Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická cross-country

2.11.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická cross-country
  • datum konání: 2.11.2019
  • zobrazeno již 938x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.05107N, 15.78316E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

loděnice za plaveckým areálem, Pardubice
9:00 - 10:40 hodin

Přihlášky

8:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3,8 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2010 a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14153Kuth LukášAC Pardubice1000:03:34-
2M18123Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:44-
3M19141Mišák TomášAC Pardubice1100:03:46-
4M110190Jamborová AdélaAC Pardubice1000:03:47-
5M111147Mlčoch LukášAC Pardubice1100:03:57-
6M113167Slabihoud PavelAC Pardubice1000:04:09-
6M113149Andrlová DenisaAC Pardubice1100:04:09-
8M115158Elich JakubAC Pardubice1300:04:17-
9M117159Česák MatoušAC Pardubice1100:04:18-
10M118161Theerová EllaAC Pardubice1000:04:23-
11M119170Špásová AnnaAC Pardubice1000:04:27-
12M121144Pithart TobiášZŠ Benešovo nám.Pce1000:04:35-
13M122182Skřivánková SofieŠAK Pardubice1000:04:39-
14M125181Mohoutová NelaŠak Pardubice1000:05:08-
15M126118Zemanová MajdaAC Choceň1400:05:57-
16M127194Hlavatá ViktorieAC Pardubice1200:05:58-
17M128199Hlavatý JakubAC Pardubice1600:05:59-
18M130157Kuth LukášAC Pardubice1000:07:54-
Děti r. 2008-09 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21187Strnad VítekAC Pardubice0900:03:16-
2M22142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:27-
3M23180Kamarytová KarinAC Pardubice0800:03:31-
4M24191Jonáš MartinAC Pardubice0900:03:34-
5M26197Jamborová AnetaAC Pardubice0800:03:35-
6M27177Bajerová ViktorieŠak Pardubice0800:03:39-
7M212198Hlavatý MatějAC Pardubice0900:04:00-
8M215183Shejbalová LucieAC Pardubice0800:04:17-
9M220193Pivokonská NelaPardubice0800:04:31-
10M223156Česáková AnežkaPardubice0800:04:43-
11M224176Zemková DenisaAC Pardubice0900:04:51-
12M229187Strnad VítekAC Pardubice0900:07:32-
13M231143Kamarytová KarinAC Pardubice0800:07:58-
14M232170Jamborová AnetaAC Pardubice0800:08:37-
15M233153Shejbalová LucieAC Pardubice0800:09:26-
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35175Zeman JindřichAC Choceň0700:07:38-
1M35171Jandečka TomášAC Choceň0600:07:38-
3M38174Hladík ŠtěpánAC Pardubice0700:07:49-
4M312172Novák OliverPardubice0700:12:03-
5M313186Jandík JakubPardubice0700:12:04-
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32146Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:07:27-
1Z32168Balcarová MarieAC Choceň0600:07:27-
3Z34152Zemková MonikaAC Pardubice0700:07:28-
4Z37188Mohoutová AnnaŠak Pardubice0700:07:43-
5Z39189Skřivánková ElenŠak Pardubice0700:07:50-
6Z311160Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:08:14-
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:21-
2M410200Pivokonský OndřejSokol Pardubice0500:07:56-
3M41411Pivokonský OndřejSokol Pardubice0500:18:44-
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511162Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:22100,00
Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1260Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:14:00108,33
2MJ2254Hájek MartinPasivity Žamberk0100:15:1391,67
Muži 20-39 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Poledník MichalOtice8900:12:10107,81
2MA453Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:12:4199,65
3MA640Lakota AntonínAC Choceň9500:13:0892,54
4MA846Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:3485,70
5MA1056Doktor OndřejAC Pardubice9300:13:4383,33
6MA132Mori VáclavPardubice9200:14:0477,80
7MA141Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:14:1175,95
8MA163Vacek MartinPardubice9300:14:3370,16
9MA1945Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:14:5963,32
10MA268Chaloupka JanMladkov- Široký Důl9000:15:3853,05
11MA2814Česák MiroslavAC Pardubice8600:15:4750,68
12MA2929Doležílek JakubPardubice8600:16:0944,89
Muži 40-59 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:12:21103,88
2MB361Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:12:26102,56
3MB518Mocek TomášAC Pardubice7900:13:0093,56
4MB719Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:24103,50
5MB958Buřil FrantišekVidochov6600:13:38100,08
6MB1162Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:13:5396,42
7MB1557Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:14:2189,57
8MB1839Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:4864,98
9MB2010Malátek AntonínPardubice7700:15:0959,42
10MB2155Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:15:1059,15
11MB2341Němec RadekLitomyšl7700:15:1458,09
12MB2463Kovář MilanČeské Budějovice7400:15:1757,30
13MB2525Sláma MartinVých.Č Televize V16800:15:3571,49
14MB2744Elich TomášAC Pardubice7800:15:3951,48
15MB3024Hruban JanČeská Třebová6600:16:2160,24
16MB3127Jambor RomanStaré čivice7600:16:3137,72
17MB3342Pivokonský LiborPardubice7900:18:1410,45
18MB3913Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:173,00
19MB4215Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:533,00
Muži 60 let a starší (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1732Vacarda VladimírEleven Run Team5900:14:47127,77
2MC3220Bednář JosefPočáply5000:17:4792,82
3MC3422Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:21104,90
4MC3512Krumer MiroslavMK Ostrov4900:18:48100,12
5MC3621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:18:5679,42
6MC3728Kunrt MiroslavTJ Liga 100 Olomouc4900:19:1794,98
7MC3851Metelka JosefSpartak Police4400:20:0985,76
8MC406Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:0365,56
9MC4123Tučný JanMK Pardubice4700:23:0654,40
10MC4348Culka VáclavNové Město nad Metují3500:27:366,56
11MC4426Rubeš MiroslavPardubice4500:28:443,00
Ženy 20-44 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1140Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:54122,58
2ZA2124Klímová IvanaAtletika Polička8700:08:32108,36
3ZA3160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:29110,12
4ZA6148Jonášová LuciePardubice7700:10:1196,11
5ZA7179Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1769,06
6ZA8178Koubová MarcelaRybník8000:10:1893,77
7ZA9122Kamarytová MichaelaPardubice7500:11:0578,09
Ženy 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4192Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:09:36100,00
2ZB5145Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:45122,73
3ZB10164Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:1894,55
4ZB12163Vacková HanaSokol Starkoč5600:11:5782,73
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21187Strnad VítekAC Pardubice0900:03:16-
2M22142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:27-
3M23180Kamarytová KarinAC Pardubice0800:03:31-
1M14153Kuth LukášAC Pardubice1000:03:34-
4M24191Jonáš MartinAC Pardubice0900:03:34-
5M26197Jamborová AnetaAC Pardubice0800:03:35-
6M27177Bajerová ViktorieŠak Pardubice0800:03:39-
2M18123Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:44-
3M19141Mišák TomášAC Pardubice1100:03:46-
4M110190Jamborová AdélaAC Pardubice1000:03:47-
5M111147Mlčoch LukášAC Pardubice1100:03:57-
7M212198Hlavatý MatějAC Pardubice0900:04:00-
6M113149Andrlová DenisaAC Pardubice1100:04:09-
6M113167Slabihoud PavelAC Pardubice1000:04:09-
8M215183Shejbalová LucieAC Pardubice0800:04:17-
8M115158Elich JakubAC Pardubice1300:04:17-
9M117159Česák MatoušAC Pardubice1100:04:18-
10M118161Theerová EllaAC Pardubice1000:04:23-
11M119170Špásová AnnaAC Pardubice1000:04:27-
9M220193Pivokonská NelaPardubice0800:04:31-
12M121144Pithart TobiášZŠ Benešovo nám.Pce1000:04:35-
13M122182Skřivánková SofieŠAK Pardubice1000:04:39-
10M223156Česáková AnežkaPardubice0800:04:43-
11M224176Zemková DenisaAC Pardubice0900:04:51-
14M125181Mohoutová NelaŠak Pardubice1000:05:08-
15M126118Zemanová MajdaAC Choceň1400:05:57-
16M127194Hlavatá ViktorieAC Pardubice1200:05:58-
17M128199Hlavatý JakubAC Pardubice1600:05:59-
12M229187Strnad VítekAC Pardubice0900:07:32-
18M130157Kuth LukášAC Pardubice1000:07:54-
13M231143Kamarytová KarinAC Pardubice0800:07:58-
14M232170Jamborová AnetaAC Pardubice0800:08:37-
15M233153Shejbalová LucieAC Pardubice0800:09:26-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:21-
1Z32146Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:07:27-
1Z32168Balcarová MarieAC Choceň0600:07:27-
3Z34152Zemková MonikaAC Pardubice0700:07:28-
1M35171Jandečka TomášAC Choceň0600:07:38-
1M35175Zeman JindřichAC Choceň0700:07:38-
4Z37188Mohoutová AnnaŠak Pardubice0700:07:43-
3M38174Hladík ŠtěpánAC Pardubice0700:07:49-
5Z39189Skřivánková ElenŠak Pardubice0700:07:50-
2M410200Pivokonský OndřejSokol Pardubice0500:07:56-
6Z311160Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:08:14-
4M312172Novák OliverPardubice0700:12:03-
5M313186Jandík JakubPardubice0700:12:04-
3M41411Pivokonský OndřejSokol Pardubice0500:18:44-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1140Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:54122,58
2ZA2124Klímová IvanaAtletika Polička8700:08:32108,36
3ZA3160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:29110,12
1ZB4192Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:09:36100,00
2ZB5145Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:45122,73
4ZA6148Jonášová LuciePardubice7700:10:1196,11
5ZA7179Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1769,06
6ZA8178Koubová MarcelaRybník8000:10:1893,77
7ZA9122Kamarytová MichaelaPardubice7500:11:0578,09
3ZB10164Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:1894,55
1Z511162Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:22100,00
4ZB12163Vacková HanaSokol Starkoč5600:11:5782,73
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Poledník MichalOtice8900:12:10107,81
1MB217Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:12:21103,88
2MB361Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:12:26102,56
2MA453Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:12:4199,65
3MB518Mocek TomášAC Pardubice7900:13:0093,56
3MA640Lakota AntonínAC Choceň9500:13:0892,54
4MB719Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:24103,50
4MA846Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:3485,70
5MB958Buřil FrantišekVidochov6600:13:38100,08
5MA1056Doktor OndřejAC Pardubice9300:13:4383,33
6MB1162Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:13:5396,42
1MJ1260Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:14:00108,33
6MA132Mori VáclavPardubice9200:14:0477,80
7MA141Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:14:1175,95
7MB1557Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:14:2189,57
8MA163Vacek MartinPardubice9300:14:3370,16
1MC1732Vacarda VladimírEleven Run Team5900:14:47127,77
8MB1839Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:4864,98
9MA1945Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:14:5963,32
9MB2010Malátek AntonínPardubice7700:15:0959,42
10MB2155Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:15:1059,15
2MJ2254Hájek MartinPasivity Žamberk0100:15:1391,67
11MB2341Němec RadekLitomyšl7700:15:1458,09
12MB2463Kovář MilanČeské Budějovice7400:15:1757,30
13MB2525Sláma MartinVých.Č Televize V16800:15:3571,49
10MA268Chaloupka JanMladkov- Široký Důl9000:15:3853,05
14MB2744Elich TomášAC Pardubice7800:15:3951,48
11MA2814Česák MiroslavAC Pardubice8600:15:4750,68
12MA2929Doležílek JakubPardubice8600:16:0944,89
15MB3024Hruban JanČeská Třebová6600:16:2160,24
16MB3127Jambor RomanStaré čivice7600:16:3137,72
2MC3220Bednář JosefPočáply5000:17:4792,82
17MB3342Pivokonský LiborPardubice7900:18:1410,45
3MC3422Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:21104,90
4MC3512Krumer MiroslavMK Ostrov4900:18:48100,12
5MC3621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:18:5679,42
6MC3728Kunrt MiroslavTJ Liga 100 Olomouc4900:19:1794,98
7MC3851Metelka JosefSpartak Police4400:20:0985,76
18MB3913Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:173,00
8MC406Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:0365,56
9MC4123Tučný JanMK Pardubice4700:23:0654,40
19MB4215Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:533,00
10MC4348Culka VáclavNové Město nad Metují3500:27:366,56
11MC4426Rubeš MiroslavPardubice4500:28:443,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Poledník MichalOtice8900:12:10102,44
2MB217Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:12:2199,46
3MB361Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:12:2698,11
4MA453Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:12:4194,05
5MB518Mocek TomášAC Pardubice7900:13:0088,90
6MA640Lakota AntonínAC Choceň9500:13:0886,74
7MB719Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:13:2482,41
8MA846Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:3479,70
9MB958Buřil FrantišekVidochov6600:13:3878,62
10MA1056Doktor OndřejAC Pardubice9300:13:4377,27
11MB1162Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:13:5374,56
12MJ1260Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:14:0072,67
13MA132Mori VáclavPardubice9200:14:0471,58
14MA141Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:14:1169,69
15MB1557Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:14:2166,98
16MA163Vacek MartinPardubice9300:14:3363,73
17MC1732Vacarda VladimírEleven Run Team5900:14:4759,95
18MB1839Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:4859,68
19MA1945Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:14:5956,70
20MB2010Malátek AntonínPardubice7700:15:0953,99
21MB2155Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:15:1053,72
22MJ2254Hájek MartinPasivity Žamberk0100:15:1352,91
23MB2341Němec RadekLitomyšl7700:15:1452,64
24MB2463Kovář MilanČeské Budějovice7400:15:1751,83
25MB2525Sláma MartinVých.Č Televize V16800:15:3546,96
26MA268Chaloupka JanMladkov- Široký Důl9000:15:3846,14
27MB2744Elich TomášAC Pardubice7800:15:3945,87
28MA2814Česák MiroslavAC Pardubice8600:15:4743,71
29MA2929Doležílek JakubPardubice8600:16:0937,75
30MB3024Hruban JanČeská Třebová6600:16:2134,51
31MB3127Jambor RomanStaré čivice7600:16:3131,80
32MC3220Bednář JosefPočáply5000:17:4711,23
33MB3342Pivokonský LiborPardubice7900:18:143,92
34MC3422Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:213,00
35MC3512Krumer MiroslavMK Ostrov4900:18:483,00
36MC3621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:18:563,00
37MC3728Kunrt MiroslavTJ Liga 100 Olomouc4900:19:173,00
38MC3851Metelka JosefSpartak Police4400:20:093,00
39MB3913Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:173,00
40MC406Doležal StanislavBK Pardubice3800:22:033,00
41MC4123Tučný JanMK Pardubice4700:23:063,00
42MB4215Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:533,00
43MC4348Culka VáclavNové Město nad Metují3500:27:363,00
44MC4426Rubeš MiroslavPardubice4500:28:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1140Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:54117,11
2ZA2124Klímová IvanaAtletika Polička8700:08:32102,44
3ZA3160Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:09:2980,45
4ZB4192Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:09:3677,75
5ZB5145Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:4574,28
6ZA6148Jonášová LuciePardubice7700:10:1164,24
7ZA7179Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1761,93
8ZA8178Koubová MarcelaRybník8000:10:1861,54
9ZA9122Kamarytová MichaelaPardubice7500:11:0543,41
10ZB10164Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:1838,39
11Z511162Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:2236,85
12ZB12163Vacková HanaSokol Starkoč5600:11:5723,34

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód