Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

10.7.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 10.7.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: T. J. Sport Mladkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2620

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4821
Bielčik Jindřich4019
Pechek František5319
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6311
Zdeněk Bílý5911
Vodička Jan4511
Koblížek Jindřich4811
Dobšíček Pavel8011
Šmída Oldřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Gombita Josef5810
Hejl Jan5310
Dušková Lenka8010
Paulů Blanka5410
Keprtová Miloslava4810
Horáček Michal7510
Mertová Michaela7610
Kalousek Jan4110
Červ Miloslav509
Vítek Miroslav729
Mannlová Jana809
Fejgl Zdeněk429
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Krejsa Václav529
Krejčí Stanislav639
Krunčík Pavel859
Navrátilová Lucie809
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ593Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:2530,00
2MJ1729Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:42:0029,00
3MJ248Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:43:2028,00
4MJ4227Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:5627,00
5MJ4538Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:46:5126,00
6MJ5954Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:48:4125,00
7MJ6228Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:49:0524,00
8MJ7182Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:50:3523,00
9MJ7753Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:51:1822,00
10MJ8919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3421,00
11MJ91122Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:55:0520,00
12MJ97128Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:5519,00
13MJ10478Exler PavelBorec Žamberk8200:58:1818,00
14MJ11980Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:02:4217,00
Muži A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pešava JanDukla Praha7200:36:5930,00
2MA221Poduška JosefAC Kladno6200:37:4929,00
3MA3118Magál JiříASD Duklad Liberec7700:39:1328,00
4MA449Michl PetrDukla Liberec7000:39:1927,00
5MA644Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:39:4026,00
6MA725Dedek AlešSK Přerov7500:40:0025,00
7MA8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1824,00
8MA933Ropek RudolfDukla Liberec7000:40:3623,00
9MA1148Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:40:5522,00
10MA1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1621,00
11MA13129Palko AlešXXX7100:41:1820,00
12MA152Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:4419,00
13MA1698Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:5218,00
14MA1851Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:1017,00
15MA1992Málek MichaelSKP Jablonex7600:42:1116,00
16MA2047Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:42:2215,00
17MA21121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4014,00
18MA26110Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:2813,00
19MA27135Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:3712,00
20MA2858Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:43:5711,00
21MA30119Pelc NorbertDukla Liberec7900:44:0610,00
22MA3414Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:379,00
23MA3939Machala PetrRotující kedluben7600:45:378,00
24MA44127Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:447,00
25MA4652Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:536,00
26MA483Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:47:175,00
27MA5255Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:47:564,00
28MA5370Vařeka KarelŽamberk6500:48:093,00
29MA55114Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:48:312,00
30MA5657Vodička JanŠelasport7800:48:341,00
31MA6088Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:48:430,00
32MA65117Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:49:520,00
33MA69115Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:50:120,00
34MA76107Dostálek PetrTěchonín6700:51:070,00
35MA8174Novotný LuděkŽamberk6200:51:400,00
36MA9072Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:520,00
37MA93126Stejskal PavelLichkov7500:55:220,00
38MA965Pečenka LiborXXX6100:55:360,00
39MA10695Kaplan PetrAC Čimelice6700:58:310,00
40MA107131Vejchoda PetrBrno7700:58:540,00
41MA10868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:160,00
42MA10913Mašek RomanNovis Praha6100:59:290,00
43MA115137Beránek MiroslavTJ KČT KAS Pardubice7701:01:410,00
44MA1331Malošek RobertMladkov7101:11:040,00
-MA-97Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team71DNF-
Muži B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1040Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:40:4430,00
2MB1431Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:3529,00
3MB2324Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0328,00
4MB2520Špacír LadislavLoko Břeclav5500:43:2227,00
5MB3134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1526,00
6MB32132Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2925,00
7MB3612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:0724,00
8MB387Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:45:3123,00
9MB40130Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:4622,00
10MB4141Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:45:5021,00
11MB4399Červ MiloslavSK Polička5000:46:3420,00
12MB479Kubr VáclavKRB Chrudim5500:47:0319,00
13MB4950Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:1818,00
14MB5185Švec MiroslavPotštejn5200:47:5117,00
15MB5467Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:1516,00
16MB61106Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:49:0115,00
17MB63116Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:49:3214,00
18MB68102Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:1113,00
19MB73109Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:50:5212,00
20MB7442Šafář JaroslavXXX5100:50:5411,00
21MB7860Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:2210,00
22MB7976Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:249,00
23MB82111Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:428,00
24MB8483Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:087,00
25MB856Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:186,00
26MB8711Krejsa VáclavBering Praha5200:52:555,00
27MB110120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:59:484,00
28MB11879Exler PavelŽamberk ZEZ Sliko s.r.o.5801:02:243,00
29MB12091Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:02:582,00
30MB126138Sygeryč BohdanMC Pardubice5601:04:451,00
31MB13281Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:330,00
Muži C (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2245Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:42:5730,00
2MC2977Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:44:0429,00
3MC35134Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:4328,00
4MC3717Šalplachta JindřichFenic OKU Jeseník4700:45:2327,00
5MC5856Vodička JanMK Radslavice 00:48:4026,00
6MC6684Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:50:0025,00
7MC7066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:2024,00
8MC7561Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:0623,00
9MC95105Bielčík JindřichLichkov 00:55:3522,00
10MC98112Tučný JanMK Pardubice4700:56:1921,00
11MC9959Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:56:4220,00
12MC105123Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:58:2719,00
13MC114103Strnad JosefSokol Žamberk4401:01:0918,00
14MC122104Kalousek JanKČT Žamberk4101:03:2517,00
15MC12389Bodlák JanBramac Chrudim4901:03:2716,00
16MC12471Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:4615,00
17MC13023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:1014,00
18MC1314Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4801:09:5813,00
19MC13594Kotyza AntonínMladkov4601:14:1612,00
20MC13637Pleticha FrantišekSparta Praha4201:30:0011,00
Muži D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7215Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4430,00
2MD102125Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:57:1829,00
3MD11318Merta JaroslavJeseník3501:00:4428,00
Juniorky (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6732Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:50:0330,00
2ŽJ8322Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:52:0629,00
3ŽJ9226Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:55:0728,00
4ŽJ10135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5727,00
5ŽJ112133Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:2026,00
6ŽJ11764Dušková LenkaLanškroun8001:01:5825,00
Ženy A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3386Krátká JitkaJiskra Králíky7400:44:3130,00
2ZA5746Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:48:3529,00
3ZA6462Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:49:4028,00
4ZA8090Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:51:3327,00
5ZA8643Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:52:3226,00
6ZA94108Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:55:2425,00
7ZA11116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:1024,00
8ZA12596Kaplanová IvaAC Čimelice6801:03:5423,00
9ZA12730Popovová MartinaXXX7401:05:0422,00
10ZA128136Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:05:0521,00
11ZA12973Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:06:4920,00
12ZA134113Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:14:0219,00
Ženy B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50101Paulů BlankaSki Jilemnice5400:47:2530,00
2ZB8810Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5829,00
3ZB10065Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:56:4528,00
4ZB103124Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:57:4027,00
5ZB11675Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:4326,00
6ZB12163Jirásková EvaLanškroun6401:03:2325,00
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Pešava JanDukla Praha7200:36:5930,00
2MA221Poduška JosefAC Kladno6200:37:4929,00
3MA3118Magál JiříASD Duklad Liberec7700:39:1328,00
4MA449Michl PetrDukla Liberec7000:39:1927,00
1MJ593Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:2530,00
5MA644Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:39:4026,00
6MA725Dedek AlešSK Přerov7500:40:0025,00
7MA8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1824,00
8MA933Ropek RudolfDukla Liberec7000:40:3623,00
1MB1040Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:40:4430,00
9MA1148Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:40:5522,00
10MA1269Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1621,00
11MA13129Palko AlešXXX7100:41:1820,00
2MB1431Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:3529,00
12MA152Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:4419,00
13MA1698Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:5218,00
2MJ1729Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:42:0029,00
14MA1851Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:1017,00
15MA1992Málek MichaelSKP Jablonex7600:42:1116,00
16MA2047Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:42:2215,00
17MA21121Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:4014,00
1MC2245Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:42:5730,00
3MB2324Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0328,00
3MJ248Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:43:2028,00
4MB2520Špacír LadislavLoko Břeclav5500:43:2227,00
18MA26110Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:2813,00
19MA27135Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:43:3712,00
20MA2858Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:43:5711,00
2MC2977Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:44:0429,00
21MA30119Pelc NorbertDukla Liberec7900:44:0610,00
5MB3134Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1526,00
6MB32132Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:2925,00
1ZA3386Krátká JitkaJiskra Králíky7400:44:3130,00
22MA3414Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:379,00
3MC35134Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:4328,00
7MB3612Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:0724,00
4MC3717Šalplachta JindřichFenic OKU Jeseník4700:45:2327,00
8MB387Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:45:3123,00
23MA3939Machala PetrRotující kedluben7600:45:378,00
9MB40130Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:4622,00
10MB4141Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:45:5021,00
4MJ4227Machuta JakubAK Remontas Kadaň8400:45:5627,00
11MB4399Červ MiloslavSK Polička5000:46:3420,00
24MA44127Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:447,00
5MJ4538Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:46:5126,00
25MA4652Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:536,00
12MB479Kubr VáclavKRB Chrudim5500:47:0319,00
26MA483Ouzký StanislavAFK Loko Chomutov7400:47:175,00
13MB4950Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:1818,00
1ZB50101Paulů BlankaSki Jilemnice5400:47:2530,00
14MB5185Švec MiroslavPotštejn5200:47:5117,00
27MA5255Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:47:564,00
28MA5370Vařeka KarelŽamberk6500:48:093,00
15MB5467Sadílek VáclavAlbrechtice5000:48:1516,00
29MA55114Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:48:312,00
30MA5657Vodička JanŠelasport7800:48:341,00
2ZA5746Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:48:3529,00
5MC5856Vodička JanMK Radslavice 00:48:4026,00
6MJ5954Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:48:4125,00
31MA6088Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:48:430,00
16MB61106Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:49:0115,00
7MJ6228Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:49:0524,00
17MB63116Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:49:3214,00
3ZA6462Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:49:4028,00
32MA65117Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:49:520,00
6MC6684Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:50:0025,00
1ŽJ6732Navrátilová LucieOlfin Car - Vella Nike Team8000:50:0330,00
18MB68102Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:1113,00
33MA69115Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:50:120,00
7MC7066Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:2024,00
8MJ7182Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:50:3523,00
1MD7215Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:4430,00
19MB73109Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:50:5212,00
20MB7442Šafář JaroslavXXX5100:50:5411,00
8MC7561Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:0623,00
34MA76107Dostálek PetrTěchonín6700:51:070,00
9MJ7753Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:51:1822,00
21MB7860Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:2210,00
22MB7976Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:249,00
4ZA8090Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:51:3327,00
35MA8174Novotný LuděkŽamberk6200:51:400,00
23MB82111Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:428,00
2ŽJ8322Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:52:0629,00
24MB8483Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:087,00
25MB856Zitko JiříKRB Chrudim5400:52:186,00
5ZA8643Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:52:3226,00
26MB8711Krejsa VáclavBering Praha5200:52:555,00
2ZB8810Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5829,00
10MJ8919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:3421,00
36MA9072Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:520,00
11MJ91122Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:55:0520,00
3ŽJ9226Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:55:0728,00
37MA93126Stejskal PavelLichkov7500:55:220,00
6ZA94108Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:55:2425,00
9MC95105Bielčík JindřichLichkov 00:55:3522,00
38MA965Pečenka LiborXXX6100:55:360,00
12MJ97128Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:55:5519,00
10MC98112Tučný JanMK Pardubice4700:56:1921,00
11MC9959Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:56:4220,00
3ZB10065Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:56:4528,00
4ŽJ10135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:56:5727,00
2MD102125Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:57:1829,00
4ZB103124Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:57:4027,00
13MJ10478Exler PavelBorec Žamberk8200:58:1818,00
12MC105123Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:58:2719,00
39MA10695Kaplan PetrAC Čimelice6700:58:310,00
40MA107131Vejchoda PetrBrno7700:58:540,00
41MA10868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:160,00
42MA10913Mašek RomanNovis Praha6100:59:290,00
27MB110120Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:59:484,00
7ZA11116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:1024,00
5ŽJ112133Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:2026,00
3MD11318Merta JaroslavJeseník3501:00:4428,00
13MC114103Strnad JosefSokol Žamberk4401:01:0918,00
43MA115137Beránek MiroslavTJ KČT KAS Pardubice7701:01:410,00
5ZB11675Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:01:4326,00
6ŽJ11764Dušková LenkaLanškroun8001:01:5825,00
28MB11879Exler PavelŽamberk ZEZ Sliko s.r.o.5801:02:243,00
14MJ11980Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:02:4217,00
29MB12091Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:02:582,00
6ZB12163Jirásková EvaLanškroun6401:03:2325,00
14MC122104Kalousek JanKČT Žamberk4101:03:2517,00
15MC12389Bodlák JanBramac Chrudim4901:03:2716,00
16MC12471Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:4615,00
8ZA12596Kaplanová IvaAC Čimelice6801:03:5423,00
30MB126138Sygeryč BohdanMC Pardubice5601:04:451,00
9ZA12730Popovová MartinaXXX7401:05:0422,00
10ZA128136Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:05:0521,00
11ZA12973Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:06:4920,00
17MC13023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:1014,00
18MC1314Ouzký VlastimilAFK Loko Chomutov4801:09:5813,00
31MB13281Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:330,00
44MA1331Malošek RobertMladkov7101:11:040,00
12ZA134113Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.7201:14:0219,00
19MC13594Kotyza AntonínMladkov4601:14:1612,00
20MC13637Pleticha FrantišekSparta Praha4201:30:0011,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód