Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

24.4.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 24.4.2019
  • zobrazeno již 304x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Lengal ŠtěpánFK Česká Třebová1200:00:21-
2C2413Altenburger MatyášFK Česká Třebová1200:00:23-
3C285Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:26-
4C2910Šupík OndřejFK Česká Třebová1200:00:26-
5C2111Procházka Daniel-1300:00:27-
6C21336Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:27-
7C2149Jež VojtěchFK Česká Třebová1200:00:27-
8C21612Vencl MatějFK Česká Třebová1200:00:27-
9C21911Krátký OndřejFK Česká Třebová1200:00:29-
10C22025Horáček FilipČeská Třebová1300:00:29-
11C22128Telecký Josef-1400:00:30-
12C22223Macko DavidFK Česká Třebová1400:00:31-
13C22420Petráž JiříČeská Třebová1400:00:31-
14C22535Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
15C2268Mňuk DominikFK Česká Třebová1400:00:33-
16C22732Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:33-
17C2293Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:34-
18C23034Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:35-
19C23517Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:27-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2222Havlíková TerezaHlinsko1300:00:22-
2D2331Dušková TerezaJen Blbni Team1200:00:23-
3D2533Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:23-
4D2618Lohrerová Elen-1200:00:24-
5D2721Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:25-
6D2106Broulíková Amálie-1200:00:26-
7D21230Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
8D2157Haniková EmaFK Česká Třebová1300:00:27-
9D21724Broulíková Alžběta-1200:00:28-
10D2184Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
11D2232Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:31-
12D22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:34-
13D23119Dufková MariePardubice1300:00:38-
14D23226Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
15D23316Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:00:42-
16D23427Bártová Kateřina-1500:00:44-
-D2-15Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová17DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11223Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:21-
2M11334Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:22-
3M11719Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:23-
4M12010Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
5M12317Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:27-
6M12514Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:29-
7M12812Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:33-
8M13230Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
9M13435Hejl Tomáš-1000:01:47-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2231Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:08-
2M235Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:08-
3M252Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:14-
4M2628Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:16-
5M2915Lohrer AdrianČeská Třebová0900:01:19-
6M2187Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:23-
7M22132Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:25-
8M22627Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06-
2Z248Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
3Z2713Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16-
4Z2104Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:19-
5Z21125Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:20-
6Z22429Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
7Z23316Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M345Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:07-
2M351Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:17-
3M392Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:39-
4M31010Hájek DominikCET Česká Třebová0600:03:41-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4116Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:39-
2M423Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:00-
3M434Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:01-
4M468König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:17-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z477Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:21-
2Z41214Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:47-
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5637Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:37-
2M52370Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:59-
3M53220Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:35-
4M5349Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:41-
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54943Svobodová AnnaNUTMI0300:08:53-
2Z55135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:02-
3Z55921Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:58-
4Z57024Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:34-
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Hájek MartinŽamberk0100:06:12-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:11-
2MA211Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:24-
3MA348Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
4MA454Novák JosefHorní Čermná9700:05:31-
5MA834Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:43-
6MA96Telecký Josef-8200:05:55-
7MA1550Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
8MA1769Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:40-
9MA1838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:46-
10MA2416Číž OndřejJen Blbni8300:07:07-
11MA2514Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:09-
12MA2671Švec MartinVK Choceň8700:07:14-
13MA2867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:16-
14MA3131Jiruška PetrNUTMI8600:07:30-
15MA3329Friml JiříNUTMI9600:07:39-
16MA3517Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:42-
17MA3822Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:07:49-
18MA425Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
19MA6358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:10:30-
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:35-
2MB1261Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:14-
3MB1446Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:19-
4MB1633Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
5MB2132Svoboda LudvíkNUTMI7300:06:54-
6MB2751Simon PetrPolička7200:07:15-
7MB2919Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:19-
8MB418Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:54-
9MB4866Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:21-
10MB5425Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:12-
11MB5730Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:44-
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
2MC1049Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01-
3MC1347Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:16-
4MC2026Tichý PavelAC Náchod6300:06:49-
5MC2260Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:54-
6MC4062Hruban JanČeská Třebová6600:07:53-
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3752Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:44-
2MD5659Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
3MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:05-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6641Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:03-
2ME6710Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:19-
3ME714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:03-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4515Čížová BáraJen Blbni Team9700:08:07-
2ZA4745Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:20-
3ZA5555Hauptová Kristýnaneregistrována9700:09:24-
4ZA6057Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:09:59-
5ZA6456Bendová IlonaČeská Třebová8800:10:44-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3036Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:26-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:44-
3ZB3968Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:52-
4ZB4423Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:08:01-
5ZB5012Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:53-
6ZB522Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
7ZB5842Svobodová RenataNUTMI7600:09:45-
8ZB6218Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:22-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1965Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:46-
2ZC4340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:01-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4628Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:15-
2ZD531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:06-
3ZD6553Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
4ZD6827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:24-
5ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:32-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Lengal ŠtěpánFK Česká Třebová1200:00:21-
1D2222Havlíková TerezaHlinsko1300:00:22-
2D2331Dušková TerezaJen Blbni Team1200:00:23-
2C2413Altenburger MatyášFK Česká Třebová1200:00:23-
3D2533Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:23-
4D2618Lohrerová Elen-1200:00:24-
5D2721Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:25-
3C285Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:26-
4C2910Šupík OndřejFK Česká Třebová1200:00:26-
6D2106Broulíková Amálie-1200:00:26-
5C2111Procházka Daniel-1300:00:27-
7D21230Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
6C21336Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:27-
7C2149Jež VojtěchFK Česká Třebová1200:00:27-
8D2157Haniková EmaFK Česká Třebová1300:00:27-
8C21612Vencl MatějFK Česká Třebová1200:00:27-
9D21724Broulíková Alžběta-1200:00:28-
10D2184Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
9C21911Krátký OndřejFK Česká Třebová1200:00:29-
10C22025Horáček FilipČeská Třebová1300:00:29-
11C22128Telecký Josef-1400:00:30-
12C22223Macko DavidFK Česká Třebová1400:00:31-
11D2232Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:31-
13C22420Petráž JiříČeská Třebová1400:00:31-
14C22535Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
15C2268Mňuk DominikFK Česká Třebová1400:00:33-
16C22732Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:33-
12D22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:34-
17C2293Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:34-
18C23034Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:35-
13D23119Dufková MariePardubice1300:00:38-
14D23226Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
15D23316Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:00:42-
16D23427Bártová Kateřina-1500:00:44-
19C23517Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:27-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06-
1M2231Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:08-
2M235Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:08-
2Z248Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
3M252Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:14-
4M2628Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:16-
3Z2713Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16-
1Z1822Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17-
5M2915Lohrer AdrianČeská Třebová0900:01:19-
4Z2104Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:19-
5Z21125Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:20-
1M11223Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:21-
2M11334Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:22-
2Z11426Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:22-
3Z11518Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:23-
4Z11621Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:23-
3M11719Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:23-
6M2187Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:23-
5Z1191Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:24-
4M12010Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
7M22132Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:25-
6Z1229Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
5M12317Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:27-
6Z22429Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
6M12514Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:29-
8M22627Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
7Z12711Chrásková LeontýnaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:32-
7M12812Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:33-
8Z1293Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:34-
9Z13020Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:35-
10Z1316Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:01:35-
8M13230Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
7Z23316Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
9M13435Hejl Tomáš-1000:01:47-
11Z13533Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:16-
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:11-
2MA211Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:24-
3MA348Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
4MA454Novák JosefHorní Čermná9700:05:31-
1MB513Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:35-
1M5637Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:37-
1MC744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
5MA834Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:43-
6MA96Telecký Josef-8200:05:55-
2MC1049Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01-
1MJ1163Hájek MartinŽamberk0100:06:12-
2MB1261Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:14-
3MC1347Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:16-
3MB1446Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:19-
7MA1550Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
4MB1633Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
8MA1769Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:40-
9MA1838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:46-
1ZC1965Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:46-
4MC2026Tichý PavelAC Náchod6300:06:49-
5MB2132Svoboda LudvíkNUTMI7300:06:54-
5MC2260Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:54-
2M52370Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:59-
10MA2416Číž OndřejJen Blbni8300:07:07-
11MA2514Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:09-
12MA2671Švec MartinVK Choceň8700:07:14-
6MB2751Simon PetrPolička7200:07:15-
13MA2867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:16-
7MB2919Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:19-
1ZB3036Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:26-
14MA3131Jiruška PetrNUTMI8600:07:30-
3M53220Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:35-
15MA3329Friml JiříNUTMI9600:07:39-
4M5349Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:41-
16MA3517Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:42-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:44-
1MD3752Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:44-
17MA3822Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:07:49-
3ZB3968Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:52-
6MC4062Hruban JanČeská Třebová6600:07:53-
8MB418Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:54-
18MA425Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
2ZC4340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:01-
4ZB4423Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:08:01-
1ZA4515Čížová BáraJen Blbni Team9700:08:07-
1ZD4628Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:15-
2ZA4745Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:20-
9MB4866Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:21-
1Z54943Svobodová AnnaNUTMI0300:08:53-
5ZB5012Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:53-
2Z55135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:02-
6ZB522Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
2ZD531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:06-
10MB5425Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:12-
3ZA5555Hauptová Kristýnaneregistrována9700:09:24-
2MD5659Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
11MB5730Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:44-
7ZB5842Svobodová RenataNUTMI7600:09:45-
3Z55921Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:58-
4ZA6057Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:09:59-
3MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:05-
8ZB6218Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:22-
19MA6358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:10:30-
5ZA6456Bendová IlonaČeská Třebová8800:10:44-
3ZD6553Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
1ME6641Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:03-
2ME6710Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:19-
4ZD6827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:24-
5ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:32-
4Z57024Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:34-
3ME714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód