Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

26.4.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 26.4.2019
  • zobrazeno již 402x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E
  • pořadatel: ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, u muzea (předškolní děti u kaple sv. Rozálie)
od 17:00 (předškolní děti od 16:15) hodin

Přihlášky

od 15:30 do 17:15 hodin v rozhledně

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA, žactvo 30 Kč, ostatní 40 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m a méně
Povrch: nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ludmila Šlesingrová
tel. 603 876 667

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

slesingrova.animo@atlas.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku -
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3446

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7718
Matyášová Jana6518
Tobiška Václav4417
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Nechvíl Petr9115
Novotný Luděk6215
Šimůnek Jan4914
Mannlová Jana8014
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8213
Červ Miloslav5013
Svatoš Otakar3413
Novotná Dora9712
Šponar Josef4712
Maříková Simona9612
Koblížek Jindřich4812
Jirásková Eva6411
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Smolák Petr9410
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Sontáková Lenka919
Šimůnková Pavla779
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Ducháček Bedřich599
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Ing. Moravec Martin849
Vondra Vojtěch989
Borek Petr709
Volf Břetislav529
Borková Agáta028
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Razým Jan578
Vanický Petr738
Jelínek Matěj428
Stránský Aleš608
Šponarová Lucie918
Moskvová Agáta058

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M160146Veselý JanKB Letohrad1000:04:05105,36
2M16486Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:09101,86
3M17924Dušek OndřejŽamberk1000:04:2192,78
4M183145Veselý JakubKB Letohrad1000:04:2291,75
5M18435Cvrček JáchymPlaneta Země1000:04:2291,43
6M19450Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:04:2886,97
7M110329Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:3680,92
8M111021Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:4375,11
9M111947Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:4871,13
10M112382Suchodol KryštofKB Letohrad1100:04:5069,46
11M1131111Černoch TomášDlouhoňovice1100:05:0061,82
12M114149Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:05:1053,85
13M11509Stránský JakubKVS Žamberk1100:05:1648,68
14M115127Juliš JosefŽamberk1000:05:1648,44
15M115519Sibera RichardNekoř1000:05:2145,10
16M116477Kalášek MatoušTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:05:4228,22
17M11677Hubálek RadekKVS Žamberk1100:05:4426,79
18M117084Šlesingr DavidBystřec1100:05:5418,35
19M117945Kristejn DenisAtletika Žamberk1000:06:403,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z180181Málková Lucieneuvedeno1000:04:21103,82
2Z188122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:25100,80
3Z196123Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:3295,38
4Z19889Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:04:3395,00
5Z11048Hartmanová EliškaKVS Žamberk1100:04:3692,22
6Z1116101Stratilová AnnaSK Letohrad1000:04:4586,04
7Z1125124Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:5379,42
8Z1127129Menzelová DenisaKB Letohrad1000:04:5578,06
9Z113433Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:0471,58
10Z1143161Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:1066,61
11Z114772Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1364,65
12Z1153103Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1761,34
13Z1154121Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:05:1959,83
14Z1159162Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:2853,66
15Z116076Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:05:3052,15
16Z117398Felgrová Adriananeuvedeno1100:06:0723,99
17Z117594Nováková DenisaSokol Kunvald1000:06:1220,52
18Z117843Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:334,26
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M230138Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:41106,64
2M24017Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:5198,04
3M242131Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:5495,32
4M26879Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1378,29
5M27062Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1378,20
6M282130Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2270,57
7M29273Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2765,74
8M2101165Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:3360,56
9M210678Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:3955,38
10M210988Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4252,75
11M211795Felgr ŠtěpánJS Ginabela0900:04:4550,29
12M213261Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:0135,99
13M214420Sibera VojtěchNekoř0800:05:1027,91
14M216910Stránský TomášKVS Žamberk0900:05:523,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z27831Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:21103,92
2Z290105Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:2699,92
3Z295144Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:3196,16
4Z29642Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3295,25
5Z2108113Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4188,32
6Z211316Filáčková TerezaBohousová0800:04:4386,81
7Z211896Kostelecká JulieJS Ginabela0800:04:4784,40
8Z212080Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:04:4883,20
9Z212274Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4982,59
10Z212854Jankovičová DenisaAtletika Žamberk0900:04:5677,54
11Z2135148Valachová RomanaBohousová0800:05:0470,99
12Z2136100Stratilová EliškaSK Letohrad0900:05:0570,31
13Z214253Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:05:1066,69
14Z214928Julišová KateřinaOrientační běh Žamberk0800:05:1563,15
15Z216185Šlesingrová NikolaBystřec0800:05:3051,70
16Z216397Hlaváčková JanaJS Ginabela0800:05:3448,98
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322147Fajfr MarekOrientační běh Žamberk0600:03:35110,17
2M33883Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:4997,31
3M344182Málek Michaelneuvedeno0700:03:5492,52
4M34663Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5691,37
5M351149Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:5988,18
6M352314Jaroš JosefŽamberk0600:04:0087,47
7M3545Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:0087,20
8M35687Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:0286,05
9M361109Nýdl Matouš1.FC Žamberk0700:04:0682,06
10M37560Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:2069,91
11M39358Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:2862,82
12M3126112Černoch JakubDlouhoňovice0700:04:5439,68
13M314059Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:0827,09
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36841Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:13102,76
2Z374106Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:16100,65
3Z380152Chlupáčová AnežkaSlavia Hradec Králové0700:04:2196,59
4Z399140Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3387,06
5Z3112128Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:4379,18
6Z3115125Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:4478,63
7Z312157Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:4974,88
8Z313355Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:0363,48
9Z3145175Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:1157,39
10Z314656Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:1256,61
11Z316675Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4332,87
-Z3-71Hovadová AnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí06DNF-
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M410120Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:20104,64
2M415164Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:2599,25
3M41766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:2896,11
4M418116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2995,23
5M42123Hauf Matějneuvedeno0500:03:3490,62
6M427117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:3985,32
7M43764Akak OndřejAtletika Žamberk0500:03:4976,30
8M45965Jordán JanAtletika Žamberk0500:04:0461,39
9M46714Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1253,45
10M47126Lesák LukášOrientační běh Žamberk0500:04:1351,98
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z433137Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:44108,49
2Z448166Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:5896,31
3Z45092Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:5995,20
4Z465115Hrubá KláraKB Letohrad0400:04:1185,33
5Z48669Bednářová NatálieAtletika Žamberk0400:04:2474,01
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54163Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:03117,11
2M51190Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:2198,53
3M52338Vacek PetrMistrovice0200:03:3584,37
4M525174Moravec JanOrientační běh Žamberk0200:03:3881,45
5M531142Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4178,54
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52422Haufová Zuzananeuvedeno0200:03:38106,78
2Z534156Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:45100,56
3Z543155Motlová LucieKB Letohrad0200:03:5492,66
4Z54981Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:5988,13
5Z553114Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0086,88
6Z56268Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:0880,04
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2158Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:02:59105,62
2MJ5133Urban Matyášneuvedeno0000:03:0599,31
3MJ6134Kánský PetrKB Letohrad0000:03:0995,07
4MJ13171Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:03:2478,44
5MJ16135Strnad Adam3D Fitness0000:03:2775,29
6MJ1940Hájek MartinŽamberk0100:03:3171,05
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Kristejn LukášKB Letohrad8900:02:57106,88
2MA3157Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:02101,75
3MA7151Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:03:1291,38
4MA852Novák JosefHorní Čermná9700:03:1291,27
5MA9150Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:03:1587,66
6MA202Beneš MichalRUNSPORT TEAM8300:03:3467,25
7MA2637Frydrych BroňaLes8900:03:3961,14
8MA29136Vařeka JanRaft Klub Gymnázium Letohrad9600:03:4159,72
9MA55168Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0137,45
10MA6632Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1225,66
11MA17646Kristejn DavidAtletika Žamberk8000:06:203,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14139Hejl RadekLetohrad7200:03:25111,19
2MB28108Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4097,32
3MB35119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:03:4691,49
4MB38170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4988,53
5MB40110Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5187,14
6MB5834Němec RadekLitomyšl7700:04:0375,21
7MB7291Hampl AloisOstrov7000:04:1465,03
8MB87313Kalous PetrSK Žamberk7700:04:2455,87
9MB9915Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:3347,73
10MB10511Stránský PetrKVS Žamberk7700:04:3744,03
11MB12925Lesák FrantišekOrientační běh Žamberk7500:04:5923,50
12MB16218Sibera RadimNekoř7300:05:313,00
13MB16544Kořínek MilošAtletika Žamberk7200:05:423,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12154Nemšák MiroslavRUNSPORT TEAM6900:03:24148,13
2MC124315Novotný JaromírŽamberk6000:04:5281,73
3MC139160Středa Petrneuvedeno6400:05:0870,14
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD36118Moravec JaroslavSK Tesutti sport Žamberk5800:03:47132,53
2MD764Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:20108,24
3MD1561Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:2759,23
4MD16836Červ MiloslavAtletika Polička5000:05:4645,28
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME137132Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:05115,17
2ME157153Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:05:27102,26
3ME172102Dostál VáclavČernožice4200:05:5982,57
4ME18099Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:07:2828,94
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9113Goňová NikolaLukavice9700:04:27106,04
2ZA114127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4493,96
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3293Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:41110,74
2ZB47173Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5797,11
3ZB5770Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0392,14
4ZB73143Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:04:1581,51
5ZB7612Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2077,31
6ZB88176Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:2573,29
7ZB102167Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3564,71
8ZB11067Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:04:4357,86
9ZB130107Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:05:0043,63
10ZB13848Faltejsková IrenaAtletika Žamberk7500:05:0737,54
11ZB15230Koubová MarcelaRybník8000:05:1729,06
12ZB15851Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:05:2720,06
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:03:55111,12
2ZC63172Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:04:09100,19
3ZC85141Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:2388,69
4ZC171104Dostálová HanaČernožice7000:05:5515,15
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD107126Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:40125,57
2ZD1483Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:13104,94
3ZD174159Nechvílová MiroslavaChoceň6000:06:1069,48
4ZD177169Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2759,39
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Kristejn LukášKB Letohrad8900:02:57106,88
1MJ2158Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:02:59105,62
2MA3157Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:02101,75
1M54163Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:03117,11
2MJ5133Urban Matyášneuvedeno0000:03:0599,31
3MJ6134Kánský PetrKB Letohrad0000:03:0995,07
3MA7151Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:03:1291,38
4MA852Novák JosefHorní Čermná9700:03:1291,27
5MA9150Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:03:1587,66
1M410120Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:20104,64
2M51190Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:2198,53
1MC12154Nemšák MiroslavRUNSPORT TEAM6900:03:24148,13
4MJ13171Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:03:2478,44
1MB14139Hejl RadekLetohrad7200:03:25111,19
2M415164Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:2599,25
5MJ16135Strnad Adam3D Fitness0000:03:2775,29
3M41766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:2896,11
4M418116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2995,23
6MJ1940Hájek MartinŽamberk0100:03:3171,05
6MA202Beneš MichalRUNSPORT TEAM8300:03:3467,25
5M42123Hauf Matějneuvedeno0500:03:3490,62
1M322147Fajfr MarekOrientační běh Žamberk0600:03:35110,17
3M52338Vacek PetrMistrovice0200:03:3584,37
1Z52422Haufová Zuzananeuvedeno0200:03:38106,78
4M525174Moravec JanOrientační běh Žamberk0200:03:3881,45
7MA2637Frydrych BroňaLes8900:03:3961,14
6M427117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:3985,32
2MB28108Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4097,32
8MA29136Vařeka JanRaft Klub Gymnázium Letohrad9600:03:4159,72
1M230138Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:41106,64
5M531142Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4178,54
1ZB3293Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:41110,74
1Z433137Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:44108,49
2Z534156Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:45100,56
3MB35119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:03:4691,49
1MD36118Moravec JaroslavSK Tesutti sport Žamberk5800:03:47132,53
7M43764Akak OndřejAtletika Žamberk0500:03:4976,30
2M33883Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:4997,31
4MB38170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4988,53
5MB40110Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5187,14
2M24017Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:5198,04
3M242131Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:5495,32
3Z543155Motlová LucieKB Letohrad0200:03:5492,66
3M344182Málek Michaelneuvedeno0700:03:5492,52
1ZC456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:03:55111,12
4M34663Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5691,37
2ZB47173Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5797,11
2Z448166Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:5896,31
4Z54981Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:5988,13
3Z45092Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:5995,20
5M351149Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:5988,18
6M352314Jaroš JosefŽamberk0600:04:0087,47
5Z553114Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0086,88
7M3545Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:0087,20
9MA55168Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0137,45
8M35687Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:0286,05
3ZB5770Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0392,14
6MB5834Němec RadekLitomyšl7700:04:0375,21
8M45965Jordán JanAtletika Žamberk0500:04:0461,39
1M160146Veselý JanKB Letohrad1000:04:05105,36
9M361109Nýdl Matouš1.FC Žamberk0700:04:0682,06
6Z56268Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:0880,04
2ZC63172Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:04:09100,19
2M16486Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:09101,86
4Z465115Hrubá KláraKB Letohrad0400:04:1185,33
10MA6632Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1225,66
9M46714Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1253,45
1Z36841Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:13102,76
4M26879Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1378,29
5M27062Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1378,20
10M47126Lesák LukášOrientační běh Žamberk0500:04:1351,98
7MB7291Hampl AloisOstrov7000:04:1465,03
4ZB73143Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:04:1581,51
2Z374106Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:16100,65
10M37560Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:2069,91
2MD764Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:20108,24
5ZB7612Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2077,31
1Z27831Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:21103,92
3M17924Dušek OndřejŽamberk1000:04:2192,78
3Z380152Chlupáčová AnežkaSlavia Hradec Králové0700:04:2196,59
1Z180181Málková Lucieneuvedeno1000:04:21103,82
6M282130Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2270,57
4M183145Veselý JakubKB Letohrad1000:04:2291,75
5M18435Cvrček JáchymPlaneta Země1000:04:2291,43
3ZC85141Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:2388,69
5Z48669Bednářová NatálieAtletika Žamberk0400:04:2474,01
8MB87313Kalous PetrSK Žamberk7700:04:2455,87
6ZB88176Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:2573,29
2Z188122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:25100,80
2Z290105Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:2699,92
1ZA9113Goňová NikolaLukavice9700:04:27106,04
7M29273Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2765,74
11M39358Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:2862,82
6M19450Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:04:2886,97
3Z295144Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:3196,16
3Z196123Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:3295,38
4Z29642Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3295,25
4Z19889Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:04:3395,00
4Z399140Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3387,06
9MB9915Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:3347,73
8M2101165Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:3360,56
7ZB102167Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3564,71
7M110329Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:3680,92
5Z11048Hartmanová EliškaKVS Žamberk1100:04:3692,22
10MB10511Stránský PetrKVS Žamberk7700:04:3744,03
9M210678Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:3955,38
1ZD107126Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:40125,57
5Z2108113Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4188,32
10M210988Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4252,75
8ZB11067Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:04:4357,86
8M111021Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:4375,11
5Z3112128Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:4379,18
6Z211316Filáčková TerezaBohousová0800:04:4386,81
2ZA114127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4493,96
6Z3115125Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:4478,63
6Z1116101Stratilová AnnaSK Letohrad1000:04:4586,04
11M211795Felgr ŠtěpánJS Ginabela0900:04:4550,29
7Z211896Kostelecká JulieJS Ginabela0800:04:4784,40
9M111947Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:4871,13
8Z212080Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:04:4883,20
7Z312157Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:4974,88
9Z212274Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4982,59
10M112382Suchodol KryštofKB Letohrad1100:04:5069,46
2MC124315Novotný JaromírŽamberk6000:04:5281,73
7Z1125124Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:5379,42
12M3126112Černoch JakubDlouhoňovice0700:04:5439,68
8Z1127129Menzelová DenisaKB Letohrad1000:04:5578,06
10Z212854Jankovičová DenisaAtletika Žamberk0900:04:5677,54
11MB12925Lesák FrantišekOrientační běh Žamberk7500:04:5923,50
9ZB130107Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:05:0043,63
11M1131111Černoch TomášDlouhoňovice1100:05:0061,82
12M213261Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:0135,99
8Z313355Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:0363,48
9Z113433Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:0471,58
11Z2135148Valachová RomanaBohousová0800:05:0470,99
12Z2136100Stratilová EliškaSK Letohrad0900:05:0570,31
1ME137132Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:05115,17
10ZB13848Faltejsková IrenaAtletika Žamberk7500:05:0737,54
3MC139160Středa Petrneuvedeno6400:05:0870,14
13M314059Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:0827,09
12M114149Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:05:1053,85
13Z214253Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:05:1066,69
10Z1143161Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:1066,61
13M214420Sibera VojtěchNekoř0800:05:1027,91
9Z3145175Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:1157,39
10Z314656Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:1256,61
11Z114772Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1364,65
2ZD1483Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:13104,94
14Z214928Julišová KateřinaOrientační běh Žamberk0800:05:1563,15
13M11509Stránský JakubKVS Žamberk1100:05:1648,68
14M115127Juliš JosefŽamberk1000:05:1648,44
11ZB15230Koubová MarcelaRybník8000:05:1729,06
12Z1153103Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1761,34
13Z1154121Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:05:1959,83
15M115519Sibera RichardNekoř1000:05:2145,10
3MD1561Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:2759,23
2ME157153Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:05:27102,26
12ZB15851Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:05:2720,06
14Z1159162Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:2853,66
15Z116076Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:05:3052,15
15Z216185Šlesingrová NikolaBystřec0800:05:3051,70
12MB16218Sibera RadimNekoř7300:05:313,00
16Z216397Hlaváčková JanaJS Ginabela0800:05:3448,98
16M116477Kalášek MatoušTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:05:4228,22
13MB16544Kořínek MilošAtletika Žamberk7200:05:423,00
11Z316675Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4332,87
17M11677Hubálek RadekKVS Žamberk1100:05:4426,79
4MD16836Červ MiloslavAtletika Polička5000:05:4645,28
14M216910Stránský TomášKVS Žamberk0900:05:523,00
18M117084Šlesingr DavidBystřec1100:05:5418,35
4ZC171104Dostálová HanaČernožice7000:05:5515,15
3ME172102Dostál VáclavČernožice4200:05:5982,57
16Z117398Felgrová Adriananeuvedeno1100:06:0723,99
3ZD174159Nechvílová MiroslavaChoceň6000:06:1069,48
17Z117594Nováková DenisaSokol Kunvald1000:06:1220,52
11MA17646Kristejn DavidAtletika Žamberk8000:06:203,00
4ZD177169Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2759,39
18Z117843Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:334,26
19M117945Kristejn DenisAtletika Žamberk1000:06:403,00
4ME18099Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:07:2828,94
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Kristejn LukášKB Letohrad8900:02:57102,46
2MJ2158Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:02:59100,34
3MA3157Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0297,21
4M54163Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:0396,65
5MJ5133Urban Matyášneuvedeno0000:03:0593,86
6MJ6134Kánský PetrKB Letohrad0000:03:0989,50
7MA7151Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:03:1286,60
8MA852Novák JosefHorní Čermná9700:03:1286,49
9MA9150Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:03:1582,80
10M410120Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:2077,55
11M51190Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:2175,99
12MC12154Nemšák MiroslavRUNSPORT TEAM6900:03:2473,20
13MJ13171Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:03:2472,42
14MB14139Hejl RadekLetohrad7200:03:2572,08
15M415164Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:2571,41
16MJ16135Strnad Adam3D Fitness0000:03:2769,18
17M41766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:03:2867,84
18M418116Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2966,83
19MJ1940Hájek MartinŽamberk0100:03:3164,82
20MA202Beneš MichalRUNSPORT TEAM8300:03:3461,92
21M42123Hauf Matějneuvedeno0500:03:3461,59
22M322147Fajfr MarekOrientační běh Žamberk0600:03:3560,92
23M52338Vacek PetrMistrovice0200:03:3560,25
24M525174Moravec JanOrientační běh Žamberk0200:03:3857,01
25MA2637Frydrych BroňaLes8900:03:3955,67
26M427117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:3955,56
27MB28108Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4055,33
28MA29136Vařeka JanRaft Klub Gymnázium Letohrad9600:03:4154,22
29M230138Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:4153,99
30M531142Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:03:4153,77
31MB35119Vacek JiříDlouhá Třebová7700:03:4648,30
32MD36118Moravec JaroslavSK Tesutti sport Žamberk5800:03:4746,62
33M43764Akak OndřejAtletika Žamberk0500:03:4945,28
34M33883Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:03:4944,72
34MB38170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4944,72
36M24017Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:5143,05
36MB40110Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5143,05
38M242131Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:5439,59
39M344182Málek Michaelneuvedeno0700:03:5438,69
40M34663Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5637,24
41M351149Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:5933,22
42M352314Jaroš JosefŽamberk0600:04:0032,33
43M3545Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:0031,99
44MA55168Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0131,43
45M35687Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:0230,54
46MB5834Němec RadekLitomyšl7700:04:0328,64
47M45965Jordán JanAtletika Žamberk0500:04:0428,31
48M160146Veselý JanKB Letohrad1000:04:0526,97
49M361109Nýdl Matouš1.FC Žamberk0700:04:0625,52
50M16486Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:0922,05
51MA6632Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:1219,37
52M46714Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1219,26
53M26879Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1317,92
54M27062Jansa MatějAtletika Žamberk0800:04:1317,81
55M47126Lesák LukášOrientační běh Žamberk0500:04:1317,59
56MB7291Hampl AloisOstrov7000:04:1416,36
57M37560Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:2010,22
58MD764Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:209,88
59M17924Dušek OndřejŽamberk1000:04:219,32
60M282130Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:228,10
61M183145Veselý JakubKB Letohrad1000:04:227,87
62M18435Cvrček JáchymPlaneta Země1000:04:227,43
63MB87313Kalous PetrSK Žamberk7700:04:245,30
64M29273Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:273,00
65M39358Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:283,00
66M19450Jansa ŠtěpánAtletika Žamberk1100:04:283,00
67MB9915Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:333,00
68M2101165Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:333,00
69M110329Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:363,00
70MB10511Stránský PetrKVS Žamberk7700:04:373,00
71M210678Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:393,00
72M210988Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:423,00
73M111021Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:433,00
74M211795Felgr ŠtěpánJS Ginabela0900:04:453,00
75M111947Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:483,00
76M112382Suchodol KryštofKB Letohrad1100:04:503,00
77MC124315Novotný JaromírŽamberk6000:04:523,00
78M3126112Černoch JakubDlouhoňovice0700:04:543,00
79MB12925Lesák FrantišekOrientační běh Žamberk7500:04:593,00
80M1131111Černoch TomášDlouhoňovice1100:05:003,00
81M213261Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:013,00
82ME137132Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:053,00
83MC139160Středa Petrneuvedeno6400:05:083,00
84M314059Malý AdamAtletika Žamberk0600:05:083,00
85M114149Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:05:103,00
86M214420Sibera VojtěchNekoř0800:05:103,00
87M11509Stránský JakubKVS Žamberk1100:05:163,00
88M115127Juliš JosefŽamberk1000:05:163,00
89M115519Sibera RichardNekoř1000:05:213,00
90MD1561Balla ZikmundSK Pod Dubem Pardubice5400:05:273,00
91ME157153Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:05:273,00
92MB16218Sibera RadimNekoř7300:05:313,00
93M116477Kalášek MatoušTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:05:423,00
94MB16544Kořínek MilošAtletika Žamberk7200:05:423,00
95M11677Hubálek RadekKVS Žamberk1100:05:443,00
96MD16836Červ MiloslavAtletika Polička5000:05:463,00
97M216910Stránský TomášKVS Žamberk0900:05:523,00
98M117084Šlesingr DavidBystřec1100:05:543,00
99ME172102Dostál VáclavČernožice4200:05:593,00
100MA17646Kristejn DavidAtletika Žamberk8000:06:203,00
101M117945Kristejn DenisAtletika Žamberk1000:06:403,00
102ME18099Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:07:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52422Haufová Zuzananeuvedeno0200:03:38102,75
2ZB3293Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:4199,76
3Z433137Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:4497,49
4Z534156Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:03:4596,40
5Z543155Motlová LucieKB Letohrad0200:03:5488,33
6ZC456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:03:5586,88
7ZB47173Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5785,34
8Z448166Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:5884,61
9Z54981Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:5983,71
10Z45092Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:5983,43
11Z553114Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0082,44
12ZB5770Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0380,08
13Z56268Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:04:0875,45
14ZC63172Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:04:0974,55
15Z465115Hrubá KláraKB Letohrad0400:04:1173,00
16Z36841Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:1370,92
17ZB73143Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:04:1568,83
18Z374106Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:1668,47
19ZB7612Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2064,39
20Z27831Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2164,03
21Z180181Málková Lucieneuvedeno1000:04:2163,75
21Z380152Chlupáčová AnežkaSlavia Hradec Králové0700:04:2163,75
23ZC85141Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:2361,58
24Z48669Bednářová NatálieAtletika Žamberk0400:04:2461,03
25Z188122Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2560,13
25ZB88176Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:2560,13
27Z290105Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:2659,22
28ZA9113Goňová NikolaLukavice9700:04:2758,22
29Z295144Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:3154,69
30Z196123Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:3253,60
30Z29642Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3253,60
32Z19889Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:04:3353,14
33Z399140Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:3352,69
34ZB102167Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3551,06
35Z11048Hartmanová EliškaKVS Žamberk1100:04:3649,79
36ZD107126Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:4046,16
37Z2108113Mikysková DarjaKB Letohrad0800:04:4145,25
38ZB11067Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:04:4343,80
39Z3112128Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:4343,53
40Z211316Filáčková TerezaBohousová0800:04:4343,44
41ZA114127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4443,17
42Z3115125Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:4442,90
43Z1116101Stratilová AnnaSK Letohrad1000:04:4542,35
44Z211896Kostelecká JulieJS Ginabela0800:04:4740,54
45Z212080Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:04:4839,09
46Z312157Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:4938,54
47Z212274Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:4938,36
48Z1125124Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:5334,37
49Z1127129Menzelová DenisaKB Letohrad1000:04:5532,74
50Z212854Jankovičová DenisaAtletika Žamberk0900:04:5632,29
51ZB130107Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:05:0028,75
52Z313355Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:0325,30
53Z113433Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:0424,94
54Z2135148Valachová RomanaBohousová0800:05:0424,40
55Z2136100Stratilová EliškaSK Letohrad0900:05:0523,58
56ZB13848Faltejsková IrenaAtletika Žamberk7500:05:0722,31
57Z214253Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:05:1019,23
58Z1143161Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:1018,95
59Z3145175Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:1118,23
60Z314656Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:1217,32
61Z114772Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:1316,60
62ZD1483Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1316,14
63Z214928Julišová KateřinaOrientační běh Žamberk0800:05:1514,96
64ZB15230Koubová MarcelaRybník8000:05:1713,33
65Z1153103Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:05:1712,61
66Z1154121Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:05:1910,79
67ZB15851Jansová BlankaAtletika Žamberk7700:05:273,81
68Z1159162Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:283,36
69Z116076Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:05:303,00
70Z216185Šlesingrová NikolaBystřec0800:05:303,00
71Z216397Hlaváčková JanaJS Ginabela0800:05:343,00
72Z316675Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:05:433,00
73ZC171104Dostálová HanaČernožice7000:05:553,00
74Z117398Felgrová Adriananeuvedeno1100:06:073,00
75ZD174159Nechvílová MiroslavaChoceň6000:06:103,00
76Z117594Nováková DenisaSokol Kunvald1000:06:123,00
77ZD177169Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:273,00
78Z117843Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód