Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

4.5.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 4.5.2019
  • zobrazeno již 533x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Od staršího žactva vedou tratě po asfaltových a polních cestách, do mladšího žactva po louce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Propozice závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2023Letohradská pětka-
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
2.5.2015Letohradská pětka309
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2154

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7010
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Borek Viktor0410
Kaválek Ondřej8310
Nechvílová Miroslava609
Šilarová Michaela019
Sejkorová Lenka639
Kessnerová Martina768
Buriánek Roman658
Limburský Jan018
Mlynář Vlastimil647
Mannlová Jana807
Pirklová Markéta797
Křivohlávek Miroslav677
Tichý Miroslav017
Dušek Pavel707
Limburská Eliška997
Grätz Luděk587
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Halasová Anna036
Brusenbauchová Nela086
Hronek Jaroslav916
Hejl Radek726
Serbousková Sára046
Bielčik Jindřich406
Fojt Leoš576
Fojt Ondřej016
Resler Filip096
Sedláček Pavel536
Holubář Patrik006
Novotný Luděk626
Pirklová Kateřina766
Moravec Jiří966
Dušková Lenka806
Šafář Jaroslav516
Halas Vojtěch056
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Čáp Bohuslav516
Krátký Luboš626
Adamcová Veronika126
Halas Hynek106
Keprtová Miloslava486
Plíva Vladimír576
Mika Ivo666
Pirklová Patricie095
Marek Jiří435
Jilek Krzysztof975

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1250Luska JiříOrel Vyškov1400:00:11-
2C15158Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:12-
3C16208Kaplan MaxSruby1400:00:12-
4C18238Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:13-
5C111243Mencák Jiří MaxJS Ginabela1400:00:15-
6C11470Halas VojtěchOrel Vyškov0500:00:17-
7C118116Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:21-
8C120204Skalický JanSokol Dejvice1600:00:24-
9C123230Holovský KryštofŽamberk1600:00:26-
10C128121Tipelt TadeášLetohrad - Orlice1700:00:42-
Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11152Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:10-
2D1345Teplá JustýnaAC Vysoké Mýto1500:00:11-
3D14164Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:12-
4D1719Valentová Barbora-1400:00:12-
5D19227Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:00:13-
6D11032Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:14-
7D112207Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:15-
8D1138Smejkalová Izabela-1400:00:16-
9D11528Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:00:18-
10D116160Šítková AdélaLetohrad1400:00:19-
11D11738Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:20-
12D11951Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:23-
13D12174Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:24-
14D122199Maříková Viktorie3D Fitnes race team1600:00:25-
15D124115Kalousová RozálkaSokol Klášterec nad Orlicí1700:00:29-
16D12573Onrušková KlaudieOrel - Obřany1700:00:38-
17D12639Kaválková EliškaOrel Orlice1700:00:39-
18D12729Marcinčínová MarianaOrel Orlice1700:00:41-
Chlapci r. 2012-13 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21113Kreidl JanOrel Židenice1200:00:48-
2C2310Sokol Nicolas Dominik-1300:00:49-
3C24239Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:50-
4C26189Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:50-
5C27195Skalický JakubLetohrad1200:00:51-
6C28214Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:51-
7C29213Vinkler OndřejMistrovice1200:00:51-
8C211159Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:52-
9C213201Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:52-
10C214137Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:52-
11C21646Teplý TobiášAC Vysoké Mýto1200:00:53-
12C21752Halas MatějOrel Vyškov1300:00:54-
13C220228Pirkl MatyášLetohrad1300:00:55-
14C222163Dušek AdamKB Letohrad1200:00:56-
15C226134Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:58-
16C228118Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:01:00-
17C23375Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:11-
Děvčata r. 2012-13 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2254Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:00:49-
2D2576Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:50-
3D210185Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:51-
4D21277Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:52-
5D21553Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:53-
6D218147Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
7D219151Havlíková TerezaHlinsko1300:00:54-
8D221153Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:55-
9D222217Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:00:56-
10D224130Kubíčková DominikaOrel Vyškov1300:00:57-
11D225221Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:57-
12D227110Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:00-
13D22923Zemanová TerezieOrel Ústí nad Orlicí1300:01:01-
14D230246Hejlová EllaLetohrad1300:01:06-
15D231120Lukesová KateřinaLetohrad1300:01:07-
16D232123Nastoupilová NicolLetohrad1300:01:08-
17D234211Dufková MariePardubice1300:01:18-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11175Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:32104,95
2M12129Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:34100,71
3M16252Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:3794,35
4M18138Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:3892,23
5M19124Veselý JanKB Letohrad1000:01:3992,01
6M110126Veselý JakubKB Letohrad1000:01:4087,99
7M11243Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:4283,75
8M113162Dušek OndřejKB Letohrad1000:01:4381,63
9M116143Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:4773,14
10M11756Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:4871,02
11M11955Grec JosefOrel Vyškov1100:01:4970,81
12M120148Holoch MatějOrel Vyškov1100:01:4968,90
13M122205Fryauf VincentJanov1100:01:5066,78
14M127248Kornás JanZabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein1000:01:5556,18
15M129136Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:5654,06
16M130202Skalický PetrDejvice1000:01:5751,94
17M132157Lechnýř DominikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:02:0143,46
18M133188Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:02:0437,10
19M13659Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:02:0632,86
20M14257Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:213,00
21M143216Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:02:243,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13186Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:35102,64
2Z14196Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3799,17
3Z15197Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3798,19
4Z17154Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3896,92
5Z110222Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4091,15
6Z114171Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:4482,80
7Z115194Skalická AnežkaLetohrad1000:01:4678,62
8Z117144Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:4874,44
9Z12036Menzelová DenisaKB Letohrad1000:01:4972,36
10Z122133Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:5070,27
11Z12414Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5168,18
11Z12411Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:5168,18
13Z126172Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5266,09
14Z127198Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5559,82
15Z130178Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5755,65
16Z133183Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:02:0441,03
17Z135245Macáková LeonaŠumperk1100:02:0538,94
18Z136256Felgrová AdrianaSopotnice1100:02:0636,85
19Z138117Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:02:0734,76
20Z13924Zemanová AnežkaOrel Ústí nad Orlicí1100:02:0834,55
21Z140119Lukesová TerezieLetohrad1000:02:1126,41
22Z141181Petrašová ElenLitomyšl1000:02:1224,32
-Z1-78Kroupová DominikaOrel Obřany10DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21174Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:35101,28
2M2233Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:36100,00
3M23242Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:3798,72
4M24161Šítek VojtěchLetohrad0900:02:4292,31
5M25177Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:4983,33
6M27112Kreidl VáclavOrel Židenice0900:02:5476,92
7M28253Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:0069,23
8M210156Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0266,67
9M212149Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0760,26
10M214122Nastoupil DominikLetohrad0900:03:1253,85
11M216257Felgr ŠtěpánSopotnice0900:03:1451,28
12M217173Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1550,00
13M218139Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:03:1648,72
14M219166Faltejsek OndřejOrel Orlice0800:03:1846,15
15M221187Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:1944,87
16M22225Zeman JanOrel Ústí nad Orlicí0900:03:3425,64
17M22358Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4017,95
18M225165Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:4412,82
19M22679Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:4610,26
20M227184Faltejsek MatoušLetohrad - Orlice0900:04:323,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:49110,11
2Z29226Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:0196,63
3Z21181Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0493,26
4Z213135Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1185,39
5Z214212Kostelecká JulieJS Ginabela0800:03:1284,27
6Z219229Pirklová PatricieLetohrad0900:03:1877,53
7Z22480Hansgutová ViolaOrel - Obřany0900:03:4151,69
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31127Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:11115,58
2M37128Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:06:5195,69
3M311180Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:0588,73
4M31760Provazník GabrielOrel Vyškov0700:07:4668,35
5M34682Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:13:323,00
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36111Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:06:48106,48
2Z39218Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:07:0299,84
3Z313141Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:1593,68
4Z31615Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:07:2489,41
5Z318258Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:07:4778,50
6Z323193Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:08:1167,11
7Z33826Zemanová AnnaOrel Ústí nad Orlicí0700:10:303,00
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41150Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:08:56100,00
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42132Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:37113,33
2Z43254Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:12:0886,67
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51269Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:13:32100,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5261Halasová AnnaOrel Vyškov0300:15:56115,00
2Z53250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:3185,00
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2220Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:20:27123,62
2MJ44328Hájek MartinŽamberk0100:22:23106,95
3MJ9883Limburský JanOrel Brno Obřany0100:26:4469,43
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ55308Poživilová BarboraRun4Fun Hradec Králové0000:23:10106,50
2ZJ6727Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:23:5899,81
3ZJ77106Maráková BlankaOrel Židenice0000:24:4293,69
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:13105,98
2MA2287Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:16:27103,19
3MA368Moravec MartinVencl tým8400:17:2990,83
4MA4278Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:17:5086,64
5MA6273Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:18:0184,45
6MA7293Moravec JiříOrel Orlice9600:18:1980,86
7MA8282Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:18:2479,86
8MA1430Marcinčín JakubOrel Orlice8600:19:2966,90
9MA15292Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3964,91
10MA18289Slabý JanTvoje máma9000:20:0659,52
11MA24341Najman ZdeněkLetohrad9500:20:3553,74
12MA25290Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:20:4052,74
13MA26315Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4152,54
14MA2795Štěpánek RadekOrel Obřany9800:20:4651,55
15MA28306Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:20:4751,35
16MA29335Žižka DavidTRX Team8300:20:5250,35
17MA32265Padalík OndřejLetohrad8400:21:2942,97
18MA33321Špaček MartinFitness Kopidlno8500:21:3242,37
19MA35231Holovský JakubŽamberk8600:21:3641,58
20MA3942Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:21:5537,79
21MA47276Chládek TomášLanškroun8600:22:3729,41
22MA5190Ondrušek PavelOrel Obřany8900:23:0124,63
23MA52145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:23:0224,43
24MA6031Vítek MichalDlouhoňovice8500:23:3118,64
25MA68267Bednář MichalPetrovice9100:23:5913,06
26MA7389Hronek JaroslavOrel Obřany9100:24:159,87
27MA74324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:169,67
28MA80334Martinec JakubLetohrad9700:25:113,00
29MA8163Grec PavelOrel Vyškov8000:25:163,00
30MA103336Šebesta OndřejOznice9000:27:113,00
31MA1083Kuneš PavelLetohrad8500:27:153,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5247Hejl RadekLetohrad7200:17:53107,82
2MB9298Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:34100,48
3MB1347Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:19:2391,70
4MB17191Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:19:5086,87
5MB19131Dvořák PavelČeská Třebová7500:20:0983,46
6MB3041Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:0373,79
7MB34182Horák PetrOrel Silůvky7600:21:3568,06
8MB38286Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:5364,84
9MB4835Šimek PetrŘetůvka7700:22:3956,60
10MB57310Gvědin ArťomOrel Praha 47300:23:2748,00
11MB5913Němec RadekLitomyšl7700:23:2947,64
12MB62244Macák DanielŠumperk7800:23:3646,39
13MB6364Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:23:4145,49
14MB64170Šítek MichalCelné7900:23:4744,42
15MB66251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4944,22
16MB709Bujok Tomasz-7000:24:0241,73
17MB71268Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0341,55
18MB82317Lipenský JiříFajn Tým7400:25:3025,97
19MB110249Kornás MarcinZabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein7800:27:483,00
20MB122105Spargel LadislavOrel Židenice7300:29:443,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10274Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:40105,72
2MC12280Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:1499,83
3MC16330Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:4594,45
4MC20192Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:20:1090,11
5MC21301Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:1489,42
6MC23294Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:3186,47
7MC36296Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:21:4473,81
8MC41190Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:0769,82
9MC43237Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:22:1867,91
10MC45320Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:3165,65
11MC5396Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0859,24
12MC54313Hruban JanČeská Třebová6600:23:0959,06
13MC72295Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:24:0449,52
14MC83104Kresta RomanOrel Židenice6500:25:3334,08
15MC87300Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:4831,64
16MC101200Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:27:0817,61
17MC102262Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:1017,26
18MC114271Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:146,16
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40311Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:57105,66
2MD46263Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:35100,05
3MD56281Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:1494,29
4MD89236Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:26:0369,36
5MD93297Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:2965,52
6MD96232Habrman JaroslavČeská Třebová5700:26:3265,08
7MD97235Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:3564,63
8MD109279Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:2357,55
9MD118206Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:0342,79
10MD119275Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:0941,91
11MD126277Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:33:463,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME90103Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:05134,51
2ME123322Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:31100,04
3ME130102Holý JosefOrel Židenice4100:36:5865,46
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11288Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:19:03125,54
2ZA50101Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:23:0089,37
3ZA58312Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:23:2885,09
4ZA75259Poslušná AnnaKlášterec nad Orlicí8800:24:2177,00
5ZA85314Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:3765,40
6ZA92291Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:26:2857,62
7ZA9444Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:3057,31
8ZA99323Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:5154,11
9ZA104337Šebestová NelaDolní Čermná9600:27:1251,04
10ZA105333Vavrečková DoubravkaPardubice8600:27:1250,92
11ZA106342Barnetová JanaJablonné nad Orlicí9500:27:1250,90
12ZA10716Hrdinová KristýnaRůžovky9200:27:1350,89
13ZA113343Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:28:0143,42
14ZA115266Padalíková ZuzanaLetohrad8600:28:2939,15
15ZA11718Krudencová KateřinaRůžovky9000:28:5535,18
16ZA1245Kvapilová Barbora-8700:33:013,00
17ZA12587Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:33:023,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB37303Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:50108,20
2ZB49210Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5798,39
3ZB6140Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3293,40
4ZB65270Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:4890,93
5ZB69100Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:24:0089,30
6ZB78225Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:4882,14
7ZB8662Grec RadkaOrel Vyškov8400:25:4773,50
8ZB88169Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:25:5272,77
9ZB91302Sklenářová EvaLetohrad8100:26:2567,94
10ZB10099Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:26:5863,11
11ZB112146Koubová MarcelaRybník8000:27:5454,91
12ZB116272Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3748,62
13ZB120176Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2341,88
14ZB121220Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:2441,73
15ZB128326Šejnohová MonikaŽamberk7600:33:583,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC31285Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:21111,39
2ZC41215Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:22:07104,61
3ZC7698Slabáková LenkaOrel Židenice6600:24:2784,00
4ZC8465Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3573,99
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD79305Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:10110,06
2ZD95304Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:3199,87
3ZD111125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:4990,06
4ZD127219Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:5344,28
5ZD129309Poživilová KateřinaBílá Třemešná6100:34:0043,40
Lidový běh - Muži (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM248Halas PavelOrel Šitbořice9900:06:16-
2LM334Rašner JiříTJ Šumperk0800:06:22-
3LM492Hansgut DavidOrel - Obřany8000:06:39-
4LM5108Kamenický PetrOrel Židenice6900:06:44-
5LM8260Kosík MichalOrel Domanín7600:06:59-
6LM9241Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:07:02-
7LM1284Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:07:13-
8LM1371Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:07:15-
9LM2066Doležal PavelOrel Vyškov8400:07:51-
10LM2294Fojt LeošOrel Obřany5700:08:09-
11LM24299Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:08:38-
12LM28234Říha FrantišekRLC Barbarians Letohrad9700:09:07-
13LM31233Šrámek VítRLC Barbarians Letohrad0000:09:26-
14LM33168Luska JiříOrel Vyškov8500:09:41-
15LM36109Sedláček PavelOrel Židenice5300:09:50-
16LM4137Kaválek OndřejOrel Orlice8300:11:03-
17LM47283Holoch PetrOrel Vyškov7700:14:56-
Lidový běh - Ženy (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ15107Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:07:18-
2LZ18167Lusková GabrielaOrel Vyškov7800:07:47-
3LZ2167Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:08:05-
4LZ25114Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:04-
5LZ26223Skalická ŠárkaLetohrad7500:09:05-
6LZ2791Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:09:06-
7LZ29140Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:08-
8LZ30264Kaplanová VeronikaSruby8700:09:25-
9LZ3288Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:09:28-
10LZ34240Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:09:44-
11LZ35224Kaplanová KarolínaSokol Sruby0700:09:46-
12LZ3797Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:58-
13LZ39203Lachmanová VěraDejvice7300:10:37-
14LZ40209Menzelová HelenaŽampach7400:10:49-
15LZ42284Holochová PavlaOrel Vyškov7800:12:08-
16LZ43261Kosíková AndreaOrel Domanín7800:12:28-
17LZ4485Miková RenataOrel Obřany7200:12:54-
18LZ4593Burianová LucieOrel - Obřany8600:13:12-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21113Kreidl JanOrel Židenice1200:00:48-
1D2254Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:00:49-
2C2310Sokol Nicolas Dominik-1300:00:49-
3C24239Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:50-
2D2576Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:50-
4C26189Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:50-
5C27195Skalický JakubLetohrad1200:00:51-
6C28214Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:51-
7C29213Vinkler OndřejMistrovice1200:00:51-
3D210185Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:51-
8C211159Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:52-
4D21277Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:52-
9C213201Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:52-
10C214137Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:52-
5D21553Doležalová LucieOrel Vyškov1300:00:53-
11C21646Teplý TobiášAC Vysoké Mýto1200:00:53-
12C21752Halas MatějOrel Vyškov1300:00:54-
6D218147Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:54-
7D219151Havlíková TerezaHlinsko1300:00:54-
13C220228Pirkl MatyášLetohrad1300:00:55-
8D221153Adamcová VeronikaVencl tým Ústí nad Orlicí1200:00:55-
9D222217Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:00:56-
14C222163Dušek AdamKB Letohrad1200:00:56-
10D224130Kubíčková DominikaOrel Vyškov1300:00:57-
11D225221Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:57-
15C226134Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:58-
12D227110Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:00-
16C228118Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:01:00-
13D22923Zemanová TerezieOrel Ústí nad Orlicí1300:01:01-
14D230246Hejlová EllaLetohrad1300:01:06-
15D231120Lukesová KateřinaLetohrad1300:01:07-
16D232123Nastoupilová NicolLetohrad1300:01:08-
17C23375Štulpa MaxOrel Obřany1200:01:11-
17D234211Dufková MariePardubice1300:01:18-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11175Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:32104,95
2M12129Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:34100,71
1Z13186Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:35102,64
2Z14196Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3799,17
3Z15197Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3798,19
3M16252Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:3794,35
4Z17154Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3896,92
4M18138Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:3892,23
5M19124Veselý JanKB Letohrad1000:01:3992,01
5Z110222Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:4091,15
6M110126Veselý JakubKB Letohrad1000:01:4087,99
7M11243Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:4283,75
8M113162Dušek OndřejKB Letohrad1000:01:4381,63
6Z114171Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:4482,80
7Z115194Skalická AnežkaLetohrad1000:01:4678,62
9M116143Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:4773,14
8Z117144Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:4874,44
10M11756Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:4871,02
11M11955Grec JosefOrel Vyškov1100:01:4970,81
12M120148Holoch MatějOrel Vyškov1100:01:4968,90
9Z12036Menzelová DenisaKB Letohrad1000:01:4972,36
13M122205Fryauf VincentJanov1100:01:5066,78
10Z122133Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:5070,27
11Z12411Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:5168,18
11Z12414Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5168,18
13Z126172Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:01:5266,09
14M127248Kornás JanZabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein1000:01:5556,18
14Z127198Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5559,82
15M129136Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:5654,06
15Z130178Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5755,65
16M130202Skalický PetrDejvice1000:01:5751,94
17M132157Lechnýř DominikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:02:0143,46
18M133188Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:02:0437,10
16Z133183Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:02:0441,03
17Z135245Macáková LeonaŠumperk1100:02:0538,94
19M13659Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:02:0632,86
18Z136256Felgrová AdrianaSopotnice1100:02:0636,85
19Z138117Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:02:0734,76
20Z13924Zemanová AnežkaOrel Ústí nad Orlicí1100:02:0834,55
21Z140119Lukesová TerezieLetohrad1000:02:1126,41
22Z141181Petrašová ElenLitomyšl1000:02:1224,32
20M14257Doležal AdamOrel Vyškov1000:02:213,00
21M143216Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:02:243,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21174Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:35101,28
2M2233Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:36100,00
3M23242Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:3798,72
4M24161Šítek VojtěchLetohrad0900:02:4292,31
5M25177Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:4983,33
1Z25142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:49110,11
6M27112Kreidl VáclavOrel Židenice0900:02:5476,92
7M28253Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:0069,23
2Z29226Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:0196,63
8M210156Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0266,67
3Z21181Zejdová KateřinaOrel Brno Obřany0800:03:0493,26
9M212149Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:0760,26
4Z213135Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:1185,39
10M214122Nastoupil DominikLetohrad0900:03:1253,85
5Z214212Kostelecká JulieJS Ginabela0800:03:1284,27
11M216257Felgr ŠtěpánSopotnice0900:03:1451,28
12M217173Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1550,00
13M218139Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:03:1648,72
6Z219229Pirklová PatricieLetohrad0900:03:1877,53
14M219166Faltejsek OndřejOrel Orlice0800:03:1846,15
15M221187Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:1944,87
16M22225Zeman JanOrel Ústí nad Orlicí0900:03:3425,64
17M22358Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:03:4017,95
7Z22480Hansgutová ViolaOrel - Obřany0900:03:4151,69
18M225165Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:4412,82
19M22679Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:4610,26
20M227184Faltejsek MatoušLetohrad - Orlice0900:04:323,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31127Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:06:11115,58
1LM248Halas PavelOrel Šitbořice9900:06:16-
2LM334Rašner JiříTJ Šumperk0800:06:22-
3LM492Hansgut DavidOrel - Obřany8000:06:39-
4LM5108Kamenický PetrOrel Židenice6900:06:44-
1Z36111Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:06:48106,48
2M37128Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:06:5195,69
5LM8260Kosík MichalOrel Domanín7600:06:59-
6LM9241Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:07:02-
2Z39218Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:07:0299,84
3M311180Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:0588,73
7LM1284Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:07:13-
8LM1371Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:07:15-
3Z313141Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:1593,68
1LZ15107Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:07:18-
4Z31615Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:07:2489,41
4M31760Provazník GabrielOrel Vyškov0700:07:4668,35
2LZ18167Lusková GabrielaOrel Vyškov7800:07:47-
5Z318258Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:07:4778,50
9LM2066Doležal PavelOrel Vyškov8400:07:51-
3LZ2167Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:08:05-
10LM2294Fojt LeošOrel Obřany5700:08:09-
6Z323193Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:08:1167,11
11LM24299Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:08:38-
4LZ25114Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:09:04-
5LZ26223Skalická ŠárkaLetohrad7500:09:05-
6LZ2791Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:09:06-
12LM28234Říha FrantišekRLC Barbarians Letohrad9700:09:07-
7LZ29140Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:09:08-
8LZ30264Kaplanová VeronikaSruby8700:09:25-
13LM31233Šrámek VítRLC Barbarians Letohrad0000:09:26-
9LZ3288Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:09:28-
14LM33168Luska JiříOrel Vyškov8500:09:41-
10LZ34240Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:09:44-
11LZ35224Kaplanová KarolínaSokol Sruby0700:09:46-
15LM36109Sedláček PavelOrel Židenice5300:09:50-
12LZ3797Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:09:58-
7Z33826Zemanová AnnaOrel Ústí nad Orlicí0700:10:303,00
13LZ39203Lachmanová VěraDejvice7300:10:37-
14LZ40209Menzelová HelenaŽampach7400:10:49-
16LM4137Kaválek OndřejOrel Orlice8300:11:03-
15LZ42284Holochová PavlaOrel Vyškov7800:12:08-
16LZ43261Kosíková AndreaOrel Domanín7800:12:28-
17LZ4485Miková RenataOrel Obřany7200:12:54-
18LZ4593Burianová LucieOrel - Obřany8600:13:12-
5M34682Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:13:323,00
17LM47283Holoch PetrOrel Vyškov7700:14:56-
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41150Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:08:56100,00
1Z42132Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:37113,33
2Z43254Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:12:0886,67
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51269Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:13:32100,00
1Z5261Halasová AnnaOrel Vyškov0300:15:56115,00
2Z53250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:3185,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:13105,98
2MA2287Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:16:27103,19
3MA368Moravec MartinVencl tým8400:17:2990,83
4MA4278Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:17:5086,64
1MB5247Hejl RadekLetohrad7200:17:53107,82
5MA6273Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:18:0184,45
6MA7293Moravec JiříOrel Orlice9600:18:1980,86
7MA8282Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:18:2479,86
2MB9298Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:34100,48
1MC10274Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:40105,72
1ZA11288Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:19:03125,54
2MC12280Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:1499,83
3MB1347Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:19:2391,70
8MA1430Marcinčín JakubOrel Orlice8600:19:2966,90
9MA15292Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3964,91
3MC16330Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:4594,45
4MB17191Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:19:5086,87
10MA18289Slabý JanTvoje máma9000:20:0659,52
5MB19131Dvořák PavelČeská Třebová7500:20:0983,46
4MC20192Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:20:1090,11
5MC21301Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:1489,42
1MJ2220Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:20:27123,62
6MC23294Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:3186,47
11MA24341Najman ZdeněkLetohrad9500:20:3553,74
12MA25290Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:20:4052,74
13MA26315Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4152,54
14MA2795Štěpánek RadekOrel Obřany9800:20:4651,55
15MA28306Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:20:4751,35
16MA29335Žižka DavidTRX Team8300:20:5250,35
6MB3041Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:0373,79
1ZC31285Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:21111,39
17MA32265Padalík OndřejLetohrad8400:21:2942,97
18MA33321Špaček MartinFitness Kopidlno8500:21:3242,37
7MB34182Horák PetrOrel Silůvky7600:21:3568,06
19MA35231Holovský JakubŽamberk8600:21:3641,58
7MC36296Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:21:4473,81
1ZB37303Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:50108,20
8MB38286Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:5364,84
20MA3942Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:21:5537,79
1MD40311Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:57105,66
2ZC41215Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:22:07104,61
8MC41190Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:0769,82
9MC43237Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:22:1867,91
2MJ44328Hájek MartinŽamberk0100:22:23106,95
10MC45320Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:3165,65
2MD46263Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:35100,05
21MA47276Chládek TomášLanškroun8600:22:3729,41
9MB4835Šimek PetrŘetůvka7700:22:3956,60
2ZB49210Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5798,39
2ZA50101Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:23:0089,37
22MA5190Ondrušek PavelOrel Obřany8900:23:0124,63
23MA52145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:23:0224,43
11MC5396Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0859,24
12MC54313Hruban JanČeská Třebová6600:23:0959,06
1ZJ55308Poživilová BarboraRun4Fun Hradec Králové0000:23:10106,50
3MD56281Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:1494,29
10MB57310Gvědin ArťomOrel Praha 47300:23:2748,00
3ZA58312Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:23:2885,09
11MB5913Němec RadekLitomyšl7700:23:2947,64
24MA6031Vítek MichalDlouhoňovice8500:23:3118,64
3ZB6140Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3293,40
12MB62244Macák DanielŠumperk7800:23:3646,39
13MB6364Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:23:4145,49
14MB64170Šítek MichalCelné7900:23:4744,42
4ZB65270Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:4890,93
15MB66251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4944,22
2ZJ6727Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:23:5899,81
25MA68267Bednář MichalPetrovice9100:23:5913,06
5ZB69100Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:24:0089,30
16MB709Bujok Tomasz-7000:24:0241,73
17MB71268Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0341,55
13MC72295Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:24:0449,52
26MA7389Hronek JaroslavOrel Obřany9100:24:159,87
27MA74324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:169,67
4ZA75259Poslušná AnnaKlášterec nad Orlicí8800:24:2177,00
3ZC7698Slabáková LenkaOrel Židenice6600:24:2784,00
3ZJ77106Maráková BlankaOrel Židenice0000:24:4293,69
6ZB78225Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:4882,14
1ZD79305Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:10110,06
28MA80334Martinec JakubLetohrad9700:25:113,00
29MA8163Grec PavelOrel Vyškov8000:25:163,00
18MB82317Lipenský JiříFajn Tým7400:25:3025,97
14MC83104Kresta RomanOrel Židenice6500:25:3334,08
4ZC8465Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3573,99
5ZA85314Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:3765,40
7ZB8662Grec RadkaOrel Vyškov8400:25:4773,50
15MC87300Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:4831,64
8ZB88169Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:25:5272,77
4MD89236Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:26:0369,36
1ME90103Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:05134,51
9ZB91302Sklenářová EvaLetohrad8100:26:2567,94
6ZA92291Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:26:2857,62
5MD93297Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:2965,52
7ZA9444Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:3057,31
2ZD95304Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:3199,87
6MD96232Habrman JaroslavČeská Třebová5700:26:3265,08
7MD97235Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:3564,63
3MJ9883Limburský JanOrel Brno Obřany0100:26:4469,43
8ZA99323Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:5154,11
10ZB10099Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:26:5863,11
16MC101200Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:27:0817,61
17MC102262Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:1017,26
30MA103336Šebesta OndřejOznice9000:27:113,00
9ZA104337Šebestová NelaDolní Čermná9600:27:1251,04
10ZA105333Vavrečková DoubravkaPardubice8600:27:1250,92
11ZA106342Barnetová JanaJablonné nad Orlicí9500:27:1250,90
12ZA10716Hrdinová KristýnaRůžovky9200:27:1350,89
31MA1083Kuneš PavelLetohrad8500:27:153,00
8MD109279Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:2357,55
19MB110249Kornás MarcinZabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein7800:27:483,00
3ZD111125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:4990,06
11ZB112146Koubová MarcelaRybník8000:27:5454,91
13ZA113343Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:28:0143,42
18MC114271Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:146,16
14ZA115266Padalíková ZuzanaLetohrad8600:28:2939,15
12ZB116272Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3748,62
15ZA11718Krudencová KateřinaRůžovky9000:28:5535,18
9MD118206Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:0342,79
10MD119275Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:0941,91
13ZB120176Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2341,88
14ZB121220Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:2441,73
20MB122105Spargel LadislavOrel Židenice7300:29:443,00
2ME123322Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:31100,04
16ZA1245Kvapilová Barbora-8700:33:013,00
17ZA12587Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:33:023,00
11MD126277Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:33:463,00
4ZD127219Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:5344,28
15ZB128326Šejnohová MonikaŽamberk7600:33:583,00
5ZD129309Poživilová KateřinaBílá Třemešná6100:34:0043,40
3ME130102Holý JosefOrel Židenice4100:36:5865,46
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:13105,98
2MA2287Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:16:27103,19
3MA368Moravec MartinVencl tým8400:17:2990,83
4MA4278Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:17:5086,64
5MB5247Hejl RadekLetohrad7200:17:5386,04
6MA6273Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:18:0184,45
7MA7293Moravec JiříOrel Orlice9600:18:1980,86
8MA8282Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:18:2479,86
9MB9298Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:3477,87
10MC10274Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:4076,67
11MC12280Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:1469,89
12MB1347Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina7800:19:2368,10
13MA1430Marcinčín JakubOrel Orlice8600:19:2966,90
14MA15292Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3964,91
15MC16330Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:4563,71
16MB17191Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:19:5062,71
17MA18289Slabý JanTvoje máma9000:20:0659,52
18MB19131Dvořák PavelČeská Třebová7500:20:0958,92
19MC20192Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:20:1058,72
20MC21301Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:1457,93
21MJ2220Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:20:2755,33
22MC23294Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:3154,54
23MA24341Najman ZdeněkLetohrad9500:20:3553,74
24MA25290Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:20:4052,74
25MA26315Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4152,54
26MA2795Štěpánek RadekOrel Obřany9800:20:4651,55
27MA28306Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:20:4751,35
28MA29335Žižka DavidTRX Team8300:20:5250,35
29MB3041Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:21:0348,16
30MA32265Padalík OndřejLetohrad8400:21:2942,97
31MA33321Špaček MartinFitness Kopidlno8500:21:3242,37
32MB34182Horák PetrOrel Silůvky7600:21:3541,77
33MA35231Holovský JakubŽamberk8600:21:3641,58
34MC36296Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:21:4439,98
35MB38286Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:5338,19
36MA3942Stránský VítězslavUFO-RIDE.cz8200:21:5537,79
37MD40311Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:5737,39
38MC41190Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:0735,39
39MC43237Skřivánek PetrOrel Vyškov6600:22:1833,20
40MJ44328Hájek MartinŽamberk0100:22:2332,20
41MC45320Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:22:3130,61
42MD46263Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:3529,81
43MA47276Chládek TomášLanškroun8600:22:3729,41
44MB4835Šimek PetrŘetůvka7700:22:3929,01
45MA5190Ondrušek PavelOrel Obřany8900:23:0124,63
46MA52145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:23:0224,43
47MC5396Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0823,23
48MC54313Hruban JanČeská Třebová6600:23:0923,03
49MD56281Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:1422,03
50MB57310Gvědin ArťomOrel Praha 47300:23:2719,44
51MB5913Němec RadekLitomyšl7700:23:2919,04
52MA6031Vítek MichalDlouhoňovice8500:23:3118,64
53MB62244Macák DanielŠumperk7800:23:3617,65
54MB6364Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:23:4116,65
55MB64170Šítek MichalCelné7900:23:4715,45
56MB66251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:4915,23
57MA68267Bednář MichalPetrovice9100:23:5913,06
58MB709Bujok Tomasz-7000:24:0212,46
59MB71268Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:24:0312,26
60MC72295Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:24:0412,06
61MA7389Hronek JaroslavOrel Obřany9100:24:159,87
62MA74324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:24:169,67
63MA80334Martinec JakubLetohrad9700:25:113,00
64MA8163Grec PavelOrel Vyškov8000:25:163,00
65MB82317Lipenský JiříFajn Tým7400:25:303,00
66MC83104Kresta RomanOrel Židenice6500:25:333,00
67MC87300Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:483,00
68MD89236Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:26:033,00
69ME90103Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:053,00
70MD93297Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:26:293,00
71MD96232Habrman JaroslavČeská Třebová5700:26:323,00
72MD97235Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:353,00
73MJ9883Limburský JanOrel Brno Obřany0100:26:443,00
74MC101200Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:27:083,00
75MC102262Křivohlávek MiroslavOrlice6700:27:103,00
76MA103336Šebesta OndřejOznice9000:27:113,00
77MA1083Kuneš PavelLetohrad8500:27:153,00
78MD109279Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:27:233,00
79MB110249Kornás MarcinZabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein7800:27:483,00
80MC114271Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:28:143,00
81MD118206Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:29:033,00
82MD119275Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:093,00
83MB122105Spargel LadislavOrel Židenice7300:29:443,00
84ME123322Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:313,00
85MD126277Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:33:463,00
86ME130102Holý JosefOrel Židenice4100:36:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11288Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:19:03116,34
2ZC31285Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:2194,16
3ZB37303Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:5089,50
4ZC41215Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:22:0786,77
5ZB49210Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:5778,74
6ZA50101Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:23:0078,25
7ZJ55308Poživilová BarboraRun4Fun Hradec Králové0000:23:1076,65
8ZA58312Kolářová KarolínaOrel Praha 49200:23:2873,75
9ZB6140Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:23:3273,26
10ZB65270Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:4870,54
11ZJ6727Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:23:5868,93
12ZB69100Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:24:0068,76
13ZA75259Poslušná AnnaKlášterec nad Orlicí8800:24:2165,24
14ZC7698Slabáková LenkaOrel Židenice6600:24:2764,27
15ZJ77106Maráková BlankaOrel Židenice0000:24:4261,86
16ZB78225Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:4860,90
17ZD79305Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:1057,36
18ZC8465Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:25:3553,35
19ZA85314Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:3753,03
20ZB8662Grec RadkaOrel Vyškov8400:25:4751,42
21ZB88169Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby8400:25:5250,62
22ZB91302Sklenářová EvaLetohrad8100:26:2545,31
23ZA92291Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:26:2844,83
24ZA9444Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:3044,51
25ZD95304Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:3144,35
26ZA99323Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:26:5141,14
27ZB10099Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:26:5840,01
28ZA104337Šebestová NelaDolní Čermná9600:27:1237,91
29ZA105333Vavrečková DoubravkaPardubice8600:27:1237,78
30ZA106342Barnetová JanaJablonné nad Orlicí9500:27:1237,76
31ZA10716Hrdinová KristýnaRůžovky9200:27:1337,75
32ZD111125Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:4931,82
33ZB112146Koubová MarcelaRybník8000:27:5431,01
34ZA113343Barnetová LenkaJablonné nad Orlicí9800:28:0129,89
35ZA115266Padalíková ZuzanaLetohrad8600:28:2925,39
36ZB116272Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3724,10
37ZA11718Krudencová KateřinaRůžovky9000:28:5521,21
38ZB120176Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2316,71
39ZB121220Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:2416,55
40ZA1245Kvapilová Barbora-8700:33:013,00
41ZA12587Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:33:023,00
42ZD127219Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:533,00
43ZB128326Šejnohová MonikaŽamberk7600:33:583,00
44ZD129309Poživilová KateřinaBílá Třemešná6100:34:003,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Pěkně zorganizovaný závod, díky!
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód