Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

21.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 21.9.2019
  • zobrazeno již 685x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová (GPS: 49°53´42.666 N, 16°25´14.553 E)
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

v prostoru startu od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
žactvo, dorost a lidový běh 30 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
běží se po lyžařských tratích
trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km
trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km
trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km
lidový běh okruh 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel. 603 495 061

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.2020Cross po lyžařských tratích -
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 4380

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Jirásková Eva6414
Smoláková Valérie9313
Keprtová Miloslava4813
Smoláková Alexandra9813
Gregora Filip0212
Stránský Aleš6012
Stránská Michaela9712
Marek Jiří4312
Smolák Petr9412
Bielčik Jindřich4012
Smoláková Jiřina6911
Dušková Lenka8011
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Hofmanová Veronika7811
Čáp Bohuslav5111
Borek Viktor0410
Šimůnková Pavla7710
Stránská Adéla9110
Preislerová Agáta Nela0910
Limburská Eliška9910
Klaclová Šárka9310
Brusenbauchová Nela0810
Hronek Jaroslav9110
Šimůnek Jan4910
Matyášová Jana659
Čerenkova Petra999
Buriánek Roman659
Červ Miloslav509
Buriánek Tomáš899
Kessnerová Martina769
Šebek Michal849
Sejkorová Lenka639
Borková Agáta029
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Pavel Jan959
Limburský Jan019
Sontáková Lenka919
Šimůnek Jan039
Vytlačilová Lenka848
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Mannlová Jana808
Kubišta Oto538
Krunčík Pavel858

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1118Luska JiříOrel Vyškov1400:00:17-
2C12123Škeřík Prokop-1400:00:18-
3C13101Kaplan MaxSruby1400:00:19-
4C15108Petr RostislavČeská Třebová1400:00:19-
5C1675Kajzrlík TomášChoceň1400:00:20-
6C17115Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:21-
7C19104Houdek TobiášChoceň1400:00:22-
8C112128Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:23-
9C11596Matejov Jonáš-1600:00:29-
10C11839Lauterbach TobiášOrel Žatčany1600:00:31-
11C12294Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:36-
Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1437Venclová EliškaPřívrat1400:00:19-
2D1836Havlenová ElenaHavlena1400:00:22-
3D110122Škeříková Rozálie-1500:00:22-
4D11114Lauterbachová EliškaOrel Žatčany1400:00:23-
5D113132Balcarová NikolaKOB Česká Třebová1400:00:26-
6D11458Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:28-
7D1162Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:29-
8D117133Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1600:00:31-
9D11991Vobořilová Zuzana-1600:00:32-
10D120103Houdková EmílieChoceň1600:00:33-
11D121121Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:35-
12D123135Škeříková Mariana-1700:00:47-
Chlapci r. 2012-13 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C25131Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:02:51-
2C27125Kreidl JanOrel Židenice1200:02:59-
3C2126Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:05-
4C22116Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:31-
5C22574Kajzrlík DanielChoceň1300:03:44-
6C22719Halas MatějOrel Vyškov1300:03:49-
7C23021Halas VojtěchOrel Vyškov0500:04:42-
8C23259Štulpa MaxOrel Obřany1200:06:03-
Děvčata r. 2012-13 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2922Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:03:01-
2D21469Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:03:13-
3D21520Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:16-
4D21897Klumparová AmálkaČeská Třebová1300:03:24-
5D21961Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:28-
6D22053Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:30-
7D22360Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:36-
8D22695Matejov Jolana-1300:03:44-
9D22878Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:03:57-
10D2293Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:04:01-
11D231144Dufková MariePardubice1300:04:53-
Nejmladší žáci I r. 2010-11 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:15103,00
2M1273Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:1899,81
3M1487Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:03:2097,19
4M1742Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:3087,95
5M1925Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:3879,05
6M11099Šolc IstenHradec Králové1000:03:3978,75
7M112146Halas HynekOrel Šitbořice1000:03:3977,94
8M11376Holoch MatějOrel Vyškov1100:03:4473,61
9M11445Frydryšek ŠimonSlezan F-M1100:03:4968,12
10M115120Grec JosefOrel Vyškov1100:03:5067,34
11M11671Valík František-1100:03:5165,84
12M1174Nerad PetrKlub Draco1100:03:5463,61
13M11870Černý DominikOrel Vyškov1100:03:5957,73
14M1198Zapomněl AdamOrel Žatčany1000:04:0651,30
15M12098Klumpar TadeášSemanín1000:04:1640,56
16M1237Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:04:524,80
17M12424Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:183,00
Nejmladší žákyně I r. 2010-11 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1149Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:35101,38
2Z1254Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:36100,33
3Z1368Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:3798,29
4Z1457Vlachová EsterOrel Vyškov1100:02:3897,45
5Z1685Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5180,41
6Z1872Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:0069,76
7Z11082Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:0168,42
8Z111149Kroupová DominikaOrel Obřany1000:03:0463,76
9Z11323Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:1155,32
10Z11686Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:1747,86
11Z11710Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:1747,34
12Z12211Sedláčková NatálieOrel Žatčany1000:03:3523,99
13Z12417Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:3721,60
Nejmladší žáci II r. 2008-09 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21113Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:04:01101,66
2M2283Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:03100,03
3M23109Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:0598,31
4M25124Kreidl VáclavOrel Židenice0900:04:1292,67
5M2955Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:2978,58
6M2101Lauterbach MatyasOrel Žatčany0800:04:3078,13
7M21467Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:5160,61
8M21593Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5358,60
9M21813Lauterbach DavidOrel Žatčany0900:06:453,00
Nejmladší žákyně II r. 2008-09 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2341Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:19104,90
2Z25137Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:03:2499,43
3Z26111Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:2895,68
4Z28114Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:03:3885,71
5Z2119Filková ŠárkaOrel Žatčany0900:03:3984,72
6Z22162Hansgutová ViolaOrel Obřany0900:04:3232,73
7Z22292Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:04:4421,18
8Z22512Sýkorová SimonaOrel Žatčany0900:05:223,00
Mladší žáci r. 2006-07 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3146Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:08111,55
2M32129Hájek DominikOB Česká Třebová0600:08:34101,44
3M3388Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:09:1287,01
4M3526Pevný KryštofOrel Vyškov0700:10:2459,08
5M3751Kuchař AdamOrel Domanín0700:11:0642,90
Mladší žákyně r. 2006-07 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z34106Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:09105,47
2Z36107Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:15100,72
3Z3748Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:2493,82
4Z38112Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:2890,14
5Z311126Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:04:3684,33
6Z31281Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:3683,94
7Z31379Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:04:3783,64
8Z31638Janischová NikolActivity Lanškroun0600:05:0760,36
9Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:05:0760,12
Starší žáci r. 2004-05 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41136Jančařík TomášOrel Židenice0500:13:29111,64
2M42118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:52106,41
3M4590Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:3781,95
4M47130Rohovský TomášOrel Silůvky0500:16:2072,02
Starší žákyně r. 2004-05 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44105Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:50118,15
2Z4680Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:10:44101,62
3Z4877Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:11:5380,23
4Z4984Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:12:4066,01
5Z4105Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:12:4963,14
Dorostenci r. 2002-03 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51150Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:17:49102,64
2M5231Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:1897,36
Dorostenky r. 2002-03 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53116Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:14:19108,63
2Z54100Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:14:33105,57
3Z56117Janíčková PatricieVýprachtice0200:16:0285,81
4Z5827Halasová AnnaOrel Vyškov0300:16:4975,17
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2165Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:42122,22
2MJ4188Šimoník JiříOrel Židenice0100:27:04112,86
3MJ2064Limburský JanOrel Brno Obřany0100:33:5964,93
4MJ27179Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:36:3347,20
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3194Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:19:38127,28
2ZJ450Maráková BlankaOrel Židenice0000:21:46108,46
3ZJ552Kuchařová LucieOrel Domanín0100:26:4764,26
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Soural LukášOrel Židanice8200:36:57105,35
2MA3155Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:34102,11
3MA5176Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2392,54
4MA7153Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:40:2287,36
5MA8174Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:42:2276,83
6MA13152Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:46:1656,25
7MA1543Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:1140,93
8MA17169Andrš PetrOB Žamberk8400:49:4437,98
9MA20192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:2823,61
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2173Hejl RadekLetohrad7200:36:59107,04
2MB429Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:2799,36
3MB6193Malátek AntonínPardubice7700:39:3393,60
4MB9156Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:42:3377,98
5MB10151Dvořák PavelČeská Třebová7500:44:3167,69
6MB11119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:5365,75
7MB12166Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:2662,91
8MB14185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:5150,32
9MB16164Kuchyňka PavelFUBO Team7800:49:4240,63
10MB1830Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:51:3530,78
11MB1989Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:2726,30
12MB21134Spargel LadislavOrel Židenice7301:03:053,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1162Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:52113,34
2MC5180Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:27:1395,79
3MC7175Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:27:5290,88
4MC10139Jančařík PetrOrel Židenice6800:29:2978,72
5MC1766Mika IvoOrel Obřany Brno6600:32:2257,12
6MC3132Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:3517,93
7MC34191Kresta RomanOrel Židenice6500:38:3110,91
-MC-178Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč64DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1233Kudlička SvatoplukOREL Vyškov5000:30:47102,53
2MD14161Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:1499,65
3MD15158Ráb PavelČeská Třebová5200:31:3197,83
4MD16163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:0394,36
5MD26181Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:35:3671,64
6MD28172Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:4863,91
7MD29170Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1061,61
8MD36159Krumer MiroslavMK Ostrov4900:39:03127,71
9MD45186Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:58106,03
10MD46177Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:46:433,00
11MD48140Holý JosefOrel Židenice4100:52:5966,26
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA347Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:29139,67
2ZA24157Rábová MartinaČeská Třebová9200:34:4789,47
3ZA32142Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:37:5170,86
4ZA37141Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:39:3760,22
5ZA4228Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:41:2649,20
6ZA44184Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:42:5040,73
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11182Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:32105,55
2ZB13145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:09101,63
3ZB18102Hubková KateřinaChoceň8400:32:3292,82
4ZB19127Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:32:4591,43
5ZB21168Sklenářová EvaLetohrad8100:34:2480,83
6ZB22160Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:3280,09
7ZB23110Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3679,56
8ZB3856Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4746,62
9ZB3944Koubová MarcelaRybník8000:40:0644,59
10ZB40147Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:40:1044,15
11ZB43189Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:3235,40
12ZB4915Lauterbachová MarcelaOrel Žatčany7601:01:073,00
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6138Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:27:43104,99
2ZC8171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:09101,91
3ZC9167Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2493,09
4ZC25183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:16111,53
5ZC3065Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:37:1737,56
6ZC33154Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:1995,24
7ZC3534Málková AnnaOrel Vyškov6300:38:4293,24
8ZC41143Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:41:159,62
9ZC47190Jurošková MilušeOrel Židenice5800:47:4145,22
-ZC-148Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48DNF-
Lidový běh - MUŽI (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM161Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:45-
2LM286Hansgut DavidOrel - Obřany8000:03:58-
3LM358Svojanovský MartinRudoltice8700:03:59-
4LM480Kosík MichalOrel Domanín7600:04:06-
5LM573Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:04:08-
6LM693Beňa TomášOrel Domanín9800:04:09-
7LM760Petr JaromírČeská Třebová7700:04:10-
8LM867Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:10-
9LM968Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:27-
10LM1095Doležal PavelOrel Vyškov8400:04:29-
11LM1170Grec PavelOrel Vyškov8000:04:30-
12LM1583Andrle PetrOrel Česká Třebová6500:04:40-
13LM1885Fojt LeošOrel Obřany5700:04:52-
14LM1984Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:53-
15LM2082Černý RadekOrel Vyškov7800:04:53-
16LM2263Provazník RafaelOrel Vyškov1000:05:05-
17LM2357Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:05:25-
18LM26100Luža TomášOrel Žatčany7400:05:40-
19LM2894Sedláček FilipOrel Žatčany8400:05:50-
20LM2972Sedláček PavelOrel Židenice5300:05:51-
21LM3362Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:06:18-
22LM3655Simon Jakub-0800:06:29-
23LM3877Nováček VítězslavOrel Kuřim6700:06:35-
24LM4376Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:16:22-
25LM4556Holoch PetrOrel Vyškov7700:16:24-
Trať 0,1 km - louka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1118Luska JiříOrel Vyškov1400:00:17-
2C12123Škeřík Prokop-1400:00:18-
3C13101Kaplan MaxSruby1400:00:19-
1D1437Venclová EliškaPřívrat1400:00:19-
4C15108Petr RostislavČeská Třebová1400:00:19-
5C1675Kajzrlík TomášChoceň1400:00:20-
6C17115Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:21-
2D1836Havlenová ElenaHavlena1400:00:22-
7C19104Houdek TobiášChoceň1400:00:22-
3D110122Škeříková Rozálie-1500:00:22-
4D11114Lauterbachová EliškaOrel Žatčany1400:00:23-
8C112128Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:23-
5D113132Balcarová NikolaKOB Česká Třebová1400:00:26-
6D11458Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:28-
9C11596Matejov Jonáš-1600:00:29-
7D1162Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:29-
8D117133Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1600:00:31-
10C11839Lauterbach TobiášOrel Žatčany1600:00:31-
9D11991Vobořilová Zuzana-1600:00:32-
10D120103Houdková EmílieChoceň1600:00:33-
11D121121Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:35-
11C12294Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:36-
12D123135Škeříková Mariana-1700:00:47-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1149Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:35101,38
2Z1254Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:36100,33
3Z1368Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:3798,29
4Z1457Vlachová EsterOrel Vyškov1100:02:3897,45
1C25131Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:02:51-
5Z1685Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5180,41
2C27125Kreidl JanOrel Židenice1200:02:59-
6Z1872Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:0069,76
1D2922Lusková LeontýnaOrel Vyškov1200:03:01-
7Z11082Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:0168,42
8Z111149Kroupová DominikaOrel Obřany1000:03:0463,76
3C2126Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:05-
9Z11323Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:1155,32
2D21469Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:03:13-
3D21520Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:16-
10Z11686Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:1747,86
11Z11710Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:1747,34
4D21897Klumparová AmálkaČeská Třebová1300:03:24-
5D21961Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:28-
6D22053Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:30-
4C22116Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:31-
12Z12211Sedláčková NatálieOrel Žatčany1000:03:3523,99
7D22360Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:36-
13Z12417Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:3721,60
5C22574Kajzrlík DanielChoceň1300:03:44-
8D22695Matejov Jolana-1300:03:44-
6C22719Halas MatějOrel Vyškov1300:03:49-
9D22878Havlíčková SabinaOrel Vyškov1200:03:57-
10D2293Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:04:01-
7C23021Halas VojtěchOrel Vyškov0500:04:42-
11D231144Dufková MariePardubice1300:04:53-
8C23259Štulpa MaxOrel Obřany1200:06:03-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:15103,00
2M1273Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:1899,81
1Z2341Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:19104,90
3M1487Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:03:2097,19
2Z25137Jančaříková KarolínaOrel Židenice0800:03:2499,43
3Z26111Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:2895,68
4M1742Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:3087,95
4Z28114Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:03:3885,71
5M1925Provazník RafaelOrel Vyškov1000:03:3879,05
6M11099Šolc IstenHradec Králové1000:03:3978,75
5Z2119Filková ŠárkaOrel Žatčany0900:03:3984,72
7M112146Halas HynekOrel Šitbořice1000:03:3977,94
8M11376Holoch MatějOrel Vyškov1100:03:4473,61
9M11445Frydryšek ŠimonSlezan F-M1100:03:4968,12
10M115120Grec JosefOrel Vyškov1100:03:5067,34
11M11671Valík František-1100:03:5165,84
12M1174Nerad PetrKlub Draco1100:03:5463,61
13M11870Černý DominikOrel Vyškov1100:03:5957,73
14M1198Zapomněl AdamOrel Žatčany1000:04:0651,30
15M12098Klumpar TadeášSemanín1000:04:1640,56
6Z22162Hansgutová ViolaOrel Obřany0900:04:3232,73
7Z22292Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:04:4421,18
16M1237Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:04:524,80
17M12424Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:183,00
8Z22512Sýkorová SimonaOrel Žatčany0900:05:223,00
Trať 1 km - hnědá, LB
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM161Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:45-
2LM286Hansgut DavidOrel - Obřany8000:03:58-
3LM358Svojanovský MartinRudoltice8700:03:59-
4LM480Kosík MichalOrel Domanín7600:04:06-
5LM573Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:04:08-
6LM693Beňa TomášOrel Domanín9800:04:09-
7LM760Petr JaromírČeská Třebová7700:04:10-
8LM867Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:10-
9LM968Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:27-
10LM1095Doležal PavelOrel Vyškov8400:04:29-
11LM1170Grec PavelOrel Vyškov8000:04:30-
1LZ1281Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:04:34-
2LZ1369Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:04:37-
3LZ1497Grec RadkaOrel Vyškov8400:04:38-
12LM1583Andrle PetrOrel Česká Třebová6500:04:40-
4LZ1671Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:04:47-
5LZ1765Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:51-
13LM1885Fojt LeošOrel Obřany5700:04:52-
14LM1984Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:53-
15LM2082Černý RadekOrel Vyškov7800:04:53-
6LZ2196Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:04:55-
16LM2263Provazník RafaelOrel Vyškov1000:05:05-
17LM2357Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:05:25-
7LZ2492Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:05:38-
8LZ2559Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:39-
18LM26100Luža TomášOrel Žatčany7400:05:40-
9LZ2787Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:05:44-
19LM2894Sedláček FilipOrel Žatčany8400:05:50-
20LM2972Sedláček PavelOrel Židenice5300:05:51-
10LZ3088Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:05:52-
11LZ3179Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:06:00-
12LZ3274Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:06:16-
21LM3362Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:06:18-
13LZ3464Glacová Alexandra-8100:06:19-
14LZ3599Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:06:25-
22LM3655Simon Jakub-0800:06:29-
15LZ3789Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:06:33-
23LM3877Nováček VítězslavOrel Kuřim6700:06:35-
16LZ3998Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:07:54-
17LZ4090Burianová LucieOrel - Obřany8600:08:04-
18LZ4191Miková RenataOrel Obřany7200:08:30-
19LZ4278Macková MilušeOrel Kuřim6300:16:21-
24LM4376Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:16:22-
20LZ4475Týblová MarieOrel Kuřim4100:16:23-
25LM4556Holoch PetrOrel Vyškov7700:16:24-
21LZ4666Brandejsová MarieOrel Orlice5300:16:25-
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21113Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:04:01101,66
2M2283Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:03100,03
3M23109Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:0598,31
1Z34106Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:09105,47
4M25124Kreidl VáclavOrel Židenice0900:04:1292,67
2Z36107Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:15100,72
3Z3748Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:2493,82
4Z38112Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:2890,14
5M2955Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:2978,58
6M2101Lauterbach MatyasOrel Žatčany0800:04:3078,13
5Z311126Kreidlová VeronikaOrel Židenice0700:04:3684,33
6Z31281Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:3683,94
7Z31379Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:04:3783,64
7M21467Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:5160,61
8M21593Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5358,60
8Z31638Janischová NikolActivity Lanškroun0600:05:0760,36
9Z31763Miková JulieOrel Obřany0600:05:0760,12
9M21813Lauterbach DavidOrel Žatčany0900:06:453,00
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3146Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:08111,55
2M32129Hájek DominikOB Česká Třebová0600:08:34101,44
3M3388Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:09:1287,01
1Z44105Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:50118,15
4M3526Pevný KryštofOrel Vyškov0700:10:2459,08
2Z4680Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:10:44101,62
5M3751Kuchař AdamOrel Domanín0700:11:0642,90
3Z4877Havlíčková TerezaOrel Vyškov0400:11:5380,23
4Z4984Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:12:4066,01
5Z4105Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:12:4963,14
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41136Jančařík TomášOrel Židenice0500:13:29111,64
2M42118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:52106,41
1Z53116Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:14:19108,63
2Z54100Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:14:33105,57
3M4590Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:3781,95
3Z56117Janíčková PatricieVýprachtice0200:16:0285,81
4M47130Rohovský TomášOrel Silůvky0500:16:2072,02
4Z5827Halasová AnnaOrel Vyškov0300:16:4975,17
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51150Moravec JanOrel Orlice - JM team Letohrad0200:17:49102,64
2M5231Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:1897,36
1ZJ3194Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:19:38127,28
2ZJ450Maráková BlankaOrel Židenice0000:21:46108,46
3ZJ552Kuchařová LucieOrel Domanín0100:26:4764,26
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1162Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:52113,34
1MJ2165Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:42122,22
1ZA347Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:29139,67
2MJ4188Šimoník JiříOrel Židenice0100:27:04112,86
2MC5180Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:27:1395,79
1ZC6138Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:27:43104,99
3MC7175Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:27:5290,88
2ZC8171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:09101,91
3ZC9167Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2493,09
4MC10139Jančařík PetrOrel Židenice6800:29:2978,72
1ZB11182Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:32105,55
1MD1233Kudlička SvatoplukOREL Vyškov5000:30:47102,53
2ZB13145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:09101,63
2MD14161Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:1499,65
3MD15158Ráb PavelČeská Třebová5200:31:3197,83
4MD16163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:0394,36
5MC1766Mika IvoOrel Obřany Brno6600:32:2257,12
3ZB18102Hubková KateřinaChoceň8400:32:3292,82
4ZB19127Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:32:4591,43
3MJ2064Limburský JanOrel Brno Obřany0100:33:5964,93
5ZB21168Sklenářová EvaLetohrad8100:34:2480,83
6ZB22160Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:3280,09
7ZB23110Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3679,56
2ZA24157Rábová MartinaČeská Třebová9200:34:4789,47
4ZC25183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:16111,53
5MD26181Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:35:3671,64
4MJ27179Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:36:3347,20
6MD28172Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:4863,91
7MD29170Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:1061,61
5ZC3065Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:37:1737,56
6MC3132Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:3517,93
3ZA32142Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:37:5170,86
6ZC33154Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:1995,24
7MC34191Kresta RomanOrel Židenice6500:38:3110,91
7ZC3534Málková AnnaOrel Vyškov6300:38:4293,24
8MD36159Krumer MiroslavMK Ostrov4900:39:03127,71
4ZA37141Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:39:3760,22
8ZB3856Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4746,62
9ZB3944Koubová MarcelaRybník8000:40:0644,59
10ZB40147Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:40:1044,15
8ZC41143Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:41:159,62
5ZA4228Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:41:2649,20
11ZB43189Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:3235,40
6ZA44184Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:42:5040,73
9MD45186Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:58106,03
10MD46177Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:46:433,00
9ZC47190Jurošková MilušeOrel Židenice5800:47:4145,22
11MD48140Holý JosefOrel Židenice4100:52:5966,26
12ZB4915Lauterbachová MarcelaOrel Žatčany7601:01:073,00
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Soural LukášOrel Židanice8200:36:57105,35
1MB2173Hejl RadekLetohrad7200:36:59107,04
2MA3155Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:34102,11
2MB429Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:2799,36
3MA5176Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2392,54
3MB6193Malátek AntonínPardubice7700:39:3393,60
4MA7153Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:40:2287,36
5MA8174Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:42:2276,83
4MB9156Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:42:3377,98
5MB10151Dvořák PavelČeská Třebová7500:44:3167,69
6MB11119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:5365,75
7MB12166Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:2662,91
6MA13152Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:46:1656,25
8MB14185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:5150,32
7MA1543Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:1140,93
9MB16164Kuchyňka PavelFUBO Team7800:49:4240,63
8MA17169Andrš PetrOB Žamberk8400:49:4437,98
10MB1830Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:51:3530,78
11MB1989Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:2726,30
9MA20192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:2823,61
12MB21134Spargel LadislavOrel Židenice7301:03:053,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Soural LukášOrel Židanice8200:36:57101,15
2MB2173Hejl RadekLetohrad7200:36:59101,01
3MA3155Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:3497,84
4MB429Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:2793,10
5MA5176Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:39:2388,07
6MB6193Malátek AntonínPardubice7700:39:3387,15
7MA7153Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:40:2282,77
8MA8174Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:42:2272,02
9MB9156Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:42:3371,05
10MB10151Dvořák PavelČeská Třebová7500:44:3160,43
11MB11119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:5358,44
12MB12166Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:2655,51
13MA13152Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:46:1650,99
14MB14185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:5142,52
15MA1543Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:1135,34
16MB16164Kuchyňka PavelFUBO Team7800:49:4232,53
17MA17169Andrš PetrOB Žamberk8400:49:4432,33
18MB1830Provazník ZdeněkOrel Vyškov7400:51:3522,37
19MB1989Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:2717,75
20MA20192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:2817,65
21MB21134Spargel LadislavOrel Židenice7301:03:053,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA347Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:29106,99
2ZC6138Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:27:4398,10
3ZC8171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:0994,91
4ZC9167Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:2485,78
5ZB11182Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:3277,54
6ZB13145Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:0973,07
7ZB18102Hubková KateřinaChoceň8400:32:3262,98
8ZB19127Kreidlová JitkaOrel Židenice7500:32:4561,39
9ZB21168Sklenářová EvaLetohrad8100:34:2449,27
10ZB22160Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:3248,41
11ZB23110Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:3647,81
12ZA24157Rábová MartinaČeská Třebová9200:34:4746,56
13ZC25183Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:1642,97
14ZC3065Maryšlerová MonikaOrel Obřany7400:37:1728,29
15ZA32142Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:37:5124,15
16ZC33154Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:1920,76
17ZC3534Málková AnnaOrel Vyškov6300:38:4218,03
18ZA37141Smoláková AnnaOrel Vysoké Mýto9700:39:3711,34
19ZB3856Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:4710,13
20ZB3944Koubová MarcelaRybník8000:40:067,81
21ZB40147Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:40:107,31
22ZC41143Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:41:153,00
23ZA4228Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:41:263,00
24ZB43189Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:41:323,00
25ZA44184Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:42:503,00
26ZC47190Jurošková MilušeOrel Židenice5800:47:413,00
27ZB4915Lauterbachová MarcelaOrel Žatčany7601:01:073,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód