Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

7.8.2020, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 7.8.2020
  • zobrazeno již 1213x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
200 Kč - dospělí (na místě)
50 Kč - mládež (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
60 Kč - mládež (na místě)
150 Kč - příchozí (lidový běh - 2,7 km)
nejmladší děti - r. 2013 a mladší - ZDARMA

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2013 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2011-2012 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2009-2010 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2007-2008 900 m 17:40
Starší žáci a žákyně 2005-2006 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2001 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1986-2000 5 400 m 19:00
Ženy - B 1976-1985 5 400 m 19:00
Ženy - C 1966-1975 5 400 m 19:00
Ženy - D 1965 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1981-2000 5 400 m 19:00
Muži - B 1971-1980 5 400 m 19:00
Muži - C 1961-1970 5 400 m 19:00
Muži - D 1951-1960 5 400 m 19:00
Muži - E 1950 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:00
Losování tomboly 20:30

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

team@iscarex.cz; simunek@iscarex

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský ISCAREX kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1757

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6412
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Brychta Jakub0811
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Serbousková Sára049
Krátká Anna699
Keprtová Miloslava489
Šimůnek Jan829
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Hlaváček Zdeněk547
Šafář Jaroslav517
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Fajfr František727
Šimůnková Pavla777
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Borková Adéla756
Stránský Jakub076
Tomíšek Jindřich396
Svatoš Otakar346
Vebr Dominik036
Preislerová Agáta Nela096
Vebr Patrik986
Kučera Ladislav766
Tlapák Jaroslav876
Hanáková Klára026
Šilarová Michaela026

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1196Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:00:12-
2C1285Svatý JakubSvinná1300:00:13-
3C1478Válek VítSvinná1300:00:14-
4C1774Bernard JakubPetrklíč1300:00:15-
5C1980Kaplan MaxSruby1400:00:16-
6C11089Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
7C111105Vágner JanSvinná1500:00:17-
8C112104Vágner DavidSvinná1300:00:17-
9C11369Sodomka KryštofSpinning Eva Lanškroun1300:00:18-
10C11476Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:18-
11C11588Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:18-
12C117107Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:19-
13C11890Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:19-
14C11979Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:00:22-
15C12166Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
16C122108Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:30-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1312Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:14-
2D151Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:00:14-
3D1667Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:00:15-
4D1872Bahníková VanesaLibišovy1300:00:15-
5D11665Venclová EliškaPřívrat1400:00:18-
6D12041Kubešová JohankaSvinná1700:00:23-
7D12384Válková ZuzanaSvinná1800:01:08-
-D1-57Menclová ŠárkaT.J.Sokol Hradec Králové13DNF-
-D1-93Schmidová BeátaOstrava16DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:01108,55
2M1260Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:02104,22
3M1494Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:01:0787,23
4M1749Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách1200:01:1079,94
5M19109Krátký MatyášHvězda Čeperka1200:01:2725,57
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1386Svatá DominikaSvinná1100:01:05107,25
2Z1525Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun 1100:01:0899,10
3Z1664Válková VendulaSvinná1100:01:0993,65
4Z1834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1187,75
5Z11062Pelešková AdélaJanov1200:01:2935,48
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2361Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:50106,83
2M2799Miláček LadislavSvinná0900:01:5697,00
3M28112Veselý JanKB Letohrad1000:01:5696,17
4M2937Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5795,45
5M210113Veselý JakubKB Letohrad1000:01:5795,01
6M21148Štancl RomanSkiklub Deštné v Orlických horách1000:02:0973,53
7M21387Kyncl JakubBrojleři Česká Třebová0900:02:1466,04
8M21475Zahrádka LukášPetrklíč1000:02:523,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:48102,81
2Z22111Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:50100,41
3Z2414Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5296,78
4Z256Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5492,59
5Z2629Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5689,30
6Z212110Pirklová PatricieLetohrad0900:02:1063,66
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3198Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:25101,70
2M3242Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25101,21
3M3383Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:3097,09
4M3459Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4483,24
5M3728Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5176,57
6M3882Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0067,80
7M39102Skoupý Janneregistrován0800:04:0760,98
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3543Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:44109,89
2Z36106Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:48107,30
3Z31026Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun 0700:04:1682,82
Starší žáci (trať 1,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:13106,40
2Z4211Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová0600:08:3099,82
3Z4395Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:08:4593,78
4Z4415Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:5191,52
5Z4597Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:09:2179,75
Junioři 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:39124,36
2MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:08105,92
3MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:07102,35
4MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2594,08
5MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2273,29
6MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:358,74
Juniorky 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34120,19
2ZJ1981Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:36112,37
3ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:11123,90
4ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:25102,12
5ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2967,44
6ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3673,98
-ZJ-56Serbousková SáraIscarex Junior team Česká Třebová04DNF-
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18105,21
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:36102,23
3MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3392,56
4MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4790,27
5MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3871,52
6MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4470,49
7MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1665,15
8MA1753Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:24:0856,34
9MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1934,41
10MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2133,96
11MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3721,14
12MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0017,34
13MA4622Opletal Jakubnení9400:28:518,72
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:10111,97
2MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3699,78
3MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5888,25
4MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2784,20
5MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3782,78
6MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3882,64
7MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1677,28
8MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4573,07
9MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0470,37
10MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:1543,45
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:01121,63
2MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:18103,14
3MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4475,23
4MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3743,83
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:53123,59
2MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2588,66
3MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3287,75
4MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2381,25
5MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:2173,73
6MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:5546,24
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:30104,84
2ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:07101,61
3ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:4093,56
4ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:10100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:56106,05
2ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4599,77
3ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2894,18
4ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5590,63
5ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2287,10
6ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0781,34
7ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4361,08
8ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:4222,29
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:41112,95
2ZC4939Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:30100,63
3ZC5455Šedová Jana---7300:31:3786,42
4ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4665,07
5ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:10128,90
2ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3898,55
3ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2872,55
4ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3923,65
5ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1159Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:36-
2PM2158Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:42-
3PM3162Vacek JiříDlouhá Třebová7700:11:58-
4PM6152Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:10-
5PM11156Krátký JosefHvězda Pardubice6500:17:58-
6PM14160Simon Adam Jakubneregistrován1400:24:30-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ4164Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:14:55-
2PZ5163Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:14:55-
3PZ7154Šimková Marcelaneregistrována8900:15:13-
4PZ8153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:15:52-
5PZ9155Válková PetraSvinná8200:16:09-
6PZ10151Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:17:08-
7PZ12157Skoupá Natálieneregistrována0300:18:53-
8PZ13132Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:24:28-
9PZ15161Simonová Kristýna-0900:24:31-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1196Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:00:12-
2C1285Svatý JakubSvinná1300:00:13-
1D1312Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:14-
3C1478Válek VítSvinná1300:00:14-
2D151Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:00:14-
3D1667Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:00:15-
4C1774Bernard JakubPetrklíč1300:00:15-
4D1872Bahníková VanesaLibišovy1300:00:15-
5C1980Kaplan MaxSruby1400:00:16-
6C11089Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
7C111105Vágner JanSvinná1500:00:17-
8C112104Vágner DavidSvinná1300:00:17-
9C11369Sodomka KryštofSpinning Eva Lanškroun1300:00:18-
10C11476Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:18-
11C11588Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:18-
5D11665Venclová EliškaPřívrat1400:00:18-
12C117107Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:19-
13C11890Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:19-
14C11979Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:00:22-
6D12041Kubešová JohankaSvinná1700:00:23-
15C12166Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
16C122108Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:30-
7D12384Válková ZuzanaSvinná1800:01:08-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:01108,55
2M1260Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:02104,22
1Z1386Svatá DominikaSvinná1100:01:05107,25
3M1494Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:01:0787,23
2Z1525Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun 1100:01:0899,10
3Z1664Válková VendulaSvinná1100:01:0993,65
4M1749Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách1200:01:1079,94
4Z1834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1187,75
5M19109Krátký MatyášHvězda Čeperka1200:01:2725,57
5Z11062Pelešková AdélaJanov1200:01:2935,48
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:48102,81
2Z22111Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:50100,41
1M2361Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:50106,83
3Z2414Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5296,78
4Z256Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5492,59
5Z2629Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5689,30
2M2799Miláček LadislavSvinná0900:01:5697,00
3M28112Veselý JanKB Letohrad1000:01:5696,17
4M2937Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5795,45
5M210113Veselý JakubKB Letohrad1000:01:5795,01
6M21148Štancl RomanSkiklub Deštné v Orlických horách1000:02:0973,53
6Z212110Pirklová PatricieLetohrad0900:02:1063,66
7M21387Kyncl JakubBrojleři Česká Třebová0900:02:1466,04
8M21475Zahrádka LukášPetrklíč1000:02:523,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3198Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:25101,70
2M3242Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25101,21
3M3383Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:3097,09
4M3459Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4483,24
1Z3543Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:44109,89
2Z36106Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:48107,30
5M3728Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5176,57
6M3882Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0067,80
7M39102Skoupý Janneregistrován0800:04:0760,98
3Z31026Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun 0700:04:1682,82
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:13106,40
2Z4211Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová0600:08:3099,82
3Z4395Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:08:4593,78
4Z4415Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:5191,52
5Z4597Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:09:2179,75
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18105,21
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:36102,23
1MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:39124,36
3MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3392,56
4MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4790,27
2MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:08105,92
1MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:01121,63
3MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:07102,35
1MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:10111,97
4MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2594,08
5MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3871,52
6MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4470,49
1MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:53123,59
7MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1665,15
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34120,19
2MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3699,78
8MA1753Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:24:0856,34
2MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:18103,14
2ZJ1981Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:36112,37
1ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:56106,05
3MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5888,25
1ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:10128,90
5MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2273,29
4MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2784,20
5MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3782,78
6MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3882,64
2ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4599,77
1ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:10100,00
3ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:11123,90
7MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1677,28
9MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1934,41
10MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2133,96
3ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2894,18
8MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4573,07
4ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5590,63
9MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0470,37
5ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2287,10
2MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2588,66
3MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3287,75
11MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3721,14
1ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:41112,95
3MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4475,23
12MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0017,34
6ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0781,34
4MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2381,25
13MA4622Opletal Jakubnení9400:28:518,72
5MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:2173,73
4ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:25102,12
2ZC4939Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:30100,63
2ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3898,55
10MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:1543,45
5ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2967,44
7ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4361,08
3ZC5455Šedová Jana---7300:31:3786,42
4MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3743,83
6MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:358,74
6MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:5546,24
3ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2872,55
6ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3673,98
4ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4665,07
8ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:4222,29
1ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:30104,84
2ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:07101,61
3ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:4093,56
4ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3923,65
5ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
5ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00
4ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18102,24
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:3699,21
3MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:3998,55
4MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3389,39
5MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4787,07
6MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0883,49
7MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:0174,37
8MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:0773,31
9MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:1072,78
10MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2570,29
11MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3868,03
12MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4466,99
13MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:5365,44
14MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1661,56
15MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3658,04
16MA1753Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:24:0852,62
17MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:1850,98
18MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5844,11
19MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2239,98
20MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2739,22
21MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3737,50
22MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3837,33
23MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1630,85
24MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1930,35
25MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2129,89
26MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4525,76
27MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0422,50
28MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2519,00
29MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3217,78
30MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3716,89
31MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4415,69
32MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0013,02
33MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:239,14
34MA4622Opletal Jakubnení9400:28:514,27
35MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:213,00
36MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:153,00
37MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:373,00
38MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:353,00
39MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:553,00
40ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:303,00
41ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:073,00
42ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:403,00
43ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34106,55
2ZJ1981Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:3698,13
3ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:5695,32
4ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:1093,39
5ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4588,70
6ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:1085,18
7ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:1185,11
8ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2882,81
9ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5579,05
10ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2275,33
11ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:4172,76
12ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0769,25
13ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:2558,53
14ZC4939Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:3057,79
15ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3856,74
16ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2949,78
17ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4347,87
18ZC5455Šedová Jana---7300:31:3740,52
19ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2825,34
20ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3624,20
21ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4614,58
22ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:426,94
23ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:393,00
24ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
25ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód