Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův vrch

8.1.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův vrch
  • datum konání: 8.1.2022
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - oddíl atletiky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův vrch

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M48107Stránský JakubTJ Sokol Ústí nad Orlicí0700:11:510,00
2M418105Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:12:490,00
3M419135Nechuta MarekBike FREAKS HOLICE0700:12:500,00
4M420130Dušánek MarekTJ Ústí nad Orlicí1100:13:010,00
5M429138Cvrček JáchymPlaneta Země1000:14:130,00
6M442137Cvrček KristiánPlaneta Země1400:16:220,00
Žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z448120Berková DanielaAtletika Žamberk0800:18:060,00
Junioři 16-19 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1124Bílek DavidÚstí nad Orlicí0300:09:490,00
2MJ14161Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:170,00
3MJ16160Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:400,00
4MJ24132Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:220,00
5MJ38144Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:490,00
Juniorky 16-19 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ44134Nechutová VendulaBike FREAKS HOLICE0500:16:230,00
2ZJ51148Dudlová KateřinaTJ Jiskra UO0400:18:580,00
Muži A 20-39 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2108Herda JanSKP Nymburk8300:10:160,00
2MA5157Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:11:040,00
3MA6133Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:11:140,00
4MA10128Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:11:560,00
5MA21129Šebek MichalČeská Třebová8400:13:020,00
6MA28145Kolář MichalGolden Gate Ústí8600:14:040,00
7MA53143Trejtnar MichalGolden Gate Ústí9200:19:140,00
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3151Mazal PetrPolička8000:10:480,00
2MB12121Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:020,00
3MB13109Šimek PetrŘetůvka7700:12:060,00
4MB22140Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:13:080,00
5MB23149Dušánek KarelUO7600:13:130,00
6MB25131Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:13:520,00
7MB30113Němec RadekLitomyšl7700:14:260,00
8MB31154Pilgr LuděkOB Č.T.7600:14:290,00
9MB43139Cvrček MartinPlaneta Země7900:16:230,00
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7104Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:11:200,00
2MC9146Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:11:510,00
3MC15117Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:12:370,00
4MC17136Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:460,00
5MC32111Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:14:460,00
6MC35123Vaňous MartinGeodézie6900:14:580,00
7MC50141Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:430,00
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11114Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:11:560,00
2MD34116Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:560,00
3MD37115Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:15:440,00
4MD54153Grätz LuděkUO5800:19:410,00
5MD55125Sadílek OtaRUNSPORT4600:21:050,00
6MD56152Zajíc JanHvězda Pardubice5300:25:100,00
Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4103Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:10:490,00
2ZA47158Kovářová JanaOB Č.T.0200:17:260,00
3ZA52142Trejtnarová SilvieGolden Gate Ústí9300:19:140,00
Ženy B 35-44 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27150Dolečková IvaPolička8400:14:010,00
2ZB36119Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:15:360,00
Ženy C 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC26106Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:560,00
2ZC33110Pirklová KateřinaLetohrad7600:14:460,00
3ZC39118Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:530,00
4ZC40112Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:120,00
5ZC41156Kovářová AnnaOB Č.T.7500:16:180,00
6ZC45122Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:16:420,00
7ZC46155Hájková LudmilaOB Č.T.7500:17:190,00
8ZC49126Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:250,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1124Bílek DavidÚstí nad Orlicí0300:09:490,00
1MA2108Herda JanSKP Nymburk8300:10:160,00
1MB3151Mazal PetrPolička8000:10:480,00
1ZA4103Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:10:490,00
2MA5157Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:11:040,00
3MA6133Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:11:140,00
1MC7104Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:11:200,00
1M48107Stránský JakubTJ Sokol Ústí nad Orlicí0700:11:510,00
2MC9146Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:11:510,00
4MA10128Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:11:560,00
1MD11114Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:11:560,00
2MB12121Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:020,00
3MB13109Šimek PetrŘetůvka7700:12:060,00
2MJ14161Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:170,00
3MC15117Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:12:370,00
3MJ16160Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:400,00
4MC17136Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:460,00
2M418105Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:12:490,00
3M419135Nechuta MarekBike FREAKS HOLICE0700:12:500,00
4M420130Dušánek MarekTJ Ústí nad Orlicí1100:13:010,00
5MA21129Šebek MichalČeská Třebová8400:13:020,00
4MB22140Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:13:080,00
5MB23149Dušánek KarelUO7600:13:130,00
4MJ24132Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:220,00
6MB25131Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:13:520,00
1ZC26106Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:560,00
1ZB27150Dolečková IvaPolička8400:14:010,00
6MA28145Kolář MichalGolden Gate Ústí8600:14:040,00
5M429138Cvrček JáchymPlaneta Země1000:14:130,00
7MB30113Němec RadekLitomyšl7700:14:260,00
8MB31154Pilgr LuděkOB Č.T.7600:14:290,00
5MC32111Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:14:460,00
2ZC33110Pirklová KateřinaLetohrad7600:14:460,00
2MD34116Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:560,00
6MC35123Vaňous MartinGeodézie6900:14:580,00
2ZB36119Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:15:360,00
3MD37115Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:15:440,00
5MJ38144Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:490,00
3ZC39118Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:530,00
4ZC40112Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:120,00
5ZC41156Kovářová AnnaOB Č.T.7500:16:180,00
6M442137Cvrček KristiánPlaneta Země1400:16:220,00
9MB43139Cvrček MartinPlaneta Země7900:16:230,00
1ZJ44134Nechutová VendulaBike FREAKS HOLICE0500:16:230,00
6ZC45122Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:16:420,00
7ZC46155Hájková LudmilaOB Č.T.7500:17:190,00
2ZA47158Kovářová JanaOB Č.T.0200:17:260,00
1Z448120Berková DanielaAtletika Žamberk0800:18:060,00
8ZC49126Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:250,00
7MC50141Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:430,00
2ZJ51148Dudlová KateřinaTJ Jiskra UO0400:18:580,00
3ZA52142Trejtnarová SilvieGolden Gate Ústí9300:19:140,00
7MA53143Trejtnar MichalGolden Gate Ústí9200:19:140,00
4MD54153Grätz LuděkUO5800:19:410,00
5MD55125Sadílek OtaRUNSPORT4600:21:050,00
6MD56152Zajíc JanHvězda Pardubice5300:25:100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód