Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

10 jarních kilometrů

19.3.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 19.3.2022
  • zobrazeno již 469x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál v Kunčině

Přihlášky

Na webu www.desetjarnichkm.cz/prihlaska

Startovné

Hlavní závod na 10km 200 Kč Hobby závod na 3,8km: 100 Kč Všechny dětské závody: zdarma

Popis tratě

Trať hlavního závodu vede z 95% po asfaltových cestách. Úsek 400m vede po prašné zpevněné cestě. Běží se za plného provozu. Trať bude náležitě označena a před prvním běžcem pojede předjezdec na kole. Každý závodník běží na vlastní nebezpečí.

Ceny pro vítěze

Pro první tři v každé kategorii budou připraveny věcné ceny a medaile. Pro každého zúčastněného v dětských kategorii pamětní medaile.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

POZOR: Je opravdu nutné dodržovat časový rozpis prezentací již online přihlášených a registrace nových závodníku. Vše kvůli, již tak napjatému časové mu pořadu. Neradi bychom pak odkládali starty závodu kvůli pozdním příchodům k registraci či prezentaci.

Internetové stránky

http://www.desetjarnichkm.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2016 a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1194Horký PáťaBoskovice1600:00:01-
2C12139Kobelka Antonín-1600:00:01-
3C13125Hél Sebastian-1600:00:01-
4C1479Jindříšek TomášTJ Staré Město1800:00:01-
5C1585Kopřivová Klára-1900:00:01-
6C1674Kadlecová DenisaVlčáci1800:00:01-
7C17141Dostálek RadimČerti Kunčina1800:00:01-
Děti r. 2013-15 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21132Psota DavidAC STAVBÁR NITRA1400:00:01-
2C2288Pospíšil MichalGladiátor race team1300:00:01-
3C2378Jindříšek DavidTJ Staré Město1500:00:01-
4C2470Fliedr TomášF-bike klub Sádek1300:00:01-
5C25149Zeman Dominik-1400:00:01-
6C2686Mlčoch Vilém-1500:00:01-
7C27146Kradjel Andreas-1400:00:01-
8C28131Rada Eliáš-1400:00:01-
9C29130Makrlík Mikuláš-1500:00:01-
10C210150Zeman František-1500:00:01-
Mladší žáci r. 2010-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3687Mlčoch Šimon-1200:03:25108,03
2M38138Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:30103,91
3M39135Vondráček Vojtěch-1000:03:33113,39
4M31298Pokorný Honza-1100:03:4688,06
5M31596Šmíd AdamTJ Svitavy1100:04:3839,86
6M31662Matras DavidSKKP Handball Brno1200:04:4037,51
Mladší žákyně r. 2010-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3769Fliedrová AdélaF-bike klub Sádek1000:03:26107,68
2Z31067Skalická NelaTJ Atletika Lanškroun1100:03:39119,79
3Z31171Janků AnnaAtletika Zábřeh1000:03:4292,32
4Z31492Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:2680,21
Starší žáci r. 2007-09 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41137Šafář SamuelAtletika Polička0700:02:50101,29
2M4295Šmíd VojtěchAtletika Svitavy0800:02:51100,23
3M43136Krištof JanAtletika Polička0700:02:5398,48
4M4493Šperka FrantišekTJ Svitavy0800:03:2066,86
5M4599Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2362,41
6M41390Šimon Radovan-0900:04:0386,61
Starší žákyně r. 2007-09 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z417126Knollová Lenka-0800:04:44104,18
2Z418127Houserová Zuzana-0800:04:5695,82
Dorostenci r. 2005-06 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Koblovský JakubAK Slovan Moravská Třebová0500:38:46104,58
2M5215Vavřín Marek-0600:40:3595,42
Dorostenky r. 2005-06 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53159Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:47:13136,14
2Z54142Kalášková KlaudieLukavice2870601:08:0363,86
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ25145Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:41:27101,46
2MJ2617Krajčí MatějBT 20000400:42:0498,54
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ249Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:41:11133,48
2ZJ70143Šípková EliškaSDH Lukavice0400:52:0289,61
3ZJ75112Havlíčková Nela-0300:55:1176,91
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118McAneny Sean-9800:34:35105,62
2MA235Skalka Jakubadidas runners Prague9100:35:5897,85
3MA3101Vašíček MichalBenešov9100:36:1296,54
4MA510Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:37:3488,82
5MA719Záleský MilanČumíš na mě?9200:37:4687,72
6MA8178Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:38:0386,14
7MA144Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:0780,09
8MA1638Hájek Martin3D Fitness RT0100:39:5575,64
9MA1818Pospíšil MichalGladiátor race team9000:40:2972,42
10MA21151Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:41:0668,95
11MA23111Šebek MichalČeská Třebová8400:41:1068,62
12MA2836Kobelka MartinMoravská Třebová9700:42:2461,64
13MA2940Holubář Patrik3D Fitness RT0000:42:5159,18
14MA3113Plechatý LadislavSDH Třeština8500:43:0158,16
15MA34172Pospíšil JosefCK Moravská Třebová8500:43:2156,37
16MA3539Kobelka MichalMoravská Třebová8700:43:3554,98
17MA4541Janků ŠtěpánKunčina Buřtíci9700:46:1240,34
18MA5114Částka LukášAK Slovan Moravská Třebová8800:48:1728,56
19MA5826Ondráček Roman-9800:49:3521,27
20MA61121Špunar Tomášveganrunning RK8300:49:4820,04
21MA65129Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:2216,85
22MA7661Plechatý Kamil-8300:55:273,00
23MA77106Janků JiříKunčina AK Slovan Moravská Třebová8700:55:313,00
24MA8030Polívka Tomáš-8600:55:533,00
25MA86156Uhlíř Jan-8701:03:593,00
26MA9032Matyáš Vojtěch-9001:27:283,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4158Benko JanEleven Run Team7400:36:42104,87
2MB6120Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:37:3899,89
3MB1143Nováček PetrKunčina7900:38:3095,24
4MB1334Nečas Vítězslav-7800:38:5792,91
5MB15105Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:39:1391,42
6MB17114Šimek PetrŘetůvka7700:40:0786,66
7MB19177Adámek JosefLetohrad8100:40:4283,54
8MB2222Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8200:41:0981,17
9MB27152Pittner RomanSBR TRI-team Litomyšl7400:42:0576,24
10MB3023Blaha PetrVysoké Mýto7800:43:0071,36
11MB3725Němec RadekLitomyšl7700:43:4467,46
12MB38144Kradjel NikolausVídeň Rakousko7300:44:0265,88
13MB3924Javůrek PetrSokol Lukavice8200:44:1065,10
14MB477Schuster JanPohledy7700:46:4751,24
15MB48170Dvořák LiborGladiator Race7400:46:4951,05
16MB50116Dostálek RomanCK Čerti Kunčina8100:48:0943,94
17MB5356Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:48:4640,69
18MB5642Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:49:3136,71
19MB5720Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:49:3536,34
20MB6616Janků MarianSDH Lupěné7900:50:3331,16
21MB68181Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová8200:51:2027,03
22MB7137Hodáň Libor-7500:52:0323,18
23MB74113Grepl Pavel-7800:53:5912,88
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9166Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:38:05108,82
2MC1033Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:23107,33
3MC3229Číhař TomášChvojenec7000:43:0483,85
4MC336Scheuer JanLanškroun6600:43:0583,75
5MC35179Sedláček TomášMoravská Třebová7100:43:3581,20
6MC40117Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6400:44:3176,54
7MC41140Černý Miloš-6700:44:4975,07
8MC42183Simon PetrPolička7200:45:2871,77
9MC46154Kalousek JanMalšovice7100:46:4065,76
10MC62171Fric PetrBystré7000:49:5549,43
11MC64168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:0348,81
12MC79162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:4819,90
13MC83147Roubínek MilanMoravská Třebová6300:56:2316,94
14MC8959Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:573,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12164Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:53135,81
2MD49103Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:46:54101,92
3MD82115Zezulka PetrKrálíky5700:56:1862,27
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME60155Ráb PavelČeská Třebová5200:49:45132,73
2ME8821Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:1267,27
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA55110Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:53113,90
2ZA7344Horká IvkaRozběháme Boskovicko8900:53:1397,44
3ZA7712Špačková KláraBK Vysoké Mýto9100:55:3188,66
4ZA8111Mazánková KamilaRozběháme Boskovicko8900:55:5587,13
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20176Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:01140,19
2ZB5245Otčenášková Martinamáma dvojčat na útěku8000:48:31110,98
3ZB8731Fialová Veronika-8701:04:2848,83
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC44175Pirklová KateřinaLetohrad7600:45:49109,54
2ZC5460Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5196,93
3ZC59165Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:49:4093,53
4ZC631Dvořáková AdélkaDNZ Bystré7600:49:5592,44
5ZC69163Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:51:4784,73
6ZC72182Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:52:4680,59
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD43169Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:45:41121,37
2ZD67102Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:54100,97
3ZD84174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:56:5277,65
4ZD8557Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6101:02:0357,41
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1194Horký PáťaBoskovice1600:00:01-
2C12139Kobelka Antonín-1600:00:01-
3C13125Hél Sebastian-1600:00:01-
4C1479Jindříšek TomášTJ Staré Město1800:00:01-
5C1585Kopřivová Klára-1900:00:01-
6C1674Kadlecová DenisaVlčáci1800:00:01-
7C17141Dostálek RadimČerti Kunčina1800:00:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21132Psota DavidAC STAVBÁR NITRA1400:00:01-
2C2288Pospíšil MichalGladiátor race team1300:00:01-
3C2378Jindříšek DavidTJ Staré Město1500:00:01-
4C2470Fliedr TomášF-bike klub Sádek1300:00:01-
5C25149Zeman Dominik-1400:00:01-
6C2686Mlčoch Vilém-1500:00:01-
7C27146Kradjel Andreas-1400:00:01-
8C28131Rada Eliáš-1400:00:01-
9C29130Makrlík Mikuláš-1500:00:01-
10C210150Zeman František-1500:00:01-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41137Šafář SamuelAtletika Polička0700:02:50101,29
2M4295Šmíd VojtěchAtletika Svitavy0800:02:51100,23
3M43136Krištof JanAtletika Polička0700:02:5398,48
4M4493Šperka FrantišekTJ Svitavy0800:03:2066,86
5M4599Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2362,41
1M3687Mlčoch Šimon-1200:03:25108,03
1Z3769Fliedrová AdélaF-bike klub Sádek1000:03:26107,68
2M38138Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:30103,91
3M39135Vondráček Vojtěch-1000:03:33113,39
2Z31067Skalická NelaTJ Atletika Lanškroun1100:03:39119,79
3Z31171Janků AnnaAtletika Zábřeh1000:03:4292,32
4M31298Pokorný Honza-1100:03:4688,06
6M41390Šimon Radovan-0900:04:0386,61
4Z31492Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:2680,21
5M31596Šmíd AdamTJ Svitavy1100:04:3839,86
6M31662Matras DavidSKKP Handball Brno1200:04:4037,51
1Z417126Knollová Lenka-0800:04:44104,18
2Z418127Houserová Zuzana-0800:04:5695,82
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Koblovský JakubAK Slovan Moravská Třebová0500:38:46104,58
2M5215Vavřín Marek-0600:40:3595,42
1Z53159Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:47:13136,14
2Z54142Kalášková KlaudieLukavice2870601:08:0363,86
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118McAneny Sean-9800:34:35105,62
2MA235Skalka Jakubadidas runners Prague9100:35:5897,85
3MA3101Vašíček MichalBenešov9100:36:1296,54
1MB4158Benko JanEleven Run Team7400:36:42104,87
4MA510Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:37:3488,82
2MB6120Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:37:3899,89
5MA719Záleský MilanČumíš na mě?9200:37:4687,72
6MA8178Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:38:0386,14
1MC9166Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:38:05108,82
2MC1033Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:23107,33
3MB1143Nováček PetrKunčina7900:38:3095,24
1MD12164Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:53135,81
4MB1334Nečas Vítězslav-7800:38:5792,91
7MA144Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:0780,09
5MB15105Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:39:1391,42
8MA1638Hájek Martin3D Fitness RT0100:39:5575,64
6MB17114Šimek PetrŘetůvka7700:40:0786,66
9MA1818Pospíšil MichalGladiátor race team9000:40:2972,42
7MB19177Adámek JosefLetohrad8100:40:4283,54
1ZB20176Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:01140,19
10MA21151Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:41:0668,95
8MB2222Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8200:41:0981,17
11MA23111Šebek MichalČeská Třebová8400:41:1068,62
1ZJ249Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:41:11133,48
1MJ25145Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:41:27101,46
2MJ2617Krajčí MatějBT 20000400:42:0498,54
9MB27152Pittner RomanSBR TRI-team Litomyšl7400:42:0576,24
12MA2836Kobelka MartinMoravská Třebová9700:42:2461,64
13MA2940Holubář Patrik3D Fitness RT0000:42:5159,18
10MB3023Blaha PetrVysoké Mýto7800:43:0071,36
14MA3113Plechatý LadislavSDH Třeština8500:43:0158,16
3MC3229Číhař TomášChvojenec7000:43:0483,85
4MC336Scheuer JanLanškroun6600:43:0583,75
15MA34172Pospíšil JosefCK Moravská Třebová8500:43:2156,37
5MC35179Sedláček TomášMoravská Třebová7100:43:3581,20
16MA3539Kobelka MichalMoravská Třebová8700:43:3554,98
11MB3725Němec RadekLitomyšl7700:43:4467,46
12MB38144Kradjel NikolausVídeň Rakousko7300:44:0265,88
13MB3924Javůrek PetrSokol Lukavice8200:44:1065,10
6MC40117Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6400:44:3176,54
7MC41140Černý Miloš-6700:44:4975,07
8MC42183Simon PetrPolička7200:45:2871,77
1ZD43169Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:45:41121,37
1ZC44175Pirklová KateřinaLetohrad7600:45:49109,54
17MA4541Janků ŠtěpánKunčina Buřtíci9700:46:1240,34
9MC46154Kalousek JanMalšovice7100:46:4065,76
14MB477Schuster JanPohledy7700:46:4751,24
15MB48170Dvořák LiborGladiator Race7400:46:4951,05
2MD49103Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:46:54101,92
16MB50116Dostálek RomanCK Čerti Kunčina8100:48:0943,94
18MA5114Částka LukášAK Slovan Moravská Třebová8800:48:1728,56
2ZB5245Otčenášková Martinamáma dvojčat na útěku8000:48:31110,98
17MB5356Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:48:4640,69
2ZC5460Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5196,93
1ZA55110Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:53113,90
18MB5642Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:49:3136,71
19MB5720Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:49:3536,34
19MA5826Ondráček Roman-9800:49:3521,27
3ZC59165Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:49:4093,53
1ME60155Ráb PavelČeská Třebová5200:49:45132,73
20MA61121Špunar Tomášveganrunning RK8300:49:4820,04
10MC62171Fric PetrBystré7000:49:5549,43
4ZC631Dvořáková AdélkaDNZ Bystré7600:49:5592,44
11MC64168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:0348,81
21MA65129Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:2216,85
20MB6616Janků MarianSDH Lupěné7900:50:3331,16
2ZD67102Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:54100,97
21MB68181Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová8200:51:2027,03
5ZC69163Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:51:4784,73
2ZJ70143Šípková EliškaSDH Lukavice0400:52:0289,61
22MB7137Hodáň Libor-7500:52:0323,18
6ZC72182Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:52:4680,59
2ZA7344Horká IvkaRozběháme Boskovicko8900:53:1397,44
23MB74113Grepl Pavel-7800:53:5912,88
3ZJ75112Havlíčková Nela-0300:55:1176,91
22MA7661Plechatý Kamil-8300:55:273,00
23MA77106Janků JiříKunčina AK Slovan Moravská Třebová8700:55:313,00
3ZA7712Špačková KláraBK Vysoké Mýto9100:55:3188,66
12MC79162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:4819,90
24MA8030Polívka Tomáš-8600:55:533,00
4ZA8111Mazánková KamilaRozběháme Boskovicko8900:55:5587,13
3MD82115Zezulka PetrKrálíky5700:56:1862,27
13MC83147Roubínek MilanMoravská Třebová6300:56:2316,94
3ZD84174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:56:5277,65
4ZD8557Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6101:02:0357,41
25MA86156Uhlíř Jan-8701:03:593,00
3ZB8731Fialová Veronika-8701:04:2848,83
2ME8821Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:1267,27
14MC8959Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:573,00
26MA9032Matyáš Vojtěch-9001:27:283,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1118McAneny Sean-9800:34:35105,62
2MA235Skalka Jakubadidas runners Prague9100:35:5897,85
3MA3101Vašíček MichalBenešov9100:36:1296,54
4MB4158Benko JanEleven Run Team7400:36:4293,74
5MA510Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:37:3488,82
6MB6120Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:37:3888,48
7MA719Záleský MilanČumíš na mě?9200:37:4687,72
8MA8178Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:38:0386,14
9MC9166Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:38:0585,91
10MC1033Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:2384,23
11MB1143Nováček PetrKunčina7900:38:3083,56
12MD12164Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:38:5381,45
13MB1334Nečas Vítězslav-7800:38:5781,10
14MA144Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:0780,09
15MB15105Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:39:1379,53
16MA1638Hájek Martin3D Fitness RT0100:39:5575,64
17MB17114Šimek PetrŘetůvka7700:40:0774,49
18MA1818Pospíšil MichalGladiátor race team9000:40:2972,42
19MB19177Adámek JosefLetohrad8100:40:4271,20
20MA21151Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:41:0668,95
21MB2222Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8200:41:0968,69
22MA23111Šebek MichalČeská Třebová8400:41:1068,62
23MJ25145Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:41:2766,98
24MJ2617Krajčí MatějBT 20000400:42:0463,56
25MB27152Pittner RomanSBR TRI-team Litomyšl7400:42:0563,48
26MA2836Kobelka MartinMoravská Třebová9700:42:2461,64
27MA2940Holubář Patrik3D Fitness RT0000:42:5159,18
28MB3023Blaha PetrVysoké Mýto7800:43:0058,32
29MA3113Plechatý LadislavSDH Třeština8500:43:0158,16
30MC3229Číhař TomášChvojenec7000:43:0457,94
31MC336Scheuer JanLanškroun6600:43:0557,83
32MA34172Pospíšil JosefCK Moravská Třebová8500:43:2156,37
33MA3539Kobelka MichalMoravská Třebová8700:43:3554,98
33MC35179Sedláček TomášMoravská Třebová7100:43:3554,98
35MB3725Němec RadekLitomyšl7700:43:4454,20
36MB38144Kradjel NikolausVídeň Rakousko7300:44:0252,52
37MB3924Javůrek PetrSokol Lukavice8200:44:1051,70
38MC40117Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6400:44:3149,76
39MC41140Černý Miloš-6700:44:4948,11
40MC42183Simon PetrPolička7200:45:2844,42
41MA4541Janků ŠtěpánKunčina Buřtíci9700:46:1240,34
42MC46154Kalousek JanMalšovice7100:46:4037,68
43MB477Schuster JanPohledy7700:46:4737,05
44MB48170Dvořák LiborGladiator Race7400:46:4936,85
45MD49103Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:46:5436,33
46MB50116Dostálek RomanCK Čerti Kunčina8100:48:0929,33
47MA5114Částka LukášAK Slovan Moravská Třebová8800:48:1728,56
48MB5356Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:48:4625,90
49MB5642Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:49:3121,70
50MB5720Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:49:3521,30
51MA5826Ondráček Roman-9800:49:3521,27
52ME60155Ráb PavelČeská Třebová5200:49:4520,38
53MA61121Špunar Tomášveganrunning RK8300:49:4820,04
54MC62171Fric PetrBystré7000:49:5519,40
55MC64168Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:50:0318,70
56MA65129Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:2216,85
57MB6616Janků MarianSDH Lupěné7900:50:3315,83
58MB68181Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová8200:51:2011,46
59MB7137Hodáň Libor-7500:52:037,39
60MB74113Grepl Pavel-7800:53:593,00
61MA7661Plechatý Kamil-8300:55:273,00
62MA77106Janků JiříKunčina AK Slovan Moravská Třebová8700:55:313,00
63MC79162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:483,00
64MA8030Polívka Tomáš-8600:55:533,00
65MD82115Zezulka PetrKrálíky5700:56:183,00
66MC83147Roubínek MilanMoravská Třebová6300:56:233,00
67MA86156Uhlíř Jan-8701:03:593,00
68ME8821Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:09:123,00
69MC8959Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:573,00
70MA9032Matyáš Vojtěch-9001:27:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20176Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:01107,55
2ZJ249Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:41:11106,77
3ZD43169Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:45:4185,67
4ZC44175Pirklová KateřinaLetohrad7600:45:4985,10
5ZB5245Otčenášková Martinamáma dvojčat na útěku8000:48:3172,38
6ZC5460Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:5170,87
7ZA55110Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:48:5370,65
8ZC59165Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:49:4067,03
9ZC631Dvořáková AdélkaDNZ Bystré7600:49:5565,80
10ZD67102Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:5461,20
11ZC69163Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7100:51:4757,10
12ZJ70143Šípková EliškaSDH Lukavice0400:52:0255,86
13ZC72182Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:52:4652,43
14ZA7344Horká IvkaRozběháme Boskovicko8900:53:1350,37
15ZJ75112Havlíčková Nela-0300:55:1141,12
16ZA7712Špačková KláraBK Vysoké Mýto9100:55:3139,54
17ZA8111Mazánková KamilaRozběháme Boskovicko8900:55:5537,66
18ZD84174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:56:5233,22
19ZD8557Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6101:02:038,93
20ZB8731Fialová Veronika-8701:04:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód