Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

29.9.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 29.9.2019
  • zobrazeno již 647x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: Cross Country Team – Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

Online ZDE
nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo 20,- Kč pro předem přihlášené přes internet do 27.9.2019 12:00hod, po tomto namístě, při prezentaci 50,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 27.9.2018 12:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka.

Popis tratě

Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a polních cestách.
Trať pro dorostenecké kategorie a kategorie dospělých - okruh 2 km (převýšení 180 m / 8 km)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Cross Country Team - Horní Heřmanice
tel. 724 058 779

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01130Beranová LucieLanškroun1600:00:13-
2D0297Málková VeronikaSK Žamberk1700:00:18-
3D03121Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:23-
4D0489Svojanovská NikolRudoltice1600:00:24-
5D05125Andrle TomášHorní Heřmanice1700:00:28-
6D06157Klein JakubSK Štíty1700:00:33-
7D07139Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:33-
8D0823Mareš JakubJablonné nad Orlicí1700:01:55-
Chlapci 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12148Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:54-
2C13114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:58-
3C1517Petr RostislavČeská Třebová1400:01:00-
Děvčata 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:54-
2D14135Venclová EliškaPřívrat1400:00:59-
3D16118Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:01-
4D1784Vinklerová LucieMistrovice1500:01:05-
5D18126Kristejnová Šarlota-1500:01:15-
6D19141Přibylová AgatkaLA Táta TEAM1500:01:25-
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22152Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:20-
2C2383Vinkler OndřejMistrovice1200:02:24-
3C25113Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:31-
4C212149Reimer Tobiáš Pavel-1200:02:53-
5C21429Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
6C21590Klein RadimSK Štíty1300:02:54-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:13-
2D24124Bílá EmmaXCT Horní Heřmanice1300:02:31-
3D2616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:33-
4D2728Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:40-
5D2827Přibylová BeataKB Letohrad1300:02:40-
6D2924Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:43-
7D210158Motlová Mia-1300:02:45-
8D21125Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:47-
9D212145Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:53-
10D216122Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:02:57-
11D21726Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:58-
12D218131Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:03:09-
13D21988Dufková MariePardubice1300:03:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:44101,63
2M1248Veselý JanKB Letohrad1000:03:4799,50
3M1447Veselý JakubKB Letohrad1000:03:4798,88
4M158Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:4897,99
5M17136Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:5195,15
6M111151Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:0384,51
7M11330Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:04:0682,12
8M114154Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:0979,19
9M11631Vácha JanKB Letohrad1100:04:1772,54
10M124120Dresler LukašVýprachtice1100:04:4349,22
11M12543Klohna RadovanKB Letohrad1000:04:4647,18
12M12985Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy1000:05:1521,19
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1320Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:47102,38
2Z1644Málková LucieKB Letohrad1000:03:5099,51
3Z1815Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5298,11
4Z196Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5397,50
5Z1104Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:5595,14
6Z11249Jakešová LucieKB Letohrad1000:04:0487,38
7Z11545Stratilová AnnaKB Letohrad1000:04:1479,18
8Z117140Prchalová MagdalenaTJ Spartak1000:04:1974,81
9Z118112Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2073,94
10Z11910Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2370,89
11Z1207Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2370,54
12Z12141Knápková AnežkaKB Letohrad1000:04:2568,79
13Z122115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3064,61
14Z12346Rybová EllaKB Letohrad1000:04:3659,28
15Z126129Křivohlávková ViktorieHorní Čermná1000:04:4849,51
16Z127144Kreosová EliškaKus Sopotnice1000:05:0633,55
17Z12842Kopecká KláraKB Letohrad1000:05:1426,39
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:27102,05
2M2212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3099,90
3M2350Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:3298,04
4M24142Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:3496,63
5M2681Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4092,62
6M2751Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4191,81
7M28108Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4985,57
8M210127Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:5184,61
9M21136Stejskal DanielKB Letohrad0900:04:5283,42
10M213147Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5978,37
11M21482Vinkler MatoušMistrovice0900:05:0077,78
12M2183Gregora LukášActivity Lanškroun0800:05:1070,50
13M21956Palán ŠimonKB Letohrad0800:05:1367,68
14M221110Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1863,96
15M222109Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2360,62
16M22414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:2757,51
17M22696Jirků RadekSK Žamberk0900:05:2956,39
18M22734Nový JakubKB Letohrad0900:05:3154,91
19M228143Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:3254,02
20M230150Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:05:3353,12
21M232105Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:4246,22
22M234128Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:05:4543,99
23M23540Vlašic JakubKB Letohrad0900:05:4643,18
24M23995Zezulka AntonínSK Žamberk0800:06:0132,11
25M24094Faltus TomášSK Žamberk0800:06:0330,92
26M24157Pecháček DominikKB Letohrad0800:06:0429,88
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25146Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:38107,38
2Z29137Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5098,84
3Z21253Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5793,77
4Z21552Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:0588,43
5Z21654Mikysková DarjaKB Letohrad0800:05:0787,46
6Z21738Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0985,72
7Z220155Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:05:1680,65
8Z223106Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2673,78
9Z225107Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2872,25
10Z22939Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:3269,54
11Z23135Kubová KláraKB Letohrad0900:05:3468,08
12Z23392Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:4461,49
13Z23693Hartmannová BarboraSK Žamberk0900:05:5255,79
14Z237133Stará EmaKB Letohrad0900:05:5951,00
15Z23837Stratilová EliškaKB Letohrad0900:06:0050,10
16Z24232Ferancová VendulaKB Letohrad0900:06:0447,32
17Z243111Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:1043,64
18Z24433Koutníková RozárieKB Letohrad0900:06:1341,35
19Z245123Bílá EllaNEPTUN Praha0900:07:213,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Fajfr MarekOB Žamberk0600:09:22101,16
2M3261Knápek ŠimonKB Letohrad0700:09:2799,56
3M3367Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:2899,28
4M3486Hájek DominikOB Česká Třebová0600:09:3098,54
5M359Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:4593,26
6M3663Barvínek DanielKB Letohrad0600:09:5091,53
7M3760Málek MichaelKB Letohrad0700:09:5788,73
8M3880Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:0585,90
9M39132Dvoreček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:1482,79
10M31162Suchodol OndřejKB Letohrad0700:10:1881,55
11M317102Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:12:1141,60
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z310159Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:17105,41
2Z31266Kubová LucieKB Letohrad0600:10:30101,34
3Z31322Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team Česká Třebová0700:10:5693,26
4Z31465Lánová TerezaKB Letohrad0600:11:0490,74
5Z315103Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:11:0490,55
6Z31611Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:11:3381,40
7Z318104Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:13:4440,32
8Z319134Nunová MarkétaHorní Heřamanice0700:17:393,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Fišer RadekKB Letohrad0500:13:56104,39
2M42119Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:08101,54
3M43138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:14:4094,07
4M4813Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1871,05
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:18102,77
2Z4577Hrubá KláraKB Letohrad0400:15:3698,92
3Z4670Moskvová AgátaKB Letohrad0500:15:3998,32
4Z4778Kubíčková AdélaKB Letohrad0500:15:4397,37
5Z4976Holčáková AdélaKB Letohrad0400:16:4783,68
6Z410160Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:0180,56
7Z41175Chudějová AndreaKB Letohrad0400:17:2176,43
8Z41271Šrolerová JanaKB Letohrad0500:17:5070,09
9Z41373Marková NikolaKB Letohrad0500:18:0766,38
10Z41472Kubíčková ZuzanaKB Letohrad0500:18:0866,29
11Z41591Málková KarolínaSK Žamberk0400:18:3360,77
12Z416101Bednářová NatálieSokol Klášterec nad Orlicí0500:18:3660,23
13Z41799Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:2549,61
14Z418100Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:21:0428,35
15Z419156Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:22:525,09
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Vondráček JakubKB Letohrad0200:19:56100,77
2M5247Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:0599,23
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z539Motlová LucieKB Letohrad0200:23:06141,80
2Z5911Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:30:4689,30
3Z51029Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:4568,89
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:00100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:32105,04
2MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4798,49
3MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1196,47
4MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1396,22
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
4MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
5MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
6MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
7MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
8MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
9MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
10MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:33102,56
2MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:54100,85
3MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4596,59
4MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1793,92
5MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4891,29
6MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4986,24
7MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4776,40
Muži D 60-69 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD634Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:40101,31
2MD735Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0398,69
Muži E 70 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME548Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:00127,52
2ME1243Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5672,48
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12127,45
2ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2891,20
3ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0081,36
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33108,64
2ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5598,26
3ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0693,10
4ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1088,42
5ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2187,57
6ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5172,21
7ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0366,91
8ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2447,80
Ženy C 45-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:17100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD444Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:26125,64
2ZD830Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:10107,69
3ZD1120Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2366,66
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01130Beranová LucieLanškroun1600:00:13-
2D0297Málková VeronikaSK Žamberk1700:00:18-
3D03121Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:23-
4D0489Svojanovská NikolRudoltice1600:00:24-
5D05125Andrle TomášHorní Heřmanice1700:00:28-
6D06157Klein JakubSK Štíty1700:00:33-
7D07139Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:33-
8D0823Mareš JakubJablonné nad Orlicí1700:01:55-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:54-
1C12148Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:54-
2C13114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:58-
2D14135Venclová EliškaPřívrat1400:00:59-
3C1517Petr RostislavČeská Třebová1400:01:00-
3D16118Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:01-
4D1784Vinklerová LucieMistrovice1500:01:05-
5D18126Kristejnová Šarlota-1500:01:15-
6D19141Přibylová AgatkaLA Táta TEAM1500:01:25-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:13-
1C22152Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:20-
2C2383Vinkler OndřejMistrovice1200:02:24-
2D24124Bílá EmmaXCT Horní Heřmanice1300:02:31-
3C25113Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:31-
3D2616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:33-
4D2728Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:40-
5D2827Přibylová BeataKB Letohrad1300:02:40-
6D2924Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:43-
7D210158Motlová Mia-1300:02:45-
8D21125Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:47-
4C212149Reimer Tobiáš Pavel-1200:02:53-
9D212145Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:53-
5C21429Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
6C21590Klein RadimSK Štíty1300:02:54-
10D216122Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:02:57-
11D21726Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:58-
12D218131Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:03:09-
13D21988Dufková MariePardubice1300:03:09-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:44101,63
2M1248Veselý JanKB Letohrad1000:03:4799,50
1Z1320Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:47102,38
3M1447Veselý JakubKB Letohrad1000:03:4798,88
4M158Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:4897,99
2Z1644Málková LucieKB Letohrad1000:03:5099,51
5M17136Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:5195,15
3Z1815Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5298,11
4Z196Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5397,50
5Z1104Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:5595,14
6M111151Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:0384,51
6Z11249Jakešová LucieKB Letohrad1000:04:0487,38
7M11330Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:04:0682,12
8M114154Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:0979,19
7Z11545Stratilová AnnaKB Letohrad1000:04:1479,18
9M11631Vácha JanKB Letohrad1100:04:1772,54
8Z117140Prchalová MagdalenaTJ Spartak1000:04:1974,81
9Z118112Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2073,94
10Z11910Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2370,89
11Z1207Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2370,54
12Z12141Knápková AnežkaKB Letohrad1000:04:2568,79
13Z122115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3064,61
14Z12346Rybová EllaKB Letohrad1000:04:3659,28
10M124120Dresler LukašVýprachtice1100:04:4349,22
11M12543Klohna RadovanKB Letohrad1000:04:4647,18
15Z126129Křivohlávková ViktorieHorní Čermná1000:04:4849,51
16Z127144Kreosová EliškaKus Sopotnice1000:05:0633,55
17Z12842Kopecká KláraKB Letohrad1000:05:1426,39
12M12985Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy1000:05:1521,19
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:27102,05
2M2212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3099,90
3M2350Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:3298,04
4M24142Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:3496,63
1Z25146Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:38107,38
5M2681Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4092,62
6M2751Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4191,81
7M28108Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4985,57
2Z29137Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5098,84
8M210127Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:5184,61
9M21136Stejskal DanielKB Letohrad0900:04:5283,42
3Z21253Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5793,77
10M213147Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5978,37
11M21482Vinkler MatoušMistrovice0900:05:0077,78
4Z21552Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:0588,43
5Z21654Mikysková DarjaKB Letohrad0800:05:0787,46
6Z21738Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0985,72
12M2183Gregora LukášActivity Lanškroun0800:05:1070,50
13M21956Palán ŠimonKB Letohrad0800:05:1367,68
7Z220155Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:05:1680,65
14M221110Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1863,96
15M222109Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2360,62
8Z223106Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2673,78
16M22414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:2757,51
9Z225107Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2872,25
17M22696Jirků RadekSK Žamberk0900:05:2956,39
18M22734Nový JakubKB Letohrad0900:05:3154,91
19M228143Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:3254,02
10Z22939Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:3269,54
20M230150Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:05:3353,12
11Z23135Kubová KláraKB Letohrad0900:05:3468,08
21M232105Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:4246,22
12Z23392Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:4461,49
22M234128Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:05:4543,99
23M23540Vlašic JakubKB Letohrad0900:05:4643,18
13Z23693Hartmannová BarboraSK Žamberk0900:05:5255,79
14Z237133Stará EmaKB Letohrad0900:05:5951,00
15Z23837Stratilová EliškaKB Letohrad0900:06:0050,10
24M23995Zezulka AntonínSK Žamberk0800:06:0132,11
25M24094Faltus TomášSK Žamberk0800:06:0330,92
26M24157Pecháček DominikKB Letohrad0800:06:0429,88
16Z24232Ferancová VendulaKB Letohrad0900:06:0447,32
17Z243111Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:1043,64
18Z24433Koutníková RozárieKB Letohrad0900:06:1341,35
19Z245123Bílá EllaNEPTUN Praha0900:07:213,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Fajfr MarekOB Žamberk0600:09:22101,16
2M3261Knápek ŠimonKB Letohrad0700:09:2799,56
3M3367Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:2899,28
4M3486Hájek DominikOB Česká Třebová0600:09:3098,54
5M359Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:4593,26
6M3663Barvínek DanielKB Letohrad0600:09:5091,53
7M3760Málek MichaelKB Letohrad0700:09:5788,73
8M3880Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:0585,90
9M39132Dvoreček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:1482,79
1Z310159Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:17105,41
10M31162Suchodol OndřejKB Letohrad0700:10:1881,55
2Z31266Kubová LucieKB Letohrad0600:10:30101,34
3Z31322Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team Česká Třebová0700:10:5693,26
4Z31465Lánová TerezaKB Letohrad0600:11:0490,74
5Z315103Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:11:0490,55
6Z31611Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:11:3381,40
11M317102Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:12:1141,60
7Z318104Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:13:4440,32
8Z319134Nunová MarkétaHorní Heřamanice0700:17:393,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Fišer RadekKB Letohrad0500:13:56104,39
2M42119Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:08101,54
3M43138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:14:4094,07
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:18102,77
2Z4577Hrubá KláraKB Letohrad0400:15:3698,92
3Z4670Moskvová AgátaKB Letohrad0500:15:3998,32
4Z4778Kubíčková AdélaKB Letohrad0500:15:4397,37
4M4813Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1871,05
5Z4976Holčáková AdélaKB Letohrad0400:16:4783,68
6Z410160Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:0180,56
7Z41175Chudějová AndreaKB Letohrad0400:17:2176,43
8Z41271Šrolerová JanaKB Letohrad0500:17:5070,09
9Z41373Marková NikolaKB Letohrad0500:18:0766,38
10Z41472Kubíčková ZuzanaKB Letohrad0500:18:0866,29
11Z41591Málková KarolínaSK Žamberk0400:18:3360,77
12Z416101Bednářová NatálieSokol Klášterec nad Orlicí0500:18:3660,23
13Z41799Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:2549,61
14Z418100Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:21:0428,35
15Z419156Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:22:525,09
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Vondráček JakubKB Letohrad0200:19:56100,77
2M5247Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:0599,23
1Z539Motlová LucieKB Letohrad0200:23:06141,80
1ZD444Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:26125,64
1ME548Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:00127,52
1MD634Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:40101,31
2MD735Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0398,69
2ZD830Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:10107,69
2Z5911Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:30:4689,30
3Z51029Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:4568,89
3ZD1120Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2366,66
2ME1243Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5672,48
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
1MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:32105,04
1MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:00100,00
2MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4798,49
3MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1196,47
4MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1396,22
1MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:33102,56
2MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:54100,85
3MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4596,59
4MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1793,92
5MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4891,29
4MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
6MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4986,24
5MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33108,64
6MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
1ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12127,45
7MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4776,40
7MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
1ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:17100,00
2ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5598,26
8MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
3ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0693,10
4ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1088,42
5ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2187,57
9MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
6ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5172,21
7ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0366,91
2ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2891,20
3ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0081,36
10MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
8ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2447,80
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
4MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:3289,58
5MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:0086,89
6MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4782,52
7MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1180,33
8MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1380,06
9MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:3378,23
10MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:5476,31
11MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4571,52
12MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1768,52
13MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4865,57
14MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
15MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4959,90
16MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
17MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
18MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4748,84
19MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
20MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
21MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
22MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33103,55
2ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12100,68
3ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:1795,77
4ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5592,89
5ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0687,58
6ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1082,78
7ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2181,92
8ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5166,14
9ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0360,70
10ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2858,81
11ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0047,44
12ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2441,08

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Není co vytknout.Dobře zorganizovaný závod
anna.bacova
Nová trať se povedla, závody byly moc dobře zorganizované.
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód