Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

5.8.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 5.8.2018
  • zobrazeno již 722x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

Černovír
10:00 - první kategorie
11:30 - hlavní závod

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

dospělí 40 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 4,47 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Plakát závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2289

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Mannlová Jana8012
Jirásková Eva6412
Nemšáková Anna0211
Krupička Miroslav5311
Borková Agáta0211
Vacek Martin6911
Borek Viktor0411
Nemšák Miroslav6911
Keprtová Miloslava4811
Vondra Vojtěch9810
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš6010
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan499
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Boháč Bonifác018
Šimůnek Jan828
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Frydrych Bedřich038
Tomíšek Jindřich398
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Moravec Martin848
Sadílek Ota468
Razým Jan578
Krátká Anna698
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Marhold Luboš778
Razým Lukáš797
Jadrný Tomáš047
Vacarda Vladimír597
Řemínek Matěj867
Ehrig Rudolf487
Marholdová Aneta077
Merta Jaroslav357

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2015 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1151Teplá JustýnaBučina1500:00:01-
2D1252Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:01-
Děti r. 2013-14 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2919Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:28-
2D21242Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:29-
3D21354Hejlová EllaLetohrad1300:00:32-
4D21459Cejnarová NikolkaHradec Králové1300:00:38-
5D21539Macháčková KristýnaTJ Lanškroun1400:00:41-
Chlapci r. 2011-12 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:20-
2C222Kouba RadimISCAREX junior team ČT1100:00:21-
3C2749Teplý TobiášBučina1200:00:25-
4C2823Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:25-
5C21113Krikl TomášAK Slovan Moravská Třebová1200:00:29-
Děvčata r. 2011-12 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2315Skalická NelaLanškroun1100:00:22-
2D2414Krejčová AnetaLetohrad1100:00:24-
3D2528Hegerová TerezaČernovír1100:00:24-
4D2648Závodní AndreaTýniště n.Orlicí1200:00:24-
5D21024Švábová LindaČernovír1100:00:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1334Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16114,43
2M11318Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2593,15
3M1145Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2592,42
4M11645Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2788,51
5M11740Rybička DominikISCAREX junior team ČT0900:01:2983,13
6M1198Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:3080,20
7M12120Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3178,24
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z173Koubová ElenISCAREX junior team ČT0900:01:21104,30
2Z199Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2399,68
3Z11127Mačátová EliškaČernovír0900:01:2496,02
4Z11911Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3081,18
5Z12241Fliedrová AdélaF-bike klub Sádek1000:01:3278,26
6Z12312Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3471,93
7Z12510Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5131,03
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:14104,27
2M2244Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1698,13
3M2333Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1697,60
4M2557Elčkner NickTJ SOKOL Černovír0700:01:2086,93
5M2837Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:2185,33
6M22426Bartoníček Dominik-0800:01:4521,07
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2643Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:21105,19
2Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2399,84
3Z2124Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:2594,97
4Z21517Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2693,03
5Z2186Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:01:2984,03
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Štantejský MatějISCAREX junior team ČT0500:02:11105,83
2M3236Bureš JosefISCAREX junior team ČT0600:02:15100,49
3M3321Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:2093,68
4M3455Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:2486,71
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3556Hejlová KateřinaISCAREX junior team ČT0600:02:34108,94
2Z3631Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:02:4991,06
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Šimůnek JanISCAREX junior team ČT0300:03:29118,68
2M4253Vacek MichalISCAREX junior team ČT0400:03:5299,07
3M4561Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:1182,24
4M4660Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3561,42
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4346Serbousková SáraISCAREX junior team ČT0400:03:53116,51
2Z4458Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:09103,58
3Z4747Dvořáková EmaISCAREX junior team ČT0400:04:3979,91
4Z4830Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:04:4575,18
Muži A 16-39 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:29101,45
2MA291Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4099,37
3MA366Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:17:4199,18
4MA481Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:57118,38
5MA655Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:00107,76
6MA899Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:5274,38
7MA10102Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3366,62
8MA1164Závodní LukášTýnište n.Orlicí7900:20:4065,30
9MA1454Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:20:5662,27
10MA1582Moravec JakubJM Team Letohrad9900:21:02110,08
11MA1779Simon JakubPolička0000:22:08100,15
12MA1883Moravec JanJM Team Letohrad0200:22:2173,86
13MA2087Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:5140,50
14MA2289Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:1789,77
15MA24103Švec MartinVK Choceň8700:23:4031,23
Muži B 40-49 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB567Hejl RadekLetohrad7200:18:43107,43
2MB759Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:22100,74
3MB996Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:1491,83
4MB1358Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:4985,82
5MB1661Dvořák PavelČeská Třebová7500:22:0173,48
6MB2777Simon PetrPolička7200:24:1750,16
7MB2975Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:0342,27
8MB3063Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:25:1240,73
9MB31105Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:1829,41
10MB3585Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:28:247,80
Muži C 50-59 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1956Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:22:28128,28
2MC23109Hruban JanČeská Třebová6600:23:21121,53
3MC45104Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:4150,19
Muži D 60-69 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1295Siegel JosefChoceň5800:20:42130,10
2MD21106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:02110,94
3MD4080Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:2258,96
4MD4186Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:4156,36
Muži E 70 let a starší (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME36101Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:28:36112,77
2ME43108Hruša ZdeněkJirčany4600:31:1095,96
3ME44100Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:5391,27
4ME4676Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:0083,96
Ženy A 16-34 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2698Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:24:16122,37
2ZA3884Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:28:4289,91
3ZA3971Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:0087,72
Ženy B 35-44 let (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2868Barvínková RomanaATLETIKA Žamberk7900:24:34129,50
2ZB4773Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:0470,50
Ženy C 45 let a starší (trať 4,47 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2593Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:03114,56
2ZC3288Jetmarová EsterSOKOL Hylváty7000:26:4394,00
3ZC3370Šedová Jana-7300:27:0391,43
4ZC34107Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:2888,22
5ZC3794Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:37134,56
6ZC4269Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:13125,31
7ZC4857Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:5740,13
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1151Teplá JustýnaBučina1500:00:01-
2D1252Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:20-
2C222Kouba RadimISCAREX junior team ČT1100:00:21-
1D2315Skalická NelaLanškroun1100:00:22-
2D2414Krejčová AnetaLetohrad1100:00:24-
3D2528Hegerová TerezaČernovír1100:00:24-
4D2648Závodní AndreaTýniště n.Orlicí1200:00:24-
3C2749Teplý TobiášBučina1200:00:25-
4C2823Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:25-
1D2919Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:28-
5D21024Švábová LindaČernovír1100:00:29-
5C21113Krikl TomášAK Slovan Moravská Třebová1200:00:29-
2D21242Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:29-
3D21354Hejlová EllaLetohrad1300:00:32-
4D21459Cejnarová NikolkaHradec Králové1300:00:38-
5D21539Macháčková KristýnaTJ Lanškroun1400:00:41-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:14104,27
2M2244Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1698,13
1M1334Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16114,43
3M2333Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1697,60
4M2557Elčkner NickTJ SOKOL Černovír0700:01:2086,93
1Z2643Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:21105,19
1Z173Koubová ElenISCAREX junior team ČT0900:01:21104,30
5M2837Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:2185,33
2Z199Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2399,68
2Z2922Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2399,84
3Z11127Mačátová EliškaČernovír0900:01:2496,02
3Z2124Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:2594,97
2M11318Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2593,15
3M1145Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2592,42
4Z21517Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2693,03
4M11645Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2788,51
5M11740Rybička DominikISCAREX junior team ČT0900:01:2983,13
5Z2186Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:01:2984,03
4Z11911Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3081,18
6M1198Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:3080,20
7M12120Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3178,24
5Z12241Fliedrová AdélaF-bike klub Sádek1000:01:3278,26
6Z12312Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3471,93
6M22426Bartoníček Dominik-0800:01:4521,07
7Z12510Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5131,03
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Štantejský MatějISCAREX junior team ČT0500:02:11105,83
2M3236Bureš JosefISCAREX junior team ČT0600:02:15100,49
3M3321Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:02:2093,68
4M3455Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:2486,71
1Z3556Hejlová KateřinaISCAREX junior team ČT0600:02:34108,94
2Z3631Kubešová KláraACTIVITY Lanškroun0600:02:4991,06
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Šimůnek JanISCAREX junior team ČT0300:03:29118,68
2M4253Vacek MichalISCAREX junior team ČT0400:03:5299,07
1Z4346Serbousková SáraISCAREX junior team ČT0400:03:53116,51
2Z4458Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:09103,58
3M4561Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:1182,24
4M4660Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3561,42
3Z4747Dvořáková EmaISCAREX junior team ČT0400:04:3979,91
4Z4830Kubešová EliškaACTIVITY Lanškroun0300:04:4575,18
Trať 4,47 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:29101,45
2MA291Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4099,37
3MA366Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:17:4199,18
4MA481Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:57118,38
1MB567Hejl RadekLetohrad7200:18:43107,43
5MA655Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:00107,76
2MB759Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:22100,74
6MA899Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:5274,38
3MB996Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:1491,83
7MA10102Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3366,62
8MA1164Závodní LukášTýnište n.Orlicí7900:20:4065,30
1MD1295Siegel JosefChoceň5800:20:42130,10
4MB1358Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:4985,82
9MA1454Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:20:5662,27
10MA1582Moravec JakubJM Team Letohrad9900:21:02110,08
5MB1661Dvořák PavelČeská Třebová7500:22:0173,48
11MA1779Simon JakubPolička0000:22:08100,15
12MA1883Moravec JanJM Team Letohrad0200:22:2173,86
1MC1956Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:22:28128,28
13MA2087Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:5140,50
2MD21106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:02110,94
14MA2289Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:1789,77
2MC23109Hruban JanČeská Třebová6600:23:21121,53
15MA24103Švec MartinVK Choceň8700:23:4031,23
1ZC2593Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:03114,56
1ZA2698Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:24:16122,37
6MB2777Simon PetrPolička7200:24:1750,16
1ZB2868Barvínková RomanaATLETIKA Žamberk7900:24:34129,50
7MB2975Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:0342,27
8MB3063Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:25:1240,73
9MB31105Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:1829,41
2ZC3288Jetmarová EsterSOKOL Hylváty7000:26:4394,00
3ZC3370Šedová Jana-7300:27:0391,43
4ZC34107Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:2888,22
10MB3585Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:28:247,80
1ME36101Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:28:36112,77
5ZC3794Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:37134,56
2ZA3884Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:28:4289,91
3ZA3971Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:0087,72
3MD4080Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:2258,96
4MD4186Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:4156,36
6ZC4269Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:13125,31
2ME43108Hruša ZdeněkJirčany4600:31:1095,96
3ME44100Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:5391,27
3MC45104Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:4150,19
4ME4676Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:0083,96
2ZB4773Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:0470,50
7ZC4857Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:5740,13
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:29101,45
2MA291Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4099,37
3MA366Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:17:4199,18
4MA481Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:5796,15
5MB567Hejl RadekLetohrad7200:18:4387,44
6MA655Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:19:0084,23
7MB759Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:19:2280,06
8MA899Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:5274,38
9MB996Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:1470,22
10MA10102Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3366,62
11MA1164Závodní LukášTýnište n.Orlicí7900:20:4065,30
12MD1295Siegel JosefChoceň5800:20:4264,92
13MB1358Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:4963,60
14MA1454Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:20:5662,27
15MA1582Moravec JakubJM Team Letohrad9900:21:0261,14
16MB1661Dvořák PavelČeská Třebová7500:22:0149,97
17MA1779Simon JakubPolička0000:22:0848,64
18MA1883Moravec JanJM Team Letohrad0200:22:2146,18
19MC1956Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:22:2844,86
20MA2087Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:5140,50
21MD21106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:0238,42
22MA2289Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:23:1735,58
23MC23109Hruban JanČeská Třebová6600:23:2134,83
24MA24103Švec MartinVK Choceň8700:23:4031,23
25MB2777Simon PetrPolička7200:24:1724,23
26MB2975Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:0315,52
27MB3063Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:25:1213,82
28MB31105Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:183,00
29MB3585Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:28:243,00
30ME36101Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:28:363,00
31MD4080Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:223,00
32MD4186Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:413,00
33ME43108Hruša ZdeněkJirčany4600:31:103,00
34ME44100Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:533,00
35MC45104Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:413,00
36ME4676Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2593Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:03102,01
2ZA2698Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:24:16100,23
3ZB2868Barvínková RomanaATLETIKA Žamberk7900:24:3497,76
4ZC3288Jetmarová EsterSOKOL Hylváty7000:26:4380,06
5ZC3370Šedová Jana-7300:27:0377,32
6ZC34107Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:27:2873,89
7ZC3794Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:3764,42
8ZA3884Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:28:4263,73
9ZA3971Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:0061,26
10ZC4269Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1351,25
11ZB4773Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:0427,78
12ZC4857Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:573,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód