Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

1.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 1.9.2018
  • zobrazeno již 422x
  • pořadatel: Orel Jednota Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně
Trasa vede od startu (366 m n. m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m n. m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu k absolvování druhého okruhu nebo běhu do cíle v místě startu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

https://strazny.webnode.cz/propozice/

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58

Statistika závodu Strážný - nahoru a dolů

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 615

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Mlynář Petr718
Sedláček Roman648
Matyášová Jana658
Černá Markéta707
Stránský Aleš607
Nechvílová Miroslava607
Čáp Bohuslav517
Tomíšek Jindřich397
Chlubna Jan847
Vacek Martin696
Sadílek Ota466
Adamec Milan776
Hejl Radek726
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Živný Marek916
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Ožana Václav646
Hronek Jaroslav915
Sejkorová Lenka635
Dušek Pavel705
Radiměřský Karel875
Plíva Vojtěch875
Málková Anna635
Pechek František535
Borek Petr705
Hochman Zdeněk855
Dryml Mojmír865
Zachař Jiří725
Grätz Luděk585
Skalický Josef624
Tlapák Jaroslav874
Dušková Lenka804
Juránek Stanislav874
Mikulecká Marcela734
Limburský Jan014
Plíva Vladimír574
Slabáková Lenka664
Sedláčková Hedvika664
Scheuer Jan664
Sedláček Pavel534
Dvořáková Eva554
Kuncová Monika994
Leszczynska Dominika844
Juránek Stanislav564
Krátká Anna694
Maříková Zuzana974
Šimůnek Jan824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 03.09.2018, 08:33
  • zobrazeno 1470x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:1835
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5531
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0227
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:2635
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5231
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5527
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0022
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4720
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0819
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4218
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1917
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0216
11MA18220Turek Martin-8000:54:3815
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0314
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0613
-MA-230Štěpánek RadekOrel Obřany / RSFK98DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2835
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3231
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3827
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:07-
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5224
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5422
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0720
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3719
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3318
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5617
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3416
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:1215
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5535
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4331
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2727
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3324
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3322
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3520
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0019
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0818
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2317
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2016
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:3815
Muži D 60-69 let (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:2135
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0131
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1527
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4424
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0422
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3320
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5019
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5718
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5517
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:5216
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:5615
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:1435
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:0531
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2927
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3424
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5222
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0835
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1031
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1827
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3324
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:34-
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4527
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4524
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5622
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4420
-ZB-234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1535
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5531
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1027
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1224
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3722
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:2335
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:2931
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1427
Lidový běh - ŽENY (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
Lidový běh - MUŽI (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1405Tomek JiříOrel Židenice9700:10:02-
2LBM2409Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:11:45-
3LBM3407Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:11:51-
4LBM4401Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:13:10-
1LBZ5404Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:13:57-
5LBM6412Michek JiříDašice / Velké Koloděje8500:14:10-
6LBM7408Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:14:12-
7LBM8413Bednář Jakub JáchymDašice / Pardubice9900:14:15-
8LBM9403Spargel LadislavOrel Židenice7300:14:28-
9LBM10402Kresta RomanOrel Židenice6500:15:06-
2LBZ11414Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:15:12-
3LBZ12411Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9800:16:32-
10LBM13406Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:17:46-
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:27:1835
1MD2317Siegel JosefChoceň5800:32:2135
2MJ3325Moravec JanOrel Orlice / JM Team Letohrad0200:33:5531
2MD4302Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0131
1ME5303Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:34:1435
3MD6320Bláha Milan-5700:34:1527
4MD7312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:4424
5MD8308Flegl VlastimilBrtev5300:36:0422
6MD9327Kobliha MilanLRS Vyškov5700:38:3320
3MJ10315Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:39:0227
1ZJ11316Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:39:2635
7MD12310Nosek MiroslavOrel Židenice5500:39:5019
2ME13309Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:0531
8MD14323Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:41:5718
1ZD15326Dvořáková EvaProstějov5500:43:2335
2ZJ16305Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:45:5231
4MJ17324Limburský JanOrel Obřany0100:45:5924
9MD18313Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:46:5517
3ME19307Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:2927
2ZD19331Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:2931
3ZJ21306Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:47:5527
4ME22329Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3424
10MD23311Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:51:5216
5ME24301Tučný JanMK Pardubice4700:52:5222
3ZD25314Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:56:1427
11MD26328Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:5615
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
1MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2835
5MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0022
2MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3231
6MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4720
3MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3827
7MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0819
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
8MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4218
1MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5535
9MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1917
10MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0216
2MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4331
4MB17257Bogdał PawełMiedzygorze7600:54:07-
11MA18220Turek Martin-8000:54:3815
5MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:5224
6MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:5422
12MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:0314
7MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:0720
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2727
1ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1535
4MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:3324
5MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:3322
6MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:3520
7MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:0019
13MA30250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:0613
8MC31241Skalický JosefActivity Lanškroun6201:00:0818
8MB32207Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3719
1ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0835
9MB34214Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:02:3318
2ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5531
2ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1031
9MC37227Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:03:2317
3ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1027
10MB39213Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:5617
3ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1827
4ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3324
11MB42253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:3416
3ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4527
10MC44237Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:12:2016
5ZA45256Leszczynska DominikaMiedzygorze8401:12:34-
4ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4524
12MB47222Vacek JiříDlouhá Třebová7701:14:1215
5ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5622
6ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4420
4ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1224
5ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3722
11MC52204Kunc JosefOrel Vyškov6001:58:3815
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1255Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:45:3735
2MA2216Soural LukášOrel Židenice8200:46:4331
2MA2246Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4331
4MA4249Šilar ZdeněkRunsport team8100:47:2024
5MB5240Hejl RadekLetohrad7200:48:2822
6MA6206Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:49:0020
7MB7202Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:3219
8MA8244Moravec JiříOrel Orlice / JM Team Letohrad9600:49:4718
9MB9209Kocur LukášOrel Šitbořice7700:50:3817
10MA10226Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:51:0816
11MA12212Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA8500:51:4215
12MC13236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:5514
13MA14239Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:1913
14MA15221Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:0212
15MC16208Buřil FrantišekVidochov6600:53:4311
16MA18220Turek Martin-8000:54:3810
17MB19218Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:54:529
18MB20248Vítek RobertLetohrad7800:54:548
19MA21217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:037
20MB22238Bureš MartinČeská Třebová7400:55:076
21MC24219Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:275
22MC26210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:334
23MC27247Mück ArnoštHranice5900:58:333
24MC28205Zálešák JosefOrel Vyškov6700:59:352
25MC29254Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:001
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11245Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:51:3535
2ZB23242Nováková BarboraSokol Kunvald8300:55:5631
3ZC25225Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1527
4ZA33211Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:0824
5ZC35233Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5522
6ZA36215Langhammerová AnežkaOrel Židenice9401:03:1020
7ZC38252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:1019
8ZA40232Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:06:1818
9ZA41243Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:06:3317
10ZB43251Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4516
11ZB46228Svobodová MartinaOrel Obřany / RSFK7501:12:4515
12ZB48231Maryšlerová MonikaOrel Obřany / RSFK7401:16:5614
13ZB49201Pazderová AlenaVysoké Mýto7501:19:4413
14ZC50224Slabáková LenkaOrel Židenice6601:30:1212
15ZC51203Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:58:3711

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Ztráty a nálezy : 2 deštníky a jedna sportovní bunda, kdo postrádá? Jsou nalezené u mě
mlynar7
Super jako každý rok :
mordreaud

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód