Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

7.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 7.9.2019
  • zobrazeno již 579x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u kostela a základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 11,5 km a méně
Hlavní závod po nové trase!
Od letošního ročníku dochází k několika změnám trasy : běžíme v protisměru, tzn. po směru hodinových ručiček, vypouštíme protivné stoupání po louce a namísto toho trasa vede k Horákově kapli.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.9.2020Strážný - nahoru a dolů-
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58

Statistika závodu Strážný - nahoru a dolů

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 633

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Mlynář Petr718
Sedláček Roman648
Matyášová Jana658
Černá Markéta707
Stránský Aleš607
Nechvílová Miroslava607
Čáp Bohuslav517
Tomíšek Jindřich397
Chlubna Jan847
Vacek Martin696
Sadílek Ota466
Adamec Milan776
Hejl Radek726
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Živný Marek916
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Ožana Václav646
Hronek Jaroslav915
Sejkorová Lenka635
Dušek Pavel705
Radiměřský Karel875
Plíva Vojtěch875
Málková Anna635
Pechek František535
Borek Petr705
Dryml Mojmír865
Hochman Zdeněk855
Zachař Jiří725
Grätz Luděk585
Tlapák Jaroslav874
Dušková Lenka804
Juránek Stanislav874
Mikulecká Marcela734
Limburský Jan014
Plíva Vladimír574
Slabáková Lenka664
Sedláčková Hedvika664
Sedláček Pavel534
Dvořáková Eva554
Scheuer Jan664
Leszczynska Dominika844
Kuncová Monika994
Juránek Stanislav564
Krátká Anna694
Maříková Zuzana974
Šimůnek Jan824
Vacarda Vladimír594

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1306Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:30:01118,23
2MJ2314Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:33:3596,64
3MJ3315Šimoník JiříOrel Židenice0100:35:2985,13
4MJ9302Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:40:0257,58
5MJ10310Limburský JanOrel Obřany0100:41:4647,08
6MJ25244Plíva MichalOrel Dolní Dobrouč0001:06:553,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5317Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:37:16122,82
2ZJ16311Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:46:5277,18
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1219Soural LukášOrel Židenice8200:46:00107,69
2MA3238Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:48:3896,68
3MA4220Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:5395,63
4MA6212Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:49:2593,40
5MA11209Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:1785,60
6MA12243Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:53:5174,87
7MA20255Fišer DavidTvoje máma8000:58:4854,17
8MA21260Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:59:1652,22
9MA23210Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:01:0344,77
10MA37248Langr VojtěchÚstí nad Orlicí8801:19:003,00
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2233Hejl RadekLetohrad7200:47:12106,38
2MB5240Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:49:1897,77
3MB8211Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:4695,85
4MB10205Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:50:1294,07
5MB18206Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:1561,05
6MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:58:3159,96
7MB26253Kalousek JanMalšovice7101:03:0940,95
8MB27201Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:03:1540,54
9MB29223Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:0832,82
10MB31254Skalický MartinOrel Dolní Čermná7701:11:058,41
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7203Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:49:32107,12
2MC9204Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:54105,69
3MC15213Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:54:3987,19
4MC16222Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno6800:54:4586,80
5MC17207Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2580,31
6MC33237Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:13:4612,75
7MC35217Kunc JosefOrel Vyškov6001:16:063,67
8MC36224Kresta RomanOrel Brno Židenice6501:18:573,00
Muži D 60-69 let (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4301Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:36:54115,58
2MD7312Kudlička SvatoplukOrel Vyškov5000:38:39106,83
3MD13326Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:44:3077,59
4MD14313Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:5675,43
5MD15327Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:3172,51
6MD20305Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:54:5625,45
7MD23316Sedláček PavelOrel Židenice5300:56:5215,79
Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6303Šmída OldřichMaratonstav Úpice Orel4800:37:46142,07
2ME19318Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3988,20
3ME21324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:0469,73
4ME24328Holý JosefOrel Židenice4101:06:0323,80
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22247Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:01:00132,88
2ZA38218Kuncová MonikaOrel Vyškov9901:25:0067,12
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:01:09111,20
2ZB28226Kreidlová JitkaOrel Židenice7501:04:12101,78
3ZB30242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:08:5987,02
Ženy C 45-54 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13235Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:59109,73
2ZC14221Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:54:14108,85
3ZC25228Slabáková LenkaOrel Židenice6601:02:0181,42
4ZC32234Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:3647,64
5ZC34215Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:13:4939,83
Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8309Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:40108,17
2ZD11325Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:42:0996,16
3ZD12320Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:42:1595,67
4ZD17307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:5772,94
5ZD18308Málková AnnaOrel Vyškov6300:49:5059,00
6ZD22323Nechvílová MiroslavaChoceň6000:55:2232,24
Lidový běh - MUŽI (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1406Tomek JiříOrel Židenice9700:10:10-
2LM2408Kamenický PetrOrel Židenice6900:10:27-
3LM3401Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:11:07-
4LM4403Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:11:20-
5LM5404Hronek JaroslavOrel Obřany9100:11:24-
6LM7402Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:12:36-
7LM8405Fojt LeošOrel Obřany5700:12:51-
Lidový běh - ŽENY (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ6409Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:11:39-
2LZ9413Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:13:38-
3LZ10407Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:14:05-
4LZ11412Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:15:32-
5LZ12411Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:16:08-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1406Tomek JiříOrel Židenice9700:10:10-
2LM2408Kamenický PetrOrel Židenice6900:10:27-
3LM3401Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:11:07-
4LM4403Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:11:20-
5LM5404Hronek JaroslavOrel Obřany9100:11:24-
1LZ6409Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:11:39-
6LM7402Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:12:36-
7LM8405Fojt LeošOrel Obřany5700:12:51-
2LZ9413Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:13:38-
3LZ10407Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:14:05-
4LZ11412Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:15:32-
5LZ12411Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:16:08-
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1306Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:30:01118,23
2MJ2314Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:33:3596,64
3MJ3315Šimoník JiříOrel Židenice0100:35:2985,13
1MD4301Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:36:54115,58
1ZJ5317Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:37:16122,82
1ME6303Šmída OldřichMaratonstav Úpice Orel4800:37:46142,07
2MD7312Kudlička SvatoplukOrel Vyškov5000:38:39106,83
1ZD8309Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:40108,17
4MJ9302Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:40:0257,58
5MJ10310Limburský JanOrel Obřany0100:41:4647,08
2ZD11325Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:42:0996,16
3ZD12320Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:42:1595,67
3MD13326Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:44:3077,59
4MD14313Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:5675,43
5MD15327Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:45:3172,51
2ZJ16311Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:46:5277,18
4ZD17307Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:5772,94
5ZD18308Málková AnnaOrel Vyškov6300:49:5059,00
2ME19318Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:3988,20
6MD20305Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:54:5625,45
3ME21324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:0469,73
6ZD22323Nechvílová MiroslavaChoceň6000:55:2232,24
7MD23316Sedláček PavelOrel Židenice5300:56:5215,79
4ME24328Holý JosefOrel Židenice4101:06:0323,80
6MJ25244Plíva MichalOrel Dolní Dobrouč0001:06:553,00
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1219Soural LukášOrel Židenice8200:46:00107,69
1MB2233Hejl RadekLetohrad7200:47:12106,38
2MA3238Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:48:3896,68
3MA4220Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:5395,63
2MB5240Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:49:1897,77
4MA6212Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:49:2593,40
1MC7203Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:49:32107,12
3MB8211Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:4695,85
2MC9204Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:54105,69
4MB10205Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:50:1294,07
5MA11209Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:1785,60
6MA12243Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:53:5174,87
1ZC13235Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:59109,73
2ZC14221Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:54:14108,85
3MC15213Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:54:3987,19
4MC16222Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno6800:54:4586,80
5MC17207Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2580,31
5MB18206Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:1561,05
6MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:58:3159,96
7MA20255Fišer DavidTvoje máma8000:58:4854,17
8MA21260Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:59:1652,22
1ZA22247Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:01:00132,88
9MA23210Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:01:0344,77
1ZB24239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:01:09111,20
3ZC25228Slabáková LenkaOrel Židenice6601:02:0181,42
7MB26253Kalousek JanMalšovice7101:03:0940,95
8MB27201Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:03:1540,54
2ZB28226Kreidlová JitkaOrel Židenice7501:04:12101,78
9MB29223Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:0832,82
3ZB30242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:08:5987,02
10MB31254Skalický MartinOrel Dolní Čermná7701:11:058,41
4ZC32234Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:3647,64
6MC33237Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:13:4612,75
5ZC34215Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:13:4939,83
7MC35217Kunc JosefOrel Vyškov6001:16:063,67
8MC36224Kresta RomanOrel Brno Židenice6501:18:573,00
10MA37248Langr VojtěchÚstí nad Orlicí8801:19:003,00
2ZA38218Kuncová MonikaOrel Vyškov9901:25:0067,12
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1219Soural LukášOrel Židenice8200:46:00105,41
2MB2233Hejl RadekLetohrad7200:47:12100,33
3MA3238Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:48:3894,27
4MA4220Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:5393,21
5MB5240Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:49:1891,45
6MA6212Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:49:2590,95
7MC7203Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:49:3290,46
8MB8211Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:4689,47
9MC9204Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:5488,91
10MB10205Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:50:1287,64
11MA11209Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:1783,06
12MA12243Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:53:5172,20
13MC15213Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:54:3968,81
14MC16222Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno6800:54:4568,39
15MC17207Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:56:2561,34
16MB18206Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:1553,58
17MB19262Horák PetrOrel Silůvky7600:58:3152,46
18MA20255Fišer DavidTvoje máma8000:58:4851,26
19MA21260Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:59:1649,28
20MA23210Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:01:0341,74
21MB26253Kalousek JanMalšovice7101:03:0932,86
22MB27201Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:03:1532,43
23MB29223Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:05:0824,47
24MB31254Skalický MartinOrel Dolní Čermná7701:11:053,00
25MC33237Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:13:463,00
26MC35217Kunc JosefOrel Vyškov6001:16:063,00
27MC36224Kresta RomanOrel Brno Židenice6501:18:573,00
28MA37248Langr VojtěchÚstí nad Orlicí8801:19:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13235Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:59108,59
2ZC14221Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:54:14107,70
3ZA22247Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9701:01:0083,71
4ZB24239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:01:0983,18
5ZC25228Slabáková LenkaOrel Židenice6601:02:0180,10
6ZB28226Kreidlová JitkaOrel Židenice7501:04:1272,36
7ZB30242Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:08:5955,40
8ZC32234Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:3646,12
9ZC34215Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:13:4938,26
10ZA38218Kuncová MonikaOrel Vyškov9901:25:003,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Zdravím, závod jsem běžel již v roce 2012, tenkrát jsem ho běžel s Hankou Vackovou, výkonnostně jsem na tom byl o dost hůř, tak mi na konec utekla. Ale věděl jsem, kudy mám běžet. Dnes jsem si tipoval čas na nové trati kolem 58 minut, to se mi dařilo, dokud jsem byl v kontaktu s ostatními běžci. Pak trať začala ostře klesat a já si nebyl jistý, zda běžím správně. V druhém kole zkraje, dole jsem si naběhnul 100 metrů do svahu běžel jsem vpravo, podle pásky, pak zpět, a aby toho nebylo málo, tak za prémií dalších 40 metrů jsem se dal vlevo, bohužel na obou místech už z pořadatelů nikdo nestál a šipky z mouky už chyběly pršelo . Co říci závěrem, trať se mi líbila, ale čekat na závodníky za vámi, abyste věděli, kudy se má běžet je nanic, a dotáhnout se zpět na závodníky mé výkonnosti také není možné, na takhle krátkých úsecích je to nereálné. Tuhle trať musíte mít v tréninku proběhnutou, pak je vše OK.
jan.kalousek
Nevím co to tady Jan Kalousek vykládá za nesmysly. Běžela jsem 20m za ním, ani se neohlídl, trať byla dobře značená a při troše inteligence si pamatuju kudy běžím první kolo. A o nějakém tréninku nemůže být např. pro nás Brňáky ani řeč. Lenka Slabáková
ls.snilek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód