Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

19.8.2020, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 19.8.2020
  • zobrazeno již 593x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, sjezdovka Peklák
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:24-
2C222Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:25-
3C2420Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:29-
4C276Horáček FilipČeská Třebová1300:00:30-
5C289Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:30-
6C2922Pirkl Matyᚊneci v běhu1300:00:31-
7C21026Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:31-
8C21121Kovář JanČeské Budějovice1500:00:32-
9C21324Petráž JiříČeská Třebová1400:00:34-
10C21528Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:34-
11C2165Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:36-
12C2174Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:36-
13C21812Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:00:37-
14C2231Skalický JanDejvice1600:00:41-
15C2257Kolář Jan-1600:00:50-
16C22829Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:31-
17C22923Petráž RadimČeská Třebová1800:01:43-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:00:26-
2D2518Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:29-
3D2619Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:30-
4D21217Dufková MariePardubice1300:00:33-
5D21415Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:34-
6D21914Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:37-
7D2208Kolářová Elena-1300:00:38-
8D2213Bečková Magdaléna-1400:00:39-
9D22216Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:39-
10D22425Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:43-
11D22611Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:58-
12D22727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:02-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M131Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:21127,09
2M1104Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:01:32101,84
3M1149Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:4771,07
4M11611Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:01:5356,82
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1610Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:26112,44
2Z182Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:30102,93
3Z11118Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:01:3884,64
4Z11213Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:01:4179,12
5Z1133Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:4178,79
6Z1156Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:4861,89
7Z11815Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:0232,10
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:14110,89
2M228Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:16106,77
3M255Skalický PetrDejvice1000:01:2582,34
4M2716Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách1000:01:2971,56
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z247Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:23126,82
2Z2914Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:01:31110,61
3Z21712Chasáková NatálieTJ Sokol Ústí nad Orlicí1000:01:5462,57
Mladší žáci (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z324Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:10100,00
1Z326Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:10100,00
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:29124,70
2M443Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0600:04:1288,85
3M452Kopecký Matěj-0600:04:1586,45
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z461Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:05:39100,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:39132,12
2M52640Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:0688,77
3M53214Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:2679,11
4M53915Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:07:4768,54
5M55316Miškolci TomášSTG Česká Třebová0600:08:4738,77
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54645Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:08:12108,82
2Z55051Bártová AdélaLPU0300:08:30101,99
3Z55844Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:09:0389,19
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ352Kovář LukášOB Česká Třebová0100:05:56101,81
2MJ489Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:0298,19
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5450Kovářová JanaLPU0200:08:47100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA538Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:03108,39
2MA790Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2497,24
3MA933Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:3094,36
4MA109Telecký Josef-8200:06:3094,14
5MA1126Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3591,27
6MA1292Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:06:3690,97
7MA1327Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3890,11
8MA1429Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:06:3890,01
9MA1980Řemínek MatějAC Choceň8600:06:4785,17
10MA2347Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:07:0078,10
11MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:0277,28
12MA3493Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:07:3062,40
13MA3581Švec MartinVK Choceň8700:07:3161,87
14MA4282Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:07:5549,33
15MA4519Szal MakgorzataTenis centrum AS8900:08:0344,97
16MA494Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:2434,01
17MA5120Szymanski MichalTenis centrum AS0000:08:3329,29
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB625Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:22103,23
2MB837Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25101,71
3MB1543Macko MilanSTG ČT7200:06:3895,06
4MB1634Kovář MilanČeské Budějovice7400:06:4491,76
5MB1721Zieterski RobertRNB TEAM Polanica Zdroj7700:06:4691,01
6MB1842Šimek PetrŘetůvka7700:06:4690,99
7MB2024Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5089,05
8MB2118Cieciuch MaciejRNB TEAM Polanica Zdroj7500:06:5188,15
9MB2278Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:5884,94
10MB2531Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:07:0282,54
11MB2830Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1974,12
12MB2939Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1974,09
13MB3135Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:2570,96
14MB3395Štěpánek MichalSTG Česká Třebová7600:07:2769,81
15MB3610Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:3167,52
16MB3711Němec RadekLitomyšl7700:07:3565,66
17MB387Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:3764,46
18MB4083Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4759,37
19MB4313Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5754,50
20MB478Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:1346,31
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC291Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:52145,85
2MC2736Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:16109,14
3MC6388Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:4345,01
4MC6412Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:5539,75
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4132Ráb PavelČeská Třebová5200:07:52117,38
2MD4441Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:59114,63
3MD6585Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:5967,99
4MD6877Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:4948,42
5MD7123Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:12:1017,03
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME675Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:33102,78
2ME6946Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:5197,22
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3079Tomášová BarboraTK Choceň9600:07:20100,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB553Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:48102,93
2ZB561Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:5899,34
3ZB5728Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:0297,73
4ZB5994Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:09:0397,30
5ZB6017Dolejšová Zuzana-8300:09:2389,75
6ZB612Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:09:2489,35
7ZB6648Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:10:0972,52
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4849Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:18104,34
2ZC5286Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:4095,66
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD626Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:31119,09
2ZD7087Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3180,91
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2113Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:24-
2C222Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:25-
1D2310Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:00:26-
3C2420Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:29-
2D2518Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:29-
3D2619Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:30-
4C276Horáček FilipČeská Třebová1300:00:30-
5C289Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:30-
6C2922Pirkl Matyᚊneci v běhu1300:00:31-
7C21026Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:31-
8C21121Kovář JanČeské Budějovice1500:00:32-
4D21217Dufková MariePardubice1300:00:33-
9C21324Petráž JiříČeská Třebová1400:00:34-
5D21415Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:34-
10C21528Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:34-
11C2165Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:36-
12C2174Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:36-
13C21812Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:00:37-
6D21914Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:37-
7D2208Kolářová Elena-1300:00:38-
8D2213Bečková Magdaléna-1400:00:39-
9D22216Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:39-
14C2231Skalický JanDejvice1600:00:41-
10D22425Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:43-
15C2257Kolář Jan-1600:00:50-
11D22611Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:58-
12D22727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:02-
16C22829Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:31-
17C22923Petráž RadimČeská Třebová1800:01:43-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M415Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:29124,70
1Z324Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:10100,00
1Z326Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:10100,00
2M443Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0600:04:1288,85
3M452Kopecký Matěj-0600:04:1586,45
1Z461Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:05:39100,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:39132,12
1MC291Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:52145,85
1MJ352Kovář LukášOB Česká Třebová0100:05:56101,81
2MJ489Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:0298,19
1MA538Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:03108,39
1MB625Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:22103,23
2MA790Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2497,24
2MB837Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:25101,71
3MA933Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:3094,36
4MA109Telecký Josef-8200:06:3094,14
5MA1126Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3591,27
6MA1292Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:06:3690,97
7MA1327Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3890,11
8MA1429Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:06:3890,01
3MB1543Macko MilanSTG ČT7200:06:3895,06
4MB1634Kovář MilanČeské Budějovice7400:06:4491,76
5MB1721Zieterski RobertRNB TEAM Polanica Zdroj7700:06:4691,01
6MB1842Šimek PetrŘetůvka7700:06:4690,99
9MA1980Řemínek MatějAC Choceň8600:06:4785,17
7MB2024Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5089,05
8MB2118Cieciuch MaciejRNB TEAM Polanica Zdroj7500:06:5188,15
9MB2278Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:5884,94
10MA2347Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:07:0078,10
11MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:0277,28
10MB2531Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:07:0282,54
2M52640Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:0688,77
2MC2736Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:16109,14
11MB2830Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1974,12
12MB2939Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1974,09
1ZA3079Tomášová BarboraTK Choceň9600:07:20100,00
13MB3135Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:2570,96
3M53214Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:2679,11
14MB3395Štěpánek MichalSTG Česká Třebová7600:07:2769,81
12MA3493Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:07:3062,40
13MA3581Švec MartinVK Choceň8700:07:3161,87
15MB3610Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:3167,52
16MB3711Němec RadekLitomyšl7700:07:3565,66
17MB387Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:3764,46
4M53915Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:07:4768,54
18MB4083Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4759,37
1MD4132Ráb PavelČeská Třebová5200:07:52117,38
14MA4282Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:07:5549,33
19MB4313Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5754,50
2MD4441Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:59114,63
15MA4519Szal MakgorzataTenis centrum AS8900:08:0344,97
1Z54645Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:08:12108,82
20MB478Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:1346,31
1ZC4849Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:18104,34
16MA494Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:2434,01
2Z55051Bártová AdélaLPU0300:08:30101,99
17MA5120Szymanski MichalTenis centrum AS0000:08:3329,29
2ZC5286Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:4095,66
5M55316Miškolci TomášSTG Česká Třebová0600:08:4738,77
1ZJ5450Kovářová JanaLPU0200:08:47100,00
1ZB553Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:48102,93
2ZB561Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:5899,34
3ZB5728Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:0297,73
3Z55844Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:09:0389,19
4ZB5994Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:09:0397,30
5ZB6017Dolejšová Zuzana-8300:09:2389,75
6ZB612Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:09:2489,35
1ZD626Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:31119,09
3MC6388Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:4345,01
4MC6412Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:5539,75
3MD6585Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:5967,99
7ZB6648Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:10:0972,52
1ME675Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:33102,78
4MD6877Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:4948,42
2ME6946Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:5197,22
2ZD7087Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:3180,91
5MD7123Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:12:1017,03
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:39105,76
2MC291Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:5298,00
3MJ352Kovář LukášOB Česká Třebová0100:05:5696,24
4MJ489Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:0292,51
5MA538Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0391,92
6MB625Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:2280,97
7MA790Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2479,81
8MB837Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:2579,27
9MA933Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:3076,68
10MA109Telecký Josef-8200:06:3076,44
11MA1126Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3573,32
12MA1292Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:06:3673,00
13MA1327Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3872,07
14MA1429Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:06:3871,96
15MB1543Macko MilanSTG ČT7200:06:3871,88
16MB1634Kovář MilanČeské Budějovice7400:06:4468,20
17MB1721Zieterski RobertRNB TEAM Polanica Zdroj7700:06:4667,36
18MB1842Šimek PetrŘetůvka7700:06:4667,34
19MA1980Řemínek MatějAC Choceň8600:06:4766,70
20MB2024Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:5065,19
21MB2118Cieciuch MaciejRNB TEAM Polanica Zdroj7500:06:5164,19
22MB2278Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.7100:06:5860,61
23MA2347Moravec Milan#gladiatorraceteam8400:07:0059,02
24MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:0258,12
25MB2531Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:07:0257,95
26M52640Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:0655,60
27MC2736Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:1649,89
28MB2830Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1948,57
29MB2939Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:07:1948,53
30MB3135Hartman KarelDolní Dobrouč7700:07:2545,05
31M53214Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:2644,42
32MB3395Štěpánek MichalSTG Česká Třebová7600:07:2743,78
33MA3493Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:07:3041,97
34MA3581Švec MartinVK Choceň8700:07:3141,39
35MB3610Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:3141,23
36MB3711Němec RadekLitomyšl7700:07:3539,15
37MB387Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:3737,82
38M53915Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:07:4732,19
39MB4083Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4732,15
40MD4132Ráb PavelČeská Třebová5200:07:5229,63
41MA4282Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:07:5527,77
42MB4313Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5726,73
43MD4441Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:5925,56
44MA4519Szal MakgorzataTenis centrum AS8900:08:0323,04
45MB478Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:1317,61
46MA494Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:2411,14
47MA5120Szymanski MichalTenis centrum AS0000:08:336,01
48M55316Miškolci TomášSTG Česká Třebová0600:08:473,00
49MC6388Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:433,00
50MC6412Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:553,00
51MD6585Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:593,00
52ME675Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:333,00
53MD6877Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:493,00
54ME6946Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:513,00
55MD7123Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:12:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3079Tomášová BarboraTK Choceň9600:07:20115,21
2Z54645Štěpánková LindaSTG Česká Třebová1100:08:1293,56
3ZC4849Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:1891,23
4Z55051Bártová AdélaLPU0300:08:3086,19
5ZC5286Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:4081,97
6ZJ5450Kovářová JanaLPU0200:08:4778,79
7ZB553Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:4878,47
8ZB561Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:5874,44
9ZB5728Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:0272,62
10Z55844Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1100:09:0372,36
11ZB5994Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:09:0372,14
12ZB6017Dolejšová Zuzana-8300:09:2363,66
13ZB612Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:09:2463,20
14ZD626Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:3160,48
15ZB6648Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:10:0944,29
16ZD7087Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:319,94

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód