Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dolním Újezdem

23.3.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dolním Újezdem
  • datum konání: 23.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

10.00 hodin (dorost a příchozí 10.05 hodin) sportovní hala ZŠ, Dolní Újezd u Litomyšle

Přihlášky

v místě startu od 8.00 do 9.30 hodin

Startovné

dospělí 30,- Kč, dorost 15,- Kč

Popis tratě

hlavní závod - 14 km, trať mírně zvlněná, jeden velký okruh Dolní Újezd - Vidlatá Seč - Morašice - Lažany - Jiříkov - Dolní Újezd dorost a příchozí - 6 km, Dolní Újezd směr Vidlatá Seč na otočku a zpět

Ceny pro vítěze

muži A 1. 1000,- 2. 700,- 3. 500,- 4. 300,- 5. 200,- 6. 100,- B 1. 500,- 2. 300,- 3. 200,- 4. 100,- C 1. 400,- 2. 200,- 3. 100,- D 1.-3. místo věcné ceny ženy A 1. 400,- 2.-3. místo věcné ceny B 1.-3. místo věcné ceny junioři 1.-3. místo věcné ceny juniorky 1.-3. místo věcné ceny prémie za překonání traťového rekordu: muži 1000,- ženy 500,- vložený závod věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Traťový rekord: muži - Jan Pešava, 1998, 41:32 ženy - Radka Pátková, 1993, 53:14 Vítězové 2001: muži, Jan Vodehnal, 47:23 ženy, Denisa Kozáková, 57:54 Kontakt: Zdeněk Kabrhel, Polní 380, 570 01 Litomyšl tel./fax (zam): 0464 612 712 mobil: 0603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.3.2001Běh Dolním Újezdem71

Statistika závodu Běh Dolním Újezdem

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 71

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wendlig Miroslav532
Pechková Jana852
Musil Jiří722
Mazač Jaroslav682
Doleček Josef792
Jorová Ludmila622
Heger Vojtěch742
Štyndl Miroslav572
Šimůnek Jan822
Čechal Milan592
Soukup Jiří272
Pechek František532
Němec Jan512
Vinzens Ondřej832
Šebek Michal842
Jirásková Eva642
Stráník František852
Hubáček Petr782
Lukeš Miroslav802
Šebek Jindřich562
Kubr Václav552
Šubert Petr622
Kubrová Dagmar632
Jiroušková Jana792
Tučný Jan472
Myška Jiří732
Jirásková Hanka892
Kala Milan782
Vytlačilová Lenka842
Doleček Jiří802
Krumer Miroslav492
Razým Jan572

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ752Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:47:26116,70
2MJ1865Šebek MichalCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:50:33104,66
3MJ393Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:57:1778,64
4MJ5312Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:02:2458,87
Muži A (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ezayedi Ali MabrukJR Running sport - Puma ČR7800:44:04107,08
2MA24Holický MilanKRS Vysoká nad Labem6500:46:2896,57
3MA32Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:46:3196,35
4MA453Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:47:1093,51
5MA668Pozler TomášAC Pardubice7600:47:2292,63
6MA813Dobšíček Pavel2 B Tým8000:47:3691,61
7MA964Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:47:4091,32
8MA1146Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:4690,88
9MA1222Kala MilanDTC Litomyšl7800:48:5985,55
10MA135Cejzlar RomanTJ Maratonstav Úpice7100:49:1184,68
11MA1516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:1879,79
12MA1643Musil JiříMK Hlinsko7200:50:2079,64
13MA1945Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:4078,18
14MA2049Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6300:50:5177,38
15MA2138Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:51:1875,41
16MA2317Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:52:2470,59
17MA259Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:53:0967,31
18MA3057Mikelka OskarSKM Vraclav7800:54:3261,26
19MA3260Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:55:0758,70
20MA3571Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:56:3252,50
21MA3727Macek PavelSiteza Znojmo6700:56:3452,35
22MA4144Doleček JiříPřívrat8000:57:5146,73
23MA4467Smola JanKRB Pardubice6700:58:5042,43
24MA4518Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:59:4138,71
25MA4711Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:59:5637,61
26MA4941Hotař JiříXXX7301:00:2335,64
Muži B (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB56Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:16104,32
2MB1039Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:47:42102,53
3MB1436Filip LubošAC Choceň5900:49:5893,15
4MB1710Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:2291,49
5MB2214Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:51:5884,87
6MB2440Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:53:0480,31
7MB2548Šebek JindřichCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5600:53:0979,97
8MB2734Šlajs TomášChoceň6000:53:2279,07
9MB2815Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:4477,55
10MB2970Mareček JosefAxiom Orbit Žďár nad Sázavou6100:54:2075,07
11MB317Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:3474,10
12MB3635Tomanec PetrSvitavy5600:56:3365,89
13MB4850Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:00:1650,51
14MB5031Kalandra StanislavSvitavy6001:00:2549,89
15MB5120Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:5347,95
Muži C (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3362Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:55:59103,43
2MC3466Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:23102,03
3MC4358Němec JanTJ Sokol Osík5100:58:3194,54
4MC5719Krumer MiroslavOstrov4901:03:5275,75
5MC5947Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:05:1271,07
6MC6037Černý MilanAC Choceň4801:05:1770,78
7MC6154Vít ČestmírHradec Králové4501:06:2666,74
8MC6256Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0264,63
9MC6425Tučný JanMK Pardubice4701:09:1756,73
10MC6626Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:11:4248,25
Muži D (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5628Bielčik JindřichLichkov4001:03:06107,38
2MD5823Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:04:35102,85
3MD6330Vorel MilanSlatiňany4001:08:5289,77
4MD7024Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:31:5819,26
Juniorky (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6555Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:35100,00
Ženy A (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3851Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:49102,20
2ZA4042Jiroušková JanaCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí7900:57:25100,12
3ZA4221Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:58:0797,68
4ZA4661Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:59:4392,11
5ZA5459Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:02:3782,01
6ZA6763Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:12:5945,92
Ženy B (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5133Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:00:53119,04
2ZB558Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:02:52113,14
3ZB6832Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:0767,82
4ZB6969Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5701:30:0832,10
Dorostenci 15-18 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1128Kubíček JanLitomyšl8700:24:21-
2MD2133Novotný MichalATC Nekoř8700:25:08-
3MD3129Sejkora KarelPolička8800:26:19-
4MD5122Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:26:47-
5MD6127Červ JakubSK Polička8900:26:48-
6MD10131Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:31:27-
7MD11134Lux OndraAN9100:31:44-
Dorostenky 15-18 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4123Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:26:37-
2ŽD7121Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:27:38-
3ŽD8126Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:58-
4ŽD9130Schauerová LenkaSKM Polička8800:30:45-
5ŽD12124Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:38:58-
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1128Kubíček JanLitomyšl8700:24:21-
2MD2133Novotný MichalATC Nekoř8700:25:08-
3MD3129Sejkora KarelPolička8800:26:19-
1ŽD4123Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:26:37-
4MD5122Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:26:47-
5MD6127Červ JakubSK Polička8900:26:48-
2ŽD7121Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:27:38-
3ŽD8126Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:58-
4ŽD9130Schauerová LenkaSKM Polička8800:30:45-
6MD10131Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:31:27-
7MD11134Lux OndraAN9100:31:44-
5ŽD12124Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:38:58-
Trať 14,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ezayedi Ali MabrukJR Running sport - Puma ČR7800:44:04107,08
2MA24Holický MilanKRS Vysoká nad Labem6500:46:2896,57
3MA32Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:46:3196,35
4MA453Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:47:1093,51
1MB56Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:16104,32
5MA668Pozler TomášAC Pardubice7600:47:2292,63
1MJ752Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:47:26116,70
6MA813Dobšíček Pavel2 B Tým8000:47:3691,61
7MA964Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:47:4091,32
2MB1039Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:47:42102,53
8MA1146Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:4690,88
9MA1222Kala MilanDTC Litomyšl7800:48:5985,55
10MA135Cejzlar RomanTJ Maratonstav Úpice7100:49:1184,68
3MB1436Filip LubošAC Choceň5900:49:5893,15
11MA1516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:1879,79
12MA1643Musil JiříMK Hlinsko7200:50:2079,64
4MB1710Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:2291,49
2MJ1865Šebek MichalCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8400:50:33104,66
13MA1945Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:4078,18
14MA2049Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6300:50:5177,38
15MA2138Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:51:1875,41
5MB2214Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:51:5884,87
16MA2317Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:52:2470,59
6MB2440Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:53:0480,31
7MB2548Šebek JindřichCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5600:53:0979,97
17MA259Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:53:0967,31
8MB2734Šlajs TomášChoceň6000:53:2279,07
9MB2815Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:4477,55
10MB2970Mareček JosefAxiom Orbit Žďár nad Sázavou6100:54:2075,07
18MA3057Mikelka OskarSKM Vraclav7800:54:3261,26
11MB317Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:3474,10
19MA3260Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:55:0758,70
1MC3362Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:55:59103,43
2MC3466Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:23102,03
20MA3571Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:56:3252,50
12MB3635Tomanec PetrSvitavy5600:56:3365,89
21MA3727Macek PavelSiteza Znojmo6700:56:3452,35
1ZA3851Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:49102,20
3MJ393Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:57:1778,64
2ZA4042Jiroušková JanaCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí7900:57:25100,12
22MA4144Doleček JiříPřívrat8000:57:5146,73
3ZA4221Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:58:0797,68
3MC4358Němec JanTJ Sokol Osík5100:58:3194,54
23MA4467Smola JanKRB Pardubice6700:58:5042,43
24MA4518Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:59:4138,71
4ZA4661Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:59:4392,11
25MA4711Krátký JosefKRS Vysoká nad Labem6500:59:5637,61
13MB4850Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:00:1650,51
26MA4941Hotař JiříXXX7301:00:2335,64
14MB5031Kalandra StanislavSvitavy6001:00:2549,89
15MB5120Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:5347,95
1ZB5133Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:00:53119,04
4MJ5312Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:02:2458,87
5ZA5459Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:02:3782,01
2ZB558Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:02:52113,14
1MD5628Bielčik JindřichLichkov4001:03:06107,38
4MC5719Krumer MiroslavOstrov4901:03:5275,75
2MD5823Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:04:35102,85
5MC5947Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:05:1271,07
6MC6037Černý MilanAC Choceň4801:05:1770,78
7MC6154Vít ČestmírHradec Králové4501:06:2666,74
8MC6256Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:0264,63
3MD6330Vorel MilanSlatiňany4001:08:5289,77
9MC6425Tučný JanMK Pardubice4701:09:1756,73
1ŽJ6555Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:35100,00
10MC6626Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:11:4248,25
6ZA6763Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:12:5945,92
3ZB6832Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:0767,82
4ZB6969Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5701:30:0832,10
4MD7024Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:31:5819,26

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč