Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

8.5.2018, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
  • datum konání: 8.5.2018
  • zobrazeno již 561x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: AK Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión Pardubice - Dukla
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Okruhová trať (4 okruhy) sídlištěm Dukla s průběhem po dráze stadiónu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Internetové stránky

http://www.atletika-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.5.2019Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87

Statistika závodu Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 87

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bílý Zdeněk592
Šefcová Eva642
Leszkow Petr442
Miler Jiří752
Eliáš Petr602
Švadlenka Jan862
Janů Jan932
Vaško Milan782
Oriničová Simona782
Bayerová Lenka682
Šternerová Hana632
Smolka Aleš792
Krupička Miroslav532
Borek Petr702
Mittner Leoš712
Hladík Pavel962
Krátký Josef652
Vacarda Vladimír592
Šolc Vítězslav572
Bajer Miloslav552
Pecháček Miroslav482
Jantsch Vítězslav352
Vorel Milan402
Vacek Jiří772
Malátek Antonín772
Krátká Anna692
Dvořák Radek742
Doležal Stanislav382
Jonášová Zdeňka642
Javůrek Jiří482
Friebelová Eva622
Svědiroh Miroslav652

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37106,33
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4499,70
3MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5193,07
4MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5486,84
5MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0385,95
6MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2366,16
7MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0562,00
8MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:13108,29
9MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3928,95
10MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5291,71
11MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:14109,91
2ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:59107,01
3ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1183,08
M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4293,96
2M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1179,22
2M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1179,22
4M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2178,23
5M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3676,74
6M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3371,10
7M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5063,48
8M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5363,19
9M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1261,31
10M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5539,24
11M355294Balada JakubPardubice8200:44:0937,85
12M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:47102,95
2M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:00101,69
3M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2187,98
4M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5884,38
5M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2575,92
6M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0072,52
7M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2946,37
8M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4245,11
9M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1630,14
10M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:2917,21
11M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2411,86
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0595,37
2M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1888,27
3M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2869,80
4M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2364,45
5M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2963,87
6M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0343,07
7M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1541,90
8M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3616,53
9M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:0313,90
10M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
11M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
-M45-50Podškubka ViktorEleven Run Team73DNF-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:51105,23
2M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0893,48
3M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3890,91
4M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1582,59
5M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5579,16
6M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0578,30
7M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:4933,36
8M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:37101,29
2M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3685,93
3M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0783,28
4M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1782,42
5M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:4649,06
6M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:4643,91
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:16109,76
2M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:30103,29
3M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3786,94
4M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2677,42
5M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2977,15
6M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3366,31
7M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0873,74
2M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4570,51
3M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2062,20
4M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0747,60
5M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:4344,46
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:35111,14
2M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1296,78
3M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:1452,99
4M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:4846,77
5M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:5518,52
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:2392,08
2M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:5162,45
3M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:0061,85
4M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:5546,31
5M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:0218,06
6M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
M80 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:0973,16
2M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:2372,24
M85 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M90 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ž35 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ž40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:04100,00
Ž45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42121,22
2Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5592,51
3Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1686,27
Ž50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4770,02
2Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3956,78
3Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3843,00
Ž55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:06125,73
2Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1489,64
3Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0982,06
4Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2061,58
5Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:5955,06
6Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:4324,50
Ž60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1273,96
2Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4959,67
3Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:2617,72
Ž65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3084,63
2Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3576,40
Ž70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2157,56
2Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00
Ž75 (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37106,33
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4499,70
1M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:47102,95
2M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:00101,69
1M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4293,96
3MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5193,07
1M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0595,37
4MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5486,84
5MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0385,95
1M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:16109,76
2M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1888,27
3M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2187,98
4M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5884,38
2M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1179,22
2M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1179,22
4M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2178,23
2M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:30103,29
5M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3676,74
1M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:51105,23
5M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2575,92
6M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3371,10
1M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:37101,29
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42121,22
6M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0072,52
6MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2366,16
3M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2869,80
7M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5063,48
8M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5363,19
7MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0562,00
2M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0893,48
9M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1261,31
4M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2364,45
5M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2963,87
3M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3786,94
3M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3890,91
2M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3685,93
3M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0783,28
8MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:13108,29
4M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1582,59
4M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1782,42
4M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2677,42
5M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2977,15
5M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5579,16
6M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0578,30
1M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0873,74
7M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2946,37
8M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4245,11
2M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4570,51
10M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5539,24
6M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0343,07
1Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:06125,73
11M355294Balada JakubPardubice8200:44:0937,85
7M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1541,90
6M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3366,31
2Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5592,51
3M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2062,20
9MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3928,95
10MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5291,71
1Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:04100,00
3Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1686,27
9M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1630,14
1M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:35111,14
4M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0747,60
10M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:2917,21
8M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3616,53
5M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:4344,46
5M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:4649,06
9M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:0313,90
1ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:14109,91
11M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2411,86
6M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:4643,91
1Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4770,02
2ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:59107,01
2M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1296,78
7M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:4933,36
1M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:2392,08
2Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3956,78
2Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1489,64
1Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3084,63
10M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
3Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0982,06
3Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3843,00
3ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1183,08
2Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3576,40
7M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
1M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:0973,16
1Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1273,96
2M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:2372,24
12M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
2M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:5162,45
3M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:0061,85
4Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2061,58
2Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4959,67
1Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2157,56
11MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
5Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:5955,06
3M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:1452,99
4M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:4846,77
4M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:5546,31
11M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
8M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
6Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:4324,50
5M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:5518,52
5M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:0218,06
3Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:2617,72
2Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00
6M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Janů JanHvězda Pardubice9300:32:37104,56
2MJ22Hladík PavelHvězda Pardubice9600:33:4497,87
3M40324Khýr BronislavAC Prostějov7500:33:4797,57
4M40434Miler JiříLAWI Stars7500:34:0096,27
5M35598Exner JakubP-team Jihlava8300:34:4292,08
6MJ635Suchý MichalLAWI Stars9400:34:5191,18
7M45787Hejl RadekLetohrad7200:35:0589,78
8MJ877Hradecký JaromírSkuteč8500:35:5484,89
9MJ936Švadlenka JanLAWI Stars8600:36:0383,99
10M601042Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:1682,69
11M451181Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:1882,49
12M401297Kyrš KamilMST Jihlava7800:36:2182,19
13M401374Uchytil MilanKPA Pardubice7400:36:5878,50
14M351412Heller TomášHradec Králové8100:37:1177,20
14M351495Plšek RadekERA a.s.7900:37:1177,20
16M351659Šimák JanHradec Králové8300:37:2176,20
17M601717Smrčka MilošBK Říčany5400:37:3075,30
18M351857Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3674,70
19M50199Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:5173,20
20M402080Čáp OndřejTJ Dobruška7400:38:2569,81
21M3521101Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n./Kn.8000:38:3369,01
22M552238Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:3768,61
23M4024100Malátek AntonínPardubice7700:39:0066,31
24MJ2526Žampach MarekKPA Pardubice9100:39:2364,01
25M452616Malík VítCEWC Borovany6900:39:2863,52
26M352773Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5061,32
27M352890Rothanzl LukášPardubice8000:39:5361,02
28MJ29108Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:40:0559,82
29M503028Šourek KarelJR Running Sport6500:40:0859,52
30M353186Hrubeš PavelLázně Bohdaneč8000:40:1259,12
31M453225Ředina MilanProstějov7100:40:2358,02
32M4533103Mittner LeošPardubice7100:40:2957,42
33M603441Nenadál JaroslavPraha 15800:40:3756,62
34M503568Jokel LubomírAtlet Všestajovice6400:40:3856,52
35M553649Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:3650,73
36M553778Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:0747,64
37MJ3814Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:42:1347,04
38M503915Bartoš DušanAtletika Písek6400:42:1546,84
39M554010Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:42:1746,64
40M604120Januška IvanTJ Šanov5800:42:2645,74
41M604230Nečas JosefÚpice5800:42:2945,44
42M504345Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5542,84
43M504462Šulc MiroslavSrnojedy6800:43:0541,84
44M654579Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:43:0841,54
45M404637Skřeček JiříSK Přerov7400:43:2939,45
46M404799Dvořák RadekPardubice7400:43:4238,15
47M654866Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:4537,85
48M354976Smolka AlešPardubice7900:43:5536,85
49M455071Vojtíšek TomášAC Moravská Slávia Brno7300:44:0336,05
50M355294Balada JakubPardubice8200:44:0935,45
51M455339Kalousek JanMalšovice7100:44:1534,85
52M60543Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:3333,06
53M655693Flegl VlastimilBrtev5300:45:2028,36
54MJ57106Rybišar LadislavPardubice8600:45:3926,46
55MJ5811Říha JakubAC Pardubice0000:45:5225,17
56M406069Vaško MilanSlatiňany7800:46:1622,77
57M706256Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3514,88
58M656363Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:0711,68
59M406485Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:48:299,49
60M456591Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:368,79
61M656658Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:438,09
62M556796Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:48:467,79
63M456821Severa LukášSpartak Praha 47200:49:036,09
64M407072Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:243,99
65M557182Slamiak StanislavBonbon Praha6200:49:463,00
66M707431Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:123,00
67M507564Svědiroh MiroslavPardubice6500:51:493,00
68M757644Procházka MilanASK Slavia Praha4100:52:233,00
69M4580107Němec VáclavPardubice7300:54:443,00
70M608592Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:57:073,00
71M808651Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:57:093,00
72M808875Doležal StanislavBK Pardubice3800:57:233,00
73M3589104Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:483,00
74M759061Jelínek MatějČernilov4200:59:513,00
75M759113Kocián LuděkAVC Praha4201:00:003,00
76MJ9588Bielčik JiříLichkov8501:01:333,00
77M709722Pšenička JiříPardubice4601:02:143,00
78M709883Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:03:483,00
79M759989Bielčik JindřichLichkov4001:03:553,00
80M4510023Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6901:05:103,00
81M5010146Krátký JosefHvězda Pardubice6501:08:563,00
82M7010352Groh StanislavAC Vrchlabí4601:10:553,00
83M7510453Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:11:023,00
84M751076Vorel MilanSlatiňany4001:30:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z452333Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:42118,19
2Z55518Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno6300:44:0692,82
3Z455547Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5588,99
4Z4059102Oriničová SimonaPardubice7800:46:0483,58
5Z456067Kopečková HanaTJ Sokol Družba Suchdol7000:46:1682,64
6ZJ6970Kučerová ŠtěpánkaTJ Sokol Hradec Králové8700:49:1468,71
7Z507240Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:49:4766,12
8ZJ7327Kičinová ErikaCafé Bajer Pardubice9100:49:5965,18
9Z507732Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub6400:52:3952,66
10Z5578105Remarová JanaSK Chotěboř6300:53:1449,92
11Z65795Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:54:3043,96
12Z558119Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0940,91
13Z508255Šefcová EvaSki Police nad Metují6400:55:3838,64
14ZJ8348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:1136,06
15Z65847Dvořáčková DagmarMoravská Slavia Brno5000:56:3534,18
16Z608765Vykydalová BlankaAtletika Šumperk5600:57:1231,28
17Z559218Šternerová HanaHradec Králové6301:00:2016,56
18Z60934Procházková IrenaTJ Háje5701:00:4914,29
19Z709443Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4501:01:2111,78
20Z559654Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:01:598,81
21Z5510284Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:09:433,00
22Z6010529Vacková HanaSokol Starkoč5601:11:263,00
23Z7010660Jelínková MagdalenaČernilov4501:15:463,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód