Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

14.12.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 14.12.2019
  • zobrazeno již 886x
  • místo konání: Němčice
  • GPS: 49.88945N, 16.34515E
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Časový program ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.12.2020Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020-
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku116
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1118

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvílová Miroslava6010
Matyášová Jana6510
Sejkorová Lenka639
Vacek Martin699
Vacarda Vladimír599
Šafář Jaroslav518
Stránský Aleš608
Ožana Václav648
Boháč Bonifác018
Preislerová Agáta Nela098
Červ Miloslav508
Keprtová Miloslava488
Brychtová Veronika108
Brychta Jakub088
Kubišta Oto538
Borková Agáta028
Černá Markéta707
Dušková Lenka807
Štyndl Miroslav577
Boháč Pankrác067
Šimůnková Pavla777
Sedláček Roman647
Bielčik Jindřich407
Radiměřský Karel877
Nechvíl Petr917
Borek Petr707
Buriánek Roman657
Kalousek Jan717
Škeříková Nela077
Borek Viktor047
Doleček Josef797
Fajfr František726
Vondra Vojtěch986
Jelínek Matěj426
Tomíšek Jindřich396
Mlynář Vojtěch986
Mannlová Jana806
Šimůnek Jan826
Leszkow Petr446
Živný Marek916
Gregora Filip026
Grätz Luděk586
Sadílek Ota466
Hübl Radek886
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Kačerovský Michal985
Šebek Michal845
Kumpoštová Andrea055
Švec Miroslav525

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1211Skalický JanSokol Dejvice1600:00:41-
2C133Brzobohatý LudvíkZábřeh1800:01:38-
Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:27-
Chlapci r. 2012-13 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2125Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:00-
2C2213Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:03-
Děvčata r. 2012-13 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D236Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:04-
Nejmladší žáci I r. 2010-11 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M124Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:50-
2M1421Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:57-
3M1629Tůma JakubAtletika Šumperk1100:03:11-
4M1712Skalický PetrDejvice1000:03:13-
Nejmladší žákyně I r. 2010-11 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z158Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:59-
2Z1817Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:15-
Nejmladší žáci II r. 2008-09 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2430Tůma TomášAtletika Šumperk0800:05:07-
2M251Rašner JiříTJ Šumperk0800:05:12-
3M2814Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:21-
4M297Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:49-
5M21220Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:06:13-
Nejmladší žákyně II r. 2008-09 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2122Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:47-
2Z2332Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:02:53-
3Z2946Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:03:23-
Mladší žáci r. 2006-07 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3337Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:59-
2M3672Hájek DominikOB Česká Třebová0600:05:12-
3M375Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:13-
Mladší žákyně r. 2006-07 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31018Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:52-
2Z31134Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:56-
Starší žáci r. 2004-05 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4141Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:52-
2M4215Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:55-
Starší žákyně r. 2004-05 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41328Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:07:15-
Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ293Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:24-
2MJ368Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:50-
3MJ1047Kovář LukášOB Česká Třebová0100:19:08-
4MJ1140Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:19:09-
5MJ47107Moravec JanJM Team Letohrad0200:23:58-
6MJ6750Šauer JiříTJ Sokol Němčice0000:29:52-
-MJ-43Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2619Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:21:11-
2ZJ2739Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:21:19-
3ZJ44103Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:56-
4ZJ4938Janíčková PatricieVýprachtice0200:24:37-
5ZJ6449Kolářová JanaOB Loko Pardubice0200:28:00-
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:17:15-
2MA587Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:18:34-
3MA755Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:01-
4MA1362Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:19:21-
5MA1679Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:20:06-
6MA2466Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:44-
7MA2884Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:20-
8MA2923Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:21:23-
9MA3567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:52-
10MA3781Vodehnal MartinPrestige Cycling Team Česká Třebová8000:21:59-
11MA43109Rychtera VáclavPink Power - Pišánky9300:22:53-
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB478Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:56-
2MB9106Malátek AntonínPardubice7700:19:07-
3MB1236Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:19-
4MB1851Šimek PetrŘetůvka7700:20:23-
5MB1999Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:25-
6MB2296Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:36-
7MB2335Dvořák PavelČeská Třebová7500:20:38-
8MB2548Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:45-
9MB3042Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:25-
10MB3182Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:40-
11MB3354Němec RadekLitomyšl7700:21:44-
12MB5098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:39-
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC669Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:37-
2MC880Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:05-
3MC1486Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:42-
4MC1592Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:00-
5MC2076Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:20:31-
6MC2165Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:20:33-
7MC4152Hruban JanČeská Třebová6600:22:12-
8MC6110Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:27:37-
9MC669Novák Daniel-6800:29:30-
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1785Vacarda VladimírEleven Run Team5900:20:18-
2MD4097Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:11-
3MD4271Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:33-
4MD4557Ráb PavelČeská Třebová5200:23:16-
5MD5416Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:31-
6MD5995Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:02-
7MD6560Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:02-
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5559Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:54-
2ME5775Krumer MiroslavMK Ostrov4900:26:22-
3ME6853Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:40-
4ME7056Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:32-
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3963Klímová IvanaAtletika Polička8700:22:07-
2ZA5691Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:26:05-
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3689Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:57-
2ZB3845Vebrová MonikaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7900:22:04-
3ZB46102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:35-
4ZB4831Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:24-
5ZB5173Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:24:50-
6ZB6083Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:33-
7ZB6324Koubová MarcelaRybník8000:27:56-
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3226Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:42-
2ZC3488Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:50-
3ZC7177Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:34:32-
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5270Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:24:51-
2ZD5390Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:06-
3ZD58100Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:49-
4ZD6274Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:41-
5ZD6958Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:28-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D112Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:27-
1C1211Skalický JanSokol Dejvice1600:00:41-
2C133Brzobohatý LudvíkZábřeh1800:01:38-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2125Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:00-
2C2213Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:03-
1D236Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:04-
Trať 5,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:17:15-
1MJ293Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:24-
2MJ368Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:50-
1MB478Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:56-
2MA587Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:18:34-
1MC669Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:37-
3MA755Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:01-
2MC880Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:05-
2MB9106Malátek AntonínPardubice7700:19:07-
3MJ1047Kovář LukášOB Česká Třebová0100:19:08-
4MJ1140Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:19:09-
3MB1236Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:19:19-
4MA1362Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:19:21-
3MC1486Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:42-
4MC1592Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:00-
5MA1679Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:20:06-
1MD1785Vacarda VladimírEleven Run Team5900:20:18-
4MB1851Šimek PetrŘetůvka7700:20:23-
5MB1999Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:25-
5MC2076Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:20:31-
6MC2165Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:20:33-
6MB2296Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:20:36-
7MB2335Dvořák PavelČeská Třebová7500:20:38-
6MA2466Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:44-
8MB2548Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:45-
1ZJ2619Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:21:11-
2ZJ2739Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:21:19-
7MA2884Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:20-
8MA2923Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:21:23-
9MB3042Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:25-
10MB3182Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:40-
1ZC3226Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:42-
11MB3354Němec RadekLitomyšl7700:21:44-
2ZC3488Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:50-
9MA3567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:52-
1ZB3689Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:57-
10MA3781Vodehnal MartinPrestige Cycling Team Česká Třebová8000:21:59-
2ZB3845Vebrová MonikaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7900:22:04-
1ZA3963Klímová IvanaAtletika Polička8700:22:07-
2MD4097Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:11-
7MC4152Hruban JanČeská Třebová6600:22:12-
3MD4271Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:33-
11MA43109Rychtera VáclavPink Power - Pišánky9300:22:53-
3ZJ44103Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:56-
4MD4557Ráb PavelČeská Třebová5200:23:16-
3ZB46102Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:35-
5MJ47107Moravec JanJM Team Letohrad0200:23:58-
4ZB4831Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:24-
4ZJ4938Janíčková PatricieVýprachtice0200:24:37-
12MB5098Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:39-
5ZB5173Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:24:50-
1ZD5270Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:24:51-
2ZD5390Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:06-
5MD5416Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:31-
1ME5559Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:54-
2ZA5691Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:26:05-
2ME5775Krumer MiroslavMK Ostrov4900:26:22-
3ZD58100Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:49-
6MD5995Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:02-
6ZB6083Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:33-
8MC6110Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:27:37-
4ZD6274Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:41-
7ZB6324Koubová MarcelaRybník8000:27:56-
5ZJ6449Kolářová JanaOB Loko Pardubice0200:28:00-
7MD6560Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:02-
9MC669Novák Daniel-6800:29:30-
6MJ6750Šauer JiříTJ Sokol Němčice0000:29:52-
3ME6853Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:40-
5ZD6958Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:28-
4ME7056Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:33:32-
3ZC7177Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:34:32-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky všem pořadatelům a hlavně Iscarex teamu za celý krásný rok plný závodů a všem přejeme krásné vánoce a vše nej v novém roce. Ať Vám to všem běhá!!! Brzdy z Horní Čermné
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód