Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Jeřáb

12.7.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Jeřáb
  • datum konání: 12.7.2020
  • zobrazeno již 556x
  • místo konání: Červená Voda - kostel
  • GPS: 50.0406344N, 16.7435711E
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:03116,15
2MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5483,85
Juniorky 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:06100,00
Muži A 20-39 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
8MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
9MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
10MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
11MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
12MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
13MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
14MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
15MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
16MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
17MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
18MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
19MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
20MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
21MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
22MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
23MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
24MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:32107,06
2MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1197,33
3MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3995,61
4MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2489,19
5MB20189Kos RomanKosási7800:58:5583,62
6MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0283,19
7MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3577,49
8MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1271,56
9MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3770,03
10MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1467,76
11MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5665,19
12MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2955,83
13MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4754,72
14MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4640,09
15MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:1534,65
16MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:4321,91
17MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:3818,55
18MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
Muži C 50-59 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:00119,31
2MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2591,15
3MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5489,53
4MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5782,67
5MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5362,82
6MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1261,76
7MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:4959,70
8MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:0442,13
9MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:1534,83
10MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:3733,60
11MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:4613,02
Muži D 60-69 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:11118,61
2MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1293,18
3MD42199Gombita JosefMost5801:06:4688,21
4MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1580,33
5MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1980,12
6MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:3016,10
Muži E 70 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:58110,23
2ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:1989,77
Ženy A 20-34 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28136,79
2ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0892,30
3ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4070,91
4ZA73217Danielová Jana-8801:25:3956,75
5ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:5050,55
6ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:2540,38
Ženy B 35-44 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40123,85
2ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4591,35
3ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4784,80
4ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1483,35
5ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0074,44
6ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00
Ženy C 45-54 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:47106,54
2ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1093,46
-ZC-20Jetmarová EsterSokol Hylváty70DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:29128,21
2ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4489,03
3ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0182,76
4ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:2262,55
Trať 11 km, 570 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
1MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:32107,06
8MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
1MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:00119,31
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40123,85
2MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1197,33
3MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3995,61
1MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:03116,15
9MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
10MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
1MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:11118,61
4MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2489,19
1ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28136,79
5MB20189Kos RomanKosási7800:58:5583,62
6MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0283,19
7MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3577,49
11MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
12MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
13MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
8MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1271,56
2MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2591,15
1ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:29128,21
9MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3770,03
3MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5489,53
10MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1467,76
11MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5665,19
2ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4591,35
1ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:47106,54
4MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5782,67
2MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1293,18
14MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
2MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5483,85
15MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
16MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
12MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2955,83
3MD42199Gombita JosefMost5801:06:4688,21
13MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4754,72
3ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4784,80
17MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
18MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
4ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1483,35
19MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
20MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
2ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1093,46
4MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1580,33
5MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1980,12
5ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0074,44
14MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4640,09
5MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5362,82
6MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1261,76
7MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:4959,70
15MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:1534,65
21MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
2ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0892,30
1ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:06100,00
22MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
16MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:4321,91
23MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
17MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:3818,55
2ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4489,03
8MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:0442,13
3ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0182,76
9MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:1534,83
10MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:3733,60
3ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4070,91
24MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
4ZA73217Danielová Jana-8801:25:3956,75
11MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:4613,02
4ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:2262,55
5ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:5050,55
6MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:3016,10
6ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:2540,38
18MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
1ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:58110,23
6ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00
2ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:1989,77
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
8MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:3287,46
9MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
10MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:0081,52
11MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1176,74
12MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3974,85
13MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:0373,23
14MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
15MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
16MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:1168,64
17MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2467,77
18MB20189Kos RomanKosási7800:58:5561,63
19MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0261,16
20MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3554,89
21MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
22MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
23MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
24MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1248,35
25MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2547,47
26MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3746,66
27MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5445,52
28MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1444,17
29MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5641,34
30MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5737,22
31MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1236,21
32MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
33MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5433,38
34MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
35MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
36MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2931,02
37MD42199Gombita JosefMost5801:06:4629,87
38MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4729,80
39MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
40MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
41MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
42MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
43MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1519,82
44MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1919,55
45MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4613,69
46MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5313,22
47MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1211,94
48MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:499,44
49MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:157,69
50MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
51MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
52MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:433,00
53MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
54MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:383,00
55MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:043,00
56MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:153,00
57MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:373,00
58MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
59MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:463,00
60MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:303,00
61MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
62ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:583,00
63ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40112,16
2ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28102,54
3ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:2985,30
4ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4577,51
5ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:4777,40
6ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4770,53
7ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1468,98
8ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1062,34
9ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0059,47
10ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0848,71
11ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:0645,39
12ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4436,34
13ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0128,49
14ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4022,82
15ZA73217Danielová Jana-8801:25:395,70
16ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:223,24
17ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:503,00
18ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:253,00
19ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Špatně navedený ročník narození Sedláček Roman /špatně 1974/ správně 1964, a klub SBR TRI-TEAM Litomyšl
roman.sedlacek
Roman Sedláček opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód