Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS

4.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS
  • datum konání: 4.8.2018
  • zobrazeno již 668x
  • místo konání: Penzion U Julka, Domašov 54, Bělá pod Pradědem
  • GPS: 50.1776003N, 17.1979339E
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Penzion U Julka, Domašov 54, Bělá pod Pradědem
12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě od 9:00 do 11:00 hodin

Startovné

150 Kč - na místě
130 Kč - předem přihlášení (do 31. 7. 2018)
ZDARMA - pouze MČR (přihlašují oddíly)

Popis tratě

Délka: 9,5 km (hlavní závod), 6 km (juniorky)
Převýšení: 813 m (hlavní závod), 461 m (juniorky)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz/holba-beh-na-serak/

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1205Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:33:50105
2MJ2218Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:34:3893
3MJ3208Kalous MarekAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:35:1881
4MJ4200Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:35:2672
5MJ5219Prokša MartinTJ Sokol Opava0000:35:4766
6MJ6207Jílek OndřejTJ Šumperk, z.s.9900:36:1360
7MJ7220Ristovský JanTJ Šumperk, z.s.0000:37:4557
8MJ10230Plášil MatějTJ Sokol Senohrby9900:41:0054
9MJ11221Sadil JiříTJ Šumperk, z.s.0100:41:1151
Muži A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:41:59105
2MA230Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4193
3MA370Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:42:5781
4MA448Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:43:4672
5MA563Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.8500:44:2466
6MA744Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:45:2360
7MA843Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:45:3857
8MA992Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek9300:45:4254
9MA1015Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:48:0451
10MA1238Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.9100:48:2148
11MA13129Lysák Vlastimilfklidu sport team8600:48:2545
12MA1455Navrátil TomášAK Kroměříž8800:48:5342
13MA15111Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:2439
14MA1614Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec8800:49:3336
15MA1785Vetchý JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s8500:50:0933
16MA1810Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8600:50:3530
17MA2135Kokošek OldřichLightBike Running Team8800:51:4027
18MA22128Moravec JakubUniverzitní sportovní klub Praha9700:52:1624
19MA31110Hloušek AdamASK Slavia Praha8500:55:1421
20MA332Bartas JanSK Babice8300:55:4318
21MA38114Koryťák RadekKakako tým8800:56:5615
22MA40123Smolicha TomášNový Malín9500:57:4412
23MA42119Buchtík AlešABND Racing Team8200:58:299
24MA4467Pompe PatrikLK Javaanes8900:58:406
25MA45115Fiala LukášUničov8500:59:323
26MA49108ŘezníčekWild Runners9001:00:213
27MA557Blažek JaroslavFortex Ski Team Moravsky Beroun8801:01:193
28MA57112Hořejš OndřejJeseník8701:01:593
29MA58126Chum MichalTucet Team8201:02:073
30MA64100Šplíchal JanSokol8301:03:383
30MA64121Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:03:383
32MA66118Řemínek MatějAC Choceň8601:03:473
33MA7399Prus RomanNo name club9501:06:083
34MA78105Lukeš TomášPřátelé Zeleného údolí9001:07:243
35MA8133Knotek OndřejeSeNBáci Jeseník9001:10:243
36MA10161Ondrušík KateřinaAK Šternberk8301:28:173
37MA102124Nádhera JiříHradec Králové9301:33:303
-MA-39Kovář JáchymTJ Dukla Praha96DNF-
Muži B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Blaha TomášAK Kroměříž7600:45:11105
2MB2340Kovář RomanTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.7700:52:2993
3MB25113Záruba JanSix Monkeys7700:53:4681
4MB2893Žák JiříMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7100:54:2772
5MB32117Malátek AntonínPardubice7700:55:2166
6MB3729Janů LiborŠumperk7800:56:3060
7MB3989Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:57:2957
8MB56104Krátký LubošSweep Chomutov7701:01:2954
9MB59106Šesták KarelKasper Trutnov7101:02:2151
10MB6152Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:4048
11MB7086Vích PetrOlomouc7301:04:4945
12MB7745Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:06:5842
13MB80132Chrudina RobertOstrava7301:09:3639
14MB8595Paul RomanNo name club7301:11:0636
15MB89101Dubový PavelLibina7201:12:4033
16MB9468Puškáš AttilaCZ7001:20:3530
17MB9560Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:23:4927
Muži C (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1928Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:53105
2MC2675Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:53:5893
3MC34116Moravčík ZdeněkOrbea Czech6200:56:0581
4MC3596Ožana VáclavZakisova škola běhu6400:56:1072
5MC4691Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:59:4666
6MC47125Řezáč VěroslavOlomouc6501:00:1060
7MC5197Mück ArnoštHranice5901:00:2557
8MC5226Jančařík PetrAAC Brno6801:00:3654
9MC6884Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:1151
10MC74127Krátký IvoLRS Vyškov6801:06:1548
11MC8316Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník6301:10:5245
12MC905Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5642
13MC9353Nádhera PetrHradec Králové6701:18:4439
Muži D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6088Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:02:27105
2MD63107Gombita JosefMost5801:03:1093
3MD6981Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:3581
4MD7180Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:05:1472
5MD7664Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5301:06:4966
6MD8779Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:3960
7MD92122Smolicha JosefNový Malín5601:16:3157
8MD98102Holeček StanislavHare Krišna Jeseníky5501:26:0354
9MD99131Kobliha MilanLRS Vyškov5701:26:2751
Muži E (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5078Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:24105
2ME8231Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4801:10:4493
3ME9647Les JosefTJ MARATONSTAV Úpice4701:24:0081
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8224Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří, z.s.0100:39:48105
2ZJ9226Štiglerová SylvieSSK Vítkovice, z.s.9900:40:1493
3ZJ12213Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:44:4981
Ženy B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2472Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:53:17105
2ZB4169Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:57:5293
3ZB4856Nováková BarboraSokol Kunvald8301:00:1281
4ZB5449Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7701:00:5672
5ZB8446Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:11:0266
Ženy C (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5327Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:45105
2ZC88103Divišová AliceŠumperk7101:12:0093
3ZC9176Strnádková JanaDolní Kalná7101:13:1081
4ZC10354Nádherová HanaHradec Králové6802:02:4872
Ženy D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9677Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:24:00105
2ZD99130Dvořáková EvaProstějov5501:26:2793
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1205Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:33:50105
2MJ2218Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:34:3893
3MJ3208Kalous MarekAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:35:1881
4MJ4200Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:35:2672
5MJ5219Prokša MartinTJ Sokol Opava0000:35:4766
6MJ6207Jílek OndřejTJ Šumperk, z.s.9900:36:1360
7MJ7220Ristovský JanTJ Šumperk, z.s.0000:37:4557
1ZJ8224Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří, z.s.0100:39:48105
2ZJ9226Štiglerová SylvieSSK Vítkovice, z.s.9900:40:1493
8MJ10230Plášil MatějTJ Sokol Senohrby9900:41:0054
9MJ11221Sadil JiříTJ Šumperk, z.s.0100:41:1151
3ZJ12213Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec0100:44:4981
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:41:59105
2MA230Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4193
3MA370Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:42:5781
4MA448Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:43:4672
5MA563Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.8500:44:2466
1MB66Blaha TomášAK Kroměříž7600:45:11105
6MA744Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:45:2360
7MA843Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:45:3857
8MA992Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek9300:45:4254
9MA1015Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:48:0451
1ZA1113Dvořáková KristýnaUniverzitní sportovní klub Praha9600:48:08105
10MA1238Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.9100:48:2148
11MA13129Lysák Vlastimilfklidu sport team8600:48:2545
12MA1455Navrátil TomášAK Kroměříž8800:48:5342
13MA15111Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:2439
14MA1614Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec8800:49:3336
15MA1785Vetchý JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s8500:50:0933
16MA1810Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8600:50:3530
1MC1928Jančík BořekSvartes Hořice6400:50:53105
2ZA2023Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:51:1893
17MA2135Kokošek OldřichLightBike Running Team8800:51:4027
18MA22128Moravec JakubUniverzitní sportovní klub Praha9700:52:1624
2MB2340Kovář RomanTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.7700:52:2993
1ZB2472Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:53:17105
3MB25113Záruba JanSix Monkeys7700:53:4681
2MC2675Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:53:5893
3ZA2774Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:54:0181
4MB2893Žák JiříMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7100:54:2772
4ZA299Divišová KateřinaTJ Dukla Praha9700:54:3172
5ZA3058Nováková PetraPSK Olymp Praha, z.s.9300:54:5666
19MA31110Hloušek AdamASK Slavia Praha8500:55:1421
5MB32117Malátek AntonínPardubice7700:55:2166
20MA332Bartas JanSK Babice8300:55:4318
3MC34116Moravčík ZdeněkOrbea Czech6200:56:0581
4MC3596Ožana VáclavZakisova škola běhu6400:56:1072
6ZA3659Novotná MartinaAK Kroměříž8800:56:2660
6MB3729Janů LiborŠumperk7800:56:3060
21MA38114Koryťák RadekKakako tým8800:56:5615
7MB3989Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:57:2957
22MA40123Smolicha TomášNový Malín9500:57:4412
2ZB4169Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:57:5293
23MA42119Buchtík AlešABND Racing Team8200:58:299
7ZA431Baginská MarkétaSSK Vítkovice, z.s.9700:58:3457
24MA4467Pompe PatrikLK Javaanes8900:58:406
25MA45115Fiala LukášUničov8500:59:323
5MC4691Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:59:4666
6MC47125Řezáč VěroslavOlomouc6501:00:1060
3ZB4856Nováková BarboraSokol Kunvald8301:00:1281
26MA49108ŘezníčekWild Runners9001:00:213
1ME5078Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:24105
7MC5197Mück ArnoštHranice5901:00:2557
8MC5226Jančařík PetrAAC Brno6801:00:3654
1ZC5327Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:45105
4ZB5449Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7701:00:5672
27MA557Blažek JaroslavFortex Ski Team Moravsky Beroun8801:01:193
8MB56104Krátký LubošSweep Chomutov7701:01:2954
28MA57112Hořejš OndřejJeseník8701:01:593
29MA58126Chum MichalTucet Team8201:02:073
9MB59106Šesták KarelKasper Trutnov7101:02:2151
1MD6088Walek BronislavHrádek ve Slezsku5701:02:27105
10MB6152Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:4048
8ZA6273Solánská JanaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8501:02:4954
2MD63107Gombita JosefMost5801:03:1093
30MA64121Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:03:383
30MA64100Šplíchal JanSokol8301:03:383
32MA66118Řemínek MatějAC Choceň8601:03:473
9ZA67120Weissová GabrielaJeseník9101:04:0351
9MC6884Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:1151
3MD6981Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:3581
11MB7086Vích PetrOlomouc7301:04:4945
4MD7180Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:05:1472
10ZA723Bednarská VeronikaTJ Šumperk, z.s.9701:05:2748
33MA7399Prus RomanNo name club9501:06:083
10MC74127Krátký IvoLRS Vyškov6801:06:1548
11ZA75109HořínkováWild Runners9401:06:4845
5MD7664Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5301:06:4966
12MB7745Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:06:5842
34MA78105Lukeš TomášPřátelé Zeleného údolí9001:07:243
12ZA7998Vančurová LenkaValaští Bajkeři8701:07:3942
13MB80132Chrudina RobertOstrava7301:09:3639
35MA8133Knotek OndřejeSeNBáci Jeseník9001:10:243
2ME8231Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4801:10:4493
11MC8316Fellner MartinFenix Ski Team Jeseník6301:10:5245
5ZB8446Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:11:0266
14MB8595Paul RomanNo name club7301:11:0636
13ZA8662Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:11:2739
6MD8779Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:3960
2ZC88103Divišová AliceŠumperk7101:12:0093
15MB89101Dubový PavelLibina7201:12:4033
12MC905Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5642
3ZC9176Strnádková JanaDolní Kalná7101:13:1081
7MD92122Smolicha JosefNový Malín5601:16:3157
13MC9353Nádhera PetrHradec Králové6701:18:4439
16MB9468Puškáš AttilaCZ7001:20:3530
17MB9560Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:23:4927
1ZD9677Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:24:00105
3ME9647Les JosefTJ MARATONSTAV Úpice4701:24:0081
8MD98102Holeček StanislavHare Krišna Jeseníky5501:26:0354
9MD99131Kobliha MilanLRS Vyškov5701:26:2751
2ZD99130Dvořáková EvaProstějov5501:26:2793
36MA10161Ondrušík KateřinaAK Šternberk8301:28:173
37MA102124Nádhera JiříHradec Králové9301:33:303
4ZC10354Nádherová HanaHradec Králové6802:02:4872

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód