Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony 3 km dráha

17.6.2020, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony 3 km dráha
  • datum konání: 17.6.2020
  • zobrazeno již 572x
  • místo konání: Ústí nad Orlicí, atletický stadion
  • GPS: 49.97855N, 16.38813E
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Atletický stadion v Ústí nad Orlicí
od 18:00 hodin

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS http://www.atletika.cz, a to od pondělí 8. 6. 10:00 hodin do úterý 16.6. do 18:00 hodin.

Neregistrovaní do úterý 16. 6. do 18 hodin mailem na: eva.hublova@seznam.cz, případně ve středu 17. 6. do 17:30 hodin na stadioně.

Startovné

50,- Kč

Ceny pro vítěze

V závodech mužů prvních 5 závodníků ve výši 2000,- 1500,- 1000,- 500,- a 300,- Kč při splnění limitu 1:57.0 na 800 m a 8:59.0 na 3000 m.

V případě nesplnění se odměny krátí na ppolovinu.

V závodě žen první 3 závodnice ve výši 1000,- 700,- a 500,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Časový pořad:
18:00 - 800 m M
18:10 - 800 m Ž
18:20 - 3000 m M
18:30 - 3000 m Ž

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:08:44101,99
2MA22Vejmelka DanielTJ Jablonné nad Orlicí8600:08:49100,13
3MA33Plný DavidBěžecký klub Náchod9300:08:5597,87
4MA44Uvizl MarekSportovní klub Studenec. z.s.9200:08:5697,33
5MA55Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:08:5996,12
6MA66Kučera LadislavAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7600:09:01112,71
7MA77Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:1490,61
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:18105,10
9MA99Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:09:27101,99
10MA1026Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:09:3981,01
11MA1110Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě z.s.7400:09:4697,28
12MA1311Nechvíl PetrAC Choceň, spolek9100:09:5375,99
13MA1412Dušek PetrSportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.0100:09:5392,91
14MA1527Podškubka ViktorEleven Run Team7300:10:0790,01
15MA1613Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:4975,32
16MA1728Kovář LukášOB Česká Třebová0100:10:5371,98
17MA1829Hájek MartinPasivity Žamberk0100:11:0169,08
18MA1930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:11:0249,69
19MA2114Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:11:08117,48
20MA2215Vavroušek MichalUniverzitní sportovní klub Praha0600:11:0966,48
21MA2331Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1245,96
22MA2432Šimek PetrŘetůvka7700:11:1267,41
23MA2516Kučera MartinTJ Sokol Kolín-atletika8300:11:3039,01
24MA2633Krumer JanÚstí nad Orlicí9600:11:3736,52
25MA2734Milata PavelLOKO Trutnov6100:11:37115,97
26MA2935Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:0924,24
27MA3036Šolc JanBKL Machov0400:12:1941,96
28MA3137Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:3992,60
29MA3338Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4989,92
30MA3439Hruban JanČeská Třebová6600:12:5595,51
31MA3640Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:2188,52
-MA-17Šmahel MichalASK Slavia Praha94DNF-
Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1218Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:09:52136,16
2ZA2019Klobásková MartaJAC Brno0300:11:04105,31
3ZA2820Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:4094,69
4ZA3221Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:44104,51
5ZA3522Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:13:2095,49
6ZA3723Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:22100,00
7ZA3824Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:14:1363,84
8ZA3925Jirásková EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.6400:14:20100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:08:44101,99
2MA22Vejmelka DanielTJ Jablonné nad Orlicí8600:08:49100,13
3MA33Plný DavidBěžecký klub Náchod9300:08:5597,87
4MA44Uvizl MarekSportovní klub Studenec. z.s.9200:08:5697,33
5MA55Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:08:5996,12
6MA66Kučera LadislavAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7600:09:01112,71
7MA77Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:1490,61
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:18105,10
9MA99Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:09:27101,99
10MA1026Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:09:3981,01
11MA1110Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě z.s.7400:09:4697,28
1ZA1218Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:09:52136,16
12MA1311Nechvíl PetrAC Choceň, spolek9100:09:5375,99
13MA1412Dušek PetrSportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.0100:09:5392,91
14MA1527Podškubka ViktorEleven Run Team7300:10:0790,01
15MA1613Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:4975,32
16MA1728Kovář LukášOB Česká Třebová0100:10:5371,98
17MA1829Hájek MartinPasivity Žamberk0100:11:0169,08
18MA1930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:11:0249,69
2ZA2019Klobásková MartaJAC Brno0300:11:04105,31
19MA2114Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:11:08117,48
20MA2215Vavroušek MichalUniverzitní sportovní klub Praha0600:11:0966,48
21MA2331Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1245,96
22MA2432Šimek PetrŘetůvka7700:11:1267,41
23MA2516Kučera MartinTJ Sokol Kolín-atletika8300:11:3039,01
24MA2633Krumer JanÚstí nad Orlicí9600:11:3736,52
25MA2734Milata PavelLOKO Trutnov6100:11:37115,97
3ZA2820Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:4094,69
26MA2935Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:0924,24
27MA3036Šolc JanBKL Machov0400:12:1941,96
28MA3137Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:3992,60
4ZA3221Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:44104,51
29MA3338Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:4989,92
30MA3439Hruban JanČeská Třebová6600:12:5595,51
5ZA3522Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:13:2095,49
31MA3640Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:2188,52
6ZA3723Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:22100,00
7ZA3824Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:14:1363,84
8ZA3925Jirásková EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.6400:14:20100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:08:44101,99
2MA22Vejmelka DanielTJ Jablonné nad Orlicí8600:08:49100,13
3MA33Plný DavidBěžecký klub Náchod9300:08:5597,87
4MA44Uvizl MarekSportovní klub Studenec. z.s.9200:08:5697,33
5MA55Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:08:5996,12
6MA66Kučera LadislavAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7600:09:0195,37
7MA77Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:1490,61
8MA88Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:1888,99
9MA99Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:09:2785,63
10MA1026Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:09:3981,01
11MA1110Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě z.s.7400:09:4678,51
12MA1311Nechvíl PetrAC Choceň, spolek9100:09:5375,99
13MA1412Dušek PetrSportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.0100:09:5375,80
14MA1527Podškubka ViktorEleven Run Team7300:10:0770,56
15MA1613Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:10:4954,51
16MA1728Kovář LukášOB Česká Třebová0100:10:5353,13
17MA1829Hájek MartinPasivity Žamberk0100:11:0150,00
18MA1930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:11:0249,69
19MA2114Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:11:0847,53
20MA2215Vavroušek MichalUniverzitní sportovní klub Praha0600:11:0947,18
21MA2331Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1245,96
22MA2432Šimek PetrŘetůvka7700:11:1245,88
23MA2516Kučera MartinTJ Sokol Kolín-atletika8300:11:3039,01
24MA2633Krumer JanÚstí nad Orlicí9600:11:3736,52
25MA2734Milata PavelLOKO Trutnov6100:11:3736,33
26MA2935Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:12:0924,24
27MA3036Šolc JanBKL Machov0400:12:1920,64
28MA3137Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:3913,12
29MA3338Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:499,41
30MA3439Hruban JanČeská Třebová6600:12:557,01
31MA3640Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1218Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:09:52118,43
2ZA2019Klobásková MartaJAC Brno0300:11:0496,33
3ZA2820Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:4085,23
4ZA3221Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:4465,42
5ZA3522Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:13:2054,59
6ZA3723Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:2254,00
7ZA3824Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:14:1338,27
8ZA3925Jirásková EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.6400:14:2036,15

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód