Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

3.4.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.4.2019
  • zobrazeno již 242x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.8.20205. Pekelný kilometr-
1.7.20204. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
6.5.20202. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
28.8.20195. Pekelný kilometr149
3.7.20194. Pekelný kilometr124
5.6.20193. Pekelný kilometr133
24.4.20192. Pekelný kilometr159
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 65
  • závodníků na všech ročnících: 6446

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6356
Sadílek Ota4653
Keprtová Miloslava4851
Borek Petr7050
Šimůnek Jan8250
Borková Agáta0247
Borek Viktor0442
Vacek Martin6942
Šimůnková Pavla7740
Serbousková Sára0440
Matyášová Jana6540
Stránský Aleš6040
Pilgr Luděk7638
Šimůnek Jan0338
Buriánek Roman6535
Červ Miloslav5035
Preislerová Agáta Nela0934
Bureš Josef0633
Černá Markéta7033
Šimůnek Jan4932
Kostřicová Blanka6131
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Radiměřský Karel8727
Kubišta Oto5327
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Šafář Jaroslav5125
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Pávek Jiří6925
Kalous Petr7724
Gregorová Michaela0424
Turek Martin8024
Broulíková Anežka0824
Gregorová Monika0023
Dejdarová Tereza1023
Pazderová Alena7523
Záveský Filip9323
Marholdová Aneta0723
Pirkl Vít1022
Hruban Jan6622
Vetchá Rozálie0722
Krátká Hana9521
Doucha Jiří7121

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2510Beneš AdamRun Sport Team1300:00:35-
2C2924Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:39-
3C2125Machalík JaroslavDlouhá Třebová1300:00:41-
4C2131Horáček FilipČeská Třebová1300:00:44-
5C21723Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:55-
6C21913Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:08-
7C22025Vytlačil Matějneregistrován1500:01:13-
8C22316Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:26-
-C2-8Bezděk MatoušČeská Třebová16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Chrásková Kornelie-1200:00:29-
2D229Gregorová EliškaZŠ Lanškroun1200:00:31-
3D233Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
4D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:35-
5D2612Broulíková Amálie-1200:00:36-
6D2711Broulíková Alžběta-1200:00:37-
7D2818Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:38-
8D2106Haniková EmaČeská Třebová1300:00:39-
9D21117Čižová TerezaJen Blbni Team1200:00:40-
10D21420Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:45-
11D2154Machalíková ViktorieDlouhá Třebová1300:00:46-
12D2167Bezděková Dorotka-1500:00:54-
13D21814Dufková Marie-1300:00:59-
14D22119Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:20-
15D22215Budilová AnežkaLesní Č. T.1700:01:26-
16D2242Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:28-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26101,75
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27100,68
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2897,57
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:3092,43
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3289,06
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:3973,00
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:3972,24
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4558,36
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04115,61
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:1193,46
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1290,93
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1387,46
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1970,80
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:2748,51
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3136,21
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3234,70
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:530,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2510Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:17107,48
2Z2825Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2197,68
3Z2915Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2294,85
4Z21026Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2489,09
5Z21514Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:2781,25
6Z23137Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:4146,84
7Z2354Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4438,78
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M343Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:14110,90
2M361Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:2699,68
3M376Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:3789,42
4M31010Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:5175,31
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z385Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:48105,24
2Z3119Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:5797,88
3Z31216Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:5896,88
4Z31313Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:0789,26
5Z31411Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:1284,89
6Z31517Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:04:1879,47
7Z31615Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:2474,88
8Z31714Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3267,65
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:38118,86
2M424Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:0093,69
3M438Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:0687,45
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4512Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:21113,55
2Z497Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:5186,45
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56116,86
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:4893,87
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:5889,27
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37106,53
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:5297,65
3MA47Telecký Josef-8200:05:5595,82
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2379,94
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:3771,74
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4865,43
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:1052,60
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:2046,87
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:2444,95
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:2444,62
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:3439,21
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:3538,20
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:4334,07
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:5029,70
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:5427,28
16MA3134Friml Jiří-9700:07:5825,42
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:5825,38
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5824,94
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34106,66
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:5497,08
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5596,26
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0790,81
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:0989,57
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:1487,29
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:4970,11
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5368,17
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:5865,56
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0462,51
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:5238,87
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49130,79
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:5669,21
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15102,42
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:3097,58
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17115,19
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:0884,81
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19125,87
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:3499,78
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:4774,35
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:5372,25
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43107,34
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0299,61
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:1793,05
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2291,15
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0872,01
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3361,68
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:5726,34
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03146,88
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08111,37
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:1541,74
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:04115,61
2M2212Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:1193,46
3M2340Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1290,93
4M2438Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1387,46
1Z2510Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:17107,48
5M263Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1970,80
1Z1723Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:19112,31
2Z2825Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2197,68
3Z2915Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2294,85
4Z21026Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2489,09
2Z11122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2697,08
1M1122Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:26101,75
6M21318Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:2748,51
2M11442Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:27100,68
5Z21514Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:2781,25
3M11611Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2897,57
3Z11728Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2990,61
4Z1188Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2989,78
4M11933Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:3092,43
7M22027Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3136,21
8M22130Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3234,70
5M12236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3289,06
5Z12335Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:3380,17
6Z12417Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:01:3379,90
7Z12524Kalousková TerezaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3379,59
8Z12629Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3671,93
9Z12734Chrásková LeontýnaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:3771,34
6M1287Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:3973,00
7M12916Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:3972,24
10Z1306Vejdová TerezaIscarex ČT1000:01:4161,66
6Z23137Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:4146,84
11Z1325Demlová KarolínaISCAREX Junior TEAM Česká Třebová1100:01:4258,04
12Z13319Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:4356,04
13Z13420Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:01:4454,33
7Z2354Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4438,78
8M1361Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4558,36
14Z13713Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:01:4746,43
15Z13831Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5234,84
9M23939Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:530,00
16Z14041Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:150,00
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37106,53
1MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:49130,79
2MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:5297,65
3MA47Telecký Josef-8200:05:5595,82
4MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2379,94
1MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:23100,00
1MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:34106,66
5MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:3771,74
6MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4865,43
2MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:5497,08
3MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5596,26
1M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:56116,86
4MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0790,81
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07100,00
5MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:0989,57
7MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:1052,60
6MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:1487,29
8MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:2046,87
9MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:2444,95
10MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:2444,62
11MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:3439,21
12MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:3538,20
13MA2335Jiruška Petr-8500:07:4334,07
1ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:43107,34
2M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:4893,87
7MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:4970,11
14MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:5029,70
8MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5368,17
15MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:5427,28
2MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:5669,21
16MA3134Friml Jiří-9700:07:5825,42
17MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:5825,38
9MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:5865,56
3M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:5889,27
18MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5824,94
2ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0299,61
10MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0462,51
3ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:1793,05
1ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:19125,87
4ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2291,15
11MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:5238,87
1ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:03146,88
5ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0872,01
6ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3361,68
2ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:3499,78
1MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:15102,42
2MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:3097,58
3ZA4847Malá Tereza-9900:10:4774,35
4ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:5372,25
7ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:5726,34
2ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:08111,37
1ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:17115,19
2ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:0884,81
3ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:1541,74
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Novák JosefHorní Čermná9700:05:37105,40
2MC243Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4998,13
3MA333Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:5296,47
4MA47Telecký Josef-8200:05:5594,63
5MA523Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:2378,66
6MJ644Hájek MartinŽamberk0100:06:2378,42
7MB722Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3472,06
8MA841Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:3770,40
9MA913Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4864,05
10MB1027Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:5460,77
11MB1131Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5559,80
12M51240Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:5659,79
13MB1336Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0753,37
14MB1515Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:0951,92
15MA1648Beneš MichalRUNSPORT8300:07:1051,16
16MB178Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:1449,22
17MA1850Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:2045,39
18MA1910Frydrych BroňaLes8900:07:2443,45
19MA2039Švec MartinVK Choceň8700:07:2443,12
20MA2128Maixner MartinČeská Třebová8900:07:3437,68
21MA2220Číž OndřejJen Blbni8300:07:3536,67
22MA2335Jiruška Petr-8500:07:4332,51
23M52554Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:4829,63
24MB2612Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:4928,97
25MA279Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:5028,12
26MB2853Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5326,69
27MA2924Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:5425,69
28MC3026Hruban JanČeská Třebová6600:07:5624,68
29MA3134Friml Jiří-9700:07:5823,82
30MA3252Matějka PetrJBT Team8900:07:5823,77
31MB3311Němec RadekLitomyšl7700:07:5823,61
32M53414Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:5823,60
33MA356Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:5823,33
34MB3749Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:0420,01
35MB4145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:523,00
36MD4621Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:153,00
37MD4746Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:303,00
38ME521Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:173,00
39ME5318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1442Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:07113,31
2ZB2416Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4397,41
3ZB364Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:0289,28
4ZB3838Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:1782,39
5ZA3929Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:1981,58
6ZB402Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:2280,39
7ZD423Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0362,53
8ZB435Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:0860,26
9ZB4417Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:3349,40
10ZA4519Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:09:3448,85
11ZA4847Malá Tereza-9900:10:4716,95
12ZA4951Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:5314,32
13ZB5037Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:5712,24
14ZD5130Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:087,46
15ZD5432Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód