Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

27.4.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 27.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Český Krumlov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ887Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:4160
2MJ1488Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:47:0357
3MJ6589Kozel MartinTJ Sokol Trutnov8901:00:2754
4MJ8390Koubek DavidStaré Město pod Lanštejnem8701:08:1251
Muži A (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:41:5390
2MA22Bláha JanTaurex České Budějovice7100:42:5387
3MA33Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:43:0784
4MA54Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:44:2081
5MA65Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:5578
6MA76Kučera RadekSlavoj Pacov6700:45:2775
7MA107Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:45:5672
8MA118Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:4669
9MA139Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:5366
10MA1510Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:47:2863
11MA1711Procházka RadekTC Vaněk7000:47:5360
12MA2012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:3857
13MA2113Kervitzer JanOlymp Praha7800:48:4654
14MA2214Frelich PavelSokol České Budějovice7100:48:5151
15MA2315Jesenský JanH.M. Sport Č. Krumlov6600:49:2048
16MA2516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:5245
17MA2817Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:50:0642
18MA3618Dragolov DanielBrno6700:52:1039
19MA3819Kratochvíl ZdeněkVS Tábor6300:52:4536
20MA4320Vopat JanAC Slavoj Český Krumlov8100:53:4933
21MA4521Holeček MichalKarlštejn7400:54:3730
22MA4622Jůda JosefČeské Budějovice6500:54:5827
23MA4823Luftner KarelVyšší Brod6800:55:4424
24MA4924Kubata JanTC Dvořák České Budějovice7200:56:0521
25MA5126Malík VítFSC+Borovany6900:56:2718
26MA5225Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:56:4015
27MA5627Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:3912
28MA5828Cílek MiroslavKTP Tábor6500:58:039
29MA6029Novák JaroslavSK Pedagog České Budějovice6400:58:126
30MA6930Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov7201:01:183
31MA7331Leitermann DavidHvězda Trnovany7501:01:510
32MA8232Hendrych MilanB+H Triatlon České Budějovice6801:07:160
33MA9133Šandl MartinCyklo Šandl7301:19:210
Muži B (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB434Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:44:1060
2MB935Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:4857
3MB1236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4754
4MB1637Koníček JiříOK 24 Praha5900:47:4051
5MB1838Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:48:1048
6MB2439Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:49:4845
7MB2640Petrouš FrantišekSK Včelná6200:49:5342
8MB2741Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:49:5739
9MB3342Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:51:5636
10MB3443Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:51:5933
11MB4044Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:1730
12MB4145Groš ŠtefanFoto Morava6100:53:2027
13MB4446Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:0524
14MB5447Mareš BořivojBudvar České Budějovice5900:57:3521
15MB6248Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:58:5018
16MB6449Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:59:2115
17MB6750Voráček KarelCyklo Velešín6201:00:4812
18MB7051Růžička JiříCyklo Velešín5401:01:259
Muži C (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1952Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:2960
2MC3153Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:51:3157
3MC3254Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:4054
4MC3755Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5000:52:2551
5MC4256Černý VladimírHAC Praha5200:53:3448
6MC4757Gregor AntonínKaplice5200:55:2445
7MC5758Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:57:5042
8MC5959Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:58:0739
9MC6160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:58:2936
10MC6861Krejsa VáclavBering Praha5201:01:0233
11MC7462Tučný JanMK Pardubice4701:02:2130
12MC7663Pytelka VáclavPlzeň4501:03:0127
13MC7864Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:5524
14MC8465Málek ZdeněkAVC Praha4301:08:3721
15MC8866Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:16:0718
16MC9267Špidla VladimírČSSD5101:24:3215
Muži D (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3968Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:4930
2MD5069Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:56:1627
3MD5370Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:57:0524
4MD5471Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:57:3521
5MD6672Nanke WernerBK Kravaře3801:00:4718
6MD7073Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:01:2515
7MD8174Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:07:1012
8MD8675Kratochvíl VojtěchVS Tábor3801:09:239
9MD8776Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov3901:14:366
Juniorky (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7591Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:2630
2ŽJ7992Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8301:05:0927
Ženy A (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2977Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:3530
2ZA3078Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:51:0827
3ZA3579Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:52:0724
4ZA7780Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:04:2221
5ZA8981Militká AlžbětaTJ Nová Paka8001:17:2118
6ZA9082Šubrtová KristínaTC Dvořák České Budějovice7401:18:2915
Ženy B (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6383Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:59:0630
2ZB8584Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:0627
Ženy C (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7285Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:01:2830
2ŽC8086Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:5927
Trať 10,800 km, 541,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:41:5390
2MA22Bláha JanTaurex České Budějovice7100:42:5387
3MA33Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:43:0784
1MB434Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:44:1060
4MA54Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:44:2081
5MA65Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:5578
6MA76Kučera RadekSlavoj Pacov6700:45:2775
1MJ887Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:4160
2MB935Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:4857
7MA107Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:45:5672
8MA118Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:4669
3MB1236Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4754
9MA139Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:5366
2MJ1488Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:47:0357
10MA1510Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7500:47:2863
4MB1637Koníček JiříOK 24 Praha5900:47:4051
11MA1711Procházka RadekTC Vaněk7000:47:5360
5MB1838Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:48:1048
1MC1952Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:2960
12MA2012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:3857
13MA2113Kervitzer JanOlymp Praha7800:48:4654
14MA2214Frelich PavelSokol České Budějovice7100:48:5151
15MA2315Jesenský JanH.M. Sport Č. Krumlov6600:49:2048
6MB2439Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:49:4845
16MA2516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:5245
7MB2640Petrouš FrantišekSK Včelná6200:49:5342
8MB2741Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:49:5739
17MA2817Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:50:0642
1ZA2977Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:3530
2ZA3078Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:51:0827
2MC3153Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:51:3157
3MC3254Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:4054
9MB3342Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:51:5636
10MB3443Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:51:5933
3ZA3579Mlynářová LudmilaSŠ Sokol České Budějovice8000:52:0724
18MA3618Dragolov DanielBrno6700:52:1039
4MC3755Pánek PavelESO Novotný Jindřichův Hradec5000:52:2551
19MA3819Kratochvíl ZdeněkVS Tábor6300:52:4536
1MD3968Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:4930
11MB4044Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:1730
12MB4145Groš ŠtefanFoto Morava6100:53:2027
5MC4256Černý VladimírHAC Praha5200:53:3448
20MA4320Vopat JanAC Slavoj Český Krumlov8100:53:4933
13MB4446Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:0524
21MA4521Holeček MichalKarlštejn7400:54:3730
22MA4622Jůda JosefČeské Budějovice6500:54:5827
6MC4757Gregor AntonínKaplice5200:55:2445
23MA4823Luftner KarelVyšší Brod6800:55:4424
24MA4924Kubata JanTC Dvořák České Budějovice7200:56:0521
2MD5069Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:56:1627
25MA5126Malík VítFSC+Borovany6900:56:2718
26MA5225Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:56:4015
3MD5370Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:57:0524
4MD5471Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:57:3521
14MB5447Mareš BořivojBudvar České Budějovice5900:57:3521
27MA5627Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:3912
7MC5758Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:57:5042
28MA5828Cílek MiroslavKTP Tábor6500:58:039
8MC5959Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:58:0739
29MA6029Novák JaroslavSK Pedagog České Budějovice6400:58:126
9MC6160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:58:2936
15MB6248Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:58:5018
1ZB6383Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:59:0630
16MB6449Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:59:2115
3MJ6589Kozel MartinTJ Sokol Trutnov8901:00:2754
5MD6672Nanke WernerBK Kravaře3801:00:4718
17MB6750Voráček KarelCyklo Velešín6201:00:4812
10MC6861Krejsa VáclavBering Praha5201:01:0233
30MA6930Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov7201:01:183
6MD7073Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:01:2515
18MB7051Růžička JiříCyklo Velešín5401:01:259
1ŽC7285Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:01:2830
31MA7331Leitermann DavidHvězda Trnovany7501:01:510
11MC7462Tučný JanMK Pardubice4701:02:2130
1ŽJ7591Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:2630
12MC7663Pytelka VáclavPlzeň4501:03:0127
4ZA7780Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:04:2221
13MC7864Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:5524
2ŽJ7992Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8301:05:0927
2ŽC8086Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:5927
7MD8174Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:07:1012
32MA8232Hendrych MilanB+H Triatlon České Budějovice6801:07:160
4MJ8390Koubek DavidStaré Město pod Lanštejnem8701:08:1251
14MC8465Málek ZdeněkAVC Praha4301:08:3721
2ZB8584Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:0627
8MD8675Kratochvíl VojtěchVS Tábor3801:09:239
9MD8776Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov3901:14:366
15MC8866Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:16:0718
5ZA8981Militká AlžbětaTJ Nová Paka8001:17:2118
6ZA9082Šubrtová KristínaTC Dvořák České Budějovice7401:18:2915
33MA9133Šandl MartinCyklo Šandl7301:19:210
16MC9267Špidla VladimírČSSD5101:24:3215

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč