Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

23.6.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 23.6.2019
  • zobrazeno již 546x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s

Sociální sítě

Místo konání

budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:45 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
1 km městem, pak rovnoměrné stoupání alejí, asfaltový povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2733

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8219
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Červ Miloslav5012
Šimůnková Pavla7712
Borek Petr7012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Doleček Josef7911
Kostřicová Blanka6111
Vacarda Vladimír5910
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Velechovský Jiří5510
Stránská Adéla9110
Král Josef4010
Novotný Jiří4510

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3282Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:20:01125,12
2MJ13265Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:23:2196,06
3MJ29244Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1978,82
4MJ33226Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:25:4075,82
5MJ35227Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:25:4774,78
6MJ52228Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:27:4657,38
7MJ57229König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:28:0854,22
8MJ60279Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:2842,50
9MJ72248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:2026,20
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ54213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:27:57107,78
2ZJ61239Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:3396,71
3ZJ62237Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:4495,52
4ZJ65290Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:30:1392,21
5ZJ69283Švejdová AdélaČeská Třebová0800:30:3290,00
6ZJ71234Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:31:0186,66
7ZJ83280Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:2050,07
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2241Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:19:10111,19
2MA5222Dvořák PavelAC Prostějov8200:20:4296,03
3MA6249Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:0292,78
4MA7223Herda JanSKP Nymburk8300:21:2389,33
5MA8268Šmarda DominikPasr9500:21:2688,84
6MA11286Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:21:5684,00
7MA18254Slabý JanTvoje máma9000:23:5664,22
8MA20232Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0163,37
9MA23245Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3457,93
10MA32246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:3448,08
11MA36231Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:5944,02
12MA39251Fišer DavidTvoje máma8000:26:2539,72
13MA40276Kyncl TomášBrojleři8000:26:3438,28
14MA41264Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3837,62
15MA51257Stránský TomášM.R.T.8400:27:4326,95
16MA53275Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:27:5225,48
17MA56263Živný Marek3D Fitness race team9100:28:0323,64
18MA73287Müller TomášJen blbni8300:31:353,00
19MA74291Číž OndřejJen Blbni8300:31:513,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1207Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:46119,32
2MB4208Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:20:07106,33
3MB14253Lux PetrTvoje Máma7600:23:2674,35
4MB16278Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4771,03
5MB17289Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5170,34
6MB19272Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:23:5969,03
7MB21269Dvořáček JanTrailrun.cz7900:24:0767,76
8MB24238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:5460,18
9MB26256Kalousek Jan-7100:25:1057,67
10MB27233Simon PetrPolička7200:25:1157,50
11MB34243Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:4352,45
12MB42258Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:26:4342,72
13MB45218Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:26:5740,53
14MB46247Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1337,94
15MB55284Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:28:0030,35
16MB58281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:3524,73
17MB59270Kolda JiříOpatov7300:29:2117,34
18MB70293Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:424,45
19MB76260Šafr JiříVysoké Mýto7700:32:083,00
20MB78271Kalous PetrSK Žamberk7700:33:023,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9204Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:32107,07
2MC10285Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:44105,34
3MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4387,58
4MC28224Milata PavelLOKO Trutnov6100:25:1673,62
5MC38211Hruban JanČeská Třebová6600:26:1864,41
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12206Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:52118,19
2MD25240Bláha MilanAF Křovice5700:25:07100,37
3MD48203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3081,44
4MD63267Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:4863,14
5MD67216Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:30:2058,82
6MD77288Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:1443,70
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME30201Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:21116,50
2ME50202Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:27:4099,71
3ME64220Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:5283,79
4ME68205Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:2779,50
5ME81236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:0945,43
6ME85277Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4726,41
7ME87273Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:39:2015,12
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA47266Hronová MarkétaObec Čistá9000:27:21127,38
2ZA82262Kašová Monika-8600:36:0272,62
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:28107,04
2ZB43292Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:26:5196,63
3ZB44261Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:5396,33
4ZB49252Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3391,33
5ZB75212Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5458,35
6ZB79274Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:33:2147,39
7ZB80259Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4736,52
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:21106,63
2ZC37255Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0193,37
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD66214Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:19128,65
2ZD84242Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:4386,78
3ZD86235Nechvílová MiroslavaChoceň6000:38:0784,57
4ZD88209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:3819,40
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1207Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:46119,32
1MA2241Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:19:10111,19
1MJ3282Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:20:01125,12
2MB4208Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:20:07106,33
2MA5222Dvořák PavelAC Prostějov8200:20:4296,03
3MA6249Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:0292,78
4MA7223Herda JanSKP Nymburk8300:21:2389,33
5MA8268Šmarda DominikPasr9500:21:2688,84
1MC9204Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:32107,07
2MC10285Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:44105,34
6MA11286Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:21:5684,00
1MD12206Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:52118,19
2MJ13265Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:23:2196,06
3MB14253Lux PetrTvoje Máma7600:23:2674,35
3MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4387,58
4MB16278Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4771,03
5MB17289Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5170,34
7MA18254Slabý JanTvoje máma9000:23:5664,22
6MB19272Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:23:5969,03
8MA20232Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0163,37
7MB21269Dvořáček JanTrailrun.cz7900:24:0767,76
1ZC22221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:21106,63
9MA23245Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3457,93
8MB24238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:5460,18
2MD25240Bláha MilanAF Křovice5700:25:07100,37
9MB26256Kalousek Jan-7100:25:1057,67
10MB27233Simon PetrPolička7200:25:1157,50
4MC28224Milata PavelLOKO Trutnov6100:25:1673,62
3MJ29244Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1978,82
1ME30201Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:21116,50
1ZB31219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:28107,04
10MA32246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:3448,08
4MJ33226Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:25:4075,82
11MB34243Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:4352,45
5MJ35227Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:25:4774,78
11MA36231Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:5944,02
2ZC37255Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0193,37
5MC38211Hruban JanČeská Třebová6600:26:1864,41
12MA39251Fišer DavidTvoje máma8000:26:2539,72
13MA40276Kyncl TomášBrojleři8000:26:3438,28
14MA41264Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3837,62
12MB42258Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:26:4342,72
2ZB43292Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:26:5196,63
3ZB44261Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:5396,33
13MB45218Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:26:5740,53
14MB46247Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1337,94
1ZA47266Hronová MarkétaObec Čistá9000:27:21127,38
3MD48203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3081,44
4ZB49252Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3391,33
2ME50202Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:27:4099,71
15MA51257Stránský TomášM.R.T.8400:27:4326,95
6MJ52228Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:27:4657,38
16MA53275Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:27:5225,48
1ZJ54213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:27:57107,78
15MB55284Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:28:0030,35
17MA56263Živný Marek3D Fitness race team9100:28:0323,64
7MJ57229König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:28:0854,22
16MB58281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:3524,73
17MB59270Kolda JiříOpatov7300:29:2117,34
8MJ60279Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:2842,50
2ZJ61239Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:3396,71
3ZJ62237Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:4495,52
4MD63267Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:4863,14
3ME64220Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:5283,79
4ZJ65290Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:30:1392,21
1ZD66214Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:19128,65
5MD67216Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:30:2058,82
4ME68205Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:2779,50
5ZJ69283Švejdová AdélaČeská Třebová0800:30:3290,00
18MB70293Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:424,45
6ZJ71234Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:31:0186,66
9MJ72248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:2026,20
18MA73287Müller TomášJen blbni8300:31:353,00
19MA74291Číž OndřejJen Blbni8300:31:513,00
5ZB75212Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5458,35
19MB76260Šafr JiříVysoké Mýto7700:32:083,00
6MD77288Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:1443,70
20MB78271Kalous PetrSK Žamberk7700:33:023,00
6ZB79274Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:33:2147,39
7ZB80259Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4736,52
5ME81236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:0945,43
2ZA82262Kašová Monika-8600:36:0272,62
7ZJ83280Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:2050,07
2ZD84242Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:4386,78
6ME85277Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:4726,41
3ZD86235Nechvílová MiroslavaChoceň6000:38:0784,57
7ME87273Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:39:2015,12
4ZD88209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:3819,40
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1207Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:46105,71
2MA2241Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:19:10101,55
3MJ3282Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:20:0192,74
4MB4208Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:20:0791,74
5MA5222Dvořák PavelAC Prostějov8200:20:4285,62
6MA6249Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:0282,20
7MA7223Herda JanSKP Nymburk8300:21:2378,58
8MA8268Šmarda DominikPasr9500:21:2678,06
9MC9204Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:3277,03
10MC10285Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:4475,02
11MA11286Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:21:5672,97
12MD12206Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:5263,20
13MJ13265Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:23:2158,29
14MB14253Lux PetrTvoje Máma7600:23:2657,35
15MC15250Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:4354,50
16MB16278Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:23:4753,78
17MB17289Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5153,04
18MA18254Slabý JanTvoje máma9000:23:5652,19
19MB19272Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:23:5951,63
20MA20232Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:0151,29
21MB21269Dvořáček JanTrailrun.cz7900:24:0750,27
22MA23245Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3445,57
23MB24238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:5442,12
24MD25240Bláha MilanAF Křovice5700:25:0739,99
25MB26256Kalousek Jan-7100:25:1039,41
26MB27233Simon PetrPolička7200:25:1139,23
27MC28224Milata PavelLOKO Trutnov6100:25:1638,36
28MJ29244Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:1937,85
29ME30201Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2137,59
30MA32246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:3435,22
31MJ33226Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:25:4034,30
32MB34243Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:4333,80
33MJ35227Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:25:4733,07
34MA36231Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:5930,96
35MC38211Hruban JanČeská Třebová6600:26:1827,72
36MA39251Fišer DavidTvoje máma8000:26:2526,43
37MA40276Kyncl TomášBrojleři8000:26:3424,92
38MA41264Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3824,23
39MB42258Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:26:4323,34
40MB45218Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:26:5720,99
41MB46247Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1318,20
42MD48203Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3015,32
43ME50202Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:27:4013,58
44MA51257Stránský TomášM.R.T.8400:27:4313,01
45MJ52228Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:27:4612,45
46MA53275Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:27:5211,47
47MB55284Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:28:0010,04
48MA56263Živný Marek3D Fitness race team9100:28:039,53
49MJ57229König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:28:088,70
50MB58281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:354,00
51MB59270Kolda JiříOpatov7300:29:213,00
52MJ60279Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:283,00
53MD63267Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:483,00
54ME64220Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:523,00
55MD67216Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:30:203,00
56ME68205Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:273,00
57MB70293Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:423,00
58MJ72248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:203,00
59MA73287Müller TomášJen blbni8300:31:353,00
60MA74291Číž OndřejJen Blbni8300:31:513,00
61MB76260Šafr JiříVysoké Mýto7700:32:083,00
62MD77288Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:143,00
63MB78271Kalous PetrSK Žamberk7700:33:023,00
64ME81236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:093,00
65ME85277Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:473,00
66ME87273Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:39:203,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:21107,35
2ZB31219Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:2898,50
3ZC37255Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0194,15
4ZB43292Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:26:5187,64
5ZB44261Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:5387,32
6ZA47266Hronová MarkétaObec Čistá9000:27:2183,61
7ZB49252Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3382,10
8ZJ54213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:27:5778,93
9ZJ61239Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:3366,20
10ZJ62237Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:29:4464,83
11ZJ65290Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:30:1361,03
12ZD66214Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:1960,20
13ZJ69283Švejdová AdélaČeská Třebová0800:30:3258,48
14ZJ71234Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:31:0154,64
15ZB75212Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5447,67
16ZB79274Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:33:2136,22
17ZB80259Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4724,86
18ZA82262Kašová Monika-8600:36:0214,95
19ZJ83280Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:2012,56
20ZD84242Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:433,00
21ZD86235Nechvílová MiroslavaChoceň6000:38:073,00
22ZD88209Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:49:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč