Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

27. cena Nasavrk

7.4.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 27. cena Nasavrk
  • datum konání: 7.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 27. cena Nasavrk

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Gatundu VictorKeňa8000:46:04-
2MA24Štefko RobertDukla Banská Bystrica6800:46:05-
3MA32Rotich MichaelKeňa8200:46:29-
4MA45Ezayedi Ali Mabruk LIBYE Puma ČR7800:47:12-
5MA516Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:47:28-
6MA617Dudr PavelTJ JE Dukovany7300:47:34-
7MA7251Tóth TamásTóga SPM Hungary7800:47:37-
8MA8250Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:45-
9MA99Sági FerencHUN6900:48:09-
10MA101Veselý PetrAK Kroměříž6700:48:30-
11MA116Vítek MiroslavPuma ČR, Ústí nad Orlicí7200:48:48-
12MA1318Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:49:35-
13MA1414Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:49:37-
14MA15253Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:49:40-
15MA1680Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:50:03-
16MA177Bláha JanPuma ČR, Sokol Č. Budějovice7100:50:08-
17MA18246Jankovský AndrejUK Hošek motor Třebíč8000:50:20-
18MA1964Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:50:26-
19MA21258Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:53-
20MA22268Dobšíček Pavel2 B Tým8000:51:19-
21MA2343Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:51:31-
22MA2471Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:44-
23MA25290Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:51:48-
24MA2651Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:53-
25MA2819Tschotov IvanBulharsko6600:52:13-
26MA3275Tichý FrantišekAC Příseka6600:53:01-
27MA33256Vagenknecht RomanTrutnov7500:53:20-
28MA3430Erbs DušanAC Pardubice7900:53:43-
29MA3555Musil JiříMK Hlinsko7200:53:44-
30MA3948Laco MartinAC Pardubice8200:54:06-
31MA4222Biolek MartinVratimov7300:54:28-
32MA4565Ruskovský TomᚊKC Michalovce8300:55:05-
33MA4534Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:13-
34MA47276Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:55:31-
35MA5046Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:40-
36MA5231Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:57:15-
37MA5678Voborník PetrOBSK Chotěboř6600:57:28-
38MA5753Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:32-
39MA5956Musil MarekPolná7200:57:49-
40MA60304Kolář RadekSK Hronov6900:57:51-
41MA6570Straka KamilAK Dačice6900:58:18-
42MA6776Tuček VáclavTJ CHS Chotěboř7700:58:28-
43MA7132Firych ZdeněkTJ CHS Chotěboř7700:58:41-
44MA77262Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:59:09-
45MA7957Nováček TomášAC Maraton Kučera Třebíč8300:59:15-
46MA78293Vábr Jiří Praha 87100:59:25-
47MA7977Vašíček MartinSKI Radvanice7100:59:29-
48MA8215Rakoczy VladimírSK Sport team Hritz8400:59:46-
49MA8427Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:00:14-
50MA85301Slanař ZdeněkAFK CHrudim 01:00:33-
51MA87282Fohler DonaldSamšina6301:00:41-
52MA8874Švadlena PavelKOB Choceň7501:00:44-
53MA93306Trojan MartinSK HZS Chrudim7801:01:27-
54MA9459Novotný JiříTJ CHS Turbo Chotěboř6601:01:42-
55MA9652Mocek TomášAC Pardubice7901:02:02-
56MA98294Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:02:08-
57MA9972Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8301:02:15-
58MA10166Smola JanKRB Chrudim6701:02:19-
59MA10681Centen AndriesHOL Argo6401:02:45-
60MA11260Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:03:41-
61MA11426Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:04:17-
62MA11563Procházka PetrChoceň7401:04:18-
63MA11821Beran MarcelSlavia VŠ Triatlon Plzeň7701:04:52-
64MA12179Vostrý MiroslavSK Smíchov7701:05:11-
65MA12369Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:05:17-
66MA12433Havlík Ladislavneregistrován7701:05:21-
67MA126305Burdych TomášSK Hronov8201:05:38-
68MA128310Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:45-
69MA13229Dvořáček ZbyněkTTK JME Brno8001:06:18-
70MA13349Licek MartinPro tadost7101:06:19-
71MA145257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:12-
72MA14873Šulda LuděkHung Kar Plzeň7501:07:16-
73MA14936Hudec MilanHlinsko6401:07:17-
74MA15123Born DušanSK Staré Čivice7301:07:38-
75MA15428Dostálek TomášZŠ Nasavrky8601:07:47-
76MA16045Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:21-
77MA16650Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7601:08:49-
78MA16967Soukup MartinSokol Stonařov6801:09:07-
79MA171202Škodová PetraKOB Choceň8301:09:09-
80MA17441Jirásko LubomírTT Pardubice7101:09:19-
81MA175272Tomšů PetrMlýn Janderov6401:09:25-
82MA176302Rucký Alešneregistrován7101:09:38-
83MA17962Peltan LubomírSokol Stonařov7001:09:49-
84MA18058Novák DaliborTTC Brno8701:09:50-
85MA18461Pelikán Milošneregistrován7301:10:45-
86MA18538Janovský JiříTJ Třemošnice6701:10:56-
87MA189252Sumerling MarekSK Noves Smižany - SVK8401:11:44-
88MA191296Linhart Jiříneregistrován6401:11:54-
89MA193314Šilhar Tomášneregistrován6301:12:37-
90MA19654Mošner PavelKlánovice6501:12:59-
91MA199309Kálal MarekChlumec nad Cidlinou7301:13:43-
92MA20824Března JiříTJ JE Dukovany6601:14:52-
93MA213312David VáclavSmiřice7401:15:09-
94MA215259Procházka JanSezam Chrudim7301:15:43-
95MA22440Jirásko DušanSrch7301:19:44-
96MA225295Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:20:43-
97MA22635Hofman MiroslavTJ Čechie Pardubice6701:21:13-
98MA22782Terbraak WalterHOL Argo6901:21:47-
99MA23025Bureš JiříZŠ Nasavrky8601:22:31-
100MA232300Dymák PavelHrazáři ČR7601:23:57-
101MA239297Dymák Marekneregistrován7501:28:02-
102MA242299Pinkas TomášHrazáři ČR7701:29:09-
103MA276254Fischer PetrTatran Miřetice8401:51:43-
Muži B (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1284Klimeš PetrDukla Praha5800:49:10-
2MB27284Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:52:06-
3MB29285Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:16-
4MB3085Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:28-
5MB3186Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:34-
6MB3695Horák PavelAHA Vyškov6100:53:52-
7MB3792Filip LubošAC Choceň5900:53:58-
8MB41116Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:54:22-
9MB4494Heleš IgorAK Jakl Karviná6100:54:32-
10MB48311Tománek StanislavTJ Nová Včelnice5400:56:02-
11MB51119Vanta JosefTC Dobruška6200:57:08-
12MB54267Čechal JaroslavTS Letohrad6100:57:22-
13MB58261Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:57:35-
14MB60108Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:57:51-
15MB62288Schaffer PetrMlýn Janderov6000:57:58-
16MB64111Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:04-
17MB66114Šlajs TomášChoceň6000:58:22-
18MB68308Toman JiříHZS Hradec Králové6100:58:31-
19MB69115Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:58:32-
20MB7389Benda OldřichHrubšice6100:58:45-
21MB75122Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:59:05-
22MB76107Nývlt MilanSKI Radvanice6100:59:06-
23MB80247Jankovski AlexanderUK Hošek motor Třebíč6000:59:41-
24MB91110Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:01:17-
25MB9296Horák AlešTJ Čechie6001:01:22-
26MB97283Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:05-
27MB10390Zdeněk BílýMK Pardubice5901:02:28-
28MB108103Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:02:54-
29MB111121Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:13-
30MB117273Drozd JiříSeverka Pardubice5701:04:34-
31MB12098Kalandra StanislavSvitavy6001:05:08-
32MB127279Bureš JindřichKRB Čáslav5701:05:42-
33MB129263Drahokoupil JosefOB Chrast5401:05:56-
34MB130264Kunc JosefLRS Vyškov6001:06:03-
35MB134120Vodička JiříSokol Maleč5301:06:20-
36MB137118Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:06:36-
37MB138101Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:06:42-
38MB14088Alexa JiříKRB Chrudim5301:06:44-
39MB141298Jirák JiříBK Pardubice5501:06:46-
40MB142289Schaffer JanMlýn Janderov6201:06:56-
41MB147106Novák LubomírTTC Brno5801:07:15-
42MB150266Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:18-
43MB158280Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:08:13-
44MB194123Legebeke HansHOL Argo5501:12:45-
45MB197117Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5401:13:27-
46MB20493Hanč JaroslavAutodoprava Nedvídek5701:14:17-
47MB207112Šilberský PetrBlansko6101:14:37-
48MB208104Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:14:52-
49MB21197Jirásek VladimírBrno5301:15:01-
50MB216105Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5401:16:11-
51MB217313Bareš StanislavTřemošnice5601:16:17-
52MB220100Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:18:00-
53MB221109Páriš AttilaKRB Chrudim6001:18:41-
54MB22387Albrecht VáclavSK ČNB5901:19:09-
55MB23799Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:27:55-
56MB260124ter Voert WillemHOL Argo5601:39:12-
Muži C (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC46153Stolařík JosefACOH Praha5100:55:27-
2MC49150Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:26-
3MC53155Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:18-
4MC69137Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:58:32-
5MC72139Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:58:43-
6MC83144Novotný JosefTransporta Chrudim4801:00:00-
7MC86129Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:39-
8MC89286Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:01:00-
9MC100277Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4801:02:18-
10MC102134Ján JanRC Vlašim5101:02:27-
11MC105275Zeman PavelKRB Chrudim4301:02:33-
12MC109148Říha MiroslavSokol Sadská4501:02:56-
13MC110265Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:03:02-
14MC113143Málek JaroslavPočátky4601:04:13-
15MC119131Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:05:02-
16MC122151Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4601:05:13-
17MC131303Sadílek VáclavAlbrechtice5001:06:13-
18MC136145Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:34-
19MC139141Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:06:43-
20MC143149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:02-
21MC146158Vosyka LadislavTJ CHS Turbo Chotěboř5001:07:13-
22MC151292Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:07:38-
23MC153146Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:07:44-
24MC156138Krumer MiroslavOstrov4901:08:06-
25MC157307Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:08:09-
26MC161125Biško MiroslavAVC Praha4401:08:23-
27MC162127Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:08:32-
28MC163132Horáček KarelBK Pardubice4701:08:45-
29MC164128Černý MilanAC Choceň4801:08:47-
30MC166136Kofroň StanislavCentropen Dačice5201:08:49-
31MC168133Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:08:52-
32MC172274Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:13-
33MC177126Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:46-
34MC181281Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:09:57-
35MC183140Kulich JaroslavPardubice4801:10:02-
36MC188156Tučný JanMK Pardubice4701:11:37-
37MC190142Linhart MilošAC Náchod4401:11:48-
38MC198130Fischer PavelHranice4901:13:37-
39MC202135Knobloch VáclavPošta Brno4601:13:53-
40MC218154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:27-
41MC231165Peet HansHOL Argo4901:23:00-
42MC233159Davina TonHOL Argo4701:25:10-
43MC234161Hulshof PeterHOL Argo5101:26:18-
44MC240166Peters BertHOL Argo5201:28:09-
45MC241169Stemerdink WillemHOL Argo4501:28:10-
46MC245160Hageman HarryHOL Argo4801:29:37-
47MC253164Oosterloo BertHOL Argo5101:34:26-
48MC265167Schaake PaulHOL Argo5201:46:43-
49MC267163Lebbink BenHOL Argo4501:47:13-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD95173Fogaš PavolMK Kopřivnice4101:01:47-
2MD107260Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:02:49-
3MD135171Čížek FrantišekTJ CHS Turbo Chotěboř4201:06:33-
4MD155291Louda MilošSokol Loučeň4101:07:51-
5MD159270Bielčik JindřichLichkov4001:08:19-
6MD170177Kousal OldřichSK Přerov3801:09:08-
7MD182176Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:10:01-
8MD192178Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:12:24-
9MD201170Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3501:13:44-
10MD205278Hrubý MilanASK Blansko3801:14:18-
11MD210172Doležal StanislavBK Pardubice3801:14:56-
12MD214180Vorel MilanSlatiňany4001:15:38-
13MD247269Hájek KarelLes3901:31:20-
14MD248179Škoda KryštofNáchod4101:31:39-
15MD274248Náhlovský JiříTJ Semily3401:50:33-
16MD279175Hnízdil LadislavMaraton Klub Kladno3502:10:20-
Muži E (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME203181Leheček AntonínAVC Praha3101:13:59-
2ME246184Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:30:45-
3ME257182Neuman BohumilTJ Dukovany2601:36:14-
4ME261183Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:07-
Ženy A (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38186Kamínková PetraPuma ČR, AC Olomouc7300:54:00-
2ZA40187Klimešová JanaVSK Praha7000:54:16-
3ZA43501Biolková JanaSSK Vítkovice7400:54:31-
4ZA55190Prácser KingaHUN7700:57:27-
5ZA63185Kibiego Ch. MargaretKIR7800:58:02-
6ZA74198Vlčovská MartaAC Pardubice7600:58:51-
7ZA104192Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:02:30-
8ZA116201Fousková PetraSprint klub Čáslav8101:04:27-
9ZA125196Novotná DagmarTJ CHS Turbo Chotěboř7001:05:24-
10ZA16539Jelínek JaromírTřemošnice7701:08:48-
11ZA173194Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:16-
12ZA195197Ouřecká RenátaPardubice7001:12:49-
13ZA199200Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:43-
14ZA222199Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:06-
15ZA235206Terbraak SusanHOL Argo7201:26:30-
16ZA243204Centen IngeHOL Argo6801:29:17-
17ZA255205Berendsen MaudHOL Argo7001:35:07-
Ženy B (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20231Sluiter IreneHOL Argo5500:50:49-
2ZB81255Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:59:43-
3ZB90271Hanáková MiroslavaACP Brno6601:01:15-
4ZB144211Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:07:11-
5ZB178213Linhartová SimonaMK Pardubice6401:09:48-
6ZB186208Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:24-
7ZB187214Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:11:31-
8ZB206207Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:19-
9ZB211209Dvořáčková DagmarTTK JME Brno5001:15:01-
10ZB219237Metzemaekers JannekeHOL Argo6001:17:18-
11ZB228212Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:50-
12ZB229240Jurriens AlexandraHOL Argo6301:22:15-
13ZB236239de Graauw AlitaHOL Argo6201:26:34-
14ZB238241Vetkamp IngridHOL Argo6301:27:57-
15ZB244222Stokman NettyHOL Argo5101:29:36-
16ZB249224Beudel MarianneHOL Argo5301:31:47-
17ZB250217Stemerdink IekeHOL Argo4701:31:48-
17ZB250238van Haren MeriamHOL Argo6001:31:48-
19ZB252234Oris MiekHOL Argo5801:32:41-
20ZB254287Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5701:34:44-
21ZB256226Hulshof AnneliesHOL Argo5401:35:18-
22ZB258227Peters RikieHOL Argo5401:38:10-
23ZB259235Raben FemieHOL Argo5801:38:33-
24ZB262230Peet IngeHOL Argo5501:43:51-
24ZB262242Brinkerink TanjaHOL Argo6501:43:51-
26ZB264220Perkovic CvijetaHOL Argo5001:44:43-
27ZB266219Vossen DinieHOL Argo4801:46:44-
28ZB268216Lebbink BernaHOL Argo4501:47:20-
29ZB269233Pasman MiriamHOL Argo5701:47:26-
30ZB270221Hettinga MarqrietHOL Argo5101:47:27-
31ZB271229Kuiperij MarianneHOL Argo5501:47:34-
32ZB272223Geurink NellyHOL Argo5201:49:01-
33ZB273228Hiddink TheaHOL Argo5501:49:52-
34ZB275243Schaapman MarijkeHOL Argo6501:50:49-
35ZB277215Bloemendal DiniHOL Argo4202:00:00-
36ZB278218Schepers EllyHOL Argo4802:00:02-
37ZB280225Capel CoraHOL Argo5302:20:16-
Trať 1000m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS151Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:03:1510,00
2MS252Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:03:279,00
1MM331Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:03:3210,00
2MM432Svoboda OndřejSKI SKP Pardubice8700:03:35-
3MS553Dostál PetrASK Moravská Třebová8500:03:37-
3MM633Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:03:429,00
4MM734Siegel JosefAC Choceň8600:03:468,00
5MM835Horta MartinD. D. Horní Čermná8600:03:497,00
6MM936Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:506,00
6MM1037Myšák PetrSokol Jehnědí8600:03:505,00
1ŽS1145Rychtaříková IvaAC Choceň8500:03:5410,00
1ŽS1246Kysilková LindaAC Choceň8500:03:549,00
8MM1338Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:03:564,00
3ŽS1447Fuchsová MartinaAC Choceň8400:03:568,00
9MM1539Vyčítal AlešČeská Třebová8700:03:593,00
4ŽS1648Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:037,00
10MM1740Skalický KarelAC Choceň8600:04:052,00
11MM1841Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:04:081,00
5ŽS1949Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:04:146,00
5ŽS2050Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:145,00
12MM2142Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:04:150,00
13MM2243Pylný OndřejPardubice8700:04:160,00
14MM2344Rous JanReform Klášterec n. O.8700:04:340,00
32MA4565Ruskovský TomᚊKC Michalovce8300:55:05-
45MA7957Nováček TomášAC Maraton Kučera Třebíč8300:59:15-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Gatundu VictorKeňa8000:46:04-
2MA24Štefko RobertDukla Banská Bystrica6800:46:05-
3MA32Rotich MichaelKeňa8200:46:29-
4MA45Ezayedi Ali Mabruk LIBYE Puma ČR7800:47:12-
5MA516Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:47:28-
6MA617Dudr PavelTJ JE Dukovany7300:47:34-
7MA7251Tóth TamásTóga SPM Hungary7800:47:37-
8MA8250Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:45-
9MA99Sági FerencHUN6900:48:09-
10MA101Veselý PetrAK Kroměříž6700:48:30-
11MA116Vítek MiroslavPuma ČR, Ústí nad Orlicí7200:48:48-
1MB1284Klimeš PetrDukla Praha5800:49:10-
12MA1318Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:49:35-
13MA1414Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:49:37-
14MA15253Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:49:40-
15MA1680Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:50:03-
16MA177Bláha JanPuma ČR, Sokol Č. Budějovice7100:50:08-
17MA18246Jankovský AndrejUK Hošek motor Třebíč8000:50:20-
18MA1964Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:50:26-
1ZB20231Sluiter IreneHOL Argo5500:50:49-
19MA21258Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:53-
20MA22268Dobšíček Pavel2 B Tým8000:51:19-
21MA2343Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:51:31-
22MA2471Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:44-
23MA25290Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:51:48-
24MA2651Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:53-
2MB27284Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:52:06-
25MA2819Tschotov IvanBulharsko6600:52:13-
3MB29285Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:16-
4MB3085Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:28-
5MB3186Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:34-
26MA3275Tichý FrantišekAC Příseka6600:53:01-
27MA33256Vagenknecht RomanTrutnov7500:53:20-
28MA3430Erbs DušanAC Pardubice7900:53:43-
29MA3555Musil JiříMK Hlinsko7200:53:44-
6MB3695Horák PavelAHA Vyškov6100:53:52-
7MB3792Filip LubošAC Choceň5900:53:58-
1ZA38186Kamínková PetraPuma ČR, AC Olomouc7300:54:00-
30MA3948Laco MartinAC Pardubice8200:54:06-
2ZA40187Klimešová JanaVSK Praha7000:54:16-
8MB41116Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:54:22-
31MA4222Biolek MartinVratimov7300:54:28-
3ZA43501Biolková JanaSSK Vítkovice7400:54:31-
9MB4494Heleš IgorAK Jakl Karviná6100:54:32-
33MA4534Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:13-
1MC46153Stolařík JosefACOH Praha5100:55:27-
34MA47276Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:55:31-
10MB48311Tománek StanislavTJ Nová Včelnice5400:56:02-
2MC49150Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:26-
35MA5046Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:40-
11MB51119Vanta JosefTC Dobruška6200:57:08-
36MA5231Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:57:15-
3MC53155Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:18-
12MB54267Čechal JaroslavTS Letohrad6100:57:22-
4ZA55190Prácser KingaHUN7700:57:27-
37MA5678Voborník PetrOBSK Chotěboř6600:57:28-
38MA5753Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:32-
13MB58261Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:57:35-
39MA5956Musil MarekPolná7200:57:49-
40MA60304Kolář RadekSK Hronov6900:57:51-
14MB60108Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:57:51-
15MB62288Schaffer PetrMlýn Janderov6000:57:58-
5ZA63185Kibiego Ch. MargaretKIR7800:58:02-
16MB64111Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:04-
41MA6570Straka KamilAK Dačice6900:58:18-
17MB66114Šlajs TomášChoceň6000:58:22-
42MA6776Tuček VáclavTJ CHS Chotěboř7700:58:28-
18MB68308Toman JiříHZS Hradec Králové6100:58:31-
4MC69137Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:58:32-
19MB69115Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:58:32-
43MA7132Firych ZdeněkTJ CHS Chotěboř7700:58:41-
5MC72139Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:58:43-
20MB7389Benda OldřichHrubšice6100:58:45-
6ZA74198Vlčovská MartaAC Pardubice7600:58:51-
21MB75122Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:59:05-
22MB76107Nývlt MilanSKI Radvanice6100:59:06-
44MA77262Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:59:09-
46MA78293Vábr Jiří Praha 87100:59:25-
47MA7977Vašíček MartinSKI Radvanice7100:59:29-
23MB80247Jankovski AlexanderUK Hošek motor Třebíč6000:59:41-
2ZB81255Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:59:43-
48MA8215Rakoczy VladimírSK Sport team Hritz8400:59:46-
6MC83144Novotný JosefTransporta Chrudim4801:00:00-
49MA8427Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7901:00:14-
50MA85301Slanař ZdeněkAFK CHrudim 01:00:33-
7MC86129Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:39-
51MA87282Fohler DonaldSamšina6301:00:41-
52MA8874Švadlena PavelKOB Choceň7501:00:44-
8MC89286Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:01:00-
3ZB90271Hanáková MiroslavaACP Brno6601:01:15-
24MB91110Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:01:17-
25MB9296Horák AlešTJ Čechie6001:01:22-
53MA93306Trojan MartinSK HZS Chrudim7801:01:27-
54MA9459Novotný JiříTJ CHS Turbo Chotěboř6601:01:42-
1MD95173Fogaš PavolMK Kopřivnice4101:01:47-
55MA9652Mocek TomášAC Pardubice7901:02:02-
26MB97283Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:05-
56MA98294Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:02:08-
57MA9972Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8301:02:15-
9MC100277Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4801:02:18-
58MA10166Smola JanKRB Chrudim6701:02:19-
10MC102134Ján JanRC Vlašim5101:02:27-
27MB10390Zdeněk BílýMK Pardubice5901:02:28-
7ZA104192Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:02:30-
11MC105275Zeman PavelKRB Chrudim4301:02:33-
59MA10681Centen AndriesHOL Argo6401:02:45-
2MD107260Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:02:49-
28MB108103Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:02:54-
12MC109148Říha MiroslavSokol Sadská4501:02:56-
13MC110265Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:03:02-
29MB111121Zajíc JanKRB Chrudim5301:03:13-
60MA11260Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:03:41-
14MC113143Málek JaroslavPočátky4601:04:13-
61MA11426Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:04:17-
62MA11563Procházka PetrChoceň7401:04:18-
8ZA116201Fousková PetraSprint klub Čáslav8101:04:27-
30MB117273Drozd JiříSeverka Pardubice5701:04:34-
63MA11821Beran MarcelSlavia VŠ Triatlon Plzeň7701:04:52-
15MC119131Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:05:02-
31MB12098Kalandra StanislavSvitavy6001:05:08-
64MA12179Vostrý MiroslavSK Smíchov7701:05:11-
16MC122151Stoklásek FrantišekSokol Stonařov4601:05:13-
65MA12369Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:05:17-
66MA12433Havlík Ladislavneregistrován7701:05:21-
9ZA125196Novotná DagmarTJ CHS Turbo Chotěboř7001:05:24-
67MA126305Burdych TomášSK Hronov8201:05:38-
32MB127279Bureš JindřichKRB Čáslav5701:05:42-
68MA128310Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:45-
33MB129263Drahokoupil JosefOB Chrast5401:05:56-
34MB130264Kunc JosefLRS Vyškov6001:06:03-
17MC131303Sadílek VáclavAlbrechtice5001:06:13-
69MA13229Dvořáček ZbyněkTTK JME Brno8001:06:18-
70MA13349Licek MartinPro tadost7101:06:19-
35MB134120Vodička JiříSokol Maleč5301:06:20-
3MD135171Čížek FrantišekTJ CHS Turbo Chotěboř4201:06:33-
18MC136145Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:34-
36MB137118Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:06:36-
37MB138101Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:06:42-
19MC139141Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:06:43-
38MB14088Alexa JiříKRB Chrudim5301:06:44-
39MB141298Jirák JiříBK Pardubice5501:06:46-
40MB142289Schaffer JanMlýn Janderov6201:06:56-
20MC143149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:02-
4ZB144211Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:07:11-
71MA145257Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:12-
21MC146158Vosyka LadislavTJ CHS Turbo Chotěboř5001:07:13-
41MB147106Novák LubomírTTC Brno5801:07:15-
72MA14873Šulda LuděkHung Kar Plzeň7501:07:16-
73MA14936Hudec MilanHlinsko6401:07:17-
42MB150266Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:07:18-
22MC151292Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:07:38-
74MA15123Born DušanSK Staré Čivice7301:07:38-
23MC153146Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:07:44-
75MA15428Dostálek TomášZŠ Nasavrky8601:07:47-
4MD155291Louda MilošSokol Loučeň4101:07:51-
24MC156138Krumer MiroslavOstrov4901:08:06-
25MC157307Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:08:09-
43MB158280Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:08:13-
5MD159270Bielčik JindřichLichkov4001:08:19-
76MA16045Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:21-
26MC161125Biško MiroslavAVC Praha4401:08:23-
27MC162127Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:08:32-
28MC163132Horáček KarelBK Pardubice4701:08:45-
29MC164128Černý MilanAC Choceň4801:08:47-
10ZA16539Jelínek JaromírTřemošnice7701:08:48-
77MA16650Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7601:08:49-
30MC166136Kofroň StanislavCentropen Dačice5201:08:49-
31MC168133Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:08:52-
78MA16967Soukup MartinSokol Stonařov6801:09:07-
6MD170177Kousal OldřichSK Přerov3801:09:08-
79MA171202Škodová PetraKOB Choceň8301:09:09-
32MC172274Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:13-
11ZA173194Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:09:16-
80MA17441Jirásko LubomírTT Pardubice7101:09:19-
81MA175272Tomšů PetrMlýn Janderov6401:09:25-
82MA176302Rucký Alešneregistrován7101:09:38-
33MC177126Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:46-
5ZB178213Linhartová SimonaMK Pardubice6401:09:48-
83MA17962Peltan LubomírSokol Stonařov7001:09:49-
84MA18058Novák DaliborTTC Brno8701:09:50-
34MC181281Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:09:57-
7MD182176Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:10:01-
35MC183140Kulich JaroslavPardubice4801:10:02-
85MA18461Pelikán Milošneregistrován7301:10:45-
86MA18538Janovský JiříTJ Třemošnice6701:10:56-
6ZB186208Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:24-
7ZB187214Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:11:31-
36MC188156Tučný JanMK Pardubice4701:11:37-
87MA189252Sumerling MarekSK Noves Smižany - SVK8401:11:44-
37MC190142Linhart MilošAC Náchod4401:11:48-
88MA191296Linhart Jiříneregistrován6401:11:54-
8MD192178Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:12:24-
89MA193314Šilhar Tomášneregistrován6301:12:37-
44MB194123Legebeke HansHOL Argo5501:12:45-
12ZA195197Ouřecká RenátaPardubice7001:12:49-
90MA19654Mošner PavelKlánovice6501:12:59-
45MB197117Šuler VáclavTJ Centropen Dačice5401:13:27-
38MC198130Fischer PavelHranice4901:13:37-
91MA199309Kálal MarekChlumec nad Cidlinou7301:13:43-
13ZA199200Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:43-
9MD201170Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3501:13:44-
39MC202135Knobloch VáclavPošta Brno4601:13:53-
1ME203181Leheček AntonínAVC Praha3101:13:59-
46MB20493Hanč JaroslavAutodoprava Nedvídek5701:14:17-
10MD205278Hrubý MilanASK Blansko3801:14:18-
8ZB206207Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:19-
47MB207112Šilberský PetrBlansko6101:14:37-
48MB208104Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:14:52-
92MA20824Března JiříTJ JE Dukovany6601:14:52-
11MD210172Doležal StanislavBK Pardubice3801:14:56-
49MB21197Jirásek VladimírBrno5301:15:01-
9ZB211209Dvořáčková DagmarTTK JME Brno5001:15:01-
93MA213312David VáclavSmiřice7401:15:09-
12MD214180Vorel MilanSlatiňany4001:15:38-
94MA215259Procházka JanSezam Chrudim7301:15:43-
50MB216105Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5401:16:11-
51MB217313Bareš StanislavTřemošnice5601:16:17-
40MC218154Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:27-
10ZB219237Metzemaekers JannekeHOL Argo6001:17:18-
52MB220100Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:18:00-
53MB221109Páriš AttilaKRB Chrudim6001:18:41-
14ZA222199Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:06-
54MB22387Albrecht VáclavSK ČNB5901:19:09-
95MA22440Jirásko DušanSrch7301:19:44-
96MA225295Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:20:43-
97MA22635Hofman MiroslavTJ Čechie Pardubice6701:21:13-
98MA22782Terbraak WalterHOL Argo6901:21:47-
11ZB228212Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:50-
12ZB229240Jurriens AlexandraHOL Argo6301:22:15-
99MA23025Bureš JiříZŠ Nasavrky8601:22:31-
41MC231165Peet HansHOL Argo4901:23:00-
100MA232300Dymák PavelHrazáři ČR7601:23:57-
42MC233159Davina TonHOL Argo4701:25:10-
43MC234161Hulshof PeterHOL Argo5101:26:18-
15ZA235206Terbraak SusanHOL Argo7201:26:30-
13ZB236239de Graauw AlitaHOL Argo6201:26:34-
55MB23799Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5701:27:55-
14ZB238241Vetkamp IngridHOL Argo6301:27:57-
101MA239297Dymák Marekneregistrován7501:28:02-
44MC240166Peters BertHOL Argo5201:28:09-
45MC241169Stemerdink WillemHOL Argo4501:28:10-
102MA242299Pinkas TomášHrazáři ČR7701:29:09-
16ZA243204Centen IngeHOL Argo6801:29:17-
15ZB244222Stokman NettyHOL Argo5101:29:36-
46MC245160Hageman HarryHOL Argo4801:29:37-
2ME246184Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:30:45-
13MD247269Hájek KarelLes3901:31:20-
14MD248179Škoda KryštofNáchod4101:31:39-
16ZB249224Beudel MarianneHOL Argo5301:31:47-
17ZB250217Stemerdink IekeHOL Argo4701:31:48-
17ZB250238van Haren MeriamHOL Argo6001:31:48-
19ZB252234Oris MiekHOL Argo5801:32:41-
47MC253164Oosterloo BertHOL Argo5101:34:26-
20ZB254287Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5701:34:44-
17ZA255205Berendsen MaudHOL Argo7001:35:07-
21ZB256226Hulshof AnneliesHOL Argo5401:35:18-
3ME257182Neuman BohumilTJ Dukovany2601:36:14-
22ZB258227Peters RikieHOL Argo5401:38:10-
23ZB259235Raben FemieHOL Argo5801:38:33-
56MB260124ter Voert WillemHOL Argo5601:39:12-
4ME261183Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:07-
24ZB262230Peet IngeHOL Argo5501:43:51-
24ZB262242Brinkerink TanjaHOL Argo6501:43:51-
26ZB264220Perkovic CvijetaHOL Argo5001:44:43-
48MC265167Schaake PaulHOL Argo5201:46:43-
27ZB266219Vossen DinieHOL Argo4801:46:44-
49MC267163Lebbink BenHOL Argo4501:47:13-
28ZB268216Lebbink BernaHOL Argo4501:47:20-
29ZB269233Pasman MiriamHOL Argo5701:47:26-
30ZB270221Hettinga MarqrietHOL Argo5101:47:27-
31ZB271229Kuiperij MarianneHOL Argo5501:47:34-
32ZB272223Geurink NellyHOL Argo5201:49:01-
33ZB273228Hiddink TheaHOL Argo5501:49:52-
15MD274248Náhlovský JiříTJ Semily3401:50:33-
34ZB275243Schaapman MarijkeHOL Argo6501:50:49-
103MA276254Fischer PetrTatran Miřetice8401:51:43-
35ZB277215Bloemendal DiniHOL Argo4202:00:00-
36ZB278218Schepers EllyHOL Argo4802:00:02-
16MD279175Hnízdil LadislavMaraton Klub Kladno3502:10:20-
37ZB280225Capel CoraHOL Argo5302:20:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód