Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Domažlický půlmaraton, MČR a MČRV

13.4.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Domažlický půlmaraton, MČR a MČRV
  • datum konání: 13.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Domažlice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Domažlický půlmaraton, MČR a MČRV

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12Rotich MichaelKeňa8201:03:00-
2M21Faschingbauer PavelUSK Praha7301:03:34-
3M3273Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7101:06:15-
4M44Dudr PavelTJ JE Dukovany7301:06:17-
5M539Veselý PetrAK Kroměříž6701:06:48-
6M619Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7001:06:57-
7M838Havlíček JanASK Slavia Praha7901:07:22-
8M934Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:07:37-
9M109Procházka JosefAC Česká Lípa7101:07:38-
10M1116Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:07:48-
11M1220Kratejl PetrBaník Stříbro7501:08:00-
12M1342Wipler MartinAK Bílina6601:08:49-
13M1440Maceček VladoAK Kroměříž7501:09:41-
14M1551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:09:53-
15M1645Nejedlý MarekAC Slovan Mariánské Lázně7201:10:48-
16M2010Fikes MetodějAC Kablo Kladno6701:11:59-
17M2224Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7001:12:12-
18M2396Jansa JiříSokol Písek6601:12:26-
19M2418Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8101:12:50-
20M2549Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:12:55-
21M2683Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:13:10-
22M2728Kučera RadekSlavoj Pacov6701:13:17-
23M2913Velínský RadekAFK Chrudim7201:13:38-
24M3179Marz RobertAVT Kdyně6801:14:11-
25M3230Sladký RomanVSŽ Praha7201:14:18-
26M3352Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:14:19-
27M3441Novák TomášAC Turnov8001:14:26-
28M3650Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:37-
29M3766Procházka RadekTC Vaněk7001:15:05-
30M426Raboch IvanLOKO Beroun6601:16:12-
31M4456Škarda MilanZPB Plzeň6301:17:07-
32M4627Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6401:17:20-
33M4758Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:37-
34M4859Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:50-
35M5031Švarc NorbertJiskra Domažlice7201:18:16-
36M5663Král JindřichLanškroun7301:20:16-
37M5960Fronk VítězslavJiskra Domažlice7401:20:48-
38M6147Vlček JaroslavPlzeň6901:20:53-
39M6654Kellner DavidAC Nýřany7501:21:30-
40M6790Meller PetrSKTT Chodová Planná7301:21:34-
41M6857Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:21:51-
42M69121Lichý PavelUnion Praha7301:22:13-
43M7014Cígler LuděkKovošrot Praha8301:22:36-
44M7371Krejčí MiroslavBrno6401:23:02-
45M7467Hrubý JiříJunior Plzeň8401:23:34-
46M7543Fišer VladislavACES Karlovy Vary7501:24:03-
47M7991Košťálek JosefLOKO Beroun8401:24:44-
48M8581Bielčik PetrLichkov7101:25:27-
49M8921Jančařík PetrAAC Brno6801:26:41-
50M9135Voráček KarelSokol Dolany6301:27:03-
51M9811Krebs VáclavElma Počerady6501:29:28-
52M9955Ozga ZbigniewDomažlice6901:29:42-
53M11433Vostry Miroslav Praha 57701:34:26-
54M11836Čečil MilanKVS Plzeň 20006501:35:40-
55M12953Havelka JanMaratonstav Úpice7901:37:32-
56M13198Trepka VáclavPlzeň8201:38:04-
57M13273Dittrich Tomᚎebrák6901:38:18-
58M13562Bořek MichalPilsenman club7801:38:45-
59M14072Spath ThomasGermany6401:41:31-
60M14861Weissar PetrPilsenman club7001:48:29-
61M15122Kraus LadislavPlzeň7701:49:39-
Muži 40-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M17111Klimeš PetrDukla Praha5801:07:02-
2M117101Horák PavelAHA Vyškov6101:10:55-
3M119112Horáček PetrBursa Praha6001:11:13-
4M12112Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:12:11-
5M128119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:24-
6M139104Čechal JaroslavTS Letohrad6101:15:11-
7M149107Benda MiroslavJiskra Domažlice6201:17:54-
8M152118Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:18:46-
9M154120Vanta JosefTC Dobruška6201:19:25-
10M158100Zíka JosefBaník Stříbro6001:20:46-
11M172102Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6001:22:57-
12M181109Zíd JanJiskra Domažlice6101:24:53-
13M183108Psůtka RomanJiskra Domažlice6201:25:19-
14M190121Kubiska MiroslavDomažlice6201:26:43-
15M192106Dufek VáclavJiskra Domažlice5801:27:21-
16M193105Mocker FrantišekASK Děčín5801:27:28-
17M1100110Sušanka VáclavTachov6101:29:47-
18M1105113Kalandra StanislavSvitavy6001:31:26-
19M1108115Slabý JosefSedlec - Prčice6101:31:48-
20M1110114Knížek LubošAC Čimelice5801:33:16-
21M112169Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:35:46-
22M1153192Šula JiříTJ Potštejn 01:51:40-
Muži 45-49 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218149Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:56-
2M23084Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:13:54-
3M25577Kalát JosefHvězda Trnovany5601:20:07-
4M260143Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:20:49-
5M263152Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:21:00-
6M271154Šleis JiříSpartak Klenčí5601:22:45-
7M277148Flekač JiříGP Praha 45601:24:17-
8M28089Vladyka JaromírAC Čimelice5601:24:46-
9M285144Vančura RudolfJiskra Domažlice5401:25:27-
10M288145Fidler JanStart Brno5601:26:36-
11M297153Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:28:43-
12M210974Milt JiříPlzeň5401:32:42-
13M2118142Hrubý JiříTJ Přeštice5501:35:40-
14M2124147Janíček JosefGP Praha 45301:36:31-
15M2127151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:22-
16M2149150Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:48:45-
Muži 50-54 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M335165Korytár JánAC Falcon Rokycany5201:14:35-
2M340175Smitka LadislavTurnov5201:15:52-
3M345168Stolařík JosefACOH Praha5101:17:17-
4M353160Švec MiroslavSokol Potštejn5201:19:04-
5M365162Fait KarelAgrop. Domažlice5001:21:04-
6M378163Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:24:38-
7M384172Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:25:22-
8M387272Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:26:27-
9M396166Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:10-
10M3117169Černý BohumilCelnice Domažlice4901:35:22-
11M3120161Krumer MiroslavOstrov4901:35:43-
12M3133170Chrástek PavelAK Hodonín5101:38:22-
13M3136173Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:38:52-
14M3139176Škorvaga JosefOMV Teplice5201:40:58-
15M3143174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:35-
16M3156164Váca OldřichTJ Přeštice5201:58:58-
Muži 55-59 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M464181Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:21:01-
2M482182Kučera OtakarTJ Přeštice4501:25:13-
3M49494Jahový PetrAC Trial Plzeň4501:27:53-
4M410278Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:29:53-
5M4103184Pour LadislavRozkoš4301:31:04-
6M4111180Mautner JosefJiskra Domažlice4701:33:24-
7M4122186Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:35:49-
8M413780Novák KarelUnion Praha4701:39:34-
9M4138185Šťavík JosefBK Hodonín4301:40:03-
10M414793Šůcha VáclavSV Stříbro4601:47:55-
Muži 60-64 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5115190Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:34:54-
2M5123191Loužecký MilošOlymp Praha4001:35:59-
3M5126189Matějíček HanušSV Stříbro4101:37:10-
Muži 65-69 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M611295Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:34:10-
2M6128203Zálešák FrantišekKD Havířov3701:37:29-
3M6144193Tkadleček JosefUherský Brod3401:44:17-
4M6158298Mašl VladimírPraha 43402:05:38-
Muži 70-74 (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži 75-79 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8159196Cupánek JosefSK Přerov2602:06:27-
2M8160195Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:20:16-
Ženy do 35 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38224Janečková DankaSlovensko7301:15:07-
2Z4187Klimešová JanaVSK Praha7001:16:04-
3Z43213Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:16:30-
4Z51210Šádková IrenaAC Pardubice6901:18:31-
5Z57221Haroková HanaACP Junior Brno7701:20:27-
6Z62223Brázdilová LadaAK Kroměříž7801:20:57-
7Z76218Kalovská LenkaAAC Brno7001:24:15-
8Z95214Doleželová MonikaJiskra Domažlice7801:28:06-
9Z100216Pokorová JaroslavaSokol Opava7201:29:47-
10Z104225Ammerová JanaBK Hodonín7701:31:24-
11Z106227Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:31:37-
12Z130226Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:37:53-
13Z134219Smolíková PetraAAC Brno7601:38:33-
14Z142215Hrubá GabrielaDobříž7701:41:58-
15Z14686Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:45:29-
16Z15592Macourková AndreaSokol Žebrák8501:55:24-
17Z157230Secklová MartinaTSK Klatovy7502:03:21-
Ženy 35-39 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1154243Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:54:17-
Ženy 40-44 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2107244Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:31:46-
2Z211697Šroubková MartaSokol Plzeň6101:35:18-
3Z2125245Zárubová JanaAC Praha5901:36:59-
Ženy 45-49 (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 50-54 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4113251Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:34:13-
2Z4145252Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:44:55-
3Z4152200Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:50:28-
Ženy 55-59 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z514182Janečková AnežkaAK Zlín4701:41:38-
2Z515085Kašparová JanaSokol Křivoklát4701:48:59-
Trať 21,070 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12Rotich MichaelKeňa8201:03:00-
2M21Faschingbauer PavelUSK Praha7301:03:34-
3M3273Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7101:06:15-
4M44Dudr PavelTJ JE Dukovany7301:06:17-
5M539Veselý PetrAK Kroměříž6701:06:48-
6M619Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7001:06:57-
1M17111Klimeš PetrDukla Praha5801:07:02-
7M838Havlíček JanASK Slavia Praha7901:07:22-
8M934Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:07:37-
9M109Procházka JosefAC Česká Lípa7101:07:38-
10M1116Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:07:48-
11M1220Kratejl PetrBaník Stříbro7501:08:00-
12M1342Wipler MartinAK Bílina6601:08:49-
13M1440Maceček VladoAK Kroměříž7501:09:41-
14M1551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:09:53-
15M1645Nejedlý MarekAC Slovan Mariánské Lázně7201:10:48-
2M117101Horák PavelAHA Vyškov6101:10:55-
1M218149Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:10:56-
3M119112Horáček PetrBursa Praha6001:11:13-
16M2010Fikes MetodějAC Kablo Kladno6701:11:59-
4M12112Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:12:11-
17M2224Vaculka RichardŽelezárny Prostějov7001:12:12-
18M2396Jansa JiříSokol Písek6601:12:26-
19M2418Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8101:12:50-
20M2549Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:12:55-
21M2683Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:13:10-
22M2728Kučera RadekSlavoj Pacov6701:13:17-
5M128119Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:24-
23M2913Velínský RadekAFK Chrudim7201:13:38-
2M23084Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:13:54-
24M3179Marz RobertAVT Kdyně6801:14:11-
25M3230Sladký RomanVSŽ Praha7201:14:18-
26M3352Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:14:19-
27M3441Novák TomášAC Turnov8001:14:26-
1M335165Korytár JánAC Falcon Rokycany5201:14:35-
28M3650Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:37-
29M3766Procházka RadekTC Vaněk7001:15:05-
1Z38224Janečková DankaSlovensko7301:15:07-
6M139104Čechal JaroslavTS Letohrad6101:15:11-
2M340175Smitka LadislavTurnov5201:15:52-
2Z4187Klimešová JanaVSK Praha7001:16:04-
30M426Raboch IvanLOKO Beroun6601:16:12-
3Z43213Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:16:30-
31M4456Škarda MilanZPB Plzeň6301:17:07-
3M345168Stolařík JosefACOH Praha5101:17:17-
32M4627Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6401:17:20-
33M4758Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:37-
34M4859Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:50-
7M149107Benda MiroslavJiskra Domažlice6201:17:54-
35M5031Švarc NorbertJiskra Domažlice7201:18:16-
4Z51210Šádková IrenaAC Pardubice6901:18:31-
8M152118Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:18:46-
4M353160Švec MiroslavSokol Potštejn5201:19:04-
9M154120Vanta JosefTC Dobruška6201:19:25-
3M25577Kalát JosefHvězda Trnovany5601:20:07-
36M5663Král JindřichLanškroun7301:20:16-
5Z57221Haroková HanaACP Junior Brno7701:20:27-
10M158100Zíka JosefBaník Stříbro6001:20:46-
37M5960Fronk VítězslavJiskra Domažlice7401:20:48-
4M260143Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:20:49-
38M6147Vlček JaroslavPlzeň6901:20:53-
6Z62223Brázdilová LadaAK Kroměříž7801:20:57-
5M263152Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:21:00-
1M464181Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:21:01-
5M365162Fait KarelAgrop. Domažlice5001:21:04-
39M6654Kellner DavidAC Nýřany7501:21:30-
40M6790Meller PetrSKTT Chodová Planná7301:21:34-
41M6857Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:21:51-
42M69121Lichý PavelUnion Praha7301:22:13-
43M7014Cígler LuděkKovošrot Praha8301:22:36-
6M271154Šleis JiříSpartak Klenčí5601:22:45-
11M172102Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6001:22:57-
44M7371Krejčí MiroslavBrno6401:23:02-
45M7467Hrubý JiříJunior Plzeň8401:23:34-
46M7543Fišer VladislavACES Karlovy Vary7501:24:03-
7Z76218Kalovská LenkaAAC Brno7001:24:15-
7M277148Flekač JiříGP Praha 45601:24:17-
6M378163Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:24:38-
47M7991Košťálek JosefLOKO Beroun8401:24:44-
8M28089Vladyka JaromírAC Čimelice5601:24:46-
12M181109Zíd JanJiskra Domažlice6101:24:53-
2M482182Kučera OtakarTJ Přeštice4501:25:13-
13M183108Psůtka RomanJiskra Domažlice6201:25:19-
7M384172Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:25:22-
48M8581Bielčik PetrLichkov7101:25:27-
9M285144Vančura RudolfJiskra Domažlice5401:25:27-
8M387272Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:26:27-
10M288145Fidler JanStart Brno5601:26:36-
49M8921Jančařík PetrAAC Brno6801:26:41-
14M190121Kubiska MiroslavDomažlice6201:26:43-
50M9135Voráček KarelSokol Dolany6301:27:03-
15M192106Dufek VáclavJiskra Domažlice5801:27:21-
16M193105Mocker FrantišekASK Děčín5801:27:28-
3M49494Jahový PetrAC Trial Plzeň4501:27:53-
8Z95214Doleželová MonikaJiskra Domažlice7801:28:06-
9M396166Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:10-
11M297153Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:28:43-
51M9811Krebs VáclavElma Počerady6501:29:28-
52M9955Ozga ZbigniewDomažlice6901:29:42-
9Z100216Pokorová JaroslavaSokol Opava7201:29:47-
17M1100110Sušanka VáclavTachov6101:29:47-
4M410278Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:29:53-
5M4103184Pour LadislavRozkoš4301:31:04-
10Z104225Ammerová JanaBK Hodonín7701:31:24-
18M1105113Kalandra StanislavSvitavy6001:31:26-
11Z106227Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:31:37-
1Z2107244Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:31:46-
19M1108115Slabý JosefSedlec - Prčice6101:31:48-
12M210974Milt JiříPlzeň5401:32:42-
20M1110114Knížek LubošAC Čimelice5801:33:16-
6M4111180Mautner JosefJiskra Domažlice4701:33:24-
1M611295Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:34:10-
1Z4113251Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:34:13-
53M11433Vostry Miroslav Praha 57701:34:26-
1M5115190Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:34:54-
2Z211697Šroubková MartaSokol Plzeň6101:35:18-
10M3117169Černý BohumilCelnice Domažlice4901:35:22-
54M11836Čečil MilanKVS Plzeň 20006501:35:40-
13M2118142Hrubý JiříTJ Přeštice5501:35:40-
11M3120161Krumer MiroslavOstrov4901:35:43-
21M112169Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:35:46-
7M4122186Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:35:49-
2M5123191Loužecký MilošOlymp Praha4001:35:59-
14M2124147Janíček JosefGP Praha 45301:36:31-
3Z2125245Zárubová JanaAC Praha5901:36:59-
3M5126189Matějíček HanušSV Stříbro4101:37:10-
15M2127151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:22-
2M6128203Zálešák FrantišekKD Havířov3701:37:29-
55M12953Havelka JanMaratonstav Úpice7901:37:32-
12Z130226Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:37:53-
56M13198Trepka VáclavPlzeň8201:38:04-
57M13273Dittrich Tomᚎebrák6901:38:18-
12M3133170Chrástek PavelAK Hodonín5101:38:22-
13Z134219Smolíková PetraAAC Brno7601:38:33-
58M13562Bořek MichalPilsenman club7801:38:45-
13M3136173Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:38:52-
8M413780Novák KarelUnion Praha4701:39:34-
9M4138185Šťavík JosefBK Hodonín4301:40:03-
14M3139176Škorvaga JosefOMV Teplice5201:40:58-
59M14072Spath ThomasGermany6401:41:31-
1Z514182Janečková AnežkaAK Zlín4701:41:38-
14Z142215Hrubá GabrielaDobříž7701:41:58-
15M3143174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:43:35-
3M6144193Tkadleček JosefUherský Brod3401:44:17-
2Z4145252Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:44:55-
15Z14686Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:45:29-
10M414793Šůcha VáclavSV Stříbro4601:47:55-
60M14861Weissar PetrPilsenman club7001:48:29-
16M2149150Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:48:45-
2Z515085Kašparová JanaSokol Křivoklát4701:48:59-
61M15122Kraus LadislavPlzeň7701:49:39-
3Z4152200Preislerová JiřinaSABZO Praha4801:50:28-
22M1153192Šula JiříTJ Potštejn 01:51:40-
1Z1154243Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:54:17-
16Z15592Macourková AndreaSokol Žebrák8501:55:24-
16M3156164Váca OldřichTJ Přeštice5201:58:58-
17Z157230Secklová MartinaTSK Klatovy7502:03:21-
4M6158298Mašl VladimírPraha 43402:05:38-
1M8159196Cupánek JosefSK Přerov2602:06:27-
2M8160195Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:20:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód