Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

1.12.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 1.12.2018
  • zobrazeno již 777x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
Tel. 608 570 123

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1479

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4619
Keprtová Miloslava4817
Stránský Aleš6016
Šebek Michal8416
Ptáček Ondřej8916
Vacek Martin6916
Krupička Miroslav5315
Švec Miroslav5214
Svatoš Otakar3414
Doleček Josef7913
Šafář Jaroslav5113
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Šimůnek Jan4912
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Dušková Lenka8011
Štyndl Miroslav5711
Jirásková Eva6411
Sejkorová Lenka6310
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Ptáček Jakub969
Ptáček František919
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček Josef878
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Kubišta Oto538
Kačerovský Michal698
Razým Jan577
Černá Markéta707
Jirásková Bára917
Sadílek Jindřich737
Borek Petr707
Ehrig Rudolf487
Vítek Miroslav727
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Stránská Michaela977
Buriánek Roman657
Sedláček Roman647
Pilgr Luděk767

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ437Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:47117,36
2MJ1657Kuschner Tadeᚊumperk0600:18:4995,10
3MJ2448Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3187,53
4MJ3572Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:3975,25
5MJ4273Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:4263,70
6MJ6953Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:28:063,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2515Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:19:35111,76
2ZJ4427Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:0288,24
Muži A 20-39 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:14105,83
2MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5697,47
3MA631Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0096,70
4MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2292,35
5MA1036Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:3589,72
6MA1129Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5885,21
7MA1274Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:18:0184,61
8MA1460Motl LiborHněvkov8400:18:0982,90
9MA1546Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:1881,27
10MA2755Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:19:4563,76
11MA4354Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:21:4939,20
12MA4869Klusoň OldřichDannyho smečka8000:22:3030,94
13MA528Launer MartinTJ Luková8000:23:0823,29
14MA6271Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:573,00
15MA6433Motyčka LiborKocanda7900:25:593,00
Muži B 40-49 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB218Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:25111,73
2MB312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:43108,30
3MB2064Kalousek JanHradec Králové7100:19:1179,97
4MB2970Polák TomášSK Tatenice7200:19:5072,51
5MB3049Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:5172,42
6MB3119Simon PetrPolička7200:19:5272,26
7MB3475Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1268,36
8MB4044Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:21:3452,72
9MB4720Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:2942,19
10MB5035Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:22:5237,85
11MB5445Rybka RudolfJUDO ČT7200:23:1633,24
12MB5579Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1832,86
13MB6839Zelinka MichalSpartan Svitavy7300:28:003,00
14MB803Patočka RomanKD Pohostinství7300:34:373,00
Muži C 50-59 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC711Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:01108,69
2MC928Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:28103,65
3MC1710Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:5387,66
4MC196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:0485,65
5MC2161Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:1284,08
6MC3256Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:20:0873,66
7MC3662Hruban JanČeská Třebová6600:21:0463,22
Muži D 60 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2647Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:19:37112,78
2MD2823Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:50110,74
3MD5351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:10121,61
4MD5626Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:2576,48
5MD6116Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:5262,64
6MD6542Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:26:0399,50
7MD6768Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:3945,58
8MD7032Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:4378,89
9MD717Tučný JanMK Pardubice4700:29:1974,31
10MD7334Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:3871,84
11MD7621Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:2650,29
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1358Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:18:04121,23
2ZA3763Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1090,51
3ZA3859Kotěrová LucieLuková9000:21:2488,26
4ZA419Launerová EliškaTJ Luková8900:21:4085,56
5ZA4578Kujínková AnnaTJ Sokol Brandýs nad Labem8500:22:1679,58
6ZA4665Nokolezová EvaSRGT Česká Třebová8700:22:2178,82
7ZA5130Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:0272,09
8ZA5876Hlavatá JanaMladějov9600:24:0262,21
9ZA5980Ročňová AndreaChoceň9600:24:2757,95
10ZA752Machková IvetaKD Pohostinství9300:30:293,00
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:58102,96
2ZB2252Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:2099,08
3ZB2343Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:2797,96
4ZB3322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:09139,47
5ZB3925Fabová SylvaLanškroun7900:21:2677,27
6ZB4924Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:41119,30
7ZB5777Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:41117,24
8ZB6014Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:34110,40
9ZB6341Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:25:4732,03
10ZB6640Švecová VěraDamníkov7800:26:1327,63
11ZB7238Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:3072,36
12ZB7413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:4270,78
13ZB7766Vančáková KateřinaSRTG Česká Třebová8100:32:293,00
14ZB7867Šmídová GabrielaSRTG Česká Třebová7300:32:2941,23
15ZB791Patočková HelenaKD Pohostinství8300:34:373,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:14105,83
1MB218Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:25111,73
2MB312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:43108,30
1MJ437Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:47117,36
2MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5697,47
3MA631Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0096,70
1MC711Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:01108,69
4MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2292,35
2MC928Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:28103,65
5MA1036Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:3589,72
6MA1129Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5885,21
7MA1274Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:18:0184,61
1ZA1358Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:18:04121,23
8MA1460Motl LiborHněvkov8400:18:0982,90
9MA1546Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:1881,27
2MJ1657Kuschner Tadeᚊumperk0600:18:4995,10
3MC1710Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:5387,66
1ZB1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:58102,96
4MC196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:0485,65
3MB2064Kalousek JanHradec Králové7100:19:1179,97
5MC2161Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:1284,08
2ZB2252Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:2099,08
3ZB2343Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:2797,96
3MJ2448Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3187,53
1ZJ2515Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:19:35111,76
1MD2647Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:19:37112,78
10MA2755Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:19:4563,76
2MD2823Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:50110,74
4MB2970Polák TomášSK Tatenice7200:19:5072,51
5MB3049Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:5172,42
6MB3119Simon PetrPolička7200:19:5272,26
6MC3256Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:20:0873,66
4ZB3322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:09139,47
7MB3475Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1268,36
4MJ3572Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:3975,25
7MC3662Hruban JanČeská Třebová6600:21:0463,22
2ZA3763Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1090,51
3ZA3859Kotěrová LucieLuková9000:21:2488,26
5ZB3925Fabová SylvaLanškroun7900:21:2677,27
8MB4044Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:21:3452,72
4ZA419Launerová EliškaTJ Luková8900:21:4085,56
5MJ4273Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:4263,70
11MA4354Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:21:4939,20
2ZJ4427Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:0288,24
5ZA4578Kujínková AnnaTJ Sokol Brandýs nad Labem8500:22:1679,58
6ZA4665Nokolezová EvaSRGT Česká Třebová8700:22:2178,82
9MB4720Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:2942,19
12MA4869Klusoň OldřichDannyho smečka8000:22:3030,94
6ZB4924Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:41119,30
10MB5035Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:22:5237,85
7ZA5130Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:0272,09
13MA528Launer MartinTJ Luková8000:23:0823,29
3MD5351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:10121,61
11MB5445Rybka RudolfJUDO ČT7200:23:1633,24
12MB5579Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1832,86
4MD5626Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:2576,48
7ZB5777Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:41117,24
8ZA5876Hlavatá JanaMladějov9600:24:0262,21
9ZA5980Ročňová AndreaChoceň9600:24:2757,95
8ZB6014Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:34110,40
5MD6116Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:5262,64
14MA6271Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:573,00
9ZB6341Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:25:4732,03
15MA6433Motyčka LiborKocanda7900:25:593,00
6MD6542Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:26:0399,50
10ZB6640Švecová VěraDamníkov7800:26:1327,63
7MD6768Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:3945,58
13MB6839Zelinka MichalSpartan Svitavy7300:28:003,00
6MJ6953Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:28:063,00
8MD7032Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:4378,89
9MD717Tučný JanMK Pardubice4700:29:1974,31
11ZB7238Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:3072,36
10MD7334Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:3871,84
12ZB7413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:4270,78
10ZA752Machková IvetaKD Pohostinství9300:30:293,00
11MD7621Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:2650,29
13ZB7766Vančáková KateřinaSRTG Česká Třebová8100:32:293,00
14ZB7867Šmídová GabrielaSRTG Česká Třebová7300:32:2941,23
15ZB791Patočková HelenaKD Pohostinství8300:34:373,00
14MB803Patočka RomanKD Pohostinství7300:34:373,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:14102,67
2MB218Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:25100,48
3MB312Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:4396,85
4MJ437Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:4796,14
5MA55Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5694,18
6MA631Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:0093,39
7MC711Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:0193,21
8MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2288,97
9MC928Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:2887,75
10MA1036Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:3586,30
11MA1129Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:5881,72
12MA1274Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:18:0181,11
13MA1460Motl LiborHněvkov8400:18:0979,37
14MA1546Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:1877,70
15MJ1657Kuschner Tadeᚊumperk0600:18:4971,30
16MC1710Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:5370,47
17MC196Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:0468,30
18MB2064Kalousek JanHradec Králové7100:19:1166,82
19MC2161Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:1266,60
20MJ2448Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:19:3162,85
21MD2647Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:19:3761,60
22MA2755Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:19:4559,91
23MD2823Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:5059,00
24MB2970Polák TomášSK Tatenice7200:19:5058,92
25MB3049Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:5158,82
26MB3119Simon PetrPolička7200:19:5258,66
27MC3256Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:20:0855,34
28MB3475Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1254,53
29MJ3572Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:3949,14
30MC3662Hruban JanČeská Třebová6600:21:0444,05
31MB4044Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:21:3437,95
32MJ4273Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:4236,25
33MA4354Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:21:4934,95
34MB4720Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:2926,79
35MA4869Klusoň OldřichDannyho smečka8000:22:3026,56
36MB5035Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:22:5222,19
37MA528Launer MartinTJ Luková8000:23:0818,78
38MD5351Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:1018,38
39MB5445Rybka RudolfJUDO ČT7200:23:1617,30
40MB5579Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:1816,90
41MD5626Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:23:2515,38
42MD6116Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:523,00
43MA6271Ptáček JosefAnenská Studánka8700:24:573,00
44MA6433Motyčka LiborKocanda7900:25:593,00
45MD6542Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:26:033,00
46MD6768Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:393,00
47MB6839Zelinka MichalSpartan Svitavy7300:28:003,00
48MJ6953Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:28:063,00
49MD7032Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:433,00
50MD717Tučný JanMK Pardubice4700:29:193,00
51MD7334Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:383,00
52MD7621Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:263,00
53MB803Patočka RomanKD Pohostinství7300:34:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1358Kalousová EliškaAK Olymp Brno9800:18:04107,70
2ZB1817Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5898,14
3ZB2252Klinecká JanaMK Hlinsko8100:19:2094,16
4ZB2343Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:2793,01
5ZJ2515Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:19:3591,53
6ZB3322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:0985,45
7ZA3763Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1074,65
8ZA3859Kotěrová LucieLuková9000:21:2472,24
9ZB3925Fabová SylvaLanškroun7900:21:2671,81
10ZA419Launerová EliškaTJ Luková8900:21:4069,33
11ZJ4427Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:22:0265,50
12ZA4578Kujínková AnnaTJ Sokol Brandýs nad Labem8500:22:1662,90
13ZA4665Nokolezová EvaSRGT Česká Třebová8700:22:2162,09
14ZB4924Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:4158,48
15ZA5130Rábová MartinaČeská Třebová9200:23:0254,85
16ZB5777Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:4147,89
17ZA5876Hlavatá JanaMladějov9600:24:0244,21
18ZA5980Ročňová AndreaChoceň9600:24:2739,63
19ZB6014Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:3438,45
20ZB6341Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:25:4725,47
21ZB6640Švecová VěraDamníkov7800:26:1320,96
22ZB7238Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:29:303,00
23ZB7413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:423,00
24ZA752Machková IvetaKD Pohostinství9300:30:293,00
25ZB7766Vančáková KateřinaSRTG Česká Třebová8100:32:293,00
26ZB7867Šmídová GabrielaSRTG Česká Třebová7300:32:293,00
27ZB791Patočková HelenaKD Pohostinství8300:34:373,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód