Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2018
  • zobrazeno již 687x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1969

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538
Čechal Jaroslav618
Borek Petr708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:23100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4147Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:24121,95
2ZJ5663Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:00:2078,05
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:05109,68
2MA351Jor MartinRunsport team8700:35:29101,86
3MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5388,46
4MA824Turek Martin-8000:38:1386,60
5MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0176,55
6MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2174,69
7MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:4761,10
8MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:0354,03
9MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5349,37
10MA3265Minář MartinActivity Lanškroun8400:45:1147,70
11MA4659Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:51:1413,91
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:12104,90
2MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2498,24
3MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3996,86
4MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2381,71
5MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0872,01
6MB3013Doležal MartinSPS Sázava7000:45:0650,02
7MB3317Simon PetrPolička7200:45:3347,53
8MB3442Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:4346,61
9MB3671Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:46:2143,09
10MB3848Vebr MichalČeská Třebová7800:46:2842,45
11MB4832Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5012,70
12MB5862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:233,00
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:29111,75
2MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:30101,35
3MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1886,90
4MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1981,65
5MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:3979,93
6MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:1971,33
7MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:3470,04
8MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:46:2560,50
9MC3967Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:3559,64
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:45109,72
2MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4596,05
3MD3115Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0994,23
4MD4219Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:5077,44
5MD4527Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:4668,63
6MD5528Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1325,56
7MD5764Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2224,88
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:45143,16
2ME542Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:0791,66
3ME6055Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:05:3065,19
4ME614Tučný JanMK Pardubice4701:06:4760,59
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2614Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:31118,83
2ZA4370Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:50:1595,50
3ZA4958Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:52:4085,67
4ZA6446Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:11:0011,06
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1629Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:09124,42
2ZB4461Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3689,22
3ZB4750Richtrová HanaRun Sport Team8200:51:1786,37
4ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:03:4834,23
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:13114,41
2ZC3556Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:5698,07
3ZC4052Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:2087,52
4ZC5060Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:54:3759,90
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD216Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:23132,17
2ZD5135Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2285,82
3ZD5226Dvořáková EvaProstějov5500:56:2182,01
4ZD5338Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0675,24
5ZD6254Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:07:5237,46
6ZD638Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:10:0129,14
7ZD659Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:029,74
Trať 7,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:05109,68
1MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:12104,90
2MA351Jor MartinRunsport team8700:35:29101,86
2MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2498,24
1MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:29111,75
3MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3996,86
3MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5388,46
4MA824Turek Martin-8000:38:1386,60
2MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:30101,35
4MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2381,71
5MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0176,55
6MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2174,69
5MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0872,01
3MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1886,90
1MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:45109,72
1ZB1629Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:09124,42
1ZC1731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:13114,41
4MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1981,65
5MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:3979,93
7MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:4761,10
1ZD216Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:23132,17
1ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:45143,16
8MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:0354,03
6MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:1971,33
1MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:23100,00
1ZA2614Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:31118,83
7MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:3470,04
2MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4596,05
9MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5349,37
6MB3013Doležal MartinSPS Sázava7000:45:0650,02
3MD3115Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0994,23
10MA3265Minář MartinActivity Lanškroun8400:45:1147,70
7MB3317Simon PetrPolička7200:45:3347,53
8MB3442Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:4346,61
2ZC3556Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:5698,07
9MB3671Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:46:2143,09
8MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:46:2560,50
10MB3848Vebr MichalČeská Třebová7800:46:2842,45
9MC3967Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:3559,64
3ZC4052Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:2087,52
1ZJ4147Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:24121,95
4MD4219Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:5077,44
2ZA4370Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:50:1595,50
2ZB4461Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3689,22
5MD4527Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:4668,63
11MA4659Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:51:1413,91
3ZB4750Richtrová HanaRun Sport Team8200:51:1786,37
11MB4832Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5012,70
3ZA4958Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:52:4085,67
4ZC5060Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:54:3759,90
2ZD5135Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2285,82
3ZD5226Dvořáková EvaProstějov5500:56:2182,01
4ZD5338Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0675,24
2ME542Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:0791,66
6MD5528Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1325,56
2ZJ5663Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:00:2078,05
7MD5764Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2224,88
12MB5862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:233,00
4ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:03:4834,23
3ME6055Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:05:3065,19
4ME614Tučný JanMK Pardubice4701:06:4760,59
5ZD6254Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:07:5237,46
6ZD638Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:10:0129,14
4ZA6446Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:11:0011,06
7ZD659Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:029,74
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:05104,80
2MB220Hejl RadekLetohrad7200:35:1298,41
3MA351Jor MartinRunsport team8700:35:2996,79
4MB430Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:2491,54
5MC518Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2991,06
6MB637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3990,10
7MA745Moravec JiříJM Team Letohrad9600:37:5383,04
8MA824Turek Martin-8000:38:1381,13
9MC940Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:3079,51
10MB1066Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:2374,45
11MA1125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:40:0170,82
12MA1269Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:40:2168,92
13MB1321Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:41:0864,43
14MC1434Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:1863,47
15MD1539Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:4560,90
16MC1812Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:1957,65
17MC1953Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:3955,74
18MA2049Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:4754,98
19ME225Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:4549,44
20MA2316Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:0347,73
21MC2433Skalický JosefActivity Lanškroun6200:44:1946,20
22MJ2544Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:2345,82
23MC2768Hruban JanČeská Třebová6600:44:3444,77
24MD283Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4543,72
25MA2941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:5342,95
26MB3013Doležal MartinSPS Sázava7000:45:0641,71
27MD3115Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0941,43
28MA3265Minář MartinActivity Lanškroun8400:45:1141,23
29MB3317Simon PetrPolička7200:45:3339,13
30MB3442Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:4338,18
31MB3671Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:46:2134,55
32MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:46:2534,17
33MB3848Vebr MichalČeská Třebová7800:46:2833,88
34MC3967Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:3533,22
35MD4219Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:5020,33
36MD4527Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:469,26
37MA4659Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:51:146,59
38MB4832Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:503,15
39ME542Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:073,00
40MD5528Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:133,00
41MD5764Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:223,00
42MB5862Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:233,00
43ME6055Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:05:303,00
44ME614Tučný JanMK Pardubice4701:06:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1629Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:09102,04
2ZC1731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:13101,72
3ZD216Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:2396,24
4ZA2614Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:3190,92
5ZC3556Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:5684,27
6ZC4052Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:2072,99
7ZJ4147Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:48:2472,68
8ZA4370Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:50:1563,99
9ZB4461Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3662,35
10ZB4750Richtrová HanaRun Sport Team8200:51:1759,14
11ZA4958Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:52:4052,64
12ZC5060Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:54:3743,48
13ZD5135Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2239,96
14ZD5226Dvořáková EvaProstějov5500:56:2135,34
15ZD5338Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0627,12
16ZJ5663Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:00:2016,63
17ZB5936Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:03:483,00
18ZD6254Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:07:523,00
19ZD638Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:10:013,00
20ZA6446Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:11:003,00
21ZD659Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:023,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód