Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

9.8.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 9.8.2019
  • zobrazeno již 1541x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
na místě od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 6. 8. 2019)
200 Kč - dospělí (na místě)
60 Kč - mládež (při online přihlášení do 6. 8. 2019)
80 Kč - mládež (na místě)
150 Kč - příchozí (lidový běh - 2,7 km)

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2012 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2010-2011 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2008-2009 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2006-2007 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2004-2005 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2000 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1985-1999 5 400 m 19:00
Ženy - B 1975-1984 5 400 m 19:00
Ženy - C 1965-1974 5 400 m 19:00
Ženy - D 1964 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1980-1999 5 400 m 19:00
Muži - B 1970-1979 5 400 m 19:00
Muži - C 1960-1969 5 400 m 19:00
Muži - D 1950-1959 5 400 m 19:00
Muži - E 1949 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kulturní program

Travesti Show Hanky Panky

Taneční skupina Flamenco en la orilla

Šermířský spolek Honorata

Kontakt

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21119Štancl ŠtěpánSKI klub Deštné v Orlických horách1200:00:14-
2C2331Válek Vítsvinná1300:00:16-
3C25113Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:16-
4C26102Topinka JonášAC Moravská Slavia Brno1300:00:17-
5C27109Bernard JakubČeská Třebová1300:00:18-
6C29127Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:19-
7C21099Vágner David-1500:00:19-
8C211110Sokol DanielČeská Třebová1400:00:20-
9C213100Vágner Jan-1300:00:20-
10C216121Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:29-
11C217116Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:35-
12C218122Brom MatyášBromíci Týn nad Vltavou1800:01:20-
-C2-36Grubhoffer DanielPolička14DNF-
Děvčata (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22117Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:15-
2D2441Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
3D28111Venclová Eliška-1400:00:18-
4D21221Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:20-
5D214104Svojanovská NikolRudoltice1600:00:22-
6D215103Topinková KateřinaAC Moravská Slavia Brno1500:00:24-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:00101,97
2M12120Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách1000:01:01100,01
3M13107Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:0198,01
4M1546Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:0296,35
5M11178Kouba RadimISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:0973,06
6M113115Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1456,22
7M116126Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:01:1746,80
8M11766Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:1745,90
-M1-37Grubhoffer NikolasPolička11DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14118Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:01102,88
2Z1642Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:02101,16
3Z1782Dejdarová TerezaIscarex junior team Česká Třebová1000:01:0495,96
4Z1824Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:0689,03
5Z1939Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:0784,37
6Z110114Svatá DominikaSvinná1100:01:0882,17
7Z11262Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1363,86
8Z11432Válková VendulaSvinná1100:01:1462,63
9Z11534Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1461,20
10Z118101Fišerová VendulaSvinná1100:01:2622,50
11Z11981Topinková DenisaAC Moravská Slavia Brno1000:01:323,58
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:37108,18
2M2222Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:39103,51
3M24106Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4788,31
4M2543Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:5081,79
5M27124Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:58-
6M2858Fajfr AlešŽamberk0900:02:0357,33
7M211125Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1729,60
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2313Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:45118,03
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:5895,81
3Z298Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:0386,16
4Z21097Brůnová Veronika-0900:02:0878,55
5Z21298Jiroušková Ema-0900:02:2056,13
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3174Bureš JosefIscarex Junior team0600:03:19102,86
2M32129Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:2399,18
3M3357Fajfr MarekOB Žamberk0600:03:2497,96
4M3417Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:2696,42
5M35112Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:3587,28
6M3947Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:4082,35
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z364Hejlová KateřinaIscarex junior team Česká Třebová0600:03:36101,63
2Z3785Petrová ŠtěpánkaIscarex junior team Česká Třebová0700:03:3899,96
3Z3812Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:4098,41
4Z31049Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy0700:03:4295,96
5Z31165Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:4891,05
6Z312132Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:0277,81
7Z31323Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:1169,45
8Z31480Topinková BarboraAC Moravská Slavia Brno0700:04:3547,63
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:06:35118,03
2M42131Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:39116,09
3M4520Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2865,89
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4315Serbousková SáraISCAREX junior team Č.T.0400:07:27142,77
2Z4484Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team Česká Třebová0500:08:10127,59
3Z4629Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:12:4829,64
Junioři (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4137Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:20:42104,26
2MJ5134Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:52120,80
3MJ75Šimůnek JanIscarex junior team0300:21:3695,74
4MJ1616Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí 0000:23:5594,61
5MJ2252Simon JakubPolička0000:25:0584,59
Juniorky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ19123Klobásková MartaJAC Brno0300:24:20105,38
2ZJ20128Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:31103,91
3ZJ34136Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:1090,71
4ZJ39141Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:26:4086,71
5ZJ6318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:38:113,00
Muži A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2135Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:06107,45
2MA310Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:20:32103,30
3MA8152Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:22:0089,25
4MA944Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3883,18
5MA10139Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:4382,38
6MA112Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4681,91
7MA139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:5480,63
8MA15142Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:23:4872,01
9MA23130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0859,23
10MA32145Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:25:5751,41
11MA3876Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3844,86
Muži B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:53138,53
2MB2894Kalousek Jan-7100:25:3880,81
3MB2925Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:3980,67
4MB3128Šimek PetrŘetůvka7700:25:5578,38
5MB3753Simon PetrPolička7200:26:2174,68
6MB4061Němec RadekLitomyšl7700:27:0168,98
7MB4356Kolda JiříOpatov7300:29:2149,03
8MB4619Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:0143,33
-MB-11Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76DNF-
Muži C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:24113,96
2MC14138Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:2296,86
3MC1827Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1589,18
4MC36151Hruban JanČeská Třebová6600:26:1771,50
Muži D (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1259Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:48118,21
2MD2193Siegel JosefChoceň5800:24:43102,92
3MD417Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:4478,87
4MD5250Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1243,26
5MD5351Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:2142,06
6MD54133Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:3839,80
Muži E (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME47175Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:52109,82
2ME5048Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:25106,44
3ME5973Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:35:0683,74
4ME6268Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:5866,08
5ME6567Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:3656,02
Ženy A (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24146Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9000:25:09100,57
2ZA2583Klímová IvanaAtletika Polička8700:25:12100,18
3ZA26143Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:1999,25
4ZA48153Hauptová Kristýnaneregistrována9700:31:0353,79
Ženy B (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2779Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:35103,08
2ZB33148Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:0898,85
3ZB3586Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:1498,08
4ZB42147Kalousová AlenaŽamberk8000:29:0176,65
5ZB45144Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5469,85
6ZB4969Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:1958,95
7ZB5775Koubová MarcelaRybník8000:32:5946,12
8ZB5840Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3933,29
Ženy C (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1792Matyášová JanaSilvita s.r.o.6500:24:11125,01
2ZC3072Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:53112,70
3ZC56140Šedová Jana-7300:32:5162,29
4ZC6060Šlechtová JaroslavaLažany7400:35:4441,43
Ženy D (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD44149Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:26111,73
2ZD5171Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:4197,33
3ZD556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:4190,94
4ZD61150Sekyrová JanaSvitavy6300:37:1961,30
5ZD6438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:2248,19
6ZD66108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:2622,17
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1204Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:11:27-
2PM214Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:12:26-
3PM3201Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:13:16-
4PM4200Svojanovský MartinRudoltice8700:13:17-
5PM7202Tůma David-8300:14:36-
6PM995Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:14:57-
7PM14205Zölfl OndřejČlupek0300:20:25-
8PM1591Dvořák RadekOrlimex team7200:20:28-
9PM1789Štěpán JanOrlimex team8100:20:30-
10PM1890Menšík MichalOrlimex team7100:20:31-
11PM2087Šec ŠtěpánOrlimex team9500:21:16-
12PM2170Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:02-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ5206Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:14:13-
2PZ6207Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:14:16-
3PZ8208Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:14:41-
4PZ1033Válková PetraPříchozí8200:16:11-
5PZ11203Bromová HanaBromíci Týn nad Vltavou8600:16:28-
6PZ1245Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:16:59-
7PZ1364Simonová JanaPolička7500:17:43-
8PZ1696Mundilová SoňaOrlimex team8200:20:29-
9PZ1988Menšíková DenisaOrlimex team9900:21:15-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21119Štancl ŠtěpánSKI klub Deštné v Orlických horách1200:00:14-
1D22117Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:15-
2C2331Válek Vítsvinná1300:00:16-
2D2441Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:16-
3C25113Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:16-
4C26102Topinka JonášAC Moravská Slavia Brno1300:00:17-
5C27109Bernard JakubČeská Třebová1300:00:18-
3D28111Venclová Eliška-1400:00:18-
6C29127Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:19-
7C21099Vágner David-1500:00:19-
8C211110Sokol DanielČeská Třebová1400:00:20-
4D21221Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:20-
9C213100Vágner Jan-1300:00:20-
5D214104Svojanovská NikolRudoltice1600:00:22-
6D215103Topinková KateřinaAC Moravská Slavia Brno1500:00:24-
10C216121Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:29-
11C217116Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:35-
12C218122Brom MatyášBromíci Týn nad Vltavou1800:01:20-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:00101,97
2M12120Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách1000:01:01100,01
3M13107Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:0198,01
1Z14118Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:01102,88
4M1546Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:0296,35
2Z1642Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:02101,16
3Z1782Dejdarová TerezaIscarex junior team Česká Třebová1000:01:0495,96
4Z1824Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:0689,03
5Z1939Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:0784,37
6Z110114Svatá DominikaSvinná1100:01:0882,17
5M11178Kouba RadimISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:0973,06
7Z11262Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1363,86
6M113115Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1456,22
8Z11432Válková VendulaSvinná1100:01:1462,63
9Z11534Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1461,20
7M116126Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:01:1746,80
8M11766Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:1745,90
10Z118101Fišerová VendulaSvinná1100:01:2622,50
11Z11981Topinková DenisaAC Moravská Slavia Brno1000:01:323,58
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:37108,18
2M2222Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:39103,51
1Z2313Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:45118,03
3M24106Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4788,31
4M2543Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:5081,79
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:5895,81
5M27124Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:58-
6M2858Fajfr AlešŽamberk0900:02:0357,33
3Z298Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:0386,16
4Z21097Brůnová Veronika-0900:02:0878,55
7M211125Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1729,60
5Z21298Jiroušková Ema-0900:02:2056,13
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:06:35118,03
2M42131Bukáček MarekAtletika Polička0400:06:39116,09
1Z4315Serbousková SáraISCAREX junior team Č.T.0400:07:27142,77
2Z4484Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team Česká Třebová0500:08:10127,59
3M4520Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2865,89
3Z4629Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:12:4829,64
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1204Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:11:27-
2PM214Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:12:26-
3PM3201Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:13:16-
4PM4200Svojanovský MartinRudoltice8700:13:17-
1PZ5206Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:14:13-
2PZ6207Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:14:16-
5PM7202Tůma David-8300:14:36-
3PZ8208Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:14:41-
6PM995Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:14:57-
4PZ1033Válková PetraPříchozí8200:16:11-
5PZ11203Bromová HanaBromíci Týn nad Vltavou8600:16:28-
6PZ1245Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:16:59-
7PZ1364Simonová JanaPolička7500:17:43-
7PM14205Zölfl OndřejČlupek0300:20:25-
8PM1591Dvořák RadekOrlimex team7200:20:28-
8PZ1696Mundilová SoňaOrlimex team8200:20:29-
9PM1789Štěpán JanOrlimex team8100:20:30-
10PM1890Menšík MichalOrlimex team7100:20:31-
9PZ1988Menšíková DenisaOrlimex team9900:21:15-
11PM2087Šec ŠtěpánOrlimex team9500:21:16-
12PM2170Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:02-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:53138,53
1MA2135Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:06107,45
2MA310Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:20:32103,30
1MJ4137Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:20:42104,26
2MJ5134Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:52120,80
1MC63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:24113,96
3MJ75Šimůnek JanIscarex junior team0300:21:3695,74
3MA8152Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:22:0089,25
4MA944Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3883,18
5MA10139Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:4382,38
6MA112Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4681,91
1MD1259Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:48118,21
7MA139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:5480,63
2MC14138Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:2296,86
8MA15142Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:23:4872,01
4MJ1616Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí 0000:23:5594,61
1ZC1792Matyášová JanaSilvita s.r.o.6500:24:11125,01
3MC1827Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1589,18
1ZJ19123Klobásková MartaJAC Brno0300:24:20105,38
2ZJ20128Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:31103,91
2MD2193Siegel JosefChoceň5800:24:43102,92
5MJ2252Simon JakubPolička0000:25:0584,59
9MA23130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0859,23
1ZA24146Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9000:25:09100,57
2ZA2583Klímová IvanaAtletika Polička8700:25:12100,18
3ZA26143Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:1999,25
1ZB2779Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:35103,08
2MB2894Kalousek Jan-7100:25:3880,81
3MB2925Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:3980,67
2ZC3072Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:53112,70
4MB3128Šimek PetrŘetůvka7700:25:5578,38
10MA32145Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:25:5751,41
2ZB33148Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:0898,85
3ZJ34136Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:1090,71
3ZB3586Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:1498,08
4MC36151Hruban JanČeská Třebová6600:26:1771,50
5MB3753Simon PetrPolička7200:26:2174,68
11MA3876Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3844,86
4ZJ39141Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:26:4086,71
6MB4061Němec RadekLitomyšl7700:27:0168,98
3MD417Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:4478,87
4ZB42147Kalousová AlenaŽamberk8000:29:0176,65
7MB4356Kolda JiříOpatov7300:29:2149,03
1ZD44149Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:26111,73
5ZB45144Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5469,85
8MB4619Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:0143,33
1ME47175Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:52109,82
4ZA48153Hauptová Kristýnaneregistrována9700:31:0353,79
6ZB4969Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:1958,95
2ME5048Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:25106,44
2ZD5171Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:4197,33
4MD5250Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1243,26
5MD5351Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:2142,06
6MD54133Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:3839,80
3ZD556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:4190,94
3ZC56140Šedová Jana-7300:32:5162,29
7ZB5775Koubová MarcelaRybník8000:32:5946,12
8ZB5840Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3933,29
3ME5973Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:35:0683,74
4ZC6060Šlechtová JaroslavaLažany7400:35:4441,43
4ZD61150Sekyrová JanaSvitavy6300:37:1961,30
4ME6268Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:5866,08
5ZJ6318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:38:113,00
5ZD6438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:2248,19
5ME6567Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:3656,02
6ZD66108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:2622,17
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:53109,63
2MA2135Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:0697,37
3MA310Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:20:3293,00
4MJ4137Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:20:4291,32
5MJ5134Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:5289,64
6MC63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2484,26
7MJ75Šimůnek JanIscarex junior team0300:21:3682,25
8MA8152Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:22:0078,21
9MA944Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3871,83
10MA10139Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:4370,99
11MA112Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:4670,48
12MD1259Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:4870,15
13MA139Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:22:5469,14
14MC14138Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:2264,44
15MA15142Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:23:4860,07
16MJ1616Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí 0000:23:5558,89
17MC1827Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:1555,53
18MD2193Siegel JosefChoceň5800:24:4350,83
19MJ2252Simon JakubPolička0000:25:0547,13
20MA23130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:0846,63
21MB2894Kalousek Jan-7100:25:3841,58
22MB2925Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:3941,42
23MB3128Šimek PetrŘetůvka7700:25:5538,73
24MA32145Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:25:5738,39
25MC36151Hruban JanČeská Třebová6600:26:1735,03
26MB3753Simon PetrPolička7200:26:2134,36
27MA3876Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:3831,50
28MB4061Němec RadekLitomyšl7700:27:0127,64
29MD417Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:4420,41
30MB4356Kolda JiříOpatov7300:29:214,12
31MB4619Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:013,00
32ME47175Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:523,00
33ME5048Leszkow PetrMK Hlinsko4400:31:253,00
34MD5250Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:123,00
35MD5351Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:213,00
36MD54133Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:32:383,00
37ME5973Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:35:063,00
38ME6268Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:583,00
39ME6567Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:363,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1792Matyášová JanaSilvita s.r.o.6500:24:11101,32
2ZJ19123Klobásková MartaJAC Brno0300:24:20100,09
3ZJ20128Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:3198,59
4ZA24146Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9000:25:0993,38
5ZA2583Klímová IvanaAtletika Polička8700:25:1292,97
6ZA26143Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:1992,01
7ZB2779Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:3589,82
8ZC3072Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:25:5387,36
9ZB33148Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:0885,30
10ZJ34136Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:26:1085,03
11ZB3586Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:1484,48
12ZJ39141Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:26:4080,92
13ZB42147Kalousová AlenaŽamberk8000:29:0161,62
14ZD44149Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:2658,19
15ZB45144Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5454,36
16ZA48153Hauptová Kristýnaneregistrována9700:31:0344,91
17ZB4969Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:1942,72
18ZD5171Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:4139,71
19ZD556Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:4131,49
20ZC56140Šedová Jana-7300:32:5130,12
21ZB5775Koubová MarcelaRybník8000:32:5929,03
22ZB5840Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:3915,34
23ZC6060Šlechtová JaroslavaLažany7400:35:446,44
24ZD61150Sekyrová JanaSvitavy6300:37:193,00
25ZJ6318Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:38:113,00
26ZD6438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:223,00
27ZD66108Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:263,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč