštilová Miloslava566
Sejkorová Lenka636
Adamec Milan776
Dušek Pavel706
Belobrad Ivan666
Grätz Luděk586
Krátký František435
Tlapák Jaroslav875
Dryml Mojmír865
Krátká Anna695
Hochman Zdeněk855
Zachař Jiří725
Radiměřský Karel875
Hronek Jaroslav915
Málková Anna635
Plíva Vojtěch875
Pechek František535
Scheuer Jan665
Juránek Stanislav874
Skalický Josef624
Nehybka Josef954
Maříková Zuzana974
Dvořák Pavel824
Brtník Jiří524
Dušková Lenka804
Scherrer Jaroslav604
Juránek Stanislav564
Kunc Josef604
Sedláček Pavel534
Limburský Jan014
Šimůnková Pavla774
Keprtová Miloslava484

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:18136,61
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5597,01
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0266,38
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924,79
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:26122,39
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5293,42
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5584,19
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:37103,16
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4398,42
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4398,42
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2095,76
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0088,57
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4785,19
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0879,36
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4276,91
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1974,25
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0271,16
11MA18220Turek Martin-8000:54:3864,26
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0362,46
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0640,67
-MA-230Štěpánek RadekOrel Obřany / RSFK98DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:28104,35
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:32100,04
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3895,60
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:0781,54
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5278,52
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5478,38
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0777,51
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3755,30
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3347,50
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5633,84
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3431,29
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:123,00
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:55107,81
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:43101,15
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2791,03
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3386,96
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3383,26
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3579,43
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0077,89
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0877,40
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2365,37
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2032,24
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:383,00
Muži D 60-69 let (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:21107,09
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0197,15
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1595,76
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4492,88
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0484,93
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3370,12
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5062,46
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5749,84
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5520,23
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:523,00
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:563,00
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:14131,36
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:05102,55
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2966,09
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3450,90
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5239,57
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:08105,43
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:10102,19
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1892,38
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3391,60
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:3472,76
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:35125,40
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:56110,68
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4563,92
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4553,76
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5639,60
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4430,12
-ZB-234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:15113,65
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5595,21
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1091,14
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:126,40
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:373,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:23123,05
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:29106,32
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1470,63
Lidový běh - ŽENY (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
Lidový běh - MUŽI (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:18136,61
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:21107,09
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5597,01
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0197,15
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:14131,36
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1595,76
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4492,88
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0484,93
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3370,12
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0266,38
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:26122,39
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5062,46
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:05102,55
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5749,84
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:23123,05
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5293,42
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924,79
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5520,23
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2966,09
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:29106,32
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5584,19
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3450,90
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:523,00
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5239,57
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1470,63
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:563,00
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:37103,16
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4398,42
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4398,42
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2095,76
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:28104,35
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0088,57
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:32100,04
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4785,19
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3895,60
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0879,36
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:35125,40
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4276,91
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:55107,81
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1974,25
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0271,16
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:43101,15
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:0781,54
11MA18220Turek Martin-8000:54:3864,26
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5278,52
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5478,38
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0362,46
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0777,51
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:56110,68
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2791,03
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:15113,65
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3386,96
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3383,26
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3579,43
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0077,89
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0640,67
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0877,40
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3755,30
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:08105,43
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3347,50
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5595,21
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:10102,19
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2365,37
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1091,14
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5633,84
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1892,38
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3391,60
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3431,29
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4563,92
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2032,24
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:3472,76
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4553,76
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:123,00
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5639,60
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4430,12
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:126,40
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:373,00
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:383,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:37103,16
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4398,42
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4398,42
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2095,76
5MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2890,87
6MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0088,57
7MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3286,26
8MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4785,19
9MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3881,52
10MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0879,36
11MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4276,91
12MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5575,98
13MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1974,25
14MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0271,16
15MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4368,21
16MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:0766,49
17MA18220Turek Martin-8000:54:3864,26
18MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5263,25
19MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5463,11
20MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0362,46
21MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0762,17
22MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2756,42
23MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3351,67
24MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3347,36
25MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3542,90
26MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0041,10
27MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0640,67
28MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0840,52
29MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3738,44
30MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3330,10
31MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2326,50
32MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5615,50
33MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3412,77
34MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:203,00
35MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:123,00
36MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:35112,16
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5696,32
3ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1591,52
4ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0873,74
5ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5570,89
6ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1069,98
7ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1066,34
8ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1858,57
9ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3357,66
10ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4546,00
11ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:3435,75
12ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4535,08
13ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5619,85
14ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:449,65
15ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:123,00
16ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:373,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ztráty a nálezy : 2 deštníky a jedna sportovní bunda, kdo postrádá? Jsou nalezené u mě
mlynar7
Super jako každý rok :
mordreaud

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód