Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

9.10.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 9.10.2019
  • zobrazeno již 473x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
16:00 hodin - 1. běh pro závodníky s přepokládanou výkonností nad 40 min
17:20 hodin - 2. běh pro závodníky s přepokládanou s výkonností pod 40 min

Přihlášky

v závodní kanceláři od 15:15 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda Pardubice z.s. – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax : 466 304 881

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 420

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krátký Josef659
Novák Pavel819
Doucha Jiří718
Eliáš Petr607
Vacarda Vladimír597
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš757
Krátká Anna697
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Bílý Zdeněk595
Leszkow Petr445
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Kalousek Jan714
Kalný Petr814
Ing. Moravec Martin844
Zachař Jiří724
Radiměřský Karel874
Brožek Radmil544
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Bubeníček Jiří513
Schaffer Petr603
Mrklovský Miroslav723
Tlapák Jaroslav873
Jirásková Eva643
Tomíšek Jindřich393
Rossi Lenka543
Fenclová Marta763
Jureček Michal963
Borek Petr703
Roleček Milan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Bača Jan763
Stránský Aleš603
Šimůnková Pavla773
Červ Miloslav503
Marhold Luboš773
Moník Milan693
Nechvíl Petr913

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:49106,44
2MA22Poledník MichalOtice8900:35:0099,62
3MA33Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:35:52122,02
4MA44Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0093,94
5MA55Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:36:0293,77
6MA66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:16137,95
7MA77Novák PavelKRB Chrudim8100:41:2862,61
8MA88Krysl MichalColas.cz7800:42:2989,16
9MA99Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:42:32100,41
10MA1010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:3388,82
11MA1111Milata PavelLOKO Trutnov6100:42:3799,96
12MA1212Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:42:40106,81
13MA1313Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:4299,63
14MA1414Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4093,19
15MA1615Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:48:3399,70
16MA1816Krumer MiroslavMK Ostrov4900:53:47103,19
17MA1917Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:3296,81
18MA2018Balla ZikmundLegalsport Pardubice5400:57:3662,35
19MA2119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:493,13
20MA2220Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:0817,79
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1521Vejběrová EvaColas.cz7600:46:16100,00
2ZA1722Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:45100,00
3ZA2323Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:02:49100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:49106,44
2MA22Poledník MichalOtice8900:35:0099,62
3MA33Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:35:52122,02
4MA44Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0093,94
5MA55Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:36:0293,77
6MA66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:16137,95
7MA77Novák PavelKRB Chrudim8100:41:2862,61
8MA88Krysl MichalColas.cz7800:42:2989,16
9MA99Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:42:32100,41
10MA1010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:3388,82
11MA1111Milata PavelLOKO Trutnov6100:42:3799,96
12MA1212Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:42:40106,81
13MA1313Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:4299,63
14MA1414Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4093,19
1ZA1521Vejběrová EvaColas.cz7600:46:16100,00
15MA1615Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:48:3399,70
2ZA1722Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:45100,00
16MA1816Krumer MiroslavMK Ostrov4900:53:47103,19
17MA1917Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:3296,81
18MA2018Balla ZikmundLegalsport Pardubice5400:57:3662,35
19MA2119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:493,13
20MA2220Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:0817,79
3ZA2323Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:02:49100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:33:49106,21
2MA22Poledník MichalOtice8900:35:0099,37
3MA33Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:35:5294,42
4MA44Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0093,68
5MA55Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:36:0293,52
6MA66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:1674,89
7MA77Novák PavelKRB Chrudim8100:41:2862,32
8MA88Krysl MichalColas.cz7800:42:2956,47
9MA99Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:42:3256,25
10MA1010Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:3356,08
11MA1111Milata PavelLOKO Trutnov6100:42:3755,69
12MA1212Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:42:4055,46
13MA1313Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:4255,30
14MA1414Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4038,21
15MA1615Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:48:3321,75
16MA1816Krumer MiroslavMK Ostrov4900:53:473,00
17MA1917Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:323,00
18MA2018Balla ZikmundLegalsport Pardubice5400:57:363,00
19MA2119Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:493,00
20MA2220Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1521Vejběrová EvaColas.cz7600:46:16125,23
2ZA1722Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:49:45112,08
3ZA2323Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:02:4962,69

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód