Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská desítka

23.2.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská desítka
  • datum konání: 23.2.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Holešov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31108Luhový MichalAK Púchov8400:34:31-
2MJ4538Polášek JanTatran Všechovice8300:35:50-
3MJ5132Luliak AntonBK Lysá pod Markytou8400:36:19-
4MJ5322Hurtík RomanTJ Nový Jičín8300:36:29-
5MJ5697Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:36:37-
6MJ6158Marcaník JanSK Mapník8400:36:57-
7MJ62128Krejčík JiříSK Mapník8300:36:58-
8MJ8170Horák OndřejDSD - Dostal a.s8400:38:51-
9MJ83129Kalenda JanAK Zlín8500:39:01-
10MJ90134Stacke VáclavSK Mapník8400:39:16-
11MJ97155Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:39:42-
12MJ11856Pospíšil VojtěchJunior Prostějov8400:40:40-
13MJ147156Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:42:46-
14MJ15253Majtán PetrKB Bystřice pod Hostýnem8700:43:03-
15MJ16036Vojtík PetrFORTEX Moravský Beroun8700:43:31-
16MJ16629Mrázek MartinTJ Prusinovice8600:44:02-
17MJ174185Vynikal TomášOlomouc8400:44:55-
18MJ183394Dědič MichalDRÁSAL SIGA Team8400:45:20-
19MJ20537Švajda BohumilFORTEX Moravský Beroun8800:47:01-
20MJ211139Petřík RichardTJ Prusinovice8400:47:27-
21MJ253113Navrátil TomášTučapy8400:56:24-
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tapala StephenKeňa8100:30:21-
2MA28Vanko MiroslavDukla Banská Bystrica7300:30:30-
3MA37Križák JánAŠK Skalica7000:31:20-
4MA4175Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:31:34-
5MA53Glogosz GrzegorzEkspres Katovice6900:31:43-
6MA613Veselý PetrAK Kroměříž6700:31:47-
7MA7174Dupr PavelJE Dukovany7300:31:53-
8MA84Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:14-
9MA96Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:32:45-
10MA10400Šádek RobertMK Kopřivnice7000:32:52-
11MA11118Bětík PetrSokol Opava6900:33:05-
12MA12396Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:33:11-
13MA1362Smola MichalSKOB Zlín8100:33:26-
14MA14193Janečka SvatoplukZlín7200:33:29-
15MA1619Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:33:32-
16MA17382Štindl JanSS Uherské Hradiště7400:33:40-
17MA1816Smutný RadimGERA Drnovice8100:33:43-
18MA21109Prešnajder PeterGRAFOBAL Skalica6800:33:49-
19MA2212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:34:02-
20MA2314Mikeska PetrSokol Opava7100:34:04-
21MA2589Biolek MartinVratimov7300:34:12-
22MA26379Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:34:14-
23MA27133Brožík JiříAK Hodonín7100:34:16-
24MA2886Daněk MichalKepák Team7900:34:18-
25MA295Nitka JacekTHERMA Polska6600:34:23-
26MA30170Bruck IvanATEX Brno7600:34:28-
27MA3275Vlach JaromírOK 99 Hradec Králové8100:34:34-
28MA3430Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou6900:34:52-
29MA39399Pop TomášTITAN Zlín7100:35:31-
30MA42135Durďák LuděkSDH Rohatec7700:35:37-
31MA4350Sadílek MartinSK Zlín6900:35:41-
32MA44107Sobek PeterBK Lysá pod Markytou7800:35:44-
33MA4651Nenička PavelVlkoš6300:35:58-
34MA4860Alkajda JanSK Mapník6800:36:09-
35MA5268Váňa PetrSKOB Zlín8100:36:22-
36MA5491Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:32-
37MA55143Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:36:33-
38MA59116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:49-
39MA6369Vintr RadekSK Mapník7700:37:12-
40MA64101Keller AntonínKroměříž6300:37:13-
41MA67371Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:37:36-
42MA74383Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:38:03-
43MA75377Kňáva MartinLOS RAPIDOS Olomouc7000:38:04-
44MA7663Slováček TomášSKOB Zlín8000:38:10-
45MA77176Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:38:14-
46MA79384Sehnal TomášHO Holešov7300:38:24-
47MA8287Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:38:55-
48MA85152Kučera PetrALEX team7200:39:03-
49MA93386Dudák JanSpur Zlín7300:39:28-
50MA9496Rexa MartinATEX Brno7900:39:34-
51MA96166Kubalčík MarekATEX Brno7000:39:40-
52MA9766Pánek LiborPřerov7900:39:42-
53MA101167Smolka MartinŠternberk7100:39:46-
54MA102378Klimek TomášLOS RAPIDOS Olomouc6800:39:48-
55MA104117Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:54-
56MA10540Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:39:56-
57MA11243Grebeníček AlešOB Holešov7800:40:19-
58MA113111Sedláček JosefAC Tučapy7000:40:20-
59MA115189Frankovič JanGEM7600:40:26-
60MA117164Matějka JiříATEX Brno7300:40:36-
61MA119162Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:40:43-
62MA122393Bartík PatrikDRÁSAL SIGA Team7600:40:54-
63MA128391Hruška ZdeněkUNITE Holešov7500:41:16-
64MA132197Šíbl RadoslavFAVORIT ROCKY Bikes8000:41:31-
65MA134198Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:41:35-
66MA13584Vrubel PavelPrusinovice7600:41:36-
67MA137141Fančovič PetrVŠB-TU Ostrava8000:41:42-
68MA13855Chovanec MiroslavŽST Olomouc6500:41:50-
69MA13977Navrátil MartinTJ Prusinovice7800:42:05-
70MA144149Hansgut RudolfOlomouc6800:42:39-
71MA14699Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:43-
72MA15683Barot AloisTJ Prusinovice8100:43:20-
73MA161148Mynář MiroslavOlomouc6800:43:37-
74MA171159Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:44:32-
75MA17923Ehrmann JiříLOS RAPIDOS Olomouc6700:45:09-
76MA18276Lazavz ZbignickiTHERMA TYCHY Polska6500:45:16-
77MA186165Tomek PavelZlín7800:45:33-
78MA192112Pospíšilík RichardTučapy7400:46:06-
79MA19444Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:46:11-
80MA19824Trhlík ZbyněkTučapy8000:46:19-
81MA201163Rašner TomášOlomouc6900:46:38-
82MA202246Černý MaxOlomouc7200:46:44-
83MA20467Laitoch DavidPřerov7500:47:00-
84MA208177Teplíček Liborneregistrován6800:47:20-
85MA214247Vaněk AlešTučapy7800:48:08-
86MA215372Marčan JanVeselka7800:48:11-
87MA228390Zelina JaroslavTlumačov8100:50:05-
88MA233160Zurek JiříSMSF Splavsko7600:50:58-
89MA249196Hrdlička JaroslavDRÁSAL Team Holešov6300:54:53-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15398Klimeš PavelTJ Čejkovice5800:33:31-
2MB1910Horák PavelAHA Vyškov6100:33:46-
3MB209Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6100:33:48-
4MB2421Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:34:09-
5MB3511Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:57-
6MB36192Šiška MilanAK Kroměříž6200:35:04-
7MB40123Vévoda IvanSokol Švábenice6000:35:35-
8MB4190Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:35:36-
9MB49126Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:10-
10MB5881Švihel MiroslavBS Sloupné5800:36:41-
11MB60157Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:36:53-
12MB65151Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:21-
13MB68120Zátopek JiříTJ Štramberk6000:37:43-
14MB7080Wrzesinski AndrzejREMAC Katowice Polsko6100:37:47-
15MB7217Botcher JánAMK Nové Zámky6100:37:49-
16MB80153Kotek MiroslavTJ Vagónka Studénka6000:38:41-
17MB86150Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:05-
18MB89250Rychlý JanŠemík Přerov5700:39:12-
19MB9026Roubík FrantišekČerčany5600:39:16-
20MB99188Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:39:43-
21MB100154Groš ŠtefanFoto Morava6100:39:44-
22MB109180Novák VladimírKLOKAN Moravská Nová Ves5400:40:08-
23MB11188Peterek MiroslavMBK Havířov5500:40:17-
24MB11439Schutz PetrOrlová6200:40:25-
25MB116169Rízek MilanDEMA Senica Slovensko5300:40:35-
26MB120103Winkler AntoniMarklovice Polsko5500:40:45-
27MB12420Keil JaroslavASICS Klub5300:40:58-
28MB130181Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:41:21-
29MB13346Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:41:32-
30MB141184Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:42:12-
31MB142189Kunc JosefLRS Vyškov6000:42:33-
32MB143138Gromus PetrAK Olomouc5600:42:37-
33MB145147Doubrava JiříAK Kyjov6200:42:41-
34MB14879Paluszkienicz NiestowLatek Tychy5700:42:47-
35MB150392Novák ŠtefanSK Calanta5400:42:53-
36MB15464Novák LubomírTTC Brno5800:43:09-
37MB155187Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:43:15-
38MB15741Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:21-
39MB15898Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:25-
40MB165127Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:44:01-
41MB169191Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:44:15-
42MB173374Marčan JanVeselka5300:44:51-
43MB17557Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:44:57-
44MB177376Martínek VladimírSKP Holešov5600:45:02-
45MB17895Uřičář VojtěchBK Zlín5900:45:07-
46MB183373Zadák KarelPINKY Veselka5400:45:20-
47MB187388Prokop JiříKonty G Zlín5600:45:34-
48MB188190Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:45:51-
49MB19693Profous PetrUSC Static5800:46:16-
50MB212158Kounický JaroslavCYKLO-TEAM Lipník5600:47:35-
51MB21765Koutný VojtěchPřerov5800:48:36-
52MB22161Hertel JosefSl. Opava5300:49:04-
53MB22685Jelínek JiříKepák Team5500:50:02-
54MB243179Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5500:52:06-
55MB244130Krejčík ZbyněkWALLACHIAN Ind. Team5700:52:44-
56MB245183Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5900:53:33-
57MB254195Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín5500:57:19-
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71102Kalus KarolZORY Polsko4900:37:48-
2MC84137Varmuža VladimírBK Hodonín5000:39:02-
3MC87124Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:07-
4MC88106Dziuk WaclawRADLIN Polsko4600:39:09-
5MC90397Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:39:16-
6MC95200Procházka VladimírTroubky5200:39:36-
7MC103104Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:39:53-
8MC108380Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:40:05-
9MC110125Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:15-
10MC123105Bluszcz StefanSwierklany5200:40:55-
11MC12552Chmelíček PavelŽST Olomouc5100:41:01-
12MC12725Janoušek JiříOtrokovické Papírny5100:41:06-
13MC131136Bartál LubomírBK Hodonín5100:41:22-
14MC136100Koštoval JiříJeseník5100:41:37-
15MC15373Kovář RostislavŽST Olomouc5100:43:08-
16MC163178Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:43:49-
17MC164381Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:44:00-
18MC167161Peška AntonínSokol Holešov4800:44:11-
19MC168110Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:44:13-
20MC175168Skoupý KamilSKI OB Šternberk4500:44:57-
21MC17972Knobloch VáclavPošta Brno4600:45:09-
22MC18149Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:45:12-
23MC190142Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:45:58-
24MC191171Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:46:00-
25MC19582Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:46:12-
26MC199172Novák JiříAK Olomouc4500:46:26-
27MC206131Bejdák SilvestrBrusné4300:47:09-
28MC207194Olšanský VladimírMBK Zlín4900:47:14-
29MC209145Kašpařík PavelPřerov4800:47:23-
30MC21028Krejsa VáclavBering Praha5200:47:26-
31MC21848Zapletalík PavelNohyb Praha4900:48:47-
32MC219114Kašpar MiroslavLDM Česká Třebová5000:48:53-
33MC22374Skácel JaroslavKOB Konice4600:49:18-
34MC230115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:20-
35MC237173Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:51:26-
36MC239375Vynikal BedřichOlomouc5200:51:38-
37MC248249Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:54:52-
38MC251248Zapletal JosefAK Kroměříž4300:54:59-
39MC264395Kořistek MilanBukovany5001:13:32-
Muži D (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7815Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4200:38:21-
2MD121122Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:40:47-
3MD12694Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:41:05-
4MD151387Bartoněk JindřichLiga 100 Zlín3800:42:57-
5MD15927Bukovjan JosefJiskra Otrokovice3900:43:26-
6MD16245Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:43:39-
7MD185146Janků LadislavSokol Bystročice4200:45:30-
8MD189140Lajčík AloisAK Olomouc4000:45:52-
9MD196121Kousal OldřichSK Přerov3800:46:16-
10MD21292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:35-
11MD220119Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:54-
12MD222144Březina JiříSK Přerov3900:49:07-
13MD23654Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:51:09-
14MD24171Dostálík VáclavAK Olomouc4000:51:47-
15MD24759Kubík JosefPtačina Adamov3800:54:15-
16MD25235Trčka JosefSokol Opava3500:55:56-
17MD256182Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:59:20-
18MD25747Cupánek JosefSK Přerov2601:00:16-
19MD261132Kolomazník MilanChomýž3401:03:45-
20MD26234Domanský IvoAVC Praha3801:04:04-
Juniorky (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ106211Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:40:01-
2ŽJ224222Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:50-
3ŽJ235214Baklíková AnnaSKOB Zlín8500:51:08-
4ŽJ240212Pořízková BlankaKB Bystřice pod Hostýnem8400:51:42-
5ŽJ255213Rudolfová EvaPacetluky8300:57:54-
Ženy A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33201Kamínková PetraAK Olomouc7300:34:37-
2ZA47218Biolková JanaSSK Vítkovice7400:36:08-
3ZA50216Volná MarieSK Žel. Prostějov8000:36:17-
4ZA56204Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:36:37-
5ZA69224Šádková IrenaAC Pardubice6900:37:44-
6ZA73205Brázdilová LadaAK Kroměříž7800:37:57-
7ZA129238Haroková HanaACP Junior Brno7700:41:19-
8ZA140215Pekárková EvaSK Mapník7600:42:06-
9ZA149206Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:42:50-
10ZA172217Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:44:46-
11ZA200231Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:46:31-
12ZA225220Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:00-
13ZA23231Mitanová MarcelaBK Lysá pod Markytou7500:50:50-
14ZA238235Koukalová AlžbětaMS Brno7800:51:34-
Ženy B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB37202Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:35:10-
2ZB38208Nikiel AnielaSPRINT B. B. Polsko6500:35:17-
3ZB66203Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:37:26-
4ZB107227Doubravová IvanaAK Kyjov6600:40:03-
5ZB170228Petřeková IrenaFast Finance, s.r.o.6600:44:30-
6ZB193230Klimešová JanaKyjov6300:46:09-
7ZB229226Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:50:09-
8ZB242221Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:58-
9ZB250233Glosová IvanaDRÁSAL Team Holešov6500:54:55-
10ZB258223Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:00:25-
11ZB259210Šildová IlonaPrusinovice6701:02:46-
12ZB263237Aštaryová EvaGALANTSKÉ Běžci6401:10:41-
Ženy C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF203232Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:56-
2ŽF216219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:17-
3ŽF227209Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:50:04-
4ŽF231225Stackeová AnnaSLOVAN Luhačovice5500:50:31-
5ŽF234207Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:51:07-
6ŽF246234Zeidlerová JarmilaSKD Benešov5100:53:57-
7ŽF260236Knapková JanaAK Kroměříž5701:02:57-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tapala StephenKeňa8100:30:21-
2MA28Vanko MiroslavDukla Banská Bystrica7300:30:30-
3MA37Križák JánAŠK Skalica7000:31:20-
4MA4175Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:31:34-
5MA53Glogosz GrzegorzEkspres Katovice6900:31:43-
6MA613Veselý PetrAK Kroměříž6700:31:47-
7MA7174Dupr PavelJE Dukovany7300:31:53-
8MA84Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:14-
9MA96Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:32:45-
10MA10400Šádek RobertMK Kopřivnice7000:32:52-
11MA11118Bětík PetrSokol Opava6900:33:05-
12MA12396Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:33:11-
13MA1362Smola MichalSKOB Zlín8100:33:26-
14MA14193Janečka SvatoplukZlín7200:33:29-
1MB15398Klimeš PavelTJ Čejkovice5800:33:31-
15MA1619Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:33:32-
16MA17382Štindl JanSS Uherské Hradiště7400:33:40-
17MA1816Smutný RadimGERA Drnovice8100:33:43-
2MB1910Horák PavelAHA Vyškov6100:33:46-
3MB209Heleš IgorBK SAK Ložiska Karviná6100:33:48-
18MA21109Prešnajder PeterGRAFOBAL Skalica6800:33:49-
19MA2212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:34:02-
20MA2314Mikeska PetrSokol Opava7100:34:04-
4MB2421Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:34:09-
21MA2589Biolek MartinVratimov7300:34:12-
22MA26379Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:34:14-
23MA27133Brožík JiříAK Hodonín7100:34:16-
24MA2886Daněk MichalKepák Team7900:34:18-
25MA295Nitka JacekTHERMA Polska6600:34:23-
26MA30170Bruck IvanATEX Brno7600:34:28-
1MJ31108Luhový MichalAK Púchov8400:34:31-
27MA3275Vlach JaromírOK 99 Hradec Králové8100:34:34-
1ZA33201Kamínková PetraAK Olomouc7300:34:37-
28MA3430Janíček RóbertBK Lysá pod Markytou6900:34:52-
5MB3511Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:57-
6MB36192Šiška MilanAK Kroměříž6200:35:04-
1ZB37202Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:35:10-
2ZB38208Nikiel AnielaSPRINT B. B. Polsko6500:35:17-
29MA39399Pop TomášTITAN Zlín7100:35:31-
7MB40123Vévoda IvanSokol Švábenice6000:35:35-
8MB4190Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:35:36-
30MA42135Durďák LuděkSDH Rohatec7700:35:37-
31MA4350Sadílek MartinSK Zlín6900:35:41-
32MA44107Sobek PeterBK Lysá pod Markytou7800:35:44-
2MJ4538Polášek JanTatran Všechovice8300:35:50-
33MA4651Nenička PavelVlkoš6300:35:58-
2ZA47218Biolková JanaSSK Vítkovice7400:36:08-
34MA4860Alkajda JanSK Mapník6800:36:09-
9MB49126Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:10-
3ZA50216Volná MarieSK Žel. Prostějov8000:36:17-
3MJ5132Luliak AntonBK Lysá pod Markytou8400:36:19-
35MA5268Váňa PetrSKOB Zlín8100:36:22-
4MJ5322Hurtík RomanTJ Nový Jičín8300:36:29-
36MA5491Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:32-
37MA55143Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:36:33-
4ZA56204Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:36:37-
5MJ5697Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:36:37-
10MB5881Švihel MiroslavBS Sloupné5800:36:41-
38MA59116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:49-
11MB60157Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:36:53-
6MJ6158Marcaník JanSK Mapník8400:36:57-
7MJ62128Krejčík JiříSK Mapník8300:36:58-
39MA6369Vintr RadekSK Mapník7700:37:12-
40MA64101Keller AntonínKroměříž6300:37:13-
12MB65151Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:37:21-
3ZB66203Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:37:26-
41MA67371Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:37:36-
13MB68120Zátopek JiříTJ Štramberk6000:37:43-
5ZA69224Šádková IrenaAC Pardubice6900:37:44-
14MB7080Wrzesinski AndrzejREMAC Katowice Polsko6100:37:47-
1MC71102Kalus KarolZORY Polsko4900:37:48-
15MB7217Botcher JánAMK Nové Zámky6100:37:49-
6ZA73205Brázdilová LadaAK Kroměříž7800:37:57-
42MA74383Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:38:03-
43MA75377Kňáva MartinLOS RAPIDOS Olomouc7000:38:04-
44MA7663Slováček TomášSKOB Zlín8000:38:10-
45MA77176Javorský MartinLOS RAPIDOS Olomouc7300:38:14-
1MD7815Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4200:38:21-
46MA79384Sehnal TomášHO Holešov7300:38:24-
16MB80153Kotek MiroslavTJ Vagónka Studénka6000:38:41-
8MJ8170Horák OndřejDSD - Dostal a.s8400:38:51-
47MA8287Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:38:55-
9MJ83129Kalenda JanAK Zlín8500:39:01-
2MC84137Varmuža VladimírBK Hodonín5000:39:02-
48MA85152Kučera PetrALEX team7200:39:03-
17MB86150Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:39:05-
3MC87124Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:07-
4MC88106Dziuk WaclawRADLIN Polsko4600:39:09-
18MB89250Rychlý JanŠemík Přerov5700:39:12-
5MC90397Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:39:16-
10MJ90134Stacke VáclavSK Mapník8400:39:16-
19MB9026Roubík FrantišekČerčany5600:39:16-
49MA93386Dudák JanSpur Zlín7300:39:28-
50MA9496Rexa MartinATEX Brno7900:39:34-
6MC95200Procházka VladimírTroubky5200:39:36-
51MA96166Kubalčík MarekATEX Brno7000:39:40-
52MA9766Pánek LiborPřerov7900:39:42-
11MJ97155Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:39:42-
20MB99188Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:39:43-
21MB100154Groš ŠtefanFoto Morava6100:39:44-
53MA101167Smolka MartinŠternberk7100:39:46-
54MA102378Klimek TomášLOS RAPIDOS Olomouc6800:39:48-
7MC103104Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:39:53-
55MA104117Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:54-
56MA10540Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:39:56-
1ŽJ106211Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:40:01-
4ZB107227Doubravová IvanaAK Kyjov6600:40:03-
8MC108380Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:40:05-
22MB109180Novák VladimírKLOKAN Moravská Nová Ves5400:40:08-
9MC110125Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:15-
23MB11188Peterek MiroslavMBK Havířov5500:40:17-
57MA11243Grebeníček AlešOB Holešov7800:40:19-
58MA113111Sedláček JosefAC Tučapy7000:40:20-
24MB11439Schutz PetrOrlová6200:40:25-
59MA115189Frankovič JanGEM7600:40:26-
25MB116169Rízek MilanDEMA Senica Slovensko5300:40:35-
60MA117164Matějka JiříATEX Brno7300:40:36-
12MJ11856Pospíšil VojtěchJunior Prostějov8400:40:40-
61MA119162Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:40:43-
26MB120103Winkler AntoniMarklovice Polsko5500:40:45-
2MD121122Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:40:47-
62MA122393Bartík PatrikDRÁSAL SIGA Team7600:40:54-
10MC123105Bluszcz StefanSwierklany5200:40:55-
27MB12420Keil JaroslavASICS Klub5300:40:58-
11MC12552Chmelíček PavelŽST Olomouc5100:41:01-
3MD12694Herlich KurtLiga 100 Olomouc3400:41:05-
12MC12725Janoušek JiříOtrokovické Papírny5100:41:06-
63MA128391Hruška ZdeněkUNITE Holešov7500:41:16-
7ZA129238Haroková HanaACP Junior Brno7700:41:19-
28MB130181Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:41:21-
13MC131136Bartál LubomírBK Hodonín5100:41:22-
64MA132197Šíbl RadoslavFAVORIT ROCKY Bikes8000:41:31-
29MB13346Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:41:32-
65MA134198Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:41:35-
66MA13584Vrubel PavelPrusinovice7600:41:36-
14MC136100Koštoval JiříJeseník5100:41:37-
67MA137141Fančovič PetrVŠB-TU Ostrava8000:41:42-
68MA13855Chovanec MiroslavŽST Olomouc6500:41:50-
69MA13977Navrátil MartinTJ Prusinovice7800:42:05-
8ZA140215Pekárková EvaSK Mapník7600:42:06-
30MB141184Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:42:12-
31MB142189Kunc JosefLRS Vyškov6000:42:33-
32MB143138Gromus PetrAK Olomouc5600:42:37-
70MA144149Hansgut RudolfOlomouc6800:42:39-
33MB145147Doubrava JiříAK Kyjov6200:42:41-
71MA14699Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:43-
13MJ147156Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:42:46-
34MB14879Paluszkienicz NiestowLatek Tychy5700:42:47-
9ZA149206Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:42:50-
35MB150392Novák ŠtefanSK Calanta5400:42:53-
4MD151387Bartoněk JindřichLiga 100 Zlín3800:42:57-
14MJ15253Majtán PetrKB Bystřice pod Hostýnem8700:43:03-
15MC15373Kovář RostislavŽST Olomouc5100:43:08-
36MB15464Novák LubomírTTC Brno5800:43:09-
37MB155187Bátěk JosefLiga 100 Olomouc6100:43:15-
72MA15683Barot AloisTJ Prusinovice8100:43:20-
38MB15741Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:21-
39MB15898Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:25-
5MD15927Bukovjan JosefJiskra Otrokovice3900:43:26-
15MJ16036Vojtík PetrFORTEX Moravský Beroun8700:43:31-
73MA161148Mynář MiroslavOlomouc6800:43:37-
6MD16245Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:43:39-
16MC163178Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:43:49-
17MC164381Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:44:00-
40MB165127Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:44:01-
16MJ16629Mrázek MartinTJ Prusinovice8600:44:02-
18MC167161Peška AntonínSokol Holešov4800:44:11-
19MC168110Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:44:13-
41MB169191Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:44:15-
5ZB170228Petřeková IrenaFast Finance, s.r.o.6600:44:30-
74MA171159Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:44:32-
10ZA172217Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:44:46-
42MB173374Marčan JanVeselka5300:44:51-
17MJ174185Vynikal TomášOlomouc8400:44:55-
20MC175168Skoupý KamilSKI OB Šternberk4500:44:57-
43MB17557Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:44:57-
44MB177376Martínek VladimírSKP Holešov5600:45:02-
45MB17895Uřičář VojtěchBK Zlín5900:45:07-
75MA17923Ehrmann JiříLOS RAPIDOS Olomouc6700:45:09-
21MC17972Knobloch VáclavPošta Brno4600:45:09-
22MC18149Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:45:12-
76MA18276Lazavz ZbignickiTHERMA TYCHY Polska6500:45:16-
18MJ183394Dědič MichalDRÁSAL SIGA Team8400:45:20-
46MB183373Zadák KarelPINKY Veselka5400:45:20-
7MD185146Janků LadislavSokol Bystročice4200:45:30-
77MA186165Tomek PavelZlín7800:45:33-
47MB187388Prokop JiříKonty G Zlín5600:45:34-
48MB188190Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:45:51-
8MD189140Lajčík AloisAK Olomouc4000:45:52-
23MC190142Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5200:45:58-
24MC191171Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:46:00-
78MA192112Pospíšilík RichardTučapy7400:46:06-
6ZB193230Klimešová JanaKyjov6300:46:09-
79MA19444Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:46:11-
25MC19582Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:46:12-
49MB19693Profous PetrUSC Static5800:46:16-
9MD196121Kousal OldřichSK Přerov3800:46:16-
80MA19824Trhlík ZbyněkTučapy8000:46:19-
26MC199172Novák JiříAK Olomouc4500:46:26-
11ZA200231Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:46:31-
81MA201163Rašner TomášOlomouc6900:46:38-
82MA202246Černý MaxOlomouc7200:46:44-
1ŽF203232Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:56-
83MA20467Laitoch DavidPřerov7500:47:00-
19MJ20537Švajda BohumilFORTEX Moravský Beroun8800:47:01-
27MC206131Bejdák SilvestrBrusné4300:47:09-
28MC207194Olšanský VladimírMBK Zlín4900:47:14-
84MA208177Teplíček Liborneregistrován6800:47:20-
29MC209145Kašpařík PavelPřerov4800:47:23-
30MC21028Krejsa VáclavBering Praha5200:47:26-
20MJ211139Petřík RichardTJ Prusinovice8400:47:27-
10MD21292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:35-
50MB212158Kounický JaroslavCYKLO-TEAM Lipník5600:47:35-
85MA214247Vaněk AlešTučapy7800:48:08-
86MA215372Marčan JanVeselka7800:48:11-
2ŽF216219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:17-
51MB21765Koutný VojtěchPřerov5800:48:36-
31MC21848Zapletalík PavelNohyb Praha4900:48:47-
32MC219114Kašpar MiroslavLDM Česká Třebová5000:48:53-
11MD220119Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:54-
52MB22161Hertel JosefSl. Opava5300:49:04-
12MD222144Březina JiříSK Přerov3900:49:07-
33MC22374Skácel JaroslavKOB Konice4600:49:18-
2ŽJ224222Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:50-
12ZA225220Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:50:00-
53MB22685Jelínek JiříKepák Team5500:50:02-
3ŽF227209Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5600:50:04-
87MA228390Zelina JaroslavTlumačov8100:50:05-
7ZB229226Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:50:09-
34MC230115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:20-
4ŽF231225Stackeová AnnaSLOVAN Luhačovice5500:50:31-
13ZA23231Mitanová MarcelaBK Lysá pod Markytou7500:50:50-
88MA233160Zurek JiříSMSF Splavsko7600:50:58-
5ŽF234207Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:51:07-
3ŽJ235214Baklíková AnnaSKOB Zlín8500:51:08-
13MD23654Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:51:09-
35MC237173Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4800:51:26-
14ZA238235Koukalová AlžbětaMS Brno7800:51:34-
36MC239375Vynikal BedřichOlomouc5200:51:38-
4ŽJ240212Pořízková BlankaKB Bystřice pod Hostýnem8400:51:42-
14MD24171Dostálík VáclavAK Olomouc4000:51:47-
8ZB242221Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:58-
54MB243179Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5500:52:06-
55MB244130Krejčík ZbyněkWALLACHIAN Ind. Team5700:52:44-
56MB245183Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5900:53:33-
6ŽF246234Zeidlerová JarmilaSKD Benešov5100:53:57-
15MD24759Kubík JosefPtačina Adamov3800:54:15-
37MC248249Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:54:52-
89MA249196Hrdlička JaroslavDRÁSAL Team Holešov6300:54:53-
9ZB250233Glosová IvanaDRÁSAL Team Holešov6500:54:55-
38MC251248Zapletal JosefAK Kroměříž4300:54:59-
16MD25235Trčka JosefSokol Opava3500:55:56-
21MJ253113Navrátil TomášTučapy8400:56:24-
57MB254195Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín5500:57:19-
5ŽJ255213Rudolfová EvaPacetluky8300:57:54-
17MD256182Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:59:20-
18MD25747Cupánek JosefSK Přerov2601:00:16-
10ZB258223Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:00:25-
11ZB259210Šildová IlonaPrusinovice6701:02:46-
7ŽF260236Knapková JanaAK Kroměříž5701:02:57-
19MD261132Kolomazník MilanChomýž3401:03:45-
20MD26234Domanský IvoAVC Praha3801:04:04-
12ZB263237Aštaryová EvaGALANTSKÉ Běžci6401:10:41-
39MC264395Kořistek MilanBukovany5001:13:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód