Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

11.8.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 11.8.2019
  • zobrazeno již 683x
  • místo konání: Podbřezí u motelu Skalka
  • GPS: 50.2578125N, 16.2113589E
  • pořadatel: Wikow SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Podbřezí u motelu Skalka
(cca 10km ze Skuhrova) přímo u hlavní silnice Dobruška- Rychnov nad Kněžnou, Parkoviště pro cca 25 aut přímo u startu, zbytek aut na návsi obce Podbřezí.
10:00 hodin

Přihlášky

na mistě do 9:30 hodin

Startovné

90 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Trať má po celé délce asfaltový povrch.

POZOR! ZMĚNA TRASY!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Křepela
tel. 728 085 317

Propozice závodu ve formátu PDF

Trasa závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jkrepela@wikov.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22122Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:04:12-
2C2239Feja MichalAtletika Dobruška1200:04:29-
3C22619Stodůlka FrantišekBělá pod Bezdězem1200:04:55-
Děvčata 7 let a mladší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1527Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:33112,21
2M11220Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:03:5394,47
3M11316Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:5593,32
4M11618Stodůlka JakubSK Skalka1100:04:0386,26
5M1195Křepela JiříWikov SKI Skuhrov n.B.1100:04:0881,32
6M12426Kroulík VáclavOpočno1100:04:3657,05
7M12717Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:0828,28
Nejmladší žákyně I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11414Tóthová AnitaSkuhrov nad Bělou1100:04:01103,62
2Z1182Skálová MonikaWikov SKI Skuhrov n.B.1000:04:05100,11
3Z1208Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:1096,27
4Z1223Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:1790,30
5Z12525Pokorná RadkaPardubice1000:04:5063,65
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:15105,73
2M2213Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:17103,83
3M236Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:3090,44
4M2723Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:3783,95
5M2811Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:3981,95
6M2924Vinkler MatoušMistrovice0900:03:4180,06
7M21121Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4873,16
8M21512Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:04:0159,28
9M21710Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:0357,28
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z241Skálová RenataWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:33103,70
2Z2615Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:36100,65
3Z2104Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov n.B.0800:03:4195,65
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3664Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:18112,82
2M31252Jelen LukášWikov SKI Skuhrov n.B.0700:15:0787,18
Mladší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31055Fejová ViktorieAtletika Dobruška0600:14:10112,60
2Z31154Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:15:06100,04
3Z31361Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:16:0487,37
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4159Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:10:38100,87
2M4263Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:41100,09
3M4353Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov n.B.0400:10:4499,03
4M4457Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:10:5196,72
5M4558Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:11:2885,42
6M47191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:3146,92
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4851Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:14:00122,95
2Z4956Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:14:01122,81
3Z41562Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:19:2654,24
Dorostenci (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z514192Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:49100,00
Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:48114,88
2MA4132Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:12100,45
3MA5104Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:24123,10
4MA8108Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:34:50115,48
5MA11158Schejbal OldřichRafans Team9100:35:5084,68
6MA12136Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:36:3580,11
7MA13190Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:36:4079,59
8MA16125Pechek TomášVlasenice9100:37:0876,84
9MA17109Krunčík PavelAtletika Týniště nad Orlicí8500:37:1576,13
10MA23178Týče JanŽamberk8300:38:3867,80
11MA28147Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:39:1064,62
12MA35160Šabata JosefRafans Team9300:40:1458,20
13MA37145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:5654,02
14MA38180Louda JanLoudové8000:40:5653,93
15MA47301Hynek MartinOpočno8100:42:2545,06
16MA49198Doležílek JakubPardubice8600:42:2744,81
17MA56159Stempel AdamRafans Team9200:44:3132,45
18MA59189Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:0261,42
19MA60101Plodek MartinJavornice0200:45:1959,90
20MA62177Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:45:3126,44
21MA69184Tarant PetrŽabno8500:49:045,05
-MA-199Adamec Jan-83DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2112Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:27106,43
2MB3127Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:3299,83
3MB6120Hejl RadekLetohrad7200:33:3193,75
4MB15186Malátek AntonínPardubice7700:36:4773,66
5MB19105Krtička MichalWikov MGI7300:38:1164,99
6MB24129Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7500:38:4561,57
7MB25128Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:4661,44
8MB26174Kovář MilanČeské Budějovice7400:38:4961,18
9MB29144Marek MartinBěžecký Klub Nepolisy7400:39:1158,89
10MB30170Friede JanWikov Hronov7700:39:1258,81
11MB31173Horvat DavidHradec Králové7300:39:3356,64
12MB36303Kalousek Jan-7100:40:5048,68
13MB40118Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:0347,39
14MB51114Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:1234,13
15MB54117Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:44:0928,28
16MB63193Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:4718,20
17MB65106Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:46:2214,67
18MB66200Pokorný RadekPardubice7500:46:4112,66
19MB73157Kletečka PetrOdolená Voda7700:50:093,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7130Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:27102,49
2MC9135Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5499,97
3MC10126Buřil FrantišekVidochov6600:35:1997,53
4MC18163Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:4084,06
5MC21164Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2379,95
6MC22111Holický MilanPardubice6500:38:3379,01
7MC27162Dostálek PetrMY OD Kopřivy6700:38:5576,90
8MC33123Vanta JosefTriclub Dobruška6200:39:4472,24
9MC44187Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2562,62
10MC48188Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2656,80
11MC55165Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:44:2045,89
12MC64131Lorenc FrantišekOlomouc6800:46:0735,65
13MC84302Švorc JanHradec Králové6300:54:223,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14149Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:42112,85
2MD34182Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:39:5296,64
3MD41124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:0490,51
4MD42175Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:1090,01
5MD45166Nečas JosefÚpice5800:41:4287,33
6MD50110Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3782,66
7MD52171Tarant JiříMasty5800:43:3277,98
8MD57141Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4671,66
9MD58150Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:44:5171,22
10MD61107Chmelař JaromírMasty5800:45:2868,12
11MD67194Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:5855,37
12MD71195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:49:5645,33
13MD75196Bednář JosefPočáply5000:50:3641,92
14MD78139Bříza VladimírKRB Chrudim5100:52:2632,53
15MD79133Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:4331,15
16MD81138Horák LubomírLiga 100 Hradec Králové5500:53:1928,07
17MD83153Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:5724,80
Muži E 70-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME53115Javůrek Jiří-4800:43:34123,23
2ME76119Metelka JosefSKI Police4400:51:1492,12
3ME80116Kunrt MiroslavTJ-Liga100 Olomouc4900:53:0484,65
4ME82140Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:53:4481,94
5ME88172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:58:3762,12
6ME90122Tučný JanMK Pardubice4700:59:0760,12
7ME91179Čepelka OldřichLoudové4801:01:1351,58
8ME92121Bielčik JindřichLichkov4001:01:4749,26
9ME95176Vít ČestmírHradec Králové4501:04:1039,61
10ME96154Groh StanislavAC Vrchlabí4601:11:468,75
11ME97185Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:19:353,00
12ME98134Vorel MilanSlatiňany4001:32:073,00
Muži F 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF89183Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:5560,90
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39161Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:02114,07
2ZA43152Vítková VeronikaNahořany8900:41:20112,74
3ZA72148Nováková Jana-9300:50:0473,19
4ZA86181Čepelková ZuzanaLoudové8600:57:4938,06
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20167Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:20130,36
2ZB77146Koubová MarcelaRybník8000:52:0369,64
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC32197Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:39:42106,56
2ZC46156Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:2393,44
Ženy D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD68168Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:07105,27
2ZD74151Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:2196,21
3ZD85143Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0976,82
4ZD87113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:3163,14
5ZD93142Šternerová HanaHradec Králové6301:02:1847,86
6ZD94137Horáková ZdeňkaLiga 100 Hradec Králové5701:03:3242,86
Ženy E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE70155Grohová JaroslavaVrchlabí5100:49:4798,52
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:15105,73
2M2213Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:17103,83
3M236Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:3090,44
1Z241Skálová RenataWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:33103,70
1M1527Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:33112,21
2Z2615Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:36100,65
4M2723Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:3783,95
5M2811Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:3981,95
6M2924Vinkler MatoušMistrovice0900:03:4180,06
3Z2104Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov n.B.0800:03:4195,65
7M21121Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4873,16
2M11220Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:03:5394,47
3M11316Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:5593,32
1Z11414Tóthová AnitaSkuhrov nad Bělou1100:04:01103,62
8M21512Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:04:0159,28
4M11618Stodůlka JakubSK Skalka1100:04:0386,26
9M21710Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:0357,28
2Z1182Skálová MonikaWikov SKI Skuhrov n.B.1000:04:05100,11
5M1195Křepela JiříWikov SKI Skuhrov n.B.1100:04:0881,32
3Z1208Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:1096,27
1C22122Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:04:12-
4Z1223Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:1790,30
2C2239Feja MichalAtletika Dobruška1200:04:29-
6M12426Kroulík VáclavOpočno1100:04:3657,05
5Z12525Pokorná RadkaPardubice1000:04:5063,65
3C22619Stodůlka FrantišekBělá pod Bezdězem1200:04:55-
7M12717Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:0828,28
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4159Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:10:38100,87
2M4263Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:41100,09
3M4353Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov n.B.0400:10:4499,03
4M4457Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:10:5196,72
5M4558Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:11:2885,42
1M3664Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:18112,82
6M47191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:3146,92
1Z4851Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:14:00122,95
2Z4956Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:14:01122,81
1Z31055Fejová ViktorieAtletika Dobruška0600:14:10112,60
2Z31154Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:15:06100,04
2M31252Jelen LukášWikov SKI Skuhrov n.B.0700:15:0787,18
3Z31361Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:16:0487,37
1Z514192Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:49100,00
3Z41562Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:19:2654,24
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:48114,88
1MB2112Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:27106,43
2MB3127Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:3299,83
2MA4132Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:12100,45
3MA5104Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:24123,10
3MB6120Hejl RadekLetohrad7200:33:3193,75
1MC7130Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:27102,49
4MA8108Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:34:50115,48
2MC9135Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5499,97
3MC10126Buřil FrantišekVidochov6600:35:1997,53
5MA11158Schejbal OldřichRafans Team9100:35:5084,68
6MA12136Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:36:3580,11
7MA13190Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:36:4079,59
1MD14149Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:42112,85
4MB15186Malátek AntonínPardubice7700:36:4773,66
8MA16125Pechek TomášVlasenice9100:37:0876,84
9MA17109Krunčík PavelAtletika Týniště nad Orlicí8500:37:1576,13
4MC18163Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:4084,06
5MB19105Krtička MichalWikov MGI7300:38:1164,99
1ZB20167Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:20130,36
5MC21164Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2379,95
6MC22111Holický MilanPardubice6500:38:3379,01
10MA23178Týče JanŽamberk8300:38:3867,80
6MB24129Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7500:38:4561,57
7MB25128Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:4661,44
8MB26174Kovář MilanČeské Budějovice7400:38:4961,18
7MC27162Dostálek PetrMY OD Kopřivy6700:38:5576,90
11MA28147Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:39:1064,62
9MB29144Marek MartinBěžecký Klub Nepolisy7400:39:1158,89
10MB30170Friede JanWikov Hronov7700:39:1258,81
11MB31173Horvat DavidHradec Králové7300:39:3356,64
1ZC32197Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:39:42106,56
8MC33123Vanta JosefTriclub Dobruška6200:39:4472,24
2MD34182Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:39:5296,64
12MA35160Šabata JosefRafans Team9300:40:1458,20
12MB36303Kalousek Jan-7100:40:5048,68
13MA37145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:5654,02
14MA38180Louda JanLoudové8000:40:5653,93
1ZA39161Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:02114,07
13MB40118Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:0347,39
3MD41124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:0490,51
4MD42175Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:1090,01
2ZA43152Vítková VeronikaNahořany8900:41:20112,74
9MC44187Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2562,62
5MD45166Nečas JosefÚpice5800:41:4287,33
2ZC46156Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:2393,44
15MA47301Hynek MartinOpočno8100:42:2545,06
10MC48188Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2656,80
16MA49198Doležílek JakubPardubice8600:42:2744,81
6MD50110Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3782,66
14MB51114Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:1234,13
7MD52171Tarant JiříMasty5800:43:3277,98
1ME53115Javůrek Jiří-4800:43:34123,23
15MB54117Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:44:0928,28
11MC55165Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:44:2045,89
17MA56159Stempel AdamRafans Team9200:44:3132,45
8MD57141Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4671,66
9MD58150Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:44:5171,22
18MA59189Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:0261,42
19MA60101Plodek MartinJavornice0200:45:1959,90
10MD61107Chmelař JaromírMasty5800:45:2868,12
20MA62177Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:45:3126,44
16MB63193Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:4718,20
12MC64131Lorenc FrantišekOlomouc6800:46:0735,65
17MB65106Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:46:2214,67
18MB66200Pokorný RadekPardubice7500:46:4112,66
11MD67194Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:5855,37
1ZD68168Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:07105,27
21MA69184Tarant PetrŽabno8500:49:045,05
1ZE70155Grohová JaroslavaVrchlabí5100:49:4798,52
12MD71195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:49:5645,33
3ZA72148Nováková Jana-9300:50:0473,19
19MB73157Kletečka PetrOdolená Voda7700:50:093,00
2ZD74151Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:2196,21
13MD75196Bednář JosefPočáply5000:50:3641,92
2ME76119Metelka JosefSKI Police4400:51:1492,12
2ZB77146Koubová MarcelaRybník8000:52:0369,64
14MD78139Bříza VladimírKRB Chrudim5100:52:2632,53
15MD79133Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:4331,15
3ME80116Kunrt MiroslavTJ-Liga100 Olomouc4900:53:0484,65
16MD81138Horák LubomírLiga 100 Hradec Králové5500:53:1928,07
4ME82140Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:53:4481,94
17MD83153Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:5724,80
13MC84302Švorc JanHradec Králové6300:54:223,00
3ZD85143Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0976,82
4ZA86181Čepelková ZuzanaLoudové8600:57:4938,06
4ZD87113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:3163,14
5ME88172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:58:3762,12
1MF89183Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:5560,90
6ME90122Tučný JanMK Pardubice4700:59:0760,12
7ME91179Čepelka OldřichLoudové4801:01:1351,58
8ME92121Bielčik JindřichLichkov4001:01:4749,26
5ZD93142Šternerová HanaHradec Králové6301:02:1847,86
6ZD94137Horáková ZdeňkaLiga 100 Hradec Králové5701:03:3242,86
9ME95176Vít ČestmírHradec Králové4501:04:1039,61
10ME96154Groh StanislavAC Vrchlabí4601:11:468,75
11ME97185Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:19:353,00
12ME98134Vorel MilanSlatiňany4001:32:073,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:30:48105,03
2MB2112Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:27100,88
3MB3127Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:3294,09
4MA4132Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:1289,83
5MA5104Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:2488,62
6MB6120Hejl RadekLetohrad7200:33:3187,84
7MC7130Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:2781,89
8MA8108Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:34:5079,52
9MC9135Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5479,10
10MC10126Buřil FrantišekVidochov6600:35:1976,41
11MA11158Schejbal OldřichRafans Team9100:35:5073,22
12MA12136Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:36:3568,41
13MA13190Ehl JaroslavWikov SKI Skuhrov n.B.8100:36:4067,86
14MD14149Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:4267,72
15MB15186Malátek AntonínPardubice7700:36:4767,18
16MA16125Pechek TomášVlasenice9100:37:0864,97
17MA17109Krunčík PavelAtletika Týniště nad Orlicí8500:37:1564,22
18MC18163Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:4061,53
19MB19105Krtička MichalWikov MGI7300:38:1158,26
20MC21164Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2356,99
21MC22111Holický MilanPardubice6500:38:3355,95
22MA23178Týče JanŽamberk8300:38:3855,45
23MB24129Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7500:38:4554,73
24MB25128Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:4654,61
25MB26174Kovář MilanČeské Budějovice7400:38:4954,33
26MC27162Dostálek PetrMY OD Kopřivy6700:38:5553,62
27MA28147Chaloupka JanMladkov Široký Důl9000:39:1052,10
28MB29144Marek MartinBěžecký Klub Nepolisy7400:39:1151,98
29MB30170Friede JanWikov Hronov7700:39:1251,90
30MB31173Horvat DavidHradec Králové7300:39:3349,67
31MC33123Vanta JosefTriclub Dobruška6200:39:4448,48
32MD34182Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:39:5247,61
33MA35160Šabata JosefRafans Team9300:40:1445,33
34MB36303Kalousek Jan-7100:40:5041,48
35MA37145Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:5640,93
36MA38180Louda JanLoudové8000:40:5640,84
37MB40118Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:0340,15
38MD41124Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:0439,99
39MD42175Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:1039,38
40MC44187Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2537,85
41MD45166Nečas JosefÚpice5800:41:4236,05
42MA47301Hynek MartinOpočno8100:42:2531,50
43MC48188Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:2631,42
44MA49198Doležílek JakubPardubice8600:42:2731,23
45MD50110Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3730,25
46MB51114Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:1226,52
47MD52171Tarant JiříMasty5800:43:3224,45
48ME53115Javůrek Jiří-4800:43:3424,22
49MB54117Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:44:0920,49
50MC55165Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:44:2019,37
51MA56159Stempel AdamRafans Team9200:44:3118,21
52MD57141Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:4616,60
53MD58150Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:44:5116,06
54MA59189Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:0214,92
55MA60101Plodek MartinJavornice0200:45:1913,11
56MD61107Chmelař JaromírMasty5800:45:2812,21
57MA62177Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:45:3111,88
58MB63193Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:4710,13
59MC64131Lorenc FrantišekOlomouc6800:46:078,06
60MB65106Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:46:226,50
61MB66200Pokorný RadekPardubice7500:46:414,43
62MD67194Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:583,00
63MA69184Tarant PetrŽabno8500:49:043,00
64MD71195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:49:563,00
65MB73157Kletečka PetrOdolená Voda7700:50:093,00
66MD75196Bednář JosefPočáply5000:50:363,00
67ME76119Metelka JosefSKI Police4400:51:143,00
68MD78139Bříza VladimírKRB Chrudim5100:52:263,00
69MD79133Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:433,00
70ME80116Kunrt MiroslavTJ-Liga100 Olomouc4900:53:043,00
71MD81138Horák LubomírLiga 100 Hradec Králové5500:53:193,00
72ME82140Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:53:443,00
73MD83153Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:573,00
74MC84302Švorc JanHradec Králové6300:54:223,00
75ME88172Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:58:373,00
76MF89183Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:553,00
77ME90122Tučný JanMK Pardubice4700:59:073,00
78ME91179Čepelka OldřichLoudové4801:01:133,00
79ME92121Bielčik JindřichLichkov4001:01:473,00
80ME95176Vít ČestmírHradec Králové4501:04:103,00
81ME96154Groh StanislavAC Vrchlabí4601:11:463,00
82ME97185Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:19:353,00
83ME98134Vorel MilanSlatiňany4001:32:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20167Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:20106,83
2ZC32197Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:39:4299,97
3ZA39161Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:0293,20
4ZA43152Vítková VeronikaNahořany8900:41:2091,73
5ZC46156Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:2386,41
6ZD68168Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:0757,55
7ZE70155Grohová JaroslavaVrchlabí5100:49:4749,14
8ZA72148Nováková Jana-9300:50:0447,74
9ZD74151Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:2146,26
10ZB77146Koubová MarcelaRybník8000:52:0337,68
11ZD85143Hellerová HanaHradec Králové6100:55:0922,13
12ZA86181Čepelková ZuzanaLoudové8600:57:498,68
13ZD87113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:315,08
14ZD93142Šternerová HanaHradec Králové6301:02:183,00
15ZD94137Horáková ZdeňkaLiga 100 Hradec Králové5701:03:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Velké ocenění za kvalitní trať bez provozu. Výborné zázemí motorestu s ochotných personálem. Vše velmi vydařené. Děkujeme.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč