Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

6.8.2021, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 6.8.2021
  • zobrazeno již 1452x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Jan Šimůnek - ISCAREX

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 5. 8. 2021)
200 Kč - dospělí (na místě)
60 Kč - dětské kategorie (při online přihlášení do 5. 8. 2021)
80 Kč - dětské kategorie (na místě)
150 Kč - kategorie Příchozí

V ceně startovného je startovní číslo se jménem (předem přihlášení), lístek do tomboly a občerstvení po závodě.

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2014 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2012-2013 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2010-2011 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2008-2009 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2006-2007 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2002 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1987-2001 5 400 m 19:00
Ženy - B 1977-1986 5 400 m 19:00
Ženy - C 1967-1976 5 400 m 19:00
Ženy - D 1966 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1982-2001 5 400 m 19:00
Muži - B 1972-1981 5 400 m 19:00
Muži - C 1962-1971 5 400 m 19:00
Muži - D 1952-1961 5 400 m 19:00
Muži - E 1951 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Kulturní program

Travesti Show Hanky Panky

https://www.facebook.com/iscarexteam https://www.facebook.com/Svinnsk%C3%BD-Iscarex-kros-1151566661627978

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský ISCAREX kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1740

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Brychta Jakub0811
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Krátká Anna699
Šimůnek Jan829
Keprtová Miloslava489
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Serbousková Sára049
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Fajfr František727
Šimůnková Pavla777
Němcová Natálie117
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Šafář Jaroslav517
Hlaváček Zdeněk547
Vebr Patrik986
Kučera Ladislav766
Tlapák Jaroslav876
Hanáková Klára026
Červ Miloslav506
Šilarová Michaela026
Hruban Jan666
Merta Jaroslav356
Sedláčková Hedvika666
Pilgr Luděk766

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1185Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:12-
2C13108Štyndl OnřejLitomyšl1400:00:13-
3C14131Houdek TobiášChoceň1400:00:13-
4C15111Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:13-
5C16136Hartman TomášKB Letohrad1400:00:14-
6C19133Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:15-
7C110134Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:15-
8C11180Siegel JosefBrno -Jundrov1500:00:16-
9C11277Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:00:16-
10C114137Macháček Eda-1700:00:17-
11C115107Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:17-
12C118123Kupka Filip-1600:00:18-
13C120132Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:19-
14C12692Ettler AlexLIBCHAVY1800:00:29-
15C128115Kalous Sebastian-1400:00:32-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:13-
2D1781Siegelová AnnaMoravany1600:00:15-
3D1890Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:15-
4D11355Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:16-
5D115101Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:17-
6D117130Houdková EmilieChoceň1600:00:18-
7D11993Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:18-
8D120103Kubešová JohankaSvinná1700:00:19-
9D122135Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:20-
10D12384Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:22-
11D12456Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:24-
12D12550Strnadová Beáta-1700:00:25-
13D126105Válková ZuzanaSvinná1800:00:29-
14D129106Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:37-
15D130122Kupková Sofie-1800:00:38-
-D1-91Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí15DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11116Majvald AdamAtletika Žamberk1200:01:02110,74
2M12125Svatý JakubSvinná1300:01:0794,79
3M13109Hubinka FilipČlupek - Němčice1200:01:0794,48
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:0891,72
4M14104Válek VítSvinná1300:01:0891,72
6M16117Andrš MarekAtletika Žamberk1200:01:0989,57
7M1895Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1377,61
8M11179Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:1668,40
-M1-138Štyndl OnřejLitomyšl14DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1751Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:09108,09
2Z1994Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1397,49
3Z11064Bahníková VanesaLibišany1300:01:1494,42
4Z11282Siegelová EmaMoravany1300:01:1786,05
5Z113114Malá Alena-1200:01:2078,52
6Z114141Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:01:2467,36
7Z115140Dufková MariePardubice1300:01:2854,81
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2271Kouba RadimAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:01:50101,39
2M2457Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:5199,58
3M25121Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:5299,04
4M27143Sedláček JanZhoř1100:01:5985,29
5M28120Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:02:0084,02
6M21366Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:1459,06
7M216127Mančál Jindřich-1100:02:2243,86
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Dejdarová TerezaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1000:01:48104,86
2Z2278Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:01:5099,94
3Z2674Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5395,20
4Z2972Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:02:0376,62
5Z210118Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:02:0474,98
6Z211102Válková VendulaSvinná1100:02:1064,59
7Z21253Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1063,50
8Z21468Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1457,12
9Z21559Adamská KateřinaISCAREX TEAM1100:02:1456,76
10Z21761Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:133,00
11Z21867Šejbalová MarkétaHvězda Pardubice1100:03:523,00
-Z2-124Svatá DominikaSvinná11DNF-
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14102,75
2M3287Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:1799,59
3M3373Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1997,66
4M3469Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2196,13
5M35126Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:2591,86
6M3658Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2987,48
7M3863Fajfr AlešŽamberk0900:03:3185,75
8M310129Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4175,67
9M312113Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:03:5264,58
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3670Koubová ElenAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:29104,56
2Z3983Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:03:32102,03
3Z31188Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4193,42
4Z31349Kynclová SofieČeská Třebová0800:04:2453,35
5Z31448Jiroušková Ema-0900:04:3146,52
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Fajfr MarekVencl team Ústí nad Orlicí0600:07:11100,43
2M42112Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:11100,11
3M43142Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:07:1399,46
4M4476Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:4683,92
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45144Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:08:10105,38
2Z4665Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:17102,60
3Z4752Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:4492,03
4Z4860Hejlová KateřinaIscarex Junior team0600:09:1878,32
5Z4989Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:09:2177,17
Junioři 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:38120,33
2MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:30113,67
3MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:57100,00
4MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4766,00
Juniorky 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:12110,59
2ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5297,08
3ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2792,32
4ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:28100,00
5ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1061,96
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
6MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
7MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
8MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
9MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
10MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
11MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
12MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
13MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
-MA-47Slabý JanTvoje Máma90DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:02110,02
2MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:08100,02
3MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1589,95
4MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4186,05
5MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2779,20
6MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3677,76
7MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5974,26
8MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2270,92
9MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0065,09
10MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1063,58
11MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1662,67
12MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5956,22
13MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:1526,67
14MB56162Bárta Michal-7600:31:4313,55
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:00120,40
2MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5796,40
3MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3483,21
4MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0038,78
-MC-17Kalousek JanMalšovice71DNF-
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49115,16
2MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:08104,56
3MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0780,27
4MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5873,49
5MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1622,42
-MD-12Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:58114,37
2ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:27105,43
3ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:3980,21
4ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:1846,35
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48143,44
2ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1489,96
3ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2966,60
4ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:0148,47
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:00113,62
2ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:11104,03
3ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5282,36
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1579,28
5ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0272,87
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:47106,64
2ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:55105,74
3ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3687,62
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:36123,72
2ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3396,58
3ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0079,70
4ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1729,50
5ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:4412,58
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM6207Pečenka LiborKHB Radegast6100:18:29-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ1206Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:14:19-
2PZ2204Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:11-
3PZ3205Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:15:12-
4PZ4201Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:15:13-
5PZ5202Válková PetraSvinná8200:15:43-
6PZ7203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:47-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1185Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:12-
1D12110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:13-
2C13108Štyndl OnřejLitomyšl1400:00:13-
3C14131Houdek TobiášChoceň1400:00:13-
4C15111Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:13-
5C16136Hartman TomášKB Letohrad1400:00:14-
2D1781Siegelová AnnaMoravany1600:00:15-
3D1890Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:15-
6C19133Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:15-
7C110134Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:15-
8C11180Siegel JosefBrno -Jundrov1500:00:16-
9C11277Vacek Martin Dlouhá Třebová 1500:00:16-
4D11355Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:16-
10C114137Macháček Eda-1700:00:17-
11C115107Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:17-
5D115101Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:17-
6D117130Houdková EmilieChoceň1600:00:18-
12C118123Kupka Filip-1600:00:18-
7D11993Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:18-
8D120103Kubešová JohankaSvinná1700:00:19-
13C120132Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:19-
9D122135Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:20-
10D12384Lipenská KarolínaTJ Svitavy, z.s.1800:00:22-
11D12456Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:24-
12D12550Strnadová Beáta-1700:00:25-
14C12692Ettler AlexLIBCHAVY1800:00:29-
13D126105Válková ZuzanaSvinná1800:00:29-
15C128115Kalous Sebastian-1400:00:32-
14D129106Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:37-
15D130122Kupková Sofie-1800:00:38-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11116Majvald AdamAtletika Žamberk1200:01:02110,74
2M12125Svatý JakubSvinná1300:01:0794,79
3M13109Hubinka FilipČlupek - Němčice1200:01:0794,48
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:0891,72
4M14104Válek VítSvinná1300:01:0891,72
6M16117Andrš MarekAtletika Žamberk1200:01:0989,57
1Z1751Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:09108,09
7M1895Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1377,61
2Z1994Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1397,49
3Z11064Bahníková VanesaLibišany1300:01:1494,42
8M11179Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:1668,40
4Z11282Siegelová EmaMoravany1300:01:1786,05
5Z113114Malá Alena-1200:01:2078,52
6Z114141Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:01:2467,36
7Z115140Dufková MariePardubice1300:01:2854,81
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2154Dejdarová TerezaAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1000:01:48104,86
1M2271Kouba RadimAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ1100:01:50101,39
2Z2278Fliedrová AdélaF - BIKE KLUB SÁDEK1000:01:5099,94
2M2457Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:5199,58
3M25121Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:5299,04
3Z2674Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5395,20
4M27143Sedláček JanZhoř1100:01:5985,29
5M28120Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:02:0084,02
4Z2972Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:02:0376,62
5Z210118Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:02:0474,98
6Z211102Válková VendulaSvinná1100:02:1064,59
7Z21253Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1063,50
6M21366Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:1459,06
8Z21468Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:1457,12
9Z21559Adamská KateřinaISCAREX TEAM1100:02:1456,76
7M216127Mančál Jindřich-1100:02:2243,86
10Z21761Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:133,00
11Z21867Šejbalová MarkétaHvězda Pardubice1100:03:523,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31139Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14102,75
2M3287Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:1799,59
3M3373Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:1997,66
4M3469Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2196,13
5M35126Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:03:2591,86
6M3658Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2987,48
1Z3670Koubová ElenAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ0900:03:29104,56
7M3863Fajfr AlešŽamberk0900:03:3185,75
2Z3983Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:03:32102,03
8M310129Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4175,67
3Z31188Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4193,42
9M312113Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:03:5264,58
4Z31349Kynclová SofieČeská Třebová0800:04:2453,35
5Z31448Jiroušková Ema-0900:04:3146,52
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Fajfr MarekVencl team Ústí nad Orlicí0600:07:11100,43
2M42112Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:07:11100,11
3M43142Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:07:1399,46
4M4476Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:07:4683,92
1Z45144Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:08:10105,38
2Z4665Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:17102,60
3Z4752Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:4492,03
4Z4860Hejlová KateřinaIscarex Junior team0600:09:1878,32
5Z4989Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:09:2177,17
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ1206Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:14:19-
2PZ2204Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:11-
3PZ3205Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:15:12-
4PZ4201Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:15:13-
5PZ5202Válková PetraSvinná8200:15:43-
1PM6207Pečenka LiborKHB Radegast6100:18:29-
6PZ7203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:47-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
1MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:02110,02
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48143,44
1MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:00120,40
2MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:08100,02
6MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
1MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49115,16
1ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:00113,62
1ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:12110,59
3MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1589,95
1MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:38120,33
4MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4186,05
2MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:08104,56
7MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
2ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:11104,03
8MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
5MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2779,20
2MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:30113,67
6MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3677,76
2ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5297,08
9MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
2MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5796,40
7MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5974,26
8MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2270,92
3ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2792,32
1ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:36123,72
9MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0065,09
10MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
10MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1063,58
11MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1662,67
3MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3483,21
3ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5282,36
3MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:57100,00
12MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5956,22
3MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0780,27
4ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1579,28
11MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
4MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5873,49
5ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0272,87
4ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:28100,00
1ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:47106,64
2ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:55105,74
5ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1061,96
2ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1489,96
2ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3396,58
13MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:1526,67
12MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
4MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4766,00
1ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:58114,37
13MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
3ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3687,62
14MB56162Bárta Michal-7600:31:4313,55
3ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0079,70
4MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:0038,78
2ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:27105,43
3ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2966,60
5MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1622,42
4ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:0148,47
3ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:3980,21
4ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1729,50
5ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:4412,58
4ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:1846,35
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:19:39104,92
2MA2147Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:1698,87
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:3296,22
4MA418Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:20:4893,55
5MA511Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:5392,67
6MB615Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:21:0291,24
7MC88Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:0081,57
8MB913Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:0880,26
9MA1028Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3875,33
10MD1140Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:4973,52
11MB1435Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:23:1569,19
12MJ1519Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:23:3865,43
13MB1639Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:23:4164,90
14MD1742Siegel JosefChoceň5800:24:0860,53
15MA1841Stránský MilanTJ Sokol Ústí nad Orlicí8300:24:0860,42
16MA204Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:24:2058,50
17MB21160Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:2757,37
18MJ22119Akak OndřejAtletika Žamberk0500:24:3056,74
19MB2326Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:3655,79
20MA2514Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:5652,57
21MC2699Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:5752,38
22MB27146Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:24:5951,95
23MB2843Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:2248,28
24MB3136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:0041,87
25MA32154Moravec JakubJM Team Letohrad9900:26:0740,77
26MB33100Andrš FilipHelvíkovice8100:26:1040,21
27MB3424Němec RadekLitomyšl7700:26:1639,21
28MC3516Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:3436,35
29MJ37150Moravec JanJM Team Letohrad0200:26:5732,56
30MB3833Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:5932,13
31MD399Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0730,76
32MA41149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:4724,30
33MD427Kubišta OtoAk Iscarex Č.Třebová5300:27:5822,45
34MB5096Klášterecký Tomᚎidlochovice8100:30:153,00
35MA51148Živný Marek3D Fitness Race Team9100:30:383,00
36MJ5222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:473,00
37ME5320Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:30:583,00
38MA54161Štreit TheodorOlomouc9300:31:283,00
39MB56162Bárta Michal-7600:31:433,00
40MC5821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:003,00
41ME59145Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:32:273,00
42MD61158Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:163,00
43ME63155Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:393,00
44ME66157Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:21:48107,72
2ZB1237Moravcová Klára Letohrad8300:23:0097,02
3ZJ1330Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:23:1295,26
4ZB193Jiroušková JanaPrestige cycling team Česká Třebová7900:24:1186,57
5ZJ245Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:5280,66
6ZJ2929Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:25:2775,52
7ZD3027Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3674,11
8ZB3698Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:5262,97
9ZB4046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:1559,61
10ZB4397Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:0252,63
11ZJ4425Dvořáková EmaIscarex junior team0400:28:2848,87
12ZC4531Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:4746,09
13ZC4638Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:5544,92
14ZJ4744Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:29:1042,70
15ZA48156Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:1442,04
16ZD4923Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3339,33
17ZC556Šedová JanaSruby7300:31:3621,13
18ZD5732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:0017,71
19ZA60128Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:32:2913,34
20ZA6210Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:35:013,00
21ZD64159Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:173,00
22ZD6534Nechvílová MiroslavaChoceň6000:41:443,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

úžasné 3
z.kupkova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód