Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Ivana Belobrada

21.5.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Ivana Belobrada
  • datum konání: 21.5.2022
  • zobrazeno již 515x

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Dlouhoňovice (u obecního úřadu)
od 8:30 hodin

Přihlášky

on-line – ZDE
v omezené míře (v rámci kapacity) na místě nejpozději půl hodiny před startem

Startovné

Dospělí 150 Kč, mládež 50 Kč, platba na místě

Popis tratě

délka: 9,1km a méně; asfalt, zpevněný a nezpevněný povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Moskva
+420 732 506 979

Časový plán ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.facebook.com/pasivity.zbk

E-mailová adresa

memivanb@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21240Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:50-
2C22239Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:51-
3C23258Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:03:05-
4C25203Malátek Vítek-1600:03:12-
5C26230Hájek AlešOB Česká Třebová1500:03:15-
6C27233Štefek JakubAtletika Žamberk1600:03:18-
7C210215Diblík JakubČeská Rybná 1771500:03:29-
8C211222Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:03:51-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24238Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:06-
2D28223Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:03:23-
3D29214Bothe Miriam-1600:03:26-
4D212300Berková BarboraAtletika Žamberk1700:04:25-
5D213200Bílková Evelína-1900:04:54-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15249Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:03:52112,90
2M18267Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:01105,65
3M116250Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3181,45
4M121269Vicenec VojtěchAtletika Žamberk1300:05:0851,61
Nejmladší žákyně I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13221Švestková JohankaAK Račí údolí1400:03:47102,89
2Z14274Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:03:50100,29
3Z16284Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:5496,82
4Z17247Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:5596,73
5Z19275Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:0389,00
5Z19232Boháčová NelaLezník1400:04:0389,00
7Z113216Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:04:1776,85
8Z118248Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:4750,80
9Z119277Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:05:0138,64
10Z120273Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:05:0535,17
11Z121236Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:05:0832,56
12Z123278Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:05:1030,82
13Z124279Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:1129,96
Nejmladší žáci II (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21266Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:06:09103,98
2M22285Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:06:1899,44
3M23255Jansa ŠtěpánKlub biatlonu Letohrad1100:06:2396,58
4M24245Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:06:3291,71
5M25220Dušek AdamKB Letohrad1200:06:5579,50
6M26292Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:06:5878,19
7M27265Andrš MarekAtletika Žamberk1200:07:0375,57
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21231Boháčová AdélaLezník1200:03:35110,57
2Z22294Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:03:39107,05
3Z211272Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:0782,38
4Z212235Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:04:1377,09
5Z214270Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:1971,81
6Z215246Frimlová NikolaSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:2863,88
7Z217271Venclová ViktorieAtletika Žamberk1100:04:3458,59
Mladší žáci (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31243Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:07:37115,16
2M33212Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:11101,50
3M37208Vítek JanSK Žamberk0900:08:5683,34
4M314219Tichý Tadeáš-1000:12:483,00
Mladší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38244Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:07:06111,90
2Z39264Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:13108,55
3Z310263Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:08:1979,55
Starší žáci (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42254Jansa MatějKlub biatlonu Letohrad0800:08:11108,33
2M44136Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:08:3299,99
3M46217Hubka FilipAtletika Žamberk0700:08:5391,68
4M410295Čip AdamČeská Třebová0800:09:1383,90
Starší žákyně (trať 1,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45259Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:08:45105,17
2Z48260Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:09:0497,84
3Z49242Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:0797,00
4Z411241Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:2092,23
5Z412293Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:2590,32
6Z413261Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:5778,48
7Z415209Vítková Adéla-0700:13:173,93
8Z416262Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:13:173,85
Dorostenci (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51218Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:19:35100,00
Dorostenky (trať 4,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52296Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:21:32100,00
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16282Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:46114,56
2MJ34280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:54:0785,44
Juniorky 18-19 let (trať 9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1202Kristejn LukášMistrovice8900:36:23106,91
2MA2289Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:37:14102,44
3MA480Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:2790,65
4MA6297Moravec JiříJM Team Letohrad9600:41:0582,00
5MA1310Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:45:1360,11
6MA143Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4657,15
7MA178Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:46:5850,81
8MA26205Švestka DavidAK Račí údolí8300:50:2132,87
9MA46119Lesák JakubOB Žamberk9601:02:283,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5234Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:40:16110,49
2MB10199Šimek PetrŘetůvka7700:42:5498,05
3MB12237Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:44:1891,45
4MB25137Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:50:1063,83
5MB28193Hynek TomášDS Pancíř7900:50:3062,32
6MB33210Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:54:0445,50
7MB35191Kalous PetrSK Žamberk7700:54:2044,24
8MB38118Lesák FrantišekOB Žamberk7500:55:3238,61
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7206Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:26104,42
2MC8198Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:59101,82
3MC11291Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:4193,76
4MC18190Beran PetrCafe Rockers7100:47:2176,46
5MC1941Scheuer JanLanškroun6600:47:2576,19
6MC23197Simon PetrPolička7200:49:1867,24
7MC29226Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:50:5159,97
8MC45281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:408,85
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9194Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:15125,59
2MD20225Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:33103,72
3MD39283Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:55:3370,68
4MD44286Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:00:1151,56
5MD4714Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:04:5432,11
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME31207Krátký FrantišekKráliky4300:51:22124,15
2ME48124Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4701:05:2875,85
Ženy A 20-34 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA21201Kristejn AlžbětaMistrovice9000:48:33132,56
2ZA4022Kacálková VendulaCyklo tým Havířov0200:55:34108,36
3ZA49252Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:09:5159,08
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3224Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:38:35126,67
2ZB15213Nováková BarboraSokol Kunvald8300:46:0592,99
3ZB22196Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:48:5480,34
4ZB24256Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5076,14
5ZB36298Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:4953,75
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27192Pirklová KateřinaLetohrad7600:50:29107,66
2ZC32211Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:51:51102,44
3ZC37257Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:0989,89
4ZC41227Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:56:0686,26
5ZC42229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:58:5475,58
6ZC43195Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7101:00:0471,15
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD30141Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:17144,57
2ZD50204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:20:4255,43
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21240Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:50-
2C22239Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:51-
3C23258Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:03:05-
1D24238Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:06-
4C25203Malátek Vítek-1600:03:12-
5C26230Hájek AlešOB Česká Třebová1500:03:15-
6C27233Štefek JakubAtletika Žamberk1600:03:18-
2D28223Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:03:23-
3D29214Bothe Miriam-1600:03:26-
7C210215Diblík JakubČeská Rybná 1771500:03:29-
8C211222Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:03:51-
4D212300Berková BarboraAtletika Žamberk1700:04:25-
5D213200Bílková Evelína-1900:04:54-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21231Boháčová AdélaLezník1200:03:35110,57
2Z22294Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:03:39107,05
1Z13221Švestková JohankaAK Račí údolí1400:03:47102,89
2Z14274Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:03:50100,29
1M15249Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:03:52112,90
3Z16284Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:5496,82
4Z17247Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:5596,73
2M18267Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:01105,65
5Z19275Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:0389,00
5Z19232Boháčová NelaLezník1400:04:0389,00
3Z211272Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:0782,38
4Z212235Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:04:1377,09
7Z113216Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:04:1776,85
5Z214270Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:1971,81
6Z215246Frimlová NikolaSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:2863,88
3M116250Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:04:3181,45
7Z217271Venclová ViktorieAtletika Žamberk1100:04:3458,59
8Z118248Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:4750,80
9Z119277Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:05:0138,64
10Z120273Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:05:0535,17
11Z121236Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:05:0832,56
4M121269Vicenec VojtěchAtletika Žamberk1300:05:0851,61
12Z123278Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:05:1030,82
13Z124279Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:05:1129,96
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21266Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:06:09103,98
2M22285Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:06:1899,44
3M23255Jansa ŠtěpánKlub biatlonu Letohrad1100:06:2396,58
4M24245Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:06:3291,71
5M25220Dušek AdamKB Letohrad1200:06:5579,50
6M26292Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:06:5878,19
7M27265Andrš MarekAtletika Žamberk1200:07:0375,57
1Z38244Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:07:06111,90
2Z39264Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:13108,55
3Z310263Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:08:1979,55
Trať 1,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31243Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:07:37115,16
1M42254Jansa MatějKlub biatlonu Letohrad0800:08:11108,33
2M33212Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:11101,50
2M44136Rýz ŠtěpánDobroběh Vysoké Mýto0700:08:3299,99
1Z45259Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:08:45105,17
3M46217Hubka FilipAtletika Žamberk0700:08:5391,68
3M37208Vítek JanSK Žamberk0900:08:5683,34
2Z48260Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:09:0497,84
3Z49242Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:0797,00
4M410295Čip AdamČeská Třebová0800:09:1383,90
4Z411241Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:2092,23
5Z412293Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:2590,32
6Z413261Berková DanielaAtletika Žamberk0800:09:5778,48
4M314219Tichý Tadeáš-1000:12:483,00
7Z415209Vítková Adéla-0700:13:173,93
8Z416262Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:13:173,85
Trať 4,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51218Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:19:35100,00
1Z52296Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:21:32100,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1202Kristejn LukášMistrovice8900:36:23106,91
2MA2289Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:37:14102,44
1ZB3224Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:38:35126,67
3MA480Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:2790,65
1MB5234Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:40:16110,49
4MA6297Moravec JiříJM Team Letohrad9600:41:0582,00
1MC7206Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:26104,42
2MC8198Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:59101,82
1MD9194Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:15125,59
2MB10199Šimek PetrŘetůvka7700:42:5498,05
3MC11291Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:4193,76
3MB12237Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:44:1891,45
5MA1310Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:45:1360,11
6MA143Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4657,15
2ZB15213Nováková BarboraSokol Kunvald8300:46:0592,99
1MJ16282Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:46114,56
7MA178Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:46:5850,81
4MC18190Beran PetrCafe Rockers7100:47:2176,46
5MC1941Scheuer JanLanškroun6600:47:2576,19
2MD20225Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:33103,72
1ZA21201Kristejn AlžbětaMistrovice9000:48:33132,56
3ZB22196Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:48:5480,34
6MC23197Simon PetrPolička7200:49:1867,24
4ZB24256Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5076,14
4MB25137Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:50:1063,83
8MA26205Švestka DavidAK Račí údolí8300:50:2132,87
1ZC27192Pirklová KateřinaLetohrad7600:50:29107,66
5MB28193Hynek TomášDS Pancíř7900:50:3062,32
7MC29226Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:50:5159,97
1ZD30141Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:17144,57
1ME31207Krátký FrantišekKráliky4300:51:22124,15
2ZC32211Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:51:51102,44
6MB33210Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:54:0445,50
2MJ34280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:54:0785,44
7MB35191Kalous PetrSK Žamberk7700:54:2044,24
5ZB36298Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:4953,75
3ZC37257Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:0989,89
8MB38118Lesák FrantišekOB Žamberk7500:55:3238,61
3MD39283Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:55:3370,68
2ZA4022Kacálková VendulaCyklo tým Havířov0200:55:34108,36
4ZC41227Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:56:0686,26
5ZC42229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:58:5475,58
6ZC43195Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7101:00:0471,15
4MD44286Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:00:1151,56
8MC45281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:408,85
9MA46119Lesák JakubOB Žamberk9601:02:283,00
5MD4714Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:04:5432,11
2ME48124Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4701:05:2875,85
3ZA49252Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:09:5159,08
2ZD50204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:20:4255,43
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1202Kristejn LukášMistrovice8900:36:23106,91
2MA2289Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:37:14102,44
3MA480Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:2790,65
4MB5234Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:40:1686,38
5MA6297Moravec JiříJM Team Letohrad9600:41:0582,00
6MC7206Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:2680,16
7MC8198Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:41:5977,24
8MD9194Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:42:1575,79
9MB10199Šimek PetrŘetůvka7700:42:5472,35
10MC11291Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:4168,17
11MB12237Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:44:1864,91
12MA1310Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:45:1360,11
13MA143Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:4657,15
14MJ16282Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:4651,81
15MA178Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:46:5850,81
16MC18190Beran PetrCafe Rockers7100:47:2148,72
17MC1941Scheuer JanLanškroun6600:47:2548,43
18MD20225Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:3347,68
19MC23197Simon PetrPolička7200:49:1838,37
20MB25137Rýz BohuslavDobroběh Vysoké Mýto7700:50:1033,77
21MA26205Švestka DavidAK Račí údolí8300:50:2132,87
22MB28193Hynek TomášDS Pancíř7900:50:3032,07
23MC29226Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:50:5130,20
24ME31207Krátký FrantišekKráliky4300:51:2227,42
25MB33210Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:54:0413,11
26MJ34280Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:54:0712,82
27MB35191Kalous PetrSK Žamberk7700:54:2011,69
28MB38118Lesák FrantišekOB Žamberk7500:55:325,34
29MD39283Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:55:335,21
30MD44286Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:00:113,00
31MC45281Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:403,00
32MA46119Lesák JakubOB Žamberk9601:02:283,00
33MD4714Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:04:543,00
34ME48124Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4701:05:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3224Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:38:35126,21
2ZB15213Nováková BarboraSokol Kunvald8300:46:0592,44
3ZA21201Kristejn AlžbětaMistrovice9000:48:3381,35
4ZB22196Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:48:5479,76
5ZB24256Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:5075,55
6ZC27192Pirklová KateřinaLetohrad7600:50:2972,64
7ZD30141Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:1769,02
8ZC32211Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:51:5166,47
9ZB36298Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:4953,10
10ZC37257Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:0951,63
11ZA4022Kacálková VendulaCyklo tým Havířov0200:55:3449,75
12ZC41227Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:56:0647,34
13ZC42229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:58:5434,71
14ZC43195Stránská MagdaAK Iscarex Česká Třebová7101:00:0429,48
15ZA49252Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:09:513,00
16ZD50204Nechvílová MiroslavaChoceň6001:20:423,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód