Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse

29.4.2022, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse
  • datum konání: 29.4.2022
  • zobrazeno již 384x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, u muzea (předškolní děti u kaple sv. Rozálie)
od 17:00 (předškolní děti od 16:15) hodin

Přihlášky

ONLINE PŘIHLÁŠKA nejpozději do 27.4.
nebo na místě od 15:30 do 17:15 hodin v rozhledně

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA, žactvo 50 Kč, ostatní 70 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m a méně
Povrch: nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

MgA. Lucie Janečková
tel. 736 280 756

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

janeckova.animo@atlas.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3627

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7719
Matyášová Jana6519
Tobiška Václav4418
Bielčik Jindřich4016
Sadílek Ota4616
Novotný Luděk6216
Keprtová Miloslava4816
Nechvíl Petr9115
Mannlová Jana8015
Šimůnek Jan4914
Šafář Jaroslav5113
Červ Miloslav5013
Svatoš Otakar3413
Šponar Josef4713
Šimůnek Jan8213
Jirásková Eva6412
Novotná Dora9712
Koblížek Jindřich4812
Maříková Simona9612
Kebrle Milan7511
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Mařík Jiří7211
Sejkorová Lenka6311
Smolák Petr9410
Gregora Filip0210
Borek Petr7010
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sontáková Lenka9110
Vondra Vojtěch989
Šimůnková Pavla779
Bubeníček Jiří519
Moravec Martin849
Volf Břetislav529
Ducháček Bedřich599
Moravec Jiří969
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Dostálek Petr679
Řemínek Matěj869
Borková Agáta029
Novotný Přemysl598
Živný Marek918
Jelínek Matěj428
Stránská Adéla918
Večeře Tomáš908
Šponarová Lucie918
Borek Viktor048
Moskvová Agáta058

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M19876Jordán VojtěchŽamberk1400:04:45103,79
2M110313Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:50100,14
3M1108109Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:5696,07
4M111681Dufek ŠtěpánSokol Kameničná1400:05:1185,80
5M1118136Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:1483,59
6M1140106Vicenec VojtěchAtletika Žamberk1300:06:2038,50
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z110111Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:48104,18
2Z110657Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:53100,70
3Z111010Scott EllaAtletika Žamberk1300:05:0195,11
4Z112037Motyčková KláraAtletika Žamberk1300:05:1983,11
5Z112778Krejsová MarieAtletika Žamberk1400:05:3571,66
6Z112863Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:3869,68
7Z112955Daslíková VeronikaLukavice1400:05:3969,20
8Z113234Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:05:4862,93
9Z11345Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:5359,66
10Z11357Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:05:5558,09
11Z11386Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:06:1048,34
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2474Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:04103,56
2M25692Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0999,11
3M26193Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1197,33
4M26565Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1396,20
5M27656Mrklovský HonzíkSokol Kameničná1200:04:2090,30
6M28717Andrš MarekAtletika Žamberk1200:04:3677,70
7M29568Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:4074,14
8M210015Doleček LukášAtletika Žamberk1100:04:4669,37
9M210714Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:04:5562,18
10M211416Nehria IvanAtletika Žamberk1100:05:0752,16
11M212247Hubálek RadimKlub vodních sportů Žamberk1100:05:2339,47
12M213312Holovský MatyášAtletika Žamberk1100:05:5216,28
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25477Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:07107,61
2Z27324Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1899,58
3Z281139Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2692,80
4Z28382Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3189,22
5Z210519Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5372,22
6Z21119Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:05:0463,65
7Z211536Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:05:1058,74
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32160Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:41102,66
2M322117Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:41102,03
3M32687Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:03:4995,31
4M328116Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:5094,23
5M359131Šroler MatějPastviny0900:04:1175,59
6M36453Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1274,25
7M3112114Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:0427,65
8M311745Sibera RichardSokol Nekoř1000:05:1319,58
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z336110Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:58108,81
2Z37062Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1496,60
3Z37285Stratilová AnnaOrientační běh Žamberk1000:04:1694,59
4Z37844Krausová BarboraKlub vodních sportů1000:04:2389,37
5Z38022Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:04:2587,11
6Z38923Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:3678,27
7Z39184Stratilová EliškaOrientační běh Žamberk0900:04:3976,51
8Z39321Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:3976,02
9Z39958Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4571,12
10Z3113107Bečková EliškaAtletika Žamberk0900:05:0753,60
11Z312320Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:3034,88
12Z31398Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:163,00
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416104Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:33110,09
2M41831Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:03:37106,52
3M44618Hubka FilipAtletika Žamberk0700:04:0383,39
4M45532Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0878,93
5M467130Šroler ZdeněkPastviny0700:04:1374,46
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43066Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:51105,12
2Z43925Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:03:5998,20
3Z44335Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:04:0196,68
4Z45261Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0692,28
5Z458123Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:04:1088,82
6Z474135Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1882,40
7Z47791Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:2278,77
8Z49627Filáčková TerezaAtletika Žamberk0800:04:4063,56
9Z410128Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4857,40
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5189Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:07114,40
2M51286Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2794,19
3M513129Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:3091,41
4M520113Slanina Josef------------0500:03:3982,85
5M54833Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:0457,77
6M56229Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:1249,81
Dorostenky (trať 0,9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2124Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:08120,22
2MJ770Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:21108,26
3MJ38134Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5971,52
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ25101Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:45102,11
2ZJ29125Tobišková KarolínaENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:5097,89
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3144Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:03:10103,49
2MA469Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:11102,46
3MA6121Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:1994,05
4MA8147Hanák Petr------------8400:03:2191,67
5MA1067Slabý JanTvoje Máma9000:03:2686,48
6MA1173Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:03:2785,65
7MA14122Holubář Patrik3D Fitness RT0000:03:3082,43
8MA1542Lux RadekAtletika Žamberk8400:03:3280,15
9MA23150Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4269,98
10MA2741Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:4962,41
11MA3795Veverka PavelHK Animo Žamberk8900:03:5952,34
12MA6051Forman FilipSK Hokejbal Žamberk9200:04:1139,89
13MA119112Strejček JiříPraha 108300:05:163,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5108Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:11112,64
2MB975Trojan RadekSlatina nad Zdobnicí8100:03:2698,49
3MB1759Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3588,87
4MB2471Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4381,79
5MB32137Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5272,16
6MB3580Němec RadekLitomyšl7700:03:5470,20
7MB3930Malý LubošAtletika Žamberk7900:03:5965,29
8MB49103Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:04:0559,78
9MB5040Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0559,49
10MB63300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1252,91
11MB82145Vágner DanKuchyň na Bubláku7800:04:2936,60
12MB9050Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:3827,07
13MB12146Sibera RadimSokol Nekoř7300:05:223,00
14MB130115Rybička TomášČeská Třebová8000:05:403,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1988Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:03:37109,26
2MC33126Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5395,46
3MC34111Bielčík PetrLichkov7100:03:5395,28
4MC39149Kalousek JanMalšovice7100:03:5989,92
5MC44120Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:04:0188,25
6MC67148Sedláček RomanSBR-TRI-TEAM Litomyšl6400:04:1377,87
7MC109133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5838,03
8MC14599Dostál VáclavČernožice7200:06:403,00
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42141Moravec JaroslavSK Tesutti sport5800:04:01110,56
2MD75102Novotný Luděk3D Fitness RT6200:04:1996,30
3MD79146Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:04:2393,14
4MD8454Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:3186,68
5MD10472Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:5270,29
6MD141140Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:06:273,00
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9290Ráb PavelČeská Třebová5200:04:39127,66
2ME125301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:3394,06
3ME136118Šponar JosefOB Žamberk4700:05:5978,28
4ME144138Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:3953,40
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:02104,79
2ZA5798Kristejn AlžbětaMistrovice9000:04:0999,06
3ZA66143Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:1396,15
4ZA85128Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3379,59
5ZA9496Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:4074,59
6ZA126132Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3331,13
7ZA13752Vágnerová ŽanetaSkaut Junák Žamberk9800:06:074,32
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31105Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:52110,08
2ZB5139Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0699,18
3ZB711Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:04:1690,74
4ZB9797Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4269,68
5ZB1313Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:05:4220,44
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5249Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:06138,06
2ZC8838Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:36118,57
3ZC14294Hrebíčková DanaKVS Žamberk6900:06:3043,37
4ZC143100Dostálová HanaČernožice7000:06:3738,89
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6974Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:13123,34
2ZD86127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:34108,94
3ZD1242Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:3367,71
4ZD146119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:4715,65
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5189Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:07114,40
1MJ2124Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:08120,22
1MA3144Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:03:10103,49
2MA469Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:11102,46
1MB5108Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:11112,64
3MA6121Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:1994,05
2MJ770Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:21108,26
4MA8147Hanák Petr------------8400:03:2191,67
2MB975Trojan RadekSlatina nad Zdobnicí8100:03:2698,49
5MA1067Slabý JanTvoje Máma9000:03:2686,48
6MA1173Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:03:2785,65
2M51286Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2794,19
3M513129Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:3091,41
7MA14122Holubář Patrik3D Fitness RT0000:03:3082,43
8MA1542Lux RadekAtletika Žamberk8400:03:3280,15
1M416104Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:33110,09
3MB1759Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3588,87
2M41831Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:03:37106,52
1MC1988Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:03:37109,26
4M520113Slanina Josef------------0500:03:3982,85
1M32160Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:41102,66
2M322117Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:41102,03
9MA23150Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4269,98
4MB2471Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4381,79
1ZJ25101Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:45102,11
3M32687Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:03:4995,31
10MA2741Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:4962,41
4M328116Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:5094,23
2ZJ29125Tobišková KarolínaENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:5097,89
1Z43066Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:51105,12
1ZB31105Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:52110,08
5MB32137Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5272,16
2MC33126Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5395,46
3MC34111Bielčík PetrLichkov7100:03:5395,28
6MB3580Němec RadekLitomyšl7700:03:5470,20
1Z336110Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:58108,81
11MA3795Veverka PavelHK Animo Žamberk8900:03:5952,34
3MJ38134Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5971,52
2Z43925Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:03:5998,20
7MB3930Malý LubošAtletika Žamberk7900:03:5965,29
4MC39149Kalousek JanMalšovice7100:03:5989,92
1MD42141Moravec JaroslavSK Tesutti sport5800:04:01110,56
3Z44335Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:04:0196,68
5MC44120Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:04:0188,25
1ZA45142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:02104,79
3M44618Hubka FilipAtletika Žamberk0700:04:0383,39
1M2474Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:04103,56
5M54833Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:0457,77
8MB49103Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:04:0559,78
9MB5040Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0559,49
2ZB5139Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0699,18
1ZC5249Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:06138,06
4Z45261Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0692,28
1Z25477Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:07107,61
4M45532Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0878,93
2M25692Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0999,11
2ZA5798Kristejn AlžbětaMistrovice9000:04:0999,06
5Z458123Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:04:1088,82
5M359131Šroler MatějPastviny0900:04:1175,59
12MA6051Forman FilipSK Hokejbal Žamberk9200:04:1139,89
3M26193Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1197,33
6M56229Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:1249,81
10MB63300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1252,91
6M36453Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1274,25
4M26565Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1396,20
3ZA66143Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:1396,15
6MC67148Sedláček RomanSBR-TRI-TEAM Litomyšl6400:04:1377,87
5M467130Šroler ZdeněkPastviny0700:04:1374,46
1ZD6974Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:13123,34
2Z37062Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1496,60
3ZB711Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:04:1690,74
3Z37285Stratilová AnnaOrientační běh Žamberk1000:04:1694,59
2Z27324Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1899,58
6Z474135Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1882,40
2MD75102Novotný Luděk3D Fitness RT6200:04:1996,30
5M27656Mrklovský HonzíkSokol Kameničná1200:04:2090,30
7Z47791Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:2278,77
4Z37844Krausová BarboraKlub vodních sportů1000:04:2389,37
3MD79146Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:04:2393,14
5Z38022Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:04:2587,11
3Z281139Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2692,80
11MB82145Vágner DanKuchyň na Bubláku7800:04:2936,60
4Z28382Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3189,22
4MD8454Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:3186,68
4ZA85128Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3379,59
2ZD86127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:34108,94
6M28717Andrš MarekAtletika Žamberk1200:04:3677,70
2ZC8838Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:36118,57
6Z38923Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:3678,27
12MB9050Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:3827,07
7Z39184Stratilová EliškaOrientační běh Žamberk0900:04:3976,51
1ME9290Ráb PavelČeská Třebová5200:04:39127,66
8Z39321Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:3976,02
5ZA9496Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:4074,59
7M29568Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:4074,14
8Z49627Filáčková TerezaAtletika Žamberk0800:04:4063,56
4ZB9797Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4269,68
1M19876Jordán VojtěchŽamberk1400:04:45103,79
9Z39958Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4571,12
8M210015Doleček LukášAtletika Žamberk1100:04:4669,37
9Z410128Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4857,40
1Z110111Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:48104,18
2M110313Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:50100,14
5MD10472Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:5270,29
5Z210519Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5372,22
2Z110657Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:53100,70
9M210714Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:04:5562,18
3M1108109Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:5696,07
7MC109133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5838,03
3Z111010Scott EllaAtletika Žamberk1300:05:0195,11
6Z21119Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:05:0463,65
7M3112114Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:0427,65
10Z3113107Bečková EliškaAtletika Žamberk0900:05:0753,60
10M211416Nehria IvanAtletika Žamberk1100:05:0752,16
7Z211536Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:05:1058,74
4M111681Dufek ŠtěpánSokol Kameničná1400:05:1185,80
8M311745Sibera RichardSokol Nekoř1000:05:1319,58
5M1118136Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:1483,59
13MA119112Strejček JiříPraha 108300:05:163,00
4Z112037Motyčková KláraAtletika Žamberk1300:05:1983,11
13MB12146Sibera RadimSokol Nekoř7300:05:223,00
11M212247Hubálek RadimKlub vodních sportů Žamberk1100:05:2339,47
11Z312320Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:3034,88
3ZD1242Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:3367,71
2ME125301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:3394,06
6ZA126132Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3331,13
5Z112778Krejsová MarieAtletika Žamberk1400:05:3571,66
6Z112863Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:3869,68
7Z112955Daslíková VeronikaLukavice1400:05:3969,20
14MB130115Rybička TomášČeská Třebová8000:05:403,00
5ZB1313Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:05:4220,44
8Z113234Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:05:4862,93
12M213312Holovský MatyášAtletika Žamberk1100:05:5216,28
9Z11345Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:5359,66
10Z11357Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:05:5558,09
3ME136118Šponar JosefOB Žamberk4700:05:5978,28
7ZA13752Vágnerová ŽanetaSkaut Junák Žamberk9800:06:074,32
11Z11386Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:06:1048,34
12Z31398Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:163,00
6M1140106Vicenec VojtěchAtletika Žamberk1300:06:2038,50
6MD141140Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:06:273,00
3ZC14294Hrebíčková DanaKVS Žamberk6900:06:3043,37
4ZC143100Dostálová HanaČernožice7000:06:3738,89
4ME144138Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:3953,40
8MC14599Dostál VáclavČernožice7200:06:403,00
4ZD146119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:4715,65
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5189Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:07101,53
2MJ2124Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:08100,04
3MA3144Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:03:1098,44
4MA469Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:1197,37
5MB5108Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:03:1197,06
6MA6121Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:1988,75
7MJ770Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:2186,73
8MA8147Hanák Petr------------8400:03:2186,31
9MB975Trojan RadekSlatina nad Zdobnicí8100:03:2681,73
10MA1067Slabý JanTvoje Máma9000:03:2680,99
11MA1173Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:03:2780,13
12M51286Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2779,92
13M513129Hájek DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:3076,94
14MA14122Holubář Patrik3D Fitness RT0000:03:3076,84
15MA1542Lux RadekAtletika Žamberk8400:03:3274,49
16M416104Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:3373,64
17MB1759Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3571,30
18M41831Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:03:3769,39
19MC1988Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:03:3769,17
20M520113Slanina Josef------------0500:03:3967,79
21M32160Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4165,66
22M322117Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4164,92
23MA23150Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4264,07
24MB2471Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4363,64
25M32687Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:03:4956,94
26MA2741Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:4956,30
27M328116Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:5055,66
28MB32137Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:03:5253,21
29MC33126Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5352,47
30MC34111Bielčík PetrLichkov7100:03:5352,25
31MB3580Němec RadekLitomyšl7700:03:5451,08
32MA3795Veverka PavelHK Animo Žamberk8900:03:5945,97
33MJ38134Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5945,87
34MB3930Malý LubošAtletika Žamberk7900:03:5945,76
34MC39149Kalousek JanMalšovice7100:03:5945,76
36MD42141Moravec JaroslavSK Tesutti sport5800:04:0144,16
37MC44120Mařáček FrantišekZářecká Lhota6500:04:0143,74
38M44618Hubka FilipAtletika Žamberk0700:04:0341,82
39M2474Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:0441,29
40M54833Jankovič LiborAtletika Žamberk0600:04:0440,97
41MB49103Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:04:0539,80
42MB5040Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0539,48
43M45532Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:04:0836,50
44M25692Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0935,44
45M359131Šroler MatějPastviny0900:04:1133,52
46MA6051Forman FilipSK Hokejbal Žamberk9200:04:1133,20
47M26193Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:1133,10
48M56229Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:1232,46
49MB63300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1232,35
50M36453Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1231,93
51M26565Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1331,61
52M467130Šroler ZdeněkPastviny0700:04:1331,18
52MC67148Sedláček RomanSBR-TRI-TEAM Litomyšl6400:04:1331,18
54MD75102Novotný Luděk3D Fitness RT6200:04:1924,90
55M27656Mrklovský HonzíkSokol Kameničná1200:04:2023,84
56MD79146Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:04:2320,65
57MB82145Vágner DanKuchyň na Bubláku7800:04:2914,69
58MD8454Šolc VítězslavBKL Machov5700:04:3111,92
59M28717Andrš MarekAtletika Žamberk1200:04:367,24
60MB9050Lesák FrantišekOB Žamberk7500:04:384,36
61ME9290Ráb PavelČeská Třebová5200:04:393,62
62M29568Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:403,00
63M19876Jordán VojtěchŽamberk1400:04:453,00
64M210015Doleček LukášAtletika Žamberk1100:04:463,00
65M110313Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:503,00
66MD10472Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:04:523,00
67M210714Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:04:553,00
68M1108109Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:563,00
69MC109133Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:583,00
70M3112114Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:043,00
71M211416Nehria IvanAtletika Žamberk1100:05:073,00
72M111681Dufek ŠtěpánSokol Kameničná1400:05:113,00
73M311745Sibera RichardSokol Nekoř1000:05:133,00
74M1118136Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:143,00
75MA119112Strejček JiříPraha 108300:05:163,00
76MB12146Sibera RadimSokol Nekoř7300:05:223,00
77M212247Hubálek RadimKlub vodních sportů Žamberk1100:05:233,00
78ME125301Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:333,00
79MB130115Rybička TomášČeská Třebová8000:05:403,00
80M213312Holovský MatyášAtletika Žamberk1100:05:523,00
81ME136118Šponar JosefOB Žamberk4700:05:593,00
82M1140106Vicenec VojtěchAtletika Žamberk1300:06:203,00
83MD141140Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:06:273,00
84ME144138Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:06:393,00
85MC14599Dostál VáclavČernožice7200:06:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ25101Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:45103,09
2ZJ29125Tobišková KarolínaENJOY RIDING TEAM Nová Paka0300:03:5098,89
3Z43066Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5198,02
4ZB31105Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:03:5297,05
5Z336110Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:5891,71
6Z43925Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:03:5990,84
7Z44335Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:04:0189,26
8ZA45142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:0288,38
9ZB5139Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0685,41
10Z45261Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0684,71
10ZC5249Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:0684,71
12Z25477Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:04:0783,92
13ZA5798Kristejn AlžbětaMistrovice9000:04:0982,17
14Z458123Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:04:1081,12
15ZA66143Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:1379,02
16ZD6974Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:1378,67
17Z37062Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:1478,40
18ZB711Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:04:1676,39
19Z37285Stratilová AnnaOrientační běh Žamberk1000:04:1676,21
20Z27324Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:1874,90
21Z474135Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1874,46
22Z47791Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:2270,70
23Z37844Krausová BarboraKlub vodních sportů1000:04:2370,52
24Z38022Andršová AdélaAtletika Žamberk1000:04:2568,07
25Z281139Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2667,28
26Z28382Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3163,26
27ZA85128Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3361,07
28ZD86127Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:04:3460,63
29ZC8838Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:3658,79
30Z38923Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:3658,44
31Z39184Stratilová EliškaOrientační běh Žamberk0900:04:3956,52
32Z39321Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:3955,99
33ZA9496Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:04:4055,64
34Z49627Filáčková TerezaAtletika Žamberk0800:04:4054,94
35ZB9797Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4253,89
36Z39958Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:4550,65
37Z110111Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:4848,55
37Z410128Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4848,55
39Z210519Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5344,17
40Z110657Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:5344,08
41Z111010Scott EllaAtletika Žamberk1300:05:0136,90
42Z21119Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:05:0434,54
43Z3113107Bečková EliškaAtletika Žamberk0900:05:0731,56
44Z211536Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:05:1029,02
45Z112037Motyčková KláraAtletika Žamberk1300:05:1921,49
46Z312320Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:3011,16
47ZD1242Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:05:338,97
48ZA126132Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:338,54
49Z112778Krejsová MarieAtletika Žamberk1400:05:356,79
50Z112863Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:384,25
51Z112955Daslíková VeronikaLukavice1400:05:393,63
52ZB1313Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:05:423,00
53Z113234Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:05:483,00
54Z11345Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:533,00
55Z11357Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:05:553,00
56ZA13752Vágnerová ŽanetaSkaut Junák Žamberk9800:06:073,00
57Z11386Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:06:103,00
58Z31398Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:06:163,00
59ZC14294Hrebíčková DanaKVS Žamberk6900:06:303,00
60ZC143100Dostálová HanaČernožice7000:06:373,00
61ZD146119Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:473,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód