Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

6.10.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 6.10.2018
  • zobrazeno již 699x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: Cross Country Team Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

přes internet na www.xct.cz nebo e-mail
nebo na místě v den závodu od 8:00 hodin, poslední přihlášky nejpozději 30 minut před startem

Startovné

děti a žactvo 20,- Kč pro předem přihlášené do 4.10.2018, po tomto termínu a při prezentaci 30,- Kč
dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 4.10.2018, po tomto termínu a při prezentaci 130,- Kč

Popis tratě

děti a žáci absolvují závod na okruzích od 180 m do 1 km
dorost a dospělí absolvují závod na 2 km okruhu
tratě vedou převážně po loukách a polních cestách

Ceny pro vítěze

závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu
všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek
hodnota věcných cen celkem cca 10 000

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Ing. Jaroslav Knápek
tel. 724 058 779

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2015 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D013Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:11-
2D0233Kristejnnová ŠarlotaSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:13-
3D0336Kubištová JohankaHeroltice Hasiči1500:00:14-
4D0430Hanušová ErikaKU Jablonné nad Orlicí1600:00:15-
5D052Dreslerová AmálieXCT.CZ1600:00:19-
6D061Brixová NikolNiki1600:00:30-
7D0727Andrla Tomáš1700:01:00-
Chlapci r. 2013-14 (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1126Barvínek ŠtěpánATLETIKA ŽAMBERK1300:00:36-
2C1210Klein RadimSK Štíty1300:00:38-
3C138Kaplan MaxSruby1400:00:43-
4C147Petr RostislavČeská Třebová1400:00:47-
Děvčata r. 2013-14 (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1523Bílá EmmaXCT.CZ1300:00:49-
2D164Jandejsková EliškaATLETIKA TJ LANŠKROUN1400:00:52-
3D1724Koutníková Viktorie1300:00:54-
4D186Hejlová EllaLetohrad1300:00:57-
5D1937Kubištová AnnaHeroltice Hasiči1300:00:58-
6D1105Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:01:00-
Chlapci r. 2011-12 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2116Svojanovský MiroslavRudoltice1100:02:02-
2C2234Brusenbauch AlanISCAREX JUNIOR TEAM1100:02:04-
3C2335Razým MatyášTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ1100:02:05-
4C2420Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:02:07-
5C2528Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:10-
6C2621Strnad JanKB Letohrad1100:02:13-
7C2819Suchodol KryštofKB Letohrad1100:02:17-
8C21022Vácha JanKB Letohrad1100:02:19-
9C21218Dresler LukášXCT.CZ1100:02:31-
10C21331Štěch JakubBIATLON LETOHRAD1200:02:33-
11C21425Teichmann Martin1200:02:35-
12C21529Dušek AdamKB Letohrad1200:02:37-
Děvčata r. 2011-12 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2715Hegerová TerezaATLETIKA TJ LANŠKROUN1100:02:15-
2D2913Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:17-
3D21114Skalická NelaActivity Lanškroun1100:02:29-
4D21612Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:39-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11176Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:52109,53
2M12157Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0397,67
3M15171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:0792,80
4M16160Zářecký MarekISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:1287,26
5M17164Resler FilipATLETIKA TJ LANŠKROUN0900:03:1881,27
6M110166Rybička DominikIscarex Junior Team ČT0900:03:2177,51
7M11269Jandejsek MichaelATLETIKA TJ LANŠKROUN0900:03:2672,74
8M11468Dušek OndřejKB Letohrad1000:03:2969,09
9M117172Minář Martin1000:03:3562,22
10M11970Čížek MartinVlci Nasavrci0900:03:3859,00
11M12067Váně JakubATLETIKA TJ LANŠKROUN1000:03:3858,45
12M124151Költö TobiasKB Letohrad1000:03:4452,80
13M12571Píša JanSlimáci Chrudimáci0900:03:4550,80
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13154Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:06105,49
2Z1455Málková LucieKB Letohrad1000:03:07104,44
3Z18167Krejčí MagdalenaAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ1000:03:2190,07
4Z1956Vaníčková ŠtěpánkaKB Letohrad1000:03:2189,65
5Z111153Fišerová BeátaTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ1000:03:2189,12
6Z11362Stará EmmaKB Letohrad0900:03:2783,46
7Z11560Ferancová VendulaKB Letohrad0900:03:2981,05
8Z11666Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:03:3475,49
9Z11864Stratilová EliškaKB Letohrad0900:03:3574,54
10Z12159Stratilová AničkaKB Letohrad1000:03:3970,76
11Z12254Prchalová MagdalénaKB Letohrad1000:03:4168,67
12Z12353Menzelová DenisaKB Letohrad1000:03:4267,62
13Z12658Knápková AnežkaKB Letohrad1000:03:4663,11
14Z127169Křivohlávková Viktorie1000:03:5752,19
15Z128168Krejčí JolanaAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ1000:03:5751,36
16Z12965Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:03:5950,20
17Z13061Koutníková RozárieKB Letohrad0900:04:0049,15
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21100Knápek ŠimonKB Letohrad0700:04:34102,26
2M2286Heger ŠimonAtleltika TJ Lanškroun0800:04:37100,39
3M2399Málek MichaelKB Letohrad0700:04:4197,35
4M2590Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4594,03
5M2787Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:5090,63
6M28152Teichmann Viktor0700:04:5289,04
7M21091Strnad VítKB Letohrad0800:04:5487,74
8M21296Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:5885,21
9M21398Řehák MarekISCAREX JUNIOR TEAM, Č.Třebová0700:04:5884,92
10M21497Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:5984,05
11M216174Krištof JanAltetika Polička0700:05:0282,39
12M221163Razým DanielTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ0800:05:1572,49
13M22592Vacek JakubKB Letohrad0800:05:2764,25
14M229170Kosek Michael0700:05:4054,42
15M23194Adamec FilipKB Letohrad0800:05:4650,08
16M23288Šedivý EliášKB Letohrad0800:05:5146,54
17M233173Háp MatoušAtletika Polička0800:05:5543,65
18M23495Pecháček DominikKB Letohrad0800:05:5642,78
19M23693Palán ŠimonKB Letohrad0800:06:1827,32
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2473Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:42104,18
2Z26161Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:4899,44
3Z2983Kubíčková NinaKB Letohrad0700:04:5396,38
4Z21080Petrová ŠtěpánkaISCAREX JUNIOR TEAM0700:04:5495,47
5Z21584Hegerová RozálieKB Letohrad0700:05:0091,64
6Z217165Marešová TerezaATLETIKA TJ LANŠKROUN0700:05:0587,88
7Z21878Štruncová EllaKB Letohrad0800:05:0786,28
8Z219156Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:1084,75
9Z220158Součková NikolAK Moravská Třebová0700:05:1580,92
10Z22274Urbánková EvaAK-Moravská Třebová0800:05:1879,11
11Z223159Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team ČT0800:05:2276,39
12Z224175Hubálková KristýnaATLETIKA TJ LANŠKROUN0700:05:2574,23
13Z22676Grossmannová LucieKB Letohrad0800:05:2872,21
14Z22777Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:2871,66
15Z22875Vaníčková BarboraKB Letohrad0800:05:3368,11
16Z23081Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:4262,33
17Z235155Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:05:5751,53
18Z23782Kaplanová KarolínaSruby0700:06:579,89
19Z238162Nunová Markéta0700:07:203,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Štantejský MatějIscarex ČT0500:09:05104,87
2M32121Bureš JosefISCAREX TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0600:09:06104,51
3M33107Mikyska FillipKB Letohrad0600:09:4490,63
4M34105Seidl LukášSK BOBRUŠKA0500:09:4988,87
5M35106Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:5287,83
6M37109Suchomel FrantišekKB Letohrad0600:10:0084,85
7M312108Barvínek DanielKB Letohrad0600:10:5764,48
8M315110Tobiáš JáchymKB Letohrad0600:13:0419,12
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36104Moskvová AgátaKB Letohrad0500:09:58105,71
2Z38118Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:10:1799,50
3Z39124Hejlová KatkaIscarex Junior Team ČT0600:10:3294,79
4Z310103Kubová LucieKB Letohrad0600:10:3494,20
5Z311102Lánová TerezaKB Letohrad0600:10:5686,92
6Z313101Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:11:2976,13
7Z314120Bednářová NatálieSokol Klášterec n. Orlicí0600:11:3175,42
8Z316119Zvercová Zdislava0500:13:1840,90
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Škrobánek JaroslavKB Letohrad0400:14:34101,54
2M42115Rybka LukášKB Letohrad0400:14:35101,38
3M43113Vacek MichalISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0400:14:5397,08
4M44116Schless AdamKB Letohrad0400:15:5882,50
5M47114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:5655,66
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45111Serbousková SáraISCAREX Junior Team Č.T.0400:16:13123,84
2Z46112Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:17:08113,75
3Z48123Minářová Mariana0300:21:5262,42
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Gregora FilipActivity Lanškroun0200:17:56100,00
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z521Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:18:41115,10
2Z533Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:4484,90
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ84Moravec JakubJM Team Letohrad9900:35:54100,00
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kubíček JanTJ JISKRA LITOMYŠL8700:29:32132,35
2MA434Ondrášek PavelVltava Fundowski Team9200:31:32121,02
3MA1829Haltmar LukášHEROLTICE9100:44:3846,63
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Hejl RadekLetohrad7200:29:57119,91
2MB313Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:30:40115,57
3MB1127Hampl Alois7000:39:0964,51
4MB1310Němec RadekLitomyšl7700:40:4255,19
5MB1411Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:5054,45
6MB1518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:3937,47
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC523Stránský AlešČeská Třebová6000:32:17118,02
2MC933Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:36:3094,25
3MC1019Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:37:3987,73
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD125Kubišta OtoISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ5300:28:01110,21
2MD235Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:03109,98
3MD424Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:3179,81
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME726Hrobař RudolfSKP Rychnov N.Kn.4700:37:34100,00
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA196Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:45:57100,00
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB68Dušková LenkaISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ8000:34:29111,51
2ZB737Nováková BarboraSokol Kunvald8300:35:33105,72
3ZB1228Barvínková RomanaATLETIKA ŽAMBERK7900:39:4582,77
4ZB1638Mannlová JanaIscarex8000:44:1658,06
5ZB1731Kubištová IvaHEROLTICE7400:44:3756,09
6ZB2015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:5310,97
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC316Šedová JanaSruby7300:31:59100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD536Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:56125,13
2ZD620Sejkorová LenkaIscarex6300:34:53114,74
3ZD830Keprtová MiloslavaISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ4800:45:1060,13
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D013Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:11-
2D0233Kristejnnová ŠarlotaSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:13-
3D0336Kubištová JohankaHeroltice Hasiči1500:00:14-
4D0430Hanušová ErikaKU Jablonné nad Orlicí1600:00:15-
5D052Dreslerová AmálieXCT.CZ1600:00:19-
6D061Brixová NikolNiki1600:00:30-
7D0727Andrla Tomáš1700:01:00-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1126Barvínek ŠtěpánATLETIKA ŽAMBERK1300:00:36-
2C1210Klein RadimSK Štíty1300:00:38-
3C138Kaplan MaxSruby1400:00:43-
4C147Petr RostislavČeská Třebová1400:00:47-
1D1523Bílá EmmaXCT.CZ1300:00:49-
2D164Jandejsková EliškaATLETIKA TJ LANŠKROUN1400:00:52-
3D1724Koutníková Viktorie1300:00:54-
4D186Hejlová EllaLetohrad1300:00:57-
5D1937Kubištová AnnaHeroltice Hasiči1300:00:58-
6D1105Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:01:00-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2116Svojanovský MiroslavRudoltice1100:02:02-
2C2234Brusenbauch AlanISCAREX JUNIOR TEAM1100:02:04-
3C2335Razým MatyášTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ1100:02:05-
4C2420Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:02:07-
5C2528Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:02:10-
6C2621Strnad JanKB Letohrad1100:02:13-
1D2715Hegerová TerezaATLETIKA TJ LANŠKROUN1100:02:15-
7C2819Suchodol KryštofKB Letohrad1100:02:17-
2D2913Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:17-
8C21022Vácha JanKB Letohrad1100:02:19-
3D21114Skalická NelaActivity Lanškroun1100:02:29-
9C21218Dresler LukášXCT.CZ1100:02:31-
10C21331Štěch JakubBIATLON LETOHRAD1200:02:33-
11C21425Teichmann Martin1200:02:35-
12C21529Dušek AdamKB Letohrad1200:02:37-
4D21612Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:39-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11176Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:52109,53
2M12157Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0397,67
1Z13154Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:06105,49
2Z1455Málková LucieKB Letohrad1000:03:07104,44
3M15171Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:0792,80
4M16160Zářecký MarekISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:1287,26
5M17164Resler FilipATLETIKA TJ LANŠKROUN0900:03:1881,27
3Z18167Krejčí MagdalenaAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ1000:03:2190,07
4Z1956Vaníčková ŠtěpánkaKB Letohrad1000:03:2189,65
6M110166Rybička DominikIscarex Junior Team ČT0900:03:2177,51
5Z111153Fišerová BeátaTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ1000:03:2189,12
7M11269Jandejsek MichaelATLETIKA TJ LANŠKROUN0900:03:2672,74
6Z11362Stará EmmaKB Letohrad0900:03:2783,46
8M11468Dušek OndřejKB Letohrad1000:03:2969,09
7Z11560Ferancová VendulaKB Letohrad0900:03:2981,05
8Z11666Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:03:3475,49
9M117172Minář Martin1000:03:3562,22
9Z11864Stratilová EliškaKB Letohrad0900:03:3574,54
10M11970Čížek MartinVlci Nasavrci0900:03:3859,00
11M12067Váně JakubATLETIKA TJ LANŠKROUN1000:03:3858,45
10Z12159Stratilová AničkaKB Letohrad1000:03:3970,76
11Z12254Prchalová MagdalénaKB Letohrad1000:03:4168,67
12Z12353Menzelová DenisaKB Letohrad1000:03:4267,62
12M124151Költö TobiasKB Letohrad1000:03:4452,80
13M12571Píša JanSlimáci Chrudimáci0900:03:4550,80
13Z12658Knápková AnežkaKB Letohrad1000:03:4663,11
14Z127169Křivohlávková Viktorie1000:03:5752,19
15Z128168Krejčí JolanaAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ1000:03:5751,36
16Z12965Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:03:5950,20
17Z13061Koutníková RozárieKB Letohrad0900:04:0049,15
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21100Knápek ŠimonKB Letohrad0700:04:34102,26
2M2286Heger ŠimonAtleltika TJ Lanškroun0800:04:37100,39
3M2399Málek MichaelKB Letohrad0700:04:4197,35
1Z2473Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:42104,18
4M2590Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4594,03
2Z26161Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:4899,44
5M2787Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:5090,63
6M28152Teichmann Viktor0700:04:5289,04
3Z2983Kubíčková NinaKB Letohrad0700:04:5396,38
4Z21080Petrová ŠtěpánkaISCAREX JUNIOR TEAM0700:04:5495,47
7M21091Strnad VítKB Letohrad0800:04:5487,74
8M21296Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:5885,21
9M21398Řehák MarekISCAREX JUNIOR TEAM, Č.Třebová0700:04:5884,92
10M21497Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:5984,05
5Z21584Hegerová RozálieKB Letohrad0700:05:0091,64
11M216174Krištof JanAltetika Polička0700:05:0282,39
6Z217165Marešová TerezaATLETIKA TJ LANŠKROUN0700:05:0587,88
7Z21878Štruncová EllaKB Letohrad0800:05:0786,28
8Z219156Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:1084,75
9Z220158Součková NikolAK Moravská Třebová0700:05:1580,92
12M221163Razým DanielTJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ0800:05:1572,49
10Z22274Urbánková EvaAK-Moravská Třebová0800:05:1879,11
11Z223159Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team ČT0800:05:2276,39
12Z224175Hubálková KristýnaATLETIKA TJ LANŠKROUN0700:05:2574,23
13M22592Vacek JakubKB Letohrad0800:05:2764,25
13Z22676Grossmannová LucieKB Letohrad0800:05:2872,21
14Z22777Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:2871,66
15Z22875Vaníčková BarboraKB Letohrad0800:05:3368,11
14M229170Kosek Michael0700:05:4054,42
16Z23081Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:4262,33
15M23194Adamec FilipKB Letohrad0800:05:4650,08
16M23288Šedivý EliášKB Letohrad0800:05:5146,54
17M233173Háp MatoušAtletika Polička0800:05:5543,65
18M23495Pecháček DominikKB Letohrad0800:05:5642,78
17Z235155Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:05:5751,53
19M23693Palán ŠimonKB Letohrad0800:06:1827,32
18Z23782Kaplanová KarolínaSruby0700:06:579,89
19Z238162Nunová Markéta0700:07:203,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Štantejský MatějIscarex ČT0500:09:05104,87
2M32121Bureš JosefISCAREX TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0600:09:06104,51
3M33107Mikyska FillipKB Letohrad0600:09:4490,63
4M34105Seidl LukášSK BOBRUŠKA0500:09:4988,87
5M35106Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:5287,83
1Z36104Moskvová AgátaKB Letohrad0500:09:58105,71
6M37109Suchomel FrantišekKB Letohrad0600:10:0084,85
2Z38118Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:10:1799,50
3Z39124Hejlová KatkaIscarex Junior Team ČT0600:10:3294,79
4Z310103Kubová LucieKB Letohrad0600:10:3494,20
5Z311102Lánová TerezaKB Letohrad0600:10:5686,92
7M312108Barvínek DanielKB Letohrad0600:10:5764,48
6Z313101Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:11:2976,13
7Z314120Bednářová NatálieSokol Klášterec n. Orlicí0600:11:3175,42
8M315110Tobiáš JáchymKB Letohrad0600:13:0419,12
8Z316119Zvercová Zdislava0500:13:1840,90
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41117Škrobánek JaroslavKB Letohrad0400:14:34101,54
2M42115Rybka LukášKB Letohrad0400:14:35101,38
3M43113Vacek MichalISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ0400:14:5397,08
4M44116Schless AdamKB Letohrad0400:15:5882,50
1Z45111Serbousková SáraISCAREX Junior Team Č.T.0400:16:13123,84
2Z46112Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:17:08113,75
5M47114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:5655,66
3Z48123Minářová Mariana0300:21:5262,42
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Gregora FilipActivity Lanškroun0200:17:56100,00
1Z521Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:18:41115,10
2Z533Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:4484,90
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD125Kubišta OtoISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ5300:28:01110,21
2MD235Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:03109,98
1ZC316Šedová JanaSruby7300:31:59100,00
3MD424Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:3179,81
1ZD536Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:56125,13
2ZD620Sejkorová LenkaIscarex6300:34:53114,74
1ME726Hrobař RudolfSKP Rychnov N.Kn.4700:37:34100,00
3ZD830Keprtová MiloslavaISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ4800:45:1060,13
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kubíček JanTJ JISKRA LITOMYŠL8700:29:32132,35
1MB217Hejl RadekLetohrad7200:29:57119,91
2MB313Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:30:40115,57
2MA434Ondrášek PavelVltava Fundowski Team9200:31:32121,02
1MC523Stránský AlešČeská Třebová6000:32:17118,02
1ZB68Dušková LenkaISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ8000:34:29111,51
2ZB737Nováková BarboraSokol Kunvald8300:35:33105,72
1MJ84Moravec JakubJM Team Letohrad9900:35:54100,00
2MC933Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:36:3094,25
3MC1019Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:37:3987,73
3MB1127Hampl Alois7000:39:0964,51
3ZB1228Barvínková RomanaATLETIKA ŽAMBERK7900:39:4582,77
4MB1310Němec RadekLitomyšl7700:40:4255,19
5MB1411Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:5054,45
6MB1518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:3937,47
4ZB1638Mannlová JanaIscarex8000:44:1658,06
5ZB1731Kubištová IvaHEROLTICE7400:44:3756,09
3MA1829Haltmar LukášHEROLTICE9100:44:3846,63
1ZA196Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:45:57100,00
6ZB2015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:5310,97
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Kubíček JanTJ JISKRA LITOMYŠL8700:29:32103,42
2MB217Hejl RadekLetohrad7200:29:57100,69
3MB313Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:30:4095,89
4MA434Ondrášek PavelVltava Fundowski Team9200:31:3290,13
5MC523Stránský AlešČeská Třebová6000:32:1785,11
6MJ84Moravec JakubJM Team Letohrad9900:35:5461,09
7MC933Boháč ZamotákMěstské Lesy Vysoké Mýto6800:36:3057,04
8MC1019Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:37:3949,34
9MB1127Hampl Alois7000:39:0939,37
10MB1310Němec RadekLitomyšl7700:40:4229,06
11MB1411Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:5028,23
12MB1518Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:399,45
13MA1829Haltmar LukášHEROLTICE9100:44:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB68Dušková LenkaISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ8000:34:29111,51
2ZB737Nováková BarboraSokol Kunvald8300:35:33105,72
3ZB1228Barvínková RomanaATLETIKA ŽAMBERK7900:39:4582,77
4ZB1638Mannlová JanaIscarex8000:44:1658,06
5ZB1731Kubištová IvaHEROLTICE7400:44:3756,09
6ZA196Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:45:5748,87
7ZB2015Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:52:5310,97

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý večer. Prosím o správný název klubu u Chaloupka Ondřeje - Atletika TJ Lanškroun a připsání bodů ke správnému klubu. Děkuji
pavel.resler
Chaloupek opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód