Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

1.9.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 1.9.2019
  • zobrazeno již 522x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2034

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6419
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Šrutek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Tempír František498
Mertová Michaela768
Chaloupková Marie538
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1443Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:41:41105,71
2MJ2130Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:0894,29
Juniorky 19 let mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5427Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:56:00100,00
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:53112,08
2MA522Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:5695,16
3MA746Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:37:2292,76
4MA1624Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:0766,42
5MA1859Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:0461,15
6MA2554Vávra Lukáš-8800:45:1948,67
7MA3845Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:49:5822,88
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:04110,33
2MB315Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:35:0598,76
3MB428Hejl RadekLetohrad7200:36:2790,92
4MB97Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:38:1580,59
5MB1160Malátek AntonínPardubice7700:39:5371,22
6MB1316Záruba JanStudenec7700:40:5265,58
7MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:44:5842,07
8MB2626Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2539,48
9MB2825Simon PetrPolička7200:46:1035,18
10MB4849Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:073,00
11MB5063Skalický Petrneregistrován7800:54:273,00
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC621Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:59108,54
2MC1017Buřil FrantišekVidochov6600:38:23101,29
3MC1220Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:3290,16
4MC1962Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:3274,63
5MC2335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:44:2470,15
6MC3058Hruban JanČeská Třebová6600:46:3958,50
7MC3519Bruger JiříKopřivnice6400:48:4347,80
8MC5152Kuběnka RadekŽichlínek6700:54:5815,44
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:59107,54
2MD293Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:2297,11
3MD315Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:4695,36
4MD3414Gombita JosefMost5800:48:3387,55
5MD469Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:52:5968,15
6MD4934Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:0463,41
7MD5365Bednář JosefPočáply5000:55:4356,19
8MD5750Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:2948,46
9MD5832Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:59:1840,51
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME276Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:54113,29
2ME374Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:4497,69
3ME4112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:5289,02
4ME6061Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:1718,17
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA228Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:20114,53
2ZA3347Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:48:2797,30
3ZA4044Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:50:3888,17
4ZA4555Donátová Sandra-9100:52:4379,45
5ZA5953Vávrová Radka-9001:06:3221,65
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB851Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:12120,33
2ZB1548Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:00102,46
3ZB3239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:47:2277,21
4ZB3964Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:2962,56
5ZB4233Sklenářová EvaLetohrad8100:52:0255,27
6ZB4356Semerádová Naďa-7700:52:0355,19
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1738Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:47122,66
2ZC3640Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5397,37
3ZC4718Brugerová MartinaKopřivnice7300:53:0579,97
4ZC5636Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:1866,63
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4442Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:52:36107,62
2ZD5241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:1897,74
3ZD5537Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:0994,64
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:04110,33
1MA231Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:53112,08
2MB315Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:35:0598,76
3MB428Hejl RadekLetohrad7200:36:2790,92
2MA522Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:5695,16
1MC621Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:59108,54
3MA746Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:37:2292,76
1ZB851Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:12120,33
4MB97Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:38:1580,59
2MC1017Buřil FrantišekVidochov6600:38:23101,29
5MB1160Malátek AntonínPardubice7700:39:5371,22
3MC1220Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:3290,16
6MB1316Záruba JanStudenec7700:40:5265,58
1MJ1443Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:41:41105,71
2ZB1548Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:00102,46
4MA1624Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:0766,42
1ZC1738Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:47122,66
5MA1859Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:0461,15
4MC1962Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:3274,63
1MD202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:59107,54
2MJ2130Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:0894,29
1ZA228Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:20114,53
5MC2335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:44:2470,15
7MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:44:5842,07
6MA2554Vávra Lukáš-8800:45:1948,67
8MB2626Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2539,48
1ME276Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:54113,29
9MB2825Simon PetrPolička7200:46:1035,18
2MD293Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:2297,11
6MC3058Hruban JanČeská Třebová6600:46:3958,50
3MD315Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:4695,36
3ZB3239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:47:2277,21
2ZA3347Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:48:2797,30
4MD3414Gombita JosefMost5800:48:3387,55
7MC3519Bruger JiříKopřivnice6400:48:4347,80
2ZC3640Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5397,37
2ME374Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:4497,69
7MA3845Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:49:5822,88
4ZB3964Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:2962,56
3ZA4044Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:50:3888,17
3ME4112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:5289,02
5ZB4233Sklenářová EvaLetohrad8100:52:0255,27
6ZB4356Semerádová Naďa-7700:52:0355,19
1ZD4442Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:52:36107,62
4ZA4555Donátová Sandra-9100:52:4379,45
5MD469Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:52:5968,15
3ZC4718Brugerová MartinaKopřivnice7300:53:0579,97
10MB4849Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:073,00
6MD4934Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:0463,41
11MB5063Skalický Petrneregistrován7800:54:273,00
8MC5152Kuběnka RadekŽichlínek6700:54:5815,44
2ZD5241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:1897,74
7MD5365Bednář JosefPočáply5000:55:4356,19
1ZJ5427Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:56:00100,00
3ZD5537Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:0994,64
4ZC5636Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:1866,63
8MD5750Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:2948,46
9MD5832Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:59:1840,51
5ZA5953Vávrová Radka-9001:06:3221,65
4ME6061Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:1718,17
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:04105,55
2MA231Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:53100,75
3MB315Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:35:0593,69
4MB428Hejl RadekLetohrad7200:36:2785,66
5MA522Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:5682,82
6MC621Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:5982,52
7MA746Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:37:2280,27
8MB97Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:38:1575,07
9MC1017Buřil FrantišekVidochov6600:38:2374,29
10MB1160Malátek AntonínPardubice7700:39:5365,47
11MC1220Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:3261,65
12MB1316Záruba JanStudenec7700:40:5259,69
13MJ1443Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:41:4154,88
14MA1624Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:0752,34
15MA1859Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:0446,75
16MC1962Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:3244,01
17MD202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:5941,36
18MJ2130Moravec JanJM Team Letohrad0200:44:0840,48
19MC2335Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:44:2438,91
20MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:44:5835,58
21MA2554Vávra Lukáš-8800:45:1933,52
22MB2626Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2532,93
23ME276Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:5430,09
24MB2825Simon PetrPolička7200:46:1028,52
25MD293Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:2227,34
26MC3058Hruban JanČeská Třebová6600:46:3925,68
27MD315Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:4624,99
28MD3414Gombita JosefMost5800:48:3314,51
29MC3519Bruger JiříKopřivnice6400:48:4313,52
30ME374Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:447,55
31MA3845Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:49:586,17
32ME4112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:523,00
33MD469Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:52:593,00
34MB4849Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:073,00
35MD4934Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:043,00
36MB5063Skalický Petrneregistrován7800:54:273,00
37MC5152Kuběnka RadekŽichlínek6700:54:583,00
38MD5365Bednář JosefPočáply5000:55:433,00
39MD5750Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:293,00
40MD5832Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:59:183,00
41ME6061Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:173,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB851Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:12113,63
2ZB1548Nováková BarboraSokol Kunvald8300:42:0095,09
3ZC1738Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:4791,27
4ZA228Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:2083,71
5ZB3239Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:47:2268,91
6ZA3347Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:48:2763,63
7ZC3640Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5361,51
8ZB3964Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:2953,71
9ZA4044Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:50:3852,97
10ZB4233Sklenářová EvaLetohrad8100:52:0246,14
11ZB4356Semerádová Naďa-7700:52:0346,06
12ZD4442Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:52:3643,38
13ZA4555Donátová Sandra-9100:52:4342,81
14ZC4718Brugerová MartinaKopřivnice7300:53:0541,02
15ZD5241Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:1830,21
16ZJ5427Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:56:0026,79
17ZD5537Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:56:0926,06
18ZC5636Cinková JitkaAC Pardubice6800:56:1825,33
19ZA5953Vávrová Radka-9001:06:323,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód