Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

3.4.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.4.2019
  • zobrazeno již 424x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20201. Pekelný kilometr-
4.4.20181. Pekelný kilometr104
5.4.20171. Pekelný kilometr133
6.4.20161. Pekelný kilometr151
1.4.20151. Pekelný kilometr85
2.4.20141. Pekelný kilometr130
4.4.20121. Pekelný kilometr113
6.4.20111. Pekelný kilometr104
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.4.20091. Pekelný kilometr80
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1038

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4811
Šimůnek Jan0310
Šimůnek Jan8210
Sejkorová Lenka6310
Pilgr Luděk7610
Sadílek Ota469
Vacek Martin699
Borek Petr709
Serbousková Sára048
Borek Viktor048
Borková Agáta028
Kostřicová Blanka617
Stránská Michaela977
Šimůnková Pavla777
Doucha Jiří716
Bureš Josef066
Preislerová Agáta Nela096
Šimůnek Jan496
Stránská Adéla916
Pávek Jiří696
Pirkl Vít106
Jadrný Tomáš046
Červ Miloslav506
Vondra Vojtěch986
Matyášová Jana656
Radiměřský Karel876
Gregorová Michaela045
Marholdová Aneta075
Kačerovský Michal985
Gregora Lukáš085
Burešová Markéta045
Sucháčková Karolína085
Gregora Filip025
Broulíková Anežka085
Gregorová Monika005
Šimůnková Zdena585
Stránský Aleš605
Němcová Natálie114
Broulíková Alžběta124
Kumpošt Radovan084
Pirklová Markéta794
Hrušková Anna084
Hanik Maxim074
Bezděk Vojtěch094
Dejdarová Tereza104
Machalíková Viktorie134
Hruban Jan664
Buriánek Roman654
Lánová Aneta074
Sklenářová Eva814

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2510Beneš AdamRun Sport Team1300:00:35-
2C2924Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:39-
3C2125Machalík JaroslavDlouhá Třebová1300:00:41-
4C2131Horáček FilipČeská Třebová1300:00:44-
5C21723Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:55-
6C21913Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:08-
7C22025Vytlačil Matějneregistrován1500:01:13-
8C22316Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:26-
-C2-8Bezděk MatoušČeská Třebová16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Chrásková Kornelie-1200:00:29-
2D229Gregorová EliškaZŠ Lanškroun1200:00:31-
3D233Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
4D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:35-
5D2612Broulíková Amálie-1200:00:36-
6D2711Broulíková Alžběta-1200:00:37-
7D2818Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:38-
8D2106Haniková EmaČeská Třebová1300:00:39-
9D21117Čižová TerezaJen Blbni Team1200:00:40-
10D21420Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:45-
11D2154Machalíková ViktorieDlouhá Třebová1300:00:46-
12D2167Bezděková Dorotka-1500:00:54-
13D21814Dufková Marie-1300:00:59-
14D22119Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:20-
15D22215Budilová AnežkaLesní Č. T.1700:01:26-
16D2242Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:28-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26-
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27-
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:30-
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:32-
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39-
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:45-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04-
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:11-
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:13-
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:19-
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:27-
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:32-
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:53-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M343Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:14-
2M361Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:26-
3M376Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:37-
4M31010Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:51-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z385Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:48-
2Z3119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:57-
3Z31216Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:58-
4Z31313Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:07-
5Z31411Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:12-
6Z31517Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:04:18-
7Z31615Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:24-
8Z31714Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:32-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:38-
2M424Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:00-
3M438Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:06-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4512Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:21-
2Z497Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:51-
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56-
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:48-
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:58-
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37-
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:52-
3MA47Telecký Josef-8200:05:55-
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:23-
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:37-
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:48-
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:10-
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:20-
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:24-
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:24-
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:34-
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:35-
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:43-
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:50-
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:54-
16MA3134Friml Jiří-9700:07:58-
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:58-
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34-
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:54-
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:55-
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:07-
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:09-
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:14-
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:49-
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:53-
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:58-
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:04-
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:52-
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49-
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:56-
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15-
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:30-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17-
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:08-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19-
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:34-
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:47-
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:53-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43-
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:17-
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:22-
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:08-
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:57-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03-
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:15-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04-
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:11-
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:13-
1Z2510Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:17-
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:19-
1Z1723Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:19-
2Z2825Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:21-
3Z2915Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:22-
4Z21026Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:24-
2Z11122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:26-
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26-
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:27-
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27-
5Z21514Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
3Z11728Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:29-
4Z1188Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:29-
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:30-
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:32-
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:32-
5Z12335Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:33-
6Z12417Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:01:33-
7Z12524Kalousková TerezaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:33-
8Z12629Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:36-
9Z12734Chrásková LeontýnaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:37-
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39-
10Z1306Vejdová TerezaIscarex ČT1000:01:41-
6Z23137Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:41-
11Z1325Demlová KarolínaISCAREX Junior TEAM Česká Třebová1100:01:42-
12Z13319Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:43-
13Z13420Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:01:44-
7Z2354Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:45-
14Z13713Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:01:47-
15Z13831Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:52-
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:53-
16Z14041Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:15-
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37-
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49-
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:52-
3MA47Telecký Josef-8200:05:55-
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:23-
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23-
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34-
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:37-
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:48-
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:54-
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:55-
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56-
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:07-
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07-
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:09-
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:10-
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:14-
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:20-
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:24-
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:24-
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:34-
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:35-
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:43-
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43-
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:48-
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:49-
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:50-
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:53-
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:54-
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:56-
16MA3134Friml Jiří-9700:07:58-
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:58-
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:58-
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:58-
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:02-
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:04-
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:17-
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19-
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:22-
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:52-
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03-
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:08-
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:33-
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:34-
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15-
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:30-
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:47-
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:53-
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:57-
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08-
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17-
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:08-
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód