Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přebor HK a PA kraje v přespolním běhu, Holice

6.4.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přebor HK a PA kraje v přespolním běhu, Holice
  • datum konání: 6.4.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Přebor HK a PA kraje v přespolním běhu, Holice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší 12-13 let (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM133Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:35-
2ŽM234Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:04:40-
3ŽM335Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:04:43-
4ŽM436Kratochvílová EditaSakcr8900:05:05-
5ŽM537Kuncová KateřinaDvůr Králové nad Labem9000:05:14-
6ŽM638Macháčková TerezaNové Město nad Metují8900:05:20-
7ŽM739Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:05:23-
8ŽM840Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:26-
9ŽM941Kůtová EliškaAC Choceň9000:05:34-
10ŽM1042Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
Žáci mladší 12-13 let (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:07:14-
2MM227Buřil TomášSokol Nová Paka8900:07:42-
3MM328Červ JakubSK Polička8900:07:58-
4MM429Večeře TomášSebranice9000:08:06-
5MM530Vejdělek JanDvůr Králové nad Labem9100:08:31-
6MM631Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:38-
7MM732Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:08:45-
Muži (trať 8,6 Km - 580 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:19:58-
2MA22Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:20:09-
3MA33Handl MichalAC Pardubice8100:20:24-
4MA44Laco MartinAC Pardubice8200:20:27-
5MA55Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:20:48-
6MA66Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:20:49-
7MA77Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:20:59-
8MA88Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:04-
9MA99Pozler TomášAC Pardubice7600:21:28-
10MA1010Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:21:39-
11MA1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:46-
12MA1212Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:21:52-
13MA1313Lamych JanHradec Králové8200:21:59-
14MA1414Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:22:03-
15MA1515Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:22:47-
16MA1616Vašátko LukášAC Pardubice8200:23:38-
17MA1717Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:24:32-
18MA1818Špryňar PavelHradec Králové8400:25:10-
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA119Vlčovská MartaAC Pardubice7600:10:39-
2ZA220Chvátalová TerezaTýniště nad Orlicí8100:10:57-
3ZA321Kroutilová MartinaAC Pardubice8300:11:33-
4ZA422Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:12:00-
5ZA523Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:12:07-
6ZA624Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:13:01-
7ZA725Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:13:16-
8ZA826Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6800:15:04-
Trať 1,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM133Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:35-
2ŽM234Procházková MichaelaAFK SKP Pardubice8900:04:40-
3ŽM335Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:04:43-
4ŽM436Kratochvílová EditaSakcr8900:05:05-
5ŽM537Kuncová KateřinaDvůr Králové nad Labem9000:05:14-
6ŽM638Macháčková TerezaNové Město nad Metují8900:05:20-
7ŽM739Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:05:23-
8ŽM840Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:05:26-
9ŽM941Kůtová EliškaAC Choceň9000:05:34-
10ŽM1042Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM119Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:07:14-
2MM227Buřil TomášSokol Nová Paka8900:07:42-
3MM328Červ JakubSK Polička8900:07:58-
4MM429Večeře TomášSebranice9000:08:06-
5MM530Vejdělek JanDvůr Králové nad Labem9100:08:31-
6MM631Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:38-
7MM732Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:08:45-
Trať 2,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA119Vlčovská MartaAC Pardubice7600:10:39-
2ZA220Chvátalová TerezaTýniště nad Orlicí8100:10:57-
3ZA321Kroutilová MartinaAC Pardubice8300:11:33-
4ZA422Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:12:00-
5ZA523Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:12:07-
6ZA624Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:13:01-
7ZA725Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:13:16-
8ZA826Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6800:15:04-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 20%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 20%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
49%

Názory na závod

Nic, co by stálo za pochvalu mě nenapadá. Zejména trať - běhání okolo stadionu po rovině na malém okruhu - se pořadatelům nepovedla. Vloni jsme zase běhali přes staveniště. Copak asi pořadatelé vymyslí příští rok?
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód