Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková devítka

10.11.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková devítka
  • datum konání: 10.11.2018
  • zobrazeno již 643x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.07825N, 15.80632E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

v areálu Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou
10 - 11 hodin

Přihlášky

od 9:30 hodin u Perníkové chaloupky

Startovné

100 Kč - hlavní závod

Popis tratě

je vedena kolem Kunětícké hory po silnici a lesem (3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.11.2009Perníkova devítka60

Statistika závodu Perníková devítka

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 60

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan712
Bielčik Jindřich402
Kratochvíl Miloš752
Nechvíl Petr912
Kozáková Denisa792
Semrád Ladislav672
Ožana Václav642
Novotný Zdeněk722
Schaffer Petr602
Bajer Milan552
Metelková Táňa722
Chlubna Jan842
Nechvílová Miroslava602

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5-7 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:57-
2C2212Vondroušová KarolínaCykli Profi1100:02:03-
3C2327Hudský JonášPředměřice1100:02:16-
4C2430Hruška DominikPředměřice1100:02:17-
5C253Ledvina RichardKolín1100:02:22-
6C2624Stodolová EliškaPardubice1200:02:23-
7C2717Majerníková VěrkaAC Pardubice1100:02:29-
8C2821Bělina MarekAC Pardubice1300:02:59-
9C296Kajzlík DanielChoceň1300:03:39-
Děti 8-10 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M119Strnad VítekAC Pardubice0900:03:47-
2M121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:53-
3M1334Raim LadislavHradec Králové0900:04:04-
4M1418Kúth LukášSAC Pardubice1000:04:06-
5M1531Fenclová HanaPardubice1000:04:07-
6M1628Hudský KryštofPředměřice0900:04:16-
7M1729Smotlachová EsterPředměřice0900:04:17-
Děti 11-14 let (trať 1,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:04-
2M3236Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:43-
3M3313Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:10-
4M3419Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:06:28-
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02108,91
2MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0396,88
3MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3094,20
4MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2588,73
5MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5473,92
6MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4868,55
7MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3657,81
8MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5250,26
9MA3810Uher TomášRetia8500:43:0243,30
10MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0630,97
11MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2529,08
12MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0319,34
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:44105,00
2MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:21101,32
3MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3893,68
4MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1372,33
5MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4663,10
6MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1460,32
7MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4257,54
8MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4557,24
9MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1947,91
10MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1935,99
11MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2429,54
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:35106,67
2MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1597,62
3MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3695,71
4MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0593,09
5MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1891,91
6MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2591,28
7MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3490,46
8MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0271,63
9MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2569,54
10MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2553,24
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:48116,92
2MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5091,87
3MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5891,21
4MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0775,54
5MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4772,22
6MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3368,41
7MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3468,33
8MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:4362,60
9MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:0151,16
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:28111,06
2ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:3598,65
3ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:4190,29
4ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:5177,69
5ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:4965,88
6ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:5861,30
7ME7213Tučný JanPardubice4701:02:2851,35
Ženy A 20-34 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:17119,41
2ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0580,59
3ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:34103,22
4ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4298,53
5ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4698,25
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11108,15
2ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0098,24
3ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5193,61
4ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0387,06
5ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3062,80
6ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3951,08
7ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:2514,18
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34118,79
2ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1499,56
3ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3981,65
4ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5459,37
5ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0758,24
6ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2651,33
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:48111,37
2ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1996,89
3ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3491,74
4ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2788,10
5ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:4657,97
6ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:2418,29
Lidový běh (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:41-
2LB2153Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:42-
3LB3168Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:13:16-
4LB4147Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:13:18-
5LB5123Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:13:28-
6LB6159Strnad VítekAC Pardubice0900:14:36-
7LB7160Kuth LukášAC Pardubice1000:15:02-
8LB8142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:16:45-
8LB8141Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:16:45-
10LB10144Hudský KryštofKajman run0900:17:48-
11LB11177Hudský KamilKajman run7300:17:49-
12LB12149Kajzrlíková LucieChoceň8300:19:00-
13LB13167Klenovský TomášPardubice8000:20:56-
14LB14178Jelínková MagdalenaČernilov4500:21:55-
15LB15156Smotlachová EsterPředměřice0900:22:00-
16LB16175Smotlachová PetraPředměřice8300:22:06-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:57-
2C2212Vondroušová KarolínaCykli Profi1100:02:03-
3C2327Hudský JonášPředměřice1100:02:16-
4C2430Hruška DominikPředměřice1100:02:17-
5C253Ledvina RichardKolín1100:02:22-
6C2624Stodolová EliškaPardubice1200:02:23-
7C2717Majerníková VěrkaAC Pardubice1100:02:29-
8C2821Bělina MarekAC Pardubice1300:02:59-
9C296Kajzlík DanielChoceň1300:03:39-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M119Strnad VítekAC Pardubice0900:03:47-
2M121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:53-
3M1334Raim LadislavHradec Králové0900:04:04-
4M1418Kúth LukášSAC Pardubice1000:04:06-
5M1531Fenclová HanaPardubice1000:04:07-
6M1628Hudský KryštofPředměřice0900:04:16-
7M1729Smotlachová EsterPředměřice0900:04:17-
Trať 1,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:04-
2M3236Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:43-
3M3313Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:10-
4M3419Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:06:28-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:41-
2LB2153Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:42-
3LB3168Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:13:16-
4LB4147Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:13:18-
5LB5123Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:13:28-
6LB6159Strnad VítekAC Pardubice0900:14:36-
7LB7160Kuth LukášAC Pardubice1000:15:02-
8LB8142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:16:45-
8LB8141Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:16:45-
10LB10144Hudský KryštofKajman run0900:17:48-
11LB11177Hudský KamilKajman run7300:17:49-
12LB12149Kajzrlíková LucieChoceň8300:19:00-
13LB13167Klenovský TomášPardubice8000:20:56-
14LB14178Jelínková MagdalenaČernilov4500:21:55-
15LB15156Smotlachová EsterPředměřice0900:22:00-
16LB16175Smotlachová PetraPředměřice8300:22:06-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02108,91
1MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:44105,00
2MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:21101,32
2MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0396,88
3MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3094,20
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34118,79
3MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3893,68
1ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11108,15
4MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2588,73
1MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:35106,67
1ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:17119,41
1MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:48116,92
2ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0098,24
2MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1597,62
3MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3695,71
3ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5193,61
5MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5473,92
4MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0593,09
4MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1372,33
2ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1499,56
5MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1891,91
6MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2591,28
7MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3490,46
6MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4868,55
4ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0387,06
5MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4663,10
6MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1460,32
7MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3657,81
7MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4257,54
8MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4557,24
3ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3981,65
2MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5091,87
8MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5250,26
3MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5891,21
8MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0271,63
9MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1947,91
9MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2569,54
9MA3810Uher TomášRetia8500:43:0243,30
5ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3062,80
2ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0580,59
10MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1935,99
10MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0630,97
4MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0775,54
11MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2429,54
11MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2529,08
10MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2553,24
6ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3951,08
5MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4772,22
1ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:48111,37
4ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5459,37
5ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0758,24
6MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3368,41
7MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3468,33
12MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0319,34
6ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2651,33
1ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:28111,06
3ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:34103,22
8MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:4362,60
4ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4298,53
5ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4698,25
2ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1996,89
9MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:0151,16
3ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3491,74
2ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:3598,65
4ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2788,10
7ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:2514,18
3ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:4190,29
4ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:5177,69
5ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:4657,97
5ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:4965,88
6ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:5861,30
7ME7213Tučný JanPardubice4701:02:2851,35
6ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:2418,29
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02104,11
2MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:4499,83
3MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:2196,06
4MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0391,78
5MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3089,03
6MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3888,21
7MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2583,42
8MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:3582,40
9MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:4874,96
10MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1572,21
11MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3670,07
12MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5468,24
13MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0567,11
14MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1366,30
15MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1865,79
16MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2565,08
17MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3464,16
18MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4862,73
19MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4656,82
20MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1453,97
21MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3651,72
22MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4251,11
23MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4550,81
24MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5044,18
25MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5243,98
26MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5843,37
27MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0242,96
28MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1941,23
29MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2540,61
30MA3810Uher TomášRetia8500:43:0236,84
31MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1929,00
32MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0624,21
33MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0724,10
34MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2422,37
35MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2522,27
35MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2522,27
37MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4720,03
38MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3315,34
39MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3415,24
40MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0312,28
41ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:289,73
42MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:438,20
43MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:013,00
44ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:353,00
45ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:413,00
46ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:513,00
47ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:493,00
48ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:583,00
49ME7213Tučný JanPardubice4701:02:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34104,40
2ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11100,91
3ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:1794,69
4ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0090,63
5ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5185,82
6ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1483,65
7ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0379,03
8ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3964,32
9ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3053,85
10ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0550,55
11ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3941,69
12ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:4840,84
13ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5440,27
14ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0739,04
15ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2631,59
16ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:3430,84
17ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4224,43
18ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4624,05
19ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1920,94
20ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3413,86
21ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:278,87
22ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:253,40
23ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:463,00
24ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Prosím o správné pořadí žen - podle fotek je pořadí startovních čísel v cíli: ..., 47, 46, 8, 36, 37 Veronika Peterková , 44, 42, 3, 8. Současné pořadí je přehozené. Děkuji, Veronika
veruska.peterkova
no jo, "amatéři" dělali závod ... měli si mrknout jak se to má dělat vedle :
kybyc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód