9.3.2002, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 144 |
8.3.2003 | Choceňský kros, 12. ročník | 145 |
10.3.2001 | Choceňský běh | 61 |
4.3.2000 | Choceňský kros 9.ročník | 102 |
20.3.1999 | Veřejný kros v Chocni, 8.ročník | 93 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 8 |
Kopecký Libor | 56 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Krumer Miroslav | 49 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 8 |
Dudek Milan | 91 | 8 |
Siegel Jakub | 92 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Metelková Táňa | 72 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 8 |
Řemínek Štěpán | 89 | 8 |
Siegel Josef | 86 | 7 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 7 |
Filip Luboš | 59 | 7 |
Smoláková Valérie | 93 | 7 |
Hanušová Veronika | 97 | 7 |
Šlajs Tomáš | 60 | 7 |
Smoláková Alexandra | 98 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Rychtaříková Iva | 85 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Novotná Eva | 48 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Prachař David | 94 | 6 |
Pilgr Luděk | 76 | 6 |
Neruda Michal | 93 | 6 |
Frydrych Jakub | 95 | 6 |
Kopecký Jan | 90 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Šlajs Tomáš | 83 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 84 | Betlachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:22 | - |
2 | Ž2 | 6 | 58 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:02:26 | - |
3 | Ž2 | 7 | 13 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:28 | - |
4 | Ž2 | 14 | 89 | Nechutilová Barbora | Choceň | 93 | 00:02:52 | - |
5 | Ž2 | 19 | 70 | Prachařová Eva | Choceň | 97 | 00:04:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 73 | Kubelka Tomáš | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:02:07 | - |
2 | M2 | 2 | 36 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:02:15 | - |
3 | M2 | 3 | 86 | Bartůněk David | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:16 | - |
4 | M2 | 5 | 14 | Derner Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 93 | 00:02:23 | - |
5 | M2 | 8 | 23 | Kolečkář Martin | TJ Svitavy | 93 | 00:02:30 | - |
6 | M2 | 9 | 74 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:02:39 | - |
7 | M2 | 10 | 17 | Prachař David | Choceň | 94 | 00:02:41 | - |
8 | M2 | 11 | 19 | Chaura Václav | AFK SKP Pardubice | 93 | 00:02:41 | - |
9 | M2 | 12 | 20 | Drahoňovský Daniel | AFK SKP Pardubice | 94 | 00:02:48 | - |
10 | M2 | 13 | 29 | Drahný Dominik | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:51 | - |
11 | M2 | 15 | 77 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:57 | - |
12 | M2 | 16 | 79 | Kusý Martin | Choceň | 93 | 00:03:04 | - |
13 | M2 | 17 | 75 | Fridrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:10 | - |
14 | M2 | 18 | 22 | Vencl Jan | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 22 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:52 | - |
2 | Ž3 | 2 | 5 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:02:58 | - |
3 | Ž3 | 4 | 25 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:04 | - |
4 | Ž3 | 10 | 94 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:03:21 | - |
5 | Ž3 | 11 | 85 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 17 | 81 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:03:29 | - |
7 | Ž3 | 20 | 45 | Ehrenbergerová Jana | TJ Svitavy | 92 | 00:03:32 | - |
8 | Ž3 | 21 | 90 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:33 | - |
9 | Ž3 | 24 | 54 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:03:43 | - |
10 | Ž3 | 27 | 46 | Brobelová Jarmila | TJ Svitavy | 91 | 00:03:54 | - |
11 | Ž3 | 29 | 47 | Štěrbová Veronika | TJ Svitavy | 91 | 00:04:06 | - |
12 | Ž3 | 30 | 48 | Maljarčíková Ivana | TJ Svitavy | 91 | 00:04:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 88 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:02:59 | - |
2 | M3 | 5 | 91 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:08 | - |
3 | M3 | 6 | 97 | Jakoubek Martin | Pardubice | 92 | 00:03:09 | - |
4 | M3 | 7 | 30 | Lána Jáchym | TJ Svitavy | 92 | 00:03:11 | - |
5 | M3 | 8 | 92 | Trkal Ondřej | AC Choceň | 91 | 00:03:13 | - |
6 | M3 | 9 | 59 | Tojnar Jiří | SK Nové Město nad Metují | 91 | 00:03:19 | - |
7 | M3 | 11 | 78 | Kuta Robert | AC Choceň | 92 | 00:03:22 | - |
8 | M3 | 13 | 9 | Dudek Milan | Cyklo Stratílek Sport | 91 | 00:03:22 | - |
9 | M3 | 14 | 95 | Císař Jan | AC Choceň | 91 | 00:03:23 | - |
10 | M3 | 15 | 41 | Ouřecký Miloš | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:03:26 | - |
11 | M3 | 16 | 31 | Němec Luboš | TJ Svitavy | 92 | 00:03:27 | - |
12 | M3 | 18 | 65 | Moravec Filip | AFK SKP Pardubice | 92 | 00:03:29 | - |
13 | M3 | 19 | 87 | Betlach Ondřej | Orel Česká Třebová | 91 | 00:03:31 | - |
14 | M3 | 22 | 34 | Pastušák Dušan | TJ Svitavy | 92 | 00:03:38 | - |
15 | M3 | 23 | 26 | Bartoš Jindřich | DDM Týniště nad Orlicí | 92 | 00:03:40 | - |
16 | M3 | 25 | 43 | Richtr Vladislav | TJ Svitavy | 92 | 00:03:50 | - |
17 | M3 | 26 | 71 | Macháček Jakub | NA Náchod | 91 | 00:03:50 | - |
18 | M3 | 28 | 35 | Solava Tomáš | TJ Svitavy | 92 | 00:04:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 11 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:06:20 | - |
2 | ŽM | 2 | 49 | Tašnerová Michaela | TJ Svitavy | 89 | 00:06:55 | - |
3 | ŽM | 3 | 67 | Klímová Šárka | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:06:58 | - |
4 | ŽM | 4 | 80 | Malá Magdaléna | AC Choceň | 90 | 00:07:07 | - |
5 | ŽM | 5 | 24 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:07:12 | - |
6 | ŽM | 6 | 68 | Hloušková Denisa | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:07:12 | - |
7 | ŽM | 7 | 21 | Ducháčková Michaela | SKI Česká Třebová | 90 | 00:07:22 | - |
8 | ŽM | 8 | 62 | Korábová Pavlína | DDM Týniště nad Orlicí | 89 | 00:07:26 | - |
9 | ŽM | 9 | 72 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:07:29 | - |
10 | ŽM | 10 | 65 | Oubrechtová Marcela | DDM Týniště nad Orlicí | 89 | 00:07:53 | - |
11 | ŽM | 11 | 52 | Brobelová Lucie | TJ Svitavy | 90 | 00:08:04 | - |
12 | ŽM | 12 | 53 | Valová Nikola | TJ Svitavy | 90 | 00:08:14 | - |
13 | ŽM | 13 | 51 | Macků Veronika | TJ Svitavy | 90 | 00:09:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 15 | Červ Jakub | SK Polička | 89 | 00:08:02 | - |
2 | MM | 2 | 70 | Vaněček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:06 | - |
3 | MM | 4 | 93 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:08:43 | - |
4 | MM | 6 | 63 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:09:01 | - |
5 | MM | 7 | 83 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:06 | - |
6 | MM | 9 | 2 | Menclík Vít | Hájek Software | 90 | 00:09:43 | - |
7 | MM | 10 | 37 | Kusý Lukáš | AC Choceň | 89 | 00:10:02 | - |
8 | MM | 12 | 66 | Žeravík Jan | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:10:12 | - |
9 | MM | 13 | 60 | Kylar Jan | SK Nové Město n. Metují | 90 | 00:10:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 16 | Schauerová Lenka | SKM Polička | 88 | 00:08:39 | - |
2 | ŽS | 5 | 10 | Dudková Kateřina | Cyklo Stratílek Sport | 88 | 00:08:57 | - |
3 | ŽS | 8 | 99 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:09:11 | - |
4 | ŽS | 11 | 42 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:10:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 98 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:11:02 | - |
2 | MS | 2 | 53 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:11:05 | - |
3 | MS | 3 | 69 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:16 | - |
4 | MS | 4 | 76 | Hrdina Pavel | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:22 | - |
5 | MS | 7 | 7 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:45 | - |
6 | MS | 8 | 26 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:11:46 | - |
7 | MS | 9 | 71 | Doskočil Lukáš | Choceň | 88 | 00:11:46 | - |
8 | MS | 11 | 72 | Kocman Jan | SK Polička | 88 | 00:12:11 | - |
9 | MS | 13 | 66 | Kadeřávek Jan | SK Nové Město nad Metují | 87 | 00:12:34 | - |
10 | MS | 15 | 44 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:13:13 | - |
11 | MS | 16 | 82 | Grundman Vojtěch | KOB Choceň | 88 | 00:13:19 | - |
12 | MS | 19 | 25 | Chaura Vojtěch | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:15:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 33 | Trunec Michal | SKP FORT Lanškroun | 85 | 00:13:19 | - |
2 | MD | 2 | 20 | Drahokoupil Aleš | AFK Chrudim | 85 | 00:13:32 | - |
3 | MD | 3 | 27 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:13:42 | - |
4 | MD | 4 | 30 | Lorenc Tomáš | AC Pardubice | 86 | 00:13:52 | - |
5 | MD | 5 | 10 | Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 86 | 00:14:55 | - |
6 | MD | 6 | 57 | Kubík Michal | SKP Duha Fort Lanškroun | 86 | 00:15:12 | - |
7 | MD | 8 | 32 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:15:23 | - |
8 | MD | 9 | 87 | Stříteský Pavel | AC Choceň | 85 | 00:15:33 | - |
9 | MD | 10 | 28 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:15:41 | - |
10 | MD | 15 | 39 | Krňávek Tomáš | FK Stejstav Hýskov | 86 | 00:16:32 | - |
11 | MD | 17 | 18 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:17:10 | - |
12 | MD | 18 | 100 | Marcinšín Martin | Jiskra Ústí nad Orlicí | 86 | 00:17:10 | - |
13 | MD | 19 | 64 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:17:21 | - |
14 | MD | 21 | 40 | Maťátko Daniel | Horní Čermná | 86 | 00:17:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 5 | 13 | Rohulánová Anna | SK Nové Město nad Metují | 85 | 00:11:25 | - |
2 | ŽD | 6 | 12 | Johnová Ivana | SK Nové Město nad Metují | 86 | 00:11:28 | - |
3 | ŽD | 10 | 24 | Kubeová Jana | TJ Dvůr Králové nad Labem | 85 | 00:11:59 | - |
4 | ŽD | 12 | 32 | Dubská Tereza | AFK Chrudim | 85 | 00:12:31 | - |
5 | ŽD | 14 | 27 | Valentová Mirka | SKP Nymburk | 85 | 00:13:09 | - |
6 | ŽD | 17 | 50 | Říhová Jitka | AFK Chrudim | 86 | 00:14:07 | - |
7 | ŽD | 18 | 19 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:14:37 | - |
8 | ŽD | 19 | 55 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:15:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 28 | Vinzens Ondřej | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 83 | 00:26:57 | 109,53 |
2 | MJ | 15 | 5 | Šebek Michal | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 84 | 00:28:43 | 97,01 |
3 | MJ | 18 | 3 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:29:13 | 93,46 |
4 | MJ | 21 | 57 | Šlajs Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 83 | 00:29:32 | 91,30 |
5 | MJ | 34 | 23 | Nechvíl Lukáš | AC Choceň | 83 | 00:31:47 | 75,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 60 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:16 | 103,83 |
2 | MB | 12 | 82 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:27:51 | 99,68 |
3 | MB | 14 | 79 | Moravčík Zdeněk | DTC Litomyšl | 62 | 00:28:18 | 96,49 |
4 | MB | 19 | 77 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:29:25 | 88,37 |
5 | MB | 22 | 41 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:29:44 | 86,14 |
6 | MB | 23 | 50 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:29:45 | 85,99 |
7 | MB | 28 | 56 | Šlajs Tomáš | KOB Choceň | 60 | 00:30:23 | 81,51 |
8 | MB | 29 | 4 | Šebek Jindřich | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 56 | 00:30:25 | 81,19 |
9 | MB | 30 | 80 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:31:04 | 76,50 |
10 | MB | 36 | 59 | Skyba Martin | Brno | 62 | 00:32:43 | 64,63 |
11 | MB | 40 | 34 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 00:34:20 | 53,08 |
12 | MB | 44 | 38 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:35:43 | 43,05 |
13 | MB | 46 | 84 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:37:10 | 32,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 31 | 63 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:31:14 | 109,61 |
2 | MC | 35 | 55 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:32:24 | 102,48 |
3 | MC | 41 | 1 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:34:48 | 87,91 |
4 | MC | 43 | 83 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:35:09 | 85,77 |
5 | MC | 47 | 85 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:37:26 | 71,82 |
6 | MC | 48 | 29 | Třasák Milan | Lokomotiva Pardubice | 52 | 00:38:32 | 65,12 |
7 | MC | 49 | 6 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:39:44 | 57,81 |
8 | MC | 50 | 44 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:40:20 | 54,14 |
9 | MC | 51 | 73 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:45:59 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 13 | 68 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:16:18 | 101,73 |
2 | ŽJ | 14 | 12 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:16:29 | 99,58 |
3 | ŽJ | 16 | 40 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:16:33 | 98,69 |
4 | ŽJ | 20 | 88 | Kocmanová Pavlína | AC Pardubice | 83 | 00:17:35 | 86,11 |
5 | ŽJ | 28 | 15 | Rybenská Jaroslava | AC Choceň | 83 | 00:19:36 | 61,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 7 | 21 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:15:13 | 106,25 |
2 | ZA | 11 | 38 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:15:43 | 99,90 |
3 | ZA | 12 | 31 | Uchytilová Monika | AO Nové Město na Moravě | 77 | 00:16:12 | 93,85 |
4 | ZA | 24 | 11 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:05 | 69,74 |
5 | ZA | 25 | 67 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:18:40 | 62,31 |
6 | ZA | 27 | 61 | Čtvrtečková Petra | AC Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:18:53 | 59,48 |
7 | ZA | 29 | 96 | Mannlová Jana | Lanškroun | 80 | 00:20:26 | 39,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 69 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:17:49 | 104,16 |
2 | ZB | 23 | 56 | Sokolová Olga | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:03 | 101,58 |
3 | ZB | 26 | 17 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:18:43 | 94,26 |
4 | ZB | 30 | 39 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:20:53 | 70,51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 73 | Kubelka Tomáš | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:02:07 | - |
2 | M2 | 2 | 36 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:02:15 | - |
3 | M2 | 3 | 86 | Bartůněk David | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:16 | - |
1 | Ž2 | 4 | 84 | Betlachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:22 | - |
4 | M2 | 5 | 14 | Derner Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 93 | 00:02:23 | - |
2 | Ž2 | 6 | 58 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:02:26 | - |
3 | Ž2 | 7 | 13 | Ducháčková Gabriela | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:28 | - |
5 | M2 | 8 | 23 | Kolečkář Martin | TJ Svitavy | 93 | 00:02:30 | - |
6 | M2 | 9 | 74 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:02:39 | - |
7 | M2 | 10 | 17 | Prachař David | Choceň | 94 | 00:02:41 | - |
8 | M2 | 11 | 19 | Chaura Václav | AFK SKP Pardubice | 93 | 00:02:41 | - |
9 | M2 | 12 | 20 | Drahoňovský Daniel | AFK SKP Pardubice | 94 | 00:02:48 | - |
10 | M2 | 13 | 29 | Drahný Dominik | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:51 | - |
4 | Ž2 | 14 | 89 | Nechutilová Barbora | Choceň | 93 | 00:02:52 | - |
11 | M2 | 15 | 77 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:57 | - |
12 | M2 | 16 | 79 | Kusý Martin | Choceň | 93 | 00:03:04 | - |
13 | M2 | 17 | 75 | Fridrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:10 | - |
14 | M2 | 18 | 22 | Vencl Jan | Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:55 | - |
5 | Ž2 | 19 | 70 | Prachařová Eva | Choceň | 97 | 00:04:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 11 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:06:20 | - |
2 | ŽM | 2 | 49 | Tašnerová Michaela | TJ Svitavy | 89 | 00:06:55 | - |
3 | ŽM | 3 | 67 | Klímová Šárka | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:06:58 | - |
4 | ŽM | 4 | 80 | Malá Magdaléna | AC Choceň | 90 | 00:07:07 | - |
5 | ŽM | 5 | 24 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:07:12 | - |
6 | ŽM | 6 | 68 | Hloušková Denisa | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:07:12 | - |
7 | ŽM | 7 | 21 | Ducháčková Michaela | SKI Česká Třebová | 90 | 00:07:22 | - |
8 | ŽM | 8 | 62 | Korábová Pavlína | DDM Týniště nad Orlicí | 89 | 00:07:26 | - |
9 | ŽM | 9 | 72 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:07:29 | - |
10 | ŽM | 10 | 65 | Oubrechtová Marcela | DDM Týniště nad Orlicí | 89 | 00:07:53 | - |
11 | ŽM | 11 | 52 | Brobelová Lucie | TJ Svitavy | 90 | 00:08:04 | - |
12 | ŽM | 12 | 53 | Valová Nikola | TJ Svitavy | 90 | 00:08:14 | - |
13 | ŽM | 13 | 51 | Macků Veronika | TJ Svitavy | 90 | 00:09:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 15 | Červ Jakub | SK Polička | 89 | 00:08:02 | - |
2 | MM | 2 | 70 | Vaněček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:06 | - |
1 | ŽS | 3 | 16 | Schauerová Lenka | SKM Polička | 88 | 00:08:39 | - |
3 | MM | 4 | 93 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:08:43 | - |
2 | ŽS | 5 | 10 | Dudková Kateřina | Cyklo Stratílek Sport | 88 | 00:08:57 | - |
4 | MM | 6 | 63 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:09:01 | - |
5 | MM | 7 | 83 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:06 | - |
3 | ŽS | 8 | 99 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:09:11 | - |
6 | MM | 9 | 2 | Menclík Vít | Hájek Software | 90 | 00:09:43 | - |
7 | MM | 10 | 37 | Kusý Lukáš | AC Choceň | 89 | 00:10:02 | - |
4 | ŽS | 11 | 42 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:10:04 | - |
8 | MM | 12 | 66 | Žeravík Jan | AFK SKP Pardubice | 90 | 00:10:12 | - |
9 | MM | 13 | 60 | Kylar Jan | SK Nové Město n. Metují | 90 | 00:10:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 98 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:11:02 | - |
2 | MS | 2 | 53 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:11:05 | - |
3 | MS | 3 | 69 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:16 | - |
4 | MS | 4 | 76 | Hrdina Pavel | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:22 | - |
1 | ŽD | 5 | 13 | Rohulánová Anna | SK Nové Město nad Metují | 85 | 00:11:25 | - |
2 | ŽD | 6 | 12 | Johnová Ivana | SK Nové Město nad Metují | 86 | 00:11:28 | - |
5 | MS | 7 | 7 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:45 | - |
6 | MS | 8 | 26 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:11:46 | - |
7 | MS | 9 | 71 | Doskočil Lukáš | Choceň | 88 | 00:11:46 | - |
3 | ŽD | 10 | 24 | Kubeová Jana | TJ Dvůr Králové nad Labem | 85 | 00:11:59 | - |
8 | MS | 11 | 72 | Kocman Jan | SK Polička | 88 | 00:12:11 | - |
4 | ŽD | 12 | 32 | Dubská Tereza | AFK Chrudim | 85 | 00:12:31 | - |
9 | MS | 13 | 66 | Kadeřávek Jan | SK Nové Město nad Metují | 87 | 00:12:34 | - |
5 | ŽD | 14 | 27 | Valentová Mirka | SKP Nymburk | 85 | 00:13:09 | - |
10 | MS | 15 | 44 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:13:13 | - |
11 | MS | 16 | 82 | Grundman Vojtěch | KOB Choceň | 88 | 00:13:19 | - |
6 | ŽD | 17 | 50 | Říhová Jitka | AFK Chrudim | 86 | 00:14:07 | - |
7 | ŽD | 18 | 19 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:14:37 | - |
12 | MS | 19 | 25 | Chaura Vojtěch | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:15:09 | - |
8 | ŽD | 19 | 55 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:15:09 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.