Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

9.3.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 9.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

10.00 - první kategorie 11.45 - hlavní kategorie areál baseballu za zimním stadionem, Choceň

Přihlášky

v místě startu od 8.30 do 11 hodin

Startovné

dospělí a dorost 20,- Kč, žactvo 5,- Kč

Popis tratě

poměrně kopcovitá trať vede převážně lesem muži a junioři - 7800 m ženy a juniorky - 3900 m žactvo méně

Ceny pro vítěze

první tři - diplom a drobné ceny, vyhodnocení v průběhu programu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Každý závodník se zúčastní závodu na vlastní nebezpečí. Šatna zajištěna. Teplý čaj u cíle. Jednotlivé kategorie budou vyhlášeny pouze při účasti 3 a více startujících, při menším počtu budou závodníci přeřazeni k vyšší kategorii. Vítězové 2001: muži Miloš Kratochvíl Ústí nad Orlicí 26:04 ženy Eva Burdychová SK Nové Město nad Metují 15:28 Kontakt: Jaromír Kopecký, Mikoláše Alše 1583, 565 01 Choceň tel. 0468/571 955

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2484Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:22-
2Ž2658Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:26-
3Ž2713Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:28-
4Ž21489Nechutilová BarboraChoceň9300:02:52-
5Ž21970Prachařová EvaChoceň9700:04:31-
Žáci do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2173Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:02:07-
2M2236Šeda JanSruby9300:02:15-
3M2386Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:02:16-
4M2514Derner ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9300:02:23-
5M2823Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:02:30-
6M2974Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:02:39-
7M21017Prachař DavidChoceň9400:02:41-
8M21119Chaura VáclavAFK SKP Pardubice9300:02:41-
9M21220Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:02:48-
10M21329Drahný DominikDDM Týniště nad Orlicí9500:02:51-
11M21577Lakota AntonínAC Choceň9500:02:57-
12M21679Kusý MartinChoceň9300:03:04-
13M21775Fridrych JakubAC Choceň9500:03:10-
14M21822Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:55-
Žákyně 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3122Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:52-
2Ž325Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:58-
3Ž3425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:04-
4Ž31094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:21-
5Ž31185Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:22-
6Ž31781Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:29-
7Ž32045Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:03:32-
8Ž32190Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:33-
9Ž32454Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:43-
10Ž32746Brobelová JarmilaTJ Svitavy9100:03:54-
11Ž32947Štěrbová VeronikaTJ Svitavy9100:04:06-
12Ž33048Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:04:13-
Žáci 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3388Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:59-
2M3591Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:08-
3M3697Jakoubek MartinPardubice9200:03:09-
4M3730Lána JáchymTJ Svitavy9200:03:11-
5M3892Trkal OndřejAC Choceň9100:03:13-
6M3959Tojnar JiříSK Nové Město nad Metují9100:03:19-
7M31178Kuta RobertAC Choceň9200:03:22-
8M3139Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:22-
9M31495Císař JanAC Choceň9100:03:23-
10M31541Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:03:26-
11M31631Němec LubošTJ Svitavy9200:03:27-
12M31865Moravec FilipAFK SKP Pardubice9200:03:29-
13M31987Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:31-
14M32234Pastušák DušanTJ Svitavy9200:03:38-
15M32326Bartoš JindřichDDM Týniště nad Orlicí9200:03:40-
16M32543Richtr VladislavTJ Svitavy9200:03:50-
17M32671Macháček JakubNA Náchod9100:03:50-
18M32835Solava TomášTJ Svitavy9200:04:00-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:20-
2ŽM249Tašnerová MichaelaTJ Svitavy8900:06:55-
3ŽM367Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:06:58-
4ŽM480Malá MagdalénaAC Choceň9000:07:07-
5ŽM524Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:12-
6ŽM668Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:07:12-
7ŽM721Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:07:22-
8ŽM862Korábová PavlínaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:26-
9ŽM972Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:29-
10ŽM1065Oubrechtová MarcelaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:53-
11ŽM1152Brobelová LucieTJ Svitavy9000:08:04-
12ŽM1253Valová NikolaTJ Svitavy9000:08:14-
13ŽM1351Macků VeronikaTJ Svitavy9000:09:05-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Červ JakubSK Polička8900:08:02-
2MM270Vaněček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:08:06-
3MM493Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:43-
4MM663Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:09:01-
5MM783Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:06-
6MM92Menclík VítHájek Software9000:09:43-
7MM1037Kusý LukášAC Choceň8900:10:02-
8MM1266Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:10:12-
9MM1360Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:10:17-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS316Schauerová LenkaSKM Polička8800:08:39-
2ŽS510Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:08:57-
3ŽS899Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:11-
4ŽS1142Kurková AndreaAC Choceň8700:10:04-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Martínek PetrAC Pardubice8700:11:02-
2MS253Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:11:05-
3MS369Novotný MichalATC Nekoř8700:11:16-
4MS476Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:11:22-
5MS77Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:45-
6MS826Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:11:46-
7MS971Doskočil LukášChoceň8800:11:46-
8MS1172Kocman JanSK Polička8800:12:11-
9MS1366Kadeřávek JanSK Nové Město nad Metují8700:12:34-
10MS1544Klička OndřejTJ Svitavy8800:13:13-
11MS1682Grundman VojtěchKOB Choceň8800:13:19-
12MS1925Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:15:09-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD133Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:13:19-
2MD220Drahokoupil AlešAFK Chrudim8500:13:32-
3MD327Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:42-
4MD430Lorenc TomášAC Pardubice8600:13:52-
5MD510Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:14:55-
6MD657Kubík MichalSKP Duha Fort Lanškroun8600:15:12-
7MD832Žák TomášAC Pardubice8500:15:23-
8MD987Stříteský PavelAC Choceň8500:15:33-
9MD1028Řemínek MatějAC Choceň8600:15:41-
10MD1539Krňávek TomášFK Stejstav Hýskov8600:16:32-
11MD1718Siegel JosefAC Choceň8600:17:10-
12MD18100Marcinšín MartinJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:10-
13MD1964Abraham PetrAC Choceň8600:17:21-
14MD2140Maťátko DanielHorní Čermná8600:17:44-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD513Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:11:25-
2ŽD612Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
3ŽD1024Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:11:59-
4ŽD1232Dubská TerezaAFK Chrudim8500:12:31-
5ŽD1427Valentová MirkaSKP Nymburk8500:13:09-
6ŽD1750Říhová JitkaAFK Chrudim8600:14:07-
7ŽD1819Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:37-
8ŽD1955Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:09-
Junioři (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ628Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:26:57109,53
2MJ155Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:28:4397,01
3MJ183Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1393,46
4MJ2157Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:29:3291,30
5MJ3423Nechvíl LukášAC Choceň8300:31:4775,39
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:04101,46
2MA242Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:13100,30
3MA314Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:2998,23
4MA486Handl MichalAC Pardubice8100:26:3697,38
5MA545Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:4496,27
6MA718Laco MartinAC Pardubice8200:27:1192,89
7MA861Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1392,70
8MA1062Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:2191,66
9MA1135Mlateček PetrAC Pardubice7800:27:3989,28
10MA1333Adamec JosefATC Nekoř8100:28:1584,78
11MA1675Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:5379,91
12MA1754Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0977,86
13MA2016Dejdar LukášAC Pardubice8100:29:2975,41
14MA247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4872,93
15MA259Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:30:0271,19
16MA2676Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:30:0670,62
17MA2764Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:1969,00
18MA322Král JindřichLanškroun7300:31:1661,72
19MA3378Bielčik PetrLichkov7100:31:4657,96
20MA3736Mocek TomášAC Pardubice7900:33:1846,30
21MA3852Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:2445,46
22MA398Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2545,41
23MA4237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:34:5533,91
24MA4581Chaloupka StanislavChoceň6700:36:1024,44
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:16103,83
2MB1282Filip LubošAC Choceň5900:27:5199,68
3MB1479Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:1896,49
4MB1977Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:2588,37
5MB2241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:4486,14
6MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:4585,99
7MB2856Šlajs TomášKOB Choceň6000:30:2381,51
8MB294Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:30:2581,19
9MB3080Brožek RadmilKRB Chrudim5400:31:0476,50
10MB3659Skyba MartinBrno6200:32:4364,63
11MB4034Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:2053,08
12MB4438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:4343,05
13MB4684Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:1032,69
Muži C (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3163Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:14109,61
2MC3555Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:24102,48
3MC411Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:4887,91
4MC4383Černý MilanAC Choceň4800:35:0985,77
5MC4785Krumer MiroslavOstrov4900:37:2671,82
6MC4829Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:3265,12
7MC496Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4457,81
8MC5044Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:40:2054,14
9MC5173Kalousek JanSK Žamberk4100:45:59100,00
Juniorky (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1368Skybová LucieARC Brno8700:16:18101,73
2ŽJ1412Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:16:2999,58
3ŽJ1640Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:3398,69
4ŽJ2088Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:17:3586,11
5ŽJ2815Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:19:3661,59
Ženy A (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA721Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:13106,25
2ZA1138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:4399,90
3ZA1231Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:16:1293,85
4ZA2411Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0569,74
5ZA2567Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4062,31
6ZA2761Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:18:5359,48
7ZA2996Mannlová JanaLanškroun8000:20:2639,78
Ženy B (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2269Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:17:49104,16
2ZB2356Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:03101,58
3ZB2617Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:4394,26
4ZB3039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5370,51
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2173Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:02:07-
2M2236Šeda JanSruby9300:02:15-
3M2386Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:02:16-
1Ž2484Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:22-
4M2514Derner ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9300:02:23-
2Ž2658Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:26-
3Ž2713Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:28-
5M2823Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:02:30-
6M2974Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:02:39-
7M21017Prachař DavidChoceň9400:02:41-
8M21119Chaura VáclavAFK SKP Pardubice9300:02:41-
9M21220Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:02:48-
10M21329Drahný DominikDDM Týniště nad Orlicí9500:02:51-
4Ž21489Nechutilová BarboraChoceň9300:02:52-
11M21577Lakota AntonínAC Choceň9500:02:57-
12M21679Kusý MartinChoceň9300:03:04-
13M21775Fridrych JakubAC Choceň9500:03:10-
14M21822Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:55-
5Ž21970Prachařová EvaChoceň9700:04:31-
Trať 0,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3122Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:52-
2Ž325Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:58-
1M3388Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:59-
3Ž3425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:04-
2M3591Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:08-
3M3697Jakoubek MartinPardubice9200:03:09-
4M3730Lána JáchymTJ Svitavy9200:03:11-
5M3892Trkal OndřejAC Choceň9100:03:13-
6M3959Tojnar JiříSK Nové Město nad Metují9100:03:19-
4Ž31094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:21-
7M31178Kuta RobertAC Choceň9200:03:22-
5Ž31185Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:22-
8M3139Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:22-
9M31495Císař JanAC Choceň9100:03:23-
10M31541Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:03:26-
11M31631Němec LubošTJ Svitavy9200:03:27-
6Ž31781Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:29-
12M31865Moravec FilipAFK SKP Pardubice9200:03:29-
13M31987Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:31-
7Ž32045Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:03:32-
8Ž32190Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:33-
14M32234Pastušák DušanTJ Svitavy9200:03:38-
15M32326Bartoš JindřichDDM Týniště nad Orlicí9200:03:40-
9Ž32454Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:43-
16M32543Richtr VladislavTJ Svitavy9200:03:50-
17M32671Macháček JakubNA Náchod9100:03:50-
10Ž32746Brobelová JarmilaTJ Svitavy9100:03:54-
18M32835Solava TomášTJ Svitavy9200:04:00-
11Ž32947Štěrbová VeronikaTJ Svitavy9100:04:06-
12Ž33048Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:04:13-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:20-
2ŽM249Tašnerová MichaelaTJ Svitavy8900:06:55-
3ŽM367Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:06:58-
4ŽM480Malá MagdalénaAC Choceň9000:07:07-
5ŽM524Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:12-
6ŽM668Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:07:12-
7ŽM721Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:07:22-
8ŽM862Korábová PavlínaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:26-
9ŽM972Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:29-
10ŽM1065Oubrechtová MarcelaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:53-
11ŽM1152Brobelová LucieTJ Svitavy9000:08:04-
12ŽM1253Valová NikolaTJ Svitavy9000:08:14-
13ŽM1351Macků VeronikaTJ Svitavy9000:09:05-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Červ JakubSK Polička8900:08:02-
2MM270Vaněček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:08:06-
1ŽS316Schauerová LenkaSKM Polička8800:08:39-
3MM493Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:43-
2ŽS510Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:08:57-
4MM663Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:09:01-
5MM783Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:06-
3ŽS899Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:11-
6MM92Menclík VítHájek Software9000:09:43-
7MM1037Kusý LukášAC Choceň8900:10:02-
4ŽS1142Kurková AndreaAC Choceň8700:10:04-
8MM1266Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:10:12-
9MM1360Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:10:17-
Trať 2,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Martínek PetrAC Pardubice8700:11:02-
2MS253Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:11:05-
3MS369Novotný MichalATC Nekoř8700:11:16-
4MS476Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:11:22-
1ŽD513Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:11:25-
2ŽD612Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
5MS77Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:45-
6MS826Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:11:46-
7MS971Doskočil LukášChoceň8800:11:46-
3ŽD1024Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:11:59-
8MS1172Kocman JanSK Polička8800:12:11-
4ŽD1232Dubská TerezaAFK Chrudim8500:12:31-
9MS1366Kadeřávek JanSK Nové Město nad Metují8700:12:34-
5ŽD1427Valentová MirkaSKP Nymburk8500:13:09-
10MS1544Klička OndřejTJ Svitavy8800:13:13-
11MS1682Grundman VojtěchKOB Choceň8800:13:19-
6ŽD1750Říhová JitkaAFK Chrudim8600:14:07-
7ŽD1819Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:37-
12MS1925Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:15:09-
8ŽD1955Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:09-
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD133Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:13:19-
2MD220Drahokoupil AlešAFK Chrudim8500:13:32-
3MD327Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:42-
4MD430Lorenc TomášAC Pardubice8600:13:52-
5MD510Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:14:55-
6MD657Kubík MichalSKP Duha Fort Lanškroun8600:15:12-
1ZA721Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:13106,25
7MD832Žák TomášAC Pardubice8500:15:23-
8MD987Stříteský PavelAC Choceň8500:15:33-
9MD1028Řemínek MatějAC Choceň8600:15:41-
2ZA1138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:4399,90
3ZA1231Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:16:1293,85
1ŽJ1368Skybová LucieARC Brno8700:16:18101,73
2ŽJ1412Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:16:2999,58
10MD1539Krňávek TomášFK Stejstav Hýskov8600:16:32-
3ŽJ1640Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:3398,69
11MD1718Siegel JosefAC Choceň8600:17:10-
12MD18100Marcinšín MartinJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:10-
13MD1964Abraham PetrAC Choceň8600:17:21-
4ŽJ2088Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:17:3586,11
14MD2140Maťátko DanielHorní Čermná8600:17:44-
1ZB2269Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:17:49104,16
2ZB2356Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:03101,58
4ZA2411Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0569,74
5ZA2567Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4062,31
3ZB2617Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:4394,26
6ZA2761Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:18:5359,48
5ŽJ2815Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:19:3661,59
7ZA2996Mannlová JanaLanškroun8000:20:2639,78
4ZB3039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5370,51
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:04101,46
2MA242Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:13100,30
3MA314Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:2998,23
4MA486Handl MichalAC Pardubice8100:26:3697,38
5MA545Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:4496,27
1MJ628Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:26:57109,53
6MA718Laco MartinAC Pardubice8200:27:1192,89
7MA861Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1392,70
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:16103,83
8MA1062Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:2191,66
9MA1135Mlateček PetrAC Pardubice7800:27:3989,28
2MB1282Filip LubošAC Choceň5900:27:5199,68
10MA1333Adamec JosefATC Nekoř8100:28:1584,78
3MB1479Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:1896,49
2MJ155Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:28:4397,01
11MA1675Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:5379,91
12MA1754Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0977,86
3MJ183Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1393,46
4MB1977Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:2588,37
13MA2016Dejdar LukášAC Pardubice8100:29:2975,41
4MJ2157Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:29:3291,30
5MB2241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:4486,14
6MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:4585,99
14MA247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4872,93
15MA259Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:30:0271,19
16MA2676Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:30:0670,62
17MA2764Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:1969,00
7MB2856Šlajs TomášKOB Choceň6000:30:2381,51
8MB294Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:30:2581,19
9MB3080Brožek RadmilKRB Chrudim5400:31:0476,50
1MC3163Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:14109,61
18MA322Král JindřichLanškroun7300:31:1661,72
19MA3378Bielčik PetrLichkov7100:31:4657,96
5MJ3423Nechvíl LukášAC Choceň8300:31:4775,39
2MC3555Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:24102,48
10MB3659Skyba MartinBrno6200:32:4364,63
20MA3736Mocek TomášAC Pardubice7900:33:1846,30
21MA3852Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:2445,46
22MA398Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2545,41
11MB4034Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:2053,08
3MC411Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:4887,91
23MA4237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:34:5533,91
4MC4383Černý MilanAC Choceň4800:35:0985,77
12MB4438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:4343,05
24MA4581Chaloupka StanislavChoceň6700:36:1024,44
13MB4684Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:1032,69
5MC4785Krumer MiroslavOstrov4900:37:2671,82
6MC4829Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:3265,12
7MC496Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4457,81
8MC5044Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:40:2054,14
9MC5173Kalousek JanSK Žamberk4100:45:59100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód